Főoldal » Meccsek » 2021. május 5.

Meccsek - 2021. május 5.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. május 5.)


1 mérkőzés
máj. 5. 21:00
Chelsea - Real Madrid
2:0 (1:0)
máj. 5. 17:30
Vác - Körösladány
1:2 (1:0)
máj. 5. 20:00
Braga - Pacos de Ferreira
1:1 (0:1)
máj. 5. 20:00
Marítimo - Gil Vicente
0:1 (0:1)
máj. 5. 22:15
Rio Ave - Sporting CP
0:2 (0:1)

6 mérkőzés
máj. 5. 00:15
Santos - The Strongest
5:0 (3:0)
máj. 5. 00:15
Unión La Calera - Vélez Sársfield
0:2 (0:1)
máj. 5. 00:15
Atlético Mineiro - Cerro Porteno
4:0 (2:0)
máj. 5. 02:30
Barcelona SC - Boca Juniors
1:0 (0:0)
máj. 5. 02:30
Quito - Flamengo RJ
2:3 (0:2)
máj. 5. 02:30
Defensa y Justicia - Palmeiras
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 5. 00:15
Bahia - CA Independiente
2:2 (0:1)
máj. 5. 00:15
Metropolitanos - Aucas
3:2 (1:0)
máj. 5. 02:30
Melgar - Atlético PR
1:0 (0:0)
máj. 5. 04:00
Palestino - Newell's Old Boys
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 5. 11:00
Astra Giurgiu - UTA Arad
1:2 (0:1)
máj. 5. 15:30
CSMS Iasi - Dinamo Bukarest
1:2 (1:1)
máj. 5. 18:00
Sepsi - CS U Craiova
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 5. 13:00
Dinamo Kiev - Illichivets
0:0
máj. 5. 18:00
Oleksandria - Kolos Kovalivka
0:2 (0:1)
máj. 5. 18:00
Dnipro-1 - Zorya Lugansk
0:1 (0:0)
máj. 5. 18:00
Vorskla Poltava - Desna
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
máj. 5. 19:00
Duisburg - Bayern München II
2:2 (1:1)
máj. 5. 19:00
Uerdingen - Viktoria Köln
1:1 (1:0)
máj. 5. 19:00
Saarbrücken - Magdeburg
0:3 (0:0)
máj. 5. 19:00
Unterhaching - Waldhof Mannheim
0:2 (0:1)
máj. 5. 19:00
Zwickau - Meppen
0:0

3 mérkőzés
máj. 5. 16:15
Aris Saloniki - Olympiakos Pireus
1:1 (1:0)
máj. 5. 18:30
Panathinaikosz - Asteras Tripolis
2:2 (1:2)
máj. 5. 20:30
AEK Athen - PAOK Saloniki
1:2 (0:0)
máj. 5. 17:00
Hércules - Llagostera
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 5. 17:00
Servette - St. Gallen
0:1 (0:0)
máj. 5. 11:00
Szpartak Moszkva II - Sovjetov
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 5. 19:00
Stal Mielec - Rakow Czestochowa
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 5. 15:30
Besztercebánya - Slovan Bratislava
1:3 (1:2)
1 mérkőzés
máj. 5. 18:00
Hajduk Split - Dinamo Zágráb
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
máj. 5. 16:00
Vojvodina - Radnicki Nis
0:0
máj. 5. 16:00
Partizan - Backa Topola
3:1 (0:0)
máj. 5. 16:00
Indjija - Macva Sabac
2:2 (1:0)
máj. 5. 16:00
Zlatibor Cajetina - Metalac
1:0 (1:0)
máj. 5. 18:05
Rad Belgrád - Crvena Zvezda
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
máj. 5. 17:30
Sparta Praha - Slavia Praha
0:3 (0:2)

2 mérkőzés
máj. 5. 16:00
APOEL Nikosia - Paphos FC
0:1 (0:1)
máj. 5. 18:30
AEL Limassol - Anorthosis
1:2 (1:1)
máj. 5. 17:00
Mutilvera - Portugalete
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 5. 16:30
Isloch - Shakhter Soligorsk
2:0 (0:0)
máj. 5. 18:30
Torpedo Zhodino - BATE Borisov
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 5. 16:30
Cherno More Varna - Botev Plovdiv
3:1 (3:1)
máj. 5. 18:45
Tsarsko Selo - Levszki Szófia
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
máj. 5. 07:00
Shimizu - Vegalta Sendai
4:1 (2:1)
máj. 5. 07:00
Oita Trinita - Tokushima Vortis
1:1 (1:0)
máj. 5. 07:00
Consadole Sapporo - Sagan Tosu
2:1 (1:0)
máj. 5. 07:00
Yokohama FC - Shonan Bellmare
1:1 (0:1)
máj. 5. 08:00
Vissel Kobe - FC Tokyo
0:0
máj. 5. 08:00
Kashima Antlers - Avispa Fukuoka
1:1 (1:1)
máj. 5. 09:00
Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds
3:3 (0:1)
máj. 5. 17:00
Jastrzebie - Miedz Legnica
1:2 (1:1)
máj. 5. 19:00
Nieciecza - Korona Kielce
6:2 (3:0)
2 mérkőzés
máj. 5. 15:00
NS Mura - Koper
2:1 (0:1)
máj. 5. 17:15
Domzale - Olimpija Ljubljana
2:0 (2:0)
máj. 5. 11:30
Atlético Madrid II - Melilla
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 5. 16:30
FCI Levadia - Tulevik
4:1 (2:0)
máj. 5. 18:00
Trans Narva - Tammeka
2:1 (0:1)
máj. 5. 18:30
Nőmme Kalju - Flora Tallinn
1:2 (0:1)

máj. 5. 21:30
Aswan - Al Masry
2:3 (1:1)
máj. 5. 21:30
Ceramica Cleopatra - Al Mokawloon
1:1 (1:0)
máj. 5. 21:30
Ismaily - El Gounah
3:2 (1:1)
máj. 5. 21:30
Misr Lel Makasa - Tala'ea El Geish
0:2 (0:2)
máj. 5. 11:05
Brisbane Roar - Western United
2:1 (0:0)
máj. 5. 13:20
Perth Glory - Melbourne City
1:3 (1:2)
6 mérkőzés
máj. 5. 15:00
Dukla Praha - Viktoria Zizkov
1:2 (0:0)
máj. 5. 17:00
Varnsdorf - Jihlava
1:1 (0:0)
máj. 5. 17:00
Blansko - Chrudim
4:1 (1:1)
máj. 5. 17:00
Trinec - Usti nad Labem
1:0 (1:0)
máj. 5. 17:00
Lisen - Táborsko
1:1 (1:1)
máj. 5. 17:30
Vlasim - Slavoj Vysehrad
3:1 (2:1)
máj. 5. 14:30
Levadiakos - Ergotelis
0:1 (0:0)
máj. 5. 14:30
Diagoras - Xanthi
0:1 (0:0)
máj. 5. 14:30
Kissamikos - Ionikos Nikea
1:0 (0:0)
máj. 5. 20:40
Al-Nassr - Al Faisaly
4:3 (3:2)
máj. 5. 17:00
Smartno - Primorje
1:1 (0:0)
máj. 5. 17:00
Fuzinar - NS Drava
1:3 (0:0)
máj. 5. 17:00
Rudar Velenje - Triglav
0:1 (0:0)
máj. 5. 17:00
Krsko - Brda
3:4 (0:0)
máj. 5. 17:00
Radomlje - Bilje
5:2 (0:0)
máj. 5. 17:00
Roltek Dob - Nafta
1:1 (0:0)
máj. 5. 17:00
NK Krka - Brezice
1:1 (0:0)
máj. 5. 17:00
Beltinci - Jadran Dekani
2:2 (0:0)

máj. 5. 19:30
UT Pétange - Wiltz
5:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 5. 17:30
Turku - Vaasa
1:1 (1:0)
11 mérkőzés
máj. 5. 07:00
Ehime - Jubilo Iwata
0:0
máj. 5. 07:00
V-Varen Nagasaki - Blaublitz Akita
1:2 (1:0)
máj. 5. 07:00
Zweigen Kanazawa - Mito Hollyhock
2:3 (1:1)
máj. 5. 07:00
Fagiano Okayama - Machida Zelvia
1:2 (1:1)
máj. 5. 07:00
Montedio Yamagata - Ventforet Kofu
2:2 (1:0)
máj. 5. 07:00
Omiya Ardija - Albirex Niigata
2:3 (1:1)
máj. 5. 07:00
Renofa Yamaguchi - JEF United
0:1 (0:1)
máj. 5. 08:00
Matsumoto Yamaga - Sagamihara
2:1 (1:0)
máj. 5. 08:00
Tokyo Verdy - Thespa Kusatsu
3:1 (1:1)
máj. 5. 09:00
Tochigi - Giravanz Kitakyushu
1:2 (1:0)
máj. 5. 11:00
Ryukyu - Kyoto Sanga
0:0
1 mérkőzés
máj. 5. 18:30
Hvidovre - Kolding
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 5. 14:00
Van - Ararat Yerevan
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 5. 14:00
Andijan - Kokand-1912
1:2 (0:2)
máj. 5. 16:00
Metalourg - Sogdiana
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 5. 12:00
Tianjin Teda - Hebei CFFC
0:1 (0:1)

máj. 5. 00:00
Rodos - Aspropyrgos Enosis
elhalasztva
máj. 5. 12:00
Niki Volos - Episkopi
0:0
máj. 5. 16:00
Ialysos - Kalamata
0:0
máj. 5. 16:00
Kavala - Almopos
2:1 (0:0)
máj. 5. 16:00
Kallithea - Egaleo AO Athens
elhalasztva
máj. 5. 16:00
Apollon Pontou - AEP Kozani
3:0 (0:0)
máj. 5. 16:00
Veria - Triglia
0:0
máj. 5. 16:00
Pierikos - Olympiakos Volos
1:1 (0:0)
máj. 5. 16:00
Panserraikos - Thesprotos
elhalasztva
2 mérkőzés
máj. 5. 18:00
Buducnost Podgorica - Zeta
3:0 (1:0)
máj. 5. 20:00
Decic - Iskra Danilovgrad
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 5. 15:00
Riga - Ventspils
3:0 (1:0)
máj. 5. 16:00
BFC Daugavpils - Spartaks Jürmala
3:0 (1:0)
máj. 5. 17:00
FS METTA/LU Riga - Liepaja
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 5. 17:00
Suduva - Riteriai
2:0 (0:0)
máj. 5. 09:00
Kunshan - Chengdu Better City
1:1 (1:0)
máj. 5. 13:35
Jiangxi Beidamen - Nanjing City
0:1 (0:0)
máj. 5. 13:35
BIT - Heilongjiang Ice City
0:4 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
máj. 5. 15:00
Besa Pejë - Prishtina
0:3 (0:0)
máj. 5. 15:00
Feronikeli - Trepca'89
3:0 (0:0)
máj. 5. 15:00
Gjilani - Drita Gijlan
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 5. 21:00
Al Shorta - Naft Maysan
3:1 (1:1)
máj. 5. 14:30
Club Africain Tunis - ES Tunis
1:1 (0:0)
máj. 5. 14:30
Stade Tunisien - Étoile Sahel
1:0 (1:0)
máj. 5. 14:30
Olympique Béja - Ben Guerdane
1:1 (0:1)
máj. 5. 14:30
Rejiche - Métlaoui
1:0 (1:0)
máj. 5. 14:30
Kairouan - Bizertin
1:4 (0:3)
máj. 5. 14:30
CS Sfaxien - Slimane
0:1 (0:0)
máj. 5. 14:30
Tataouine - Monastir
3:1 (1:1)
máj. 5. 20:45
Pennarossa - Tre Penne
1:2 (0:0)
máj. 5. 20:45
Virtus - Libertas
2:3 (1:2)
máj. 5. 03:00
Motagua - Vida
3:0 (0:0)
máj. 5. 06:30
Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons
1:1 (1:0)
máj. 5. 06:30
Sangju Sangmu - Busan I'Park
1:0 (0:0)
máj. 5. 09:00
Seoul E-Land - Gyeongnam
1:1 (0:1)
máj. 5. 09:00
Chungnam Asan - Ansan Greeners
elhalasztva
máj. 5. 11:30
Anyang - Bucheon 1995
2:0 (2:0)
máj. 5. 14:00
Ham-Kam - Raufoss
1:5 (1:5)

latexre allergiások is használhatják

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Tila
143
23 (16%)
38 (27%)
191
142
18 (13%)
50 (35%)
190
143
18 (13%)
42 (29%)
174
143
16 (11%)
46 (32%)
172
   Elbran 2
143
16 (11%)
46 (32%)
172
143
17 (12%)
42 (29%)
169
7. Xxy
140
14 (10%)
49 (35%)
168
142
15 (11%)
46 (32%)
167
138
16 (12%)
42 (30%)
164
10. Dania
143
14 (10%)
46 (32%)
162

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Online játszótér