Főoldal » Meccsek » 2022. június 29.

Meccsek - 2022. június 29.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. június 29.)


3 mérkőzés
jún. 29. 00:15
Emelec - Atlético Mineiro
1:1 (0:1)
jún. 29. 02:30
Corinthians - Boca Juniors
0:0
jún. 29. 02:30
Atlético PR - Libertad
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
jún. 29. 02:30
Colo Colo - Internacional RS
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
jún. 29. 23:05
Gimnasia La Plata - Flandria
2:0 (1:0)

4 mérkőzés
jún. 29. 19:00
FC Trollhättan - Vänersborgs FK
3:1 (2:1)
jún. 29. 19:00
Husqvarna - Motala
4:2 (2:1)
jún. 29. 19:30
Ullared - Onsala
3:4 (0:0)
jún. 29. 20:00
Järfälla - Stocksund
1:3 (0:2)
jún. 29. 00:00
Brusque - Bahia
0:2 (0:2)
jún. 29. 00:00
Gremio Porto Alegre - Londrina
1:0 (1:0)
jún. 29. 02:30
Cruzeiro - Sport Recife
2:1 (2:1)
jún. 29. 02:30
Vila Nova - Ponte Preta
1:1 (1:1)
jún. 29. 02:30
Guarani - Ituano
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
jún. 29. 18:00
Byasen - Sandefjord
1:2 (0:1)
jún. 29. 18:00
Kjelsas - Skeid
3:3 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
jún. 29. 18:00
Moss - Start
0:3 (0:1)
jún. 29. 18:00
Sotra - Haugesund
0:1 (0:0)
jún. 29. 18:00
Eidsvold - Molde
1:4 (1:1)
jún. 29. 18:00
Lilleström - Aalesund
1:0 (1:0)
jún. 29. 18:00
Gjovik-Lyn - Stabaek
0:7 (0:3)
jún. 29. 20:15
Valerenga - Bodo/Glimt
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
jún. 29. 17:00
Inter Turku - HJK Helsinki
0:0
jún. 29. 17:30
Haka - Kuopion
2:2 (1:1)
jún. 29. 18:00
PK-35 Vantaa - HIFK Helsinki
2:2 (0:2)
1 mérkőzés
jún. 29. 12:00
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima
2:0 (2:0)

jún. 29. 17:00
BATE Borisov - Slutsk
4:0 (2:0)
jún. 29. 19:00
FK Gomel - Torpedo Zhodino
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
jún. 29. 18:30
Soccernet - Jögeva Wolves
0:0
jún. 29. 19:00
Zenit Tallinn - Poseidon
5:3 (3:3)
jún. 29. 19:45
Tallinna Infonet - Eston Villa
3:1 (2:1)
jún. 29. 19:00
Pyramids - ENPPI
1:0 (0:0)
jún. 29. 21:30
Smouha - Al Ahly
3:2 (2:0)
3 mérkőzés
jún. 29. 16:30
Tammeka - Trans Narva
1:0 (0:0)
jún. 29. 17:00
Flora Tallinn - Parnu
6:1 (2:1)
jún. 29. 18:30
TJK Legion - Paide
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
jún. 29. 15:30
Torpedo Kutaisi - Dila Gori
4:1 (1:0)
jún. 29. 16:00
Gagra - Saburtalo
3:3 (1:1)
jún. 29. 19:00
Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi
4:1 (3:0)
jún. 29. 19:30
Klaksvík - Runavik
4:2 (1:1)
jún. 29. 20:00
Skála - AB Argir
5:0 (2:0)
2 mérkőzés
jún. 29. 19:30
Obreros Unidos - 2 de Mayo
0:1 (0:0)
jún. 29. 22:00
Sport Colonial - Pastoreo
3:2 (0:0)
jún. 29. 19:00
Raja Casablanca - FAR Rabat
2:1 (1:1)
jún. 29. 19:00
Mouloudia Oujda - Wydad Casablanca
2:2 (2:0)
jún. 29. 19:00
JS Soualem - Hassania Agadir
2:3 (0:0)
jún. 29. 19:00
FUS Rabat - Rapide Oued Zem
0:2 (0:0)
jún. 29. 19:00
Ittihad Tanger - Maghreb Fes
1:1 (0:0)
jún. 29. 21:30
Olympique Khouribga - Olympique Safi
1:4 (0:2)

2 mérkőzés
jún. 29. 16:00
Surkhon - Neftchi Fargona
1:1 (0:1)
jún. 29. 17:00
Pakhtakor - Bunyodkor
2:3 (1:0)
4 mérkőzés
jún. 29. 11:30
Shenzhen - Tianjin Teda
2:3 (2:1)
4 mérkőzés
jún. 29. 12:00
Jeonbuk - Suwon Blue Wings
3:0 (2:0)
jún. 29. 12:00
Daegu - Pohang
3:2 (3:1)
jún. 29. 12:00
Ulsan Hyundai - Bucheon 1995
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
1 mérkőzés
jún. 29. 16:00
Ordabasy - FK Aksu
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
jún. 29. 01:00
Hartford Athletic - Colorado Springs
2:0 (0:0)
jún. 29. 03:50
San Antonio - Tulsa Roughnecks
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
jún. 29. 16:00
Al Talaba - Amanat Baghdad
2:2 (0:0)
jún. 29. 16:00
Al Sinaah - Al-Quwa Al-Jawiya
1:1 (0:0)
jún. 29. 16:00
Al Diwaniya - Al Shorta
1:1 (0:0)
jún. 29. 16:00
Al-Qasim - Naft Al-Wasat
1:1 (0:0)
jún. 29. 18:40
Naft Al-Janoob - Newroz
2:0 (0:0)
jún. 29. 10:00
Farul Constanta - FC Brasov
3:1 (1:0)
jún. 29. 10:00
Samorín - FC Petrzalka
1:2 (1:0)
jún. 29. 10:00
Chojniczanka Chojnice - Kalisz
1:2 (1:1)
jún. 29. 11:00
Teplice - Varnsdorf
2:3 (1:1)
jún. 29. 11:00
Mosonmagyaróvár - Dorog
1:0 (0:0)
jún. 29. 12:00
Holstein Kiel - Karabakh
2:2 (0:2)
jún. 29. 12:00
Saturn - Zvezda Ryazan
3:1 (2:1)
jún. 29. 12:00
Skra Czestochowa - Znicz Pruszkow
2:0 (1:0)
jún. 29. 13:00
Larne - The New Saints
2:0 (1:0)
jún. 29. 13:30
Standard Liege - Sint-Truidense
0:2 (0:1)
jún. 29. 15:00
Salzburg - Legia Warszawa
3:2 (0:2)
jún. 29. 15:30
Club Brugge - Lierse Kempenzonen
1:1 (0:1)
jún. 29. 16:00
Dynamo Dresden - Heidenheim
0:1 (0:1)
jún. 29. 16:00
Cherno More Varna - Sozopol
2:1 (2:0)
jún. 29. 16:00
MSK Púchov - Trinec
2:3 (1:1)
jún. 29. 16:15
Podbrezová - Komarno
1:2 (0:1)
jún. 29. 16:30
Queen's Park - Lokomotiv Zágráb
1:3 (0:0)
jún. 29. 17:00
Mezőkövesd - MTK
5:4 (3:0)
jún. 29. 17:00
Vasas - Zemplín Michalovce
3:0 (2:0)
jún. 29. 17:00
Cukaricki - Slask Wroclaw
1:0 (1:0)
jún. 29. 17:00
Górnik Leczna - Puszcza Niepolomice
1:1 (0:0)
jún. 29. 17:00
Banik Ostrava - Zlín
1:1 (0:0)
jún. 29. 17:00
FK Pardubice - Pribram
2:1 (0:0)
jún. 29. 17:00
Levszki Szófia - Lokomotiv Szófia
2:1 (1:1)
jún. 29. 17:00
Rapid Wien - Lafnitz
5:2 (2:0)
jún. 29. 17:00
Farul Constanta - Mioveni
0:0
jún. 29. 17:00
Jastrzebie - Ruch Chorzów
3:0 (1:0)
jún. 29. 17:00
Petrolul Ploiesti - Markhiya
2:1 (1:1)
jún. 29. 17:00
Budafok - Besztercebánya
1:1 (0:0)
jún. 29. 17:00
Arda Kardzhali - Vitosha Bistritsa
1:2 (1:0)
jún. 29. 17:00
Swift Hesperange - F91 Dudelange
2:1 (0:0)
jún. 29. 17:30
Hamburger SV - Hajduk Split
2:2 (1:1)
jún. 29. 17:30
St. Pölten - Rapid Bukarest
3:2 (2:2)
jún. 29. 17:30
Hartberg - Universitatea Cluj
1:0 (0:0)
jún. 29. 17:45
Botev Vratsa - Spartak Pleven
0:1 (0:0)
jún. 29. 18:00
AS Monaco - St. Gallen
1:1 (1:0)
jún. 29. 18:00
Slavia Praha - Olympiakos Pireus
1:1 (1:1)
jún. 29. 18:00
ND Gorica - Tabor Sezana
0:0
jún. 29. 18:00
Nieciecza - Karvina
5:1 (3:0)
jún. 29. 18:00
TSV Aubstadt - Bamberg
2:2 (1:1)
jún. 29. 18:00
Havelse - Osnabrück
1:4 (1:1)
jún. 29. 18:00
Viktoria Berlin - Union Berlin
1:3 (0:2)
jún. 29. 18:00
Tychy - Garbarnia Krakow
0:0*
jún. 29. 18:00
Waldhof Mannheim - Aarau
2:0 (2:0)
jún. 29. 18:00
Zulte-Waregem - Sporting Charleroi
1:1 (0:1)
jún. 29. 18:00
Slavoj Trebisov - Tatran Presov
0:1 (0:0)
jún. 29. 18:00
Érd - Kozármisleny
0:4 (0:1)
jún. 29. 18:00
Drita Gijlan - Struga
3:1 (2:0)
jún. 29. 18:00
Wolfsberger - Hansa Rostock
1:3 (1:1)
jún. 29. 18:00
FK Sarajevo - Backa Topola
1:1 (0:1)
jún. 29. 18:00
ZTE - Borac Banja Luka
1:2 (1:0)
jún. 29. 18:30
Maribor - Partizani Tirana
1:1 (0:1)
jún. 29. 18:30
Karabakh - Universitatea Craiova
1:1 (1:1)
jún. 29. 18:30
1. FC Monheim - Bochum
1:1 (1:1)
jún. 29. 18:30
Austria Klagenfurt - Villach
11:0 (5:0)
jún. 29. 18:45
Yverdon - Sion
1:2 (0:2)
jún. 29. 19:00
CSKA Moszkva - Zenit Szentpétervár
0:3 (0:1)
jún. 29. 19:00
Remscheid - Viktoria Köln
0:7 (0:2)
jún. 29. 19:00
Go Ahead Eagles - PAOK Saloniki
0:4 (0:1)
jún. 29. 20:00
Lausanne - Dinamo Kiev
2:0 (2:0)
jún. 29. 20:00
Zrinjski - Igman Konjic
2:0 (1:0)
jún. 29. 20:30
Clachnacuddin - Inverness
0:10 (0:6)
jún. 29. 20:45
Raith - Queen Of The South
1:2 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
126
10 (8%)
54 (43%)
158
   Koist
126
12 (10%)
49 (39%)
158
126
13 (10%)
46 (37%)
157
126
10 (8%)
51 (40%)
152
126
16 (13%)
35 (28%)
150
124
11 (9%)
47 (38%)
149
125
10 (8%)
49 (39%)
148
118
13 (11%)
41 (35%)
147
113
12 (11%)
43 (38%)
146
   Nadin
117
10 (9%)
48 (41%)
146

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont