Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 17.

Meccsek - 2022. szeptember 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. szeptember 17.)


4 mérkőzés
szept. 17. 14:00
Mallorca - Almería
1:0 (1:0)
szept. 17. 16:15
FC Barcelona - Elche
3:0 (2:0)
szept. 17. 18:30
Valencia - Celta Vigo
3:0 (1:0)
szept. 17. 21:00
Athletic Bilbao - Rayo Vallecano
3:2 (3:1)
77 mérkőzés
szept. 17. 13:45
Walton & Hersham - Chatham Town
2:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Shildon - South Shields
0:5 (0:0)
szept. 17. 16:00
Leamington - Nuneaton
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Brackley - Worksop
0:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Prescot Cables - Bamber Bridge
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Liversedge - Chorley
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Stocksbridge PS - Marine
2:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Scarborough - Dunston
3:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Whitby - Marske United
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Blyth Spartans - Guiseley
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Darlington 1883 - Southport
3:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Telford - Chasetown
2:4 (0:0)
szept. 17. 16:00
Long Eaton United - Gainsborough
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Alvechurch - Harborough
4:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Hereford FC - Bromsgrove Sporting
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Redditch United - Peterborough Sports
2:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Buxton - Alfreton
2:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Newcastle Town - Congleton Town
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Anstey Nomads - Ilkeston
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Kidderminster - Tamworth
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
East Thurrock - Biggleswade Town
0:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
St. Albans - Sudbury
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Maldon & Tiptree - Hornchurch
0:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Canvey - St. Ives
0:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Berkhamsted - Concord Rangers
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Chelmsford - Kings Langley
6:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Heybridge Swifts - Braintree
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Hendon - Wingate & Finchley
3:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Needham Market - Sheringham
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
King's Lynn - Bedford Town
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Waltham Abbey - Brightlingsea Regent
2:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Enfield 1893 - Billericay
0:4 (0:0)
szept. 17. 16:00
Grays - Shefford Town & Campton
1:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Dulwich Hamlet - Margate
2:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Hyde - Warrington
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Fylde - Farsley
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
United of Manchester - Curzon Ashton
2:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Cheshunt - St. Neots
3:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Hemel Hempstead - Royston
3:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Farnborough - Hayes & Yeading
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Ebbsfleet - Dover Athletic
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Cray Valley PM - Hanwell
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Eastbourne Borough - Uxbridge
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Folkestone Invicta - Chichester City
3:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Binfield - Tonbridge Angels
4:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Slough - Worthing
1:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Phoenix Sports - Sevenoaks Town
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Havant & Waterlooville - Totton
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Yate - Tiverton
2:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Winchester City - Weymouth
1:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Bishop's Cleeve - Helston Athletic
3:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Hungerford - Gloucester
1:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Salisbury - Oxford City
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Lancaster - Bury AFC
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Chester - Pontefract Collieries
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Clitheroe - Spennymoor
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Lichfield City - Boston United
0:4 (0:0)
szept. 17. 16:00
Basford - Rugby
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Potters Bar - Romford
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Dartford - Beckenham
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Welling - Fisher
0:0
szept. 17. 16:00
Metropolitan Police - Burgess Hill
3:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Bognor Regis - Hampton & Richmond
0:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Weston-super-Mare - Shepton Mallet
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Gosport Borough - Paulton
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Swindon Supermarine - Dorchester
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
North Leigh - Plymouth Parkway
2:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Chippenham Town - Sholing
3:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Westfield - Carshalton Athletic
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Taunton Town - Laverstock & Ford
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Ashington - Bradford Park Avenue
2:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Coalville - Macclesfield
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Barwell - Kettering
1:4 (0:0)
szept. 17. 16:00
Hanley Town - Atherstone Town
4:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Lewes - Three Bridges
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Merthyr - Cirencester
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Bath - Hartley Wintney
2:2 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 17. 00:00
Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
elhalasztva
szept. 17. 13:30
Wolverhampton - Manchester City
0:3 (0:2)
szept. 17. 16:00
Newcastle United - Bournemouth
1:1 (0:0)
szept. 17. 18:30
Tottenham - Leicester
6:2 (2:2)
23 mérkőzés
szept. 17. 13:00
Mátészalka - Újpest
1:6 (0:0)
szept. 17. 13:30
Dorog - Budapest Honvéd
0:2 (0:0)
szept. 17. 13:30
Nagykanizsai TE - Hatvan
5:1 (0:0)
szept. 17. 15:00
Pécsvárad - Győri ETO
0:4 (0:2)
szept. 17. 15:00
Szekszárd - Mezőkövesd
0:3 (0:1)
szept. 17. 15:00
Balassagyarmat - Vasas
1:2 (1:1)
szept. 17. 15:00
Kaposvár - ZTE
0:2 (0:0)
szept. 17. 15:00
BVSC-Zugló - Kisvárda
0:2 (0:2)
szept. 17. 15:00
Tiszafüred - Siófok
0:4 (0:1)
szept. 17. 15:00
Jászberény - Debreceni EAC
1:2 (1:1)
szept. 17. 15:00
Balatonfüred - Komárom
3:0 (1:0)
szept. 17. 15:00
Iváncsa - Gyirmót
3:2 (2:0)
szept. 17. 15:00
Bölcske - Budafok
1:2 (0:2)
szept. 17. 15:00
Zalaszentgrót - Monor
2:3 (0:1)
szept. 17. 15:00
Mezőörs - Felsőzsolca
0:4 (0:1)
szept. 17. 15:00
Nagyatád - Deszk
7:0 (4:0)
szept. 17. 15:00
ESMTK - Soroksár
1:0 (0:0)
szept. 17. 15:00
Füzesgyarmat - Mosonmagyaróvár
1:2 (0:1)
szept. 17. 16:00
Diósgyőr - Szeged 2011
0:1 (0:1)
szept. 17. 16:00
Csákvár - Puskás Akadémia
2:5 (1:3)
szept. 17. 17:00
Ajka - Szentlőrinc
3:0 (2:0)
szept. 17. 17:00
Kozármisleny - Kazincbarcika
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 17. 15:00
Bologna - Empoli
0:1 (0:0)
szept. 17. 18:00
Spezia - Sampdoria
2:1 (1:1)
szept. 17. 20:45
Torino - Sassuolo
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 17. 15:30
Augsburg - Bayern München
1:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Borussia Dortmund - Schalke 04
1:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Bayer Leverkusen - Werder Bremen
1:1 (0:0)
szept. 17. 15:30
VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt
1:3 (0:1)
szept. 17. 18:30
Mönchengladbach - RB Leipzig
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 17. 17:00
Montpellier HSC - Strasbourg
2:1 (1:0)
szept. 17. 21:00
Lille - Toulouse
2:1 (1:0)
szept. 17. 13:00
Arminia Bielefeld - Holstein Kiel
4:2 (2:0)
szept. 17. 13:00
Darmstadt - FC Nürnberg
2:0 (2:0)
szept. 17. 13:00
Hansa Rostock - Magdeburg
3:1 (2:0)
szept. 17. 20:30
Hamburger SV - Fortuna Düsseldorf
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 17. 16:30
Sparta Rotterdam - Groningen
2:1 (0:0)
szept. 17. 18:45
Vitesse - Volendam
1:1 (0:1)
szept. 17. 20:00
Waalwijk - Cambuur
5:1 (1:1)
szept. 17. 21:00
Fortuna Sittard - Excelsior Rotterdam
1:0 (0:0)
szept. 17. 14:00
Villarreal II - Lugo
3:1 (1:0)
szept. 17. 16:15
Real Oviedo - UD Ibiza
0:1 (0:0)
szept. 17. 18:30
Granada - Mirandés
2:1 (1:0)
szept. 17. 18:30
FC Andorra - Eibar
2:0 (1:0)
szept. 17. 21:00
Zaragoza - Sporting Gijón
1:0 (0:0)
12 mérkőzés
szept. 17. 13:30
Swansea - Hull
3:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Luton - Blackburn Rovers
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Burnley - Bristol City
2:1 (1:1)
szept. 17. 16:00
Millwall - Blackpool
2:1 (1:1)
szept. 17. 16:00
Watford - Sunderland AFC
2:2 (1:1)
szept. 17. 16:00
Huddersfield - Cardiff
1:0 (1:0)
szept. 17. 16:00
Norwich - West Bromwich
1:1 (0:1)
szept. 17. 16:00
Preston - Sheffield United
0:2 (0:1)
szept. 17. 16:00
Queens Park - Stoke
0:0
szept. 17. 16:00
Birmingham - Coventry
0:0
szept. 17. 16:00
Wigan - Reading
0:1 (0:0)
szept. 17. 20:45
Middlesbrough - Rotherham
0:0
8 mérkőzés
szept. 17. 14:00
Ascoli - Parma
1:3 (0:2)
szept. 17. 14:00
Frosinone - Palermo
1:0 (1:0)
szept. 17. 14:00
Cagliari - Bari
0:1 (0:0)
szept. 17. 14:00
Como - SPAL
3:3 (1:1)
szept. 17. 14:00
Südtirol - Cosenza 1914
1:1 (1:0)
szept. 17. 14:00
Venezia - Pisa
1:1 (1:1)
szept. 17. 14:00
Reggina - Cittadella
3:0 (1:0)
szept. 17. 16:15
Genoa - Modena
1:0 (1:0)
szept. 17. 16:30
Gil Vicente - Rio Ave
2:2 (0:1)
szept. 17. 16:30
Santa Clara - Pacos de Ferreira
1:1 (1:0)
szept. 17. 19:00
Estoril - FC Porto
1:1 (1:0)
szept. 17. 21:30
Boavista Porto - Sporting CP
2:1 (1:0)
szept. 17. 15:00
Bordeaux - Dijon
2:1 (1:0)
szept. 17. 15:00
Guingamp - St. Etienne
2:1 (1:0)
szept. 17. 19:00
Paris FC - Rodez
1:2 (1:0)
szept. 17. 19:00
Pau - Valenciennes
1:0 (0:0)
szept. 17. 19:00
Le Havre - Annecy FC
2:0 (0:0)
szept. 17. 19:00
Amiens SC - Chamois Niortais
3:0 (0:0)
szept. 17. 19:00
SC Bastia - Metz
1:0 (1:0)
szept. 17. 19:00
Quevilly - Laval
1:3 (1:2)
szept. 17. 19:00
Sochaux - Nimes
3:1 (2:1)
szept. 17. 19:00
Grenoble - Caen
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 17. 11:00
FK Ural - Akhmat Grozny
1:2 (0:1)
szept. 17. 13:00
Torpedo Moszkva - CSKA Moszkva
1:0 (1:0)
szept. 17. 15:30
FK Rostov - Sovjetov
2:1 (1:1)
szept. 17. 18:00
Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 17. 15:45
UTA Arad - Hermannstadt
1:2 (1:1)
szept. 17. 18:00
Sepsi - Botosani
7:0 (2:0)
szept. 17. 20:30
Rapid Bukarest - Mioveni
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Ümraniyespor - Kasimpasa
1:2 (0:1)
szept. 17. 19:00
Antalyaspor - Adana Demirspor
0:3 (0:1)
szept. 17. 19:00
Istanbulspor - Besiktas
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 17. 21:30
Avaí - Atlético Mineiro
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Mechelen - Oud-Heverlee
0:0
szept. 17. 18:15
Cercle Brugge - KV Oostende
2:2 (2:0)
szept. 17. 18:15
Zulte-Waregem - Sint-Truidense
0:3 (0:1)
szept. 17. 20:45
Sporting Charleroi - Westerlo
2:3 (1:2)
4 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Rangers FC - Dundee United
2:1 (1:0)
szept. 17. 16:00
Hibernian - Aberdeen
3:1 (1:1)
szept. 17. 16:00
Livingston - Kilmarnock
1:0 (1:0)
szept. 17. 16:00
St. Johnstone - Ross County
0:0
26 mérkőzés
szept. 17. 15:30
Darvel - Tynecastle
8:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Banks O' Dee - Turriff United
4:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Benburb - Dundonald Bluebell
4:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Edusport Academy - Newton Stewart
6:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Carnoustie Panmure - Rothes
3:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Civil Service Strollers - Fraserburgh
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Clydebank - Spartans
1:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Cowdenbeath - Bo'ness United
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Cumbernauld Colts - Dalbeattie Star
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Linlithgow Rose - Berwick
2:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Lossiemouth - Buckie Thistle
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Deveronvale - East Kilbride
2:4 (0:0)
szept. 17. 16:00
Dunbar United - Clachnacuddin
3:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Dunipace - Broxburn Athletic
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Formartine - East Stirlingshire
3:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Forres Mechanics - Glasgow University
2:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Gala Fairydean - Sauchie Juniors
1:4 (0:0)
szept. 17. 16:00
Gretna - Edinburgh University
3:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Keith - Cumnock Juniors
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Nairn County - Drumchapel United
1:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Kilwinning Rangers - Tranent Juniors
4:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Strathspey Thistle - Camelon Juniors
0:5 (0:0)
szept. 17. 16:00
Wick Academy - Lochee United
5:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Jeanfield Swifts - Brechin
1:5 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 17. 17:00
LASK Linz - Swarovski Tirol
1:4 (1:3)
szept. 17. 17:00
Wolfsberger - Hartberg
3:1 (1:1)
szept. 17. 17:00
Altach - Austria Klagenfurt
1:4 (1:1)
12 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Exeter - Burton Albion
0:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Oxford United - Milton Keynes Dons
1:2 (0:1)
szept. 17. 16:00
Sheffield Wednesday - Ipswich
2:2 (0:1)
szept. 17. 16:00
Accrington Stanley - Cheltenham
1:0 (1:0)
szept. 17. 16:00
Bolton Wanderers - Peterborough
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Bristol Rovers - Lincoln City
3:6 (1:3)
szept. 17. 16:00
Cambridge United - Barnsley
0:3 (0:1)
szept. 17. 16:00
Derby - Wycombe
2:1 (0:1)
szept. 17. 16:00
Fleetwood - Charlton Athletic
1:1 (1:0)
szept. 17. 16:00
Forest Green Rovers - Morecambe
1:2 (1:1)
szept. 17. 16:00
Port Vale - Shrewsbury
2:1 (1:1)
szept. 17. 16:00
Portsmouth - Plymouth
2:2 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 17. 14:00
Dynamo Dresden - Ingolstadt
1:1 (1:1)
szept. 17. 14:00
Zwickau - Borussia Dortmund II
1:2 (1:0)
szept. 17. 14:00
VfB Oldenburg - Bayreuth
1:1 (1:0)
szept. 17. 14:00
Waldhof Mannheim - Wehen Wiesbaden
1:0 (0:0)
szept. 17. 14:00
Meppen - Viktoria Köln
2:2 (1:0)
szept. 17. 14:00
Hallescher - Elversberg
1:3 (1:1)
szept. 17. 19:30
Intercity - Real Sociedad II
5:2 (2:1)
szept. 17. 20:00
Calahorra - Gimnastic
0:0
szept. 17. 21:30
La Nucía - Osasuna II
0:0
szept. 17. 21:30
Real Murcia - Numancia
0:0
3 mérkőzés
szept. 17. 19:00
Panaitolikos - AEK Athen
0:2 (0:0)
szept. 17. 19:00
Atromitos - Lamia
0:0
szept. 17. 20:30
Panathinaikosz - PAS Giannina
3:0 (1:0)
10 mérkőzés
szept. 17. 15:00
Meyrin - Winterthur
0:4 (0:1)
szept. 17. 16:00
Bellinzona - Luzern
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Köniz - Wohlen
1:2 (0:1)
szept. 17. 16:00
Rotkreuz - Kriens
2:1 (0:0)
szept. 17. 17:00
Rapperswil-Jona - Sion
0:2 (0:1)
szept. 17. 17:00
Etoile Carouge - St. Gallen
2:4 (2:1)
szept. 17. 17:00
Goldstern - Grasshoppers
0:3 (0:0)
szept. 17. 18:00
La Chaux-de-Fonds - Servette
0:2 (0:0)
szept. 17. 18:30
Arbedo-Castione - Sarmenstorf
6:0 (3:0)
szept. 17. 18:30
Stade Lausanne-Ouchy - BSC Young Boys
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 20:30
Barracas Central - Godoy Cruz
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 17. 19:00
New York City - New York Red Bulls
2:0 (2:0)
szept. 17. 21:30
Atlanta United - Philadelphia
0:0
4 mérkőzés
szept. 17. 12:30
Stal Mielec - Widzew Lódz
0:3 (0:0)
szept. 17. 15:00
Lechia Gdansk - Jagiellonia
2:2 (0:1)
szept. 17. 17:30
Rakow Czestochowa - Radomiak Radom
3:0 (1:0)
szept. 17. 20:00
Cracovia Krakow - Pogon Szczecin
1:1 (0:0)
szept. 17. 16:30
Den Bosch - Top Oss
4:1 (2:1)
szept. 17. 19:30
Badajoz - Algeciras
0:1 (0:0)
szept. 17. 20:00
Racing Ferrol - Leonesa
3:2 (2:1)
szept. 17. 21:30
S.S. Reyes - Real Madrid II
1:5 (1:1)
szept. 17. 21:30
Córdoba - Rayo Majadahonda
2:0 (1:0)
12 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Bradford - Stevenage
3:0 (1:0)
szept. 17. 16:00
Stockport - Harrogate Town
0:0
szept. 17. 16:00
Sutton - Hartlepool
2:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Carlisle - Wimbledon
2:1 (1:0)
szept. 17. 16:00
Colchester - Grimsby
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Crewe - Crawley
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Doncaster - Swindon
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Gillingham - Mansfield
0:2 (0:2)
szept. 17. 16:00
Leyton - Walsall
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Newport - Barrow
0:2 (0:1)
szept. 17. 16:00
Northampton - Rochdale
3:0 (1:0)
szept. 17. 16:00
Salford - Tranmere
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Zilina - Liptovsky Mikulás
4:2 (3:1)
szept. 17. 18:00
Podbrezová - Trencín
2:0 (2:0)
szept. 17. 18:00
Zlate Moravce - Zemplín Michalovce
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 17. 16:55
NK Gorica - Osijek
0:1 (0:1)
szept. 17. 19:05
Hajduk Split - Istra 1961
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 17:00
Aarhus - Aalborg
3:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 17. 15:00
Häcken - Hammarby
1:1 (0:1)
szept. 17. 15:00
Norrköping - Kalmar
2:2 (1:0)
szept. 17. 17:30
Värnamo - Varberg
1:0 (0:0)
szept. 17. 00:00
Vasco da Gama - Náutico
4:1 (2:0)
szept. 17. 02:30
Tombense - Londrina
1:1 (0:1)
szept. 17. 02:30
Novorizontino - Gremio Porto Alegre
2:0 (2:0)
szept. 17. 16:00
Chapecoense - CSA
1:0 (0:0)
szept. 17. 21:30
Brusque - Vila Nova
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Zbrojovka Brno - Teplice
2:2 (2:2)
szept. 17. 16:00
Slovan Liberec - Mlada Boleslav
1:3 (1:0)
szept. 17. 16:00
Budejovice - Sigma Olomouc
0:3 (0:2)
szept. 17. 19:00
Sparta Praha - Banik Ostrava
1:1 (1:0)
szept. 17. 14:30
Arzignano Valchiampo - Piacenza
3:0 (2:0)
szept. 17. 14:30
Triestina - Pro Vercelli
1:1 (0:0)
szept. 17. 17:30
Feralpisalo - Pergolettese
1:0 (0:0)
szept. 17. 17:30
Mantova - Trento
2:1 (1:1)
szept. 17. 17:30
Renate - Juventus II
3:2 (2:0)
szept. 17. 17:30
Lecco - Pro Sesto
0:2 (0:0)
szept. 17. 17:30
Padova - Aurora Pro Patria
3:0 (2:0)
szept. 17. 17:30
Novara - Virtus Verona
0:0
szept. 17. 17:30
Sangiuliano City - Pordenone
0:1 (0:0)
szept. 17. 17:30
AlbinoLeffe - Vicenza
1:1 (1:0)
szept. 17. 14:30
Rapid Wien II - Grazer
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 18:00
Odd Grenland - Ham-Kam
2:0 (0:0)
szept. 17. 12:00
Academico Viseu - Mafra
2:0 (1:0)
szept. 17. 15:00
Penafiel - Moreirense
1:1 (0:1)
szept. 17. 16:30
FC Porto II - Uniao Torreense
2:0 (1:0)
szept. 17. 17:30
Katowice - Tychy
1:1 (1:1)
szept. 17. 20:00
Nieciecza - Górnik Leczna
2:2 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 17. 17:45
Erzeni Shijak - Laci
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 15:00
Kuopion - Inter Turku
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 18:00
Olympiakos Nicosia - APOEL Nikosia
0:2 (0:2)
5 mérkőzés
szept. 17. 11:00
Jubilo Iwata - Cerezo Osaka
2:2 (0:1)
szept. 17. 12:00
Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale
1:1 (0:1)
szept. 17. 12:00
Avispa Fukuoka - Shimizu
3:2 (2:1)
szept. 17. 13:30
Slutsk - Belshina
0:0
szept. 17. 15:50
Isloch - Arsenal FC
2:1 (1:0)
szept. 17. 18:00
Dinamo Brest - Slavia Mozyr
1:3 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 17. 14:15
Pirin Blagoevgrad - Lokomotiv Szófia
0:1 (0:1)
szept. 17. 16:30
Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna
3:0 (1:0)
szept. 17. 18:45
Slavia Szófia - Beroe
2:0 (1:0)
szept. 17. 16:00
Club Brugge II - Waasland-Beveren
2:2 (1:1)
szept. 17. 20:00
RWDM - Genk II
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 17. 02:00
Puebla - Tigres
2:1 (2:1)
szept. 17. 04:00
Mazatlán - Toluca
1:1 (1:0)
szept. 17. 02:00
GyE Jujuy - Agropecuario
1:0 (0:0)
szept. 17. 20:30
Temperley - Sacachispas
1:0 (1:0)
szept. 17. 22:40
Alvarado - Quilmes
3:0 (2:0)
szept. 17. 13:00
Dalkurd - Utsikten
4:1 (3:0)
szept. 17. 15:00
Jönköpings Södra - Brommapojkarna
1:2 (0:1)
szept. 17. 15:00
Örebro - Västeras SK
5:2 (2:2)
szept. 17. 15:00
Örgryte - Östersunds
0:1 (0:0)
szept. 17. 17:00
Halmstad - Öster
2:0 (1:0)
szept. 17. 16:00
Asane - Kongsvinger
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Stjördals-Blink - Mjondalen
1:2 (1:2)
szept. 17. 16:00
Raufoss - Start
1:2 (0:0)
szept. 17. 16:00
Sogndal - Ranheim
2:0 (1:0)
szept. 17. 16:00
Skeid - Fredrikstad
3:3 (1:2)
szept. 17. 17:00
Sandnes Ulf - Brann
0:3 (0:0)
12 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Dorking Wanderers - Notts
3:1 (1:0)
szept. 17. 16:00
Bromley - Maidstone
3:0 (2:0)
szept. 17. 16:00
Dagenham & Redbridge - Altrincham
4:1 (2:0)
szept. 17. 16:00
Gateshead - Boreham Wood
1:1 (1:0)
szept. 17. 16:00
Maidenhead - Woking
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Oldham - Eastleigh
3:2 (1:2)
szept. 17. 16:00
Solihull Moors - Barnet
1:1 (1:1)
szept. 17. 16:00
Southend - Wrexham
0:0
szept. 17. 16:00
Scunthorpe - York
1:1 (0:1)
szept. 17. 16:00
Wealdstone - Torquay
1:1 (0:1)
szept. 17. 16:00
Yeovil - Chesterfield
2:2 (1:1)
szept. 17. 18:20
Aldershot - Halifax
5:1 (2:1)
1 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Tuzla City - Borac Banja Luka
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 17. 15:00
Tabor Sezana - Koper
0:2 (0:1)
szept. 17. 20:15
NS Mura - Olimpija Ljubljana
2:3 (2:1)
szept. 17. 16:00
Dundee FC - Inverness
2:3 (1:2)
szept. 17. 16:00
Hamilton - Queen's Park
0:2 (0:1)
szept. 17. 16:00
Partick Thistle - Cove Rangers
2:2 (1:0)
szept. 17. 16:00
Greenock Morton - Arbroath
1:2 (0:2)
szept. 17. 16:00
Raith - Ayr
3:2 (2:0)
szept. 17. 12:30
Keciörengücü - Erzurum BB
3:2 (2:1)
szept. 17. 15:00
Denizlispor - Genclerbirligi
2:2 (2:1)
szept. 17. 18:00
Adanaspor - Rizespor
2:0 (1:0)
szept. 17. 18:00
Eyüpspor - Bandirmaspor
4:1 (0:0)
szept. 17. 20:30
Studebaker - Rosario Central
1:2 (0:0)
szept. 17. 14:30
Al Merreikh - Arta / SIHD
0:0
szept. 17. 15:00
Vipers - Olympique Réal
1:0 (1:0)
szept. 17. 15:00
Royal Leopards - CFFA
2:1 (0:1)
szept. 17. 17:00
Petro de Luanda - Black Bulls Maputo
2:1 (0:0)
szept. 17. 18:00
Young Africans - Zalan
5:0 (0:0)
szept. 17. 20:00
Al Ahli Tripoli - KMKM
4:0 (0:0)
szept. 17. 20:30
Belouizdad - Bo Rangers
3:0 (0:0)
szept. 17. 21:00
Nouadhibou - ASKO de Kara
0:1 (0:0)
szept. 17. 10:00
Sirineasa - Progresul Spartac
1:0 (0:0)
szept. 17. 10:00
Unirea Dej - ASU Poli
2:2 (1:1)
szept. 17. 10:00
Concordia Chiajna - Viitorul Selimbar
0:1 (0:0)
szept. 17. 10:00
Baia Mare - Dumbravita
3:4 (1:4)
szept. 17. 10:00
Metaloglobus - Slatina
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 17:00
Qabala - Sumgayit Shekher
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 17. 17:00
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Tel Aviv
4:3 (2:3)
szept. 17. 18:30
Maccabi Bnei Raina - Ashdod
1:1 (0:0)
szept. 17. 19:30
Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem
4:0 (2:0)
szept. 17. 18:00
Sporting Gagnoa - LISCR
3:1 (0:0)
szept. 17. 18:00
Geita Gold - Al Hilal Port Sudan
2:1 (0:1)
szept. 17. 18:00
Kallon - Buffles
3:0 (1:0)
szept. 17. 18:15
Kipanga - Al Hilal Wau
1:1 (0:0)
szept. 17. 21:00
Future - BUL
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Trans Narva - Flora Tallinn
0:4 (0:1)
szept. 17. 18:30
Tammeka - Kalev Tallinn
1:3 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 17. 10:15
Chrudim - Karvina
5:1 (1:1)
szept. 17. 10:15
Vyskov - Prostejov
4:1 (1:0)
szept. 17. 16:30
Pribram - Trinec
3:1 (2:0)
szept. 17. 14:00
Katwijk - De Treffers
0:0
szept. 17. 14:30
Lisse - Scheveningen
1:1 (0:0)
szept. 17. 14:30
Hardenberg - Ijsselmeervogels
2:0 (2:0)
szept. 17. 15:00
Spakenburg - Noordwijk
1:0 (0:0)
szept. 17. 15:00
Kozakken Boys - Quick Boys
0:1 (0:1)
szept. 17. 15:00
Volendam II - Maassluis
2:2 (1:0)
szept. 17. 15:30
Rijnsburgse - TEC
0:1 (0:0)
szept. 17. 15:30
Koninklijke - Amsterdamsche
0:0
szept. 17. 17:00
Sparta Rotterdam II - OFC Oostzaan
6:0 (4:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 14:00
Samgurali - Dila Gori
0:3 (0:2)
6 mérkőzés
szept. 17. 16:00
Fram Reykjavik - Keflavík
4:8 (3:4)
szept. 17. 16:00
Akranes - Leiknir Reykjavik
1:2 (1:0)
szept. 17. 16:00
Stjarnan - Hafnarfjördur
2:1 (2:1)
szept. 17. 16:00
Valur - KA Akureyri
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Víkingur Reykjavík - KR Reykjavik
2:2 (1:0)
szept. 17. 16:00
Breidablik - ÍB Vestmannaeyja
3:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
EB Streymur - AB Argir
1:1 (0:0)
szept. 17. 17:00
Runavik - 07 Vestur
1:1 (0:0)
szept. 17. 20:45
HB Torshavn - Vikingur Gota
2:1 (0:0)
szept. 17. 01:00
The Strongest - Nacional Potosí
1:1 (1:0)
szept. 17. 21:00
Always Ready - Club Aurora
0:1 (0:0)
szept. 17. 23:15
Universitario - Guabirá
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 14:00
Hillerod - Nyköbing
3:1 (1:1)
szept. 17. 12:00
Fagiano Okayama - V-Varen Nagasaki
3:0 (1:0)
30 mérkőzés
szept. 17. 13:00
Llanfair United - Llanuwchllyn
1:2 (0:0)
szept. 17. 15:00
Calsonic Kansei - Aber Valley
1:5 (0:0)
szept. 17. 15:30
Llanidloes Town - Gresford Athletic
0:1 (0:0)
szept. 17. 15:30
Penparcau - Y Rhyl 1879
1:3 (0:0)
szept. 17. 15:30
Penrhyncoch - Caersws
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 17. 15:30
Llansannan - Glantraeth
1:2 (0:0)
szept. 17. 15:30
Llay Miners Welfare - Flint Mountain
3:6 (0:0)
szept. 17. 15:30
Mochdre Sports - Chirk AAA
0:3 (0:0)
szept. 17. 15:30
Porthmadog - Mold Alexandra
3:4 (0:0)
szept. 17. 15:30
Talysarn Celts - Queens Park
0:1 (0:0)
szept. 17. 15:30
Y Felinheli - Y Glannau
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
szept. 17. 15:30
Trearddur Bay - Penycae
1:5 (0:0)
szept. 17. 15:30
Abermule - Hawarden Rangers
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
szept. 17. 15:30
Machynlleth - Prestatyn
3:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Bow Street - Bangor 1876
6:5 (0:0)
szept. 17. 15:30
Canton Liberal - West End
5:1 (3:0)
szept. 17. 15:30
Afan Lido - Hakin United
0:1 (0:0)
szept. 17. 15:30
Trefelin - Llandrindod Wells
5:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Croesyceiliog AFC - Ynysygerwn
2:1 (0:0)
szept. 17. 15:30
Pill AFC - Caldicot Town
4:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Llanelli - Goytre
4:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Baglan Dragons - Pontardawe Town
1:1 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
szept. 17. 15:30
Cefn Cribwr - Newport City
1:2 (0:0)
szept. 17. 15:30
Cwmbran Celtic - Ammanford
1:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Trethomas Bluebirds - Ton Pentre
6:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Chepstow Town - Rockspur
1:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Treowen Stars - Cardiff Corinthians
0:6 (0:0)
szept. 17. 15:30
Aberfan - Porthcawl Town Athletic
2:0 (0:0)
szept. 17. 15:30
Llangefni Town - Llandudno Albion
1:2 (0:0)
szept. 17. 01:15
Sol de América - General Caballero
3:2 (1:1)
szept. 17. 16:00
Beltinci - Ilirija Ljubljana
1:1 (1:1)
szept. 17. 16:00
Jadran Dekani - Krsko
1:0 (1:0)
szept. 17. 01:00
Alianza Petrolera - La Equidad
1:2 (1:0)
szept. 17. 03:05
Atlético Bucaramanga - Santa Fe
2:1 (0:0)
szept. 17. 21:00
Envigado - Cortuluá
3:2 (2:1)
szept. 17. 23:05
Deportes Tolima - Once Caldas
1:0 (0:0)
szept. 17. 18:00
Maghreb Fes - JS Soualem
0:1 (0:0)
szept. 17. 20:15
Ittihad Tanger - Hassania Agadir
0:2 (0:0)
szept. 17. 22:30
Mouloudia Oujda - FUS Rabat
0:0
2 mérkőzés
szept. 17. 13:00
BKMA - Ararat Yerevan
2:1 (0:1)
szept. 17. 14:00
Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 17. 20:15
Universidad César Vallejo - Huancayo
2:1 (1:0)
szept. 17. 22:30
Cienciano - Melgar
2:2 (0:1)
szept. 17. 16:30
Solin - Hrvatski Dragovoljac
3:1 (0:0)
szept. 17. 16:30
Orijent 1919 - Dugopolje
2:1 (0:0)
szept. 17. 16:30
Vukovar - Croatia Zmijavci
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 14:00
Surkhon - Lokomotiv Tashkent
2:1 (2:1)
szept. 17. 15:00
Chippa United - Marumo Gallants
1:0 (0:0)
szept. 17. 15:00
Golden Arrows - Moroka Swallows
4:0 (2:0)
szept. 17. 17:30
Sekhukhune United - Stellenbosch
1:1 (1:0)
szept. 17. 20:00
Kaizer Chiefs - SuperSport United
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
szept. 17. 15:30
Cardiff MU - The New Saints
0:7 (0:3)
szept. 17. 15:30
Flint - Bala
1:1 (0:0)
szept. 17. 15:30
Pontypridd - Airbus UK Broughton
1:0 (0:0)
szept. 17. 18:15
Newtown AFC - Penybont
2:3 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 17. 15:00
Rabotnicki - Pobeda
1:0 (1:0)
szept. 17. 15:00
Shkendija - Shkupi
0:0
szept. 17. 15:00
Struga - Tikves Kavadarci
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 17. 02:00
Memphis 901 - Charleston Battery
5:0 (3:0)
szept. 17. 16:00
Thróttur Vogar - Kórdrengir
0:3 (0:0)
szept. 17. 16:00
Grotta - UMF Grindavik
3:1 (1:1)
szept. 17. 16:00
Kopavogur - Vestri
2:1 (0:1)
szept. 17. 16:00
Thor Akureyri - Fylkir Reykjavik
2:1 (1:0)
szept. 17. 16:00
Afturelding - Fjölnir
1:5 (1:0)
szept. 17. 16:00
Selfoss - KV Reykjavik
2:0 (0:0)
szept. 17. 19:00
Grecia - Sporting San José
2:0 (2:0)
szept. 17. 23:00
Guanacasteca - Pérez Zeledón
0:2 (0:2)
szept. 17. 23:00
Puntarenas - Alajuelense
0:0
1 mérkőzés
szept. 17. 15:00
Sfintul Gheorghe - Petrocub
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 17. 14:00
Dziugas Telsiai - Hegelmann Litauen
0:1 (0:1)
szept. 17. 18:00
FA Siauliai - Panevezys
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Ballymena - Carrick Rangers
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Glenavon - Cliftonville
0:1 (0:0)
szept. 17. 16:00
Glentoran - Coleraine
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:00
Portadown - Larne
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 17. 13:00
FS METTA/LU Riga - Tukums 2000
1:2 (1:1)
szept. 17. 15:00
Spartaks Jürmala - Valmieras
1:6 (1:3)
szept. 17. 16:00
Sutjeska Niksic - Arsenal Tivat
2:1 (1:0)
szept. 17. 16:00
Rudar Pljevlja - Jedinstvo BP
0:3 (0:0)
szept. 17. 17:00
Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac
1:2 (1:1)
szept. 17. 19:00
Buducnost Podgorica - Mornar Bar
2:0 (1:0)
szept. 17. 19:00
Decic - Jezero
1:1 (1:0)
szept. 17. 09:00
Qingdao Youth Island - Kunshan
0:2 (0:1)
szept. 17. 09:30
Suzhou Dongwu - Shaanxi Chang'an
1:0 (0:0)
szept. 17. 09:30
Xinjiang Tianshan - Zibo Cuju
1:2 (0:1)
szept. 17. 15:00
Gjilani - Llapi
0:1 (0:0)
szept. 17. 15:00
Malisheva - Drita Gijlan
2:4 (0:0)
szept. 17. 17:30
Chelghoum Laid - USM Alger
1:3 (0:0)
szept. 17. 17:30
Paradou AC - Constantine
0:1 (0:0)
szept. 17. 20:00
MC Oran - Chlef
0:0
szept. 17. 15:00
Fiorentino - Virtus
1:2 (0:0)
szept. 17. 15:00
Cosmos - Faetano
4:0 (0:0)
szept. 17. 15:00
Pennarossa - Folgore / Falciano
4:0 (2:0)
szept. 17. 15:00
La Fiorita - Juvenes/Dogana
1:0 (1:0)
szept. 17. 06:30
Jeonnam Dragons - Daejeon Citizen
1:1 (1:0)
szept. 17. 09:00
Gimpo Citizen - Busan I'Park
0:0
szept. 17. 09:00
Gyeongnam - Bucheon 1995
0:3 (0:1)
szept. 17. 11:30
Ansan Greeners - Seoul E-Land
1:1 (0:1)
szept. 17. 11:30
Chungnam Asan - Anyang
0:0
szept. 17. 09:00
Vanuatu U20 - Pápua Új-Guinea
1:2 (0:1)
szept. 17. 12:00
Fidzsi-szigetek - Új-Kaledónia
1:0 (0:0)
szept. 17. 16:30
Niki Volos - Larisa
0:2 (0:2)
szept. 17. 16:30
Kifisia - Proodeftiki
1:1 (0:1)
szept. 17. 17:00
Chania - Giouchtas
2:0 (0:0)
szept. 17. 17:00
Aris Avato - Kavala
2:1 (0:0)
szept. 17. 17:00
Doxa Dramas - Aetos Orfani
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
490
59 (12%)
196 (40%)
687
491
53 (11%)
201 (41%)
667
3. Xxy
490
51 (10%)
201 (41%)
657
490
57 (12%)
185 (38%)
655
489
62 (13%)
172 (35%)
654
491
55 (11%)
187 (38%)
649
7. Rati
490
59 (12%)
170 (35%)
635
490
44 (9%)
200 (41%)
620
9. AltT
490
54 (11%)
166 (34%)
602
482
57 (12%)
158 (33%)
601

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont