Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 21.

Meccsek - 2021. augusztus 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. augusztus 21.)


4 mérkőzés
aug. 21. 17:00
Alavés - Mallorca
0:1 (0:0)
aug. 21. 19:30
Granada - Valencia
1:1 (1:0)
aug. 21. 19:30
Espanyol - Villarreal
0:0
aug. 21. 22:00
Athletic Bilbao - FC Barcelona
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 21. 13:30
Liverpool - Burnley
2:0 (1:0)
aug. 21. 16:00
Manchester City - Norwich
5:0 (2:0)
aug. 21. 16:00
Aston Villa - Newcastle United
2:0 (1:0)
aug. 21. 16:00
Leeds United - Everton
2:2 (1:1)
aug. 21. 18:30
Brighton & Hove Albion - Watford
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 21. 16:00
Debreceni VSC - ZTE
1:2 (0:1)
aug. 21. 18:15
Fehérvár - Kisvárda
2:1 (1:0)
aug. 21. 20:30
Budapest Honvéd - Paks
3:1 (1:1)

4 mérkőzés
aug. 21. 18:30
Inter - Genoa
4:0 (2:0)
aug. 21. 18:30
Hellas Verona - Sassuolo
2:3 (0:1)
aug. 21. 20:45
Empoli - Lazio
1:3 (1:3)
aug. 21. 20:45
Torino - Atalanta
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 21. 15:30
Freiburg - Borussia Dortmund
2:1 (1:0)
aug. 21. 15:30
Hertha BSC - Wolfsburg
1:2 (0:0)
aug. 21. 15:30
Bochum - Mainz
2:0 (1:0)
aug. 21. 18:30
Bayer Leverkusen - Mönchengladbach
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 17:00
AS Monaco - Lens
0:2 (0:0)
aug. 21. 21:00
St. Etienne - Lille
1:1 (0:1)
aug. 21. 13:30
Karlsruhe - Werder Bremen
0:0
aug. 21. 13:30
Paderborn - St. Pauli
3:1 (1:1)
aug. 21. 13:30
Regensburg - Schalke 04
4:1 (1:0)
aug. 21. 20:30
Hansa Rostock - Dynamo Dresden
1:3 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 21. 18:45
Heerenveen - Waalwijk
3:2 (3:0)
aug. 21. 20:00
PSV Eindhoven - Cambuur
4:1 (2:0)
aug. 21. 20:00
Sparta Rotterdam - Heracles
1:1 (1:0)
aug. 21. 21:00
Groningen - Utrecht
0:0
aug. 21. 17:00
Lugo - Real Sociedad II
0:0
aug. 21. 19:30
Tenerife - Sporting Gijón
0:0
aug. 21. 22:00
Alcorcón - Fuenlabrada
0:2 (0:0)

11 mérkőzés
aug. 21. 13:30
Queens Park - Barnsley
2:2 (0:2)
aug. 21. 16:00
Bournemouth - Blackpool
2:2 (2:0)
aug. 21. 16:00
Blackburn Rovers - West Bromwich
1:2 (0:2)
aug. 21. 16:00
Derby - Middlesbrough
0:0
aug. 21. 16:00
Cardiff - Millwall
3:1 (0:0)
aug. 21. 16:00
Coventry - Reading
2:1 (0:1)
aug. 21. 16:00
Fulham - Hull
2:0 (2:0)
aug. 21. 16:00
Stoke - Nottingham Forest
1:0 (0:0)
aug. 21. 16:00
Luton - Birmingham
0:5 (0:2)
aug. 21. 16:00
Preston - Peterborough
1:0 (1:0)
aug. 21. 16:00
Sheffield United - Huddersfield
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 18:00
Pordenone - Perugia
0:1 (0:1)
aug. 21. 20:30
Cittadella - Vicenza
1:0 (0:0)
aug. 21. 19:00
Gil Vicente - Benfica
0:2 (0:0)
aug. 21. 21:30
Sporting CP - Belenenses
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
aug. 21. 15:00
CSKA Moszkva - Akhmat Grozny
2:0 (0:0)
aug. 21. 15:00
Arsenal-Tula - Szpartak Moszkva
1:1 (0:0)
aug. 21. 17:00
Ufa - Zenit Szentpétervár
1:1 (0:1)
aug. 21. 17:00
FK Ural - Dinamo Moszkva
0:1 (0:1)
aug. 21. 19:00
Sovjetov - PFC Sochi
1:0 (1:0)
aug. 21. 15:00
Dijon - Toulouse
2:4 (1:1)
aug. 21. 19:00
Le Havre - Chamois Niortais
2:1 (1:0)
aug. 21. 19:00
Pau - SC Bastia
2:0 (0:0)
aug. 21. 19:00
Valenciennes - Rodez
1:4 (1:1)
aug. 21. 19:00
Grenoble - Quevilly
2:0 (1:0)
aug. 21. 19:00
Amiens SC - Sochaux
0:0
aug. 21. 19:00
Caen - Nancy
1:0 (1:0)
aug. 21. 19:00
Dunkerque - Nimes
0:2 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 21. 17:30
CS U Craiova - Gaz Metan Medias
1:0 (0:0)
aug. 21. 20:30
Argesul Pitesti - CFR Cluj
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 21. 18:15
Kasimpasa - Giresunspor
2:0 (1:0)
aug. 21. 20:45
Alanyaspor - Altay Izmir
1:4 (0:2)
1 mérkőzés
aug. 21. 22:00
Atlético GO - Chapecoense
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 21. 16:15
Seraing United - Cercle Brugge
2:1 (0:1)
aug. 21. 18:30
Oud-Heverlee - AS Eupen
1:4 (0:2)
aug. 21. 20:45
Sint-Truidense - Kortrijk
0:2 (0:1)
7 mérkőzés
aug. 21. 19:30
Hoogstraten - Lorraine Arlon
5:1 (0:0)
aug. 21. 19:30
Hades - Lyra-Lierse Berlaar
1:3 (0:0)
aug. 21. 20:00
Wellen - Dessel Sport
1:0 (0:0)
aug. 21. 20:00
Dender - Diest
3:0 (0:0)
aug. 21. 20:00
Patro Eisden - RC Lebbeke
0:1 (0:0)
aug. 21. 20:00
Mandel United - Racing Waregem
2:0 (0:0)
aug. 21. 20:00
Onhaye - Jong Lede
4:3 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 16:00
Celtic - St. Mirren
6:0 (4:0)
aug. 21. 16:00
Livingston - Motherwell
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 21. 17:00
Salzburg - Austria Klagenfurt
3:1 (1:1)
aug. 21. 17:00
Wolfsberger - Admira
3:0 (2:0)
aug. 21. 17:00
Swarovski Tirol - Altach
0:0

3 mérkőzés
aug. 21. 16:00
Veres Rivne - Minai
1:0 (0:0)
aug. 21. 18:30
Dnipro-1 - Rukh Vynnyky
2:0 (2:0)
12 mérkőzés
aug. 21. 14:00
Rotherham - Sheffield Wednesday
0:2 (0:0)
aug. 21. 16:00
Ipswich - Milton Keynes Dons
2:2 (1:0)
aug. 21. 16:00
Sunderland AFC - Wimbledon
1:0 (0:0)
aug. 21. 16:00
Bolton Wanderers - Oxford United
2:1 (1:1)
aug. 21. 16:00
Cambridge United - Burton Albion
3:0 (0:0)
aug. 21. 16:00
Charlton Athletic - Wigan
0:2 (0:0)
aug. 21. 16:00
Doncaster - Portsmouth
0:0
aug. 21. 16:00
Shrewsbury - Plymouth
0:3 (0:1)
aug. 21. 16:00
Wycombe - Lincoln City
1:0 (1:0)
aug. 21. 16:00
Crewe - Accrington Stanley
0:1 (0:1)
aug. 21. 16:00
Gillingham - Morecambe
2:1 (1:1)
aug. 21. 16:00
Fleetwood - Cheltenham
3:2 (1:1)
6 mérkőzés
aug. 21. 14:00
Kaiserslautern - 1860 München
3:0 (2:0)
aug. 21. 14:00
Braunschweig - Zwickau
2:0 (1:0)
aug. 21. 14:00
Magdeburg - Duisburg
2:1 (2:0)
aug. 21. 14:00
Viktoria Köln - Waldhof Mannheim
2:3 (0:3)
aug. 21. 14:00
Meppen - Verl
2:0 (1:0)

2 mérkőzés
aug. 21. 18:00
FC Zürich - Grasshoppers
2:1 (1:1)
aug. 21. 20:30
St. Gallen - Sion
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 21. 00:00
Banfield - Estudiantes
1:1 (0:1)
aug. 21. 00:00
Sarmiento - Atlético Tucumán
3:0 (0:0)
aug. 21. 18:30
Godoy Cruz - Huracán
1:1 (1:1)
aug. 21. 18:30
Central Córdoba SdE - Platense
2:2 (2:0)
aug. 21. 20:45
Vélez Sársfield - Lanus
5:1 (1:0)
aug. 21. 23:00
Arsenal FC - Racing Club
0:3 (0:1)
aug. 21. 07:00
SKA-Energia Khabarovsk - Yenisey
4:3 (0:2)
aug. 21. 15:00
Neftekhimik - Tomsk
0:1 (0:0)
aug. 21. 16:00
Metallurg Lipetsk - Krasnodar II
1:2 (0:2)
aug. 21. 16:00
Veles - Alania Vladikavkaz
2:2 (2:2)
aug. 21. 16:30
Kamaz - Baltika Kaliningrad
0:1 (0:1)
aug. 21. 17:00
Gazovik Orenburg - Akron
1:0 (0:0)
aug. 21. 17:00
Fakel - Rotor Volgograd
1:0 (1:0)
aug. 21. 17:00
Volgar Astrakhan - Torpedo Moszkva
0:1 (0:0)
3 mérkőzés

3 mérkőzés
aug. 21. 15:00
Pogon Szczecin - Stal Mielec
4:1 (0:1)
aug. 21. 17:30
Cracovia Krakow - Jagiellonia
2:1 (1:0)
aug. 21. 20:00
Górnik Leczna - Wisla Kraków
1:3 (0:1)
aug. 21. 16:30
Venlo - Almere City
2:1 (1:1)
12 mérkőzés
aug. 21. 16:00
Exeter - Bristol Rovers
4:1 (4:0)
aug. 21. 16:00
Carlisle - Leyton
1:1 (1:0)
aug. 21. 16:00
Harrogate Town - Barrow
2:1 (0:1)
aug. 21. 16:00
Hartlepool - Walsall
2:0 (1:0)
aug. 21. 16:00
Mansfield - Bradford
2:3 (1:1)
aug. 21. 16:00
Northampton - Rochdale
1:3 (1:1)
aug. 21. 16:00
Scunthorpe - Sutton
1:1 (0:0)
aug. 21. 16:00
Tranmere - Newport
0:1 (0:0)
aug. 21. 16:00
Stevenage - Port Vale
1:1 (1:1)
aug. 21. 16:00
Forest Green Rovers - Crawley
6:3 (2:2)
aug. 21. 16:00
Oldham - Colchester
1:2 (0:2)
aug. 21. 16:00
Salford - Swindon
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 18:00
Ruzomberok - Trnava
0:0
2 mérkőzés
aug. 21. 16:30
Nehaj - Borac Imbriovec
2:0 (0:0)
aug. 21. 17:00
Zagora - Karlovac 1919
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 18:55
NK Gorica - Slaven Belupo
1:0 (0:0)
aug. 21. 21:00
Dinamo Zágráb - Lokomotiv Zágráb
1:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
aug. 21. 18:00
Odense BK - Bröndby
2:2 (0:2)
1 mérkőzés
aug. 21. 15:00
Malmö FF - Degerfors
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 21. 16:00
FK Pardubice - Bohemians 1905
3:0 (1:0)
aug. 21. 16:00
Zlín - Sigma Olomouc
1:4 (0:1)
aug. 21. 16:00
Mlada Boleslav - Teplice
3:1 (2:1)
aug. 21. 19:00
Sparta Praha - Hradec Králové
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 16:55
Radnicki Kragujevac - Cukaricki
0:3 (0:2)
aug. 21. 19:00
Crvena Zvezda - Backa Topola
3:1 (1:1)
aug. 21. 18:00
Aarau - Stade Lausanne-Ouchy
5:2 (3:0)
aug. 21. 18:00
Yverdon - Neuchatel Xamax FC
1:1 (1:0)
aug. 21. 00:00
Avaí - Coritiba
1:2 (1:1)
aug. 21. 02:30
Cruzeiro - Confianca
1:0 (0:0)
aug. 21. 21:30
EC Vitória - Guarani
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 18:00
Stabaek - Mjondalen
1:1 (1:0)
aug. 21. 20:00
Stromsgodset - Brann
3:1 (0:1)
aug. 21. 14:30
Horn - Dornbirn
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 21. 20:45
Sligo Rovers - Derry City
1:2 (1:1)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
aug. 21. 12:00
Estrela - Farense
3:1 (0:1)
aug. 21. 15:00
Penafiel - Casa Pia
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 21. 14:00
Inter Turku - Ilves
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 21. 18:00
Paphos FC - APOEL Nikosia
4:0 (3:0)
9 mérkőzés
aug. 21. 11:00
Vissel Kobe - Kashima Antlers
1:0 (0:0)
aug. 21. 12:00
Gamba Osaka - FC Tokyo
0:0
aug. 21. 12:00
Kashiwa Reysol - Sagan Tosu
1:3 (1:2)
aug. 21. 12:00
Oita Trinita - Consadole Sapporo
1:1 (1:0)
aug. 21. 12:00
Shonan Bellmare - Shimizu
1:1 (1:1)
aug. 21. 12:00
Cerezo Osaka - Yokohama FC
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 21. 20:00
Ludogorets - Lokomotiv Szófia
5:0 (2:0)
aug. 21. 15:00
Smorgon - Ruh Brest
1:1 (0:1)
aug. 21. 17:00
Slavia Mozyr - Shakhter Soligorsk
0:4 (0:2)
aug. 21. 19:00
FK Gomel - Dinamo Minsk
2:0 (1:0)
aug. 21. 20:45
Mouscron-Péruwelz - Lommel
0:1 (0:1)
aug. 21. 12:40
Jastrzebie - Resovia Rzeszów
1:1 (1:1)
aug. 21. 18:00
Korona Kielce - Lódzki
1:0 (0:0)
aug. 21. 20:30
Widzew Lódz - Stomil Olsztyn
2:0 (1:0)

Panarom karácsonyi illat
aug. 21. 20:00
Brown de Adrogué - San Telmo
2:2 (2:0)
aug. 21. 20:00
Tristán Suárez - All Boys
0:2 (0:1)
aug. 21. 23:10
Tigre - Temperley
1:1 (0:0)
aug. 21. 15:00
Värnamo - Landskrona
2:0 (0:0)
aug. 21. 17:00
Brage - Västeras SK
3:3 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 21. 04:00
Mazatlán - Tigres
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 17:00
Radomlje - Tabor Sezana
0:1 (0:0)
aug. 21. 20:15
Koper - Maribor
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 19:00
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo
1:2 (0:1)
aug. 21. 21:00
Zrinjski - Tuzla City
1:1 (0:1)
aug. 21. 16:00
Arbroath - Partick Thistle
3:1 (1:1)
aug. 21. 16:00
Hamilton - Kilmarnock
0:2 (0:0)
aug. 21. 16:00
Inverness - Ayr
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 21. 17:30
Santiago Wanderers - La Serena
2:2 (2:1)
aug. 21. 20:00
Nublense - Palestino
2:2 (1:0)
aug. 21. 22:30
Colo Colo - Antofagasta
2:0 (0:0)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
8 mérkőzés
aug. 21. 16:00
Aldershot - Chesterfield
0:2 (0:0)
aug. 21. 16:00
Barnet - Notts
0:5 (0:0)
aug. 21. 16:00
Halifax - Maidenhead
1:2 (1:0)
aug. 21. 16:00
Torquay - Altrincham
1:3 (0:2)
aug. 21. 16:00
Weymouth - Boreham Wood
0:2 (0:2)
aug. 21. 16:00
King's Lynn - Southend
0:1 (0:1)
aug. 21. 16:00
Stockport - Dagenham & Redbridge
1:3 (1:1)
aug. 21. 16:00
Wealdstone - Woking
1:2 (0:2)
aug. 21. 18:15
Eyüpspor - Keciörengücü
2:1 (2:1)
aug. 21. 20:45
Altinordu - Tuzlaspor
1:3 (1:3)
1 mérkőzés
aug. 21. 20:00
Cobh Ramblers - UC Dublin
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 16:00
Qabala - Kesla
2:1 (2:0)
aug. 21. 18:00
Sumgayit Shekher - Sabah FK
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 21. 19:00
Ashdod - Bnei Sakhnin
0:0
aug. 21. 19:30
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya
0:2 (0:1)
aug. 21. 19:00
El Entag El Harby - Al-Ittihad
1:1 (1:0)
aug. 21. 21:00
Al Mokawloon - Misr Lel Makasa
3:2 (1:0)
aug. 21. 21:00
Smouha - El Gounah
3:1 (2:1)

1 mérkőzés
aug. 21. 15:00
Nőmme Kalju - Trans Narva
1:1 (0:0)
aug. 21. 14:30
GVVV - Rijnsburgse
0:3 (0:2)
aug. 21. 14:30
Noordwijk - Koninklijke
0:1 (0:1)
aug. 21. 14:30
Amsterdamsche - Katwijk
1:4 (0:2)
aug. 21. 15:00
Ido-Ambacht - TEC
0:1 (0:0)
aug. 21. 15:00
Maassluis - Ijsselmeervogels
2:2 (1:0)
aug. 21. 15:00
Quick Boys - Kozakken Boys
0:1 (0:0)
aug. 21. 15:00
Spakenburg - Volendam II
2:2 (0:1)
aug. 21. 15:30
Hardenberg - Scheveningen
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 21. 17:00
Pribram - Sparta Praha II
0:2 (0:1)
aug. 21. 17:00
Prostejov - Trinec
3:1 (1:1)
aug. 21. 17:00
Opava - Chrudim
1:1 (0:0)
aug. 21. 16:45
B36 Torshavn - B68 Toftir
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 16:00
Keflavík - Hafnarfjördur
0:5 (0:1)
aug. 21. 20:00
Breidablik - KA Akureyri
2:0 (1:0)
aug. 21. 21:00
San José - Always Ready
0:4 (0:3)
aug. 21. 23:15
Oriente Petrolero - The Strongest
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 16:00
KPV Kokkola - PK-35 Vantaa
3:0 (1:0)
aug. 21. 17:00
Klubi 04 Helsinki - EIF Ekenas
5:3 (2:2)
aug. 21. 17:00
Krsko - Ilirija Ljubljana
0:2 (0:1)
aug. 21. 17:00
Beltinci - Triglav
0:1 (0:1)
aug. 21. 17:00
Jadran Dekani - Rudar Velenje
0:1 (0:1)
aug. 21. 17:00
Nafta - Primorje
0:0
aug. 21. 17:00
Rogaska - Bilje
3:0 (0:0)

aug. 21. 21:00
Deportivo Pereira - Santa Fe
1:1 (0:0)
aug. 21. 23:00
Atlético Nacional - Quindío
1:0 (1:0)
aug. 21. 17:50
Al Fateh - Al Feiha
1:1 (1:1)
aug. 21. 19:50
Al-Shabab Riyadh - Al Ittifaq
3:3 (2:0)
aug. 21. 18:30
RFCU Luxemburg - Hamm Benfica
1:0 (0:0)
aug. 21. 11:00
Tochigi - Tokyo Verdy
2:2 (1:2)
aug. 21. 11:00
Ventforet Kofu - JEF United
1:1 (1:0)
aug. 21. 12:00
Fagiano Okayama - Omiya Ardija
1:0 (1:0)
aug. 21. 12:00
Zweigen Kanazawa - Jubilo Iwata
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 13:00
Helsingor - Lyngby
3:3 (2:0)
aug. 21. 13:30
Fremad Amager - HB Koge
2:0 (1:0)
aug. 21. 01:30
Nacional Asunción - Guairena
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 21. 22:30
Carlos Manucci - Melgar
1:2 (1:1)
aug. 21. 15:00
Orlando Pirates - Stellenbosch
2:2 (1:1)
aug. 21. 15:00
Golden Arrows - Maritzburg United
2:1 (0:0)
aug. 21. 15:00
Sekhukhune United - Chippa United
0:1 (0:1)
aug. 21. 17:00
Baroka - Marumo Gallants
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 21. 15:30
The New Saints - Caernarfon Town
5:3 (3:1)
aug. 21. 15:30
Penybont - Newtown AFC
1:1 (1:1)
aug. 21. 15:30
Flint - Cefn Druids
4:0 (2:0)
aug. 21. 18:15
Barry Town - Bala
0:0

aug. 21. 17:30
Opatija - Inter Zapresic
3:0 (0:0)
aug. 21. 17:30
Rude Zágráb - Orijent 1919
2:2 (0:0)
aug. 21. 17:30
Radnik Sesvete - Dugopolje
1:0 (0:0)
aug. 21. 17:30
Jarun - Dubrava
3:3 (0:0)
aug. 21. 17:30
Solin - Bijelo Brdo
3:0 (0:0)
aug. 21. 19:00
Cibalia Vinkovci - Varazdin
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 21. 01:00
New York RB II - Charleston Battery
2:3 (1:3)
2 mérkőzés
aug. 21. 13:00
Kyzyl-Zhar - Tobol
0:1 (0:1)
aug. 21. 15:00
FK Astana - Kaspiy Aktau
3:3 (2:2)
1 mérkőzés
aug. 21. 16:00
Rigas FS - Auda
4:0 (2:0)
aug. 21. 12:00
Seongnam Ilhwa - Jeonbuk
0:0
aug. 21. 13:00
Suwon City - Jeju
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 19:00
Milsami - Dinamo-Auto
4:1 (3:1)
aug. 21. 19:00
Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
elhalasztva
2 mérkőzés
aug. 21. 14:00
Dziugas Telsiai - Panevezys
2:2 (1:0)
aug. 21. 16:00
Banga - Riteriai
1:1 (0:0)
aug. 21. 20:00
FK Podgorica - Zeta
0:0
aug. 21. 20:00
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja
4:3 (0:2)
aug. 21. 20:30
Decic - Buducnost Podgorica
2:2 (0:2)
aug. 21. 20:30
Mornar Bar - Jezero
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 21. 19:00
Birkirkara - Hamrun Spartans
2:1 (1:1)
aug. 21. 19:00
Valletta - Balzan
1:0 (1:0)
aug. 21. 22:00
Jicaral - Santos Guápiles
1:1 (0:0)
aug. 21. 17:00
Drita Gijlan - Feronikeli
2:1 (0:0)
aug. 21. 17:00
Drenica Skënderaj - Gjilani
1:1 (0:0)
aug. 21. 17:00
Llapi - Ulpiana
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
aug. 21. 18:30
Magra - MC Alger
2:1 (1:1)
aug. 21. 18:30
Olympique Médéa - Relizane
1:1 (0:1)
aug. 21. 18:30
Hussein Dey - WA Tlemcen
1:0 (1:0)
aug. 21. 18:30
Ain M'lila - MC Oran
2:1 (1:0)
aug. 21. 18:30
Constantine - Bordj Bou Arreridj
5:4 (2:1)
aug. 21. 22:00
Kabylie - USM Bel Abbés
0:0
aug. 21. 22:00
USM Alger - Belouizdad
2:4 (0:3)
aug. 21. 22:00
Biskra - Chlef
2:0 (2:0)
aug. 21. 22:00
ES Sétif - JSM Skikda
2:0 (1:0)
aug. 21. 22:00
Saoura - Paradou AC
3:1 (2:1)
aug. 21. 00:15
UCV - LALA
1:0 (0:0)
aug. 21. 12:00
Ansan Greeners - Chungnam Asan
0:1 (0:1)
aug. 21. 13:00
Daejeon Citizen - Gyeongnam
1:0 (0:0)
aug. 21. 09:15
Kalamata - Olympiakos Volos
4:0 (2:0)
aug. 21. 10:00
Ceahlaul - Focsani
0:2 (0:0)
aug. 21. 11:00
Real Madrid II - Athletic Bilbao II
1:0 (0:0)
aug. 21. 16:00
Glentoran - Crusaders
3:1 (0:1)
aug. 21. 17:00
Alki Oroklini - ASIL Lysi
5:1 (3:0)
aug. 21. 17:00
Apollon Smyrnis - OFI Heraklion
1:2 (0:0)
aug. 21. 18:30
Panathinaikosz - Panaitolikos
1:2 (1:1)
aug. 21. 18:30
Atromitos - Lamia
1:1 (0:0)
aug. 21. 18:30
Olot - Gimnastic
0:1 (0:0)
aug. 21. 19:00
Racing Santander - Numancia
2:2 (2:0)
aug. 21. 19:00
Albacete - Rayo Majadahonda
2:1 (2:1)
aug. 21. 19:00
Deportivo La Coruna - Pontevedra
3:2 (2:1)
aug. 21. 19:00
Vilafranca - CE Europa
1:1 (1:0)
aug. 21. 19:00
AEK Athen - Asteras Tripolis
0:1 (0:0)
aug. 21. 19:00
Calahorra - Ebro
2:0 (1:0)
aug. 21. 19:30
Aris Saloniki - PAS Giannina
4:1 (2:1)
aug. 21. 20:10
Sabadell - FC Andorra
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
343
48 (14%)
115 (34%)
470
341
43 (13%)
122 (36%)
459
344
41 (12%)
121 (35%)
447
343
34 (10%)
130 (38%)
430
335
37 (11%)
122 (36%)
429
342
34 (10%)
128 (37%)
426
7. Xxy
338
32 (9%)
130 (38%)
420
8. AltT
341
35 (10%)
122 (36%)
419
344
30 (9%)
134 (39%)
418
10. Tatrai
344
35 (10%)
119 (35%)
413

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont