Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 14.

Meccsek - 2022. szeptember 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. szeptember 14.)


9 mérkőzés
szept. 14. 18:45
AC Milan - Dinamo Zágráb
3:1 (1:0)
szept. 14. 18:45
Shakhtar Donetsk - Celtic
1:1 (1:1)
szept. 14. 21:00
Real Madrid - RB Leipzig
2:0 (0:0)
szept. 14. 21:00
Manchester City - Borussia Dortmund
2:1 (0:0)
szept. 14. 21:00
Chelsea - Salzburg
1:1 (0:0)
szept. 14. 21:00
Juventus - Benfica
1:2 (1:1)
szept. 14. 21:00
Maccabi Haifa - Paris St. Germain
1:3 (1:1)
szept. 14. 21:00
Rangers FC - Napoli
0:3 (0:0)
szept. 14. 21:00
FC Kobenhavn - Sevilla
0:0
6 mérkőzés
szept. 14. 20:45
Millwall - Queens Park
0:2 (0:0)
szept. 14. 20:45
Norwich - Bristol City
3:2 (2:1)
szept. 14. 20:45
Rotherham - Blackpool
3:0 (1:0)
szept. 14. 20:45
Luton - Coventry
2:2 (2:1)
szept. 14. 21:00
West Bromwich - Birmingham
2:3 (1:1)
szept. 14. 21:00
Reading - Sunderland AFC
0:3 (0:2)
13 mérkőzés
szept. 14. 11:00
Dinamo Vladivostok - Irtysh Omsk
2:1 (2:0)
szept. 14. 12:00
Amkal - Trevis i VVK
2:2 (1:2)
szept. 14. 13:30
Chelyabinsk - Tyumen
0:1 (0:1)
szept. 14. 14:00
Zenit Izhevsk - Khimik-Avgust
5:1 (4:1)
szept. 14. 15:00
Rostov-na-Donu - Kuban Kholding
0:3 (0:1)
szept. 14. 15:00
Peresvet Podolsk - Zvezda Ryazan
2:1 (1:0)
szept. 14. 17:00
Metallurg Lipetsk - Rotor Volgograd
1:2 (1:0)
szept. 14. 17:00
Murom - Torpedo Vladimir
0:0
szept. 14. 17:00
Dinamo Bryansk - Strogino Moszkva
3:1 (1:1)
szept. 14. 17:30
Avangard Kursk - FK Spartak Tambov
3:2 (2:1)
szept. 14. 17:30
Spartak Kostroma - Tekstilshchik
1:4 (0:1)
16 mérkőzés
szept. 14. 14:00
Flacara Moreni - CSA Steaua Bukarest
2:2 / tizenegyesekkel 3:5 (0:1)
szept. 14. 14:00
Scolar Resita - ASU Poli
2:0 (0:0)
szept. 14. 15:30
Tunari - Dinamo Bukarest
0:3 (0:1)
szept. 14. 15:30
ACS Gloria Bistria - Unirea Dej
0:0 / tizenegyesekkel 3:2
szept. 14. 15:30
Dunarea Calarasi - Unirea Slobozia
1:5 (0:2)
szept. 14. 15:30
Stiinta Miroslava - CSMS Iasi
1:3 (0:2)
szept. 14. 15:30
CSM Satu Mare - Baia Mare
1:2 (0:1)
szept. 14. 15:30
Ocna Mures - Unirea Ungheni
1:1 / tizenegyesekkel 4:1 (0:1)
szept. 14. 15:30
Horezu - Sirineasa
2:3 (0:2)
szept. 14. 15:30
Afumati - Metaloglobus
0:0 / tizenegyesekkel 2:0
szept. 14. 15:30
Blejoi Vispesti - Buzau
0:4 (0:1)
szept. 14. 15:30
Viitorul Ianca - Otelul Galati
1:3 (1:1)
szept. 14. 15:30
Municipal Brasov - Viitorul Selimbar
0:3 (0:1)
szept. 14. 15:30
Rapid Suceava - Dante Botosani
2:1 (0:0)
szept. 14. 18:00
Axiopolis - Unirea Constanta
3:1 (1:0)
15 mérkőzés
szept. 14. 13:30
Kilis - Osmaniyespor
0:0
szept. 14. 13:30
Fatsa - Yomraspor
0:1 (0:1)
szept. 14. 13:30
Erbaaspor - Gümüshanespor
0:1 (0:0)
szept. 14. 13:30
Elaziz - Elazigspor
1:0 (1:0)
szept. 14. 13:30
12 Bingöl Spor - Agri 1970
1:10 (0:6)
szept. 14. 14:00
Konya Sekerspor - Kestelspor
2:0 (0:0)
szept. 14. 14:30
Tepecik - Bayrampasa
2:0 (1:0)
szept. 14. 14:30
Sile Yildizspor - Darica Genclerbirligi
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
szept. 14. 14:30
Turgutluspor - Kusadasispor
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
szept. 14. 14:45
Bergama Belediyespor - Karsiyakaspor
1:2 (0:2)
szept. 14. 18:00
Eskisehirspor - Cankaya
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 14. 12:00
Aetos Loutron - Almyros Gaziou
2:5 (0:0)
szept. 14. 15:30
Ermis Zoniana - Ilioupoli
1:3 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 14. 00:00
Huracán - Barracas Central
1:1 (0:1)
szept. 14. 00:00
Godoy Cruz - Tigre
1:1 (0:1)
szept. 14. 02:30
Racing Club - Patronato
1:0 (0:0)
szept. 14. 02:30
Platense - Unión de Santa Fe
1:0 (1:0)
szept. 14. 19:00
Aldosivi - Newell's Old Boys
1:2 (0:1)
szept. 14. 21:30
Colón - San Lorenzo
0:0
5 mérkőzés
szept. 14. 01:30
Montréal - Chicago Fire
3:2 (3:1)
szept. 14. 02:00
Inter Miami - Columbus Crew
2:1 (1:1)
szept. 14. 02:00
Minnesota United - Los Angeles FC
1:1 (1:0)
szept. 14. 02:30
Sporting Kansas City - D.C. United
3:0 (1:0)
szept. 14. 02:30
Houston Dynamo - New England
3:1 (1:0)
szept. 14. 18:00
Nuova Monterosi - Juve Stabia
0:1 (0:0)
szept. 14. 20:30
Monopoli - Avellino
2:1 (2:0)
szept. 14. 21:00
Pescara - Crotone
0:1 (0:0)
szept. 14. 21:00
Catanzaro - Latina
5:0 (1:0)
szept. 14. 21:00
Messina - Viterbese Castrense
1:1 (1:0)
szept. 14. 21:00
Fidelis Andria - Audace Cerignola
1:2 (0:2)
szept. 14. 21:00
Turris - Taranto
2:1 (1:1)
szept. 14. 21:00
Gelbison - Potenza
1:1 (1:0)
szept. 14. 18:00
Imolese - Siena
0:4 (0:3)
szept. 14. 18:00
Ancona 1905 - Fiorenzuola
2:0 (2:0)
szept. 14. 18:00
Gubbio - Alessandria
2:0 (0:0)
szept. 14. 18:00
Olbia - Vis Pesaro
0:1 (0:0)
szept. 14. 18:00
Recanatese - Fermana
1:1 (1:1)
szept. 14. 18:00
Reggiana - Montevarchi
4:0 (2:0)
szept. 14. 18:00
San Donato Tavarnelle - Carrarese
1:2 (1:1)
szept. 14. 18:00
Entella - Rimini
0:2 (0:1)
szept. 14. 18:00
Cesena - Sassari Torres
1:1 (0:0)
szept. 14. 21:00
Lucchese - Pontedera
1:1 (0:0)
21 mérkőzés
szept. 14. 16:00
Svosov - Humenné
0:2 (0:0)
szept. 14. 16:00
Baník Kalinovo - Dunaszerdahely
1:10 (0:0)
szept. 14. 16:00
Velké Ludince - Komarno
1:6 (0:0)
szept. 14. 16:00
Roznava - Zemplín Michalovce
0:7 (0:0)
szept. 14. 16:00
Jasenov - Slavoj Trebisov
1:3 (0:0)
szept. 14. 16:00
Inter Bratislava - Zlate Moravce
1:1 (0:0)
szept. 14. 16:00
Senkvice - Dubnica
1:7 (0:0)
szept. 14. 16:00
Bacúch - Liptovsky Mikulás
0:11 (0:0)
szept. 14. 16:00
Javorník Makov - Ruzomberok
0:2 (0:0)
szept. 14. 16:00
Kezmarok - Spisské Podhradie
2:0 (0:0)
szept. 14. 16:00
Sered - Raca
1:1 (0:0)
szept. 14. 16:00
Belusa - Trencín
0:4 (0:0)
szept. 14. 16:00
Spisská Nová Ves - Zilina
0:2 (0:0)
szept. 14. 16:00
Lokomotíva DNV - Vrakuna
3:1 (0:0)
szept. 14. 16:00
Partizán Precín - Jednota Bánová
0:1 (0:0)
szept. 14. 16:00
Castkovce - Petrzalka akadémia
2:1 (0:0)
szept. 14. 16:00
Brezno - Podkonice
2:1 (0:0)
szept. 14. 16:00
Kysucké Nové Mesto - Dolny Kubin
0:3 (0:0)
szept. 14. 16:00
Stará Lubovna - Tesla Stropkov
1:5 (0:0)
szept. 14. 18:00
Salková - Lipany
1:10 (0:0)
szept. 14. 18:00
Poprad - Podbrezová
0:4 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 14. 16:30
Hajduk Split - Rijeka
2:0 (0:0)
szept. 14. 00:00
Operário PR - Guarani
0:1 (0:1)
szept. 14. 02:30
Ponte Preta - Ituano
1:1 (1:1)
16 mérkőzés
szept. 14. 16:00
Viktoria Zizkov - Teplice
1:2 (0:0)
szept. 14. 16:30
Slovan Rosice - Zbrojovka Brno
0:4 (0:0)
szept. 14. 16:30
Slovan Velvary - FK Pardubice
1:0 (0:0)
szept. 14. 16:30
Sokol Tasovice - Prostejov
2:2 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
szept. 14. 16:30
Tatran Vsechovice - Vyskov
2:9 (0:0)
szept. 14. 16:30
Libcany - Dukla Praha
1:3 (0:0)
szept. 14. 16:30
Motorlet Praha - Jablonec
0:4 (0:0)
szept. 14. 16:30
Start Brno - Zlín
0:3 (0:0)
szept. 14. 16:30
Sokol Zápy - Chrudim
2:1 (0:0)
szept. 14. 16:30
Jiskra Domazlice - Aritma Praha
4:1 (0:0)
szept. 14. 16:30
Frydek-Mistek - Opava
2:0 (0:0)
szept. 14. 16:30
Hlucin - Lisen
2:0 (0:0)
szept. 14. 16:30
Rokycany - Slovan Liberec
1:5 (0:0)
szept. 14. 16:30
Spartak Sobeslav - Prestice
3:1 (0:0)
szept. 14. 16:30
Prepere - Táborsko
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 14. 16:00
Backa Palanka - Kabel Novi Sad
2:2 (0:0)
szept. 14. 16:00
Mokra Gora - Zlatibor Cajetina
1:6 (0:0)
szept. 14. 16:00
Jagodina - Timok
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 14. 12:00
Vissel Kobe - FC Tokyo
2:1 (2:0)
szept. 14. 12:00
Kyoto Sanga - Yokohama F. Marinos
1:2 (0:1)
szept. 14. 12:30
Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
1:1 (0:0)
szept. 14. 12:30
Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 14. 04:05
Club Guadalajara - Tigres
1:4 (0:2)
42 mérkőzés
szept. 14. 15:30
Tabor Sezana - Jadran Dekani
4:0 (2:0)
szept. 14. 16:00
Posavje Krsko - Rudar Velenje
0:4 (0:3)
szept. 14. 16:00
Serdica - Lesoplast Krizevci
1:0 (1:0)
szept. 14. 16:00
Bistrc - Izola
1:3 (0:3)
szept. 14. 16:00
Rakican - Mura Veterani
5:2 (2:2)
szept. 14. 16:00
Gancani - Tromejnik
4:2 (3:1)
szept. 14. 16:00
Ljutomer - Grad
1:0 (0:0)
szept. 14. 16:00
Beltinci - Puconci
6:0 (4:0)
szept. 14. 16:00
Cven - NK Roma
5:1 (1:1)
szept. 14. 16:00
Verzej - Radgona
4:2 (3:1)
szept. 14. 16:00
Slatina Radenci - Apace
3:0 (0:0)
szept. 14. 16:30
Carda Martjanci - Cankova
1:0 (0:0)
szept. 14. 16:30
Britof - Zelezniki
2:1 (1:1)
szept. 14. 16:30
Trzic - Visoko
0:8 (0:3)
szept. 14. 16:30
Jesenice - Kranjska Gora
3:0 (2:0)
szept. 14. 16:30
Velesovo Cerklje - Ziri
1:3 (1:2)
szept. 14. 16:30
Radomlje - Dragomer
4:0 (4:0)
szept. 14. 16:30
Arne Tabor 69 - Kocevje
0:0
szept. 14. 16:30
Bravo - Svoboda Ljubljana
5:0 (2:0)
szept. 14. 16:30
Trebnje - Zagorje
2:3 (0:2)
szept. 14. 16:30
Domzale - Kamnik
7:0 (4:0)
szept. 14. 16:30
Moravce - Ivancna Gorica
1:3 (1:2)
szept. 14. 16:30
Laby's Mengo - Ilirija Ljubljana
1:4 (0:2)
szept. 14. 16:30
Akumulator Mezica - Dobrovce
0:4 (0:1)
szept. 14. 16:30
Limbus Pekre - Dravograd
3:1 (1:1)
szept. 14. 16:30
Brda - Primorje
0:2 (0:0)
szept. 14. 16:30
Vipava - ND Gorica
1:1 (0:0)
szept. 14. 16:30
Bilje - Idrija
0:0
szept. 14. 16:30
Prekmurec Dobrovnik - Nafta
1:3 (1:2)
szept. 14. 16:30
Panonija Gaberje - Graničar Lendava
3:2 (2:2)
szept. 14. 16:30
Nedelica - Turnisce
1:4 (0:3)
szept. 14. 16:30
Centiba - Polana
0:3 (0:0)
szept. 14. 16:45
Videm - Gerecja Vas
3:1 (1:0)
szept. 14. 16:45
Makole - Zavrc
1:6 (0:3)
szept. 14. 16:45
Hajdina - Cirkulane
1:4 (1:0)
szept. 14. 16:45
Boc Poljcane - Bukovci
4:4 (2:1)
szept. 14. 16:45
Apace - NS Drava
1:0 (1:0)
szept. 14. 17:00
Lasko - Celje
0:9 (0:5)
szept. 14. 17:00
NK Ljubljana - Slovan Ljubljana
1:0 (0:0)
szept. 14. 17:30
Kosana - Komen
0:1 (0:0)
szept. 14. 18:30
Prevalje - Malecnik
4:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 14. 16:00
Sloboda Tuzla - Velez Mostar
1:1 (0:0)
szept. 14. 16:00
Igman Konjic - Tuzla City
3:2 (0:0)
szept. 14. 18:00
Sloga Doboj - Zrinjski
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 14. 01:30
O'Higgins - Unión La Calera
2:2 (1:1)
szept. 14. 20:30
Unión Espanola - La Serena
0:1 (0:1)
szept. 14. 22:00
Cobresal - Colo Colo
0:2 (0:1)
szept. 14. 23:00
Everton FC - Nublense
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 14. 18:00
Olympic Tallin - Tallinna Charma
0:5 (0:1)
szept. 14. 18:00
Phoenix - ReUnited
0:0
3 mérkőzés
szept. 14. 17:05
Al Shamal - Al Ahli Doha
2:2 (2:0)
szept. 14. 19:15
Qatar SC - Al-Rayyan
1:0 (0:0)
szept. 14. 19:15
Al-Wakra - Al-Sadd
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 14. 18:00
TJK Legion - Paide
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 14. 11:30
Oakleigh Cannons - Macarthur
2:5 (1:2)
4 mérkőzés
szept. 14. 13:30
Spaeri - Torpedo Kutaisi
0:1 (0:1)
szept. 14. 13:30
Merani Martvili - Saburtalo
2:3 (0:0)
szept. 14. 16:00
Shukura - Lokomotiv Tbilisi
2:0 (1:0)
szept. 14. 19:00
Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi
0:0
szept. 14. 17:55
Al Ta'ee - Al Fateh
1:0 (0:0)
szept. 14. 20:00
Al Adalh - Al-Shabab Riyadh
0:1 (0:1)
szept. 14. 00:05
Mineros de Zacatecas - Tlaxcala
1:1 (0:0)
szept. 14. 02:05
Cancún - Celaya
0:4 (0:2)
szept. 14. 04:05
Pumas Tabasco - Leones Negros UdeG
0:2 (0:1)
11 mérkőzés
szept. 14. 11:00
Grulla Morioka - JEF United
1:2 (1:1)
szept. 14. 12:00
Montedio Yamagata - Yokohama FC
2:0 (0:0)
szept. 14. 12:00
Mito Hollyhock - V-Varen Nagasaki
0:1 (0:0)
szept. 14. 12:00
Tochigi - Vegalta Sendai
0:1 (0:1)
szept. 14. 12:00
Thespa Kusatsu - Ryukyu
0:0
szept. 14. 12:00
Omiya Ardija - Oita Trinita
2:2 (2:2)
szept. 14. 12:00
Tokyo Verdy - Blaublitz Akita
0:2 (0:1)
szept. 14. 12:00
Renofa Yamaguchi - Zweigen Kanazawa
1:1 (0:1)
szept. 14. 12:00
Tokushima Vortis - Fagiano Okayama
1:0 (0:0)
szept. 14. 12:30
Ventforet Kofu - Albirex Niigata
1:2 (0:1)
szept. 14. 22:45
Libertad - Tacuary
2:0 (2:0)
szept. 14. 19:00
UTS Rabat - FAR Rabat
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 14. 16:00
Sogdiana - Neftchi Fargona
0:0
4 mérkőzés
szept. 14. 13:30
Shandong Luneng - Wuhan Three Towns
1:1 (0:1)
szept. 14. 13:30
Beijing Guoan - Hebei CFFC
3:1 (2:1)
szept. 14. 13:30
Henan Jianye - Tianjin Teda
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 14. 04:00
Alajuelense - Alianza
2:0 (1:0)
14 mérkőzés
szept. 14. 15:00
Gostivar - Pelister
0:1 (0:0)
szept. 14. 15:00
Belasica - Shkupi
1:3 (0:0)
szept. 14. 15:00
Sasa - Vardar Skopje
0:3 (0:0)
szept. 14. 15:00
Karaorman Struga - Shkendija
0:3 (0:0)
szept. 14. 15:00
Teteks - Akademija Pandev
0:6 (0:0)
szept. 14. 15:00
Sloga Vinica - Bregalnica Stip
0:3 (0:0)
szept. 14. 15:00
Kozuv Gevgelija - Tikves Kavadarci
0:2 (0:0)
szept. 14. 15:00
Vardar Negotino - Struga
1:2 (0:0)
szept. 14. 15:00
Karbinci - Pobeda
0:6 (0:0)
szept. 14. 15:00
Zajazi Zajas - Voska Sport
0:3 (0:0)
szept. 14. 15:00
Fortuna Skopje - Borec
5:3 (0:0)
szept. 14. 15:00
Bratstvo-Vlaznimi - Rabotnicki
0:5 (0:0)
szept. 14. 15:00
Crno Buki - FK Skopje
0:3 (0:0)
szept. 14. 15:00
Ljuboten - Renova
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 14. 15:00
FK Astana - Tobol
1:2 (1:1)
szept. 14. 17:00
Aktobe - Taraz
1:0 (0:0)
szept. 14. 12:00
Incheon - Ulsan Hyundai
0:0
szept. 14. 12:00
Jeonbuk - Seongnam Ilhwa
1:0 (1:0)
szept. 14. 12:30
Suwon Blue Wings - Pohang
0:2 (0:2)
22 mérkőzés
szept. 14. 12:00
Shakhtar Donetsk U19 - Celtic U19
2:1 (1:0)
szept. 14. 14:00
Chelsea U19 - Salzburg U19
1:1 (0:0)
szept. 14. 14:00
Juventus U19 - Benfica U19
1:1 (0:0)
szept. 14. 14:30
AC Milan U19 - Dinamo Zágráb U19
3:0 (2:0)
szept. 14. 15:00
Rangers FC U19 - Napoli U19
3:2 (2:0)
szept. 14. 16:00
Real Madrid U19 - RB Leipzig U19
1:1 (0:0)
szept. 14. 16:00
Kobenhavn U19 - Sevilla U19
4:1 (1:1)
szept. 14. 16:00
Csíkszereda U19 - Galatasaray U19
1:1 (0:1)
szept. 14. 16:00
KRC Genk U19 - Slavia Praha U19
1:2 (0:1)
szept. 14. 16:00
MTK U19 - FS Jelgava U19
3:0 (1:0)
szept. 14. 17:00
Rukh Vynnyky U19 - Zaglebie Lubin U19
1:0 (1:0)
szept. 14. 18:00
BSC Young Boys U19 - Domzale U19
3:0 (1:0)
szept. 14. 18:00
Alkmaar U19 - Shamrock Rovers U19
5:0 (1:0)
szept. 14. 18:00
FK Zalgiris U19 - Trencín U19
2:1 (1:1)
szept. 14. 18:00
Ashdod U19 - Borac Banja Luka U19
2:0 (1:0)
szept. 14. 19:00
Molde U19 - Hibernian U19
1:0 (0:0)
szept. 14. 19:00
Nantes U19 - Pyunik U19
2:0 (0:0)
szept. 14. 19:00
AIK U19 - Racing Union U19
5:0 (1:0)
szept. 14. 21:00
Ards - Ballymena
2:4 (0:0)
8 mérkőzés
szept. 14. 15:00
Visoca - Speranta Drochia
0:2 (0:0)
szept. 14. 15:00
Edinet - Iskra
0:2 (0:0)
szept. 14. 15:00
FCM Ungheni - Floresti
0:3 (0:0)
szept. 14. 15:00
Ocniţa - Pepeni
1:0 (0:0)
szept. 14. 15:00
Gagauziya-Oguzsport - Olimp Comrat
2:0 (0:0)
szept. 14. 15:00
La Familia - Singerei
3:0 (0:0)
szept. 14. 15:00
Maiak Chirsova - Stauceni
0:2 (0:0)
szept. 14. 15:00
Vasieni - Victoria Chisinau
0:5 (0:0)
szept. 14. 15:00
Drita Gijlan - Gjilani
4:1 (0:0)
szept. 14. 15:00
Prishtina - Malisheva
4:2 (0:0)
szept. 14. 01:00
Caracas - Deportivo Lara
1:2 (1:0)
szept. 14. 23:00
Zulia - Deportivo Táchira
1:3 (0:1)
szept. 14. 23:00
Estudiantes Mérida - Zamora FC
1:2 (0:0)
szept. 14. 23:00
Hermanos Colmenares - Aragua
4:1 (1:1)
szept. 14. 23:00
Mineros Guyana - Portuguesa FC
2:2 (0:0)
szept. 14. 23:00
Monagas - Carabobo
0:0
szept. 14. 23:00
UCV - Metropolitanos
2:3 (2:2)
szept. 14. 12:00
Ansan Greeners - Jeonnam Dragons
1:7 (0:4)
szept. 14. 12:30
Anyang - Gwangju
1:2 (0:1)
szept. 14. 12:30
Seoul E-Land - Chungnam Asan
3:0 (1:0)
szept. 14. 10:30
Gold Coast Knights - Perth Glory
0:4 (0:0)
szept. 14. 16:30
Kambaniakos - Iraklis Saloniki
0:1 (0:0)
szept. 14. 17:00
Makedonikos Foufas - Kastoria
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
290
31 (11%)
137 (47%)
429
290
25 (9%)
142 (49%)
409
3. AltT
290
24 (8%)
138 (48%)
396
291
20 (7%)
145 (50%)
390
289
22 (8%)
139 (48%)
388
291
19 (7%)
144 (49%)
383
272
20 (7%)
141 (52%)
382
290
19 (7%)
143 (49%)
381
284
28 (10%)
120 (42%)
380
10. Dania
286
19 (7%)
141 (49%)
377

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont