Főoldal » Meccsek » 2022. július 2.

Meccsek - 2022. július 2.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. július 2.)


2 mérkőzés
júl. 2. 21:30
Juventude - Atlético Mineiro
1:2 (0:1)
júl. 2. 21:30
Fluminense - Corinthians
4:0 (2:0)
5 mérkőzés
júl. 2. 02:30
Boca Juniors - Banfield
0:3 (0:3)
júl. 2. 20:30
Tigre - Talleres Córdoba
1:1 (1:0)
júl. 2. 23:00
Godoy Cruz - Colón
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 2. 15:00
AIK - Mjällby
0:1 (0:1)
júl. 2. 17:30
Helsingborg - Kalmar
1:1 (0:1)

18 mérkőzés
júl. 2. 13:00
Bralanda - Vänersborg IF
6:2 (0:0)
júl. 2. 13:00
Torns - Olympic Malmö
2:1 (1:0)
júl. 2. 14:00
Enköping - Uppsala
1:0 (1:0)
júl. 2. 14:00
Skiljebo - Örebro Syrianska
1:2 (1:1)
júl. 2. 14:00
Västra Frölunda - Torslanda
6:0 (2:0)
júl. 2. 14:00
Simrishamn - Österlen
0:4 (0:2)
júl. 2. 14:00
Gute - Haninge
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
júl. 2. 14:00
Angered - Ljungskile
2:4 (1:2)
júl. 2. 16:00
Huddinge - Hammarby Talang
3:0 (0:0)
júl. 2. 16:00
Trosa-Vagnhärad - Nyköping
0:5 (0:0)
júl. 2. 16:00
Tord - Assyriska Turab.
6:0 (4:0)
júl. 2. 16:00
Eneby - Sleipner
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
júl. 2. 16:00
Karlberg - Vasalund
2:4 (0:0)
júl. 2. 16:00
Hässleholms IF - Eskilsminne
1:0 (0:0)
júl. 2. 16:00
Älmhults - Asarum
2:1 (0:1)
júl. 2. 16:00
Friska Viljor - Hudiksvall
1:2 (0:1)
júl. 2. 16:00
IFK Österaker - Sollentuna
2:1 (1:0)
júl. 2. 17:00
Arlanda - Täby
2:3 (2:1)
júl. 2. 00:00
Chapecoense - Sampaio Correa
3:1 (0:0)
júl. 2. 02:30
Cruzeiro - Vila Nova
2:0 (1:0)
júl. 2. 02:30
Brusque - Operário PR
2:0 (1:0)
júl. 2. 16:00
Londrina - CSA
0:0
júl. 2. 21:00
Ituano - Criciúma
1:2 (0:0)
júl. 2. 23:30
Náutico - Novorizontino
3:1 (3:0)

2 mérkőzés
júl. 2. 16:00
Jerv - Haugesund
1:0 (0:0)
júl. 2. 18:00
Odd Grenland - Bodo/Glimt
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 2. 20:45
Sligo Rovers - Shelbourne
3:1 (2:1)
4 mérkőzés
júl. 2. 14:00
Honka - Mariehamn
1:1 (1:0)
júl. 2. 16:00
HJK Helsinki - Kuopion
1:1 (0:1)
júl. 2. 16:00
Oulu - Vaasa
0:6 (0:2)
júl. 2. 17:00
Lahti - Inter Turku
2:1 (1:1)
9 mérkőzés
júl. 2. 11:00
FC Tokyo - Avispa Fukuoka
2:2 (0:1)
júl. 2. 11:30
Kashiwa Reysol - Kashima Antlers
1:2 (0:1)
júl. 2. 11:30
Kyoto Sanga - Consadole Sapporo
2:1 (1:0)
júl. 2. 11:30
Sanfrecce Hiroshima - Jubilo Iwata
3:0 (1:0)
júl. 2. 12:00
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale
2:1 (0:1)
júl. 2. 12:00
Shimizu - Yokohama F. Marinos
3:5 (1:2)
júl. 2. 12:00
Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds
1:1 (1:0)
júl. 2. 12:30
Sagan Tosu - Vissel Kobe
0:2 (0:0)
júl. 2. 16:00
Belshina - Arsenal FC
1:0 (1:0)
júl. 2. 18:00
Dinamo Minsk - Isloch
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 2. 04:05
Mazatlán - Puebla
2:4 (0:2)
júl. 2. 00:10
Belgrano - Almagro
2:1 (1:1)
júl. 2. 19:10
Deportivo Riestra - Nueva Chicago
3:0 (1:0)
júl. 2. 23:05
Estudiantes Caseros - Agropecuario
2:0 (1:0)

júl. 2. 15:00
Dalkurd - Landskrona
0:1 (0:1)
júl. 2. 15:00
Östersunds - Utsikten
0:3 (0:0)
júl. 2. 17:00
Öster - Skövde
2:3 (1:2)
3 mérkőzés
júl. 2. 00:30
Everton FC - Colo Colo
1:1 (1:1)
júl. 2. 21:00
Palestino - Unión Espanola
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 2. 16:00
Trans Narva - Paide
1:1 (0:0)
júl. 2. 18:30
TJK Legion - Flora Tallinn
0:1 (0:0)
júl. 2. 19:00
Parnu - Tammeka
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 2. 16:00
Samgurali - Lokomotiv Tbilisi
4:1 (1:1)
júl. 2. 16:00
Sioni Bolnisi - Telavi
0:0
júl. 2. 16:00
B68 Toftir - HB Torshavn
0:1 (0:0)
júl. 2. 17:00
07 Vestur - EB Streymur
5:4 (4:1)
1 mérkőzés
júl. 2. 23:00
Cerro Porteno - Tacuary
1:0 (0:0)
júl. 2. 19:00
FAR Rabat - Olympique Khouribga
1:0 (1:0)

10 mérkőzés
júl. 2. 07:00
Blaublitz Akita - Renofa Yamaguchi
0:1 (0:1)
júl. 2. 11:00
Mito Hollyhock - Yokohama FC
1:2 (1:1)
júl. 2. 11:00
Ventforet Kofu - V-Varen Nagasaki
0:1 (0:1)
júl. 2. 11:00
Machida Zelvia - Vegalta Sendai
2:3 (0:0)
júl. 2. 11:00
Grulla Morioka - Omiya Ardija
1:0 (1:0)
júl. 2. 12:00
Montedio Yamagata - Tochigi
0:2 (0:1)
júl. 2. 12:00
Fagiano Okayama - Roasso Kumamoto
0:2 (0:1)
júl. 2. 12:00
Oita Trinita - JEF United
3:2 (0:1)
júl. 2. 12:30
Thespa Kusatsu - Albirex Niigata
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
júl. 2. 16:00
PEPO - EIF Ekenas
2:2 (1:0)
júl. 2. 16:00
Pargas IF - PK-35 Vantaa
3:2 (1:0)
júl. 2. 16:00
SJK Akatemia - Jaro
1:3 (1:3)
2 mérkőzés
2 mérkőzés
júl. 2. 14:00
Shakter Karaganda - Aktobe
2:3 (2:0)
júl. 2. 16:00
Atyrau - Taraz
0:0
3 mérkőzés
júl. 2. 04:30
L. A. Galaxy II - Oakland Roots
3:1 (0:0)
júl. 2. 11:00
Jeju - FC Seoul
2:2 (2:1)
júl. 2. 12:00
Sangju Sangmu - Jeonbuk
1:2 (1:0)
júl. 2. 12:00
Pohang - Ulsan Hyundai
2:0 (1:0)
júl. 2. 13:00
Seongnam Ilhwa - Gangwon
0:2 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 2. 15:00
Lietava Jonava - Suduva
0:4 (0:0)
júl. 2. 17:00
Banga - Panevezys
1:2 (1:1)
júl. 2. 19:00
Riteriai - Kauno Zalgiris
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 2. 17:00
Super Nova - Auda
1:2 (1:1)
júl. 2. 01:15
Estudiantes Mérida - Monagas
1:1 (1:0)
júl. 2. 11:00
Ansan Greeners - Anyang
1:4 (1:2)
júl. 2. 11:00
Bucheon 1995 - Daejeon Citizen
2:0 (2:0)
júl. 2. 13:00
Gimpo Citizen - Gwangju
0:0
júl. 2. 09:30
Brinje - NK Krka
2:3 (0:2)
júl. 2. 10:00
Győri ETO - Gyirmót
2:4 (0:0)
júl. 2. 10:00
Nieciecza - Banik Ostrava
0:0
júl. 2. 10:00
Pohronie - Samorín
1:2 (1:0)
júl. 2. 10:00
FC Dabas - Monor
2:3 (0:2)
júl. 2. 10:00
Olimpia Elblag - Sokól Ostróda
5:0 (0:0)
júl. 2. 10:30
Kazincbarcika - Diósgyőr
1:1 (1:0)
júl. 2. 10:30
Mezőkövesd - Vasas
1:1 (1:1)
júl. 2. 10:30
Hajduk Split - Kisvárda
1:1 (0:1)
júl. 2. 10:30
Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole
2:1 (1:0)
júl. 2. 10:30
Bicske - Komarno
0:5 (0:2)
júl. 2. 11:00
Slovácko - Liptovsky Mikulás
2:1 (1:1)
júl. 2. 11:00
Budejovice - Dukla Praha
3:1 (1:1)
júl. 2. 11:00
Sigma Olomouc - Prostejov
0:0
júl. 2. 11:00
Karvina - Zlín
0:2 (0:0)
júl. 2. 11:00
Mlada Boleslav - Teplice
3:2 (2:2)
júl. 2. 11:00
Slovan Liberec - Usti nad Labem
8:1 (5:1)
júl. 2. 11:00
Piast Gliwice - Stal Rzeszów
2:0 (1:0)
júl. 2. 11:00
Trinec - Zilina II
5:0 (0:0)
júl. 2. 11:00
Hradec Králové - Varnsdorf
3:1 (1:0)
júl. 2. 11:00
MTK - Újpest
2:6 (1:3)
júl. 2. 11:00
Katowice - Besztercebánya
2:1 (0:0)
júl. 2. 11:00
Winterthur - FC Schaffhausen
3:0 (2:0)
júl. 2. 11:00
Górnik Zabrze - Zaglebie Lubin
0:3 (0:2)
júl. 2. 11:00
Podbeskidzie - Ruch Chorzów
1:0 (0:0)
júl. 2. 11:00
Tychy - Skra Czestochowa
4:1 (2:0)
júl. 2. 11:00
Warta Poznan - Miedz Legnica
1:0 (0:0)
júl. 2. 11:00
Kriens - Solothurn
3:2 (0:0)
júl. 2. 11:00
Slavoj Trebisov - Vranov
1:3 (1:3)
júl. 2. 12:00
SonderjyskE - Esbjerg
1:1 (0:0)
júl. 2. 12:00
Sunderland AFC - Gateshead
2:0 (0:0)
júl. 2. 13:00
Ajax - Paderborn
2:5 (2:1)
júl. 2. 13:00
Odense BK - Horsens
1:3 (0:1)
júl. 2. 13:00
Fremad Amager - Hvidovre
3:0 (2:0)
júl. 2. 13:00
Lyngby - Nyköbing
2:0 (1:0)
júl. 2. 13:10
Bedfont Sports - Potters Bar
2:2 (1:2)
júl. 2. 14:00
Feyenoord - FC Kobenhavn
0:7 (0:5)
júl. 2. 14:00
Deinze - Union St. Gilloise
0:1 (0:0)
júl. 2. 14:00
FC Bocholt - Bochum
1:3 (1:0)
júl. 2. 14:00
Hallescher - Hertha BSC II
1:3 (1:3)
júl. 2. 14:00
Anderlecht - Roda
6:0 (2:0)
júl. 2. 14:00
Wormatia Worms - Mainz
0:4 (0:0)
júl. 2. 14:00
Dordrecht - Kortrijk
4:2 (3:1)
júl. 2. 14:00
Fortuna Sittard - Viktoria Köln
2:3 (1:1)
júl. 2. 14:00
Mainz II - Viktoria Aschaffenburg
1:3 (1:2)
júl. 2. 14:00
Wehen Wiesbaden - FC Nürnberg II
4:1 (1:1)
júl. 2. 14:00
Koblenz - Fortuna Düsseldorf
0:1 (0:1)
júl. 2. 14:00
Osnabrück - Wolfsburg
3:1 (3:1)
júl. 2. 14:00
Bishop Auckland - Middlesbrough
0:5 (0:2)
júl. 2. 14:00
Utrecht II - Mönchengladbach II
4:0 (1:0)
júl. 2. 14:00
Leamington - Coventry
1:3 (1:0)
júl. 2. 14:00
Lippstadt - VfB Oldenburg
1:2 (0:0)
júl. 2. 14:00
Crystal Palace - Accrington Stanley
1:1 (1:0)
júl. 2. 14:00
Kufstein - Bayern München II
0:4 (0:2)
júl. 2. 14:00
Wil - Dornbirn
1:3 (0:1)
júl. 2. 14:00
Union Fürstenwalde - Altglienicke
1:7 (1:4)
júl. 2. 14:00
Westerlo - Patro Eisden
2:0 (1:0)
júl. 2. 14:00
Bedford Town - Wimbledon
0:2 (0:2)
júl. 2. 14:00
Fleetwood - Tranmere
2:2 (1:1)
júl. 2. 14:30
Bröndby - Aarhus
1:2 (1:0)
júl. 2. 14:30
Linfield - St. Mirren
1:2 (1:2)
júl. 2. 14:30
Waalwijk - TOP Oss
5:3 (3:2)
júl. 2. 14:30
UDI '19 - Willem II
1:3 (1:1)
júl. 2. 15:00
PSV Eindhoven - Cercle Brugge
2:2 (1:0)
júl. 2. 15:00
Irvine Meadow XI - Stranraer
2:5 (1:1)
júl. 2. 15:00
Gaziantepspor - Gazovik Orenburg
1:2 (0:1)
júl. 2. 15:00
Sturm Graz - Liefering
0:0
júl. 2. 15:00
Alloa - Forfar
2:0 (1:0)
júl. 2. 15:00
Greuther Fürth - FK Pardubice
1:0 (0:0)
júl. 2. 15:00
Peterhead - Dundee FC
0:4 (0:1)
júl. 2. 15:00
Chorley - Bolton Wanderers
1:3 (0:2)
júl. 2. 15:00
Eintracht Trier - Schott Mainz
3:0 (0:0)
júl. 2. 15:00
Gretna - Dumbarton
2:3 (2:2)
júl. 2. 15:00
East Fife - Cowdenbeath
3:0 (2:0)
júl. 2. 15:00
Kickers Offenbach - TSV Aubstadt
3:0 (3:0)
júl. 2. 15:00
Wolfsberger - Holstein Kiel
0:1 (0:0)
júl. 2. 15:00
Freiburg - Elversberg
0:0
júl. 2. 15:00
Montrose - Arbroath
1:1 (1:0)
júl. 2. 15:00
AS Eupen - Aachen
4:1 (2:1)
júl. 2. 15:30
Salzburg - Olympiakos Pireus
3:1 (2:1)
júl. 2. 15:30
Kaiserslautern - Unterhaching
3:0 (1:0)
júl. 2. 15:30
Groningen - PAOK Saloniki
2:1 (0:0)
júl. 2. 15:30
MSK Púchov - Trencín
0:3 (0:2)
júl. 2. 16:00
Lens - Paris FC
0:0
júl. 2. 16:00
Babelsberg - Hertha BSC
0:1 (0:1)
júl. 2. 16:00
Szpartak Moszkva - Yenisey
3:0 (1:0)
júl. 2. 16:00
Turriff United - Banks O' Dee
2:1 (0:1)
júl. 2. 16:00
Southport - Blackpool
0:2 (0:2)
júl. 2. 16:00
Austria Lustenau - St. Gallen
0:4 (0:0)
júl. 2. 16:00
Brora Rangers - Inverness
0:1 (0:0)
júl. 2. 16:00
Luzern - FC Vaduz
4:1 (2:0)
júl. 2. 16:00
Grazer - Domzale
1:4 (1:3)
júl. 2. 16:00
Hamilton - Queen Of The South
1:3 (1:1)
júl. 2. 16:00
Heist - Genk
1:8 (0:1)
júl. 2. 16:00
Chrudim - Jihlava
2:1 (1:1)
júl. 2. 16:00
Plymouth Parkway - Plymouth
2:2 (2:0)
júl. 2. 16:00
Bamber Bridge - Preston
0:3 (0:0)
júl. 2. 16:00
Sigma Olomouc - Zilina
1:3 (1:1)
júl. 2. 16:00
First Vienna - Austria Wien
0:3 (0:3)
júl. 2. 16:00
Livingston - Greenock Morton
0:3 (0:1)
júl. 2. 16:00
Arsenal-Tula - Zvezda Ryazan
1:0 (1:0)
júl. 2. 16:00
Alkmaar - Zwolle
3:1 (2:0)
júl. 2. 16:00
Atherton Collieries - Annan
2:1 (1:0)
júl. 2. 16:00
Folkestone Invicta - Gillingham
0:2 (0:0)
júl. 2. 16:00
Kelty Hearts - Raith
1:1 (0:1)
júl. 2. 16:00
Melksham - Swindon
2:3 (2:2)
júl. 2. 16:00
Nantwich - Crewe
0:3 (0:2)
júl. 2. 16:00
Abbey Rangers - Eastleigh
0:3 (0:2)
júl. 2. 16:00
Gainsborough - Lincoln City
0:4 (0:2)
júl. 2. 16:00
Royal Antwerp - Mechelen
4:0 (1:0)
júl. 2. 16:00
Eastbourne Borough - Crawley
0:1 (0:0)
júl. 2. 16:00
Frome - Salisbury
2:3 (1:2)
júl. 2. 16:00
New Mills - Curzon Ashton
0:3 (0:0)
júl. 2. 16:00
Sutton Coldfield - Barwell
0:4 (0:4)
júl. 2. 16:00
Oudenaarde - KV Oostende
0:11 (0:7)
júl. 2. 16:30
Magdeburg - Union Berlin
1:4 (1:2)
júl. 2. 16:30
Rapid Wien - AEK Larnaka
2:3 (0:1)
júl. 2. 16:30
Osnabrück - Hannover 96
1:1 (1:1)
júl. 2. 16:30
Radnicki Nis - Slask Wroclaw
1:3 (0:1)
júl. 2. 16:30
St. Pölten - Hartberg
4:0 (2:0)
júl. 2. 17:00
LASK Linz - Rapid Bukarest
2:0 (2:0)
júl. 2. 17:00
Zbrojovka Brno - Slovan Bratislava
2:2 (1:1)
júl. 2. 17:00
Górnik Leczna - Voluntari
2:1 (1:0)
júl. 2. 17:00
Szentlőrinc - Nagykanizsai TE
1:3 (1:1)
júl. 2. 17:00
Cherno More Varna - PFK Dobrudzha
2:1 (1:0)
júl. 2. 17:00
Madese Boys - NAC Breda
0:9 (0:3)
júl. 2. 17:00
Maritsa - Sibenik
0:3 (0:1)
júl. 2. 17:00
Westerlo - Maccabi Tel Aviv
2:1 (1:0)
júl. 2. 17:00
Auxerre - Grenoble
1:2 (0:1)
júl. 2. 17:30
Sturm Graz - Blau-Weiss Linz
1:1 (0:0)
júl. 2. 17:30
Astoria Walldorf - Hoffenheim
0:4 (0:2)
júl. 2. 17:30
Tabor Sezana - Skalica
2:3 (0:1)
júl. 2. 17:30
Oud-Heverlee - Sporting Charleroi
3:1 (1:0)
júl. 2. 18:00
Utrecht - Queen's Park
2:4 (1:1)
júl. 2. 18:00
Toulouse - Nimes
2:0 (1:0)
júl. 2. 18:00
Schwaz - Botosani
1:6 (0:2)
júl. 2. 18:00
Podbrezová - Zlate Moravce
4:0 (2:0)
júl. 2. 18:00
Bohemians 1905 - Cracovia Krakow
2:1 (1:1)
júl. 2. 18:00
Kolubara - Zeljeznicar Sarajevo
1:2 (0:2)
júl. 2. 18:00
Rad Belgrád - Zeleznicar Pancevo
1:1 (1:1)
júl. 2. 18:00
Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg
1:1 (0:1)
júl. 2. 18:30
Fenerbahce - Partizan
1:0 (1:0)
júl. 2. 18:30
Pirmasens - Saarbrücken
1:1 (0:0)
júl. 2. 18:30
Aue - Lokomotive Leipzig
4:0 (1:0)
júl. 2. 18:45
Servette - Neuchatel Xamax FC
5:1 (0:1)
júl. 2. 19:15
Sion - Dinamo Kiev
0:1 (0:1)
júl. 2. 19:30
Oxford City - Oxford United
2:5 (1:4)
júl. 2. 19:30
Fola Esch - Excelsior Virton
1:5 (1:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
260
24 (9%)
117 (45%)
354
261
25 (10%)
112 (43%)
349
261
26 (10%)
99 (38%)
328
261
18 (7%)
119 (46%)
328
254
21 (8%)
109 (43%)
323
6. AltT
246
20 (8%)
110 (45%)
320
   Ptomy
260
22 (8%)
105 (40%)
320
246
21 (9%)
106 (43%)
317
254
16 (6%)
117 (46%)
314
10. Xxy
255
17 (7%)
113 (44%)
311

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!