Főoldal » Meccsek » 2022. október 5.

Meccsek - 2022. október 5.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. október 5.)


8 mérkőzés
okt. 5. 18:45
RB Leipzig - Celtic
3:1 (1:0)
okt. 5. 18:45
Salzburg - Dinamo Zágráb
1:0 (0:0)
okt. 5. 21:00
Chelsea - AC Milan
3:0 (1:0)
okt. 5. 21:00
Real Madrid - Shakhtar Donetsk
2:1 (2:1)
okt. 5. 21:00
Manchester City - FC Kobenhavn
5:0 (3:0)
okt. 5. 21:00
Juventus - Maccabi Haifa
3:1 (1:0)
okt. 5. 21:00
Benfica - Paris St. Germain
1:1 (1:1)
okt. 5. 21:00
Sevilla - Borussia Dortmund
1:4 (0:3)
1 mérkőzés
okt. 5. 20:45
Bury AFC - Clitheroe
2:0 (0:0)
10 mérkőzés
okt. 5. 15:00
Soroksár - Ajka
2:0 (2:0)
okt. 5. 15:00
Nyíregyháza - MTK
2:0 (1:0)
okt. 5. 15:00
Csákvár - Szentlőrinc
2:1 (0:1)
okt. 5. 15:00
Mosonmagyaróvár - Budafok
0:1 (0:0)
okt. 5. 17:00
Győri ETO - Gyirmót
0:2 (0:0)
okt. 5. 18:00
Siófok - Pécsi MFC
0:0
okt. 5. 18:00
Diósgyőr - Dorog
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
okt. 5. 20:45
Middlesbrough - Birmingham
1:0 (1:0)
okt. 5. 20:45
Burnley - Stoke
1:1 (0:0)
okt. 5. 20:45
Watford - Swansea
1:2 (1:0)
okt. 5. 20:45
Hull - Wigan
2:1 (1:1)
okt. 5. 20:45
Rotherham - Millwall
1:1 (1:1)
okt. 5. 21:00
Preston - West Bromwich
1:0 (1:0)
15 mérkőzés
okt. 5. 12:00
Zenit Izhevsk - Kamaz
0:1 (0:0)
okt. 5. 14:00
Volga Ulyanovsk - Rubin Kazan
2:1 (1:1)
okt. 5. 14:00
Kuban Kholding - Ufa
0:1 (0:1)
okt. 5. 16:00
Tyumen - Volgar Astrakhan
0:3 (0:1)
okt. 5. 17:00
Torpedo Vladimir - Akron
0:1 (0:0)
okt. 5. 17:00
Avangard Kursk - Makhachkala
0:2 (0:0)
okt. 5. 18:00
Rotor Volgograd - Shinnik
1:1 (0:0)
okt. 5. 18:00
Trevis i VVK - Veles
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 5. 02:30
Juventude - Corinthians
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 5. 20:45
Kilmarnock - St. Johnstone
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 5. 15:00
Egaleo AO Athens - Panserraikos
1:2 (0:0)
okt. 5. 15:00
Asteras Stavros - Almopos
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
okt. 5. 00:00
Sarmiento - Tigre
2:2 (1:2)
okt. 5. 02:30
Vélez Sársfield - Banfield
1:0 (0:0)
okt. 5. 21:30
Colón - Patronato
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 5. 15:45
Saedding/G - Middelfart
0:6 (0:3)
okt. 5. 00:00
Brusque - Sport Recife
0:1 (0:0)
okt. 5. 00:00
CRB - Chapecoense
2:1 (1:0)
okt. 5. 00:00
Gremio Porto Alegre - CSA
2:0 (2:0)
okt. 5. 00:00
Vila Nova - Criciúma
1:0 (0:0)
okt. 5. 00:00
Operário PR - Vasco da Gama
2:3 (1:0)
okt. 5. 02:30
Náutico - Tombense
4:3 (3:1)
okt. 5. 02:30
Novorizontino - Bahia
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 5. 17:00
Kuopion - Haka
0:0
2 mérkőzés
okt. 5. 17:00
Zakakiou - Paphos FC
0:3 (0:2)
okt. 5. 10:30
Ventforet Kofu - Kashima Antlers
1:0 (1:0)
okt. 5. 12:30
Kyoto Sanga - Sanfrecce Hiroshima
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 5. 18:45
Zrinjski - Siroki Brijeg
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 5. 20:00
Katwijk - OFC Oostzaan
5:0 (2:0)
okt. 5. 20:00
Rijnsburgse - De Treffers
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 5. 21:15
Víkingur Reykjavík - Valur
3:2 (0:2)
okt. 5. 19:30
Klaksvík - 07 Vestur
4:0 (0:0)
okt. 5. 20:00
HB Torshavn - Vikingur Gota
0:1 (0:0)
okt. 5. 00:15
Nacional Potosí - Guabirá
3:1 (1:0)
okt. 5. 02:30
Jorge Wilstermann - Club Bolívar
1:1 (0:0)
okt. 5. 00:05
Leones Negros UdeG - Celaya
0:2 (0:0)
okt. 5. 02:05
Pumas Tabasco - Dorados Sinaloa
0:3 (0:0)
okt. 5. 04:05
Venados - Tlaxcala
3:0 (0:0)
okt. 5. 15:30
Roltek Dob - NK Krka
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 5. 13:00
West Armenia - Alashkert
1:4 (1:2)
okt. 5. 13:00
Mika Yerevan - Gandzasar
1:2 (0:0)
okt. 5. 13:00
Gandzasar Kapan - Shirak
1:5 (0:2)
okt. 5. 12:00
Omiya Ardija - Montedio Yamagata
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 5. 00:30
Cienciano - Huancayo
0:1 (0:0)
okt. 5. 22:00
ADT - Melgar
1:1 (1:0)
okt. 5. 22:30
Ayacucho - Sporting Cristal
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
1 mérkőzés
okt. 5. 03:00
Real Espana - Alajuelense
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 5. 12:00
Ulsan Hyundai - Jeonbuk
1:2 (0:0)
okt. 5. 12:00
Daegu - FC Seoul
0:1 (0:0)
okt. 5. 17:00
AmaZulu - Richards Bay
0:1 (0:0)
okt. 5. 19:30
Moroka Swallows - Kaizer Chiefs
1:2 (0:2)
7 mérkőzés
okt. 5. 14:00
Struga - Rabotnicki
2:1 (0:0)
okt. 5. 14:00
Vardar Skopje - Fortuna Skopje
4:0 (0:0)
okt. 5. 14:00
Akademija Pandev - Ljuboten
9:0 (0:0)
okt. 5. 14:00
Shkendija - FK Skopje
5:0 (0:0)
okt. 5. 14:00
Bregalnica Stip - Pelister
1:0 (0:0)
okt. 5. 14:00
Shkupi - Voska Sport
6:0 (0:0)
okt. 5. 14:00
Tikves Kavadarci - Sileks Kratovo
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 5. 12:00
Akzhayik - Turan Turkistan
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
20 mérkőzés
okt. 5. 13:00
FS Jelgava U19 - MTK U19
0:1 (0:0)
okt. 5. 13:00
RB Leipzig U19 - Celtic U19
1:2 (0:2)
okt. 5. 14:00
Apolonia U19 - Astana U19
3:1 (1:0)
okt. 5. 14:00
Slavia Praha U19 - KRC Genk U19
2:4 (2:1)
okt. 5. 14:00
Pyunik U19 - Nantes U19
0:3 (0:1)
okt. 5. 14:00
Pobeda U19 - Coleraine U19
2:2 (1:0)
okt. 5. 16:00
Chelsea U19 - AC Milan U19
1:1 (0:1)
okt. 5. 18:00
Domzale U19 - BSC Young Boys U19
2:2 (1:0)
okt. 5. 18:00
Trencín U19 - FK Zalgiris U19
4:0 (2:0)
okt. 5. 19:00
Racing Union U19 - AIK U19
2:3 (0:0)
okt. 5. 20:00
Hibernian U19 - Molde U19
2:1 (1:0)
okt. 5. 23:00
Metropolitanos - Carabobo
1:0 (0:0)
okt. 5. 20:45
Faetano - Murata
3:1 (0:0)
okt. 5. 20:45
Tre Penne - Pennarossa
0:0
okt. 5. 20:45
Juvenes/Dogana - Cailungo
2:1 (0:0)
okt. 5. 12:00
Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons
2:1 (1:1)
okt. 5. 12:30
Chungnam Asan - Seoul E-Land
2:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Rati
134
19 (14%)
54 (40%)
203
133
18 (14%)
52 (39%)
194
134
16 (12%)
53 (40%)
186
134
17 (13%)
46 (34%)
177
   Tila
134
13 (10%)
56 (42%)
177
134
14 (10%)
52 (39%)
174
134
14 (10%)
51 (38%)
172
   Pifti84
124
14 (11%)
51 (41%)
172
134
12 (9%)
55 (41%)
170
134
15 (11%)
47 (35%)
169

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont