Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 7. » Merani Tbilisi - Dinamo Tbilisi

Merani Tbilisi - Dinamo Tbilisi 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. december 10-én is volt Dinamo Tbilisi - Merani Tbilisi mérkőzés!

Grúz Bajnokság mérkőzés, 9. forduló - 2020. augusztus 7. 19:00
Helyszín: Mikheil Meskhis Sakhelobis Stadionis Satadarigo Moedani (Tbilisi)

Davit Kobouri ('45+3, 0-1), Simon Gbegnon ('70, 0-2), Revaz Getsadze ('90+1, 11-esből, 1-2)

Merani Tbilisi utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Dinamo Tbilisi utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Dinamo Tbilisi győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Merani Tbilisi csapatának kedvez (1:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Merani Tbilisi egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Dinamo Tbilisi egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Dinamo Tbilisi az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Grúz Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Merani Tbilisi 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Dinamo Tbilisi pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Dinamo Tbilisi szerepelt jobban.

Merani Tbilisi 4157., Dinamo Tbilisi 186. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dinamo Tbilisi jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Dinamo Tbilisi nyeri ezt a találkozót.