Főoldal » Meccsek » 2021. november 24.

Meccsek - 2021. november 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. november 24.)


8 mérkőzés
nov. 24. 18:45
Inter - Shakhtar Donetsk
2:0 (0:0)
nov. 24. 18:45
Besiktas - Ajax
1:2 (1:0)
nov. 24. 21:00
Sheriff Tiraspol - Real Madrid
0:3 (0:2)
nov. 24. 21:00
Manchester City - Paris St. Germain
2:1 (0:0)
nov. 24. 21:00
Atlético Madrid - AC Milan
0:1 (0:0)
nov. 24. 21:00
Liverpool - FC Porto
2:0 (0:0)
nov. 24. 21:00
Sporting CP - Borussia Dortmund
3:1 (2:0)
nov. 24. 21:00
Club Brugge - RB Leipzig
0:5 (0:4)
1 mérkőzés
nov. 24. 16:30
Szpartak Moszkva - Napoli
2:1 (2:0)
10 mérkőzés
nov. 24. 13:00
Szentlőrinc - Vasas
0:2 (0:0)
nov. 24. 13:00
Soroksár - Diósgyőr
1:1 (1:0)
nov. 24. 13:00
Budaörs - Csákvár
1:1 (1:1)
nov. 24. 13:00
Dorog - Szolnoki MÁV
2:0 (2:0)
nov. 24. 18:00
Szombathelyi Haladás - Siófok
1:2 (1:0)
nov. 24. 18:00
Budafok - Ajka
1:1 (0:0)
nov. 24. 18:00
Szeged 2011 - Pécsi MFC
1:1 (1:1)

nov. 24. 18:30
St. Pauli - Sandhausen
3:1 (2:0)
nov. 24. 16:00
Kaposvár - Érd
2:2 (1:1)
7 mérkőzés
nov. 24. 20:45
Fulham - Derby
0:0
nov. 24. 20:45
Blackburn Rovers - Peterborough
4:0 (3:0)
nov. 24. 20:45
Bristol City - Stoke
1:0 (1:0)
nov. 24. 20:45
Millwall - Bournemouth
1:1 (0:1)
nov. 24. 20:45
Cardiff - Hull
0:1 (0:1)
nov. 24. 20:45
Barnsley - Swansea
0:2 (0:0)
nov. 24. 20:45
Queens Park - Huddersfield
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 24. 01:00
Gremio Porto Alegre - Flamengo RJ
2:2 (0:0)
nov. 24. 01:30
Palmeiras - Atlético Mineiro
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 24. 20:45
Ross County - Hibernian
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 24. 13:00
Minai - Kolos Kovalivka
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 24. 01:30
Godoy Cruz - Estudiantes
1:3 (1:2)
nov. 24. 21:00
Sarmiento - Banfield
0:0
2 mérkőzés
nov. 24. 02:00
Nashville - Orlando City
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 24. 17:00
Karvina - Banik Ostrava
1:2 (0:0)

1 mérkőzés
nov. 24. 15:00
Radnik Surdulica - Backa Topola
2:1 (1:0)
nov. 24. 20:30
Korona Kielce - Tychy
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 24. 10:00
Shukura - Samgurali
2:3 (0:0)
nov. 24. 15:00
Saburtalo - Dinamo Batumi
2:1 (1:0)
nov. 24. 14:00
Almopos - Pierikos Katerini
3:1 (1:0)
nov. 24. 14:00
Kavala - Xanthi
0:6 (0:5)
nov. 24. 14:00
Olympiakos Volos - Apollon Pontou
3:2 (2:0)
nov. 24. 14:00
Trikala - Iraklis 1908
0:0
nov. 24. 14:00
Larisa - Panserraikos
2:0 (1:0)
nov. 24. 14:00
PAOK II - Veria
1:2 (1:2)
nov. 24. 14:00
Giorgos Karaiskakis - Kalamata
0:1 (0:0)
nov. 24. 14:00
Ergotelis - AEK Athen II
0:0
nov. 24. 14:00
Asteras Vlachioti - Kifisia
0:1 (0:0)
nov. 24. 14:00
Diagoras - Episkopi
1:0 (0:0)
nov. 24. 14:00
PAE Chania - Rodos
2:2 (2:1)
nov. 24. 14:00
OF Ierapetra - Irodotos
1:1 (0:0)
nov. 24. 14:00
Kallithea - Egaleo AO Athens
1:0 (1:0)
nov. 24. 14:00
Zakynthos - Levadiakos
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 24. 09:30
Sydney Olympic - Sydney FC
2:4 (1:1)
nov. 24. 10:00
Perth Glory - Melbourne Victory
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)

1 mérkőzés
nov. 24. 13:30
Varnsdorf - Opava
0:3 (0:1)
nov. 24. 13:30
NS Drava - NK Krka
1:0 (0:0)
nov. 24. 03:15
Pumas Tabasco - Tepatitlán
0:1 (0:1)
nov. 24. 05:15
Cimarrones de Sonora - Venados
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 24. 11:00
Noravank - Ararat-Armenia
2:1 (1:0)
nov. 24. 16:00
Chabab Mohammédia - JS Soualem
2:1 (0:0)
nov. 24. 18:15
Maghreb Fes - FAR Rabat
0:0
nov. 24. 20:30
FUS Rabat - Difaa El Jadidi
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 24. 10:30
AGMK - Nasaf Qarshi
0:2 (0:0)
nov. 24. 13:30
Pakhtakor - Bunyodkor
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
nov. 24. 16:30
Stellenbosch - Orlando Pirates
0:3 (0:2)
nov. 24. 16:30
Kaizer Chiefs - AmaZulu
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 24. 12:00
Jeonnam Dragons - Daegu
0:1 (0:1)
11 mérkőzés
nov. 24. 10:00
Kairat U19 - Zilina U19
1:0 (1:0)
nov. 24. 12:00
FK Minsk U19 - Hajduk Split U19
1:1 (1:0)
nov. 24. 12:30
Besiktas U19 - Ajax U19
0:1 (0:1)
nov. 24. 14:00
Liverpool U19 - FC Porto U19
4:0 (2:0)
nov. 24. 14:00
Inter U19 - Shakhtar Donetsk U19
1:0 (1:0)
nov. 24. 15:00
Club Brugge U19 - RB Leipzig U19
4:1 (2:1)

1 mérkőzés
nov. 24. 04:00
Guastatoya - Comunicaciones
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 24. 17:00
Banga - Nevezis
3:1 (0:1)
nov. 24. 18:00
Zalgiris Vilnius - Panevezys
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 24. 13:00
Sutjeska Niksic - FK Podgorica
4:0 (1:0)
nov. 24. 13:00
Iskra Danilovgrad - Igalo
2:0 (2:0)
nov. 24. 14:00
Titograd Podgorica - Decic
0:2 (0:0)
nov. 24. 03:00
Saprissa - AD San Carlos
3:0 (0:0)
nov. 24. 21:00
Jicaral - Guanacasteca
2:2 (1:1)
8 mérkőzés
nov. 24. 12:30
Tractor Sazi - Padideh Khorasan
1:0 (0:0)
nov. 24. 12:30
Nassaji Mazandaran - Paykan
2:2 (1:0)
nov. 24. 12:30
Fajr Sepasi - Sepahan
0:2 (0:1)
nov. 24. 12:30
Havadar - Aluminium Arak
0:0
nov. 24. 13:30
Gol Gohar - Esteghlal
0:0
nov. 24. 14:30
Zob Ahan - Foolad Khuzestan
0:1 (0:1)
nov. 24. 15:30
Persepolis - Sanat Naft
1:0 (0:0)
nov. 24. 08:00
Nanjing City - BIT
1:0 (1:0)
nov. 24. 20:45
La Fiorita - Faetano
3:0 (0:0)
nov. 24. 20:45
Pennarossa - Tre Fiori
0:1 (0:0)
nov. 24. 20:45
Domagnano - Tre Penne
2:0 (0:0)
nov. 24. 00:30
Academica Puerto Cabello - Aragua
2:3 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
111
19 (17%)
40 (36%)
175
109
18 (17%)
35 (32%)
160
3. Sió
109
16 (15%)
37 (34%)
154
4. AltT
110
16 (15%)
36 (33%)
152
109
15 (14%)
37 (34%)
149
   Miki69
108
15 (14%)
37 (34%)
149
7. Tila
109
15 (14%)
36 (33%)
147
   Toni52
109
17 (16%)
31 (28%)
147
112
16 (14%)
33 (29%)
146
   Koist
109
14 (13%)
38 (35%)
146

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont