Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 21.

Meccsek - 2021. szeptember 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. szeptember 21.)


3 mérkőzés
szept. 21. 19:30
Getafe - Atlético Madrid
1:2 (1:0)
szept. 21. 22:00
Athletic Bilbao - Rayo Vallecano
1:2 (1:1)
szept. 21. 22:00
Levante - Celta Vigo
0:2 (0:0)
17 mérkőzés
szept. 21. 20:30
Jersey Bulls - Sutton Common Rovers
3:2 (0:0)
szept. 21. 20:30
Hadley - Enfield Town
1:2 (0:0)
szept. 21. 20:45
Corinthian-Casuals - Leatherhead
3:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Chippenham Town - Poole
1:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Spennymoor - Fylde
1:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Kettering - Spalding
2:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Needham Market - East Thurrock
2:3 (0:0)
szept. 21. 20:45
Stowmarket Town - Sudbury
0:1 (0:0)
szept. 21. 20:45
St. Albans - Concord Rangers
2:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Leiston - Kings Langley
3:1 (0:0)
szept. 21. 20:45
Hemel Hempstead - Ware
0:1 (0:0)
szept. 21. 20:45
Horsham - Kingstonian
1:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Farnborough - Metropolitan Police
0:1 (0:0)
szept. 21. 20:45
Hereford FC - Lymington
4:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Southport - Chorley
1:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
United of Manchester - Blyth Spartans
0:2 (0:0)
szept. 21. 20:45
Chester - Darlington 1883
1:0 (0:0)

10 mérkőzés
szept. 21. 20:45
Norwich - Liverpool
0:3 (0:1)
szept. 21. 20:45
Manchester City - Wycombe
6:1 (3:1)
szept. 21. 20:45
Fulham - Leeds United
0:0
szept. 21. 20:45
Queens Park - Everton
2:2 (2:1)
szept. 21. 20:45
Watford - Stoke
1:3 (0:1)
szept. 21. 20:45
Preston - Cheltenham
4:1 (2:0)
szept. 21. 20:45
Brentford - Oldham
7:0 (5:0)
szept. 21. 20:45
Wigan - Sunderland AFC
0:2 (0:1)
szept. 21. 20:45
Burnley - Rochdale
4:1 (0:0)
szept. 21. 20:45
Sheffield United - Southampton
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 18:30
Bologna - Genoa
2:2 (0:0)
szept. 21. 20:45
Fiorentina - Inter
1:3 (1:0)
szept. 21. 20:45
Atalanta - Sassuolo
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 21. 18:45
Fortuna Sittard - Ajax
0:5 (0:3)
szept. 21. 21:00
Waalwijk - Willem II
1:2 (0:0)
15 mérkőzés
szept. 21. 20:00
Barendrecht - Scheveningen
3:0 (1:0)
szept. 21. 20:00
GVVV - VVOG
3:1 (0:0)
szept. 21. 20:00
Ijsselmeervogels - Sportlust '46
3:1 (0:0)
szept. 21. 20:00
Katwijk - Harkemase
2:3 (2:2)
szept. 21. 20:00
Quick Boys - Rijnsburgse
0:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
ODIN '59 - De Treffers
1:2 (1:1)
szept. 21. 20:00
Hoek - SteDoCo
2:3 (2:1)
szept. 21. 20:00
Ajax Amateurs - Sint Bavo
4:1 (0:0)
szept. 21. 20:00
Achilles Veen - DTS Ede
3:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
Goes - DOVO
1:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
Nijkerk - Sliedrecht
2:0 (0:0)
szept. 21. 20:00
Hardenberg - Capelle
0:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
Ido-Ambacht - HV & CV Quick
1:0 (0:0)
szept. 21. 20:00
DVS '33 - Noordwijk
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
Lisse - Amsterdamsche
1:2 (0:0)

7 mérkőzés
szept. 21. 18:00
Benevento - Cittadella
4:1 (1:1)
szept. 21. 18:00
Alessandria - Ascoli
1:3 (0:2)
szept. 21. 20:30
Crotone - Lecce
0:3 (0:2)
szept. 21. 20:30
Pisa - Monza
2:1 (1:0)
szept. 21. 20:30
Pordenone - Reggina
1:1 (1:0)
szept. 21. 20:30
SPAL - Vicenza
3:2 (1:1)
szept. 21. 20:30
Cosenza 1914 - Como
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 21:15
Covilha - Guimaraes
0:2 (0:2)
szept. 21. 20:00
Ajaccio - Chamois Niortais
0:0
szept. 21. 20:00
Auxerre - Rodez
1:0 (1:0)
szept. 21. 20:00
Paris FC - Nimes
2:0 (0:0)
szept. 21. 20:00
Valenciennes - SC Bastia
2:1 (1:1)
szept. 21. 20:00
Grenoble - Nancy
4:1 (1:1)
szept. 21. 20:00
Amiens SC - Pau
2:2 (1:1)
szept. 21. 20:00
Le Havre - Quevilly
1:0 (1:0)
szept. 21. 20:00
Guingamp - Sochaux
1:2 (1:0)
szept. 21. 20:00
Caen - Dijon
0:1 (0:1)
szept. 21. 20:00
Dunkerque - Toulouse
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 21. 14:00
Somuz Falticeni - Voluntari
1:4 (1:1)
szept. 21. 15:00
Baia Mare - CSMS Iasi
3:1 (1:1)
szept. 21. 17:45
Petrolul 52 - U Craiova 1948
0:1 (0:0)
szept. 21. 20:30
Mioveni - Rapid Bukarest
0:0

4 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Rizespor - Altay Izmir
1:2 (0:1)
szept. 21. 19:00
Besiktas - Adana Demirspor
3:3 (2:0)
szept. 21. 19:00
Malatyaspor - Sivasspor
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 01:00
Cuiabá - Fluminense
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 21. 20:30
Union St. Gilloise - RC Lebbeke
7:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Mikolaiv - Rukh Vynnyky
0:3 (0:2)
szept. 21. 18:00
Metal Kharkiv - Desna
2:1 (0:1)
9 mérkőzés
szept. 21. 18:30
Schwaz - St. Pölten
2:3 (0:2)
szept. 21. 18:30
Kapfenberg - Austria Wien
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
szept. 21. 19:00
Amstetten - Wacker Innsbruck
1:0 (1:0)
szept. 21. 19:00
Blau-Weiss Linz - TWL Elektra
4:0 (2:0)
szept. 21. 19:00
Weiz - Austria Lustenau
1:0 (0:0)
szept. 21. 19:00
Treibach - FAC Team für Wien
1:5 (1:5)
szept. 21. 19:00
Siegendorf - Wolfsberger
1:6 (1:4)
szept. 21. 19:00
Gurten - Hartberg
0:1 (0:0)
szept. 21. 20:25
Vorwärts Steyr - Ried
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 20:45
Crewe - Morecambe
1:3 (0:2)
szept. 21. 20:45
Gillingham - Charlton Athletic
1:1 (0:1)
szept. 21. 20:45
Portsmouth - Plymouth
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 20:30
FC Zürich - Servette
2:2 (0:1)

1 mérkőzés
5 mérkőzés
szept. 21. 15:30
Polonia Sroda - Jastrzebie
0:2 (0:1)
szept. 21. 17:30
Jagiellonia - Lechia Gdansk
1:3 (0:2)
szept. 21. 18:00
Kalisz - Pogon Szczecin
2:1 (2:1)
szept. 21. 20:00
Slask Wroclaw II - Zaglebie Lubin
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
szept. 21. 20:45
Crawley - Harrogate Town
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 15:30
Samorín - Sered
0:0
szept. 21. 15:30
Námestovo - Pohronie
0:3 (0:0)
szept. 21. 16:00
Raca - Trencín
0:3 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 21. 15:00
Pitomaca - Rijeka
0:7 (0:2)
szept. 21. 15:30
Dugopolje - Lokomotiv Zágráb
1:1 / tizenegyesekkel 7:8 (0:0)
szept. 21. 15:30
Vuteks Sloga - Istra 1961
0:3 (0:0)
szept. 21. 15:30
Mladost Zdralovi - Inter Zapresic
3:1 (3:0)
szept. 21. 17:00
Primorac Biograd - Hajduk Split
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 21. 16:30
Brabrand - Kolding
0:1 (0:1)
szept. 21. 17:45
Helsingor - Odense BK
0:3 (0:3)
szept. 21. 18:00
AB Kobenhavn - Fredericia
0:2 (0:2)
szept. 21. 18:30
Lyngby - Aalborg
0:4 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Vlasim - Sigma Olomouc
1:2 (0:1)
szept. 21. 17:00
Viktoria Plzen - Pribram
2:1 (1:1)
szept. 21. 17:00
Jihlava - FK Pardubice
2:0 (1:0)
szept. 21. 17:00
Opava - Mlada Boleslav
2:4 (0:2)

szept. 21. 18:00
FC Vaduz - Winterthur
2:0 (2:0)
szept. 21. 18:00
FC Schaffhausen - Thun
2:1 (1:1)
szept. 21. 20:30
Aarau - Wil
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 16:30
Radnik Surdulica - Backa Topola
elhalasztva
szept. 21. 18:30
Vojvodina - Kolubara
2:1 (1:0)
szept. 21. 21:00
Guarani - Remo
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 20:45
Dundalk - Finn Harps
3:1 (0:0)
szept. 21. 19:00
Varzim - Estrela
3:1 (2:0)
6 mérkőzés
szept. 21. 14:45
Rodopa Smolyan - Lokomotiv Plovdiv
0:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Rozova Dolina - Beroe
0:6 (0:0)
szept. 21. 15:00
Yambol 1915 - Arda Kardzhali
0:3 (0:0)
szept. 21. 15:00
Levski Krumovgrad - Tsarsko Selo
1:0 (0:0)
szept. 21. 17:00
Montana - CSKA 1948 Sofia
1:0 (0:0)
szept. 21. 17:45
Etar Veliko Tarnovo - Botev Plovdiv
1:0 (0:0)
szept. 21. 19:00
Helsingborg - Jönköpings Södra
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Sloboda Tuzla - Posusje
1:1 (1:0)
szept. 21. 20:10
Velez Mostar - Borac Banja Luka
0:3*

1 mérkőzés
2 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Tartu Kalev - Nőmme United
4:2 (2:0)
szept. 21. 19:00
Tallinna Infonet - Flora Tallinn II
2:3 (1:1)
7 mérkőzés
szept. 21. 20:45
Bangor City - Bala
0:0
szept. 21. 20:45
Barry Town - Trefelin
3:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Newtown AFC - Caernarfon Town
5:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Prestatyn - Holywell
3:4 (0:0)
szept. 21. 20:45
Connah's Quay - Airbus UK Broughton
6:3 (0:0)
szept. 21. 20:45
Haverfordwest County - Undy Athletic
5:0 (0:0)
szept. 21. 21:00
Aberystwyth - Cardiff MU
2:5 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 21. 15:45
Al Shamal - Qatar SC
2:1 (2:0)
szept. 21. 18:30
Al Arabi Doha - Al Sailiya
1:0 (0:0)
szept. 21. 18:30
Umm-Salal - Al Ahli Doha
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 11:30
Queensland Lions - Casuarina
6:0 (1:0)
szept. 21. 21:00
Guabirá - San José
4:0 (1:0)
szept. 21. 01:00
La Equidad - Deportivo Pereira
1:1 (0:0)
szept. 21. 03:00
Alianza Petrolera - Patriotas
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 14:00
BKMA - Ararat Yerevan
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 21. 13:30
Mash'al Mubarek - Sogdiana
0:0
szept. 21. 16:00
Bunyodkor - Lokomotiv Tashkent
3:2 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
szept. 21. 18:00
Cienciano - Cajamarca
2:2 (1:1)
szept. 21. 22:30
Ayacucho - Alianza Atlético
0:1 (0:1)
szept. 21. 02:00
Club Olimpia - Nacional Asunción
1:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 21. 23:00
Karai Chivé - River Plate
2:4 (0:0)
szept. 21. 07:00
Suwon Blue Wings - Gangwon
3:2 (2:1)
szept. 21. 09:30
Gwangju - Jeonbuk
1:2 (0:0)
szept. 21. 12:00
Pohang - Ulsan Hyundai
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 21. 15:00
Sfintul Gheorghe - Petrocub
0:1 (0:0)
szept. 21. 13:35
Meizhou Meixian Hakka - Nanjing City
4:2 (2:1)
szept. 21. 13:35
BIT - Chengdu Better City
0:2 (0:2)
szept. 21. 13:35
Guizhou Zhicheng - Nantong Zhiyun
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 21. 14:30
Amanat Baghdad - Al Kahrabaa
0:2 (0:0)
szept. 21. 14:30
Naft Al-Wasat - Samarra
1:0 (0:0)
szept. 21. 14:30
Al-Quwa Al-Jawiya - Al-Qasim
1:0 (0:0)
szept. 21. 17:00
Al Minaa Basra - Arbil
0:0
szept. 21. 19:30
Al Zawra'a - Al Sinaah
1:0 (0:0)

Bodorrózsa termékek

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
168
18 (11%)
84 (50%)
258
173
19 (11%)
79 (46%)
253
3. AltT
173
19 (11%)
78 (45%)
251
170
19 (11%)
77 (45%)
249
169
19 (11%)
76 (45%)
247
170
18 (11%)
78 (46%)
246
168
19 (11%)
75 (45%)
245
173
16 (9%)
82 (47%)
244
   Xxy
173
16 (9%)
82 (47%)
244
10. Miki69
163
17 (10%)
79 (48%)
243

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Online játszótér