Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 22.

Meccsek - 2021. szeptember 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. szeptember 22.)


4 mérkőzés
szept. 22. 19:30
Sevilla - Valencia
3:1 (3:1)
szept. 22. 19:30
Espanyol - Alavés
1:0 (0:0)
szept. 22. 22:00
Real Madrid - Mallorca
6:1 (3:1)
szept. 22. 22:00
Villarreal - Elche
4:1 (2:1)
6 mérkőzés
szept. 22. 20:30
Brighton & Hove Albion - Swansea
2:0 (2:0)
szept. 22. 20:45
Chelsea - Aston Villa
1:1 (0:0)
szept. 22. 20:45
Manchester United - West Ham United
0:1 (0:1)
szept. 22. 20:45
Arsenal - Wimbledon
3:0 (1:0)
szept. 22. 20:45
Millwall - Leicester
0:2 (0:0)
szept. 22. 20:45
Wolverhampton - Tottenham
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 22. 20:00
Fehérvár - Ferencváros
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 22. 18:30
Spezia - Juventus
2:3 (1:1)
szept. 22. 18:30
Salernitana - Hellas Verona
2:2 (1:2)
szept. 22. 20:45
AC Milan - Venezia
2:0 (0:0)
szept. 22. 20:45
Cagliari - Empoli
0:2 (0:1)
10 mérkőzés
szept. 22. 19:00
AS Monaco - St. Etienne
3:1 (1:1)
szept. 22. 19:00
Lille - Reims
2:1 (2:0)
szept. 22. 19:00
Nantes - Brest
3:1 (1:0)
szept. 22. 19:00
Montpellier HSC - Bordeaux
3:3 (1:2)
szept. 22. 19:00
Stade Rennes - Clermont
6:0 (2:0)
szept. 22. 21:00
Metz - Paris St. Germain
1:2 (1:1)
szept. 22. 21:00
Angers - Olympique Marseille
0:0
szept. 22. 21:00
Lyon - Troyes
3:1 (0:1)
szept. 22. 21:00
Lorient - Nice
1:0 (1:0)
szept. 22. 21:00
Lens - Strasbourg
0:1 (0:0)
10 mérkőzés
szept. 22. 20:00
OSS '20 - HSC '21
2:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Spakenburg - UNA
5:2 (0:0)
szept. 22. 20:00
OFC Oostzaan - Maassluis
0:2 (0:0)
szept. 22. 20:00
Staphorst - Dongen
3:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
ADO '20 - Koninklijke
2:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
GVV Unitas - Ter Leede
1:0 (0:0)
szept. 22. 20:00
Gemert - TEC
3:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Hoogland - Westlandia
0:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
USV Hercules - Assen
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 22. 20:00
Kozakken Boys - Groene Ster
2:0 (0:0)

5 mérkőzés
szept. 22. 18:45
Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven
1:2 (0:1)
szept. 22. 18:45
Nijmegen - Utrecht
0:3 (0:1)
szept. 22. 20:00
Groningen - Vitesse
0:1 (0:1)
szept. 22. 21:00
Feyenoord - Heerenveen
3:1 (1:0)
szept. 22. 21:00
Zwolle - Sparta Rotterdam
1:1 (1:1)
szept. 22. 13:00
Kelen - Veszprém
1:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Andráshida - Komárom
0:4 (0:3)
szept. 22. 16:00
Tatabánya - BVSC-Zugló
0:2 (0:2)
szept. 22. 16:00
Győri ETO II - Érd
1:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Gyirmót II - Bicske
1:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Gárdony - ZTE II
2:2 (2:1)
szept. 22. 16:00
Balatonfüred - Kaposvár
1:0 (0:0)
szept. 22. 17:00
Pápai Perutz - Nagykanizsai TE
1:2 (1:0)
szept. 22. 18:00
SC Sopron - Vidi II
2:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Cegléd - Ferencváros II
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
FC Dabas - Monor
0:0
szept. 22. 16:00
Dunaújváros - Budapest Honvéd II
1:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Mohács - ESMTK
0:0
szept. 22. 16:00
Hódmezővásárhely - Balassagyarmat
1:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Szekszárd - Makó
0:4 (0:3)
szept. 22. 16:00
Rákosmenti KSK - Vác
1:2 (1:0)
szept. 22. 16:00
MTK II - Paks II
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Iváncsa - Dabas-Gyón
5:0 (2:0)
szept. 22. 17:00
Kozármisleny - Gerjen
4:0 (0:0)

szept. 22. 14:00
DVTK II - Békéscsabai Előre II.
2:3 (1:1)
szept. 22. 16:00
Debreceni EAC - Kisvárda II
4:2 (2:0)
szept. 22. 16:00
Jászberény - Eger
0:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Salgótarján - Tiszafüred
0:3 (0:2)
szept. 22. 16:00
BKV Előre - Füzesgyarmat
3:1 (2:1)
szept. 22. 16:00
Putnok - Tiszaújváros
1:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Hidasnémeti - Hajdúszoboszló
1:5 (0:2)
szept. 22. 16:00
Törökszentmiklós - Kazincbarcika
0:3 (0:2)
szept. 22. 16:00
Sényő - DVSC-DEAC
2:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Tállya - Újpest II
1:4 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Ternana - Parma
3:1 (0:0)
szept. 22. 20:30
Cremonese - Perugia
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 22. 20:00
Rio Ave - Santa Clara
2:2 (1:2)
szept. 22. 22:15
Famalicao - Penafiel
5:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 02:30
Palmeiras - Atlético Mineiro
0:0
9 mérkőzés
szept. 22. 11:30
Dinamo Barnaul - FK Nizhny Novgorod
0:1 (0:1)
szept. 22. 14:00
Legion Dynamo - Ufa
1:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Leningradets - FK Krasnodar
0:2 (0:1)
szept. 22. 15:00
Kairat Moszkva - Akhmat Grozny
0:3 (0:1)
szept. 22. 15:00
Znamya Noginsk - Sovjetov
0:10 (0:4)
szept. 22. 17:00
Dinamo Stavropol - Dinamo Moszkva
0:6 (0:3)
szept. 22. 17:00
Saransk - Khimki
1:1 (0:1)
szept. 22. 17:00
Dinamo Bryansk - Arsenal-Tula
1:6 (1:4)
szept. 22. 18:30
Chayka - FK Rostov
1:0 (1:0)

9 mérkőzés
szept. 22. 14:00
Argesul Pitesti - Botosani
0:0
szept. 22. 15:30
Miercurea Ciuc - Chindia Targoviste
0:1 (0:1)
szept. 22. 15:30
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
1910 Oradea - Hermannstadt
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Buzau - Academica Clinceni
2:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Slatina - Dunarea Calarasi
1:2 (1:0)
szept. 22. 15:30
Unirea Slobozia - ASU Poli
0:1 (0:0)
szept. 22. 17:00
Farul Constanta - Sepsi
0:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Hunedoara - Steaua Bukarest
3:5 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 19:00
Kayserispor - Galatasaray
3:0 (2:0)
szept. 22. 19:00
Göztepe Izmir - Hatayspor
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 20:45
Royal Antwerp - Genk
4:2 (3:1)
5 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Tavriya Simferopol - Oleksandria
1:3 (1:2)
szept. 22. 14:00
LNZ Cherkasy - Inhulets
2:1 (1:1)
szept. 22. 16:00
VPK-Ahro Shevchenkivka - Dnipro-1
1:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Volyn Lutsk - Illichivets
0:0
szept. 22. 18:00
Obolon-Brovar - Veres Rivne
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 22. 18:30
Hohenems - Sturm Graz
0:4 (0:1)
szept. 22. 19:00
Salzburg - Kalsdorf
8:0 (4:0)
szept. 22. 19:00
St. Johann - Austria Klagenfurt
1:2 (0:0)
szept. 22. 19:00
SC Bregenz - Lafnitz
0:7 (0:4)
szept. 22. 20:25
Grazer - Swarovski Tirol
2:4 (2:2)

1 mérkőzés
szept. 22. 19:00
Freiburg II - Braunschweig
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 20:00
Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Lausanne - BSC Young Boys
1:6 (0:2)
szept. 22. 20:30
St. Gallen - Basel
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 22. 17:15
Olympiakos Pireus - Apollon Smyrnis
4:1 (1:0)
szept. 22. 17:15
Panaitolikos - PAOK Saloniki
1:2 (0:1)
szept. 22. 19:30
AEK Athen - Lamia
1:0 (0:0)
szept. 22. 19:30
Aris Saloniki - Panathinaikosz
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 23:10
Godoy Cruz - Racing Club
3:3 (2:1)
11 mérkőzés
szept. 22. 14:30
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
2:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Concordia Elblag - Unia Skierniewice
0:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Sleza Wroclaw - Chojniczanka Chojnice
3:2 (1:0)
szept. 22. 17:30
Wigry Suwalki - Legia Warszawa
1:3 (1:1)
szept. 22. 19:00
Miedz Legnica - Odra Opole
4:0 (3:0)
szept. 22. 19:00
Motor Lublin - Podbeskidzie
1:0 (1:0)
szept. 22. 19:15
Stal Rzeszów - Rakow Czestochowa
2:4 (0:2)
szept. 22. 19:46
Wloclavia Wloclawek - Piast Gliwice
0:2 (0:1)
szept. 22. 20:00
Korona Kielce - Wisla Plock
4:3 (0:0)
szept. 22. 20:30
Stal Mielec - Wisla Kraków
1:3 (0:2)

10 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Jednota Bánová - Zilina
0:0
szept. 22. 15:30
Komarno - Dunaszerdahely
0:0
szept. 22. 15:30
Podbrezová - Besztercebánya
2:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Trebatice - Zlate Moravce
0:9 (0:3)
szept. 22. 15:30
Nafta Gbely - FK Senica
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
Castkovce - Puchov
1:1 (1:1)
szept. 22. 15:30
Novohrad Lucenec - FK Kosice
2:5 (0:1)
szept. 22. 15:30
Spartak Medzev - Humenné
1:3 (1:1)
szept. 22. 15:30
Lokomotíva Kosice - Lipany
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Ruzomberok - Slovan Bratislava
1:0 (0:0)
9 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Radnik Sesvete - Varazdin
2:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
NK Zágráb - Oriolik
0:1 (0:1)
szept. 22. 15:30
Bjelovar - Rude Zágráb
1:5 (0:3)
szept. 22. 15:30
Belisce - Vinogradar
4:0 (3:0)
szept. 22. 15:30
Bijelo Brdo - Cibalia Vinkovci
1:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Orijent 1919 - Dinamo Zágráb
1:4 (0:1)
szept. 22. 16:30
Rudar Labin - RNK Split
2:0 (2:0)
szept. 22. 18:00
Medimurje Cakovec - Sibenik
0:1 (0:1)
szept. 22. 18:30
Karlovac 1919 - Slaven Belupo
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Kjellerup - Midtjylland
0:5 (0:2)
szept. 22. 16:30
B 1913 - SonderjyskE
3:4 (0:2)
szept. 22. 16:30
Vanlose - Vejle Boldklub
3:4 (1:1)
szept. 22. 16:30
VSK Arhus - Nordsjaelland
1:2 (1:1)
szept. 22. 16:30
Aalborg Freja - Lyseng
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
szept. 22. 18:00
Nyköbing - FC Kobenhavn
3:0 (2:0)
szept. 22. 18:00
Fremad Amager - Randers
2:3 (2:3)
szept. 22. 18:30
Marienlyst - Middelfart
1:2 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
szept. 22. 19:00
Djurgarden - Degerfors
3:2 (2:0)
szept. 22. 19:00
Elfsborg - Malmö FF
0:1 (0:0)
szept. 22. 19:00
Sirius - Norrköping
2:4 (1:2)
szept. 22. 19:00
Örebro - Östersunds
2:0 (0:0)
9 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Zbuzany - Slovácko
1:2 (0:2)
szept. 22. 15:30
Prepere - Jablonec
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Sokol Zápy - Hradec Králové
0:4 (0:1)
szept. 22. 15:30
Trinec - Teplice
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Prostejov - Bohemians 1905
0:4 (0:0)
szept. 22. 15:30
Karvina - Chrudim
1:0 (1:0)
szept. 22. 15:45
Loko Vltavín - Banik Ostrava
2:5 (0:0)
szept. 22. 16:00
Lisen - Sparta Praha
0:3 (0:2)
szept. 22. 16:15
Slovan Velvary - Slavia Praha
2:4 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Radnicki Kragujevac - Novi Pazar
2:1 (2:1)
szept. 22. 17:30
Napredak - Cukaricki
1:2 (0:1)
szept. 22. 17:30
Spartak Subotica - Proleter Novi Sad
1:2 (0:1)
szept. 22. 18:00
Kriens - Yverdon
0:2 (0:1)
szept. 22. 00:00
Avaí - Goiás
1:0 (0:0)
szept. 22. 00:00
Brasil de Pelotas - CRB
0:1 (0:0)
szept. 22. 00:00
Sampaio Correa - Brusque
2:2 (2:0)
szept. 22. 02:30
Náutico - Londrina
1:2 (0:1)
szept. 22. 02:30
Vila Nova - Confianca
0:0

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
16 mérkőzés
szept. 22. 17:00
KFUM Oslo - Kristiansund
3:1 (1:1)
szept. 22. 17:00
Grorud - Lilleström
2:3 (0:0)
szept. 22. 18:00
Bryne - Molde
1:4 (1:2)
szept. 22. 18:00
Ham-Kam - Raufoss
1:2 (1:2)
szept. 22. 18:00
Harstad - Brann
0:5 (0:1)
szept. 22. 18:00
Start - Mjondalen
4:2 (1:1)
szept. 22. 18:00
Alta - Bodo/Glimt
1:2 (0:1)
szept. 22. 18:00
Valerenga - Odd Grenland
0:3 (0:1)
szept. 22. 18:00
Ranheim - Aalesund
1:1 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
szept. 22. 18:00
Stromsgodset - Stabaek
5:1 (2:1)
szept. 22. 18:00
Kongsvinger - Flekkeroy
4:1 (1:0)
szept. 22. 18:00
Öygarden - Sarpsborg 08
0:5 (0:3)
szept. 22. 18:00
Nardo - FK Arendal
2:2 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
szept. 22. 18:00
Sogndal - Asane
0:2 (0:1)
szept. 22. 18:00
Moss - Sandnes Ulf
1:7 (1:4)
szept. 22. 20:10
Viking - Rosenborg
3:1 (1:0)
szept. 22. 16:30
Juventus II - Triestina
2:1 (1:1)
szept. 22. 20:30
Virtus Verona - Piacenza
1:1 (0:0)
16 mérkőzés
szept. 22. 13:30
Butrinti Sarandë - Laci
1:1 (0:1)
szept. 22. 14:00
Besa - Pogradeci
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Tërbuni Pukë - Partizani Tirana
0:3 (0:3)
szept. 22. 16:00
Shkumbini - KF Tiranë
0:3 (0:2)
szept. 22. 16:00
Veleciku Koplik - Skenderbeu
0:3 (0:2)
szept. 22. 16:00
Oriku - Bylis Ballsh
1:2 (1:1)
szept. 22. 16:00
Erzeni Shijak - Dinamo Tiranë
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Besëlidhja Lezhë - Burreli
0:0
szept. 22. 16:00
Vora - Korabi Peshkopi
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Maliqi - Kukësi
0:0
szept. 22. 16:00
Elbasani - Kastrioti
0:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Flamurtari Vlorë - Apolonia Fier
1:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Turbina Cerrik - Egnatia Rrogozhine
1:1 (1:0)
szept. 22. 16:00
Lushnja - Tomori Berat
0:3 (0:2)
szept. 22. 16:00
Luzi 2008 - Teuta Durres
1:4 (1:2)
szept. 22. 16:00
Laberia - Vllaznia
2:1 (1:1)

Virulitas csepp
6 mérkőzés
szept. 22. 17:30
Honka - Kuopion
0:1 (0:0)
szept. 22. 17:30
HJK Helsinki - HIFK Helsinki
0:2 (0:1)
szept. 22. 17:30
Inter Turku - Oulu
4:0 (3:0)
szept. 22. 17:30
Haka - SJK
4:0 (2:0)
szept. 22. 17:30
Ilves - Mariehamn
2:0 (1:0)
szept. 22. 17:30
KTP Kotka - Lahti
1:2 (1:2)
4 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Apollon Limassol - Olympiada Lympion
3:1 (0:0)
szept. 22. 18:00
APOEL Nikosia - Nea Salamina
2:0 (0:0)
szept. 22. 18:00
Alki Oroklini - AEK Larnaka
0:4 (0:0)
szept. 22. 18:00
Omonia 29is Maiou - Paphos FC
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 12:00
FC Tokyo - Nagoya Grampus
1:1 (1:1)
szept. 22. 12:00
Kashima Antlers - Kawasaki Frontale
1:2 (0:0)
szept. 22. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Marek Dupnitza - Levszki Szófia
0:2 (0:2)
szept. 22. 15:00
Sportist Svoge - Septemvri Szófia
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Bansko - Pirin Blagoevgrad
1:2 (1:1)
szept. 22. 15:00
Septemvri Tervel - Septemvri Simitli
0:1 (0:1)
szept. 22. 17:00
CSKA Szófia - Hebar 1918
3:0 (3:0)
szept. 22. 11:00
Gamba Osaka - Shonan Bellmare
4:1 (3:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 04:00
Juárez - Atlético San Luis
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
szept. 22. 17:00
Radomlje - Bravo
0:2 (0:1)
szept. 22. 20:15
Olimpija Ljubljana - Domzale
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Leotar Trebinje - FK Rudar
2:1 (1:1)
szept. 22. 18:00
Siroki Brijeg - Tuzla City
2:1 (2:1)
szept. 22. 18:00
Radnik Bijeljina - Zrinjski
1:0 (1:0)
szept. 22. 20:30
FK Sarajevo - Zeljeznicar Sarajevo
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 19:30
FC Tallinn - Paide
1:4 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 20:45
Penrhyncoch - Pontypridd
1:3 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 15:45
Al Duhail - Al-Gharrafa
3:1 (1:0)
szept. 22. 18:30
Al Khor - Al-Wakra
1:2 (0:2)
szept. 22. 18:30
Al-Rayyan - Al-Sadd
2:4 (1:3)
1 mérkőzés
szept. 22. 19:15
Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Flora Tallinn - Trans Narva
5:2 (2:1)
szept. 22. 19:15
B71 - HB Torshavn
0:5 (0:0)
szept. 22. 01:00
Real Potosí - Real Santa Cruz
3:0 (1:0)
szept. 22. 21:00
Blooming - Real Tomayapo
0:1 (0:0)

szept. 22. 16:00
Krsko - ND Gorica
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Jadran Dekani - Bilje
0:0
2 mérkőzés
szept. 22. 13:00
Van - Noah
1:2 (1:1)
szept. 22. 16:00
Ararat-Armenia - Urartu
3:0 (0:0)
szept. 22. 00:00
Monterrey II - Mineros de Zacatecas
0:1 (0:1)
szept. 22. 03:30
Cancún - Leones Negros UdeG
0:1 (0:1)
szept. 22. 04:05
Dorados Sinaloa - Correcaminos
3:1 (1:0)
szept. 22. 20:00
Fola Esch - Swift Hesperange
2:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Mondorf-les-Bains - F91 Dudelange
0:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Etzella Ettelbruck - Wiltz
3:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Differdange - Hamm Benfica
3:0 (0:0)
szept. 22. 20:00
RFCU Luxemburg - Hostert
7:0 (0:0)
szept. 22. 20:00
UNA Strassen - Progres Niedercorn
2:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
UT Pétange - Jeunesse Esch
0:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Victoria Rosport - Rodange
3:2 (0:0)
szept. 22. 22:30
Mouloudia Oujda - FAR Rabat
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Sport Boys - Cusco
3:2 (1:0)
szept. 22. 20:15
Alianza Lima - Melgar
1:0 (0:0)
szept. 22. 22:30
Sporting Cristal - Carlos Manucci
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 22. 01:30
Sportivo Ameliano - Independiente FBC
2:1 (0:0)

szept. 22. 15:00
Golden Arrows - AmaZulu
2:2 (1:1)
szept. 22. 17:00
Maritzburg United - Marumo Gallants
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Pehchevo - Shkendija
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
New Stars - Borec
1:4 (0:0)
szept. 22. 15:00
Veleshta - Shkupi
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 14:00
Kaspiy Aktau - FK Astana
0:1 (0:0)
szept. 22. 14:00
Taraz - Shakter Karaganda
0:0
szept. 22. 16:00
Kairat Almaty - Kaisar Kyzylorda
3:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Tobol - Kyzyl-Zhar
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Dinamo Zágráb II - Solin
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Suduva - Zalgiris Vilnius
0:0
szept. 22. 07:00
Jeju - Daegu
0:1 (0:0)
szept. 22. 09:30
Suwon City - Seongnam Ilhwa
3:1 (0:0)
szept. 22. 12:00
FC Seoul - Incheon
0:0
1 mérkőzés
szept. 22. 17:00
Rigas FS - Liepaja
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Sheriff Tiraspol - Floresti
4:0 (1:0)
szept. 22. 18:00
CSF Balti - Dinamo-Auto
2:4 (1:2)
szept. 22. 18:00
Milsami - Zimbru
1:0 (0:0)
szept. 22. 10:30
Zibo Cuju - Beijing BG
2:1 (1:1)
szept. 22. 13:35
Wuhan Three Towns - Xinjiang Tianshan
3:0 (3:0)
szept. 22. 13:35
Shaanxi Chang'an - Kunshan
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 17:00
Al Najaf - Al Diwaniya
3:0 (0:0)
szept. 22. 12:00
Busan I'Park - Seoul E-Land
1:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
294
32 (11%)
141 (48%)
442
291
27 (9%)
149 (51%)
433
3. Xxy
293
27 (9%)
148 (51%)
431
4. AltT
291
30 (10%)
140 (48%)
430
278
33 (12%)
132 (47%)
429
291
28 (10%)
144 (49%)
428
291
31 (11%)
136 (47%)
427
291
26 (9%)
147 (51%)
424
   Tatrai
294
30 (10%)
137 (47%)
424
10. Dania
291
25 (9%)
149 (51%)
423

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont