Főoldal » Meccsek » 2022. április 3.

Meccsek - 2022. április 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. április 3.)


5 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Athletic Bilbao - Elche
2:1 (1:0)
ápr. 3. 16:15
Betis - Osasuna
4:1 (2:0)
ápr. 3. 18:30
Valencia - Cádiz
0:0
ápr. 3. 18:30
Granada - Rayo Vallecano
2:2 (0:2)
ápr. 3. 21:00
FC Barcelona - Sevilla
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
West Ham United - Everton
2:1 (1:0)
ápr. 3. 17:30
Tottenham - Newcastle United
5:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 3. 14:30
Újpest - MTK
2:0 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Puskás Akadémia - Ferencváros
2:2 (0:1)

5 mérkőzés
ápr. 3. 12:30
Fiorentina - Empoli
1:0 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Atalanta - Napoli
1:3 (0:2)
ápr. 3. 15:00
Udinese - Cagliari
5:1 (2:1)
ápr. 3. 18:00
Sampdoria - AS Roma
0:1 (0:1)
ápr. 3. 20:45
Juventus - Inter
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 3. 15:30
Augsburg - Wolfsburg
3:0 (1:0)
ápr. 3. 17:30
Mönchengladbach - Mainz
1:1 (1:0)
10 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
Kecskeméti TE - Győri ETO
3:2 (1:1)
ápr. 3. 16:00
Budaörs - Szombathelyi Haladás
0:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Szentlőrinc - Budafok
1:2 (1:1)
ápr. 3. 17:00
Vasas - Békéscsabai Előre
6:0 (2:0)
ápr. 3. 17:00
Siófok - Nyíregyháza
1:0 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Szolnoki MÁV - Pécsi MFC
1:1 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Ajka - Dorog
3:0 (3:0)
ápr. 3. 17:00
Csákvár - III. Kerületi TUE UPE
5:1 (1:0)
ápr. 3. 19:30
Diósgyőr - Szeged 2011
0:5 (0:3)
8 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Strasbourg - Lens
1:0 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Metz - AS Monaco
1:2 (0:0)
ápr. 3. 15:00
St. Etienne - Olympique Marseille
2:4 (1:1)
ápr. 3. 15:00
Clermont - Nantes
2:3 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Montpellier HSC - Brest
1:2 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Troyes - Reims
1:0 (0:0)
ápr. 3. 17:05
Lyon - Angers
3:2 (1:0)
ápr. 3. 20:45
Paris St. Germain - Lorient
5:1 (2:0)

ápr. 3. 13:30
Karlsruhe - Fortuna Düsseldorf
2:2 (0:2)
ápr. 3. 13:30
Werder Bremen - Sandhausen
1:1 (0:0)
ápr. 3. 13:30
Heidenheim - FC Nürnberg
3:1 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 12:15
Zwolle - Go Ahead Eagles
0:1 (0:0)
ápr. 3. 14:30
Sparta Rotterdam - Heerenveen
1:1 (0:0)
ápr. 3. 14:30
Fortuna Sittard - Heracles
0:2 (0:0)
ápr. 3. 16:45
Cambuur - Nijmegen
1:2 (1:1)
ápr. 3. 14:00
FC Cartagena - Real Oviedo
1:2 (1:1)
ápr. 3. 16:00
Ponferradina - Las Palmas
1:2 (1:0)
ápr. 3. 16:00
Burgos - Sporting Gijón
0:0
ápr. 3. 18:15
Eibar - Mirandés
1:1 (0:0)
ápr. 3. 18:15
Huesca - Almería
1:1 (1:1)
ápr. 3. 11:00
Győri ETO II - Veszprém
1:2 (1:0)
ápr. 3. 15:00
SC Sopron - Érd
1:2 (0:2)
ápr. 3. 16:00
Andráshida - Kaposvár
0:3 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Mosonmagyaróvár - ZTE II
7:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Gárdony - Komárom
0:2 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Balatonfüred - BVSC-Zugló
1:3 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Kelen - Bicske
1:1 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Pápai Perutz - Vidi II
2:0 (0:0)

ápr. 3. 16:00
Mohács - Gerjen
3:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Cegléd - ESMTK
0:2 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Szekszárd - Vác
1:2 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Iváncsa - Monor
1:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Dunaújváros - Ferencváros II
0:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
FC Dabas - Budapest Honvéd II
1:2 (0:0)
ápr. 3. 16:00
MTK II - Dabas-Gyón
2:2 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Rákosmenti KSK - Paks II
1:2 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Kozármisleny - Balassagyarmat
2:1 (0:0)
ápr. 3. 11:00
DVTK II - Tiszafüred
0:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Eger - Debreceni EAC
0:2 (0:0)
ápr. 3. 16:00
DVSC-DEAC - Salgótarján
1:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Jászberény - Tiszaújváros
1:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Hidasnémeti - Kazincbarcika
0:4 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Putnok - Hajdúszoboszló
1:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
BKV Előre - Kisvárda II
0:4 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Sényő - Újpest II
1:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Tállya - Füzesgyarmat
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 15:30
Como - Monza
2:0 (0:0)
ápr. 3. 15:30
Brescia - Vicenza
2:0 (2:0)
ápr. 3. 15:30
Crotone - Perugia
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
Birmingham - West Bromwich
1:0 (0:0)
ápr. 3. 16:30
Marítimo - Tondela
1:3 (1:1)
ápr. 3. 19:00
Moreirense - Guimaraes
0:1 (0:0)
ápr. 3. 21:30
Sporting CP - Pacos de Ferreira
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
FK Krasnodar - Dinamo Moszkva
0:1 (0:1)
ápr. 3. 15:30
CSKA Moszkva - FK Ural
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 3. 18:00
Steaua Bukarest - CS U Craiova
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 12:30
Kasimpasa - Gazisehir Gaziantep
2:1 (1:1)
ápr. 3. 15:00
Alanyaspor - Rizespor
2:1 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Konyaspor - Göztepe Izmir
3:0 (2:0)
ápr. 3. 19:30
Trabzonspor - Besiktas
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
Cercle Brugge - Gent
2:2 (1:2)
ápr. 3. 18:30
Anderlecht - Sporting Charleroi
4:0 (1:0)
ápr. 3. 21:00
Genk - AS Eupen
5:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Rangers FC - Celtic
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
ápr. 3. 14:30
Austria Wien - Austria Klagenfurt
1:1 (0:1)
ápr. 3. 14:30
Wolfsberger - Sturm Graz
0:2 (0:1)
ápr. 3. 17:00
Salzburg - Rapid Wien
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Zwickau - Waldhof Mannheim
1:1 (0:1)

ápr. 3. 12:00
Linense - Barcelona II
1:2 (1:0)
ápr. 3. 12:00
UCAM Murcia - Betis II
1:0 (1:0)
ápr. 3. 17:00
Sabadell - Albacete
1:0 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Atletico Sanluqueno - San Fernando
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 14:15
Luzern - Lugano
2:2 (0:1)
ápr. 3. 16:30
Basel - BSC Young Boys
2:2 (1:0)
ápr. 3. 16:30
Lausanne - Servette
4:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 18:00
Panathinaikosz - PAOK Saloniki
2:1 (1:0)
ápr. 3. 19:00
Olympiakos Pireus - AEK Athen
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 00:00
Defensa y Justicia - River Plate
1:2 (0:1)
ápr. 3. 02:30
Boca Juniors - Arsenal FC
2:2 (1:0)
ápr. 3. 21:30
San Lorenzo - Atlético Tucumán
1:1 (0:0)
11 mérkőzés
ápr. 3. 00:00
Columbus Crew - Nashville
0:1 (0:1)
ápr. 3. 01:30
New England - New York Red Bulls
0:1 (0:0)
ápr. 3. 01:30
D.C. United - Atlanta United
0:1 (0:0)
ápr. 3. 01:30
Orlando City - Los Angeles FC
2:4 (2:2)
ápr. 3. 01:30
San Jose Earthquakes - Austin FC
2:2 (0:1)
ápr. 3. 01:30
Philadelphia - Charlotte
2:0 (1:0)
ápr. 3. 02:00
Minnesota United - Seattle Sounders
1:2 (0:1)
ápr. 3. 03:00
Colorado Rapids - Real Salt Lake
1:1 (0:1)
ápr. 3. 03:55
Inter Miami - Houston Dynamo
1:3 (0:0)
ápr. 3. 22:30
Portland Timbers - L. A. Galaxy
1:3 (0:2)

3 mérkőzés
ápr. 3. 12:30
Nieciecza - Radomiak Radom
1:1 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Jagiellonia - Zaglebie Lubin
2:1 (0:0)
ápr. 3. 17:30
Wisla Kraków - Piast Gliwice
2:2 (1:0)
ápr. 3. 14:30
Cesena - Entella
1:0 (0:0)
ápr. 3. 14:30
Lucchese - Pescara
2:1 (0:0)
ápr. 3. 14:30
Viterbese Castrense - Reggiana
2:2 (0:1)
ápr. 3. 14:30
Ancona 1905 - Gubbio
0:2 (0:1)
ápr. 3. 14:30
Grosseto - Siena
0:0
ápr. 3. 14:30
Pistoiese - Modena
1:0 (1:0)
ápr. 3. 14:30
Imolese - Fermana
1:1 (1:0)
ápr. 3. 14:30
Teramo - Carrarese
2:1 (1:0)
ápr. 3. 14:30
Vis Pesaro - Montevarchi
2:0 (1:0)
ápr. 3. 17:30
Pontedera - Olbia
1:1 (1:0)
ápr. 3. 14:30
Palermo - Picerno
4:0 (1:0)
ápr. 3. 14:30
Catanzaro - Nuova Monterosi
1:2 (0:0)
ápr. 3. 17:30
Fidelis Andria - Messina
0:0
ápr. 3. 17:30
Latina - Bari
0:1 (0:1)
ápr. 3. 17:30
Vibonese - Foggia
1:1 (1:1)
ápr. 3. 17:30
Taranto - Juve Stabia
0:0
ápr. 3. 17:30
Virtus Francavilla - Campobasso
4:4 (3:1)
ápr. 3. 12:00
Calahorra - Racing Ferrol
1:1 (0:0)
ápr. 3. 12:00
SD Logronés - Badajoz
1:1 (0:1)
ápr. 3. 17:00
Inter de Madrid - Celta Vigo II
1:1 (0:1)
ápr. 3. 17:00
Real Unión - Leonesa
1:1 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
ápr. 3. 17:00
Trnava - Slovan Bratislava
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Aarhus - Vejle Boldklub
0:0
ápr. 3. 14:00
Odense BK - Nordsjaelland
2:1 (1:0)
ápr. 3. 16:00
Bröndby - Randers
0:1 (0:1)
ápr. 3. 18:00
Aalborg - FC Kobenhavn
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 19:30
Osijek - Hajduk Split
0:0
4 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
IFK Göteborg - Värnamo
2:1 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Sirius - Sundsvall
2:1 (0:1)
ápr. 3. 17:30
Kalmar - Malmö FF
0:1 (0:0)
ápr. 3. 17:30
Norrköping - Varberg
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
FK Pardubice - Jablonec
1:1 (0:1)
ápr. 3. 16:00
Hradec Králové - Mlada Boleslav
2:2 (1:1)
ápr. 3. 16:00
Karvina - Bohemians 1905
1:1 (1:0)
ápr. 3. 19:00
Viktoria Plzen - Slavia Praha
1:1 (0:0)
ápr. 3. 10:30
Rapid Wien II - Liefering
2:2 (0:1)
ápr. 3. 12:30
Dornbirn - St. Pölten
3:4 (1:1)
6 mérkőzés
ápr. 3. 18:00
Odd Grenland - Tromso
2:0 (1:0)
ápr. 3. 18:00
Aalesund - Kristiansund
1:0 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Haugesund - Sandefjord
1:3 (0:3)
ápr. 3. 18:00
Jerv - Stromsgodset
1:0 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Sarpsborg 08 - Viking
0:1 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Bodo/Glimt - Rosenborg
2:2 (0:1)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
ápr. 3. 12:00
Académica - Casa Pia
0:2 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Chaves - Nacional
2:0 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Farense - Covilha
1:0 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Estrela - Vilafranquense
0:1 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Widzew Lódz - Tychy
2:1 (0:1)
ápr. 3. 18:00
Arka Gdynia - Skra Czestochowa
3:2 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 3. 16:45
Teuta Durres - Skenderbeu
0:0
2 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Doxa Katokopia - AEL Limassol
0:1 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Apollon Limassol - Aris Limassol
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 16:30
Pirin Blagoevgrad - Levszki Szófia
0:3 (0:2)
ápr. 3. 19:00
Ludogorets - Botev Plovdiv
3:0 (2:0)
ápr. 3. 12:00
Vitebsk - FK Minsk
1:1 (1:0)
ápr. 3. 16:00
FK Gomel - Slavia Mozyr
0:2 (0:2)
ápr. 3. 19:30
Shakhter Soligorsk - Dnepr Mogilev
4:0 (1:0)

LadySlim táplálékkiegészítő
ápr. 3. 17:15
Raith - Queen Of The South
3:1 (1:1)
ápr. 3. 20:00
Deinze - RWDM
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 01:00
Cruz Azul - Club Atlas
1:0 (1:0)
ápr. 3. 03:00
Club Necaxa - CF América
0:1 (0:0)
ápr. 3. 05:00
Juárez - UNAM Pumas
0:1 (0:0)
ápr. 3. 19:00
Toluca - Puebla
2:1 (2:1)
ápr. 3. 13:00
Norrby - Dalkurd
1:0 (0:0)
ápr. 3. 13:00
Trelleborg - Utsikten
1:0 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Östersunds - Skövde
2:3 (1:1)
ápr. 3. 15:00
KFUM Oslo - Grorud
2:2 (1:2)
ápr. 3. 15:00
Ranheim - Brann
0:4 (0:2)
3 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Aluminij - Bravo
0:2 (0:0)
ápr. 3. 17:30
NS Mura - Koper
1:2 (0:0)
ápr. 3. 20:15
Olimpija Ljubljana - Radomlje
4:1 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Posusje - Zeljeznicar Sarajevo
3:2 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 21:00
Huachipato - Cobresal
1:0 (0:0)
ápr. 3. 23:30
Audax Italiano - Unión Espanola
0:1 (0:0)
ápr. 3. 12:30
Kocaelispor - Denizlispor
1:5 (1:1)
ápr. 3. 15:00
Balikesirspor - Erzurum BB
1:5 (0:2)
ápr. 3. 19:30
Ankaragücü - Eyüpspor
2:3 (2:2)
ápr. 3. 19:30
Altinordu - Adanaspor
2:0 (0:0)

Kvízjáték online és ingyenes
ápr. 3. 22:00
Al Ahly - Al Hilal Omdurman
1:0 (0:0)
ápr. 3. 23:00
Raja Casablanca - ES Sétif
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Qabala - Kesla
1:1 (0:1)
ápr. 3. 15:15
Neftchi - Zira
1:1 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Mazembe - Al Masry
2:0 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Royal Leopards - Saoura
0:2 (0:0)
ápr. 3. 21:00
Cotonsport - Otoho d'Oyo
0:1 (0:1)
ápr. 3. 21:00
Renaissance Berkane - ASEC Mimosas
1:0 (1:0)
ápr. 3. 21:00
Simba - USGN
4:0 (0:0)
ápr. 3. 22:00
Pyramids - Zanaco
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 19:15
Beitar Jerusalem - Ashdod
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 13:30
Flora Tallinn - Trans Narva
1:0 (1:0)
ápr. 3. 16:15
Kuressaare - Parnu
3:2 (3:0)
ápr. 3. 13:45
Diagoras - Asteras Vlachioti
2:0 (2:0)
ápr. 3. 13:45
Irodotos - Kifisia
3:2 (2:2)
ápr. 3. 13:45
Iraklis 1908 - Apollon Pontou
0:3 (0:2)
ápr. 3. 13:45
Panserraikos - Anagennisi Karditsa
2:1 (0:1)
ápr. 3. 13:45
Apollon Larisa - Xanthi
0:0
ápr. 3. 13:45
Trikala - Kavala
0:2 (0:0)
ápr. 3. 13:45
Levadiakos - Episkopi
1:0 (1:0)
ápr. 3. 13:45
Kallithea - Kalamata
0:0
ápr. 3. 13:45
PAE Chania - Ergotelis
0:0
ápr. 3. 13:45
Zakynthos - Giorgos Karaiskakis
2:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Larisa - Thesprotos
1:0 (0:0)

ápr. 3. 08:05
Brisbane Roar - Newcastle Jets
2:0 (0:0)
ápr. 3. 10:20
Macarthur - Perth Glory
4:2 (1:2)
1 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Sioni Bolnisi - Gagra
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 3. 20:00
Al-Nasr Dubai - Sharjah
0:2 (0:1)
ápr. 3. 20:00
Al-Jazira Club - Al-Ahli Dubai
2:1 (2:0)
ápr. 3. 15:30
Suduroy - Royn
5:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
B36 Torshavn - Vikingur Gota
0:3 (0:2)
ápr. 3. 16:00
EB Streymur - 07 Vestur
3:0 (1:0)
ápr. 3. 19:00
Runavik - Klaksvík
0:4 (0:2)
ápr. 3. 21:00
Guabirá - The Strongest
1:3 (0:0)
ápr. 3. 23:15
Club Bolívar - Royal Pari
6:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Helsingor - Horsens
0:1 (0:0)
ápr. 3. 16:30
Rudar Velenje - Primorje
2:0 (0:0)
ápr. 3. 16:30
Bilje - Roltek Dob
2:0 (0:0)
ápr. 3. 00:00
Guairena - Libertad
2:3 (1:1)

ápr. 3. 21:00
Al-Hilal - Al-Shabab Riyadh
2:1 (0:0)
10 mérkőzés
ápr. 3. 06:00
Blaublitz Akita - Grulla Morioka
3:1 (2:1)
ápr. 3. 06:00
Roasso Kumamoto - Albirex Niigata
1:2 (1:1)
ápr. 3. 07:00
Yokohama FC - Ryukyu
3:1 (3:1)
ápr. 3. 07:00
Ventforet Kofu - Vegalta Sendai
2:3 (1:1)
ápr. 3. 07:00
Tochigi - Zweigen Kanazawa
0:2 (0:1)
ápr. 3. 07:00
Thespa Kusatsu - Mito Hollyhock
2:1 (1:0)
ápr. 3. 07:00
Machida Zelvia - JEF United
1:1 (0:0)
ápr. 3. 07:00
Renofa Yamaguchi - Omiya Ardija
1:0 (0:0)
ápr. 3. 10:00
Tokyo Verdy - Oita Trinita
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
Urartu - Van
3:0*
ápr. 3. 16:00
F91 Dudelange - Differdange
1:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Hamm Benfica - Fola Esch
0:7 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Hostert - Mondorf-les-Bains
1:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Jeunesse Esch - Etzella Ettelbruck
5:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Rodange - UNA Strassen
1:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Wiltz - Victoria Rosport
1:1 (0:0)

1 mérkőzés
ápr. 3. 22:00
Atlético Grau - Cienciano
1:2 (0:1)
ápr. 3. 17:00
Cape Town City - Baroka
5:1 (0:1)
5 mérkőzés
ápr. 3. 11:00
Kaspiy Aktau - Ordabasy
2:1 (2:1)
ápr. 3. 11:00
Aktobe - Shakter Karaganda
1:1 (0:0)
ápr. 3. 13:00
Taraz - Atyrau
0:1 (0:1)
ápr. 3. 14:00
Maqtaaral - FK Astana
0:3 (0:2)
ápr. 3. 16:00
Kyzyl-Zhar - FK Aksu
2:1 (1:1)
10 mérkőzés
ápr. 3. 01:00
Indy Eleven - L. A. Galaxy II
1:1 (0:1)
ápr. 3. 01:00
Miami FC 2. - Colorado Springs
1:2 (0:1)
ápr. 3. 02:30
San Antonio - Phoenix Rising
0:2 (0:0)
ápr. 3. 02:30
Tulsa Roughnecks - New York RB II
3:2 (2:1)
ápr. 3. 04:00
Sacramento Republic - Monterey Bay
2:1 (0:0)
ápr. 3. 23:00
San Diego Loyal - El Paso Locomotive
3:2 (2:1)
5 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Akademija Pandev - FK Skopje
1:2 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Shkupi - Tikves Kavadarci
1:0 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Shkendija - Borec
0:0
ápr. 3. 15:00
Bregalnica Stip - Renova
2:2 (1:0)

ápr. 3. 07:00
Suwon City - Seongnam Ilhwa
3:4 (1:2)
ápr. 3. 09:30
Pohang - FC Seoul
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 01:00
Petrocub - Floresti
3:0 (0:0)
ápr. 3. 14:00
Dinamo-Auto - Zimbru
0:0
ápr. 3. 16:00
CSF Balti - Sheriff Tiraspol
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 3. 17:00
Banga - FA Siauliai
0:0
2 mérkőzés
ápr. 3. 18:00
Tractor Sazi - Mes Rafsanjan
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 18:00
Floriana - Gzira
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 12:00
Carroi - UE Santa Coloma
1:3 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Engordany - Ordino
0:0
ápr. 3. 14:00
Drenica Skënderaj - Feronikeli
6:0 (2:0)
ápr. 3. 14:30
Gjilani - Ballkani
0:3 (0:0)
ápr. 3. 01:30
Hermanos Colmenares - Monagas
2:0 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Virtus - Tre Penne
2:1 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Murata - Tre Fiori
0:0
ápr. 3. 15:00
Juvenes/Dogana - San Giovanni
4:1 (0:0)
ápr. 3. 03:15
Honduras Progreso - Real Sociedad
0:1 (0:1)
ápr. 3. 03:30
Victoria - Motagua
1:0 (1:0)
ápr. 3. 06:30
Gyeongnam - Gwangju
1:2 (1:0)
ápr. 3. 09:00
Chungnam Asan - Busan I'Park
1:0 (0:0)
ápr. 3. 13:00
Bangkok United - Kitchee
1:1 (0:1)
ápr. 3. 16:00
Moss - Fram Larvik
0:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
329
44 (13%)
109 (33%)
438
330
46 (14%)
104 (32%)
438
3. Rati
326
42 (13%)
108 (33%)
426
329
42 (13%)
105 (32%)
420
328
40 (12%)
107 (33%)
414
329
42 (13%)
98 (30%)
406
330
38 (12%)
105 (32%)
400
8. Xxy
330
33 (10%)
116 (35%)
397
329
36 (11%)
108 (33%)
396
10. Somi12
330
41 (12%)
94 (28%)
393

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont