Főoldal » Meccsek » 2021. október 16.

Meccsek - 2021. október 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. október 16.)


2 mérkőzés
okt. 16. 18:30
Levante - Getafe
0:0
okt. 16. 21:00
Real Sociedad - Mallorca
1:0 (0:0)
32 mérkőzés
okt. 16. 13:30
Bromsgrove Sporting - Grimsby
0:5 (0:0)
okt. 16. 16:00
Curzon Ashton - Chesterfield
0:4 (0:0)
okt. 16. 16:00
York - Morpeth
1:1 (1:0)
okt. 16. 16:00
Hereford FC - Solihull Moors
0:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Boston United - Stratford
1:1 (1:1)
okt. 16. 16:00
King's Lynn - Peterborough Sports
2:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Stockport - Stamford
3:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Tamworth - Notts
0:0
okt. 16. 16:00
Ebbsfleet - Hampton & Richmond
2:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Sudbury - Dartford
3:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Yeovil - Weymouth
1:1 (1:0)
okt. 16. 16:00
Dover Athletic - Yate
1:1 (0:1)
okt. 16. 16:00
Barnet - Boreham Wood
0:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Eastleigh - Folkestone Invicta
3:3 (0:3)
okt. 16. 16:00
Torquay - Havant & Waterlooville
2:2 (0:0)
okt. 16. 16:00
Hungerford - Bromley
1:2 (0:0)
okt. 16. 16:00
Wealdstone - Dagenham & Redbridge
1:2 (0:0)
okt. 16. 16:00
Banbury - Bath
1:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Southend - Chertsey
4:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Bowers & Pitsea - Aldershot
2:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Bedfont Sports - Kidderminster
0:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Horsham - Woking
1:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Southport - Altrincham
2:3 (0:0)
okt. 16. 16:00
Marine - Wrexham
1:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Maidenhead - Hastings
3:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Harrow Borough - Chelmsford
4:2 (0:0)
okt. 16. 16:00
Corinthian-Casuals - St. Albans
1:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Kettering - Buxton
2:2 (2:0)
okt. 16. 16:00
Brackley - Guiseley
1:1 (1:1)
okt. 16. 16:00
Marske United - Gateshead
0:0

7 mérkőzés
okt. 16. 13:30
Watford - Liverpool
0:5 (0:2)
okt. 16. 16:00
Leicester - Manchester United
4:2 (1:1)
okt. 16. 16:00
Manchester City - Burnley
2:0 (1:0)
okt. 16. 16:00
Aston Villa - Wolverhampton
2:3 (0:0)
okt. 16. 16:00
Southampton - Leeds United
1:0 (0:0)
okt. 16. 18:30
Brentford - Chelsea
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 16. 14:45
Gyirmót - Paks
2:1 (1:0)
okt. 16. 17:00
Ferencváros - ZTE
1:2 (1:2)
okt. 16. 19:30
Fehérvár - Budapest Honvéd
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 16. 15:00
Spezia - Salernitana
2:1 (0:1)
okt. 16. 18:00
Lazio - Inter
3:1 (0:1)
okt. 16. 20:45
AC Milan - Hellas Verona
3:2 (0:2)
6 mérkőzés
okt. 16. 15:30
Borussia Dortmund - Mainz
3:1 (1:0)
okt. 16. 15:30
Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
1:2 (0:1)
okt. 16. 15:30
Freiburg - RB Leipzig
1:1 (0:1)
okt. 16. 15:30
Union Berlin - Wolfsburg
2:0 (0:0)
okt. 16. 15:30
Greuther Fürth - Bochum
0:1 (0:0)
okt. 16. 18:30
Mönchengladbach - VfB Stuttgart
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 16. 17:00
Clermont - Lille
1:0 (1:0)
okt. 16. 21:00
Lyon - AS Monaco
2:0 (0:0)

okt. 16. 13:30
Karlsruhe - Aue
2:1 (0:0)
okt. 16. 13:30
Heidenheim - St. Pauli
2:4 (1:0)
okt. 16. 13:30
Ingolstadt - Holstein Kiel
1:1 (0:1)
okt. 16. 20:30
Hamburger SV - Fortuna Düsseldorf
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 16. 16:30
Feyenoord - Waalwijk
2:2 (1:2)
okt. 16. 18:45
Heerenveen - Ajax
0:2 (0:1)
okt. 16. 18:45
Go Ahead Eagles - Heracles
4:2 (1:1)
okt. 16. 21:00
PSV Eindhoven - Zwolle
3:1 (0:1)
okt. 16. 21:00
Fortuna Sittard - Cambuur
1:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Girona - Huesca
1:3 (0:0)
okt. 16. 16:00
Amorebieta - FC Cartagena
2:3 (1:1)
okt. 16. 18:15
Las Palmas - Tenerife
2:1 (1:0)
okt. 16. 20:30
Málaga - Zaragoza
1:1 (1:1)
okt. 16. 21:00
Sporting Gijón - Alcorcón
1:0 (0:0)
okt. 16. 13:00
Tatabánya - Veszprém
1:2 (0:1)
okt. 16. 11:00
Rákosmenti KSK - MTK II
1:2 (0:1)
okt. 16. 14:00
Kisvárda II - Tiszaújváros
4:3 (3:0)
10 mérkőzés
okt. 16. 13:30
Fulham - Queens Park
4:1 (1:0)
okt. 16. 16:00
Bristol City - Bournemouth
0:2 (0:2)
okt. 16. 16:00
Blackburn Rovers - Coventry
2:2 (2:0)
okt. 16. 16:00
Middlesbrough - Peterborough
2:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Millwall - Luton
0:2 (0:1)
okt. 16. 16:00
Reading - Barnsley
1:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Huddersfield - Hull
2:0 (1:0)
okt. 16. 16:00
Nottingham Forest - Blackpool
2:1 (1:0)
okt. 16. 16:00
Preston - Derby
0:0
okt. 16. 16:00
Sheffield United - Stoke
2:1 (0:0)

7 mérkőzés
okt. 16. 14:00
Ascoli - Lecce
1:1 (0:1)
okt. 16. 14:00
Crotone - Pisa
2:1 (2:1)
okt. 16. 14:00
Vicenza - Reggina
0:1 (0:1)
okt. 16. 14:00
Pordenone - Ternana
1:3 (0:2)
okt. 16. 16:15
Cosenza 1914 - Frosinone
1:1 (1:0)
okt. 16. 16:15
Perugia - Brescia
1:0 (1:0)
okt. 16. 18:30
Como - Alessandria
2:0 (0:0)
12 mérkőzés
okt. 16. 12:00
Oliv. Hospital - Guimaraes
0:1 (0:1)
okt. 16. 16:00
Berco - Belenenses
1:2 (0:0)
okt. 16. 16:00
Oriental Dragon - Moreirense
2:3 (0:0)
okt. 16. 16:00
Camacha - Tondela
1:2 (1:1)
okt. 16. 16:00
Leixőes - Vilaverdense
5:1 (1:0)
okt. 16. 16:00
Valadares Gaia - Casa Pia
1:3 (1:1)
okt. 16. 16:00
Espinho - Caldas
0:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Vilafranquense - Real SC
3:2 (0:0)
okt. 16. 16:00
Paredes - Academico Viseu
3:1 (1:1)
okt. 16. 17:00
Leiria - Santa Clara
0:2 (0:1)
okt. 16. 19:00
Louletano - Estrela
1:2 (1:1)
okt. 16. 21:15
Trofense - Benfica
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 16. 13:00
Arsenal-Tula - Zenit Szentpétervár
2:1 (0:0)
okt. 16. 15:30
Rubin Kazan - Lokomotiv Moszkva
2:2 (1:0)
okt. 16. 18:00
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva
2:2 (0:1)
okt. 16. 18:00
PFC Sochi - FK Rostov
3:2 (3:0)

okt. 16. 15:00
Toulouse - Auxerre
6:0 (3:0)
okt. 16. 19:00
Nancy - Guingamp
2:1 (0:1)
okt. 16. 19:00
Dijon - Amiens SC
1:0 (0:0)
okt. 16. 19:00
Pau - Paris FC
1:0 (1:0)
okt. 16. 19:00
Valenciennes - Dunkerque
1:3 (0:2)
okt. 16. 19:00
Rodez - Sochaux
0:1 (0:0)
okt. 16. 19:00
SC Bastia - Grenoble
0:0
okt. 16. 19:00
Caen - Le Havre
2:2 (1:1)
okt. 16. 19:00
Quevilly - Chamois Niortais
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
okt. 16. 16:30
Sepsi - Voluntari
1:2 (0:1)
okt. 16. 19:30
Steaua Bukarest - Mioveni
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 16. 12:30
Giresunspor - Rizespor
2:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Sivasspor - Antalyaspor
2:2 (2:2)
okt. 16. 18:00
Adana Demirspor - Malatyaspor
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 16. 18:30
KV Oostende - Cercle Brugge
2:1 (0:0)
okt. 16. 18:30
Zulte-Waregem - Royal Antwerp
2:1 (0:1)
okt. 16. 20:45
Standard Liege - Oud-Heverlee
2:2 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 16. 16:00
Hibernian - Dundee United
0:3 (0:1)
okt. 16. 16:00
Motherwell - Celtic
0:2 (0:1)
okt. 16. 16:00
Rangers FC - Heart of Midlothian
1:1 (1:0)
okt. 16. 16:00
Ross County - St. Mirren
2:3 (1:3)
okt. 16. 16:00
St. Johnstone - Livingston
0:3 (0:2)
okt. 16. 19:00
Dundee FC - Aberdeen
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 16. 17:00
Altach - Salzburg
1:1 (1:1)
okt. 16. 17:00
Austria Wien - Admira
2:2 (1:1)
okt. 16. 17:00
Austria Klagenfurt - Rapid Wien
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 16. 13:00
Illichivets - Metalist Kharkov
1:2 (1:0)
okt. 16. 16:00
Lviv - Dinamo Kiev
1:4 (1:2)
okt. 16. 18:30
Dnipro-1 - Kolos Kovalivka
2:0 (2:0)
11 mérkőzés
okt. 16. 16:00
Bolton Wanderers - Wigan
0:4 (0:1)
okt. 16. 16:00
Doncaster - Wycombe
0:2 (0:2)
okt. 16. 16:00
Lincoln City - Charlton Athletic
2:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Cambridge United - Ipswich
2:2 (1:2)
okt. 16. 16:00
Gillingham - Sunderland AFC
1:2 (1:1)
okt. 16. 16:00
Oxford United - Plymouth
1:3 (1:2)
okt. 16. 16:00
Rotherham - Portsmouth
4:1 (1:0)
okt. 16. 16:00
Wimbledon - Sheffield Wednesday
2:2 (0:1)
okt. 16. 16:00
Cheltenham - Accrington Stanley
1:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Fleetwood - Crewe
3:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Shrewsbury - Milton Keynes Dons
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 16. 14:00
Kaiserslautern - Freiburg II
3:0 (1:0)
okt. 16. 14:00
Zwickau - Duisburg
3:2 (1:1)
okt. 16. 14:00
Meppen - Magdeburg
2:3 (1:2)
okt. 16. 14:00
Hallescher - Saarbrücken
2:3 (2:1)

2 mérkőzés
okt. 16. 18:00
BSC Young Boys - Luzern
1:1 (0:1)
okt. 16. 20:30
FC Zürich - Lugano
1:0 (0:0)
okt. 16. 17:00
Castellón - Gimnastic
1:1 (1:0)
okt. 16. 17:00
Linares Deportivo - Algeciras
0:3 (0:3)
okt. 16. 19:00
Betis II - Villarreal II
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 16. 17:15
Apollon Smyrnis - Asteras Tripolis
0:1 (0:0)
okt. 16. 19:30
Panathinaikosz - Ionikos Nikea
4:1 (2:1)
6 mérkőzés
okt. 16. 00:00
Racing Club - Platense
0:1 (0:0)
okt. 16. 02:15
Defensa y Justicia - Estudiantes
2:1 (1:0)
okt. 16. 18:30
Sarmiento - Unión de Santa Fe
3:4 (1:1)
okt. 16. 23:00
Lanus - Banfield
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 16. 19:00
Montreal Impact - Philadelphia
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 16. 12:30
Górnik Leczna - Piast Gliwice
1:1 (1:1)
okt. 16. 15:00
Nieciecza - Lechia Gdansk
0:2 (0:0)
okt. 16. 17:30
Górnik Zabrze - Wisla Kraków
0:1 (0:0)
okt. 16. 20:00
Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa
1:2 (0:0)
okt. 16. 14:00
Vis Pesaro - Cesena
1:1 (0:1)
okt. 16. 14:30
Modena - Viterbese Castrense
2:0 (0:0)
okt. 16. 14:30
Grosseto - Reggiana
0:0
okt. 16. 14:30
Pontedera - Lucchese
2:3 (2:2)
okt. 16. 14:30
Olbia - Imolese
0:2 (0:2)
okt. 16. 14:30
Carrarese - Pistoiese
1:0 (0:0)
okt. 16. 17:30
Pescara - Fermana
2:1 (1:0)
okt. 16. 17:30
Siena - Entella
1:0 (0:0)
okt. 16. 17:30
Teramo - Gubbio
1:1 (1:0)
okt. 16. 17:30
Ancona 1905 - Montevarchi
2:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
12 mérkőzés
okt. 16. 16:00
Carlisle - Tranmere
0:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Colchester - Harrogate Town
1:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Leyton - Walsall
0:0
okt. 16. 16:00
Bradford - Bristol Rovers
2:2 (1:0)
okt. 16. 16:00
Exeter - Newport
2:2 (1:2)
okt. 16. 16:00
Scunthorpe - Forest Green Rovers
0:2 (0:0)
okt. 16. 16:00
Crawley - Sutton
0:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Northampton - Mansfield
2:0 (1:0)
okt. 16. 16:00
Oldham - Stevenage
3:0 (2:0)
okt. 16. 16:00
Port Vale - Barrow
3:1 (0:1)
okt. 16. 16:00
Salford - Hartlepool
2:0 (1:0)
okt. 16. 16:00
Swindon - Rochdale
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 16. 16:00
Zilina - Dunaszerdahely
0:2 (0:1)
okt. 16. 18:00
Zlate Moravce - Sered
2:2 (1:1)
okt. 16. 18:00
Pohronie - Ruzomberok
2:2 (1:1)
okt. 16. 18:00
FK Senica - Zemplín Michalovce
1:1 (0:1)
okt. 16. 17:00
Leonesa - Extremadura
2:1 (1:1)
okt. 16. 17:00
SD Logronés - Zamora CF
2:0 (1:0)
okt. 16. 19:00
Deportivo La Coruna - S.S. Reyes
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 16. 15:00
NK Gorica - Istra 1961
1:1 (1:0)
okt. 16. 17:05
Rijeka - Dinamo Zágráb
3:3 (3:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
3 mérkőzés
okt. 16. 15:00
Östersunds - Malmö FF
0:3 (0:1)
okt. 16. 15:00
Degerfors - Halmstad
2:1 (2:1)
okt. 16. 17:30
Sirius - Varberg
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 16. 16:00
Banik Ostrava - Slovácko
1:2 (1:1)
okt. 16. 16:00
Jablonec - Budejovice
2:2 (1:2)
okt. 16. 16:00
Mlada Boleslav - Bohemians 1905
4:1 (0:0)
okt. 16. 19:00
Slavia Praha - Slovan Liberec
3:1 (1:0)
okt. 16. 18:00
Kriens - FC Schaffhausen
0:0
okt. 16. 18:00
Yverdon - Wil
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 16. 15:55
Kolubara - Crvena Zvezda
1:7 (0:6)
okt. 16. 18:00
Cukaricki - Vojvodina
1:1 (0:1)
okt. 16. 00:00
CRB - Guarani
2:2 (0:1)
okt. 16. 02:30
Goiás - CSA
3:1 (2:0)
okt. 16. 20:00
Brasil de Pelotas - Vila Nova
2:2 (1:2)
okt. 16. 21:00
Ponte Preta - Náutico
2:3 (2:1)
okt. 16. 21:30
Vasco da Gama - Coritiba
2:1 (1:0)
okt. 16. 23:30
Operário PR - Londrina
0:0
2 mérkőzés
okt. 16. 18:00
Molde - Tromso
3:0 (1:0)
okt. 16. 14:30
Lafnitz - Dornbirn
2:0 (2:0)
okt. 16. 14:30
Horn - Amstetten
0:3 (0:2)
okt. 16. 14:30
Rapid Wien II - Wacker Innsbruck
0:3 (0:1)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
okt. 16. 17:00
Al-Wahda - Al-Nassr
1:5 (0:1)
okt. 16. 20:00
Persepolis - Al-Hilal
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 16. 13:45
Kastrioti - Skenderbeu
2:0 (0:0)
okt. 16. 13:45
Laci - Egnatia Rrogozhine
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 16. 16:00
AEK Larnaka - PAEEK Kyrenia
3:0 (2:0)
okt. 16. 18:00
Paphos FC - Olympiakos Nicosia
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 16. 14:00
Ilves - HJK Helsinki
2:3 (1:2)
okt. 16. 16:00
Haka - Lahti
1:1 (1:1)
okt. 16. 16:00
Oulu - Mariehamn
1:2 (0:1)
okt. 16. 16:00
KTP Kotka - Honka
2:0 (0:0)
okt. 16. 16:00
Inter Turku - Kuopion
2:3 (0:1)
okt. 16. 16:00
HIFK Helsinki - SJK
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 16. 16:30
Ludogorets - Tsarsko Selo
4:0 (0:0)
okt. 16. 19:00
Lokomotiv Szófia - Levszki Szófia
1:2 (1:1)
6 mérkőzés
okt. 16. 07:00
Sagan Tosu - Shonan Bellmare
1:1 (0:1)
okt. 16. 08:00
Shimizu - Kashiwa Reysol
0:1 (0:0)
okt. 16. 08:00
Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
1:1 (0:0)
okt. 16. 09:00
Vissel Kobe - Avispa Fukuoka
1:0 (0:0)
okt. 16. 09:00
Yokohama FC - Tokushima Vortis
5:3 (3:1)
okt. 16. 12:00
Isloch - Slutsk
2:0 (1:0)
okt. 16. 14:00
Smorgon - Vitebsk
2:0 (1:0)
okt. 16. 16:00
Slavia Mozyr - BATE Borisov
3:1 (0:0)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok
okt. 16. 12:40
Resovia Rzeszów - Chrobry Glogów
3:0 (2:0)
okt. 16. 15:00
Jastrzebie - Gornik Polkowice
3:1 (2:0)
okt. 16. 18:00
Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec
4:0 (2:0)
okt. 16. 18:00
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sacz
0:1 (0:1)
okt. 16. 13:00
GAIS Göteborg - Värnamo
1:2 (0:2)
okt. 16. 15:00
AFC Eskilstuna - Västeras SK
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 16. 02:00
Club Necaxa - Puebla
0:1 (0:0)
okt. 16. 04:00
Mazatlán - Club Atlas
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 16. 17:00
NS Mura - Aluminij
3:2 (1:1)
okt. 16. 20:15
Maribor - Radomlje
1:0 (1:0)
okt. 16. 16:00
Dunfermline - Kilmarnock
2:2 (0:0)
okt. 16. 16:00
Inverness - Greenock Morton
2:0 (1:0)
okt. 16. 16:00
Ayr - Queen Of The South
2:1 (0:0)
okt. 16. 16:00
Raith - Arbroath
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 16. 14:00
Leotar Trebinje - Borac Banja Luka
1:1 (1:0)
okt. 16. 17:00
Zeljeznicar Sarajevo - Tuzla City
2:1 (2:0)
okt. 16. 17:00
Sloboda Tuzla - Radnik Bijeljina
3:0 (0:0)

okt. 16. 15:00
Jerv - Ranheim
2:1 (0:0)
okt. 16. 15:00
Ham-Kam - KFUM Oslo
3:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Stjördals-Blink - Start
2:2 (1:0)
okt. 16. 15:00
Asane - Ullensaker/Kisa
3:3 (1:2)
okt. 16. 15:00
Bryne - Fredrikstad
0:1 (0:1)
okt. 16. 15:00
Grorud - Raufoss
2:1 (1:0)
okt. 16. 15:00
Strommen - Sandnes Ulf
2:2 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 16. 02:00
Nublense - Unión La Calera
0:2 (0:1)
okt. 16. 16:00
Cobresal - Universidad Católica
1:3 (1:1)
okt. 16. 20:00
Santiago Wanderers - Everton FC
2:1 (1:1)
okt. 16. 22:30
Unión Espanola - Curicó Unido
2:1 (1:0)
okt. 16. 12:30
Bandirmaspor - Ankaragücü
1:2 (1:1)
okt. 16. 12:30
Ümraniyespor - Eyüpspor
2:2 (1:2)
okt. 16. 15:00
Denizlispor - Balikesirspor
2:1 (0:1)
okt. 16. 18:00
Menemen Belediye Spor - Samsunspor
3:2 (1:1)
okt. 16. 14:00
Tusker - Zamalek
0:1 (0:0)
okt. 16. 15:00
APR - Étoile Sahel
1:1 (1:1)
okt. 16. 16:00
Sagrada Esperanca - Royal Leopards
3:1 (1:0)
okt. 16. 17:00
ASEC Mimosas - Belouizdad
3:1 (1:1)
okt. 16. 17:30
USGN - Al Ahly
1:1 (0:1)
okt. 16. 19:00
Stade Malien Bamako - Horoya
0:1 (0:0)
okt. 16. 19:00
Al Merreikh - Zanaco
3:0 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 16. 13:00
Sabail - Kesla
1:2 (0:0)
okt. 16. 15:00
Qabala - Zira
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 16. 16:30
Al Sailiya - Al-Wakra
0:1 (0:0)
okt. 16. 16:30
Al Shamal - Al Arabi Doha
1:3 (0:2)
okt. 16. 18:45
Qatar SC - Umm-Salal
2:2 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 16. 12:00
Parnu - Nőmme Kalju
1:4 (1:1)
okt. 16. 15:00
Tulevik - FCI Levadia
3:2 (1:1)
okt. 16. 18:00
Tammeka - Trans Narva
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 16. 17:00
Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa
1:4 (1:2)
okt. 16. 17:45
Ashdod - Bnei Sakhnin
0:1 (0:0)
okt. 16. 18:00
Hapoel Haifa - Hapoel Nof HaGalil
3:1 (2:0)
okt. 16. 19:30
Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
4:2 (1:2)
okt. 16. 14:30
Noordwijk - Rijnsburgse
2:0 (2:0)
okt. 16. 14:30
Amsterdamsche - Volendam II
1:3 (0:1)
okt. 16. 15:00
Ido-Ambacht - Quick Boys
1:1 (0:0)
okt. 16. 15:00
Maassluis - Kozakken Boys
2:0 (0:0)
okt. 16. 15:30
Hardenberg - Spakenburg
3:3 (1:0)
okt. 16. 15:30
Katwijk - GVVV
2:0 (0:0)
okt. 16. 15:30
Koninklijke - Scheveningen
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 16. 12:30
Shukura - Dinamo Batumi
0:2 (0:0)
okt. 16. 14:30
Telavi - Lokomotiv Tbilisi
2:1 (2:0)
okt. 16. 15:30
Saburtalo - Samgurali
2:1 (0:1)
okt. 16. 16:30
Dila Gori - Samtredia
3:1 (2:1)
okt. 16. 18:30
Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
1:0 (1:0)

okt. 16. 14:00
Azam - Pyramids
0:0
okt. 16. 15:00
URA - Al Masry
0:0
okt. 16. 15:00
Red Arrows - 1º de Agosto
1:0 (1:0)
okt. 16. 15:00
Orapa United - Cotonsport
2:1 (1:0)
okt. 16. 17:30
Ben Guerdane - Renaissance Berkane
0:1 (0:0)
okt. 16. 18:00
Concorde - Saoura
1:2 (0:0)
okt. 16. 19:00
Diambars - Enyimba
0:1 (0:0)
okt. 16. 20:00
FAR Rabat - Kabylie
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 16. 17:00
Akranes - Víkingur Reykjavík
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
okt. 16. 15:30
Pribram - Opava
2:0 (1:0)
okt. 16. 15:30
Prostejov - Jihlava
2:1 (1:1)
okt. 16. 16:00
EB Streymur - TB Tvoroyri
5:2 (2:1)
okt. 16. 17:00
HB Torshavn - B68 Toftir
5:0 (3:0)
okt. 16. 19:00
Klaksvík - B36 Torshavn
3:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 16. 15:00
Al Dhafra - Al-Nasr Dubai
1:3 (0:2)
okt. 16. 15:00
Baniyas - Al-Wasl Dubai
1:2 (1:2)
4 mérkőzés
okt. 16. 14:00
KPV Kokkola - MuSa
4:1 (1:0)
okt. 16. 14:00
Jaro - Rovaniemi
3:6 (0:3)
okt. 16. 15:00
Gnistan - Vaasa
1:4 (1:4)
okt. 16. 17:00
Jippo - PK-35 Vantaa
2:0 (2:0)
okt. 16. 15:00
Krsko - Beltinci
0:3 (0:2)
okt. 16. 15:00
Roltek Dob - ND Gorica
0:2 (0:1)
okt. 16. 15:00
Rudar Velenje - Brezice
4:1 (2:0)
okt. 16. 15:00
Jadran Dekani - Rogaska
2:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Primorje - Fuzinar
3:0 (2:0)

okt. 16. 02:40
Deportes Tolima - Atlético Huila
1:0 (0:0)
okt. 16. 21:00
La Equidad - Patriotas
1:3 (0:1)
okt. 16. 23:00
América de Cali - Deportivo Cali
1:1 (1:0)
okt. 16. 04:05
Dorados Sinaloa - Monterrey II
4:1 (3:1)
okt. 16. 17:00
Al Baten - Al-Shabab Riyadh
0:3 (0:2)
okt. 16. 17:05
Al Feiha - Al Raed
1:0 (1:0)
okt. 16. 17:20
Al Ta'ee - Abha
0:1 (0:1)
okt. 16. 19:10
Al Ahli Jeddah - Al Ittifaq
4:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 16. 13:00
Van - Urartu
1:1 (1:0)
7 mérkőzés
okt. 16. 13:45
Colwyn Bay - Cardiff MU
1:0 (1:0)
okt. 16. 15:30
Haverfordwest County - Bala
1:3 (0:0)
okt. 16. 15:30
Swansea University - Guilsfield
1:2 (0:2)
okt. 16. 15:30
Buckley - Taff's Well
0:2 (0:2)
okt. 16. 06:00
Blaublitz Akita - Machida Zelvia
0:2 (0:1)
okt. 16. 07:00
V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
1:1 (0:1)
okt. 16. 07:00
Giravanz Kitakyushu - Tokyo Verdy
2:2 (0:0)
okt. 16. 07:00
Sagamihara - Montedio Yamagata
0:1 (0:1)
okt. 16. 11:30
Ryukyu - Ehime
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 16. 13:30
HB Koge - Nyköbing
1:0 (0:0)
okt. 16. 14:00
Jammerbugt - Hvidovre
0:2 (0:1)
okt. 16. 17:00
Rapide Oued Zem - Maghreb Fes
0:2 (0:2)
okt. 16. 19:15
Difaa El Jadidi - JS Soualem
3:2 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 16. 20:15
Cajamarca - Sport Boys
1:1 (0:1)
okt. 16. 22:30
Carlos Manucci - Alianza Lima
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 16. 13:15
Pakhtakor - Qizilqum
4:2 (2:2)
okt. 16. 14:00
Turan - Surkhon
1:1 (0:0)
okt. 16. 15:30
Sogdiana - Kokand-1912
1:1 (1:1)
okt. 16. 15:30
Sekhukhune United - Cape Town City
1:0 (0:0)
okt. 16. 17:00
SuperSport United - Baroka
2:0 (0:0)
okt. 16. 17:30
Kaizer Chiefs - Chippa United
4:0 (2:0)
okt. 16. 13:00
Solin - Jarun
1:1 (0:0)
okt. 16. 15:00
Cibalia Vinkovci - Osijek II
1:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Opatija - Varazdin
2:2 (0:0)
okt. 16. 15:00
Kustosija - Dubrava
0:0
4 mérkőzés
okt. 16. 11:00
Akzhayik - Arys
1:1 (1:0)
okt. 16. 13:00
Shakter Karaganda - Kaspiy Aktau
1:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Aktobe - Kairat Almaty
1:2 (0:2)
okt. 16. 15:00
Ordabasy - Atyrau
2:1 (0:0)

5 mérkőzés
okt. 16. 14:00
Akademija Pandev - Shkendija
2:1 (0:1)
okt. 16. 14:00
Renova - Pelister
2:0 (0:0)
okt. 16. 14:00
Struga - Borec
1:1 (1:0)
okt. 16. 14:00
Tikves Kavadarci - Shkupi
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 16. 01:30
Tampa Bay Rowdies - New York RB II
1:1 (1:1)
okt. 16. 21:00
Real Monarchs - Austin Bold
4:3 (2:0)
okt. 16. 23:00
Las Vegas Lights - Phoenix Rising
3:6 (2:3)
2 mérkőzés
okt. 16. 14:00
Floresti - CSF Balti
1:3 (1:1)
okt. 16. 16:00
Sutjeska Niksic - Zeta
2:0 (1:0)
okt. 16. 17:00
Decic - Jezero
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 16. 12:00
Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris
1:2 (0:2)
okt. 16. 14:00
Dziugas Telsiai - Dainava Alytus
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 16. 15:00
Balzan - Floriana
1:2 (0:1)
okt. 16. 17:00
Hamrun Spartans - Gzira
0:1 (0:0)
okt. 16. 19:00
Birkirkara - Gudja United
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 16. 13:00
Valmieras - Liepaja
1:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Rigas FS - Spartaks Jürmala
1:1 (1:0)
okt. 16. 16:00
Cliftonville - Larne
2:1 (1:1)
okt. 16. 16:00
Warrenpoint - Linfield
0:3 (0:3)
okt. 16. 16:00
Glenavon - Dungannon Swifts
4:2 (2:1)
okt. 16. 16:00
Portadown - Ballymena
0:1 (0:0)
okt. 16. 18:30
Glentoran - Coleraine
2:2 (0:1)

okt. 16. 15:00
Prishtina - Llapi
1:2 (0:0)
okt. 16. 15:00
Gjilani - Ballkani
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 16. 14:00
Zakho - Amanat Baghdad
2:1 (0:0)
okt. 16. 14:00
Al Kahrabaa - Al Diwaniya
2:0 (0:0)
okt. 16. 14:00
Al-Qasim - Samarra
1:1 (0:0)
okt. 16. 16:15
Al Minaa Basra - Naft
0:0
okt. 16. 18:30
Al Talaba - Al Zawra'a
2:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Esperance Zarzis - Olympique Béja
0:2 (0:1)
okt. 16. 16:00
Club Africain Tunis - Rejiche
1:1 (1:1)
okt. 16. 00:15
UCV - Metropolitanos
1:1 (0:1)
okt. 16. 02:30
Deportivo Táchira - Zamora FC
1:2 (0:0)
okt. 16. 22:00
Aragua - Yaracuyanos
3:0 (2:0)
okt. 16. 15:00
Libertas - San Giovanni
2:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Cosmos - Faetano
0:3 (0:0)
okt. 16. 15:00
Virtus - Domagnano
1:2 (0:0)
okt. 16. 09:00
Chungnam Asan - Daejeon Citizen
3:4 (2:1)
okt. 16. 11:30
Gyeongnam - Ansan Greeners
0:2 (0:0)
okt. 16. 17:00
India - Nepál
3:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Trikala - Pierikos Katerini
1:0 (0:0)
okt. 16. 15:00
Kalamata - Panachaiki
0:1 (0:1)
okt. 16. 15:00
Kifisia - Ilioupoli
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
429
57 (13%)
151 (35%)
587
432
54 (12%)
155 (36%)
580
430
52 (12%)
154 (36%)
568
421
48 (11%)
160 (38%)
560
5. Xxy
432
46 (11%)
163 (38%)
556
6. AltT
432
47 (11%)
154 (36%)
543
430
41 (10%)
169 (39%)
543
430
42 (10%)
166 (39%)
542
419
48 (11%)
150 (36%)
540
10. Toni52
430
43 (10%)
162 (38%)
539

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont