Főoldal » Meccsek » 2021. június 19.

Meccsek - 2021. június 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. június 19.)


3 mérkőzés
jún. 19. 15:00
Magyarország - Franciaország
1:1 (1:0)
jún. 19. 18:00
Portugália - Németország
2:4 (1:2)
jún. 19. 21:00
Spanyolország - Lengyelország
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
jún. 19. 02:00
New York Red Bulls - Nashville
2:0 (1:0)
jún. 19. 04:00
Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps
3:1 (1:0)
jún. 19. 02:30
Brasil de Pelotas - Goiás
2:1 (1:1)
jún. 19. 21:30
Vasco da Gama - CRB
3:0 (1:0)
jún. 19. 23:30
Guarani - Ponte Preta
1:0 (1:0)

1 mérkőzés
jún. 19. 15:00
Sandefjord - Viking
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
jún. 19. 16:00
Kuopion - Honka
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
jún. 19. 06:00
Avispa Fukuoka - Vissel Kobe
1:2 (1:1)
jún. 19. 07:00
Consadole Sapporo - Oita Trinita
2:0 (2:0)
jún. 19. 11:00
Yokohama FC - FC Tokyo
0:1 (0:1)
jún. 19. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol
1:0 (0:0)
jún. 19. 13:45
Vitebsk - Ruh Brest
0:0
jún. 19. 15:45
FK Gomel - Isloch
2:0 (2:0)
jún. 19. 17:45
Torpedo Zhodino - Sputnik
2:0 (2:0)
jún. 19. 19:45
Dinamo Minsk - BATE Borisov
0:2 (0:1)
jún. 19. 13:00
Brage - Örgryte
1:3 (0:3)
jún. 19. 15:00
Norrby - Värnamo
2:0 (2:0)
jún. 19. 15:00
Öster - AFC Eskilstuna
2:0 (1:0)
jún. 19. 17:00
Jönköpings Södra - GAIS Göteborg
1:0 (0:0)
jún. 19. 17:00
Vasalund - Landskrona
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
jún. 19. 20:00
Cobh Ramblers - Treaty United
0:2 (0:0)
jún. 19. 19:00
ES Tunis - Al Ahly
0:1 (0:0)
jún. 19. 21:00
Wydad Casablanca - Kaizer Chiefs
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
jún. 19. 17:30
Saburtalo - Samtredia
4:0 (2:0)
jún. 19. 18:30
Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi
2:0 (1:0)
jún. 19. 11:05
Sydney FC - Adelaide United
2:1 (2:0)

jún. 19. 20:00
EB Streymur - B36 Torshavn
0:4 (0:1)
jún. 19. 11:00
Tochigi - V-Varen Nagasaki
0:2 (0:1)
jún. 19. 11:00
Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
2:2 (0:0)
jún. 19. 12:00
Fagiano Okayama - Ryukyu
3:0 (1:0)
jún. 19. 12:00
Jubilo Iwata - JEF United
1:0 (1:0)
jún. 19. 12:00
Zweigen Kanazawa - Kyoto Sanga
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
jún. 19. 17:00
Pakhtakor - Sogdiana
0:0
jún. 19. 17:00
AGMK - Metalourg
2:0 (2:0)
jún. 19. 17:00
Turan - Bunyodkor
0:3 (0:2)
jún. 19. 16:00
Vikingur Olafsvik - Vestri
0:3 (0:2)
jún. 19. 16:00
Rodos - Santorini 2020
1:3 (1:2)
jún. 19. 16:00
Ialysos - Asteras Vlachioti
1:2 (0:1)
jún. 19. 16:00
Kallithea - Niki Volos
0:0
jún. 19. 16:00
Egaleo AO Athens - Kalamata
2:0 (0:0)
jún. 19. 16:00
Aspropyrgos Enosis - Episkopi
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
jún. 19. 01:00
Charleston Battery - Miami FC 2.
2:1 (1:1)
jún. 19. 04:00
Real Monarchs - El Paso Locomotive
1:2 (0:1)

3 mérkőzés
jún. 19. 15:00
Tobol - Zhetysu
2:1 (1:1)
jún. 19. 16:00
Kaspiy Aktau - Kaisar Kyzylorda
2:4 (0:1)
jún. 19. 17:00
Arys - Kairat Almaty
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
jún. 19. 18:00
Dainava Alytus - Suduva
1:1 (0:0)
jún. 19. 09:30
Gwangju - FC Seoul
1:1 (0:1)
jún. 19. 18:00
Belouizdad - Paradou AC
1:0 (1:0)
jún. 19. 18:00
Magra - USM Bel Abbés
1:0 (0:0)
jún. 19. 18:00
MC Oran - MC Alger
2:1 (1:0)
jún. 19. 18:00
WA Tlemcen - Olympique Médéa
3:1 (0:0)
jún. 19. 21:00
Biskra - Relizane
3:2 (2:1)
jún. 19. 21:00
Saoura - JSM Skikda
3:0 (2:0)
jún. 19. 01:00
UCV - Atlético Venezuela
2:2 (1:1)
jún. 19. 22:00
Aragua - Deportivo Lara
0:0
1 mérkőzés
jún. 19. 15:45
Al Simawa - Al-Quwa Al-Jawiya
0:2 (0:0)
jún. 19. 09:00
Sangju Sangmu - Seoul E-Land
2:0 (1:0)
jún. 19. 10:00
Motorlet Praha - Admira Praha
1:4 (0:2)
jún. 19. 10:30
Dukla Praha - Sparta Praha II
2:0 (0:0)
jún. 19. 10:30
Sered - Skalica
0:3 (0:3)
jún. 19. 10:30
Zilina - Podbrezová
4:3 (1:2)
jún. 19. 10:30
Pohronie - Samorín
3:0 (1:0)
jún. 19. 10:30
Aluminij - Sampion Celje
3:0 (2:0)
jún. 19. 11:00
Trnava - FC Petrzalka
4:0 (2:0)
jún. 19. 11:00
Baltika Kaliningrad - Ufa
0:2 (0:0)
jún. 19. 11:00
Botosani - Sfintul Gheorghe
0:0
jún. 19. 11:15
Eugendorf - Austria Salzburg
1:2 (0:2)
jún. 19. 14:00
Häcken - Örebro
1:0 (0:0)
jún. 19. 15:00
Mjällby - Halmstad
1:2 (0:1)
jún. 19. 15:00
Djurgarden - Kalmar
2:3 (2:2)
jún. 19. 15:00
Admira - Horn
4:0 (2:0)
jún. 19. 15:30
Malmö FF - Elfsborg
2:0 (1:0)
jún. 19. 16:00
Tempo Overijse - Union St. Gilloise
0:5 (0:2)
jún. 19. 16:15
Veles - Volgar Astrakhan
0:2 (0:1)
jún. 19. 17:00
CFR Cluj - Ludogorets
1:1 (0:1)
jún. 19. 17:00
Pinkafeld - Hartberg
3:4 (1:2)
jún. 19. 17:00
Juniors OÖ - Puskás Akadémia
0:5 (0:4)
jún. 19. 17:00
Slavia Szófia - Marek Dupnitza
3:0 (3:0)
jún. 19. 18:00
NS Mura - Dinamo Zágráb
0:4 (0:2)
jún. 19. 18:00
Backa Topola - Spartak Subotica
2:3 (1:2)
jún. 19. 18:30
Zagora - Sibenik
3:3 (2:2)
jún. 19. 20:00
Buducnost Podgorica - Vllaznia
1:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
99
12 (12%)
44 (44%)
148
98
11 (11%)
45 (46%)
145
99
12 (12%)
40 (40%)
140
99
10 (10%)
43 (43%)
136
   Zozoka42
95
12 (13%)
38 (40%)
136
98
10 (10%)
41 (42%)
132
90
13 (14%)
33 (37%)
131
   Nemla91
86
15 (17%)
28 (33%)
131
99
14 (14%)
29 (29%)
128
10. Xxy
93
12 (13%)
33 (35%)
126

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont