Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 4.

Meccsek - 2021. szeptember 4.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. szeptember 4.)


101 mérkőzés
szept. 4. 13:45
Jersey Bulls - VCD Athletic
5:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Ashton - Hebburn
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Shildon - South Shields
1:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Lancaster - 1874 Northwich
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Kendal - Warrington
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Cambridge City - East Thurrock
1:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Bedford Town - Canvey
0:0
szept. 4. 16:00
Atherton Collieries - Bridlington
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Scarborough - Witton Albion
0:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Bury Town - Norwich United
1:4 (0:0)
szept. 4. 16:00
Biggleswade Town - Hitchin
0:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Kings Langley - Romford
3:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Longlevens - Alresford
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Tividale - Spalding
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Harefield - Hastings
0:4 (0:0)
szept. 4. 16:00
Lewes - Metropolitan Police
1:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Frome - Mangotsfield
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Dorchester - Yate
1:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Bootle - United of Manchester
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Nantwich - Grantham
2:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Matlock - Belper
0:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Colney Heath - Ware
0:4 (0:0)
szept. 4. 16:00
Bishop's Stortford - Lowestoft
3:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Morpeth - Hyde
6:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Rushall Olympic - Stafford Rangers
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Leek - Mickleover Sports
0:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Bedworth United - Winterton Rangers
4:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Chasetown - Barwell
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Enfield Town - Dereham
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Hornchurch - Barton Rovers
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Whitstable - Leatherhead
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Harrow Borough - Ramsgate
4:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Uxbridge - Chesham
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Hayes & Yeading - Bognor Regis
4:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Basingstoke - Bridgwater
4:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Shepton Mallet - Taunton Town
1:8 (0:0)
szept. 4. 16:00
Poole - Swindon Supermarine
5:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Squires Gate - North Shields
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Sunderland RCA - Stockton Town
2:4 (0:0)
szept. 4. 16:00
Warrington Rylands - Whitby
0:4 (0:0)
szept. 4. 16:00
City of Liverpool - Clitheroe
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Sherwood Colliery - Buxton
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Stamford - Redditch United
2:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Basford - Stourbridge
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Anstey Nomads - Stone Old Alleynians
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Leicester Road - Hanley Town
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Sporting Khalsa - Gainsborough
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Hednesford - Cleethorpes Town
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Tamworth - Alvechurch
3:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Long Eaton United - Coleshill Town
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Coalville - AFC Rushden & Diamonds
5:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Handsworth - Coventry United
2:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Wingate & Finchley - Basildon United
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Potton United - Sudbury
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Carlton - Stratford
1:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Corby - Hendon
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Mulbarton Wanderers - Welwyn Garden
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Arlesey - Bowers & Pitsea
0:5 (0:0)
szept. 4. 16:00
Royston - Mildenhall
1:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Hythe - Ascot United
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Northwood - Chichester City
2:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Leiston - Brightlingsea Regent
3:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Stowmarket Town - Potters Bar
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Walthamstow - Berkhamsted
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Brentwood - Cheshunt
0:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Needham Market - St. Ives
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Walton Casuals - Hartley Wintney
1:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Phoenix Sports - Chipstead
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Halesowen - Ilkeston
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Kennington - Carshalton Athletic
0:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Haywards Heath - Horsham
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Margate - Thame United
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Corinthian - Folkestone Invicta
2:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Fleet Town - Hanwell
0:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Farnborough - Peacehaven & Telscombe
4:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Sheppey United - Marlow
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Beaconsfield - Walton & Hersham
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Oxhey Jets - Kingstonian
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Worthing - Corinthian-Casuals
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Burgess Hill - Bracknell
2:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Spelthorne Sports - Bedfont Sports
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Merthyr - Hamworthy United
0:0
szept. 4. 16:00
Kidlington - Bishop's Cleeve
2:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Highworth - Shaftesbury
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Gosport Borough - Plymouth Parkway
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Barnstaple - Lymington
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Truro - Exmouth
3:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Salisbury - Tiverton
0:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Runcorn Linnets - Liversedge
2:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Marske United - Seaham Red Star
6:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Mossley - Newton Aycliffe
4:15 (0:0)
szept. 4. 16:00
Stalybridge - Colne
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Dunston - Marine
1:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Worksop - Newport Pagnell
3:0 (0:0)
szept. 4. 16:30
Lichfield City - Nuneaton
1:3 (0:0)

13 mérkőzés
szept. 4. 15:00
Finnország - Kazahsztán
1:0 (0:0)
szept. 4. 18:00
Írország - Azerbajdzsán
1:1 (0:1)
szept. 4. 18:00
Szerbia - Luxemburg
4:1 (2:0)
szept. 4. 18:00
Ciprus - Oroszország
0:2 (0:1)
szept. 4. 18:00
Lettország - Norvégia
0:2 (0:1)
szept. 4. 18:00
Szlovénia - Málta
1:0 (1:0)
szept. 4. 20:45
Hollandia - Montenegro
4:0 (1:0)
szept. 4. 20:45
Ukrajna - Franciaország
1:1 (1:0)
szept. 4. 20:45
Szlovákia - Horvátország
0:1 (0:0)
szept. 4. 20:45
Feröer szigetek - Dánia
0:1 (0:0)
szept. 4. 20:45
Izrael - Ausztria
5:2 (3:1)
szept. 4. 20:45
Skócia - Moldova
1:0 (1:0)
szept. 4. 20:45
Gibraltár - Törökország
0:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Eibar - Leganés
1:1 (1:1)
szept. 4. 18:15
Tenerife - Ponferradina
2:0 (0:0)
szept. 4. 18:15
FC Cartagena - Real Sociedad II
1:0 (0:0)
szept. 4. 21:00
Almería - Málaga
2:0 (0:0)
szept. 4. 21:00
Fuenlabrada - Lugo
1:1 (1:1)
szept. 4. 11:00
Gyirmót II - Érd
3:4 (0:0)
szept. 4. 11:00
ZTE II - Puskás Akadémia II.
2:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Balatonfüred - Komárom
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Győri ETO II - Nagykanizsai TE
3:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Gárdony - Bicske
0:0
szept. 4. 16:00
Kelen - Vidi II
0:0
szept. 4. 18:00
SC Sopron - BVSC-Zugló
0:1 (0:0)
szept. 4. 19:00
Tatabánya - Andráshida
5:0 (3:0)

szept. 4. 16:00
Dunaújváros - Monor
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Mohács - Budapest Honvéd II
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Szekszárd - Gerjen
3:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Rákosmenti KSK - Balassagyarmat
1:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Cegléd - FC Dabas
2:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Hódmezővásárhely - ESMTK
2:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
MTK II - Makó
0:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Iváncsa - Vác
0:0
szept. 4. 16:00
Dabas-Gyón - Paks II
2:2 (0:0)
szept. 4. 18:00
Kozármisleny - Ferencváros II
4:0 (0:0)
szept. 4. 11:00
DVTK II - Hajdúszoboszló
0:2 (0:0)
szept. 4. 13:00
Újpest II - DVSC-DEAC
1:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Putnok - Kisvárda II
1:2 (0:0)
szept. 4. 16:00
Hidasnémeti - Eger
4:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Salgótarján - Kazincbarcika
0:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Debreceni EAC - Füzesgyarmat
2:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Jászberény - BKV Előre
1:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Törökszentmiklós - Tiszaújváros
2:4 (0:0)
szept. 4. 16:00
Sényő - Békéscsabai Előre II.
4:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Tállya - Tiszafüred
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 4. 18:00
Dender - Waasland-Beveren
1:0 (0:0)
szept. 4. 19:30
Lixhe-Lanaye - RWDM
0:1 (0:0)
szept. 4. 20:00
Lierse Kempenzonen - Rupel Boom
2:0 (0:0)

1 mérkőzés
3 mérkőzés
szept. 4. 16:00
Accrington Stanley - Shrewsbury
1:0 (1:0)
szept. 4. 16:00
Cheltenham - Milton Keynes Dons
1:1 (1:0)
szept. 4. 16:00
Wimbledon - Oxford United
3:1 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 4. 14:00
1860 München - Meppen
1:1 (1:1)
szept. 4. 14:00
Duisburg - Würzburger Kickers
2:0 (2:0)
szept. 4. 14:00
Verl - Viktoria Berlin
3:3 (1:0)
szept. 4. 18:00
Magdeburg - Kaiserslautern
1:0 (1:0)
szept. 4. 19:30
Sabadell - Linense
0:0
szept. 4. 19:30
Betis II - UCAM Murcia
1:0 (0:0)
szept. 4. 21:30
Real Madrid II - San Fernando
4:0 (2:0)
szept. 4. 21:30
Linares Deportivo - Alcoyano
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 4. 02:15
Huracán - Aldosivi
2:0 (1:0)
szept. 4. 20:45
Lanus - Sarmiento
1:1 (0:0)
szept. 4. 20:45
Colón - Newell's Old Boys
1:1 (0:1)
szept. 4. 23:00
Platense - San Lorenzo
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 4. 01:30
Nashville - New York City
3:1 (2:0)
szept. 4. 01:30
Philadelphia - New England
0:1 (0:1)
szept. 4. 02:00
Houston Dynamo - Portland Timbers
0:2 (0:2)

szept. 4. 16:30
Almere City - Top Oss
3:0 (0:0)
szept. 4. 17:30
Messina - Palermo
1:1 (1:0)
szept. 4. 20:30
Catania - Fidelis Andria
2:0 (2:0)
szept. 4. 20:30
Juve Stabia - Avellino
0:0
szept. 4. 20:30
Picerno - Catanzaro
0:0
szept. 4. 20:30
Campobasso - Taranto
0:1 (0:0)
szept. 4. 20:30
Latina - Paganese
2:0 (1:0)
11 mérkőzés
szept. 4. 16:00
Exeter - Forest Green Rovers
0:0
szept. 4. 16:00
Bradford - Walsall
1:1 (1:1)
szept. 4. 16:00
Bristol Rovers - Crawley
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Carlisle - Salford
2:1 (1:1)
szept. 4. 16:00
Stevenage - Swindon
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Mansfield - Harrogate Town
1:3 (1:2)
szept. 4. 16:00
Oldham - Barrow
0:3 (0:1)
szept. 4. 16:00
Tranmere - Hartlepool
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Newport - Leyton
2:2 (1:1)
szept. 4. 16:00
Northampton - Scunthorpe
2:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Port Vale - Rochdale
2:3 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 4. 16:00
Málinec - Slovan Bratislava
0:7 (0:0)
szept. 4. 17:30
Celta Vigo II - Badajoz
0:0
szept. 4. 18:30
Inter de Madrid - Zamora CF
1:1 (0:1)
szept. 4. 19:30
Rayo Majadahonda - Calahorra
2:1 (1:0)
szept. 4. 21:30
UD Logronés - Racing Santander
1:0 (1:0)
szept. 4. 21:30
Extremadura - SD Logronés
0:0

szept. 4. 00:00
Vasco da Gama - Brasil de Pelotas
1:1 (0:0)
szept. 4. 00:00
Ponte Preta - Sampaio Correa
3:2 (1:0)
szept. 4. 00:00
Brusque - Avaí
0:0
szept. 4. 02:30
CSA - Vila Nova
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Operário PR - EC Vitória
0:1 (0:1)
szept. 4. 22:15
Náutico - Guarani
1:1 (1:0)
szept. 4. 17:30
Padova - Pergolettese
2:1 (0:0)
szept. 4. 17:30
Pro Sesto - Pro Vercelli
1:2 (0:2)
szept. 4. 17:30
Mantova - Giana Erminio
1:1 (0:0)
szept. 4. 17:30
Lecco - Legnano
4:1 (3:0)
szept. 4. 17:30
Trento - Aurora Pro Patria
3:0 (2:0)
szept. 4. 17:30
AlbinoLeffe - Südtirol
1:1 (1:0)
szept. 4. 17:30
Seregno - Feralpisalo
1:3 (0:3)
szept. 4. 17:30
Fiorenzuola - Renate
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 4. 15:00
Dunav Ruse - Maritsa
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
12 mérkőzés
szept. 4. 14:00
Stranraer - Partick Thistle
0:2 (0:1)
szept. 4. 14:30
Albion - St. Mirren U21
6:0 (3:0)
szept. 4. 14:30
Montrose - Stirling Albion
1:0 (1:0)
szept. 4. 16:00
Aberdeen U21 - Arbroath
1:1 (0:0)
szept. 4. 16:00
Cowdenbeath - Alloa
0:2 (0:1)
szept. 4. 16:00
Raith - Forfar
1:0 (1:0)
szept. 4. 16:00
Inverness - Buckie Thistle
4:0 (1:0)
szept. 4. 16:00
Peterhead - East Fife
0:1 (0:1)
szept. 4. 16:00
Celtic II - Greenock Morton
1:3 (1:2)
szept. 4. 16:00
Kilmarnock - Falkirk
3:1 (1:1)
szept. 4. 16:00
Elgin - Dunfermline
3:0 (0:0)

szept. 4. 02:10
Tigre - Agropecuario
2:0 (0:0)
szept. 4. 20:00
GyE Jujuy - All Boys
1:0 (0:0)
szept. 4. 20:00
Instituto - Tristán Suárez
1:2 (1:1)
szept. 4. 20:00
Villa Dálmine - San Telmo
3:3 (0:3)
szept. 4. 20:30
Alvarado - Deportivo Maipú
1:0 (1:0)
szept. 4. 20:30
Guillermo Brown - Almagro
1:0 (1:0)
szept. 4. 13:00
Falkenberg - Akropolis
3:3 (3:0)
szept. 4. 15:00
Brage - Landskrona
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 4. 22:30
Colo Colo - Everton FC
2:0 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 4. 16:00
Altrincham - Dover Athletic
3:2 (1:1)
szept. 4. 16:00
Boreham Wood - Stockport
0:0
szept. 4. 16:00
Maidenhead - Torquay
3:4 (0:4)
szept. 4. 16:00
Southend - Wrexham
2:2 (1:0)
szept. 4. 16:00
Dagenham & Redbridge - Wealdstone
2:2 (1:1)
szept. 4. 16:00
Eastleigh - King's Lynn
3:3 (2:0)
szept. 4. 16:00
Chesterfield - Bromley
2:2 (1:1)
szept. 4. 16:00
Grimsby - Barnet
4:3 (1:2)
szept. 4. 16:00
Notts - Aldershot
3:2 (1:1)
szept. 4. 16:00
Solihull Moors - Weymouth
3:4 (1:3)
szept. 4. 18:15
Yeovil - Halifax
1:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
szept. 4. 15:00
Hapoel Kfar Kana - Tzeirey Taibe
0:1 (0:0)
szept. 4. 14:30
GVVV - Volendam II
2:5 (1:3)
szept. 4. 14:30
Noordwijk - Ijsselmeervogels
3:2 (1:1)
szept. 4. 14:30
Amsterdamsche - Scheveningen
2:0 (1:0)
szept. 4. 15:00
Ido-Ambacht - Kozakken Boys
1:1 (1:0)
szept. 4. 15:00
Maassluis - Koninklijke
3:2 (1:1)
szept. 4. 15:00
Quick Boys - De Treffers
0:1 (0:1)
szept. 4. 15:00
Spakenburg - Katwijk
2:3 (1:1)
szept. 4. 15:30
Sparta Rotterdam II - Rijnsburgse
3:1 (1:1)
szept. 4. 15:30
Hardenberg - TEC
1:1 (0:1)
szept. 4. 16:30
Roltek Dob - Rudar Velenje
1:2 (0:0)
szept. 4. 16:30
NS Drava - Primorje
2:4 (0:0)
szept. 4. 20:00
Nafta - Triglav
1:1 (0:0)
26 mérkőzés
szept. 4. 15:00
Barry Town - Goytre
2:0 (0:0)
szept. 4. 15:00
Swansea University - Caldicot Town
6:3 (0:0)
szept. 4. 15:00
Goytre United - Taff's Well
0:3 (0:0)
szept. 4. 15:00
Pontardawe Town - Cardiff MU
0:1 (0:0)
szept. 4. 15:00
Carmarthen - Trethomas Bluebirds
2:1 (0:0)
szept. 4. 15:00
Pontypridd - Penydarren BGC
6:0 (0:0)
szept. 4. 15:00
Penybont - Undy Athletic
7:0 (0:0)
szept. 4. 15:00
Dinas Powys - Afan Lido
2:1 (0:0)
szept. 4. 15:00
Monmouth Town - Llanelli
3:0 (0:0)
szept. 4. 15:00
The New Saints - Llanrwst United
6:0 (0:0)
szept. 4. 15:00
Ynysygerwn - Cambrian & Clydach
1:3 (0:0)
szept. 4. 15:00
Aberystwyth - Aber Valley
9:0 (0:0)
szept. 4. 15:00
Llandudno Albion - Guilsfield
3:5 (0:0)
szept. 4. 15:00
Newtown AFC - Berriew
6:1 (0:0)
szept. 4. 15:00
Flint - Penrhyndeudraeth
5:0 (0:0)
szept. 4. 15:00
Bala - Brymbo
17:1 (0:0)
szept. 4. 15:00
Penrhyncoch - Ynyshir Albions
4:1 (0:0)
szept. 4. 15:00
Llanrhaeadr - Saltney Town
3:5 (0:0)
szept. 4. 15:00
Bodedern - Ruthin Town
4:5 (0:0)
szept. 4. 15:00
Conwy Borough - Cefn Albion
3:2 (0:0)
szept. 4. 15:00
Buckley - Porthmadog
3:1 (0:0)
szept. 4. 15:00
Prestatyn - Rhostyllen
6:0 (0:0)
szept. 4. 15:00
Llanidloes Town - Bangor City
1:4 (0:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
szept. 4. 23:00
América de Cali - Quindío
0:1 (0:0)
szept. 4. 11:00
Blaublitz Akita - Thespa Kusatsu
1:0 (0:0)
szept. 4. 11:00
Matsumoto Yamaga - Jubilo Iwata
0:4 (0:1)
szept. 4. 11:00
Ventforet Kofu - Kyoto Sanga
3:0 (1:0)
szept. 4. 11:00
Sagamihara - JEF United
1:0 (0:0)
szept. 4. 12:00
V-Varen Nagasaki - Ryukyu
3:1 (2:0)
szept. 4. 12:00
Montedio Yamagata - Mito Hollyhock
0:1 (0:1)
szept. 4. 12:00
Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia
0:4 (0:3)
szept. 4. 16:00
Kórdrengir - Fjölnir
1:4 (0:1)
szept. 4. 16:00
UMF Grindavik - Fram Reykjavik
0:2 (0:1)
szept. 4. 17:00
Vestri - Thor Akureyri
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 4. 01:30
Louisville City - Tulsa Roughnecks
0:1 (0:1)
szept. 4. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Oakland Roots
3:0 (2:0)
szept. 4. 23:00
Sporting Kansas City II - OKC Energy
3:0 (1:0)
szept. 4. 12:00
Seongnam Ilhwa - Daegu
0:0
szept. 4. 16:00
Carrick Rangers - Coleraine
0:3 (0:1)
szept. 4. 16:00
Cliftonville - Glentoran
1:0 (0:0)
szept. 4. 16:00
Portadown - Larne
2:3 (0:2)
szept. 4. 16:00
Warrenpoint - Glenavon
1:6 (1:4)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
szept. 4. 13:35
Jiangxi Beidamen - Suzhou Dongwu
0:1 (0:1)
szept. 4. 13:35
Kunshan - Shaanxi Chang'an
1:1 (0:0)
szept. 4. 00:15
Mineros Guyana - UCV
1:1 (1:0)
szept. 4. 22:00
LALA - Metropolitanos
1:3 (1:0)
szept. 4. 02:00
UPNFM - Victoria
3:0 (3:0)
szept. 4. 23:06
Marathón - Real Sociedad
2:1 (1:0)
szept. 4. 06:30
Busan I'Park - Daejeon Citizen
1:1 (0:0)
szept. 4. 09:00
Chungnam Asan - Anyang
0:2 (0:1)
szept. 4. 11:30
Sangju Sangmu - Seoul E-Land
3:1 (1:0)
szept. 4. 09:30
Lokomotiv Szófia - CSKA 1948 Sofia
0:1 (0:1)
szept. 4. 10:00
FC Brasov - Chindia Targoviste
1:1 (0:0)
szept. 4. 10:00
Beroe - Arda Kardzhali
1:3 (1:2)
szept. 4. 10:30
Argesul Pitesti - Rapid Bukarest
2:2 (1:1)
szept. 4. 11:00
Domzale - Aluminij
0:2 (0:2)
szept. 4. 11:00
FK Minsk - BATE Borisov
1:5 (1:2)
szept. 4. 11:30
Atlético CP - Sacavenense
1:0 (0:0)
szept. 4. 12:00
Wales U19 - Ausztria U19
2:3 (1:2)
szept. 4. 12:00
Wisla Plock - Stomil Olsztyn
0:1 (0:1)
szept. 4. 12:00
Napredak - FK Mladost Lucani
0:2 (0:0)
szept. 4. 12:00
Górnik Leczna - Pogon Siedlce
1:0 (0:0)
szept. 4. 12:00
Korona Kielce - Radomiak Radom
1:1 (1:1)
szept. 4. 12:30
Zaglebie Lubin - Lech Poznan
1:2 (1:0)
szept. 4. 13:15
Slaven Belupo - Cibalia Vinkovci
4:1 (2:1)
szept. 4. 14:00
Aue - Hallescher
6:0 (2:0)
szept. 4. 15:00
Norvégia U18 - Dánia U19
1:6 (0:4)
szept. 4. 15:00
Jeziorak Ilawa - Lechia Gdansk
0:3 (0:0)
szept. 4. 16:00
Garbarnia Krakow - Wisla Kraków
2:2 (2:1)
szept. 4. 16:00
Lokomotiv Zágráb - Maribor
3:0 (1:0)
szept. 4. 16:00
Burundi - Seychelles-szigetek
8:1 (4:0)
szept. 4. 16:30
Szlovénia U19 - Oroszország U19
2:0 (1:0)
szept. 4. 16:45
Apollon Smyrnis - Asteras Tripolis
0:1 (0:1)
szept. 4. 16:45
Kalamata - Olympiakos Volos
3:1 (2:1)
szept. 4. 17:00
Veria - PAOK Saloniki
0:1 (0:0)
szept. 4. 17:00
Franciaország U19 - Szlovákia U19
1:1 (0:0)
szept. 4. 17:00
Brescia - Venezia
4:0 (2:0)
szept. 4. 17:00
Sassuolo - Cremonese
0:2 (0:2)
szept. 4. 17:00
Volos NFC - Niki Volos
2:0 (1:0)
szept. 4. 17:30
Kasimpasa - Tuzlaspor
0:3 (0:0)
szept. 4. 18:00
Haiti - Jordánia
2:0 (2:0)
szept. 4. 18:00
Katowice - Banik Ostrava
0:2 (0:2)
szept. 4. 18:00
UTA Arad - Kolubara
0:0
szept. 4. 18:00
Antalyaspor - Rizespor
2:1 (0:0)
szept. 4. 18:00
Finnország U19 - Svédország U18
3:0 (1:0)
szept. 4. 18:30
Panathinaikosz - Lamia
3:2 (1:1)
szept. 4. 18:45
Katar - Portugália
1:3 (0:2)
szept. 4. 18:45
Zejtun Corinthians - Pieta Hotspurs
0:2 (0:1)
szept. 4. 20:45
Bosznia-Hercegovina - Kuvait
1:0 (0:0)
szept. 4. 21:00
Zebbug Rangers - San Gwann
1:1 (1:0)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
369
36 (10%)
149 (40%)
478
372
32 (9%)
155 (42%)
470
366
38 (10%)
135 (37%)
460
364
31 (9%)
149 (41%)
453
372
29 (8%)
150 (40%)
445
372
34 (9%)
136 (37%)
442
367
33 (9%)
137 (37%)
439
356
26 (7%)
154 (43%)
438
363
42 (12%)
110 (30%)
430
10. AltT
363
23 (6%)
155 (43%)
425

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont