Főoldal » Meccsek » 2017. augusztus 27. » Melilla - Jumilla

Melilla - Jumilla 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 17-én is volt Melilla - Jumilla mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 2. forduló - 2017. augusztus 27. 12:00
Helyszín: Estadio Álvarez Claro (Melilla)

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Jumilla utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Jumilla győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Melilla csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Melilla stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Melilla csapatának kedvez (1:0).

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Melilla 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Jumilla pedig idegenben ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Melilla jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Mancha Real. A Jumilla gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Granada II. A Jumilla csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Melilla 1206., Jumilla 1466. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Melilla csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.