Főoldal » Meccsek » 2021. április 25.

Meccsek - 2021. április 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. április 25.)


5 mérkőzés
ápr. 25. 14:00
Huesca - Getafe
0:2 (0:1)
ápr. 25. 16:15
Villarreal - FC Barcelona
1:2 (1:2)
ápr. 25. 18:30
Sevilla - Granada
2:1 (1:0)
ápr. 25. 18:30
Celta Vigo - Osasuna
2:1 (1:0)
ápr. 25. 21:00
Athletic Bilbao - Atlético Madrid
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 25. 13:00
Wolverhampton - Burnley
0:4 (0:3)
ápr. 25. 20:00
Aston Villa - West Bromwich
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 25. 17:30
Manchester City - Tottenham
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
ápr. 25. 14:30
Budafok - Paks
2:9 (2:4)
ápr. 25. 17:00
Fehérvár - Ferencváros
1:2 (0:1)
ápr. 25. 19:30
Budapest Honvéd - Mezőkövesd
2:2 (0:1)
5 mérkőzés
ápr. 25. 12:30
Benevento - Udinese
2:4 (1:2)
ápr. 25. 15:00
Fiorentina - Juventus
1:1 (1:0)
ápr. 25. 15:00
Inter - Hellas Verona
1:0 (0:0)
ápr. 25. 18:00
Cagliari - AS Roma
3:2 (1:1)
ápr. 25. 20:45
Atalanta - Bologna
5:0 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 25. 15:30
RB Leipzig - VfB Stuttgart
2:0 (0:0)
ápr. 25. 18:00
Mönchengladbach - Arminia Bielefeld
5:0 (3:0)
9 mérkőzés
ápr. 25. 17:00
Debreceni VSC - Kazincbarcika
3:1 (1:1)
ápr. 25. 17:00
Szeged 2011 - Soroksár
2:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Siófok - Győri ETO
2:2 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Gyirmót - Dorog
3:1 (1:1)
ápr. 25. 17:00
Ajka - Kaposvár
3:1 (2:0)
ápr. 25. 17:00
Szombathelyi Haladás - Csákvár
0:1 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Budaörs - Békéscsabai Előre
1:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Szolnoki MÁV - Nyíregyháza
2:0 (2:0)
7 mérkőzés
ápr. 25. 13:00
Nice - Montpellier HSC
3:1 (3:1)
ápr. 25. 15:00
Lens - Nimes
2:1 (1:0)
ápr. 25. 15:00
Lorient - Bordeaux
4:1 (3:0)
ápr. 25. 15:00
Strasbourg - Nantes
1:2 (1:0)
ápr. 25. 15:00
Stade Rennes - Dijon
5:1 (1:1)
ápr. 25. 17:05
Angers - AS Monaco
0:1 (0:0)
ápr. 25. 21:00
Lyon - Lille
2:3 (2:1)

ápr. 25. 13:30
Regensburg - Hamburger SV
1:1 (1:0)
ápr. 25. 13:30
Sandhausen - Hannover 96
4:2 (1:1)
ápr. 25. 13:30
St. Pauli - Greuther Fürth
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 25. 12:15
FC Emmen - Heracles
3:1 (0:0)
ápr. 25. 14:30
Ajax - Alkmaar
2:0 (0:0)
ápr. 25. 14:30
Den Haag - Fortuna Sittard
0:3 (0:1)
ápr. 25. 16:45
Feyenoord - Vitesse
0:0
ápr. 25. 16:45
Twente - Utrecht
1:2 (1:0)
ápr. 25. 14:00
Real Oviedo - Girona
0:1 (0:0)
ápr. 25. 16:00
Mirandés - Almería
1:1 (1:1)
ápr. 25. 18:15
Alcorcón - Leganés
1:2 (1:1)
ápr. 25. 20:30
Tenerife - Castellón
1:1 (1:0)
ápr. 25. 11:00
Puskás Akadémia II. - Nagyatád
2:0 (0:0)
ápr. 25. 11:00
ZTE II - THSE-Szabadkikötő
1:3 (0:0)
ápr. 25. 11:00
Vidi II - Ménfőcsanak
3:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Érd - SC Sopron
1:4 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Gárdony - Veszprém
1:5 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Balatonfüred - Tatabánya
0:1 (0:0)
ápr. 25. 17:00
BKV Előre - III. Kerületi TUE UPE
1:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Komárom - Lipót
3:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Mosonmagyaróvár - Pápai Perutz
2:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Nagykanizsai TE - Bicske
2:1 (0:0)

ápr. 25. 17:00
Eger - Duna Aszfalt Tiszakécske
1:1 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Balassagyarmat - Cegléd
1:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Salgótarján - Sajóbábony
3:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Tiszafüred - Kisvárda II
0:1 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Mezőkövesd II - Tiszaújváros
1:3 (0:0)
ápr. 25. 17:00
BVSC-Zugló - DVSC-DEAC
2:2 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Sényő - DVTK II
2:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Putnok - Jászberény
0:0
ápr. 25. 17:00
Tállya - Gyöngyös
2:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Hatvan - Füzesgyarmat
1:2 (0:0)
ápr. 25. 11:00
Ferencváros II - Vác
3:1 (0:0)
ápr. 25. 11:00
Paks II - Budapest Honvéd II
3:1 (0:0)
ápr. 25. 11:00
Újpest II - Iváncsa
0:1 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Körösladány - ESMTK
1:1 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Taksony - Szekszárd
0:1 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Kozármisleny - Hódmezővásárhely
3:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Majos - Rákosmenti KSK
1:2 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Monor - Szegedi Vasutas
2:0 (0:0)
ápr. 25. 17:00
FC Dabas - Dunaújváros
2:1 (0:0)
ápr. 25. 18:00
Kecskeméti TE - Dabas-Gyón
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 25. 13:00
Reading - Swansea
2:2 (1:0)
ápr. 25. 14:00
Bristol City - Luton
2:3 (2:0)

ápr. 25. 16:00
Boavista Porto - Marítimo
0:1 (0:0)
ápr. 25. 18:30
Rio Ave - Pacos de Ferreira
1:1 (0:1)
ápr. 25. 21:00
Braga - Sporting CP
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 25. 13:00
Ufa - PFC Sochi
2:3 (1:2)
ápr. 25. 15:30
Szpartak Moszkva - CSKA Moszkva
1:0 (0:0)
ápr. 25. 15:30
FK Rostov - Arsenal-Tula
1:0 (0:0)
ápr. 25. 18:00
Rubin Kazan - FK Krasnodar
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 25. 14:00
Chindia Targoviste - CSMS Iasi
2:0 (1:0)
ápr. 25. 18:15
Botosani - Academica Clinceni
2:1 (1:0)
ápr. 25. 20:30
Steaua Bukarest - Sepsi
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 25. 12:30
Malatyaspor - Ankaragücü
2:1 (0:0)
ápr. 25. 15:00
Gazisehir Gaziantep - Erzurum BB
2:3 (0:0)
ápr. 25. 19:30
Fenerbahce - Kasimpasa
3:2 (3:1)
1 mérkőzés
ápr. 25. 20:45
Standard Liege - Genk
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 25. 15:30
Aberdeen - Dundee United
0:3 (0:2)
ápr. 25. 19:30
Rangers FC - St. Johnstone
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 25. 14:30
Wolfsberger - Salzburg
1:2 (1:1)
ápr. 25. 14:30
Rapid Wien - Swarovski Tirol
4:0 (1:0)
ápr. 25. 17:00
Sturm Graz - LASK Linz
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 25. 13:00
Zorya Lugansk - Olimpik Donetsk
2:1 (1:0)
ápr. 25. 16:00
Dinamo Kiev - Inhulets
5:0 (2:0)
ápr. 25. 16:00
Oleksandria - Shakhtar Donetsk
2:0 (1:0)

2 mérkőzés
ápr. 25. 13:00
Magdeburg - Lübeck
1:0 (0:0)
ápr. 25. 14:00
Wehen Wiesbaden - Duisburg
0:3 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 25. 16:00
Luzern - FC Zürich
3:1 (1:1)
ápr. 25. 16:00
BSC Young Boys - Sion
2:1 (1:1)
ápr. 25. 16:00
Lugano - Servette
0:1 (0:1)
ápr. 25. 12:00
Ejea - Leioa
2:1 (1:0)
ápr. 25. 12:00
Tudelano - Amorebieta
1:2 (0:0)
ápr. 25. 12:00
Ebro - Racing Santander
2:4 (2:3)
ápr. 25. 17:00
Haro Deportivo - CD Alavés II
2:0 (1:0)
ápr. 25. 17:00
SD Logronés - Real Sociedad II
1:1 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Calahorra - Athletic Bilbao II
2:1 (1:0)
ápr. 25. 17:30
Tarazona - Arenas de Getxo
0:2 (0:0)
ápr. 25. 18:00
Izarra - Barakaldo
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 25. 16:15
Asteras Tripolis - Aris Saloniki
1:1 (0:0)
ápr. 25. 18:30
Olympiakos Pireus - AEK Athen
2:0 (0:0)
ápr. 25. 12:00
Villarreal II - Gimnastic
1:2 (0:1)
ápr. 25. 12:00
UD Ibiza - FC Andorra
2:1 (1:0)
ápr. 25. 12:00
Levante II - Badalona
1:1 (0:1)
ápr. 25. 12:00
Pena Deportiva - Olot
2:1 (0:1)
ápr. 25. 12:00
Valencia II - L'Hospitalet
1:1 (1:1)
ápr. 25. 17:00
Alcoyano - Barcelona II
1:2 (0:1)
ápr. 25. 18:00
Orihuela - Prat
0:0

5 mérkőzés
ápr. 25. 16:00
Lanus - Vélez Sársfield
1:2 (0:0)
ápr. 25. 18:30
Defensa y Justicia - Arsenal FC
0:1 (0:1)
ápr. 25. 20:45
Racing Club - Colón
2:1 (1:1)
ápr. 25. 23:00
River Plate - San Lorenzo
1:2 (0:1)
8 mérkőzés
ápr. 25. 00:00
Los Angeles FC - Seattle Sounders
1:1 (1:0)
ápr. 25. 02:00
Philadelphia - Inter Miami
1:2 (0:0)
ápr. 25. 02:00
Atlanta United - Chicago Fire
3:1 (1:0)
ápr. 25. 02:00
Minnesota United - Real Salt Lake
1:2 (0:2)
ápr. 25. 02:00
New England - D.C. United
1:0 (0:0)
ápr. 25. 03:00
Colorado Rapids - Austin FC
1:3 (1:0)
ápr. 25. 04:30
Portland Timbers - Houston Dynamo
2:1 (1:1)
ápr. 25. 23:30
L. A. Galaxy - New York Red Bulls
3:2 (2:1)
ápr. 25. 20:30
Carpi - Padova
0:1 (0:0)
ápr. 25. 20:30
Südtirol - Cesena
1:1 (1:1)
ápr. 25. 20:30
Perugia - Matelica
2:0 (1:0)
ápr. 25. 20:30
Imolese - Gubbio
1:0 (1:0)
ápr. 25. 20:30
Modena - Legnano
3:0 (0:0)
ápr. 25. 20:30
Fano - Triestina
1:1 (1:0)
ápr. 25. 20:30
Fermana - Virtus Verona
0:1 (0:0)
ápr. 25. 20:30
Arezzo - Ravenna
1:1 (1:1)
ápr. 25. 20:30
Mantova - Vis Pesaro
0:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
ápr. 25. 12:30
Warta Poznan - Jagiellonia
2:0 (1:0)
ápr. 25. 15:00
Stal Mielec - Pogon Szczecin
1:0 (1:0)
ápr. 25. 17:30
Lechia Gdansk - Legia Warszawa
0:1 (0:0)
ápr. 25. 14:30
Volendam - Telstar
2:0 (1:0)
ápr. 25. 17:30
Turris - Bari
3:0 (1:0)
ápr. 25. 17:30
Palermo - Cavese
3:2 (2:1)
ápr. 25. 17:30
Catania - Casertana
3:0 (2:0)
ápr. 25. 17:30
Avellino - Teramo
0:0
ápr. 25. 17:30
Viterbese Castrense - Catanzaro
0:2 (0:0)
ápr. 25. 17:30
Juve Stabia - Foggia
3:0 (1:0)
ápr. 25. 17:30
Paganese - Potenza
0:0
ápr. 25. 17:30
Monopoli - Ternana
2:4 (1:1)
ápr. 25. 17:30
Bisceglie - Vibonese
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 25. 16:00
Zilina - Slovan Bratislava
2:3 (1:2)
ápr. 25. 11:30
Real Valladolid II - Celta Vigo II
0:5 (0:1)
ápr. 25. 12:00
Numancia - Compostela
3:0 (2:0)
ápr. 25. 12:00
Lealtad - Guijuelo
2:3 (0:3)
ápr. 25. 12:00
Covadonga - Coruxo
2:3 (1:3)
ápr. 25. 16:30
Burgos - Zamora CF
3:0 (1:0)
ápr. 25. 18:00
Leonesa - Unionistas de Salamanca
1:2 (1:0)
ápr. 25. 18:00
Real Oviedo II - Pontevedra
0:0

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2 mérkőzés
ápr. 25. 17:00
Rijeka - Osijek
0:0
ápr. 25. 20:00
Dinamo Zágráb - Hajduk Split
2:0 (2:0)
5 mérkőzés
ápr. 25. 14:00
Horsens - Aalborg
1:0 (0:0)
ápr. 25. 14:00
SonderjyskE - Vejle Boldklub
1:0 (0:0)
ápr. 25. 16:00
Bröndby - Randers
2:0 (1:0)
ápr. 25. 18:00
Odense BK - Lyngby
2:0 (2:0)
ápr. 25. 20:00
Aarhus - FC Kobenhavn
1:2 (1:1)
5 mérkőzés
ápr. 25. 15:00
Norrköping - Halmstad
2:1 (0:1)
ápr. 25. 15:00
Varberg - Djurgarden
1:3 (1:2)
ápr. 25. 15:00
Kalmar - Örebro
1:0 (0:0)
ápr. 25. 17:30
AIK - Hammarby
2:0 (1:0)
ápr. 25. 17:30
Malmö FF - Östersunds
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 25. 14:00
Zbrojovka Brno - Teplice
0:0
ápr. 25. 14:00
Karvina - Pribram
0:1 (0:1)
ápr. 25. 14:00
Zlín - FK Pardubice
0:4 (0:2)
ápr. 25. 16:00
Sparta Praha - Opava
4:2 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 25. 14:30
Vojvodina - Metalac
1:2 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Indjija - Crvena Zvezda
1:5 (0:4)
ápr. 25. 19:30
Partizan - Spartak Subotica
2:1 (1:0)

Sanct Bernhard Bodorrózsa tiszta tea
ápr. 25. 10:30
Vorwärts Steyr - Lafnitz
0:2 (0:0)
ápr. 25. 15:00
Lucchese - Lecco
1:0 (0:0)
ápr. 25. 15:00
AlbinoLeffe - Pontedera
2:2 (0:0)
ápr. 25. 15:00
Como - Alessandria
2:1 (2:1)
ápr. 25. 15:00
Pro Vercelli - Piacenza
0:2 (0:1)
ápr. 25. 15:00
Olbia - Novara
3:3 (1:2)
ápr. 25. 15:00
Pistoiese - Grosseto
0:1 (0:0)
ápr. 25. 15:00
Aurora Pro Patria - Livorno
2:2 (0:1)
ápr. 25. 15:00
Juventus II - Carrarese
1:0 (0:0)
ápr. 25. 15:00
Pro Sesto - Renate
0:0
ápr. 25. 12:15
Academico Viseu - FC Porto II
1:0 (0:0)
ápr. 25. 21:30
Arouca - Vilafranquense
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 25. 16:00
Ethnikos Achna - APOEL Nikosia
1:1 (1:1)
ápr. 25. 18:30
Apollon Limassol - AEK Larnaka
3:1 (1:0)
ápr. 25. 18:00
Union St. Gilloise - Deinze
2:2 (2:0)
ápr. 25. 18:00
Lierse Kempenzonen - RWDM
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 25. 16:00
Levszki Szófia - CSKA Szófia
0:2 (0:2)
ápr. 25. 18:45
Tsarsko Selo - Arda Kardzhali
4:0 (3:0)
2 mérkőzés
ápr. 25. 07:00
Shimizu - Shonan Bellmare
1:1 (0:0)
ápr. 25. 09:00
Urawa Red Diamonds - Oita Trinita
3:2 (1:2)

ápr. 25. 14:45
Isloch - BATE Borisov
1:4 (1:1)
ápr. 25. 16:45
Shakhter Soligorsk - Ruh Brest
4:1 (2:0)
ápr. 25. 19:45
FK Gomel - Torpedo Zhodino
1:1 (0:0)
ápr. 25. 20:30
San Telmo - Villa Dálmine
1:0 (0:0)
ápr. 25. 20:45
Deportivo Maipú - Alvarado
1:0 (0:0)
ápr. 25. 21:00
Belgrano - Nueva Chicago
0:0
ápr. 25. 12:40
Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
2:0 (1:0)
ápr. 25. 13:00
Landskrona - Akropolis
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 25. 00:00
Cruz Azul - Atlético San Luis
3:2 (2:1)
ápr. 25. 02:00
Club Atlas - Club Guadalajara
0:1 (0:0)
ápr. 25. 04:10
Tigres - Monterrey
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 25. 15:00
Aluminij - Tabor Sezana
0:2 (0:2)
ápr. 25. 17:15
NS Mura - Olimpija Ljubljana
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 25. 15:00
Tuzla City - Radnik Bijeljina
2:0 (1:0)
ápr. 25. 19:00
Borac Banja Luka - Siroki Brijeg
2:1 (1:0)
ápr. 25. 19:30
Adanaspor - Ümraniyespor
0:2 (0:1)
ápr. 25. 19:30
Akhisar Belediyespor - Altay Izmir
2:0 (0:0)
ápr. 25. 19:30
Bursaspor - Istanbulspor
1:2 (1:2)
ápr. 25. 19:30
Osmanlispor - Bandirmaspor
3:2 (0:0)
ápr. 25. 19:30
Tuzlaspor - Adana Demirspor
0:3 (0:1)
ápr. 25. 19:30
Altinordu - Giresunspor
0:0
ápr. 25. 19:30
Balikesirspor - Keciörengücü
1:2 (1:1)
ápr. 25. 19:30
Boluspor - Samsunspor
0:2 (0:1)

ápr. 25. 12:00
Don Benito - Atlético Baleares
1:4 (1:2)
ápr. 25. 12:00
Socuéllamos - Poblense
1:0 (0:0)
ápr. 25. 12:00
Melilla - Las Rozas
0:0
ápr. 25. 17:00
Talavera - S.S. Reyes
3:0 (2:0)
ápr. 25. 18:00
Badajoz - Inter de Madrid
1:0 (1:0)
ápr. 25. 18:00
Mérida AD - Rayo Majadahonda
1:1 (1:0)
ápr. 25. 18:00
Villanovense - Navalcarnero
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 25. 15:00
Qabala - Karabakh
0:5 (0:0)
ápr. 25. 16:00
Kesla - Sabail
1:0 (0:0)
ápr. 25. 17:15
Sabah FK - Neftchi
2:2 (2:1)
ápr. 25. 18:00
Zira - Sumgayit Shekher
0:0
ápr. 25. 11:00
El Ejido - CD Marino
4:0 (4:0)
ápr. 25. 11:00
Granada II - Las Palmas II
0:1 (0:1)
ápr. 25. 11:30
Sevilla Atlético - Cádiz II
1:2 (1:0)
ápr. 25. 11:30
Yeclano - Marbella
3:1 (1:0)
ápr. 25. 12:00
Córdoba - Tamaraceite
1:1 (0:0)
ápr. 25. 12:00
Lorca Deportiva - Huelva
2:1 (1:1)
ápr. 25. 17:00
Betis II - Algeciras
3:0 (2:0)
ápr. 25. 18:00
Linares Deportivo - San Fernando
1:1 (0:1)
ápr. 25. 18:00
UCAM Murcia - Atletico Sanluqueno
3:2 (1:2)
ápr. 25. 18:00
Real Murcia - Linense
0:0

3 mérkőzés
ápr. 25. 00:00
O'Higgins - Unión La Calera
1:0 (0:0)
ápr. 25. 02:30
Santiago Wanderers - Nublense
1:2 (1:1)
ápr. 25. 22:00
Colo Colo - Universidad de Chile
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 25. 12:00
Trans Narva - Kuressaare
2:0 (1:0)
ápr. 25. 12:00
Parnu - Paide
1:3 (1:2)
ápr. 25. 14:00
Flora Tallinn - FCI Levadia
0:0
ápr. 25. 18:00
Nőmme Kalju - Tammeka
4:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 25. 19:00
Bnei Yehuda - Hapoel Hadera
2:3 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 25. 14:00
Samgurali - Dinamo Tbilisi
2:0 (1:0)
ápr. 25. 16:00
Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi
1:1 (1:0)
7 mérkőzés
ápr. 25. 14:00
Hamar - Vestri
0:3 (0:0)
ápr. 25. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Reynir
4:1 (0:0)
ápr. 25. 16:00
Snaefell - Skallagrímur
1:5 (0:0)
ápr. 25. 16:00
KFB - Stokkseyri
0:5 (0:0)
ápr. 25. 19:00
Ágir - ÍBU
4:0 (0:0)
ápr. 25. 19:00
Vatnaliljur - ÍH Hafnarfjördur
2:3 (0:0)
ápr. 25. 19:00
KM - Haukar
0:4 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 25. 17:00
Varnsdorf - Táborsko
0:0
ápr. 25. 08:10
Wellington Phoenix - Adelaide United
2:1 (0:0)

ápr. 25. 16:00
B36 Torshavn - EB Streymur
2:1 (2:0)
ápr. 25. 16:00
TB Tvoroyri - HB Torshavn
0:4 (0:2)
ápr. 25. 16:00
Fuglafjordur - Klaksvík
1:4 (1:3)
ápr. 25. 17:00
B68 Toftir - Runavik
1:2 (0:0)
ápr. 25. 18:00
07 Vestur - Vikingur Gota
2:4 (1:3)
ápr. 25. 00:15
San José - Guabirá
0:1 (0:0)
ápr. 25. 21:00
Real Tomayapo - Blooming
2:1 (1:1)
ápr. 25. 17:00
Jadran Dekani - NS Drava
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 25. 14:00
Pyunik - Ararat Yerevan
1:2 (1:1)
ápr. 25. 17:00
Urartu - Ararat-Armenia
0:0
ápr. 25. 21:00
Al Taawoun - Al Fateh
3:4 (2:1)
ápr. 25. 22:30
Atlético Junior - Santa Fe
3:1 (1:0)
ápr. 25. 16:00
F91 Dudelange - Hostert
1:1 (0:0)
ápr. 25. 16:00
RFCU Luxemburg - Differdange
3:0 (0:0)
ápr. 25. 16:00
UNA Strassen - Rodange
1:1 (0:0)
ápr. 25. 16:00
UT Pétange - Mondorf-les-Bains
0:1 (0:0)
ápr. 25. 16:00
Fola Esch - Swift Hesperange
2:2 (0:0)
ápr. 25. 00:00
Rapide Oued Zem - FUS Rabat
2:1 (2:1)
ápr. 25. 00:00
Mouloudia Oujda - Moghreb Tétouan
1:2 (0:1)

1 mérkőzés
ápr. 25. 14:00
Fremad Amager - Skive
2:0 (1:0)
10 mérkőzés
ápr. 25. 06:00
Blaublitz Akita - Mito Hollyhock
1:0 (1:0)
ápr. 25. 07:00
JEF United - Sagamihara
0:1 (0:0)
ápr. 25. 07:00
V-Varen Nagasaki - Tokyo Verdy
1:1 (1:0)
ápr. 25. 07:00
Matsumoto Yamaga - Thespa Kusatsu
1:0 (0:0)
ápr. 25. 07:00
Montedio Yamagata - Jubilo Iwata
1:0 (1:0)
ápr. 25. 07:00
Omiya Ardija - Machida Zelvia
0:1 (0:1)
ápr. 25. 07:00
Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
0:2 (0:1)
ápr. 25. 07:00
Zweigen Kanazawa - Tochigi
1:1 (1:0)
ápr. 25. 10:00
Ryukyu - Ventforet Kofu
1:0 (0:0)
ápr. 25. 02:00
Club Olimpia - Guaraní
2:1 (1:1)
ápr. 25. 23:45
Guairena - Cerro Porteno
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 25. 22:30
Universitario - Sporting Cristal
0:1 (0:1)
ápr. 25. 15:00
Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs
1:2 (1:0)
ápr. 25. 17:00
Cibalia Vinkovci - Rude Zágráb
0:2 (0:0)
ápr. 25. 17:00
Croatia Zmijavci - Inter Zapresic
2:1 (1:0)
ápr. 25. 17:00
Orijent 1919 - Radnik Sesvete
0:2 (0:1)
ápr. 25. 17:00
Medimurje Cakovec - Kustosija
0:4 (0:1)
5 mérkőzés
ápr. 25. 13:00
Shkupi - Rabotnicki
2:0 (0:0)
ápr. 25. 13:00
Vardar Skopje - Belasica
1:0 (1:0)
ápr. 25. 13:00
Shkendija - Borec
3:1 (0:1)
ápr. 25. 13:00
Pelister - Renova
1:0 (1:0)
ápr. 25. 13:00
Makedonija Gjorce Petrov - Struga
2:3 (1:0)

2 mérkőzés
ápr. 25. 01:30
Louisville City - Atlanta United II
2:0 (0:0)
ápr. 25. 02:30
OKC Energy - Tulsa Roughnecks
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
ápr. 25. 12:00
Banga - Kauno Zalgiris
1:5 (1:2)
ápr. 25. 14:00
Panevezys - Suduva
0:0
ápr. 25. 14:00
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja
3:1 (2:1)
ápr. 25. 16:00
Sutjeska Niksic - Jezero
0:0
ápr. 25. 17:00
Decic - Zeta
3:1 (2:0)
ápr. 25. 19:00
FK Podgorica - Iskra Danilovgrad
1:0 (1:0)
ápr. 25. 07:00
Incheon - Ulsan Hyundai
0:0
ápr. 25. 09:30
Suwon City - FC Seoul
1:1 (0:0)
ápr. 25. 12:00
Seongnam Ilhwa - Suwon Blue Wings
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 25. 16:15
Riga - Rigas FS
0:3 (0:1)
ápr. 25. 01:00
Alajuelense - Cartaginés
4:1 (1:0)
ápr. 25. 22:00
Grecia - Guadalupe
0:0
ápr. 25. 23:00
Jicaral - Sporting San José
1:2 (1:0)
ápr. 25. 09:00
Nanjing City - Nantong Zhiyun
1:1 (1:1)
ápr. 25. 10:00
Sichuan Jiuniu - Shaanxi Chang'an
0:1 (0:0)
ápr. 25. 13:35
Kunshan - Beijing BG
2:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 25. 11:30
Carroi - Engordany
1:1 (0:1)
ápr. 25. 11:30
UE Santa Coloma - Penya Encarnada
9:0 (4:0)
ápr. 25. 16:30
Sant Julia - FC Santa Coloma
2:0 (1:0)

ápr. 25. 15:00
Drita Gijlan - Prishtina
1:2 (0:0)
ápr. 25. 15:00
Ballkani - Gjilani
1:0 (0:0)
ápr. 25. 15:00
Llapi - Trepca'89
2:1 (0:0)
ápr. 25. 23:30
USM Bel Abbés - Kabylie
0:5 (0:1)
ápr. 25. 23:30
Belouizdad - Saoura
2:1 (1:0)
ápr. 25. 23:30
Bordj Bou Arreridj - MC Alger
0:2 (0:0)
ápr. 25. 14:30
ES Tunis - CS Sfaxien
0:0
ápr. 25. 15:00
Fiorentino - Libertas
0:0
ápr. 25. 15:00
Virtus - La Fiorita
1:1 (0:0)
ápr. 25. 15:00
Juvenes/Dogana - Cailungo
4:0 (2:0)
ápr. 25. 03:00
CD Olimpia - Motagua
0:0
ápr. 25. 06:30
Seoul E-Land - Anyang
1:2 (0:1)
ápr. 25. 06:30
Chungnam Asan - Sangju Sangmu
1:2 (1:1)
ápr. 25. 11:00
Bodo/Glimt - Brann
4:1 (1:0)
ápr. 25. 13:00
Rosenborg - Tromso
1:0 (0:0)
ápr. 25. 14:00
Mjondalen - Fredrikstad
1:4 (0:2)
ápr. 25. 15:00
Odd Grenland - Stabaek
1:0 (1:0)
ápr. 25. 15:00
Viking - Start
3:3 (2:2)
ápr. 25. 15:30
Persija Jakarta - Persib Bandung
2:1 (0:0)
ápr. 25. 16:00
Haugesund - Asane
1:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
342
48 (14%)
127 (37%)
494
348
46 (13%)
125 (36%)
480
354
44 (12%)
123 (35%)
466
352
43 (12%)
119 (34%)
453
350
40 (11%)
125 (36%)
450
342
41 (12%)
120 (35%)
445
342
38 (11%)
125 (37%)
440
353
40 (11%)
119 (34%)
438
351
30 (9%)
140 (40%)
430
10. AltT
342
39 (11%)
117 (34%)
429

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont