Főoldal » Meccsek » 2022. február 13.

Meccsek - 2022. február 13.



10 mérkőzés
febr. 13.
Espanyol - FC Barcelona
febr. 13.
Villarreal - Real Madrid
febr. 13.
Atlético Madrid - Getafe
febr. 13.
Alavés - Valencia
febr. 13.
Cádiz - Celta Vigo
febr. 13.
Sevilla - Elche
febr. 13.
Rayo Vallecano - Osasuna
febr. 13.
Real Sociedad - Granada
febr. 13.
Levante - Betis
10 mérkőzés
febr. 13.
AC Milan - Sampdoria
febr. 13.
Atalanta - Juventus
febr. 13.
Genoa - Salernitana
febr. 13.
Empoli - Cagliari
febr. 13.
Torino - Venezia
febr. 13.
Hellas Verona - Udinese
febr. 13.
Lazio - Bologna
febr. 13.
Sassuolo - AS Roma
febr. 13.
Spezia - Fiorentina
febr. 13.
Napoli - Inter

10 mérkőzés
febr. 13.
AS Monaco - Lorient
febr. 13.
Clermont - St. Etienne
febr. 13.
Nantes - Reims
febr. 13.
Montpellier HSC - Lille
febr. 13.
Lyon - Nice
febr. 13.
Lens - Bordeaux
febr. 13.
Angers - Strasbourg
febr. 13.
Brest - Troyes
febr. 13.
Hamburger SV - Heidenheim
febr. 13.
Karlsruhe - FC Nürnberg
febr. 13.
Aue - Holstein Kiel
febr. 13.
Hannover 96 - Darmstadt
febr. 13.
Regensburg - St. Pauli
febr. 13.
Ingolstadt - Sandhausen
febr. 13.
Alcorcón - Tenerife
febr. 13.
Leganés - Zaragoza
febr. 13.
Lugo - Amorebieta
febr. 13.
Málaga - Almería
febr. 13.
UD Ibiza - FC Cartagena
febr. 13.
Real Oviedo - Huesca
febr. 13.
Valladolid - Girona
febr. 13.
Eibar - Fuenlabrada
febr. 13.
Las Palmas - Burgos

febr. 13. 11:00
Ferencváros II - MTK II
febr. 13. 14:00
Vác - Makó
febr. 13. 14:00
Cegléd - Kozármisleny
febr. 13. 14:00
FC Dabas - Szekszárd
febr. 13. 14:00
Mohács - Monor
febr. 13. 14:00
ESMTK - Iváncsa
febr. 13. 14:00
Gerjen - Dabas-Gyón
febr. 13. 14:00
Balassagyarmat - Paks II
febr. 13.
Tiszaújváros - Tállya
febr. 13. 11:00
Hajdúszoboszló - Újpest II
febr. 13. 14:00
BKV Előre - DVTK II
febr. 13. 14:00
Kisvárda II - Salgótarján
febr. 13. 14:00
Eger - Sényő
febr. 13. 14:00
Putnok - Füzesgyarmat
febr. 13. 16:00
Kazincbarcika - DVSC-DEAC
febr. 13.
Gyirmót II - Kaposvár
febr. 13.
Tatabánya - SC Sopron
febr. 13.
Vidi II - ZTE II
febr. 13.
Veszprém - Bicske
febr. 13.
Andráshida - Kelen
febr. 13.
Pápai Perutz - Komárom

febr. 13.
Belenenses - Guimaraes
febr. 13.
Benfica - Santa Clara
febr. 13.
Arouca - Marítimo
febr. 13.
Famalicao - Moreirense
febr. 13.
FC Porto - Sporting CP
febr. 13.
Estoril - Tondela
febr. 13.
Braga - Pacos de Ferreira
febr. 13.
Vizela - Gil Vicente
10 mérkőzés
2 mérkőzés
febr. 13. 14:30
Hartberg - Admira
febr. 13. 17:00
LASK Linz - Austria Klagenfurt

4 mérkőzés
febr. 13.
OFI Heraklion - Volos NFC
febr. 13.
Panathinaikosz - Lamia
febr. 13.
PAOK Saloniki - Atromitos
febr. 13.
Cesena - Grosseto
febr. 13.
Gubbio - Olbia
febr. 13.
Lucchese - Modena
febr. 13.
Fermana - Vis Pesaro
febr. 13.
Reggiana - Pescara
febr. 13.
Entella - Pontedera
febr. 13.
Imolese - Ancona 1905
febr. 13.
Montevarchi - Carrarese
febr. 13.
Pistoiese - Siena

febr. 13.
NAC Breda - Den Bosch
febr. 13.
Venlo - Roda
febr. 13.
Messina - Foggia
febr. 13.
Catania - Picerno
febr. 13.
Palermo - Juve Stabia
febr. 13.
Monopoli - Bari
febr. 13.
Latina - Turris
febr. 13.
Paganese - Campobasso
febr. 13.
Potenza - Vibonese
1 mérkőzés
febr. 13. 17:00
Trnava - Dunaszerdahely

febr. 13.
Legnano - Giana Erminio
febr. 13.
Südtirol - Pro Vercelli
febr. 13.
Juventus II - Mantova
febr. 13.
Piacenza - Pergolettese
febr. 13.
Pro Sesto - Feralpisalo
febr. 13.
Trento - Renate
febr. 13.
AlbinoLeffe - Triestina
febr. 13.
Lecco - Fiorenzuola
febr. 13.
Seregno - Padova
febr. 13.
Académica - Feirense
febr. 13.
Covilha - Benfica II
febr. 13.
Chaves - Vilafranquense
febr. 13.
Mafra - FC Porto II
febr. 13.
Nacional - Penafiel
febr. 13.
Farense - Academico Viseu
febr. 13.
Varzim - Leixőes
febr. 13.
Casa Pia - Trofense
febr. 13.
Rio Ave - Estrela
5 mérkőzés
febr. 13.
Dinamo Tiranë - Laci
febr. 13.
Kukësi - Kastrioti
febr. 13.
Vllaznia - Teuta Durres

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
febr. 13.
Cruz Azul - Club Necaxa
febr. 13.
UNAM Pumas - Club León
2 mérkőzés
febr. 13.
Sabail - Zira
febr. 13.
Qabala - Sumgayit Shekher
febr. 13.
Simba - ASEC Mimosas
febr. 13.
Orlando Pirates - Saoura
febr. 13.
Mazembe - Otoho d'Oyo
febr. 13.
Cotonsport - Al Masry
febr. 13.
CS Sfaxien - Zanaco

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
febr. 13.
Trikala - Apollon Larisa
febr. 13.
Niki Volos - Iraklis 1908
febr. 13.
Kavala - Apollon Pontou
febr. 13.
Almopos - Veria
febr. 13.
Diagoras - Irodotos
febr. 13.
Ergotelis - Rodos
febr. 13.
Kalamata - AEK Athen II
febr. 13.
Zakynthos - Kallithea
2 mérkőzés
febr. 13.
Valur - Grotta
10 mérkőzés

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
9 mérkőzés
febr. 13. 14:30
Croatia Zmijavci - Inter Zapresic
febr. 13. 14:30
Dinamo Zágráb II - Bijelo Brdo
febr. 13. 14:30
Osijek II - Radnik Sesvete

Alakformáló masszázskrém
6 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Bregalnica Stip - Renova
febr. 13. 14:00
Pelister - Rabotnicki
febr. 13. 14:00
Shkupi - Akademija Pandev
febr. 13. 14:00
FK Skopje - Borec
febr. 13. 14:00
Shkendija - Struga
3 mérkőzés
febr. 13.
Jicaral - Guadalupe
febr. 13.
Alajuelense - Saprissa
febr. 13.
Grecia - Cartaginés
4 mérkőzés