Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 21.

Meccsek - 2022. szeptember 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. szeptember 21.)


2 mérkőzés
szept. 21. 20:30
Paulton - Gosport Borough
2:1 (0:0)
szept. 21. 20:45
Bury AFC - Lancaster
5:3 (0:0)
szept. 21. 20:45
Skócia - Ukrajna
3:0 (0:0)
13 mérkőzés
szept. 21. 20:00
GVVV - Nijkerk
1:0 (0:0)
szept. 21. 20:00
Amsterdamsche - Staphorst
4:4 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
szept. 21. 20:00
Maassluis - USV Hercules
1:2 (1:1)
szept. 21. 20:00
ADO '20 - Sint Bavo
3:0 (2:0)
szept. 21. 20:00
OFC Oostzaan - UDI '19
6:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
Blauw Geel '38 - Baronie
4:0 (1:0)
szept. 21. 20:00
Gemert - Urk
1:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
Groene Ster - HV & CV Quick
1:3 (1:1)
szept. 21. 20:00
TEC - UNA
1:0 (0:0)
szept. 21. 20:00
SteDoCo - Dongen
1:2 (0:2)
szept. 21. 20:00
GVV Unitas - DEM
0:0
szept. 21. 20:00
OSS '20 - Excelsior '31
1:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
HSC '21 - RKAV Volendam
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 20:00
Bocholter VV - Deinze
1:2 (0:1)
7 mérkőzés
szept. 21. 15:00
AEP Kozani - Elassona
1:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
Byron Kavala - Fikis
1:0 (0:0)
szept. 21. 15:00
Afantou - Diagoras Vrachneika Patras
0:1 (0:0)
szept. 21. 15:00
Asteras Stavros - Vataniakos
3:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
PAO Vardas - Panelefsiniakos
0:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
Ilioupoli - Ermis Meligous
7:0 (0:0)
1 mérkőzés
6 mérkőzés
szept. 21. 15:30
Rimaszombat - Besztercebánya
2:4 (1:1)
szept. 21. 15:30
Snina - FK Kosice
1:4 (0:2)
szept. 21. 15:30
Slovan Bystricka - Povazská Bystrica
1:10 (1:3)
szept. 21. 16:00
Velky Meder - Skalica
0:3 (0:1)
szept. 21. 16:00
Nové Zámky - Samorín
1:2 (0:1)
szept. 21. 16:00
Kalná nad Hronom - Myjava
0:1 (0:1)
8 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Libisany - Jihlava
1:3 (0:0)
szept. 21. 16:00
Benatky nad Jizerou - Varnsdorf
1:2 (0:0)
szept. 21. 16:00
Hanacka Slavia Kromeriz - Banik Ostrava
3:3 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
szept. 21. 16:30
Zenit Cáslav - Hradec Králové
0:11 (0:0)
szept. 21. 16:30
Bzenec - Karvina
1:2 (0:0)
szept. 21. 16:30
Baník Most - Vlasim
1:4 (0:0)
szept. 21. 18:00
Usti nad Labem - Bohemians 1905
0:3 (0:0)
szept. 21. 18:30
Chomutov - Budejovice
0:5 (0:0)
szept. 21. 00:00
Gremio Porto Alegre - Sport Recife
3:0 (0:0)
szept. 21. 02:30
Guarani - Novorizontino
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 12:00
Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds
1:1 (1:0)
szept. 21. 12:00
Avispa Fukuoka - Sanfrecce Hiroshima
2:3 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Rogaska - Smarje
14:0 (8:0)
szept. 21. 16:30
Trzec - Podvinci
1:4 (0:1)
szept. 21. 16:30
Maribor Tabor - Fuzinar
0:5 (0:3)
1 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Tartu Kalev - Flora Tallinn III
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 20:45
Ruthin Town - Flint
1:3 (0:0)
szept. 21. 17:00
Hapoel Qalansawe - Beitar Kfar Kana
6:0 (0:0)
szept. 21. 00:05
Tapatío - Correcaminos
2:0 (1:0)
szept. 21. 02:05
Tlaxcala - Tepatitlán
2:1 (0:1)
szept. 21. 04:05
Monterrey II - Leones Negros UdeG
0:1 (0:0)
szept. 21. 12:00
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy
1:2 (1:1)
szept. 21. 12:00
V-Varen Nagasaki - Tochigi
1:1 (0:1)
szept. 21. 03:05
Once Caldas - Envigado
1:0 (1:0)
szept. 21. 21:00
Cortuluá - Deportivo Cali
2:0 (1:0)
szept. 21. 23:05
La Equidad - Deportivo Pasto
2:3 (1:1)
szept. 21. 01:15
12 de Octubre - Cerro Porteno
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 21. 02:30
San Antonio - Colorado Springs
1:0 (0:0)
szept. 21. 04:00
Herediano - Puntarenas
1:1 (1:0)
szept. 21. 04:00
Sporting San José - Cartaginés
2:1 (1:0)
szept. 21. 19:00
Grecia - Guanacasteca
4:1 (1:1)
szept. 21. 09:30
Shaanxi Chang'an - Xinjiang Tianshan
4:0 (2:0)
szept. 21. 12:00
Anyang - Daejeon Citizen
0:1 (0:0)
szept. 21. 12:30
Seoul E-Land - Gyeongnam
0:1 (0:1)
szept. 21. 06:00
Vanuatu U20 - Vanuatu
2:2 (1:1)
szept. 21. 09:00
Salamon-szigetek - Új-Kaledónia
1:0 (0:0)
szept. 21. 10:00
Brunei - Maldív-szigetek
0:3 (0:1)
szept. 21. 13:00
Karlsruhe - Winterthur
4:0 (3:0)
szept. 21. 14:00
Vietnam - Szingapúr
4:0 (1:0)
szept. 21. 14:00
Hongkong - Burma
2:0 (2:0)
szept. 21. 15:00
Zorya Lugansk - Oleksandria
1:1 (1:1)
szept. 21. 15:30
Skócia U19 - Horvátország U19
0:2 (0:0)
szept. 21. 16:00
Kastoria - Thesprotos
0:0
szept. 21. 16:00
Zvijezda - Zeljeznicar Sarajevo
4:3 (4:0)
szept. 21. 16:30
Nafpaktiakos - Panachaiki
1:1 (1:0)
szept. 21. 17:00
Asteras Tripolis - Panserraikos
3:1 (2:0)
szept. 21. 17:00
Viktoria Berlin - Hansa Rostock II
1:0 (1:0)
szept. 21. 17:00
Makedonikos Foufas - Kozani
0:0
szept. 21. 17:00
Panegialios - Kallithea
1:7 (0:0)
szept. 21. 17:30
Verl - Wiedenbrück
0:3 (0:1)
szept. 21. 18:00
Odense BK - Marienlyst
3:0 (2:0)
szept. 21. 19:00
Hollandia U17 - Írország U17
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)
szept. 21. 19:00
Líbia - Uganda
0:0
szept. 21. 20:00
Anglia U20 - Chile U20
3:0 (2:0)
szept. 21. 20:00
Marokkó - Madagaszkár
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
86
16 (19%)
32 (37%)
144
85
13 (15%)
32 (38%)
129
84
10 (12%)
38 (45%)
126
85
9 (11%)
40 (47%)
125
85
7 (8%)
40 (47%)
115
82
6 (7%)
42 (51%)
114
86
8 (9%)
36 (42%)
112
   Xxy
82
8 (10%)
36 (44%)
112
80
9 (11%)
33 (41%)
111
10. Nadin
85
8 (9%)
35 (41%)
110

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont