Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 11.

Meccsek - 2022. szeptember 11.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. szeptember 11.)


4 mérkőzés
szept. 11. 14:00
Real Madrid - Mallorca
4:1 (1:1)
szept. 11. 16:15
Elche - Athletic Bilbao
1:4 (0:4)
szept. 11. 18:30
Getafe - Real Sociedad
2:1 (1:0)
szept. 11. 21:00
Betis - Villarreal
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 11. 00:00
Arsenal - Everton
elhalasztva
szept. 11. 00:00
West Ham United - Newcastle United
elhalasztva
3 mérkőzés
szept. 11. 15:00
ZTE - Puskás Akadémia
1:2 (1:0)
szept. 11. 17:30
Ferencváros - Kisvárda
3:0 (1:0)
szept. 11. 20:00
Újpest - Vasas
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
szept. 11. 12:30
Atalanta - Cremonese
1:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Bologna - Fiorentina
2:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Sassuolo - Udinese
1:3 (1:0)
szept. 11. 15:00
Lecce - Monza
1:1 (0:1)
szept. 11. 18:00
Lazio - Hellas Verona
2:0 (0:0)
szept. 11. 20:45
Juventus - Salernitana
2:2 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 11. 15:30
1. FC Köln - Union Berlin
0:1 (0:1)
szept. 11. 17:30
Freiburg - Mönchengladbach
0:0
9 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Budafok - Békéscsabai Előre
1:0 (1:0)
szept. 11. 16:00
Soroksár - Szeged 2011
1:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Nyíregyháza - Kazincbarcika
4:2 (3:0)
szept. 11. 16:00
Csákvár - Gyirmót
1:2 (1:2)
szept. 11. 16:00
Mosonmagyaróvár - Dorog
1:1 (0:0)
szept. 11. 17:00
Győri ETO - Pécsi MFC
0:1 (0:1)
szept. 11. 17:00
Szombathelyi Haladás - Ajka
0:0
szept. 11. 17:00
Kozármisleny - Szentlőrinc
1:2 (1:0)
7 mérkőzés
szept. 11. 13:00
Strasbourg - Clermont
0:0
szept. 11. 15:00
Ajaccio - Nice
0:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Lorient - Nantes
3:2 (1:1)
szept. 11. 15:00
Toulouse - Reims
1:0 (1:0)
szept. 11. 15:00
Angers - Montpellier HSC
2:1 (1:1)
szept. 11. 17:05
Stade Rennes - Auxerre
5:0 (1:0)
szept. 11. 20:45
AS Monaco - Lyon
2:1 (0:0)
szept. 11. 13:30
St. Pauli - Sandhausen
1:1 (1:0)
szept. 11. 13:30
Kaiserslautern - Darmstadt
3:3 (0:1)
szept. 11. 13:30
Magdeburg - Greuther Fürth
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
szept. 11. 12:15
Utrecht - Vitesse
1:0 (0:0)
szept. 11. 14:30
PSV Eindhoven - Waalwijk
1:0 (0:0)
szept. 11. 14:30
Cambuur - Groningen
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:45
Alkmaar - Twente
1:1 (0:0)
szept. 11. 20:00
Feyenoord - Sparta Rotterdam
3:0 (2:0)
szept. 11. 14:00
Sporting Gijón - Racing Santander
0:2 (0:1)
szept. 11. 16:15
UD Ibiza - Tenerife
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:15
Mirandés - FC Andorra
1:1 (1:0)
szept. 11. 18:30
Ponferradina - Zaragoza
1:2 (1:1)
szept. 11. 21:00
Huesca - Málaga
1:0 (0:0)
szept. 11. 11:00
Vidi II - Kaposvár
2:1 (0:0)
szept. 11. 11:00
Gyirmót II - Csorna
3:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Tatabánya - Győri ETO II
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Komárom - Balatonfüred
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Mór - Budaörs
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Érd - III. Kerületi TUE UPE
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Teskánd - Puskás Akadémia II.
1:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Veszprém - Kelen
2:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Nagykanizsai TE - Zsámbék
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Bicske - ZTE II
5:1 (0:0)
szept. 11. 13:00
Békéscsabai Előre II. - Putnok
1:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Hatvan - Füzesgyarmat
1:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Pénzügyőr - DVTK II
2:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Eger - Tiszafüred
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Hajdúszoboszló - Sényő
3:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Debreceni EAC - BKV Előre
5:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Körösladány - Jászberény
2:0 (1:0)
szept. 11. 16:00
BVSC-Zugló - Karcag
5:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Kisvárda II - DVSC-DEAC
1:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Tiszaújváros - Vasas II
0:9 (0:0)
szept. 11. 11:00
Ferencváros II - FC Dabas
1:0 (0:0)
szept. 11. 11:00
Paks II - ESMTK
1:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
PTE-PEAC - Bánk
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Majos - Szolnoki MÁV
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Cegléd - Iváncsa
2:5 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 11. 16:15
SPAL - Venezia
2:0 (1:0)
szept. 11. 16:30
Pacos de Ferreira - Casa Pia
2:3 (1:0)
szept. 11. 19:00
Arouca - Boavista Porto
1:2 (1:1)
szept. 11. 19:00
Marítimo - Gil Vicente
1:2 (1:0)
szept. 11. 21:30
Rio Ave - Braga
2:3 (0:2)
37 mérkőzés
szept. 11. 12:00
Gondomar - Rebordosa
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Meda - Beira-Mar
0:6 (0:0)
szept. 11. 16:00
Vinhais - Vianense
0:4 (0:0)
szept. 11. 16:00
Vilaverdense - Atlético Arcos
3:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Maria da Fonte - Merelinense
0:4 (0:0)
szept. 11. 16:00
Rebordelo - Montalegre
0:5 (0:0)
szept. 11. 16:00
Dumiense - Brito
4:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Santa Eulália - Tirsense
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Fafe - Ribeira Brava
5:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Freamunde - Joane
2:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
Camacha - Amarante
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Alpendorada - Paredes
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Leca - Resende
1:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Canelas 2010 - Régua
2:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Os Marialvas - Vila Cortez
3:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Sao Joao Ver - Mortágua
7:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Lusitano FCV - Sanjoanense
0:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
Alcains - Sertanense
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Marinhense - Leiria
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Pombal - Uniao de Tomar
1:1 / tizenegyesekkel 3:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
UD da Serra - Pedrógao Sao Pedro
5:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Pero Pinheiro - Portomosense
7:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Arronches e Benfica - Mosteirense
2:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Sintrense - Fazendense
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Uniao Santarém - Gavionenses
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Oriental Dragon - Dezembro
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Lajense - Sao Roque (Acores)
3:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Lusitano Évora 1911 - Fontinhas
0:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Oriental - Madalena
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
FC Serpa - Castrense
3:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Atlético Reguengos - Olhanense
2:5 (0:0)
szept. 11. 16:00
Juventude Évora - Moncarapachense
3:0 (0:0)
szept. 11. 17:00
Varzim - Vila Mea
2:1 (0:0)
szept. 11. 17:00
Ferreiras - Culatrense
2:0 (0:0)
szept. 11. 17:45
Oliv. Hospital - Lusitania
1:0 (0:0)
szept. 11. 21:00
Felgueiras 1932 - Mondinense
5:2 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 11. 12:00
FK Ural - Torpedo Moszkva
2:0 (0:0)
szept. 11. 14:00
Fakel - Lokomotiv Moszkva
2:0 (1:0)
szept. 11. 18:45
FK Rostov - Szpartak Moszkva
4:2 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 11. 17:30
Farul Constanta - Argesul Pitesti
3:0 (1:0)
szept. 11. 20:30
CFR Cluj - CS U Craiova
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Sivasspor - Istanbulspor
1:1 (0:0)
szept. 11. 19:00
Kasimpasa - Galatasaray
2:3 (1:1)
szept. 11. 19:00
Kayserispor - Antalyaspor
1:0 (0:0)
szept. 11. 19:00
Gazisehir Gaziantep - Ümraniyespor
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 11. 00:00
Fluminense - Fortaleza
2:1 (1:0)
szept. 11. 02:00
Palmeiras - Juventude
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Avaí - Atlético PR
1:1 (1:0)
szept. 11. 16:00
Botafogo - América MG
0:0
szept. 11. 21:00
Sao Paulo - Corinthians
1:1 (1:1)
szept. 11. 21:00
Coritiba - Atlético GO
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 11. 13:30
Westerlo - Anderlecht
2:1 (1:0)
szept. 11. 16:00
Cercle Brugge - Royal Antwerp
0:2 (0:1)
szept. 11. 18:30
Union St. Gilloise - Genk
1:2 (0:1)
szept. 11. 21:00
Gent - Zulte-Waregem
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 11. 14:30
Hartberg - Austria Wien
0:3 (0:1)
szept. 11. 14:30
Austria Lustenau - LASK Linz
1:1 (0:1)
szept. 11. 17:00
Austria Klagenfurt - Sturm Graz
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 11. 12:00
Dnipro-1 - Metalist Kharkov
3:0 (0:0)
szept. 11. 14:00
Kolos Kovalivka - Metal Kharkiv
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Dinamo Kiev - Lviv
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 11. 13:00
Duisburg - Dynamo Dresden
0:1 (0:0)
szept. 11. 14:00
Aue - Zwickau
0:1 (0:1)
szept. 11. 11:30
SD Logronés - La Nucía
3:2 (1:1)
szept. 11. 12:00
Osasuna II - Amorebieta
2:1 (1:1)
szept. 11. 17:00
Sabadell - Cornella
1:0 (0:0)
szept. 11. 19:00
Barcelona II - Calahorra
2:0 (0:0)
szept. 11. 19:00
Atlético Baleares - Castellón
1:1 (0:1)
szept. 11. 19:30
Numancia - Alcoyano
0:1 (0:0)
szept. 11. 19:30
Real Unión - UD Logronés
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 11. 14:15
Servette - FC Zürich
3:2 (2:1)
szept. 11. 16:30
Basel - Grasshoppers
5:1 (2:1)
szept. 11. 16:30
BSC Young Boys - Lugano
3:0 (2:0)
szept. 11. 13:00
Veles - Rubin Kazan
1:2 (0:0)
szept. 11. 15:00
Akron - Rodina Moszkva
2:2 (1:2)
szept. 11. 16:00
Arsenal-Tula - Neftekhimik
2:1 (1:0)
szept. 11. 16:00
Volgar Astrakhan - Volga Ulyanovsk
1:0 (1:0)
szept. 11. 17:00
Krasnodar II - Yenisey
1:2 (1:1)
szept. 11. 17:00
SKA-Energia Khabarovsk - Ufa
1:1 (0:1)
szept. 11. 17:00
Shinnik - Kuban Krasnodar
1:0 (1:0)
szept. 11. 18:00
Alania Vladikavkaz - Kamaz
4:2 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 11. 17:30
Olympiakos Pireus - Volos NFC
1:1 (0:1)
szept. 11. 20:30
Asteras Tripolis - Aris Saloniki
0:2 (0:1)
szept. 11. 20:30
Panathinaikosz - AEK Athen
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
szept. 11. 01:30
Banfield - Colón
2:1 (0:1)
szept. 11. 18:00
Newell's Old Boys - Gimnasia La Plata
2:0 (2:0)
szept. 11. 18:00
Arsenal FC - Vélez Sársfield
2:2 (1:1)
szept. 11. 22:00
Boca Juniors - River Plate
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 11. 00:00
New York Red Bulls - New England
2:1 (0:0)
szept. 11. 01:30
Atlanta United - Toronto FC
4:2 (0:0)
szept. 11. 01:30
Philadelphia - Orlando City
5:1 (2:0)
szept. 11. 01:30
FC Cincinnati - San Jose Earthquakes
6:0 (1:0)
szept. 11. 02:00
Chicago Fire - Inter Miami
3:1 (1:0)
szept. 11. 02:00
Seattle Sounders - Austin FC
3:0 (2:0)
szept. 11. 02:30
FC Dallas - Los Angeles FC
2:1 (0:1)
szept. 11. 03:30
Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps
3:1 (2:1)
szept. 11. 03:30
Real Salt Lake - D.C. United
0:0
szept. 11. 04:00
Portland Timbers - Minnesota United
1:0 (0:0)
szept. 11. 14:30
Potenza - Nuova Monterosi
2:2 (1:0)
szept. 11. 17:30
Avellino - Gelbison
0:0
szept. 11. 17:30
Crotone - Monopoli
2:0 (2:0)
szept. 11. 17:30
Latina - Pescara
1:2 (0:2)
szept. 11. 17:30
Virtus Francavilla - Messina
1:0 (0:0)
szept. 11. 17:30
Audace Cerignola - Giugliano
1:0 (0:0)
szept. 11. 17:30
Juve Stabia - Turris
0:2 (0:0)
szept. 11. 17:30
Taranto - Catanzaro
0:3 (0:3)
szept. 11. 17:30
Viterbese Castrense - Fidelis Andria
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 11. 12:30
Miedz Legnica - Korona Kielce
2:2 (1:0)
szept. 11. 15:00
Pogon Szczecin - Lech Poznan
2:2 (1:1)
szept. 11. 17:30
Rakow Czestochowa - Legia Warszawa
4:0 (1:0)
szept. 11. 14:30
Lucchese - Imolese
3:1 (2:0)
szept. 11. 14:30
Rimini - Cesena
0:1 (0:1)
szept. 11. 14:30
Siena - Reggiana
1:0 (0:0)
szept. 11. 14:30
Fermana - Gubbio
1:1 (0:0)
szept. 11. 14:30
Pontedera - Ancona 1905
2:2 (0:2)
szept. 11. 14:30
Vis Pesaro - Fiorenzuola
1:0 (0:0)
szept. 11. 14:30
Alessandria - Entella
1:3 (0:1)
szept. 11. 14:30
Montevarchi - Olbia
0:0
szept. 11. 14:30
Carrarese - Recanatese
3:1 (3:1)
szept. 11. 12:00
Linense - Alcorcón
1:2 (0:0)
szept. 11. 12:00
Mérida AD - Deportivo La Coruna
0:1 (0:1)
szept. 11. 12:00
Fuenlabrada - AD Ceuta
2:1 (0:1)
szept. 11. 17:00
Celta Vigo II - Córdoba
1:2 (0:1)
szept. 11. 19:00
Pontevedra - Talavera
3:0 (1:0)
szept. 11. 19:30
Linares Deportivo - S.S. Reyes
2:1 (1:0)
szept. 11. 19:30
Rayo Majadahonda - Badajoz
2:2 (1:0)
szept. 11. 19:30
San Fernando - Racing Ferrol
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 11. 17:30
Trencín - Trnava
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 11. 14:00
Aalborg - Lyngby
1:1 (0:1)
szept. 11. 14:00
Nordsjaelland - Midtjylland
1:1 (1:0)
szept. 11. 16:00
Bröndby - Randers
2:2 (1:1)
szept. 11. 18:00
Silkeborg - Aarhus
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 11. 18:55
Slaven Belupo - Istra 1961
0:3 (0:2)
szept. 11. 21:05
Lokomotiv Zágráb - Varazdin
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 11. 15:00
Hammarby - Djurgarden
0:0
szept. 11. 15:00
Sundsvall - Elfsborg
0:2 (0:2)
szept. 11. 17:30
Malmö FF - Norrköping
2:1 (0:1)
szept. 11. 17:30
Varberg - AIK
2:0 (0:0)
szept. 11. 21:00
Gremio Porto Alegre - Vasco da Gama
2:1 (2:1)
5 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Bohemians 1905 - Slovan Liberec
0:2 (0:1)
szept. 11. 16:00
Banik Ostrava - FK Pardubice
3:0 (1:0)
szept. 11. 16:00
Jablonec - Hradec Králové
3:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Mlada Boleslav - Slovácko
1:1 (0:1)
szept. 11. 19:00
Slavia Praha - Budejovice
6:1 (3:0)
4 mérkőzés
szept. 11. 17:00
Novi Pazar - Crvena Zvezda
1:2 (1:1)
szept. 11. 17:00
Mladost Novi Sad - Spartak Subotica
1:0 (1:0)
szept. 11. 19:00
Cukaricki - Vojvodina
2:0 (2:0)
szept. 11. 19:30
Partizan - FK Mladost Lucani
6:0 (2:0)
szept. 11. 14:15
Wil - Bellinzona
5:1 (1:1)
szept. 11. 16:30
Neuchatel Xamax FC - FC Vaduz
1:1 (1:0)
szept. 11. 16:30
Lausanne - Yverdon
3:2 (2:1)
szept. 11. 10:30
First Vienna - Amstetten
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 11. 18:00
Jerv - Molde
2:4 (0:1)
szept. 11. 18:00
Ham-Kam - Viking
1:2 (1:1)
szept. 11. 18:00
Kristiansund - Valerenga
3:2 (1:1)
szept. 11. 18:00
Tromso - Bodo/Glimt
3:2 (2:0)
szept. 11. 18:00
Aalesund - Sarpsborg 08
1:3 (0:2)
szept. 11. 20:00
Haugesund - Rosenborg
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 11. 20:00
Shamrock Rovers - Finn Harps
5:1 (4:0)
szept. 11. 12:00
Covilha - Nacional
1:2 (1:0)
szept. 11. 12:00
Belenenses - Feirense
1:1 (0:1)
szept. 11. 15:00
Leixőes - Farense
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:30
Uniao Torreense - Tondela
0:3 (0:3)
szept. 11. 19:00
Trofense - Moreirense
0:3 (0:1)
szept. 11. 12:40
Lódzki - Nieciecza
1:1 (1:0)
szept. 11. 18:00
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 11. 15:00
Laci - Bylis Ballsh
0:1 (0:0)
szept. 11. 17:45
Partizani Tirana - Erzeni Shijak
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 11. 15:00
Honka - HJK Helsinki
1:2 (0:1)
szept. 11. 15:00
Vaasa - Kuopion
0:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Lahti - Haka
0:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
HIFK Helsinki - Oulu
1:6 (1:2)
szept. 11. 15:00
Mariehamn - SJK
2:0 (2:0)
szept. 11. 15:00
Ilves - Inter Turku
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 11. 18:00
Apollon Limassol - Omonia Nikosia
2:1 (0:1)
szept. 11. 19:00
AEK Larnaka - Nea Salamina
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 11. 06:05
Consadole Sapporo - Jubilo Iwata
4:0 (2:0)
szept. 11. 13:00
Energetik-BGU Minsk - Neman Grodno
2:1 (1:0)
szept. 11. 15:00
Belshina - Torpedo Zhodino
1:3 (1:2)
szept. 11. 19:30
FK Gomel - Shakhter Soligorsk
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 11. 16:45
CSKA Szófia - Slavia Szófia
2:0 (0:0)
szept. 11. 19:15
Botev Vratsa - Ludogorets
0:4 (0:3)
szept. 11. 16:00
Genk II - Excelsior Virton
0:1 (0:0)
szept. 11. 20:00
Deinze - RWDM
1:2 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 11. 00:00
Querétaro - Santos Laguna
3:3 (2:1)
szept. 11. 02:00
Club Necaxa - CF América
1:2 (1:0)
szept. 11. 02:05
Tigres - Club León
0:1 (0:1)
szept. 11. 04:05
Toluca - UNAM Pumas
2:2 (0:1)
szept. 11. 04:05
Club Guadalajara - Puebla
1:0 (0:0)
szept. 11. 23:00
Cruz Azul - Mazatlán
2:0 (2:0)
szept. 11. 01:40
Instituto - GyE Jujuy
4:0 (1:0)
szept. 11. 16:00
Guillermo Brown - Gimnasia Mendoza
0:1 (0:1)
szept. 11. 13:00
Utsikten - Jönköpings Södra
0:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Öster - Dalkurd
2:0 (1:0)
szept. 11. 15:00
Fredrikstad - Sandnes Ulf
1:2 (0:1)
szept. 11. 15:00
Start - Stjördals-Blink
3:1 (2:0)
szept. 11. 15:00
Ranheim - Asane
3:3 (1:2)
szept. 11. 15:00
Bryne - Sogndal
3:3 (1:3)
3 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Posusje - Zrinjski
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Igman Konjic - Leotar Trebinje
3:1 (0:0)
szept. 11. 19:00
FK Sarajevo - Siroki Brijeg
0:0
2 mérkőzés
szept. 11. 15:00
Bravo - Maribor
0:1 (0:0)
szept. 11. 17:30
NS Mura - Koper
2:1 (1:0)
szept. 11. 15:30
Rizespor - Samsunspor
1:1 (1:1)
szept. 11. 15:30
Manisa BBSK - Malatyaspor
2:2 (0:1)
szept. 11. 19:00
Altay Izmir - Bodrumspor
2:0 (1:0)
szept. 11. 19:00
Eyüpspor - Adanaspor
1:0 (1:0)
10 mérkőzés
szept. 11. 15:00
Kedus Giorgis - Al Hilal Omdurman
2:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
CFFA - Royal Leopards
2:3 (0:0)
szept. 11. 15:00
Black Bulls Maputo - Petro de Luanda
0:3 (0:0)
szept. 11. 15:00
Flambeau du Centre - Al-Ittihad
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Arta / SIHD - Al Merreikh
1:2 (0:0)
szept. 11. 17:00
Rivers United - Watanga
3:0 (0:0)
szept. 11. 18:00
Gaborone United - Vita Club
1:0 (0:0)
szept. 11. 18:00
ASKO de Kara - Nouadhibou
1:1 (0:0)
szept. 11. 18:00
Coton Sport Ouidah - ASEC Mimosas
1:2 (0:0)
szept. 11. 19:00
Casa Sport - Kabylie
1:0 (0:0)
szept. 11. 10:30
Miercurea Ciuc - Baia Mare
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Sumgayit Shekher - Kesla
1:1 (1:1)
szept. 11. 18:30
Karabakh - Sabah FK
4:3 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 11. 14:00
Al Hilal Wau - Kipanga
1:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Highlanders - Royal AM
0:0
szept. 11. 17:00
Kwara United - Douanes Niamey
3:0 (0:0)
szept. 11. 17:30
LISCR - Sporting Gagnoa
0:0
szept. 11. 19:00
Al Hilal Port Sudan - Geita Gold
1:0 (0:0)
szept. 11. 19:00
Al-Akhdar - Al Ahli Khartoum
3:0 (0:0)
szept. 11. 21:00
FAR Rabat - Remo Stars
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 11. 13:30
Kalev Tallinn - FCI Levadia
0:3 (0:2)
szept. 11. 16:15
Trans Narva - TJK Legion
6:1 (2:1)
1 mérkőzés
szept. 11. 06:00
Sydney United - Brisbane Roar
3:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 11. 10:15
Slavia Praha II - Pribram
0:4 (0:3)
szept. 11. 17:00
Dukla Praha - Vlasim
2:0 (0:0)
szept. 11. 17:00
Varnsdorf - Sigma Olomouc II
1:0 (1:0)
szept. 11. 14:30
De Treffers - TEC
2:1 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Keflavík - Víkingur Reykjavík
0:3 (0:3)
szept. 11. 16:00
KR Reykjavik - Stjarnan
3:1 (2:0)
szept. 11. 16:00
Leiknir Reykjavik - Valur
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Fram Reykjavik
2:2 (1:1)
szept. 11. 16:00
Hafnarfjördur - Akranes
6:1 (3:1)
szept. 11. 16:00
KA Akureyri - Breidablik
2:1 (1:0)
szept. 11. 16:00
07 Vestur - HB Torshavn
0:4 (0:0)
szept. 11. 16:00
AB Argir - B36 Torshavn
0:5 (0:3)
szept. 11. 16:00
Vikingur Gota - Klaksvík
1:2 (0:0)
szept. 11. 19:00
Skála - Runavik
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 11. 14:00
Hobro - Fredericia
1:3 (0:1)
szept. 11. 15:00
Vendsyssel - Vejle Boldklub
2:0 (1:0)
szept. 11. 21:00
Independiente Petrolero - Royal Pari
3:0 (2:0)
szept. 11. 23:15
Jorge Wilstermann - The Strongest
0:3 (0:2)
szept. 11. 16:30
Primorje - Roltek Dob
1:1 (0:0)
szept. 11. 16:30
Rogaska - Fuzinar
3:1 (0:0)
szept. 11. 03:15
Santa Fe - Deportivo Pasto
2:1 (1:0)
szept. 11. 21:00
Once Caldas - Millonarios
2:1 (1:1)
szept. 11. 01:15
Tacuary - Guaraní
2:0 (2:0)
szept. 11. 20:15
Olympique Safi - Maghreb Fes
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Jaro - KPV Kokkola
2:1 (1:0)
szept. 11. 16:00
Hostert - Wiltz
2:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
UT Pétange - F91 Dudelange
1:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Mondercange - Differdange
0:0
szept. 11. 16:00
UNA Strassen - Käerjéng
0:2 (0:0)
szept. 11. 17:00
Fola Esch - Mondorf-les-Bains
0:1 (0:0)
szept. 11. 18:30
Progres Niedercorn - Jeunesse Esch
2:1 (0:0)
30 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Clemency - Colmarberg
4:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
Berdorf Consdorf - CeBra 01
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
szept. 11. 16:00
Vinesca Ehnen - Sporting Mertzig
3:4 (0:0)
szept. 11. 16:00
Kehlen - Jeunesse Useldange
2:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Pratzerthal-Redange - Hosingen
2:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Luxembourg-Porto - Bourscheid
2:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Norden - Union Kayl-Tétange
4:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
Bastendorf - Minerva Lintgen
3:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Orania Vianden - Koeppchen
0:5 (0:0)
szept. 11. 16:00
Schouweiler - Schengen
0:4 (0:0)
szept. 11. 16:00
Luna Obercorn - Avenir Beggen
1:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
Biekerech - Sporting Bertrange
1:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
Moutfort/Medingen - Jeunesse Gilsdorf
1:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
Munsbach - Folschette
3:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Erpeldange - Feulen
0:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Tricolore Gasperich - URB
0:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
SC Ell - Syra Mensdorf
0:6 (0:0)
szept. 11. 16:00
Noertzange - Sanem
0:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Brouch - Racing Troisvierges
1:3 (0:0)
szept. 11. 16:00
Koerich - Lorentzweiler
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
szept. 11. 16:00
Ehlerange - Sandweiler
0:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Green Boys - Obercorn
3:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Miniere Lasauvage - US Esch
0:2 (0:0)
szept. 11. 16:00
Wincrange - Jeunesse Biwer
3:3 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
szept. 11. 16:30
Croatia Zmijavci - Rude Zágráb
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 11. 18:00
Sporting Cristal - Cienciano
4:1 (2:1)
szept. 11. 20:00
Atlético Grau - Ayacucho
3:0 (2:0)
szept. 11. 20:15
Carlos Manucci - Deportivo Binacional
2:1 (1:0)
szept. 11. 22:45
Sport Boys - Universitario
0:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Marumo Gallants - Kaizer Chiefs
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 11. 12:00
Kyzyl-Zhar - Ordabasy
4:0 (1:0)
szept. 11. 16:00
Turan Turkistan - Kairat Almaty
1:3 (0:2)
10 mérkőzés
szept. 11. 01:00
Charleston Battery - Tampa Bay Rowdies
2:1 (1:1)
szept. 11. 01:00
Hartford Athletic - Tulsa Roughnecks
3:2 (3:0)
szept. 11. 01:00
Indy Eleven - Birmingham Legion
4:3 (3:1)
szept. 11. 02:30
Rio Grande Valley - New Mexico United
3:1 (2:1)
szept. 11. 02:30
San Antonio - San Diego Loyal
1:0 (1:0)
szept. 11. 03:00
Colorado Springs - Detroit City
1:2 (0:1)
szept. 11. 04:00
Orange County SC - L. A. Galaxy II
1:0 (0:0)
szept. 11. 04:00
Sacramento Republic - Loudoun United
4:0 (0:0)
szept. 11. 04:30
Phoenix Rising - Oakland Roots
0:2 (0:2)
szept. 11. 09:30
Ulsan Hyundai - Pohang
1:2 (1:0)
szept. 11. 12:00
Suwon Blue Wings - Incheon
3:3 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Shkupi - Rabotnicki
5:0 (4:0)
szept. 11. 16:00
Pobeda - Bregalnica Stip
1:0 (0:0)
szept. 11. 16:00
Struga - FK Skopje
3:0 (1:0)
szept. 11. 16:00
Tikves Kavadarci - Akademija Pandev
2:1 (2:1)
szept. 11. 02:00
Alajuelense - Saprissa
0:1 (0:0)
szept. 11. 04:00
AD San Carlos - Guanacasteca
1:0 (1:0)
szept. 11. 23:00
Pérez Zeledón - Guadalupe
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 11. 14:00
Kauno Zalgiris - Zalgiris Vilnius
0:2 (0:0)
szept. 11. 16:55
Riteriai - Hegelmann Litauen
0:0
szept. 11. 18:00
FA Siauliai - Banga
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 11. 16:00
Zimbru - Sfintul Gheorghe
3:3 (0:3)
szept. 11. 18:00
Sheriff Tiraspol - Milsami
2:0 (1:0)
szept. 11. 16:00
Jezero - Buducnost Podgorica
0:0
szept. 11. 18:00
Jedinstvo BP - Decic
1:2 (0:1)
szept. 11. 19:00
Arsenal Tivat - Rudar Pljevlja
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 11. 13:00
Valmieras - Riga
3:1 (1:0)
szept. 11. 15:00
Super Nova - Liepaja
2:2 (1:0)
szept. 11. 09:00
Jiangxi Beidamen - Guangxi Pingguo
2:2 (1:0)
szept. 11. 09:30
BIT - Shijiazhuang Kungfu
0:5 (0:0)
szept. 11. 09:30
Nantong Zhiyun - Sichuan Jiuniu
2:0 (1:0)
szept. 11. 09:30
Xinjiang Tianshan - Nanjing City
2:3 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 11. 11:00
Engordany - FC Santa Coloma
0:1 (0:0)
szept. 11. 16:00
Sant Julia - Penya Encarnada
0:0
szept. 11. 18:30
Inter Club d'Escaldes - Ordino
2:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Ballkani - Drita Gijlan
0:2 (0:0)
szept. 11. 15:00
Ferizaj - Llapi
2:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Gjilani - Prishtina
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 11. 18:30
Marsaxlokk - Balzan
1:2 (1:0)
szept. 11. 19:30
Hibernians - Gzira
1:2 (1:0)
szept. 11. 20:45
Santa Lucia - Birkirkara
0:4 (0:0)
szept. 11. 01:30
Zamora FC - Caracas
3:3 (1:2)
szept. 11. 23:00
Deportivo La Guaira - UCV
0:1 (0:0)
szept. 11. 15:00
Murata - Pennarossa
2:4 (0:0)
szept. 11. 15:00
San Giovanni - Cosmos
0:3 (0:0)
szept. 11. 15:00
Virtus - Tre Fiori
1:2 (0:0)
szept. 11. 03:30
Vida - UPNFM
2:1 (1:1)
szept. 11. 22:00
Real Sociedad - CD Olimpia
2:2 (1:0)
szept. 11. 23:00
Olancho - Marathón
2:3 (1:1)
szept. 11. 06:30
Jeonnam Dragons - Gwangju
2:3 (1:2)
szept. 11. 09:00
Bucheon 1995 - Ansan Greeners
3:3 (0:0)
szept. 11. 02:15
Uruguay U20 - Argentína U20
0:2 (0:2)
szept. 11. 16:30
Doxa Dramas - Pandramaikos
0:1 (0:1)
szept. 11. 16:30
Makedonikos Neapolis - Kambaniakos
2:0 (1:0)
szept. 11. 16:30
PAS Giannina - Thesprotos
3:0 (2:0)
szept. 11. 16:30
Iraklis Saloniki - Apollon Larisa
2:1 (2:0)
szept. 11. 17:00
Larisa - Anagennisi Karditsa
0:1 (0:1)
szept. 11. 17:00
Triglia - Fostiras
0:5 (0:0)
szept. 11. 17:00
Atromitos Palamas - Panachaiki
1:7 (0:0)
szept. 11. 17:00
Nafpaktiakos - Asteras Itea
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
453
55 (12%)
181 (40%)
637
457
47 (10%)
200 (44%)
635
   Koist
457
53 (12%)
185 (40%)
635
457
45 (10%)
201 (44%)
627
452
50 (11%)
187 (41%)
624
6. Xxy
444
46 (10%)
191 (43%)
612
457
49 (11%)
182 (40%)
609
8. AltT
450
43 (10%)
195 (43%)
605
   Ptomy
450
45 (10%)
190 (42%)
605
457
41 (9%)
199 (44%)
603

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont