Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 22.

Meccsek - 2021. augusztus 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. augusztus 22.)


3 mérkőzés
aug. 22. 17:00
Real Sociedad - Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
aug. 22. 19:30
Atlético Madrid - Elche
1:0 (1:0)
aug. 22. 22:00
Levante - Real Madrid
3:3 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 22. 15:00
Southampton - Manchester United
1:1 (1:0)
aug. 22. 15:00
Wolverhampton - Tottenham
0:1 (0:1)
aug. 22. 17:30
Arsenal - Chelsea
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
aug. 22. 15:45
Mezőkövesd - Gyirmót
0:0
aug. 22. 18:00
Újpest - MTK
1:2 (0:0)

4 mérkőzés
aug. 22. 18:30
Udinese - Juventus
2:2 (0:2)
aug. 22. 18:30
Bologna - Salernitana
3:2 (0:0)
aug. 22. 20:45
AS Roma - Fiorentina
3:1 (1:0)
aug. 22. 20:45
Napoli - Venezia
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 22. 15:30
Hoffenheim - Union Berlin
2:2 (2:1)
aug. 22. 17:30
Bayern München - 1. FC Köln
3:2 (0:0)
9 mérkőzés
aug. 22. 17:30
Budafok - Dorog
2:0 (1:0)
aug. 22. 17:30
Nyíregyháza - Budaörs
3:1 (2:0)
aug. 22. 19:00
Győri ETO - Soroksár
2:2 (1:1)
aug. 22. 19:00
Pécsi MFC - Ajka
2:0 (1:0)
aug. 22. 19:00
Kecskeméti TE - Csákvár
2:0 (1:0)
aug. 22. 19:00
Siófok - Vasas
2:2 (1:1)
6 mérkőzés
aug. 22. 13:00
Lyon - Clermont
3:3 (3:1)
aug. 22. 15:00
Bordeaux - Angers
1:1 (1:1)
aug. 22. 15:00
Montpellier HSC - Lorient
3:1 (0:1)
aug. 22. 15:00
Metz - Reims
1:1 (1:1)
aug. 22. 15:00
Strasbourg - Troyes
1:1 (0:1)
aug. 22. 17:00
Stade Rennes - Nantes
1:0 (0:0)

aug. 22. 13:30
Hamburger SV - Darmstadt
2:2 (2:2)
aug. 22. 13:30
Aue - Sandhausen
1:3 (0:0)
aug. 22. 13:30
Ingolstadt - FC Nürnberg
0:0
3 mérkőzés
aug. 22. 12:15
Twente - Ajax
1:1 (0:0)
aug. 22. 14:30
Feyenoord - Go Ahead Eagles
2:0 (0:0)
aug. 22. 16:45
Vitesse - Willem II
0:3 (0:2)
aug. 22. 17:00
UD Ibiza - Málaga
2:2 (1:0)
aug. 22. 19:30
Girona - Las Palmas
0:0
aug. 22. 19:30
Eibar - Ponferradina
0:1 (0:0)
aug. 22. 22:00
Huesca - FC Cartagena
2:0 (0:0)
aug. 22. 11:00
DVTK II - Eger
2:1 (0:0)
aug. 22. 17:00
DVSC-DEAC - Tiszafüred
2:3 (0:0)
aug. 22. 17:30
Putnok - Debreceni EAC
0:0
aug. 22. 17:30
Salgótarján - Tiszaújváros
0:3 (0:0)
aug. 22. 17:30
Jászberény - Füzesgyarmat
2:1 (0:0)
aug. 22. 17:30
Törökszentmiklós - Kisvárda II
0:2 (0:0)
aug. 22. 17:30
Sényő - Hajdúszoboszló
1:1 (0:0)
aug. 22. 17:30
Hidasnémeti - BKV Előre
0:5 (0:0)
aug. 22. 17:30
Tállya - Kazincbarcika
0:5 (0:0)
aug. 22. 11:00
Paks II - Vác
4:1 (0:0)
aug. 22. 17:30
Cegléd - Monor
1:0 (0:0)
aug. 22. 17:30
Szekszárd - Ferencváros II
1:1 (0:0)
aug. 22. 17:30
Gerjen - MTK II
2:1 (0:0)
aug. 22. 17:30
Mohács - Dunaújváros
0:1 (0:0)
aug. 22. 17:30
Iváncsa - Balassagyarmat
2:3 (0:0)
aug. 22. 17:30
Dabas-Gyón - Makó
0:1 (0:0)
aug. 22. 17:30
Rákosmenti KSK - ESMTK
2:1 (0:0)
aug. 22. 19:00
Kozármisleny - FC Dabas
2:2 (0:0)

aug. 22. 11:00
Gyirmót II - Nagykanizsai TE
3:1 (0:0)
aug. 22. 11:00
Puskás Akadémia II. - Bicske
2:1 (0:0)
aug. 22. 16:00
ZTE II - Veszprém
1:0 (0:0)
aug. 22. 16:15
Győri ETO II - Kaposvár
3:0 (0:0)
aug. 22. 17:30
Mosonmagyaróvár - Vidi II
2:0 (0:0)
aug. 22. 17:30
Gárdony - Érd
0:2 (0:0)
aug. 22. 17:30
Kelen - BVSC-Zugló
0:1 (0:0)
aug. 22. 18:00
Pápai Perutz - Balatonfüred
0:1 (0:0)
aug. 22. 19:00
Tatabánya - Komárom
1:1 (0:0)
aug. 22. 19:00
SC Sopron - Andráshida
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 22. 18:00
Reggina - Monza
0:0
aug. 22. 18:00
Ternana - Brescia
0:2 (0:2)
aug. 22. 20:30
Pisa - SPAL
1:0 (1:0)
aug. 22. 20:30
Crotone - Como
2:2 (0:0)
aug. 22. 20:30
Cremonese - Lecce
3:0 (0:0)
aug. 22. 20:30
Ascoli - Cosenza 1914
1:0 (1:0)
aug. 22. 20:30
Benevento - Alessandria
4:3 (2:2)
aug. 22. 16:30
Tondela - Portimonense
0:3 (0:2)
aug. 22. 19:00
Marítimo - FC Porto
1:1 (1:1)
aug. 22. 21:30
Guimaraes - Vizela
4:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 15:00
Lokomotiv Moszkva - FK Krasnodar
2:1 (2:0)
aug. 22. 17:00
FK Nizhny Novgorod - FK Rostov
1:2 (1:1)
aug. 22. 19:00
Khimki - Rubin Kazan
1:1 (1:1)

2 mérkőzés
aug. 22. 17:30
UTA Arad - Voluntari
2:0 (0:0)
aug. 22. 20:30
Botosani - Rapid Bukarest
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 18:15
Konyaspor - Istanbul Basaksehir
2:1 (0:1)
aug. 22. 20:45
Fenerbahce - Antalyaspor
2:0 (0:0)
aug. 22. 20:45
Göztepe Izmir - Malatyaspor
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 22. 00:00
Gremio Porto Alegre - Bahia
2:0 (0:0)
aug. 22. 02:00
Juventude - Fortaleza
1:1 (0:1)
aug. 22. 16:00
Palmeiras - Cuiabá
0:2 (0:1)
aug. 22. 21:00
Atlético PR - Corinthians
0:1 (0:0)
aug. 22. 21:00
Ceará - Flamengo RJ
1:1 (1:0)
aug. 22. 23:15
Santos - Internacional RS
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
aug. 22. 16:00
Zulte-Waregem - Sporting Charleroi
2:2 (1:1)
aug. 22. 18:30
Club Brugge - Beerschot-Wilrijk
3:2 (2:1)
aug. 22. 21:00
Mechelen - Union St. Gilloise
3:1 (1:1)
15 mérkőzés
aug. 22. 16:00
Oudenaarde - Aalst
0:1 (0:0)
aug. 22. 16:00
Royal Knokke - Rochefort
3:0 (0:0)
aug. 22. 16:00
Cappellen - Rupel Boom
0:2 (0:0)
aug. 22. 16:00
Jodoigne - Gullegem
3:1 (0:0)
aug. 22. 16:00
SW Harelbeke - Dikkelvenne
0:2 (0:0)
aug. 22. 16:00
Spouwen-Mopertingen - Mol Wezel
3:0 (0:0)
aug. 22. 16:00
Merelbeke - Zwarte Leeuw
1:2 (0:0)
aug. 22. 16:00
Tienen - Ganshoren
1:0 (0:0)
aug. 22. 16:00
Lixhe-Lanaye - Richelle
2:0 (0:0)
aug. 22. 16:00
Ieper - Diegem
1:4 (0:0)
aug. 22. 16:00
Rebecq - RAA La Louviere
1:2 (0:0)
aug. 22. 16:00
Sint-Eloois-Winkel - Aische
4:0 (0:0)
aug. 22. 16:00
Gent-Zeehaven - Raeren
4:1 (0:0)
aug. 22. 16:00
Borinage - Londerzeel
2:0 (0:0)
aug. 22. 16:00
Charleroi-Marchienne - Liege
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
aug. 22. 13:00
Dundee FC - Hibernian
2:2 (1:1)
aug. 22. 16:00
Ross County - Rangers FC
2:4 (1:2)
aug. 22. 16:00
Heart of Midlothian - Aberdeen
1:1 (0:0)
aug. 22. 16:00
St. Johnstone - Dundee United
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 17:00
Sturm Graz - Austria Wien
2:2 (0:1)
aug. 22. 17:00
Rapid Wien - Ried
3:0 (1:0)
aug. 22. 17:00
LASK Linz - Hartberg
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 16:00
Illichivets - Zorya Lugansk
3:4 (0:3)
aug. 22. 18:30
Kolos Kovalivka - Oleksandria
0:1 (0:0)
aug. 22. 20:30
Dinamo Kiev - Desna
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 13:00
Würzburger Kickers - Osnabrück
1:1 (0:0)
aug. 22. 14:00
Wehen Wiesbaden - Havelse
2:1 (0:0)
aug. 22. 15:00
Türkgücü-Ataspor - Freiburg II
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 22. 14:15
Lausanne - Basel
2:2 (1:1)
aug. 22. 16:30
Servette - Luzern
4:1 (3:0)
4 mérkőzés
aug. 22. 01:15
Boca Juniors - Patronato
1:0 (0:0)
aug. 22. 20:45
Newell's Old Boys - Rosario Central
1:1 (0:0)
aug. 22. 23:00
San Lorenzo - Argentinos Juniors
0:1 (0:1)
9 mérkőzés
aug. 22. 02:00
Inter Miami - Toronto FC
3:1 (2:0)
aug. 22. 02:00
Philadelphia - Montréal
1:1 (0:1)
aug. 22. 02:00
D.C. United - Atlanta United
1:2 (0:1)
aug. 22. 02:00
New England - FC Cincinnati
4:1 (3:0)
aug. 22. 02:30
Houston Dynamo - FC Dallas
2:2 (1:0)
aug. 22. 02:45
Orlando City - Chicago Fire
1:0 (0:0)
aug. 22. 03:00
Austin FC - Portland Timbers
3:1 (3:0)
aug. 22. 03:00
Colorado Rapids - Real Salt Lake
2:1 (0:0)
aug. 22. 04:00
Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC
2:1 (0:1)

2 mérkőzés
aug. 22. 15:00
Piast Gliwice - Slask Wroclaw
1:1 (0:0)
aug. 22. 17:30
Lech Poznan - Lechia Gdansk
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 18:00
Sered - Slovan Bratislava
0:1 (0:1)
aug. 22. 18:00
Zilina - FK Senica
3:0 (0:0)
aug. 22. 20:00
Dunaszerdahely - Trencín
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 22. 18:55
Istra 1961 - Osijek
2:0 (0:0)
aug. 22. 21:00
Rijeka - Sibenik
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 14:00
Randers - Aalborg
1:1 (1:1)
aug. 22. 16:00
FC Kobenhavn - SonderjyskE
2:0 (0:0)
aug. 22. 18:00
Viborg - Aarhus
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 22. 15:00
Halmstad - Norrköping
2:1 (1:0)
aug. 22. 15:00
Elfsborg - Hammarby
2:2 (1:0)
aug. 22. 17:30
AIK - Häcken
2:1 (1:0)
aug. 22. 17:30
Örebro - Sirius
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 22. 16:00
Viktoria Plzen - Karvina
2:0 (1:0)
aug. 22. 16:00
Budejovice - Slovan Liberec
1:0 (1:0)
aug. 22. 16:00
Jablonec - Slovácko
1:1 (0:1)
aug. 22. 19:00
Slavia Praha - Banik Ostrava
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 16:30
Vojvodina - Novi Pazar
2:1 (1:0)
aug. 22. 18:00
Spartak Subotica - Napredak
3:2 (2:0)
aug. 22. 21:00
Kolubara - Partizan
0:4 (0:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
aug. 22. 14:15
FC Schaffhausen - FC Vaduz
1:1 (1:1)
aug. 22. 00:00
Operário PR - Vasco da Gama
2:0 (2:0)
aug. 22. 02:00
Remo - CRB
1:2 (0:0)
aug. 22. 16:00
Botafogo - Vila Nova
3:2 (2:0)
aug. 22. 21:00
Goiás - Sampaio Correa
2:2 (1:1)
5 mérkőzés
aug. 22. 18:00
Bodo/Glimt - Kristiansund
3:0 (0:0)
aug. 22. 18:00
Valerenga - Viking
1:1 (1:0)
aug. 22. 18:00
Haugesund - Lilleström
0:3 (0:2)
aug. 22. 18:00
Sandefjord - Tromso
1:1 (1:1)
aug. 22. 20:00
Rosenborg - Odd Grenland
5:0 (3:0)
aug. 22. 10:30
Kapfenberg - Grazer
1:2 (1:2)
aug. 22. 12:00
Varzim - Rio Ave
0:3 (0:1)
aug. 22. 15:00
Leixőes - Académica
2:1 (0:1)
aug. 22. 16:30
FC Porto II - Nacional
1:1 (1:0)
aug. 22. 19:00
Benfica II - Trofense
2:1 (2:0)
aug. 22. 19:00
Academico Viseu - Mafra
1:3 (0:2)
aug. 22. 20:30
Feirense - Chaves
3:1 (3:0)
1 mérkőzés
aug. 22. 18:00
Olympiakos Nicosia - Aris Limassol
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
aug. 22. 17:30
HIFK Helsinki - Kuopion
1:5 (1:0)
aug. 22. 17:30
Mariehamn - Honka
1:3 (0:3)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
2 mérkőzés
aug. 22. 17:45
Lokomotiv Plovdiv - Slavia Szófia
0:1 (0:1)
aug. 22. 20:00
CSKA Szófia - Pirin Blagoevgrad
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 22. 11:00
Nagoya Grampus - Avispa Fukuoka
1:0 (0:0)
aug. 22. 15:00
FK Minsk - Neman Grodno
0:4 (0:1)
aug. 22. 17:00
Energetik-BGU Minsk - BATE Borisov
1:1 (1:1)
aug. 22. 19:30
Dinamo Brest - Torpedo Zhodino
3:2 (0:2)
aug. 22. 20:00
Waasland-Beveren - Deinze
0:2 (0:1)
aug. 22. 13:00
Falkenberg - Trelleborg
1:0 (1:0)
aug. 22. 15:00
Öster - Örgryte
0:0
aug. 22. 15:00
Sundsvall - AFC Eskilstuna
3:1 (1:0)
aug. 22. 12:40
Katowice - Zaglebie Sosnowiec
3:2 (0:2)
aug. 22. 15:00
Gornik Polkowice - Arka Gdynia
2:1 (1:0)
aug. 22. 18:00
Tychy - Sandecja Nowy Sacz
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
aug. 22. 00:00
Club Atlas - Toluca
0:0
aug. 22. 02:00
Club León - Santos Laguna
1:1 (0:1)
aug. 22. 19:00
UNAM Pumas - Puebla
2:0 (0:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
2 mérkőzés
aug. 22. 17:00
Bravo - Olimpija Ljubljana
2:0 (1:0)
aug. 22. 20:15
NS Mura - Celje
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 17:00
FK Rudar - Borac Banja Luka
1:1 (1:1)
aug. 22. 21:00
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:1 (0:1)
aug. 22. 15:00
Start - Sogndal
1:1 (0:0)
aug. 22. 15:00
Raufoss - Ullensaker/Kisa
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 22. 01:00
Curicó Unido - Audax Italiano
2:2 (1:1)
aug. 22. 17:00
Cobresal - Unión Espanola
2:0 (1:0)
aug. 22. 20:00
Melipilla - Huachipato
1:2 (1:0)
aug. 22. 16:00
Ümraniyespor - Istanbulspor
2:0 (1:0)
aug. 22. 20:45
Manisa BBSK - Denizlispor
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 22. 16:30
Zira - Neftchi
1:2 (0:0)
aug. 22. 18:30
Karabakh - Sabail
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 22. 14:00
Kuressaare - Tammeka
2:0 (1:0)
3 mérkőzés

ORGANIC SHOP BIO INDIAI LÓTUSZ TESTÁPOLÓ KRÉM 250 ML
aug. 22. 14:30
Sparta Rotterdam II - De Treffers
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 22. 10:15
Lisen - Zbrojovka Brno
1:2 (0:0)
aug. 22. 17:00
Táborsko - Dukla Praha
0:1 (0:1)
aug. 22. 17:00
Varnsdorf - Vyskov
2:1 (1:1)
aug. 22. 16:00
Vikingur Gota - HB Torshavn
3:1 (3:0)
aug. 22. 16:00
Klaksvík - TB Tvoroyri
7:0 (0:0)
aug. 22. 16:00
Fuglafjordur - 07 Vestur
1:2 (1:1)
aug. 22. 18:00
Runavik - EB Streymur
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 22. 21:15
Víkingur Reykjavík - Valur
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 17:30
Vaasa - MuSa
4:0 (1:0)
aug. 22. 17:30
Jaro - Jippo
1:0 (0:0)
aug. 22. 17:30
MP Mikkeli - Gnistan
2:1 (0:1)
aug. 22. 01:30
Independiente Petrolero - Blooming
3:0 (1:0)
aug. 22. 23:00
Real Tomayapo - Royal Pari
1:4 (0:2)
aug. 22. 23:15
Club Bolívar - Guabirá
6:0 (2:0)
aug. 22. 17:00
ND Gorica - Fuzinar
3:0 (1:0)
aug. 22. 17:00
Roltek Dob - NS Drava
2:5 (0:3)
aug. 22. 01:05
Atlético Junior - Once Caldas
4:2 (2:1)
aug. 22. 21:00
La Equidad - Deportes Tolima
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 22. 14:00
Vendsyssel - Fredericia
1:1 (1:1)
aug. 22. 15:00
Horsens - Jammerbugt
2:1 (1:1)
aug. 22. 11:00
Albirex Niigata - Sagamihara
2:1 (1:1)
aug. 22. 11:00
Matsumoto Yamaga - Ehime
0:1 (0:0)
aug. 22. 11:30
Blaublitz Akita - V-Varen Nagasaki
1:1 (0:1)
aug. 22. 12:00
Mito Hollyhock - Kyoto Sanga
0:2 (0:1)
aug. 22. 12:00
Montedio Yamagata - Ryukyu
2:2 (2:1)
aug. 22. 12:00
Thespa Kusatsu - Renofa Yamaguchi
3:0 (3:0)
aug. 22. 16:00
Jeunesse Esch - F91 Dudelange
0:3 (0:1)
aug. 22. 16:00
Hostert - Wiltz
1:3 (0:0)
aug. 22. 16:00
Etzella Ettelbruck - UNA Strassen
2:3 (1:1)
aug. 22. 18:00
Differdange - Fola Esch
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 22. 01:30
Sol de América - Cerro Porteno
1:2 (1:0)
aug. 22. 23:00
12 de Octubre - River Plate
2:2 (1:0)
aug. 22. 15:00
Moroka Swallows - Real Kings
1:0 (0:0)
aug. 22. 17:00
TS Galaxy - Kaizer Chiefs
0:0

aug. 22. 17:30
Croatia Zmijavci - Kustosija
2:1 (1:0)
7 mérkőzés
6 mérkőzés
aug. 22. 16:00
Rabotnicki - Tikves Kavadarci
2:1 (1:0)
aug. 22. 16:00
Borec - Bregalnica Stip
1:1 (0:0)
aug. 22. 16:00
FK Skopje - Pelister
1:0 (1:0)
aug. 22. 16:00
Struga - Shkupi
4:2 (3:1)
aug. 22. 20:00
Akademija Pandev - Renova
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 22. 16:00
Liepaja - BFC Daugavpils
1:0 (0:0)
aug. 22. 17:00
Valmieras - Dinamo Riga
5:0 (3:0)
aug. 22. 19:00
Riga - Albatroz
3:0 (3:0)
2 mérkőzés
aug. 22. 18:00
Suduva - Nevezis
2:0 (1:0)
aug. 22. 11:00
FC Seoul - Pohang
2:2 (1:1)
aug. 22. 12:30
Ulsan Hyundai - Suwon Blue Wings
3:1 (1:1)

2 mérkőzés
aug. 22. 19:00
Santa Lucia - Gzira
1:1 (1:0)
aug. 22. 19:00
Hibernians - Gudja United
2:1 (1:0)
aug. 22. 17:00
Malisheva - Prishtina
1:1 (0:0)
aug. 22. 17:00
Ballkani - Dukagjini
2:2 (0:0)
aug. 22. 00:15
Hermanos Colmenares - Zulia
0:2 (0:0)
aug. 22. 22:00
Caracas - Monagas
4:2 (2:1)
aug. 22. 01:00
Real Espana - Real Sociedad
1:1 (0:1)
aug. 22. 03:00
UPNFM - CD Platense
3:0 (3:0)
aug. 22. 03:00
Honduras Progreso - Victoria
2:0 (2:0)
aug. 22. 03:15
Vida - Marathón
2:0 (2:0)
aug. 22. 12:00
Seoul E-Land - Jeonnam Dragons
1:1 (0:0)
aug. 22. 05:00
Salvador - Costa Rica
0:0
aug. 22. 17:00
KF Tiranë - Vllaznia
1:0 (1:0)
aug. 22. 18:00
Szudán - Niger
1:2 (0:1)
aug. 22. 19:00
Prat - Cornella
1:0 (0:0)
aug. 22. 20:40
Villanovense - Badajoz
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
312
36 (12%)
120 (38%)
420
2. AltT
312
33 (11%)
113 (36%)
391
315
29 (9%)
122 (39%)
389
314
32 (10%)
110 (35%)
380
312
28 (9%)
118 (38%)
376
314
35 (11%)
100 (32%)
375
315
27 (9%)
119 (38%)
373
314
30 (10%)
111 (35%)
372
315
31 (10%)
108 (34%)
371
315
31 (10%)
107 (34%)
369

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont