Főoldal » Meccsek » 2023. február 4.

Meccsek - 2023. február 4.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2023. február 4.)


febr. 4. 15:30
Wydad Casablanca - Al-Hilal
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
febr. 4. 18:00
Seattle Sounders - Al Ahly
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 4. 14:00
Espanyol - Osasuna
1:1 (0:1)
febr. 4. 16:15
Elche - Villarreal
3:1 (2:1)
febr. 4. 18:30
Atlético Madrid - Getafe
1:1 (0:0)
febr. 4. 21:00
Betis - Celta Vigo
3:4 (2:2)
7 mérkőzés
febr. 4. 13:30
Everton - Arsenal
1:0 (0:0)
febr. 4. 16:00
Manchester United - Crystal Palace
2:1 (1:0)
febr. 4. 16:00
Wolverhampton - Liverpool
3:0 (2:0)
febr. 4. 16:00
Aston Villa - Leicester
2:4 (2:3)
febr. 4. 16:00
Brentford - Southampton
3:0 (2:0)
febr. 4. 18:30
Newcastle United - West Ham United
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 4. 14:30
Paks - Kecskeméti TE
0:0
febr. 4. 17:00
Budapest Honvéd - Kisvárda
1:1 (0:0)
febr. 4. 19:30
Fehérvár - Debreceni VSC
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 4. 15:00
Cremonese - Lecce
0:2 (0:0)
febr. 4. 18:00
AS Roma - Empoli
2:0 (2:0)
febr. 4. 20:45
Sassuolo - Atalanta
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 4. 15:30
Borussia Dortmund - Freiburg
5:1 (1:1)
febr. 4. 15:30
Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
3:0 (2:0)
febr. 4. 15:30
1. FC Köln - RB Leipzig
0:0
febr. 4. 15:30
Union Berlin - Mainz
2:1 (1:0)
febr. 4. 15:30
Bochum - Hoffenheim
5:2 (3:0)
3 mérkőzés
febr. 4. 17:00
Paris St. Germain - Toulouse
2:1 (1:1)
febr. 4. 19:00
Troyes - Lyon
1:3 (0:1)
febr. 4. 21:00
Stade Rennes - Lille
1:3 (1:0)
febr. 4. 13:00
Kaiserslautern - Holstein Kiel
2:1 (1:1)
febr. 4. 13:00
Braunschweig - Heidenheim
2:0 (0:0)
febr. 4. 13:00
Regensburg - Arminia Bielefeld
1:3 (1:1)
febr. 4. 20:30
Greuther Fürth - FC Nürnberg
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 4. 18:45
Volendam - Alkmaar
1:1 (0:0)
febr. 4. 20:00
Utrecht - Heerenveen
1:0 (0:0)
febr. 4. 20:00
FC Emmen - Vitesse
2:2 (1:2)
febr. 4. 16:15
Leganés - Sporting Gijón
1:0 (1:0)
febr. 4. 16:15
Huesca - Mirandés
1:0 (0:0)
febr. 4. 18:30
Tenerife - Albacete
1:0 (1:0)
febr. 4. 21:00
Alavés - Eibar
2:0 (0:0)
10 mérkőzés
febr. 4. 13:30
Norwich - Burnley
0:3 (0:1)
febr. 4. 16:00
Hull - Cardiff
1:0 (0:0)
febr. 4. 16:00
Middlesbrough - Blackpool
3:0 (1:0)
febr. 4. 16:00
Reading - Watford
2:2 (0:1)
febr. 4. 16:00
Millwall - Sunderland AFC
1:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Huddersfield - Queens Park
1:1 (1:1)
febr. 4. 16:00
Luton - Stoke
1:0 (1:0)
febr. 4. 16:00
Preston - Bristol City
1:2 (0:2)
febr. 4. 16:00
Swansea - Birmingham
3:4 (2:1)
7 mérkőzés
febr. 4. 14:00
Perugia - Brescia
4:0 (1:0)
febr. 4. 14:00
Pisa - Südtirol
0:1 (0:1)
febr. 4. 14:00
Benevento - Venezia
1:2 (1:1)
febr. 4. 14:00
SPAL - Bari
3:4 (0:2)
febr. 4. 14:00
Cittadella - Ascoli
3:0 (1:0)
febr. 4. 14:00
Cosenza 1914 - Ternana
0:0
febr. 4. 16:15
Como - Frosinone
0:2 (0:2)
febr. 4. 16:30
Santa Clara - Boavista Porto
2:2 (0:1)
febr. 4. 19:00
Benfica - Casa Pia
3:0 (2:0)
febr. 4. 21:30
Estoril - Guimaraes
0:1 (0:1)
febr. 4. 15:00
St. Etienne - Annecy FC
3:2 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 4. 13:30
Hermannstadt - Argesul Pitesti
1:1 (1:1)
febr. 4. 19:00
Rapid Bukarest - Voluntari
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 4. 11:30
Ankaragücü - Fatih Karagümrük
0:2 (0:1)
febr. 4. 14:00
Sivasspor - Besiktas
1:0 (1:0)
febr. 4. 17:00
Antalyaspor - Gazisehir Gaziantep
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 4. 16:00
Cercle Brugge - Standard Liege
1:1 (0:0)
febr. 4. 18:15
AS Eupen - Westerlo
1:1 (0:1)
febr. 4. 18:15
Seraing United - Oud-Heverlee
2:1 (1:1)
febr. 4. 20:45
Sint-Truidense - Kortrijk
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 4. 16:00
Rangers FC - Ross County
2:1 (1:0)
febr. 4. 16:00
St. Mirren - Hibernian
0:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Aberdeen - Motherwell
3:1 (1:0)
febr. 4. 16:00
Livingston - Kilmarnock
3:1 (3:0)
1 mérkőzés
febr. 4. 18:00
Wiener SC - Ried
0:2 (0:0)
12 mérkőzés
febr. 4. 16:00
Sheffield Wednesday - Plymouth
1:0 (1:0)
febr. 4. 16:00
Cambridge United - Ipswich
1:1 (1:0)
febr. 4. 16:00
Derby - Morecambe
5:0 (1:0)
febr. 4. 16:00
Oxford United - Shrewsbury
0:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Port Vale - Wycombe
0:3 (0:1)
febr. 4. 16:00
Accrington Stanley - Lincoln City
0:3 (0:1)
febr. 4. 16:00
Bolton Wanderers - Cheltenham
1:0 (0:0)
febr. 4. 16:00
Exeter - Charlton Athletic
1:2 (1:2)
febr. 4. 16:00
Fleetwood - Burton Albion
2:3 (0:0)
febr. 4. 16:00
Forest Green Rovers - Peterborough
0:2 (0:0)
febr. 4. 16:00
Portsmouth - Barnsley
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 4. 14:00
Zwickau - Meppen
1:1 (0:1)
febr. 4. 14:00
Dynamo Dresden - Hallescher
7:1 (3:0)
febr. 4. 14:00
Osnabrück - Aue
3:1 (1:1)
febr. 4. 14:00
Ingolstadt - Borussia Dortmund II
1:2 (0:2)
febr. 4. 14:00
Wehen Wiesbaden - Viktoria Köln
1:1 (0:0)
febr. 4. 14:00
Saarbrücken - Elversberg
0:4 (0:3)
febr. 4. 17:00
Real Unión - Intercity
2:2 (1:0)
febr. 4. 19:00
Cornella - Barcelona II
4:3 (2:3)
febr. 4. 19:00
Real Murcia - Real Sociedad II
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 4. 18:00
Grasshoppers - Basel
1:0 (0:0)
febr. 4. 20:30
St. Gallen - Servette
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 4. 18:00
Ionikos Nikea - Aris Saloniki
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 4. 00:00
Tigre - Rosario Central
2:2 (1:1)
febr. 4. 21:00
Arsenal FC - Estudiantes
1:1 (1:1)
febr. 4. 21:00
Sarmiento - Barracas Central
3:5 (1:2)
febr. 4. 23:15
Belgrano - River Plate
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 4. 15:00
Rakow Czestochowa - Piast Gliwice
1:0 (1:0)
febr. 4. 17:30
Górnik Zabrze - Lechia Gdansk
1:1 (1:0)
febr. 4. 20:00
Zaglebie Lubin - Legia Warszawa
1:2 (0:1)
febr. 4. 14:30
Sassari Torres - Lucchese
1:1 (0:0)
febr. 4. 14:30
Carrarese - Montevarchi
1:0 (0:0)
febr. 4. 14:30
Fiorenzuola - Olbia
0:1 (0:0)
febr. 4. 14:30
Entella - Fermana
2:0 (0:0)
febr. 4. 14:30
San Donato Tavarnelle - Vis Pesaro
1:1 (1:0)
febr. 4. 17:30
Cesena - Siena
4:0 (2:0)
febr. 4. 17:30
Ancona 1905 - Reggiana
2:1 (1:1)
febr. 4. 17:30
Rimini - Gubbio
0:1 (0:0)
febr. 4. 17:30
Recanatese - Imolese
0:0
febr. 4. 17:30
Pontedera - Alessandria
2:0 (1:0)
febr. 4. 17:00
Linense - Linares Deportivo
2:3 (0:2)
febr. 4. 19:00
Deportivo La Coruna - Mérida AD
1:0 (0:0)
febr. 4. 19:00
Talavera - Algeciras
3:0 (1:0)
12 mérkőzés
febr. 4. 13:45
Newport - Swindon
2:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Leyton - Wimbledon
1:0 (0:0)
febr. 4. 16:00
Bradford - Mansfield
1:1 (1:0)
febr. 4. 16:00
Carlisle - Harrogate Town
0:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Colchester - Barrow
1:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Crewe - Grimsby
0:3 (0:2)
febr. 4. 16:00
Doncaster - Hartlepool
0:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Gillingham - Crawley
1:0 (0:0)
febr. 4. 16:00
Northampton - Walsall
0:0
febr. 4. 16:00
Salford - Rochdale
2:1 (1:0)
febr. 4. 16:00
Stockport - Tranmere
3:2 (2:1)
febr. 4. 16:00
Sutton - Stevenage
0:0
2 mérkőzés
febr. 4. 15:00
Lokomotiv Zágráb - Osijek
1:0 (1:0)
febr. 4. 17:30
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb
1:1 (1:1)
febr. 4. 20:30
Algéria - Szenegál
0:0
4 mérkőzés
febr. 4. 15:00
Teplice - Banik Ostrava
0:5 (0:0)
febr. 4. 15:00
Jablonec - Zlín
2:2 (0:1)
febr. 4. 15:00
Slovácko - Sigma Olomouc
0:0
febr. 4. 18:00
FK Pardubice - Slavia Praha
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 4. 13:00
Radnicki Kragujevac - Vozdovac
0:1 (0:1)
febr. 4. 14:00
Radnicki Nis - FK Mladost Lucani
2:1 (0:1)
febr. 4. 16:00
Crvena Zvezda - Vojvodina
1:1 (1:1)
febr. 4. 18:00
Spartak Subotica - Cukaricki
1:3 (0:1)
febr. 4. 12:00
UD Oliveirense - Vilafranquense
2:2 (0:2)
febr. 4. 15:00
Moreirense - Academico Viseu
1:0 (1:0)
febr. 4. 16:30
Nacional - Uniao Torreense
3:1 (1:1)
febr. 4. 16:30
FC Porto II - Belenenses
1:2 (1:1)
5 mérkőzés
febr. 4. 13:00
Inter Turku - Mariehamn
1:0 (0:0)
febr. 4. 13:45
SJK - Vaasa
3:2 (1:1)
febr. 4. 13:45
Haka - Ilves
1:0 (0:0)
febr. 4. 14:00
Kuopion - Oulu
0:1 (0:0)
febr. 4. 14:00
Honka - KTP Kotka
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 4. 14:00
Karmiotissa - AEK Larnaka
1:3 (1:1)
febr. 4. 14:00
Olympiakos Nicosia - Enosis
1:2 (1:0)
febr. 4. 16:00
RWDM - Standard Liege II
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 4. 02:00
Club Necaxa - Club Tijuana
1:1 (0:1)
febr. 4. 04:05
Mazatlán - Juárez
2:3 (1:1)
febr. 4. 01:10
Deportivo Morón - Almagro
0:1 (0:1)
febr. 4. 21:00
All Boys - Nueva Chicago
1:1 (1:0)
11 mérkőzés
febr. 4. 16:00
Aldershot - Dorking Wanderers
2:0 (1:0)
febr. 4. 16:00
Boreham Wood - Chesterfield
1:0 (0:0)
febr. 4. 16:00
Bromley - Maidenhead
1:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Eastleigh - Woking
1:0 (0:0)
febr. 4. 16:00
Oldham - Halifax
0:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Solihull Moors - Gateshead
0:2 (0:1)
febr. 4. 16:00
Southend - York
2:0 (0:0)
febr. 4. 16:00
Torquay - Notts
1:2 (1:1)
febr. 4. 16:00
Wealdstone - Dagenham & Redbridge
1:0 (1:0)
febr. 4. 16:00
Yeovil - Maidstone
2:2 (0:1)
febr. 4. 18:20
Altrincham - Wrexham
1:2 (0:0)
febr. 4. 16:00
Hamilton - Dundee FC
1:1 (1:1)
febr. 4. 16:00
Partick Thistle - Cove Rangers
0:1 (0:1)
febr. 4. 16:00
Inverness - Greenock Morton
2:2 (0:1)
febr. 4. 16:00
Arbroath - Raith
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 4. 01:00
Curicó Unido - Audax Italiano
2:1 (0:0)
febr. 4. 22:00
Magallanes - Unión La Calera
1:1 (1:0)
febr. 4. 11:30
Bandirmaspor - Denizlispor
1:4 (0:0)
febr. 4. 11:30
Erzurum BB - Tuzlaspor
1:2 (1:2)
febr. 4. 14:00
Boluspor - Pendikspor
1:3 (1:1)
febr. 4. 17:00
Rizespor - Malatyaspor
5:1 (2:0)
1 mérkőzés
febr. 4. 11:00
Kapaz - Karabakh
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 4. 14:35
Al-Sadd - Umm-Salal
2:0 (1:0)
febr. 4. 14:35
Al-Wakra - Al-Gharrafa
0:4 (0:1)
febr. 4. 17:00
Al Duhail - Al Ahli Doha
2:1 (2:0)
febr. 4. 17:00
Al-Rayyan - Al Arabi Doha
0:3 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 4. 16:30
Maccabi Tel Aviv - Bnei Sakhnin
1:1 (0:1)
febr. 4. 17:00
Hapoel Haifa - Ashdod
1:1 (0:0)
febr. 4. 17:00
Hapoel Jerusalem - Maccabi Netanya
0:2 (0:0)
febr. 4. 14:00
Katwijk - Quick Boys
3:0 (0:0)
febr. 4. 14:30
Lisse - Spakenburg
2:2 (1:0)
febr. 4. 14:30
Hardenberg - OFC Oostzaan
0:2 (0:2)
febr. 4. 15:00
Rijnsburgse - Amsterdamsche
0:2 (0:1)
febr. 4. 15:00
Ijsselmeervogels - Maassluis
2:3 (0:1)
febr. 4. 15:00
Kozakken Boys - Volendam II
2:0 (1:0)
febr. 4. 15:30
Koninklijke - Scheveningen
1:0 (0:0)
febr. 4. 17:00
Sparta Rotterdam II - Noordwijk
0:3 (0:2)
febr. 4. 18:00
TEC - De Treffers
1:2 (1:0)
febr. 4. 07:00
Melbourne City - Macarthur
6:1 (3:0)
febr. 4. 07:00
Sydney FC - Central Coast Mariners
3:2 (1:2)
febr. 4. 09:45
Adelaide United - Brisbane Roar
2:1 (1:1)
febr. 4. 12:30
Perth Glory - Newcastle Jets
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 4. 14:00
Breidablik - Selfoss
3:1 (0:0)
febr. 4. 15:00
Keflavík - KA Akureyri
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 4. 14:30
Ajman - Al-Nasr Dubai
4:1 (4:1)
febr. 4. 14:30
Al-Ahli Dubai - Dibba Al Fujairah
5:1 (2:0)
febr. 4. 17:15
Baniyas - Sharjah
0:4 (0:1)
febr. 4. 00:00
Tapatío - Celaya
2:2 (1:1)
febr. 4. 20:00
Gran Mamoré - Vaca Díez
3:2 (1:0)
febr. 4. 14:00
Al Ta'ee - Al-Ittihad
0:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Al Feiha - Al Wehda
2:0 (1:0)
febr. 4. 00:30
Guaraní - Sportivo Ameliano
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 4. 15:00
Bala - Briton Ferry
2:0 (0:0)
febr. 4. 15:00
Cwmbran Celtic - The New Saints
1:3 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 4. 19:00
Atlético Grau - Melgar
3:0 (0:0)
febr. 4. 21:30
Universitario - Academia Cantolao
4:0 (1:0)
febr. 4. 21:30
Cajamarca - Cienciano
3:0 (0:0)
7 mérkőzés
febr. 4. 14:30
Knockbreda - Dungannon Swifts
1:2 (1:0)
febr. 4. 16:00
Portadown - Glentoran
0:3 (0:0)
febr. 4. 16:00
Cliftonville - Coleraine
2:2 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Glenavon - H&W Welders
0:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Ballymena - Newington Youth
4:1 (2:0)
febr. 4. 16:00
Larne - Linfield
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
febr. 4. 16:00
Institute - Ballyclare Comrades
0:1 (0:0)
febr. 4. 14:30
Chippa United - Stellenbosch
1:2 (0:1)
febr. 4. 14:30
Golden Arrows - Royal AM
1:2 (0:0)
febr. 4. 16:30
SuperSport United - Cape Town City
2:0 (1:0)
febr. 4. 00:30
Santos Guápiles - Grecia
2:1 (0:0)
febr. 4. 03:15
Saprissa - Alajuelense
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 4. 14:00
Floriana - Hamrun Spartans
0:1 (0:0)
febr. 4. 14:00
Gudja United - Santa Lucia
3:0 (0:0)
febr. 4. 16:15
Sirens - Mosta
1:2 (1:1)
febr. 4. 16:15
Pieta Hotspurs - Gzira
0:6 (0:2)
febr. 4. 00:30
Zamora FC - Hermanos Colmenares
2:0 (0:0)
febr. 4. 22:00
Angostura - Mineros Guyana
2:0 (2:0)
febr. 4. 08:00
Tai Po - Eastern
1:2 (0:1)
febr. 4. 11:00
HK U23 - Southern District
1:3 (1:2)
febr. 4. 15:00
Virtus - Fiorentino
1:1 (0:0)
febr. 4. 19:00
Domagnano - Tre Penne
1:2 (0:0)
febr. 4. 19:00
Folgore / Falciano - Pennarossa
2:1 (0:0)
febr. 4. 03:00
Vissel Kobe - Matsumoto Yamaga
2:0 (0:0)
febr. 4. 10:00
Sigma Olomouc II - Slovan Rosice
1:2 (1:0)
febr. 4. 10:00
Trinec - Frydek-Mistek
7:2 (2:1)
febr. 4. 10:00
Hradec Králové II - Vysoké Myto
4:3 (1:1)
febr. 4. 10:00
Duslo Sala - Raca
1:1 (0:0)
febr. 4. 10:30
Podbrezová - Tatran Presov
1:3 (1:2)
febr. 4. 11:00
Dukla Praha - Slovan Velvary
1:1 (0:1)
febr. 4. 11:00
Jihlava - Slavia Praha II
2:1 (1:1)
febr. 4. 11:00
Ferencváros II - Bicske
0:1 (0:0)
febr. 4. 11:00
BATE Borisov - Energetik-BGU Minsk
0:1 (0:0)
febr. 4. 11:00
Arka Gdynia - Radunia Stezyca
2:1 (2:0)
febr. 4. 11:00
Kolding - Dalum
3:1 (3:0)
febr. 4. 11:00
Chrudim - Viktoria Zizkov
0:3 (0:2)
febr. 4. 11:00
Tychy - Katowice
1:3 (1:1)
febr. 4. 11:00
Salzburg - Grazer
3:4 (0:2)
febr. 4. 11:00
Nordsjaelland - Metalist Kharkov
1:0 (1:0)
febr. 4. 11:00
Slutsk - Volna
1:2 (0:0)
febr. 4. 11:00
Vitebsk - Naftan Novopolotsk
4:0 (2:0)
febr. 4. 11:00
Hutnik Krakow - Odra Wodzislaw
3:0 (2:0)
febr. 4. 11:00
KFUM Oslo - Sandefjord
0:3 (0:1)
febr. 4. 11:00
Thisted - Hobro
1:1 (0:1)
febr. 4. 11:00
Viktoria Plzen II - Sokol Zápy
1:1 (1:1)
febr. 4. 11:00
Timisoara - SCM Zalau
1:2 (0:2)
febr. 4. 11:30
Dnepr Mogilev - Belshina
2:0 (2:0)
febr. 4. 11:30
Skive - Holstebro
3:1 (0:0)
febr. 4. 11:30
Hellerup - Vanlose
1:3 (0:1)
febr. 4. 12:00
Ismaning - Buchbach
1:2 (0:1)
febr. 4. 12:00
First Vienna - Neusiedl
2:0 (1:0)
febr. 4. 12:00
GAIS Göteborg - Varberg
2:1 (1:1)
febr. 4. 12:00
Kauno Zalgiris - Hegelmann Litauen
3:2 (2:0)
febr. 4. 12:00
IMT Novi Beograd - Rad Belgrád
5:3 (2:1)
febr. 4. 12:00
Shelbourne - Bray Wanderers
1:0 (1:0)
febr. 4. 12:00
Bronshoj - FA 2000
1:1 (0:1)
febr. 4. 12:00
Motor Lublin - Stal Rzeszów
1:1 (1:0)
febr. 4. 12:00
Kalisz - Jarota Jarocin
4:0 (2:0)
febr. 4. 12:00
Odra Opole - Polonia Bytom
1:1 (1:0)
febr. 4. 12:00
Pelister - Bregalnica Stip
1:3 (1:1)
febr. 4. 12:00
CSKA 1948 Sofia - Spartak Pleven
4:0 (1:0)
febr. 4. 13:00
Zilina - Karvina
3:0 (1:0)
febr. 4. 13:00
Mór - Szekszárd
1:3 (0:0)
febr. 4. 13:00
Brage - Örebro
1:1 (0:1)
febr. 4. 13:00
Jönköpings Södra - Helsingborg
1:0 (0:0)
febr. 4. 13:00
Zlate Moravce - FC Petrzalka
4:0 (1:0)
febr. 4. 13:00
Bryne - Sandnes Ulf
3:0 (2:0)
febr. 4. 13:00
Arka Gdynia - Gryf Wejherowo
8:0 (0:0)
febr. 4. 13:00
Dinamo Minsk - Slavia Mozyr
2:1 (1:0)
febr. 4. 13:00
Komarno - Kalná nad Hronom
7:1 (3:1)
febr. 4. 13:00
Strommen - Lorenskog
6:1 (0:0)
febr. 4. 13:00
Vardar Skopje - Teteks
5:0 (0:0)
febr. 4. 13:00
Cherno More Varna - PFK Dobrudzha
4:2 (1:0)
febr. 4. 13:00
Decic - Riga
0:1 (0:1)
febr. 4. 13:00
Borac Cacak - Sloboda Uzice
0:4 (0:0)
febr. 4. 13:00
Bijelo Brdo - Granicar Zupanja
4:1 (1:1)
febr. 4. 13:00
Unirea Dej - Nyköbing
1:3 (0:1)
febr. 4. 13:30
Podbrezová - FK Kosice
3:2 (1:0)
febr. 4. 13:30
Igman Konjic - Rudar Kakanj
6:1 (3:1)
febr. 4. 14:00
Hessen Kassel - Baunatal
2:2 (0:0)
febr. 4. 14:00
Hartberg - Trnava
0:3 (0:3)
febr. 4. 14:00
Värnamo - Trelleborg
2:0 (2:0)
febr. 4. 14:00
Würzburger Kickers - Aalen
1:2 (1:0)
febr. 4. 14:00
Skeid - Moss
1:0 (0:0)
febr. 4. 14:00
Sozopol - Nesebar
0:1 (0:0)
febr. 4. 14:00
Jerv - Flekkeroy
5:2 (4:1)
febr. 4. 14:00
Heimstetten - Schwaben Augsburg
3:1 (3:1)
febr. 4. 14:00
TuS RW Koblenz - Swift Hesperange
2:1 (1:1)
febr. 4. 14:00
Ruch Chorzów - Jastrzebie
1:0 (0:0)
febr. 4. 14:00
ND Gorica - Aluminij
1:0 (1:0)
febr. 4. 14:00
Kriens - Team Ticino
2:1 (0:1)
febr. 4. 14:00
Hellas Kagran - Schwechat
1:0 (0:0)
febr. 4. 14:00
Kongsvinger - Fredrikstad
0:2 (0:2)
febr. 4. 14:00
Mjondalen - Grorud
5:0 (3:0)
febr. 4. 14:00
NK Krka - Rude Zágráb
0:5 (0:0)
febr. 4. 14:30
Skalica - Lisen
2:2 (1:0)
febr. 4. 14:30
FC Nürnberg II - Hoffenheim II
1:1 (0:0)
febr. 4. 14:30
Lviv - Nasaf Qarshi
0:0
febr. 4. 15:00
Hammarby - Brann
3:5 (1:2)
febr. 4. 15:00
Táborsko - Pribram
2:0 (1:0)
febr. 4. 15:00
Västeras SK - Brommapojkarna
3:0 (2:0)
febr. 4. 15:00
Öster - Skövde
2:1 (0:1)
febr. 4. 15:00
Fola Esch - Eintracht Trier
2:1 (0:0)
febr. 4. 15:00
Arsenal-Tula - Sloga Doboj
2:0 (1:0)
febr. 4. 15:00
Etzella Ettelbruck - F91 Dudelange
0:4 (0:0)
febr. 4. 15:00
Norrby - Falkenberg
1:2 (0:1)
febr. 4. 15:00
Nordsjaelland - Sheriff Tiraspol
1:1 (1:1)
febr. 4. 15:00
Gazovik Orenburg - CSKA Moszkva
1:1 (1:1)
febr. 4. 15:00
Pakhtakor - FK Aksu
5:2 (3:1)
febr. 4. 15:00
Dugo Selo - HASK Zágráb
2:1 (0:0)
febr. 4. 15:30
Dinamo Minsk - FK Gomel
0:5 (0:2)
febr. 4. 16:00
Utsikten - Örgryte
0:2 (0:0)
febr. 4. 16:00
Silkeborg - Norrköping
3:2 (1:0)
febr. 4. 16:00
Haugesund - Vard
3:0 (1:0)
febr. 4. 16:00
UC Dublin - Shamrock Rovers
1:4 (0:3)
febr. 4. 16:00
UNA Strassen - Jeunesse Esch
0:1 (0:0)
febr. 4. 16:00
Veres Rivne - Pyunik
1:0 (0:0)
febr. 4. 16:30
SonderjyskE - Landskrona
0:2 (0:0)
febr. 4. 17:00
Krems - Amstetten
0:3 (0:0)
febr. 4. 17:00
Shelbourne - Treaty United
2:1 (0:1)
febr. 4. 18:00
FC Kobenhavn - Elfsborg
4:1 (1:0)
febr. 4. 18:00
Stal Rzeszów - Stalowa Wola
1:1 (0:1)
febr. 4. 18:00
St. Patricks - Sligo Rovers
2:0 (1:0)
febr. 4. 19:00
Austin FC - El Paso Locomotive
5:0 (2:0)
febr. 4. 21:00
Quito - Aucas
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
367
48 (13%)
119 (32%)
478
362
42 (12%)
126 (35%)
462
370
42 (11%)
125 (34%)
460
4. Sió
370
46 (12%)
113 (31%)
456
370
37 (10%)
134 (36%)
453
369
40 (11%)
126 (34%)
452
7. AltT
361
41 (11%)
119 (33%)
443
368
46 (12%)
105 (29%)
440
369
35 (9%)
131 (36%)
437
370
31 (8%)
139 (38%)
433

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont