Főoldal » Meccsek » 2022. május 15.

Meccsek - 2022. május 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. május 15.)


9 mérkőzés
máj. 15. 19:30
Cádiz - Real Madrid
1:1 (1:1)
máj. 15. 19:30
Getafe - FC Barcelona
0:0
máj. 15. 19:30
Atlético Madrid - Sevilla
1:1 (1:0)
máj. 15. 19:30
Athletic Bilbao - Osasuna
2:0 (1:0)
máj. 15. 19:30
Villarreal - Real Sociedad
1:2 (1:0)
máj. 15. 19:30
Mallorca - Rayo Vallecano
2:1 (1:0)
máj. 15. 19:30
Betis - Granada
2:0 (1:0)
máj. 15. 19:30
Celta Vigo - Elche
1:0 (1:0)
máj. 15. 19:30
Levante - Alavés
3:1 (0:1)
7 mérkőzés
máj. 15. 13:00
Tottenham - Burnley
1:0 (1:0)
máj. 15. 15:00
Aston Villa - Crystal Palace
1:1 (0:0)
máj. 15. 15:00
Watford - Leicester
1:5 (1:2)
máj. 15. 15:00
Wolverhampton - Norwich
1:1 (0:1)
máj. 15. 15:00
West Ham United - Manchester City
2:2 (2:0)
máj. 15. 17:30
Everton - Brentford
2:3 (2:1)

3 mérkőzés
máj. 15. 16:00
MTK - Debreceni VSC
3:0 (1:0)
máj. 15. 16:00
Kisvárda - ZTE
2:1 (1:1)
máj. 15. 16:00
Puskás Akadémia - Budapest Honvéd
1:2 (1:2)
4 mérkőzés
máj. 15. 12:30
Bologna - Sassuolo
1:3 (0:1)
máj. 15. 15:00
Napoli - Genoa
3:0 (1:0)
máj. 15. 18:00
AC Milan - Atalanta
2:0 (0:0)
máj. 15. 20:45
Cagliari - Inter
1:3 (0:1)
9 mérkőzés
máj. 15. 17:00
Szeged 2011 - Győri ETO
0:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Budafok - Békéscsabai Előre
2:0 (1:0)
máj. 15. 17:00
Dorog - Pécsi MFC
3:0 (0:0)
máj. 15. 17:00
Budaörs - Vasas
0:5 (0:3)
máj. 15. 17:00
Soroksár - Csákvár
2:0 (1:0)
máj. 15. 17:00
Szentlőrinc - Siófok
2:1 (1:0)
máj. 15. 15:30
Heidenheim - Karlsruhe
2:0 (2:0)
máj. 15. 15:30
Dynamo Dresden - Aue
0:1 (0:0)
máj. 15. 15:30
Hansa Rostock - Hamburger SV
2:3 (1:0)
máj. 15. 15:30
Werder Bremen - Regensburg
2:0 (1:0)
máj. 15. 15:30
Darmstadt - Paderborn
3:0 (3:0)
máj. 15. 15:30
St. Pauli - Fortuna Düsseldorf
2:0 (0:0)
máj. 15. 15:30
FC Nürnberg - Schalke 04
1:2 (0:1)
máj. 15. 15:30
Hannover 96 - Ingolstadt
3:2 (1:1)
máj. 15. 15:30
Sandhausen - Holstein Kiel
3:1 (3:0)

9 mérkőzés
máj. 15. 14:30
Zwolle - PSV Eindhoven
1:2 (1:1)
máj. 15. 14:30
Vitesse - Ajax
2:2 (0:1)
máj. 15. 14:30
Nijmegen - Fortuna Sittard
0:1 (0:1)
máj. 15. 14:30
Alkmaar - Waalwijk
1:3 (1:1)
máj. 15. 14:30
Groningen - Cambuur
2:3 (0:1)
máj. 15. 14:30
Feyenoord - Twente
1:2 (0:2)
máj. 15. 14:30
Heracles - Sparta Rotterdam
1:3 (0:1)
máj. 15. 14:30
Heerenveen - Go Ahead Eagles
3:1 (1:0)
máj. 15. 14:30
Willem II - Utrecht
3:0 (1:0)
máj. 15. 14:00
Alcorcón - Las Palmas
0:2 (0:1)
máj. 15. 16:00
Mirandés - UD Ibiza
4:0 (2:0)
máj. 15. 16:00
Sporting Gijón - Girona
2:1 (2:1)
máj. 15. 21:00
Tenerife - Málaga
0:2 (0:1)
máj. 15. 11:00
Budapest Honvéd II - Paks II
2:0 (0:0)
máj. 15. 11:00
Ferencváros II - Vác
5:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Gerjen - Balassagyarmat
0:3 (0:0)
máj. 15. 17:00
ESMTK - Makó
3:4 (0:0)
máj. 15. 17:00
Mohács - Rákosmenti KSK
3:2 (0:0)
máj. 15. 17:00
Dunaújváros - Iváncsa
2:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
FC Dabas - Dabas-Gyón
0:0
máj. 15. 17:00
Hódmezővásárhely - Monor
1:1 (0:0)
máj. 15. 19:00
Kozármisleny - Szekszárd
0:0

máj. 15. 11:00
Vidi II - Érd
2:0 (0:0)
máj. 15. 17:00
Nagykanizsai TE - Veszprém
3:2 (0:0)
máj. 15. 17:00
Tatabánya - Mosonmagyaróvár
0:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Andráshida - ZTE II
2:5 (0:0)
máj. 15. 17:00
BVSC-Zugló - Bicske
2:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
SC Sopron - Kelen
1:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Pápai Perutz - Gyirmót II
1:0 (0:0)
máj. 15. 17:00
Győri ETO II - Komárom
4:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Balatonfüred - Gárdony
3:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Eger - Tiszafüred
2:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Jászberény - Sényő
0:2 (0:0)
máj. 15. 17:00
Debreceni EAC - Tállya
8:0 (0:0)
máj. 15. 17:00
BKV Előre - Újpest II
2:3 (0:0)
máj. 15. 17:00
Hajdúszoboszló - Kazincbarcika
2:2 (0:0)
máj. 15. 17:00
Hidasnémeti - DVTK II
0:4 (0:0)
máj. 15. 17:00
Putnok - Salgótarján
1:2 (0:0)
máj. 15. 17:00
Törökszentmiklós - Füzesgyarmat
0:1 (0:0)
máj. 15. 19:00
Famalicao - Braga
3:2 (1:2)
máj. 15. 21:30
Guimaraes - Gil Vicente
5:0 (1:0)

3 mérkőzés
máj. 15. 13:00
FK Ural - Rubin Kazan
3:0 (1:0)
máj. 15. 18:00
FK Krasnodar - CSKA Moszkva
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 15. 20:30
CFR Cluj - CS U Craiova
2:1 (1:0)
7 mérkőzés
máj. 15. 15:00
Trabzonspor - Altay Izmir
2:1 (1:0)
máj. 15. 15:00
Göztepe Izmir - Besiktas
0:2 (0:2)
máj. 15. 18:00
Alanyaspor - Gazisehir Gaziantep
3:0 (0:0)
máj. 15. 18:00
Giresunspor - Istanbul Basaksehir
1:1 (0:1)
máj. 15. 18:00
Kasimpasa - Antalyaspor
2:4 (1:1)
máj. 15. 18:00
Konyaspor - Hatayspor
3:1 (1:1)
7 mérkőzés
máj. 15. 00:00
Internacional RS - Corinthians
2:2 (2:1)
máj. 15. 00:00
Atlético Mineiro - Atlético GO
2:0 (1:0)
máj. 15. 02:00
Fluminense - Atlético PR
2:1 (1:0)
máj. 15. 21:00
Sao Paulo - Cuiabá
2:1 (0:1)
máj. 15. 22:30
Coritiba - América MG
1:0 (1:0)
máj. 15. 23:00
Botafogo - Fortaleza
3:1 (1:1)
máj. 15. 23:00
Avaí - Juventude
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 15. 13:30
Royal Antwerp - Club Brugge
1:3 (1:0)
máj. 15. 16:00
Genk - Gent
0:2 (0:1)
máj. 15. 18:30
Anderlecht - Union St. Gilloise
0:2 (0:1)

3 mérkőzés
máj. 15. 13:00
Aberdeen - St. Mirren
0:0
máj. 15. 13:00
Hibernian - St. Johnstone
4:0 (1:0)
máj. 15. 13:00
Livingston - Dundee FC
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 15. 17:00
Sturm Graz - Wolfsberger
1:4 (0:3)
máj. 15. 17:00
Austria Klagenfurt - Austria Wien
1:2 (0:1)
máj. 15. 17:00
Rapid Wien - Salzburg
0:1 (0:1)
máj. 15. 12:00
Sevilla Atlético - Barcelona II
2:1 (0:0)
máj. 15. 12:00
San Fernando - Algeciras
0:2 (0:0)
máj. 15. 12:00
UCAM Murcia - Atlético Baleares
1:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Real Madrid II - Llagostera
5:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Albacete - Gimnastic
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 15. 18:30
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
2:2 (0:0)
máj. 15. 18:30
Ionikos Nikea - Panaitolikos
3:1 (1:0)
máj. 15. 18:30
Lamia - Atromitos
0:0
1 mérkőzés
máj. 15. 14:00
Lugano - St. Gallen
4:1 (2:1)
1 mérkőzés
máj. 15. 18:00
Imolese - Pistoiese
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 15. 21:00
Tigre - Argentinos Juniors
1:1 (0:0)
máj. 15. 12:00
Veles - Baltika Kaliningrad
1:1 (1:1)
máj. 15. 12:00
Yenisey - Torpedo Moszkva
0:1 (0:0)
máj. 15. 13:00
Tekstilshchik - Neftekhimik
1:0 (1:0)
máj. 15. 13:00
Olimp-Dolgoprudny - Akron
0:2 (0:1)
máj. 15. 15:00
Metallurg Lipetsk - Fakel
1:2 (0:2)
máj. 15. 16:00
Alania Vladikavkaz - Rotor Volgograd
0:1 (0:1)
máj. 15. 16:30
Volgar Astrakhan - Tomsk
0:3 (0:1)

12 mérkőzés
máj. 15. 01:00
New York City - Columbus Crew
2:0 (1:0)
máj. 15. 01:00
Charlotte - Montréal
0:2 (0:1)
máj. 15. 01:30
Philadelphia - New York Red Bulls
1:1 (0:0)
máj. 15. 02:00
Chicago Fire - FC Cincinnati
1:2 (0:1)
máj. 15. 02:30
Houston Dynamo - Nashville
2:0 (1:0)
máj. 15. 03:15
Inter Miami - D.C. United
2:2 (2:1)
máj. 15. 03:30
Real Salt Lake - Austin FC
2:1 (0:1)
máj. 15. 04:30
L. A. Galaxy - FC Dallas
1:3 (0:3)
máj. 15. 19:30
Atlanta United - New England
2:2 (1:1)
máj. 15. 22:00
Seattle Sounders - Minnesota United
3:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 15. 12:30
Stal Mielec - Slask Wroclaw
1:1 (0:1)
máj. 15. 15:00
Górnik Zabrze - Górnik Leczna
4:2 (0:1)
máj. 15. 17:30
Radomiak Radom - Wisla Kraków
4:2 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 15. 20:00
Dunaszerdahely - Ruzomberok
2:3 (1:2)
1 mérkőzés
máj. 15. 13:00
Swindon - Port Vale
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
máj. 15. 14:00
Nordsjaelland - Vejle Boldklub
2:1 (2:1)
máj. 15. 14:00
Odense BK - SonderjyskE
1:1 (0:1)
máj. 15. 16:00
Randers - FC Kobenhavn
0:2 (0:0)
máj. 15. 18:00
Aalborg - Bröndby
1:3 (0:1)
máj. 15. 20:00
Viborg - Aarhus
1:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
máj. 15. 17:00
Osijek - Lokomotiv Zágráb
1:0 (1:0)
máj. 15. 19:05
Sibenik - Dinamo Zágráb
0:2 (0:1)
máj. 15. 12:00
Badajoz - Celta Vigo II
1:1 (0:0)
máj. 15. 12:00
Zamora CF - Extremadura
2:0 (0:0)
máj. 15. 17:00
Racing Ferrol - Athletic Bilbao II
1:1 (0:0)
máj. 15. 18:00
Racing Santander - Real Valladolid II
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 15. 15:00
Häcken - Kalmar
3:1 (1:1)
máj. 15. 15:00
Hammarby - AIK
3:3 (2:1)
máj. 15. 17:30
IFK Göteborg - Varberg
1:1 (1:0)
máj. 15. 17:30
Degerfors - Helsingborg
2:1 (1:0)
máj. 15. 17:30
Norrköping - Sundsvall
5:1 (4:0)
3 mérkőzés
máj. 15. 17:00
Viktoria Plzen - Banik Ostrava
1:0 (1:0)
máj. 15. 17:00
Slavia Praha - Sparta Praha
1:2 (1:1)
máj. 15. 17:00
Slovácko - Hradec Králové
3:0 (1:0)
máj. 15. 01:30
CSA - Operário PR
0:0
máj. 15. 21:00
Vasco da Gama - Bahia
1:0 (1:0)
máj. 15. 21:00
Náutico - Cruzeiro
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 15. 14:25
Novi Pazar - Radnik Surdulica
0:1 (0:1)
máj. 15. 16:30
Vojvodina - Cukaricki
0:3 (0:1)
máj. 15. 18:30
Napredak - Crvena Zvezda
0:1 (0:1)
máj. 15. 12:00
Rio Ave - Chaves
3:0 (1:0)
máj. 15. 12:00
Leixőes - Casa Pia
1:5 (0:4)
máj. 15. 16:00
Feirense - Nacional
4:1 (2:0)
máj. 15. 16:30
Estrela - Covilha
0:1 (0:0)
máj. 15. 16:30
Varzim - Mafra
2:0 (1:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
1 mérkőzés
máj. 15. 14:00
Ilves - Mariehamn
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 15. 18:00
Aris Limassol - Apollon Limassol
1:4 (1:3)
máj. 15. 18:00
APOEL Nikosia - Anorthosis
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 15. 16:00
CSKA Szófia - Levszki Szófia
0:1 (0:0)
máj. 15. 13:00
Isloch - Slavia Mozyr
0:2 (0:0)
máj. 15. 15:00
Slutsk - Dnepr Mogilev
2:2 (2:1)
máj. 15. 17:00
Neman Grodno - Arsenal FC
2:0 (1:0)
máj. 15. 12:40
Miedz Legnica - Widzew Lódz
1:0 (0:0)
máj. 15. 18:00
Lódzki - Odra Opole
0:4 (0:2)
máj. 15. 20:30
Temperley - Club Atlético Güemes
1:0 (0:0)
máj. 15. 21:30
Alvarado - Chaco For Ever
0:3 (0:0)
máj. 15. 21:30
Estudiantes Río Cuarto - San Telmo
2:1 (1:0)
máj. 15. 13:00
Landskrona - Brommapojkarna
3:3 (2:1)
máj. 15. 15:00
Östersunds - Brage
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 15. 01:00
CF América - Puebla
3:2 (1:1)
máj. 15. 03:05
Pachuca - Atlético San Luis
3:2 (0:0)

JEUNESSE FINITI
máj. 15. 18:00
Mjondalen - KFUM Oslo
2:1 (1:0)
máj. 15. 18:00
Bryne - Asane
2:1 (1:1)
máj. 15. 18:00
Start - Sogndal
5:1 (2:0)
máj. 15. 18:00
Stjördals-Blink - Ranheim
0:1 (0:1)
máj. 15. 18:00
Kongsvinger - Raufoss
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
máj. 15. 15:00
Domzale - Celje
1:1 (1:0)
máj. 15. 17:30
Olimpija Ljubljana - NS Mura
3:3 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 15. 15:00
Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka
2:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Posusje - Zrinjski
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 15. 00:00
Colo Colo - Coquimbo
4:0 (3:0)
máj. 15. 20:45
Cobresal - O'Higgins
2:0 (0:0)
máj. 15. 23:30
Huachipato - Nublense
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 15. 13:30
Trans Narva - Nőmme Kalju
0:1 (0:0)
11 mérkőzés
máj. 15. 16:00
Dover Athletic - Weymouth
1:2 (0:1)
máj. 15. 16:00
Aldershot - Wealdstone
1:3 (1:1)
máj. 15. 16:00
Altrincham - Yeovil
0:1 (0:1)
máj. 15. 16:00
Boreham Wood - Solihull Moors
0:3 (0:2)
máj. 15. 16:00
Dagenham & Redbridge - Wrexham
3:0 (0:0)
máj. 15. 16:00
Eastleigh - Grimsby
4:4 (0:2)
máj. 15. 16:00
Barnet - Bromley
2:4 (1:1)
máj. 15. 16:00
Chesterfield - Woking
0:0
máj. 15. 16:00
Maidenhead - Notts
0:1 (0:0)
máj. 15. 16:00
Southend - Torquay
1:1 (0:1)
máj. 15. 16:00
Stockport - Halifax
2:0 (1:0)

Kvízjáték online és ingyenes
4 mérkőzés
máj. 15. 15:00
Zira - Neftchi
1:0 (0:0)
máj. 15. 15:00
Sabail - Karabakh
0:3 (0:0)
máj. 15. 15:00
Sabah FK - Sumgayit Shekher
2:2 (0:0)
máj. 15. 15:00
Kesla - Qabala
0:1 (0:1)
máj. 15. 16:00
Ismaily - Ceramica Cleopatra
2:0 (1:0)
máj. 15. 18:30
Al Mokawloon - ENPPI
2:2 (1:1)
máj. 15. 21:00
Pyramids - Pharco
0:0
2 mérkőzés
máj. 15. 13:30
Trans Narva - Nőmme Kalju
0:1 (0:0)
máj. 15. 16:15
FCI Levadia - Paide
1:0 (1:0)
máj. 15. 18:00
Orlando Pirates - Al Ahli Tripoli
0:1 (0:0)
máj. 15. 21:00
Renaissance Berkane - Mazembe
4:1 (1:1)
máj. 15. 15:30
Levadiakos - Veria
1:0 (0:0)
máj. 15. 16:00
Skála - HB Torshavn
1:1 (0:0)
máj. 15. 16:00
07 Vestur - Klaksvík
0:6 (0:0)
máj. 15. 18:00
Runavik - AB Argir
1:4 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 15. 16:00
Hafnarfjördur - ÍB Vestmannaeyja
2:0 (1:0)
máj. 15. 19:00
Akranes - KA Akureyri
0:3 (0:1)
máj. 15. 21:15
Stjarnan - Valur
1:0 (0:0)
máj. 15. 21:00
Real Tomayapo - Jorge Wilstermann
1:1 (1:1)
máj. 15. 21:00
Always Ready - Blooming
3:0 (0:0)
máj. 15. 21:00
Club Aurora - Nacional Potosí
2:3 (2:2)
máj. 15. 21:00
Royal Pari - Club Bolívar
2:1 (0:0)

máj. 15. 17:00
Rogaska - Roltek Dob
3:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Fuzinar - Triglav
1:1 (0:0)
máj. 15. 01:00
Águilas Doradas - Cortuluá
2:2 (1:1)
máj. 15. 01:00
La Equidad - Atlético Nacional
1:0 (1:0)
máj. 15. 01:00
Millonarios - Alianza Petrolera
1:0 (1:0)
máj. 15. 01:00
Once Caldas - Santa Fe
2:2 (1:0)
máj. 15. 01:00
Deportes Tolima - Envigado
1:1 (0:1)
máj. 15. 21:00
Patriotas - Deportivo Cali
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 15. 15:00
Esbjerg - Vendsyssel
2:2 (0:1)
máj. 15. 07:00
Yokohama FC - Tokushima Vortis
2:1 (1:0)
máj. 15. 07:00
Vegalta Sendai - Zweigen Kanazawa
4:1 (1:0)
máj. 15. 07:00
Machida Zelvia - Albirex Niigata
2:1 (1:0)
máj. 15. 07:00
Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu
0:1 (0:0)
máj. 15. 08:00
JEF United - Blaublitz Akita
0:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Rapide Oued Zem - Raja Casablanca
1:0 (0:0)
máj. 15. 19:15
Chabab Mohammédia - Maghreb Fes
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 15. 17:30
SJK Akatemia - Turku
0:2 (0:1)
máj. 15. 17:30
Jaro - PK-35 Vantaa
4:0 (1:0)

2 mérkőzés
máj. 15. 14:00
Alashkert - Ararat Yerevan
2:1 (2:0)
máj. 15. 17:00
Pyunik - Urartu
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 15. 16:00
F91 Dudelange - Hamm Benfica
7:0 (0:0)
máj. 15. 16:00
Etzella Ettelbruck - Differdange
0:2 (0:0)
máj. 15. 16:00
Progres Niedercorn - Wiltz
2:1 (0:0)
máj. 15. 16:00
Hostert - Swift Hesperange
1:3 (0:0)
máj. 15. 16:00
Jeunesse Esch - Rodange
1:0 (0:0)
máj. 15. 16:00
Mondorf-les-Bains - Victoria Rosport
3:1 (0:0)
máj. 15. 16:00
RFCU Luxemburg - UNA Strassen
6:1 (0:0)
máj. 15. 16:00
UT Pétange - Fola Esch
0:1 (0:0)
máj. 15. 01:15
Sol de América - Cerro Porteno
2:1 (1:1)
máj. 15. 23:00
Sportivo Ameliano - Libertad
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 15. 14:00
Maqtaaral - Kaspiy Aktau
2:1 (1:0)
máj. 15. 16:00
Taraz - Akzhayik
2:0 (1:0)
9 mérkőzés
máj. 15. 01:00
Hartford Athletic - New York RB II
3:2 (1:1)
máj. 15. 01:00
Miami FC 2. - San Antonio
0:2 (0:1)
máj. 15. 01:30
Detroit City - Loudoun United
4:2 (3:0)
máj. 15. 02:00
Memphis 901 - Indy Eleven
2:1 (1:0)
máj. 15. 04:00
Las Vegas Lights - Oakland Roots
1:1 (1:1)
máj. 15. 04:00
San Diego Loyal - Colorado Springs
elhalasztva
máj. 15. 04:00
Monterey Bay - Rio Grande Valley
1:2 (1:2)

6 mérkőzés
máj. 15. 17:00
FK Skopje - Bregalnica Stip
4:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Rabotnicki - Pelister
2:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Borec - Renova
1:5 (0:0)
máj. 15. 17:00
Struga - Shkendija
1:1 (0:0)
máj. 15. 17:00
Shkupi - Akademija Pandev
3:0 (0:0)
máj. 15. 07:20
Suwon City - Jeju
1:3 (1:0)
máj. 15. 09:30
Jeonbuk - Gangwon
1:1 (0:0)
máj. 15. 12:00
FC Seoul - Pohang
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 15. 13:00
Auda - Rigas FS
0:1 (0:0)
máj. 15. 15:00
FS METTA/LU Riga - Valmieras
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
máj. 15. 14:00
Panevezys - Dziugas Telsiai
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 15. 17:00
Valletta - Floriana
1:2 (0:0)
máj. 15. 23:00
AD San Carlos - Sporting San José
2:1 (2:1)
máj. 15. 23:00
Jicaral - Cartaginés
4:3 (2:1)
máj. 15. 23:00
Guadalupe - Guanacasteca
0:0
máj. 15. 23:00
Pérez Zeledón - Herediano
2:3 (2:2)
2 mérkőzés
máj. 15. 15:00
Prishtina - Drita Gijlan
0:1 (0:0)
máj. 15. 15:00
Drenica Skënderaj - Ballkani
3:1 (0:0)
máj. 15. 15:00
Gjilani - Malisheva
3:4 (0:0)
máj. 15. 15:00
Ulpiana - Feronikeli
6:2 (0:0)
máj. 15. 15:00
Dukagjini - Llapi
3:2 (0:0)

máj. 15. 20:00
MC Alger - USM Alger
0:1 (0:1)
máj. 15. 16:00
Bizertin - Slimane
2:1 (1:1)
máj. 15. 16:00
Tataouine - Rejiche
5:3 (4:2)
máj. 15. 17:00
ES Tunis - Étoile Sahel
1:0 (1:0)
máj. 15. 01:30
Academica Puerto Cabello - Carabobo
1:1 (1:1)
máj. 15. 21:00
Deportivo La Guaira - Monagas
1:5 (1:2)
máj. 15. 23:15
Zulia - Estudiantes Mérida
3:2 (1:1)
máj. 15. 15:00
Fiorentino - La Fiorita
0:2 (0:0)
máj. 15. 15:00
Libertas - Tre Penne
1:0 (0:0)
máj. 15. 15:00
Pennarossa - Virtus
1:1 (0:0)
máj. 15. 15:00
Faetano - Tre Fiori
1:1 (0:0)
máj. 15. 03:00
Real Espana - Marathón
1:1 (1:0)
máj. 15. 09:00
Gwangju - Ansan Greeners
2:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
324
40 (12%)
136 (42%)
472
323
44 (14%)
116 (36%)
452
325
39 (12%)
123 (38%)
441
324
31 (10%)
142 (44%)
439
325
42 (13%)
112 (34%)
434
6. Xxy
323
31 (10%)
138 (43%)
431
325
36 (11%)
124 (38%)
428
325
30 (9%)
138 (42%)
426
325
30 (9%)
136 (42%)
422
10. AltT
325
34 (10%)
125 (38%)
420

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont