Főoldal » Meccsek » 2021. június 30.

Meccsek - 2021. június 30.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. június 30.)


2 mérkőzés
jún. 30. 21:00
Fluminense - Atlético PR
1:4 (1:1)
jún. 30. 21:00
Fortaleza - Chapecoense
3:2 (0:1)
12 mérkőzés
jún. 30. 19:00
Österlen - IFK Malmö
5:0 (3:0)
jún. 30. 19:00
Rosengard - Torns
1:0 (0:0)
jún. 30. 19:00
Kristianstad - Lund
1:4 (1:0)
jún. 30. 19:00
Dalby - Ängelholms
1:5 (0:1)
jún. 30. 19:00
Enskede - Stockholm Internazionale
1:3 (0:0)
jún. 30. 19:00
Husqvarna - Skövde
1:1 / tizenegyesekkel 4:1 (0:0)
jún. 30. 19:00
Onsala - Lindome
2:0 (2:0)
jún. 30. 19:00
Räppe - Sölvesborg
4:2 (0:0)
jún. 30. 19:15
Kvarnsveden - Sandviken
0:4 (0:0)
jún. 30. 19:30
Mjölby - Nyköping
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
jún. 30. 19:30
Stöde - Ytterhogdal
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
jún. 30. 19:30
Sleipner - Oskarshamns
2:1 (0:0)

jún. 30. 00:00
Confianca - Coritiba
0:1 (0:1)
jún. 30. 02:30
CRB - Náutico
1:1 (0:0)
jún. 30. 02:30
Remo - Sampaio Correa
0:2 (0:0)
jún. 30. 21:30
Ponte Preta - CSA
2:1 (1:0)
jún. 30. 22:00
Brusque - Brasil de Pelotas
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
jún. 30. 18:00
Molde - Stromsgodset
3:0 (3:0)
jún. 30. 18:00
Sandefjord - Bodo/Glimt
1:0 (0:0)
jún. 30. 18:00
Rosenborg - Haugesund
0:0
jún. 30. 18:00
Viking - Stabaek
3:3 (1:1)
jún. 30. 18:00
Tromso - Kristiansund
0:0
jún. 30. 20:00
Brann - Lilleström
1:1 (0:0)
jún. 30. 12:00
Cerezo Osaka - Port
1:1 (0:1)
jún. 30. 16:00
Guangzhou - Kitchee
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
jún. 30. 17:30
Haka - Honka
1:1 (1:0)
jún. 30. 17:30
HIFK Helsinki - HJK Helsinki
0:1 (0:1)
jún. 30. 17:30
Inter Turku - Lahti
1:1 (1:0)
jún. 30. 17:30
KTP Kotka - Ilves
1:1 (1:0)
jún. 30. 17:30
Kuopion - Oulu
2:0 (0:0)
jún. 30. 17:30
SJK - Mariehamn
3:0 (2:0)
jún. 30. 00:00
Almirante Brown - Agropecuario
2:1 (1:0)
jún. 30. 02:10
Belgrano - Temperley
2:1 (1:0)

2 mérkőzés
jún. 30. 18:00
Magallanes - Audax Italiano
4:0 (1:0)
jún. 30. 21:00
Palestino - Concepción
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
jún. 30. 18:00
Kadakas - TransferWise
3:3 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2 mérkőzés
jún. 30. 17:00
Nőmme Kalju - Tulevik
5:1 (2:0)
jún. 30. 19:00
Flora Tallinn - Paide
3:3 (2:0)
3 mérkőzés
jún. 30. 17:30
Vaasa - EIF Ekenas
2:1 (2:0)
jún. 30. 17:30
KPV Kokkola - Rovaniemi
1:1 (0:1)
jún. 30. 17:30
Jippo - Gnistan
1:4 (0:1)
1 mérkőzés
jún. 30. 04:30
San Diego Loyal - Oakland Roots
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
jún. 30. 16:45
Tractor Sazi - Zob Ahan
1:0 (1:0)
jún. 30. 17:20
Saipa - Padideh Khorasan
1:2 (1:2)
jún. 30. 17:20
Persepolis - Gol Gohar
3:1 (2:1)
4 mérkőzés
jún. 30. 16:00
Zakho - Al Diwaniya
1:1 (1:0)
jún. 30. 16:00
Naft Al-Wasat - Amanat Baghdad
4:1 (0:0)
jún. 30. 18:30
Al Minaa Basra - Al-Qasim
2:1 (1:0)
jún. 30. 20:30
Al Talaba - Naft
0:0
jún. 30. 09:30
Volgar Astrakhan - Fakel
1:2 (1:1)
jún. 30. 10:00
Budapest Honvéd - Budaörs
4:1 (1:1)
jún. 30. 10:00
Farul Constanta - Mioveni
1:0 (1:0)
jún. 30. 10:15
Viktoria Zizkov - Táborsko
2:0 (2:0)
jún. 30. 10:30
Slavoj Trebisov - Kisvárda II
3:0 (1:0)
jún. 30. 11:00
Slovan Liberec - Usti nad Labem
3:1 (2:1)
jún. 30. 11:00
Teplice - Varnsdorf
7:1 (3:0)
jún. 30. 11:00
Trinec - Zilina II
5:2 (2:1)
jún. 30. 11:00
Stal Mielec - Puszcza Niepolomice
4:1 (1:1)
jún. 30. 11:30
Samorín - Znojmo
6:2 (1:2)
jún. 30. 14:00
Aalborg - Esbjerg
0:0
jún. 30. 14:00
Germinal - Verl
2:1 (0:0)
jún. 30. 14:00
Dynamo Dresden - Jablonec
3:1 (2:1)
jún. 30. 14:00
Braunschweig - Hertha BSC II
3:3 (1:0)
jún. 30. 15:00
Legia Warszawa - Lechia Gdansk
3:2 (2:0)
jún. 30. 15:00
Sparta Praha II - FC Nürnberg II
4:1 (3:1)
jún. 30. 16:00
Hansa Rostock - Berlin Ankaraspor
9:1 (4:0)
jún. 30. 16:00
Khimki - Fakel
0:1 (0:1)
jún. 30. 16:00
Heidenheim - Altach
2:0 (1:0)
jún. 30. 16:00
Viktoria Plzen - Pribram
3:0 (1:0)
jún. 30. 16:00
Optik Rathenow - Babelsberg
1:1 (0:0)
jún. 30. 16:00
Sint-Truidense - Lierse
2:1 (0:1)
jún. 30. 16:00
Cherno More Varna - Arda Kardzhali
3:2 (3:1)
jún. 30. 16:00
Hamburger SV - Wacker Innsbruck
1:0 (1:0)
jún. 30. 16:30
Metalac - Vozdovac
1:0 (0:0)
jún. 30. 16:30
Karabakh - Sumgayit Shekher
3:1 (1:1)
jún. 30. 17:00
Hannover 96 - Viktoria Berlin
1:0 (0:0)
jún. 30. 17:00
FK Pardubice - Mlada Boleslav
1:1 (1:1)
jún. 30. 17:00
Farul Constanta - Chindia Targoviste
1:2 (0:1)
jún. 30. 17:00
NK Gorica - UTA Arad
1:1 (1:1)
jún. 30. 17:00
Vitesse - AEK Athen
1:3 (1:2)
jún. 30. 17:00
Mechelen - Utrecht
2:7 (1:4)
jún. 30. 17:00
Lokomotiv Plovdiv - Beroe
1:2 (0:1)
jún. 30. 17:00
Botev Plovdiv - Proleter Novi Sad
1:1 (0:0)
jún. 30. 17:00
PFC Sochi - Kuban Krasnodar
1:2 (1:1)
jún. 30. 17:00
Lech Poznan - Zaglebie Lubin
3:1 (2:0)
jún. 30. 17:00
Rabotnicki - Napredak
0:0
jún. 30. 17:00
Vasas - Komarno
1:0 (0:0)
jún. 30. 18:00
Ferencváros - Dunaszerdahely
1:0 (0:0)
jún. 30. 18:00
St. Pölten - Újpest
1:1 (1:1)
jún. 30. 18:00
Békéscsabai Előre - Kisvárda
1:2 (1:0)
jún. 30. 18:00
Rijeka - Zilina
2:2 (1:1)
jún. 30. 18:00
Paks - III. Kerületi TUE UPE
7:2 (1:1)
jún. 30. 18:00
Club Brugge - Lokomotiv Zágráb
2:1 (1:1)
jún. 30. 18:00
Luzern - Kriens
2:4 (2:2)
jún. 30. 18:00
NS Mura - Vojvodina
1:1 (1:0)
jún. 30. 18:00
Oberwart - Rapid Wien
0:3 (0:1)
jún. 30. 18:00
Heimstetten - 1860 München
2:8 (1:2)
jún. 30. 18:00
Germania Halberstadt - Hallescher
0:6 (0:1)
jún. 30. 18:00
Zlate Moravce - Pohronie
2:3 (1:3)
jún. 30. 18:00
Szombathelyi Haladás - ZTE
1:1 (1:0)
jún. 30. 18:00
Sered - FC Petrzalka
2:3 (1:2)
jún. 30. 18:00
Rapperswil-Jona - Aarau
2:1 (1:0)
jún. 30. 18:00
Sozopol - Pirin Blagoevgrad
1:6 (1:2)
jún. 30. 18:00
Spartak Subotica - Radnik Surdulica
2:2 (1:0)
jún. 30. 18:00
Eichstätt - Ingolstadt
0:4 (0:2)
jún. 30. 18:00
Zemplín Michalovce - Lipany
3:0 (1:0)
jún. 30. 18:15
Budejovice - Dinamo Moszkva
0:4 (0:1)
jún. 30. 18:15
Backa Topola - Sibenik
1:0 (1:0)
jún. 30. 18:30
VfB Oldenburg - Werder Bremen
0:4 (0:1)
jún. 30. 18:30
Olympiakos Pireus - CSKA Szófia
2:1 (0:0)
jún. 30. 18:30
Kalsdorf - Admira
1:6 (1:2)
jún. 30. 18:30
Plauen - Meuselwitz
1:2 (1:0)
jún. 30. 18:30
Nafta - Aluminij
3:2 (2:0)
jún. 30. 18:30
Bahlinger - Karlsruhe
0:0
jún. 30. 18:30
Novi Pazar - FK Rudar
0:0
jún. 30. 18:30
Mezőkövesd - Hajdúböszörmény
4:1 (2:0)
jún. 30. 18:45
Hartberg - Vorwärts Steyr
0:0
jún. 30. 19:00
Fola Esch - Saarbrücken
2:1 (1:0)
jún. 30. 19:00
Chemie Leipzig - Zwickau
1:7 (0:4)
jún. 30. 19:00
Sparta Petegem - Kortrijk
0:4 (0:2)
jún. 30. 19:00
Wiener Viktoria - Floridsdorfer AC
0:2 (0:0)
jún. 30. 19:00
Partizan - Koper
3:0 (1:0)
jún. 30. 19:30
Sementina - Lugano
1:9 (0:5)
jún. 30. 20:00
Slovan Bratislava - Zlín
1:1 (0:1)
jún. 30. 20:00
Gzira - Hamrun Spartans
2:1 (1:0)
jún. 30. 20:00
Rudar Pljevlja - Sloboda Tuzla
0:2 (0:0)
jún. 30. 20:00
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:2 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
127
19 (15%)
40 (31%)
175
   Xxy
127
15 (12%)
50 (39%)
175
127
14 (11%)
48 (38%)
166
127
13 (10%)
48 (38%)
161
126
11 (9%)
51 (40%)
157
127
12 (9%)
47 (37%)
154
127
12 (9%)
47 (37%)
154
127
14 (11%)
41 (32%)
152
124
11 (9%)
48 (39%)
151
10. AltT
119
10 (8%)
50 (42%)
150

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont