Főoldal » Meccsek » 2022. május 14.

Meccsek - 2022. május 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. május 14.)


1 mérkőzés
máj. 14. 18:30
Espanyol - Valencia
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 14. 17:45
Chelsea - Liverpool
0:0
2 mérkőzés
máj. 14. 14:45
Gyirmót - Ferencváros
1:2 (0:1)
máj. 14. 18:30
Fehérvár - Paks
2:2 (1:2)

4 mérkőzés
máj. 14. 15:00
Empoli - Salernitana
1:1 (1:0)
máj. 14. 18:00
Hellas Verona - Torino
0:1 (0:1)
máj. 14. 18:00
Udinese - Spezia
2:3 (1:2)
máj. 14. 20:45
AS Roma - Venezia
1:1 (0:1)
9 mérkőzés
máj. 14. 15:30
Wolfsburg - Bayern München
2:2 (1:2)
máj. 14. 15:30
Borussia Dortmund - Hertha BSC
2:1 (0:1)
máj. 14. 15:30
Bayer Leverkusen - Freiburg
2:1 (0:0)
máj. 14. 15:30
Mainz - Eintracht Frankfurt
2:2 (1:2)
máj. 14. 15:30
Mönchengladbach - Hoffenheim
5:1 (3:1)
máj. 14. 15:30
VfB Stuttgart - 1. FC Köln
2:1 (1:0)
máj. 14. 15:30
Arminia Bielefeld - RB Leipzig
1:1 (0:0)
máj. 14. 15:30
Union Berlin - Bochum
3:2 (2:0)
máj. 14. 15:30
Augsburg - Greuther Fürth
2:1 (1:1)
10 mérkőzés
máj. 14. 21:00
Montpellier HSC - Paris St. Germain
0:4 (0:3)
máj. 14. 21:00
AS Monaco - Brest
4:2 (1:2)
máj. 14. 21:00
Lyon - Nantes
3:2 (1:0)
máj. 14. 21:00
Bordeaux - Lorient
0:0
máj. 14. 21:00
Stade Rennes - Olympique Marseille
2:0 (2:0)
máj. 14. 21:00
Nice - Lille
1:3 (1:0)
máj. 14. 21:00
St. Etienne - Reims
1:2 (1:1)
máj. 14. 21:00
Metz - Angers
1:0 (0:0)
máj. 14. 21:00
Strasbourg - Clermont
1:0 (1:0)
máj. 14. 21:00
Troyes - Lens
1:3 (1:2)

máj. 14. 14:00
Amorebieta - Huesca
1:0 (0:0)
máj. 14. 16:00
Burgos - FC Cartagena
1:1 (1:0)
máj. 14. 16:00
Lugo - Fuenlabrada
1:3 (1:1)
máj. 14. 18:15
Valladolid - Ponferradina
2:0 (1:0)
máj. 14. 21:00
Leganés - Eibar
2:3 (1:2)
máj. 14. 17:00
MTK II - Cegléd
2:3 (0:0)
máj. 14. 16:00
Kisvárda II - DVSC-DEAC
4:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 14. 16:00
Sheffield United - Nottingham Forest
1:2 (0:1)
máj. 14. 16:30
Tondela - Boavista Porto
2:2 (1:0)
máj. 14. 16:30
Arouca - Belenenses
0:0
máj. 14. 16:30
Moreirense - Vizela
4:1 (3:0)
máj. 14. 19:00
FC Porto - Estoril
2:0 (0:0)
máj. 14. 19:00
Marítimo - Portimonense
0:1 (0:0)
máj. 14. 21:30
Sporting CP - Santa Clara
4:0 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 14. 13:00
Ufa - Arsenal-Tula
2:1 (1:1)
máj. 14. 15:30
Lokomotiv Moszkva - Dinamo Moszkva
3:3 (1:3)
máj. 14. 15:30
FK Rostov - Khimki
2:1 (2:0)
máj. 14. 18:00
Akhmat Grozny - Sovjetov
1:0 (0:0)
máj. 14. 19:00
Ajaccio - Toulouse
1:0 (1:0)
máj. 14. 19:00
Auxerre - Amiens SC
2:1 (1:0)
máj. 14. 19:00
Nancy - Pau
2:3 (2:3)
máj. 14. 19:00
Guingamp - Le Havre
2:1 (1:1)
máj. 14. 19:00
Paris FC - Grenoble
2:0 (0:0)
máj. 14. 19:00
Sochaux - Dijon
2:2 (1:0)
máj. 14. 19:00
Nimes - SC Bastia
0:2 (0:0)
máj. 14. 19:00
Rodez - Caen
2:0 (0:0)
máj. 14. 19:00
Quevilly - Dunkerque
3:1 (1:1)
máj. 14. 19:00
Chamois Niortais - Valenciennes
1:2 (1:1)

2 mérkőzés
máj. 14. 15:30
Farul Constanta - Argesul Pitesti
1:0 (1:0)
máj. 14. 20:00
Voluntari - Steaua Bukarest
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 14. 18:00
Kayserispor - Malatyaspor
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
máj. 14. 21:30
Ceará - Flamengo RJ
2:2 (1:2)
máj. 14. 21:30
Palmeiras - Bragantino
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 14. 20:45
Sporting Charleroi - Mechelen
3:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 14. 13:15
Celtic - Motherwell
6:0 (3:0)
máj. 14. 13:15
Heart of Midlothian - Rangers FC
1:3 (1:2)
máj. 14. 13:15
Ross County - Dundee United
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 14. 17:00
Swarovski Tirol - Hartberg
4:2 (1:0)
máj. 14. 17:00
Ried - LASK Linz
1:1 (1:0)
máj. 14. 17:00
Admira - Altach
0:3 (0:0)
9 mérkőzés
máj. 14. 13:30
1860 München - Borussia Dortmund II
6:3 (2:2)
máj. 14. 13:30
Verl - Duisburg
1:1 (0:1)
máj. 14. 13:30
Zwickau - Würzburger Kickers
7:0 (1:0)
máj. 14. 13:30
Waldhof Mannheim - Havelse
7:0 (3:0)
máj. 14. 13:30
Osnabrück - Magdeburg
1:5 (1:1)
máj. 14. 13:30
Freiburg II - Saarbrücken
1:1 (1:0)
máj. 14. 13:30
Braunschweig - Viktoria Köln
0:1 (0:0)
máj. 14. 13:30
Viktoria Berlin - Meppen
3:4 (0:0)
máj. 14. 13:30
Hallescher - Wehen Wiesbaden
1:1 (1:1)

máj. 14. 17:00
Castellón - Villarreal II
3:3 (0:0)
máj. 14. 19:00
Sabadell - Cornella
2:1 (0:0)
máj. 14. 19:00
Atletico Sanluqueno - Betis II
1:0 (0:0)
máj. 14. 19:00
Alcoyano - FC Andorra
2:2 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 14. 16:30
Trento - Giana Erminio
1:0 (1:0)
máj. 14. 17:30
Pro Sesto - Seregno
1:1 (0:1)
máj. 14. 17:30
Viterbese Castrense - Fermana
2:0 (1:0)
máj. 14. 17:30
Fidelis Andria - Paganese
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 14. 16:00
Volos NFC - OFI Heraklion
5:0 (3:0)
máj. 14. 19:00
Olympiakos Pireus - PAOK Saloniki
1:1 (1:1)
máj. 14. 19:00
Panathinaikosz - PAS Giannina
4:0 (1:0)
máj. 14. 19:00
Aris Saloniki - AEK Athen
3:2 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 14. 01:45
Godoy Cruz - Tristán Suárez
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 14. 22:00
Boca Juniors - Racing Club
0:0
2 mérkőzés
máj. 14. 21:00
Toronto FC - Orlando City
0:1 (0:0)
máj. 14. 21:30
Colorado Rapids - Los Angeles FC
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
máj. 14. 12:30
Nieciecza - Piast Gliwice
0:1 (0:0)
máj. 14. 15:00
Warta Poznan - Lech Poznan
1:2 (1:2)
máj. 14. 17:30
Zaglebie Lubin - Rakow Czestochowa
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
máj. 14. 20:45
Mansfield - Northampton
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
máj. 14. 17:00
Zilina - Trnava
1:2 (1:1)
máj. 14. 17:00
Sered - Slovan Bratislava
0:3 (0:1)
máj. 14. 17:00
FK Senica - Trencín
0:3 (0:3)
máj. 14. 17:00
Zlate Moravce - Pohronie
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 14. 17:00
Slaven Belupo - Rijeka
2:2 (0:0)
máj. 14. 19:05
Hajduk Split - Istra 1961
3:1 (1:1)
máj. 14. 17:00
Deportivo La Coruna - Tudelano
4:3 (0:0)
máj. 14. 17:00
Leonesa - Inter de Madrid
1:1 (0:0)
máj. 14. 17:00
Calahorra - Rayo Majadahonda
0:1 (0:0)
máj. 14. 19:00
SD Logronés - UD Logronés
3:2 (0:0)
máj. 14. 19:00
Real Unión - Talavera
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 14. 15:00
Mjällby - Värnamo
1:1 (0:1)
máj. 14. 17:30
Sirius - Elfsborg
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 14. 18:00
Zlín - Jablonec
1:1 (0:1)
máj. 14. 18:00
Teplice - FK Pardubice
0:2 (0:1)
máj. 14. 18:00
Bohemians 1905 - Karvina
4:0 (2:0)
máj. 14. 00:00
Ponte Preta - Novorizontino
0:1 (0:0)
máj. 14. 02:30
Chapecoense - Sport Recife
0:1 (0:1)
máj. 14. 16:00
Londrina - Brusque
2:1 (1:0)
máj. 14. 16:00
Criciúma - CRB
3:0 (1:0)
máj. 14. 21:00
Tombense - Guarani
1:1 (1:1)
máj. 14. 23:30
Sampaio Correa - Vila Nova
2:0 (1:0)

3 mérkőzés
máj. 14. 17:00
Kolubara - Proleter Novi Sad
1:0 (0:0)
máj. 14. 19:00
Metalac - FK Mladost Lucani
0:3 (0:1)
máj. 14. 20:15
FC Schaffhausen - Aarau
0:1 (0:1)
máj. 14. 20:15
FC Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
2:2 (2:2)
máj. 14. 20:15
Winterthur - Neuchatel Xamax FC
3:1 (2:1)
máj. 14. 20:15
Wil - Thun
1:2 (0:1)
máj. 14. 20:15
Yverdon - Kriens
3:2 (2:1)
1 mérkőzés
máj. 14. 20:45
Sligo Rovers - St. Patricks
1:1 (1:0)
máj. 14. 12:00
Académica - Farense
0:0
máj. 14. 16:30
Vilafranquense - Trofense
2:4 (0:1)
5 mérkőzés
máj. 14. 17:15
Skenderbeu - Laci
1:2 (1:0)
máj. 14. 17:15
Kukësi - Dinamo Tiranë
2:1 (0:0)
máj. 14. 17:15
Kastrioti - Teuta Durres
0:1 (0:0)
máj. 14. 17:15
KF Tiranë - Vllaznia
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
máj. 14. 16:00
Inter Turku - HIFK Helsinki
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 14. 17:00
PAEEK Kyrenia - Omonia Nikosia
2:5 (1:2)
máj. 14. 18:00
AEK Larnaka - Paphos FC
2:0 (2:0)
8 mérkőzés
máj. 14. 07:00
Jubilo Iwata - FC Tokyo
2:1 (1:0)
máj. 14. 07:00
Nagoya Grampus - Cerezo Osaka
1:0 (1:0)
máj. 14. 07:00
Kyoto Sanga - Shimizu
0:0
máj. 14. 08:00
Kashima Antlers - Consadole Sapporo
4:1 (3:0)
máj. 14. 08:00
Vissel Kobe - Sagan Tosu
4:0 (2:0)
máj. 14. 09:00
Kawasaki Frontale - Avispa Fukuoka
2:0 (0:0)
máj. 14. 12:00
Kashiwa Reysol - Gamba Osaka
0:1 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
máj. 14. 17:30
Ludogorets - Cherno More Varna
1:0 (0:0)
máj. 14. 15:00
Energetik-BGU Minsk - FK Minsk
2:0 (0:0)
máj. 14. 17:00
Dinamo Brest - Belshina
1:1 (0:0)
máj. 14. 19:00
Shakhter Soligorsk - Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
máj. 14. 20:00
Deportivo Madryn - Gimnasia Mendoza
2:0 (1:0)
máj. 14. 20:30
Agropecuario - San Martín Tucumán
1:1 (1:1)
máj. 14. 20:30
Almagro - San Martín
1:0 (1:0)
máj. 14. 20:30
Sacachispas - Brown de Adrogué
1:2 (1:1)
máj. 14. 22:00
Quilmes - Deportivo Santamarina
2:0 (0:0)
máj. 14. 12:40
Korona Kielce - Katowice
1:2 (0:1)
máj. 14. 18:00
Jastrzebie - Tychy
3:2 (2:2)
máj. 14. 13:00
Örebro - Öster
2:1 (1:0)
máj. 14. 13:00
Trelleborg - Västeras SK
3:0 (3:0)
máj. 14. 15:00
Halmstad - AFC Eskilstuna
2:1 (1:1)
máj. 14. 15:00
Jönköpings Södra - Utsikten
5:2 (2:0)
máj. 14. 15:00
Norrby - Örgryte
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 14. 15:00
Tabor Sezana - Bravo
0:1 (0:1)
máj. 14. 20:15
Maribor - Aluminij
3:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 14. 15:00
Leotar Trebinje - FK Rudar
2:0 (0:0)
máj. 14. 17:00
Siroki Brijeg - FK Sarajevo
2:0 (0:0)
máj. 14. 17:00
Velez Mostar - Tuzla City
1:0 (0:0)

JEUNESSE FINITI
4 mérkőzés
máj. 14. 02:30
Unión Espanola - Antofagasta
2:0 (0:0)
máj. 14. 18:30
La Serena - Palestino
0:0
máj. 14. 21:30
Everton FC - Universidad de Chile
2:1 (1:0)
máj. 14. 21:00
ES Sétif - Al Ahly
2:2 (1:1)
máj. 14. 15:00
Altinordu - Balikesirspor
2:1 (0:1)
máj. 14. 15:00
Ankaragücü - Boluspor
1:2 (0:1)
máj. 14. 15:00
Bandirmaspor - Bursaspor
4:2 (2:2)
máj. 14. 15:00
Erzurum BB - Keciörengücü
2:2 (2:0)
máj. 14. 15:00
Samsunspor - Istanbulspor
0:0
máj. 14. 15:00
Ümraniyespor - Denizlispor
0:0
máj. 14. 15:00
Eyüpspor - Kocaelispor
2:1 (2:0)
máj. 14. 15:00
Manisa BBSK - Tuzlaspor
4:1 (2:1)
2 mérkőzés
máj. 14. 16:00
TJK Legion - Flora Tallinn
elhalasztva
máj. 14. 18:30
Kuressaare - Kalev Tallinn
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 14. 18:00
Ashdod - Hapoel Jerusalem
0:1 (0:0)
máj. 14. 18:00
Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Haifa
1:0 (0:0)
máj. 14. 18:00
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Hadera
4:3 (3:0)
máj. 14. 12:00
Sparta Rotterdam II - Maassluis
3:0 (0:0)
máj. 14. 14:30
Hardenberg - Quick Boys
3:1 (1:0)
máj. 14. 14:30
Noordwijk - Amsterdamsche
1:1 (0:0)
máj. 14. 14:30
Scheveningen - Rijnsburgse
0:2 (0:0)
máj. 14. 14:30
GVVV - Ido-Ambacht
6:0 (3:0)
máj. 14. 15:00
Kozakken Boys - Koninklijke
3:0 (2:0)
máj. 14. 15:00
Spakenburg - Ijsselmeervogels
1:1 (1:0)
máj. 14. 15:30
Volendam II - De Treffers
3:0 (2:0)
máj. 14. 15:30
Katwijk - TEC
6:0 (2:0)

Kvízjáték online és ingyenes
8 mérkőzés
máj. 14. 17:30
Vyskov - Dukla Praha
1:1 (0:0)
máj. 14. 17:30
Zbrojovka Brno - Táborsko
1:1 (0:1)
máj. 14. 17:30
Usti nad Labem - Trinec
3:2 (2:1)
máj. 14. 17:30
Viktoria Zizkov - Lisen
3:1 (0:0)
máj. 14. 17:30
Vlasim - Opava
3:1 (2:0)
máj. 14. 17:30
Sparta Praha II - Chrudim
2:2 (0:1)
máj. 14. 17:30
Pribram - Prostejov
2:4 (0:2)
máj. 14. 17:30
Varnsdorf - Jihlava
0:0
máj. 14. 11:45
Western United - Wellington Phoenix
1:0 (1:0)
máj. 14. 17:00
B68 Toftir - Vikingur Gota
0:6 (0:4)
máj. 14. 17:00
EB Streymur - B36 Torshavn
1:5 (1:4)
máj. 14. 21:30
The Strongest - Guabirá
0:0
máj. 14. 22:00
Oriente Petrolero - Real Santa Cruz
1:2 (1:0)
máj. 14. 22:00
Atlético Palmaflor - Universitario
3:1 (2:1)
máj. 14. 17:00
Jadran Dekani - Krsko
1:0 (0:0)
máj. 14. 17:00
Ilirija Ljubljana - Rudar Velenje
3:0 (0:0)
máj. 14. 17:00
Brezice - Bilje
0:2 (0:0)
máj. 14. 17:15
ND Gorica - Primorje
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 14. 14:00
Jammerbugt - Hobro
2:3 (2:1)
1 mérkőzés
máj. 14. 16:00
Pargas IF - KPV Kokkola
1:2 (0:0)
máj. 14. 07:00
Oita Trinita - Roasso Kumamoto
1:2 (0:2)
máj. 14. 07:00
Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
1:1 (1:0)
máj. 14. 08:00
Tokyo Verdy - Mito Hollyhock
0:2 (0:0)
máj. 14. 12:00
Ryukyu - Tochigi
1:0 (1:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
1 mérkőzés
máj. 14. 17:00
Ararat-Armenia - Van
1:0 (0:0)
máj. 14. 22:00
Guairena - Resistencia
0:0
2 mérkőzés
máj. 14. 15:00
Baroka - SuperSport United
3:1 (2:0)
máj. 14. 15:00
Cape Town City - AmaZulu
0:0
máj. 14. 15:00
Golden Arrows - Real Kings
2:2 (2:2)
máj. 14. 15:00
Mamelodi Sundowns - Stellenbosch
0:3 (0:2)
máj. 14. 15:00
Sekhukhune United - Kaizer Chiefs
0:1 (0:1)
máj. 14. 15:00
TS Galaxy - Marumo Gallants
0:0
máj. 14. 17:30
Dubrava - Croatia Zmijavci
0:1 (0:0)
máj. 14. 17:30
Dugopolje - Opatija
3:2 (0:0)
máj. 14. 17:30
Orijent 1919 - Solin
1:4 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 14. 15:00
Caernarfon Town - Flint
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 14. 12:00
Shakter Karaganda - Ordabasy
1:0 (0:0)
máj. 14. 14:00
Atyrau - Kyzyl-Zhar
3:3 (1:0)
máj. 14. 14:00
FK Astana - Kairat Almaty
6:0 (3:0)
máj. 14. 16:00
FK Aksu - Turan Turkistan
2:0 (1:0)
máj. 14. 16:00
Aktobe - Tobol
2:1 (0:0)

2 mérkőzés
máj. 14. 04:00
Orange County SC - Tulsa Roughnecks
5:1 (5:0)
máj. 14. 04:30
L. A. Galaxy II - Louisville City
4:3 (1:1)
máj. 14. 16:00
Afturelding - Vestri
0:2 (0:0)
máj. 14. 09:30
Sangju Sangmu - Daegu
1:1 (1:0)
máj. 14. 12:00
Suwon Blue Wings - Seongnam Ilhwa
1:0 (0:0)
máj. 14. 12:00
Ulsan Hyundai - Incheon
2:2 (0:2)
4 mérkőzés
máj. 14. 16:00
Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
0:2 (0:0)
máj. 14. 16:00
Dinamo-Auto - Milsami
2:2 (1:1)
máj. 14. 16:00
Zimbru - Petrocub
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 14. 13:00
BFC Daugavpils - Liepaja
0:4 (0:0)
máj. 14. 15:00
Spartaks Jürmala - Riga
0:4 (0:3)
máj. 14. 17:00
Tukums 2000 - Super Nova
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 14. 12:00
Kauno Zalgiris - Suduva
0:3 (0:3)
máj. 14. 14:00
Riteriai - Zalgiris Vilnius
0:1 (0:1)
máj. 14. 16:00
Banga - Lietava Jonava
1:1 (1:1)
máj. 14. 19:00
Decic - OFK Petrovac
2:1 (0:0)
máj. 14. 19:00
Rudar Pljevlja - FK Podgorica
1:1 (0:0)
máj. 14. 19:00
Jezero - Zeta
0:0
máj. 14. 19:00
Iskra Danilovgrad - Mornar Bar
1:0 (0:0)

8 mérkőzés
máj. 14. 15:30
Havadar - Fajr Sepasi
1:0 (0:0)
máj. 14. 15:30
Padideh Khorasan - Paykan
1:1 (0:0)
máj. 14. 17:00
Aluminium Arak - Sanat Naft
2:1 (1:1)
máj. 14. 17:00
Mes Rafsanjan - Gol Gohar
1:2 (0:0)
máj. 14. 17:15
Foolad Khuzestan - Esteghlal
1:2 (0:0)
máj. 14. 17:30
Zob Ahan - Tractor Sazi
0:0
máj. 14. 19:20
Persepolis - Sepahan
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 14. 20:30
Engordany - Carroi
1:2 (0:0)
máj. 14. 20:30
Ordino - FC Santa Coloma
2:3 (0:0)
máj. 14. 16:00
Hammam-Sousse - Olympique Béja
1:0 (0:0)
máj. 14. 16:00
Esperance Zarzis - Métlaoui
1:1 (1:0)
máj. 14. 17:00
CS Sfaxien - Club Africain Tunis
3:0 (1:0)
máj. 14. 01:30
Deportivo Táchira - Portuguesa FC
2:2 (1:2)
máj. 14. 23:15
Hermanos Colmenares - Metropolitanos
1:2 (0:2)
máj. 14.
ES Sétif - Hussein Dey
elhalasztva
máj. 14. 17:00
Constantine - Biskra
0:0
máj. 14. 17:00
WA Tlemcen - Chelghoum Laid
1:4 (0:3)
máj. 14. 17:00
Olympique Médéa - Arbaa
4:3 (2:0)
máj. 14. 17:00
Belouizdad - Chlef
3:1 (2:1)
máj. 14. 17:00
Relizane - MC Oran
0:2 (0:2)
máj. 14. 09:00
Busan I'Park - Jeonnam Dragons
1:1 (0:1)
máj. 14. 11:30
Gyeongnam - Daejeon Citizen
1:1 (0:0)
máj. 14. 11:30
Gimpo Citizen - Anyang
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
285
36 (13%)
105 (37%)
390
282
33 (12%)
109 (39%)
383
3. Xxy
284
28 (10%)
116 (41%)
372
283
26 (9%)
120 (42%)
370
283
28 (10%)
114 (40%)
368
282
26 (9%)
112 (40%)
354
283
24 (8%)
116 (41%)
352
283
21 (7%)
122 (43%)
349
283
28 (10%)
104 (37%)
348
286
34 (12%)
89 (31%)
348

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont