Főoldal » Meccsek » 2020. október 29. » Meizhou Meixian Hakka - Zhejiang Professional

Meizhou Meixian Hakka - Zhejiang Professional 4:2 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 31-én is lesz Meizhou Meixian Hakka - Zhejiang Professional mérkőzés!

Kínai Másodosztály mérkőzés, felső ház, 2. forduló - 2020. október 29. 08:00
Helyszín: Chengdu Longquanyi Football Stadium (Chengdu)

Nyasha Mushekwi ('2, 0-1), Lonsana Doumbouya ('9, 1-1), Chisom Egbuchunam ('38, 2-1), Nyasha Mushekwi ('45+2, 2-2), Lonsana Doumbouya ('76, 11-esből, 3-2), Yi Guo ('90+4, 4-2)

• Ezek a játékosok kilenc Meizhou Meixian Hakka - Zhejiang Greentown mérkőzésen is játszottak: Yu Hou, Wenji Yang.
  • Ez volt Nyasha Mushekwi 5. gólja, melyet a Meizhou Meixian Hakka hálójába lőtt.

Meizhou Meixian Hakka utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Zhejiang Professional utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem
2020. okt. 24. 13:35