Főoldal » Meccsek » 2015. december 13. » Mensajero - Socuéllamos

Mensajero - Socuéllamos 1:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. február 26-án is volt Mensajero - Socuéllamos mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2015. december 13. 11:15

Javi Gómez ('16, 0-1), Javi Gómez ('33, 0-2), Iray Barreto ('81, 1-2)

Mensajero utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Socuéllamos utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Socuéllamos győzelem
Az elmúlt fél évben a Mensajero háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Socuéllamos egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Mensajero sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mensajero 3 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Socuéllamos pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Mensajero jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mensajero olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión, a Rayo Majadahonda. A Socuéllamos pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Toledo vagy a Portugalete. A Mensajero erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mensajero olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II, a Real Madrid II vagy a Cádiz. A Socuéllamos gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huracán Valencia, a Barakaldo vagy a Real Madrid II. A Mensajero csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mensajero 2113., Socuéllamos 2006. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Socuéllamos jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Mensajero csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.