Főoldal » Meccsek » 2021. október 17.

Meccsek - 2021. október 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. október 17.)


5 mérkőzés
okt. 17. 00:00
Granada - Atlético Madrid
elhalasztva
okt. 17. 14:00
Rayo Vallecano - Elche
2:1 (1:1)
okt. 17. 16:15
Celta Vigo - Sevilla
0:1 (0:0)
okt. 17. 18:30
Villarreal - Osasuna
1:2 (0:1)
okt. 17. 21:00
FC Barcelona - Valencia
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Everton - West Ham United
0:1 (0:0)
okt. 17. 17:30
Newcastle United - Tottenham
2:3 (1:3)
2 mérkőzés
okt. 17. 14:30
Kisvárda - Újpest
0:0
okt. 17. 17:00
Mezőkövesd - Debreceni VSC
1:0 (0:0)

6 mérkőzés
okt. 17. 12:30
Cagliari - Sampdoria
3:1 (1:0)
okt. 17. 15:00
Empoli - Atalanta
1:4 (1:2)
okt. 17. 15:00
Udinese - Bologna
1:1 (0:0)
okt. 17. 15:00
Genoa - Sassuolo
2:2 (1:2)
okt. 17. 18:00
Napoli - Torino
1:0 (0:0)
okt. 17. 20:45
Juventus - AS Roma
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 15:30
Bayer Leverkusen - Bayern München
1:5 (0:5)
okt. 17. 17:30
Augsburg - Arminia Bielefeld
1:1 (1:0)
9 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Siófok - Békéscsabai Előre
2:2 (2:1)
okt. 17. 13:00
Soroksár - Szombathelyi Haladás
1:0 (0:0)
okt. 17. 13:00
Budaörs - Szentlőrinc
1:1 (0:1)
okt. 17. 17:00
Pécsi MFC - Budafok
3:1 (1:1)
okt. 17. 17:00
Szolnoki MÁV - Győri ETO
0:2 (0:1)
okt. 17. 17:00
Diósgyőr - Dorog
2:0 (1:0)
okt. 17. 17:00
Csákvár - Szeged 2011
3:1 (3:0)
okt. 17. 17:00
Ajka - Duna Aszfalt Tiszakécske
5:1 (1:0)
7 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Troyes - Nice
1:0 (1:0)
okt. 17. 15:00
Strasbourg - St. Etienne
5:1 (2:1)
okt. 17. 15:00
Metz - Stade Rennes
0:3 (0:3)
okt. 17. 15:00
Bordeaux - Nantes
1:1 (0:0)
okt. 17. 15:00
Brest - Reims
1:1 (0:1)
okt. 17. 17:00
Montpellier HSC - Lens
1:0 (0:0)
okt. 17. 20:45
Olympique Marseille - Lorient
4:1 (1:1)

okt. 17. 13:30
Darmstadt - Werder Bremen
3:0 (1:0)
okt. 17. 13:30
Dynamo Dresden - FC Nürnberg
0:1 (0:1)
okt. 17. 13:30
Hansa Rostock - Sandhausen
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 17. 12:15
Alkmaar - Utrecht
5:1 (3:0)
okt. 17. 14:30
Nijmegen - Vitesse
0:1 (0:1)
okt. 17. 14:30
Sparta Rotterdam - Groningen
1:1 (1:1)
okt. 17. 16:45
Twente - Willem II
1:1 (1:1)
okt. 17. 14:00
UD Ibiza - Mirandés
0:2 (0:1)
okt. 17. 16:00
Leganés - Valladolid
0:2 (0:1)
okt. 17. 18:15
Burgos - Lugo
1:1 (1:1)
okt. 17. 18:15
Real Sociedad II - Real Oviedo
1:1 (0:0)
okt. 17. 11:00
Gyirmót II - Mosonmagyaróvár
1:4 (1:4)
okt. 17. 11:00
Győri ETO II - ZTE II
5:1 (2:1)
okt. 17. 13:00
BVSC-Zugló - Komárom
2:0 (2:0)
okt. 17. 13:00
Kaposvár - Nagykanizsai TE
1:0 (1:0)
okt. 17. 13:00
Andráshida - Vidi II
1:3 (1:0)
okt. 17. 13:00
Balatonfüred - Érd
1:3 (0:0)
okt. 17. 13:00
Kelen - Gárdony
3:2 (0:1)
okt. 17. 16:00
SC Sopron - Puskás Akadémia II.
0:2 (0:1)
okt. 17. 16:00
Pápai Perutz - Bicske
1:1 (0:1)

okt. 17. 11:00
Ferencváros II - Monor
4:2 (2:1)
okt. 17. 11:00
Budapest Honvéd II - ESMTK
1:2 (1:0)
okt. 17. 13:00
Dunaújváros - Balassagyarmat
1:2 (1:1)
okt. 17. 13:00
FC Dabas - Gerjen
2:1 (1:1)
okt. 17. 13:00
Cegléd - Makó
1:1 (1:1)
okt. 17. 13:00
Mohács - Vác
0:2 (0:1)
okt. 17. 13:00
Hódmezővásárhely - Dabas-Gyón
1:2 (1:1)
okt. 17. 13:00
Szekszárd - Iváncsa
0:0
okt. 17. 15:00
Kozármisleny - Paks II
2:0 (1:0)
okt. 17. 11:00
DVTK II - Tállya
4:0 (2:0)
okt. 17. 13:00
Eger - Füzesgyarmat
2:3 (0:3)
okt. 17. 13:00
Debreceni EAC - Kazincbarcika
1:4 (0:2)
okt. 17. 13:00
Salgótarján - Sényő
0:0
okt. 17. 13:00
BKV Előre - Hajdúszoboszló
2:0 (0:0)
okt. 17. 13:00
Putnok - Tiszafüred
1:1 (1:1)
okt. 17. 13:00
Hidasnémeti - DVSC-DEAC
1:4 (0:2)
okt. 17. 13:00
Törökszentmiklós - Újpest II
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Swansea - Cardiff
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Cremonese - Benevento
1:1 (0:1)
okt. 17. 16:15
Parma - Monza
0:0
okt. 17. 20:30
Cittadella - SPAL
0:0

17 mérkőzés
okt. 17. 12:00
Varzim - Marítimo
2:2 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
okt. 17. 15:00
Setúbal - Vizela
0:2 (0:2)
okt. 17. 16:00
Moitense - Braga
0:5 (0:1)
okt. 17. 16:00
Condeixa - Gil Vicente
0:5 (0:2)
okt. 17. 16:00
Leca - Arouca
1:1 / tizenegyesekkel 2:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Felgueiras 1932 - Estoril
0:1 (0:1)
okt. 17. 16:00
Cinfaes - Farense
0:4 (0:3)
okt. 17. 16:00
Feirense - Nacional
3:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
FC Serpa - Covilha
0:0
okt. 17. 16:00
Benfica Castelo Branco - Penafiel
1:2 (0:1)
okt. 17. 16:00
Alverca - Anadia
4:1 (1:1)
okt. 17. 16:00
Mafra - Uniao de Coimbra
3:0 (2:0)
okt. 17. 16:00
Uniao Torreense - Fafe
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Castro Daire - Olhanense
2:2 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
okt. 17. 18:00
UD Oliveirense - Portimonense
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
okt. 17. 21:00
Rio Ave - Boavista Porto
4:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 13:00
FK Ural - CSKA Moszkva
0:1 (0:0)
okt. 17. 15:30
Khimki - Akhmat Grozny
2:0 (1:0)
okt. 17. 15:30
Sovjetov - FK Nizhny Novgorod
2:0 (1:0)
okt. 17. 18:00
FK Krasnodar - Ufa
1:1 (0:1)

3 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Argesul Pitesti - Farul Constanta
2:1 (0:0)
okt. 17. 16:30
UTA Arad - U Craiova 1948
1:0 (1:0)
okt. 17. 19:30
Rapid Bukarest - CFR Cluj
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 12:30
Kasimpasa - Göztepe Izmir
1:2 (0:0)
okt. 17. 15:00
Galatasaray - Konyaspor
1:0 (1:0)
okt. 17. 15:00
Altay Izmir - Fatih Karagümrük
0:1 (0:1)
okt. 17. 18:00
Trabzonspor - Fenerbahce
3:1 (1:1)
7 mérkőzés
okt. 17. 00:00
Chapecoense - Fortaleza
1:2 (1:1)
okt. 17. 02:00
América MG - Bahia
0:0
okt. 17. 21:00
Atlético PR - Fluminense
0:1 (0:1)
okt. 17. 21:00
Palmeiras - Internacional RS
1:0 (0:0)
okt. 17. 23:15
Atlético GO - Atlético Mineiro
2:1 (0:0)
okt. 17. 23:15
Ceará - Bragantino
2:2 (0:1)
okt. 17. 23:15
Gremio Porto Alegre - Juventude
3:2 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 13:30
Sint-Truidense - Anderlecht
2:2 (0:0)
okt. 17. 16:00
Beerschot-Wilrijk - Mechelen
0:1 (0:1)
okt. 17. 18:30
Sporting Charleroi - Genk
2:0 (0:0)
okt. 17. 21:00
Gent - AS Eupen
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 14:30
LASK Linz - Wolfsberger
0:1 (0:0)
okt. 17. 14:30
Swarovski Tirol - Hartberg
2:2 (1:1)
okt. 17. 17:00
Sturm Graz - Ried
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Minai - Desna
0:0
okt. 17. 18:30
Oleksandria - Vorskla Poltava
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
3 mérkőzés
okt. 17. 14:15
Lausanne - Grasshoppers
3:1 (2:0)
okt. 17. 16:30
Sion - Basel
0:1 (0:0)
okt. 17. 16:30
St. Gallen - Servette
2:1 (1:0)
okt. 17. 12:00
Llagostera - Atlético Baleares
1:2 (1:0)
okt. 17. 12:00
Linense - Cornella
1:0 (1:0)
okt. 17. 17:00
Sevilla Atlético - Albacete
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 15:00
PAOK Saloniki - Volos NFC
4:4 (4:1)
okt. 17. 15:00
Panaitolikos - OFI Heraklion
1:2 (1:1)
okt. 17. 19:30
AEK Athen - Atromitos
3:0 (1:0)
okt. 17. 19:30
PAS Giannina - Olympiakos Pireus
1:2 (0:1)
10 mérkőzés
okt. 17. 11:00
Tomsk - SKA-Energia Khabarovsk
1:0 (0:0)
okt. 17. 12:00
Yenisey - Krasnodar II
2:0 (1:0)
okt. 17. 13:00
Veles - Torpedo Moszkva
3:5 (2:1)
okt. 17. 14:00
Volgar Astrakhan - Fakel
0:2 (0:0)
okt. 17. 15:00
Tekstilshchik - Akron
2:2 (1:1)
okt. 17. 16:00
Alania Vladikavkaz - Neftekhimik
2:3 (0:2)
okt. 17. 16:00
Kuban Krasnodar - Kamaz
1:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
okt. 17. 01:15
Huracán - Boca Juniors
0:3 (0:1)
okt. 17. 20:45
Colón - Talleres Córdoba
1:0 (1:0)
okt. 17. 23:00
Aldosivi - CA Independiente
1:0 (1:0)
10 mérkőzés
okt. 17. 00:00
Columbus Crew - Inter Miami
4:0 (2:0)
okt. 17. 01:00
New England - Chicago Fire
2:2 (0:0)
okt. 17. 01:30
FC Cincinnati - Orlando City
0:1 (0:1)
okt. 17. 01:30
D.C. United - Nashville
0:0
okt. 17. 01:30
Toronto FC - Atlanta United
0:2 (0:1)
okt. 17. 02:30
Houston Dynamo - Seattle Sounders
2:1 (2:1)
okt. 17. 03:00
Austin FC - Minnesota United
0:1 (0:1)
okt. 17. 03:30
Real Salt Lake - Colorado Rapids
3:1 (1:0)
okt. 17. 04:30
L. A. Galaxy - Portland Timbers
2:1 (0:0)
okt. 17. 19:00
New York Red Bulls - New York City
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 12:30
Wisla Plock - Pogon Szczecin
1:0 (0:0)
okt. 17. 15:00
Cracovia Krakow - Warta Poznan
2:0 (0:0)
okt. 17. 17:30
Legia Warszawa - Lech Poznan
0:1 (0:0)
okt. 17. 14:30
Foggia - Monopoli
1:0 (1:0)
okt. 17. 14:30
Fidelis Andria - Avellino
1:1 (0:0)
okt. 17. 14:30
Juve Stabia - Picerno
2:3 (1:2)
okt. 17. 14:30
Turris - Palermo
3:0 (2:0)
okt. 17. 14:30
Virtus Francavilla - Catania
1:1 (1:1)
okt. 17. 14:30
Potenza - Messina
2:3 (1:1)
okt. 17. 14:30
Catanzaro - Taranto
3:0 (2:0)
okt. 17. 14:30
Campobasso - Bari
1:3 (1:1)
okt. 17. 14:30
Nuova Monterosi - Paganese
1:0 (1:0)
okt. 17. 14:30
Vibonese - Latina
2:0 (1:0)

Panarom karácsonyi illat
1 mérkőzés
okt. 17. 17:00
Trnava - Slovan Bratislava
0:3 (0:0)
okt. 17. 12:00
Inter de Madrid - UD Logronés
2:2 (2:0)
okt. 17. 12:00
Tudelano - Racing Ferrol
0:1 (0:1)
okt. 17. 17:00
Badajoz - Racing Santander
0:1 (0:0)
okt. 17. 17:00
Talavera - Unionistas de Salamanca
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Slaven Belupo - Osijek
0:2 (0:2)
okt. 17. 17:30
Sibenik - Hajduk Split
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Nordsjaelland - Midtjylland
2:2 (2:0)
okt. 17. 14:00
Odense BK - Randers
1:2 (1:0)
okt. 17. 16:00
Bröndby - Vejle Boldklub
3:2 (1:1)
okt. 17. 18:00
SonderjyskE - FC Kobenhavn
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Hammarby - AIK
1:0 (0:0)
okt. 17. 15:00
Mjällby - Kalmar
4:0 (3:0)
okt. 17. 17:30
IFK Göteborg - Örebro
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 16:00
Zlín - Hradec Králové
2:3 (0:1)
okt. 17. 16:00
Teplice - Viktoria Plzen
0:1 (0:1)
okt. 17. 16:00
Sigma Olomouc - Karvina
2:0 (1:0)
okt. 17. 19:00
FK Pardubice - Sparta Praha
2:4 (0:3)
2 mérkőzés
okt. 17. 17:00
Partizan - Radnik Surdulica
2:0 (1:0)
okt. 17. 19:05
Proleter Novi Sad - Backa Topola
1:0 (1:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
okt. 17. 02:00
Confianca - Avaí
3:1 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 17. 17:00
Bodo/Glimt - Sarpsborg 08
2:1 (1:0)
okt. 17. 17:00
Brann - Stabaek
1:1 (0:1)
okt. 17. 17:00
Haugesund - Mjondalen
7:0 (4:0)
okt. 17. 17:00
Sandefjord - Odd Grenland
0:0
okt. 17. 17:00
Stromsgodset - Viking
0:1 (0:1)
okt. 17. 19:00
Rosenborg - Valerenga
2:2 (1:1)
okt. 17. 10:30
Blau-Weiss Linz - Austria Wien II
3:1 (1:1)
okt. 17. 14:30
Triestina - Fiorenzuola
1:0 (0:0)
okt. 17. 17:30
Feralpisalo - Legnano
5:1 (3:1)
okt. 17. 17:30
Padova - Trento
2:1 (1:0)
okt. 17. 17:30
Pergolettese - AlbinoLeffe
1:0 (0:0)
okt. 17. 17:30
Mantova - Lecco
1:1 (0:0)
okt. 17. 17:30
Giana Erminio - Virtus Verona
1:1 (1:1)
okt. 17. 17:30
Piacenza - Pro Sesto
1:2 (1:2)
okt. 17. 17:30
Juventus II - Seregno
2:1 (1:1)
okt. 17. 07:00
Pohang - Nagoya Grampus
3:0 (0:0)
okt. 17. 12:00
Jeonbuk - Ulsan Hyundai
2:3 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 16:45
Partizani Tirana - Kukësi
1:1 (0:0)
okt. 17. 19:45
Teuta Durres - KF Tiranë
2:3 (1:1)

Kvízjáték online és ingyenes
2 mérkőzés
okt. 17. 16:00
Omonia Nikosia - Apollon Limassol
1:0 (1:0)
okt. 17. 18:00
AEL Limassol - Anorthosis
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 16:00
Cherno More Varna - Slavia Szófia
1:1 (1:0)
okt. 17. 18:15
CSKA Szófia - Botev Plovdiv
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 17. 07:00
Oita Trinita - Vegalta Sendai
2:0 (0:0)
okt. 17. 12:00
FK Minsk - FK Gomel
0:0
okt. 17. 14:00
Ruh Brest - Dinamo Minsk
1:3 (1:2)
okt. 17. 16:00
Lommel - Mouscron-Péruwelz
3:0 (1:0)
okt. 17. 20:00
RWDM - Westerlo
1:2 (0:2)
okt. 17. 12:40
Lódzki - Arka Gdynia
1:0 (1:0)
okt. 17. 19:00
Almirante Brown - Deportivo Maipú
1:0 (1:0)
okt. 17. 21:00
San Martín - Tristán Suárez
4:0 (2:0)
okt. 17. 21:00
Chacarita Juniors - Quilmes
1:3 (0:0)
okt. 17. 21:00
Nueva Chicago - Agropecuario
1:2 (1:1)
okt. 17. 21:00
Independiente Rivadavia - All Boys
2:2 (2:0)
okt. 17. 21:00
Guillermo Brown - Instituto
1:1 (1:0)
okt. 17. 15:00
Norrby - Brage
2:3 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 17. 00:00
Monterrey - Club León
0:1 (0:1)
okt. 17. 02:00
Atlético San Luis - CF América
0:1 (0:0)
okt. 17. 02:05
Pachuca - Santos Laguna
1:1 (0:0)
okt. 17. 04:00
Cruz Azul - Tigres
1:1 (1:1)
okt. 17. 19:00
UNAM Pumas - Juárez
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 17. 17:00
Domzale - Koper
2:3 (1:2)
okt. 17. 20:15
Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 17:00
FK Sarajevo - Posusje
1:0 (1:0)
okt. 17. 17:00
Siroki Brijeg - FK Rudar
2:1 (2:1)
okt. 17. 15:00
Aalesund - Sogndal
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 17. 01:00
Melipilla - La Serena
1:1 (1:0)
okt. 17. 12:30
Keciörengücü - Kocaelispor
0:1 (0:0)
okt. 17. 15:00
Erzurum BB - Altinordu
6:2 (2:2)
okt. 17. 15:00
Manisa BBSK - Adanaspor
0:3 (0:2)
okt. 17. 18:00
Bursaspor - Boluspor
3:1 (2:0)
okt. 17. 15:00
Galaxy - Simba
0:2 (0:2)
okt. 17. 16:00
Maniema Union - Mamelodi Sundowns
2:2 (1:1)
okt. 17. 16:00
Nouadhibou - ES Sétif
3:1 (0:0)
okt. 17. 16:30
Otoho d'Oyo - Petro de Luanda
2:2 (0:0)
okt. 17. 17:00
LPRC Oilers - Raja Casablanca
0:2 (0:2)
okt. 17. 17:00
Rivers United - Al Hilal Omdurman
1:1 (0:0)
okt. 17. 17:00
Hearts of Oak - Wydad Casablanca
1:0 (1:0)
okt. 17. 19:00
Al-Ittihad - ES Tunis
0:0
2 mérkőzés
okt. 17. 14:30
Sumgayit Shekher - Neftchi
1:1 (0:0)
okt. 17. 16:45
Sabah FK - Karabakh
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 17. 16:30
Al Khor - Al Ahli Doha
2:2 (0:0)
okt. 17. 16:30
Al-Sadd - Al-Gharrafa
6:4 (4:3)
okt. 17. 19:10
Al Duhail - Al-Rayyan
3:0 (2:0)

2 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 17. 12:00
Kuressaare - TJK Legion
0:2 (0:1)
okt. 17. 14:00
Paide - Flora Tallinn
1:1 (1:0)
okt. 17. 15:00
AS Kigali - Motema Pembe
1:2 (0:2)
okt. 17. 15:00
CFFA - Interclube
0:3 (0:2)
okt. 17. 16:00
Bayelsa United - CS Sfaxien
1:0 (0:0)
okt. 17. 14:30
TEC - De Treffers
0:4 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 17. 06:30
Adelaide Olympic - Adelaide United
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 17. 10:15
Viktoria Zizkov - Chrudim
1:2 (1:0)
okt. 17. 10:30
Sparta Praha II - Trinec
4:0 (1:0)
okt. 17. 15:30
Varnsdorf - Dukla Praha
1:3 (1:3)
okt. 17. 15:30
Táborsko - Lisen
0:2 (0:0)
okt. 17. 16:00
Runavik - 07 Vestur
2:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Vikingur Gota - Fuglafjordur
3:2 (0:1)
okt. 17. 23:15
Club Aurora - Real Tomayapo
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 17. 17:30
Klubi 04 Helsinki - MP Mikkeli
2:0 (0:0)

okt. 17. 16:50
Al Fateh - Al Taawoun
3:0 (3:0)
okt. 17. 17:15
Al Hazm - Al Faisaly
0:0
okt. 17. 17:25
Damak - Al-Ittihad
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Ararat-Armenia - Ararat Yerevan
3:0 (0:0)
okt. 17. 17:00
BKMA - Noravank
2:0 (1:0)
okt. 17. 06:00
Fagiano Okayama - Matsumoto Yamaga
3:0 (1:0)
okt. 17. 07:00
JEF United - Omiya Ardija
2:1 (1:0)
okt. 17. 07:00
Renofa Yamaguchi - Mito Hollyhock
2:2 (1:1)
okt. 17. 07:00
Tochigi - Jubilo Iwata
1:1 (1:1)
okt. 17. 07:00
Zweigen Kanazawa - Ventforet Kofu
1:2 (0:1)
okt. 17. 09:00
Thespa Kusatsu - Kyoto Sanga
1:1 (1:0)
okt. 17. 16:00
Differdange - F91 Dudelange
3:2 (0:0)
okt. 17. 16:00
UT Pétange - RFCU Luxemburg
4:2 (0:0)
okt. 17. 16:00
Fola Esch - Hamm Benfica
2:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Etzella Ettelbruck - Jeunesse Esch
2:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Mondorf-les-Bains - Hostert
0:3 (0:0)
okt. 17. 16:00
UNA Strassen - Rodange
4:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Victoria Rosport - Wiltz
5:1 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Lyngby - Hobro
1:1 (0:1)
okt. 17. 15:00
Horsens - Vendsyssel
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 18:00
Melgar - Universidad San Martín
6:0 (2:0)
okt. 17. 20:15
Alianza Universidad - Cienciano
1:1 (0:1)
okt. 17. 22:30
Sporting Cristal - Ayacucho
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Lokomotiv Tashkent - Andijan
2:2 (0:0)
okt. 17. 14:00
Navbahor - Bunyodkor
2:1 (0:0)
okt. 17. 15:30
Moroka Swallows - Stellenbosch
1:1 (1:1)
okt. 17. 15:00
Croatia Zmijavci - Rude Zágráb
1:0 (0:0)
okt. 17. 15:00
Bijelo Brdo - Dugopolje
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 10:00
Zhetysu - Taraz
1:2 (0:0)
okt. 17. 11:00
Kyzyl-Zhar - Tobol
0:2 (0:1)
okt. 17. 14:00
FK Astana - Kaisar Kyzylorda
2:0 (0:0)
8 mérkőzés
okt. 17. 01:00
Hartford Athletic - Loudoun United
1:0 (1:0)
okt. 17. 01:00
Indy Eleven - Louisville City
1:0 (0:0)
okt. 17. 01:00
Memphis 901 - Atlanta United II
4:2 (0:1)
okt. 17. 02:00
Colorado Springs - Rio Grande Valley
1:0 (0:0)
okt. 17. 02:30
San Antonio - Tulsa Roughnecks
1:1 (0:1)
okt. 17. 04:00
Oakland Roots - Orange County SC
0:1 (0:1)

okt. 17. 17:00
Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja
1:0 (1:0)
okt. 17. 18:00
Mornar Bar - Buducnost Podgorica
0:3 (0:3)
okt. 17. 07:00
Gangwon - Gwangju
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Banga - Panevezys
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Dinamo-Auto - Milsami
1:3 (0:1)
okt. 17. 17:00
Zimbru - Petrocub
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 13:00
BFC Daugavpils - Noah Jürmala
3:0 (0:0)
okt. 17. 15:00
Riga - FS METTA/LU Riga
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Sliema Wanderers - Hibernians
0:3 (0:1)
okt. 17. 17:00
Valletta - Sirens
3:1 (1:0)
okt. 17. 19:00
Santa Lucia - Mosta
2:2 (0:1)
okt. 17. 04:00
Herediano - Alajuelense
0:0
okt. 17. 19:00
Grecia - Saprissa
1:1 (1:0)
okt. 17. 22:00
Jicaral - AD San Carlos
0:4 (0:2)
okt. 17. 22:00
Guanacasteca - Santos Guápiles
1:3 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 11:00
FC Santa Coloma - Ordino
3:2 (2:2)
okt. 17. 13:30
Inter Club d'Escaldes - Engordany
3:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
Sant Julia - Carroi
2:0 (1:0)
okt. 17. 15:00
La Fiorita - Tre Fiori
2:1 (0:0)
okt. 17. 15:00
Murata - Fiorentino
0:0
okt. 17. 15:00
Tre Penne - Cailungo
2:1 (0:0)

okt. 17. 16:00
Tataouine - Bizertin
2:1 (0:1)
okt. 17. 18:30
Monastir - Chebba
2:0 (1:0)
okt. 17. 03:00
Honduras Progreso - UPNFM
0:1 (0:0)
okt. 17. 03:00
Real Espana - CD Platense
2:1 (0:0)
okt. 17. 03:15
Vida - CD Olimpia
2:1 (1:1)
okt. 17. 23:00
Real Sociedad - Victoria
2:1 (1:1)
okt. 17. 06:30
Bucheon 1995 - Sangju Sangmu
0:1 (0:0)
okt. 17. 09:00
Jeonnam Dragons - Busan I'Park
2:0 (1:0)
okt. 17. 11:30
Anyang - Seoul E-Land
2:1 (0:0)
okt. 17. 15:00
Giouchtas - Episkopi
0:1 (0:1)
okt. 17. 15:00
Orfeas Xanthi - Xanthi
1:3 (1:2)
okt. 17. 15:00
AEP Kozani - Larisa
1:0 (1:0)
okt. 17. 15:00
Acheron Kanalaki - Kozani
1:1 (1:0)
okt. 17. 15:00
Kambaniakos - Makedonikos Neapolis
0:3 (0:2)
okt. 17. 15:00
Fostiras - Ethnikos Piräus
3:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
363
49 (13%)
135 (37%)
515
2. AltT
363
47 (13%)
128 (35%)
491
361
40 (11%)
141 (39%)
482
363
35 (10%)
149 (41%)
473
363
37 (10%)
143 (39%)
471
6. Sió
363
40 (11%)
132 (36%)
464
363
35 (10%)
144 (40%)
463
   Pelya
363
35 (10%)
144 (40%)
463
363
32 (9%)
147 (40%)
454
363
33 (9%)
142 (39%)
449

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont