Főoldal » Meccsek » 2021. március 20.

Meccsek - 2021. március 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. március 20.)


4 mérkőzés
márc. 20. 14:00
Athletic Bilbao - Eibar
1:1 (1:1)
márc. 20. 16:15
Celta Vigo - Real Madrid
1:3 (1:2)
márc. 20. 18:30
Huesca - Osasuna
0:0
márc. 20. 21:00
Valladolid - Sevilla
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 20. 13:15
Bournemouth - Southampton
0:3 (0:2)
márc. 20. 18:30
Everton - Manchester City
0:2 (0:0)
1 mérkőzés

2 mérkőzés
márc. 20. 15:00
Crotone - Bologna
2:3 (2:0)
márc. 20. 18:00
Spezia - Cagliari
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 20. 15:30
Bayern München - VfB Stuttgart
4:0 (4:0)
márc. 20. 15:30
1. FC Köln - Borussia Dortmund
2:2 (1:1)
márc. 20. 15:30
Werder Bremen - Wolfsburg
1:2 (1:2)
márc. 20. 15:30
Eintracht Frankfurt - Union Berlin
5:2 (4:2)
márc. 20. 18:30
Schalke 04 - Mönchengladbach
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 20. 13:00
Metz - Stade Rennes
1:3 (0:2)
márc. 20. 17:00
Nice - Olympique Marseille
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 20. 16:30
Fortuna Sittard - Utrecht
0:1 (0:0)
márc. 20. 20:00
Feyenoord - FC Emmen
1:1 (1:0)
márc. 20. 21:00
Waalwijk - Groningen
3:1 (2:1)
márc. 20. 13:00
Hamburger SV - Heidenheim
2:0 (1:0)
márc. 20. 13:00
Braunschweig - Darmstadt
1:1 (1:1)
márc. 20. 13:00
Aue - Sandhausen
2:0 (0:0)
márc. 20. 16:00
Sabadell - Sporting Gijón
1:1 (1:0)
márc. 20. 18:15
Mallorca - Real Oviedo
0:0
márc. 20. 20:30
Leganés - Fuenlabrada
0:2 (0:0)
márc. 20. 21:00
Espanyol - UD Logronés
4:0 (3:0)
11 mérkőzés
márc. 20. 13:30
Brentford - Nottingham Forest
1:1 (1:0)
márc. 20. 16:00
Bristol City - Rotherham
0:2 (0:1)
márc. 20. 16:00
Stoke - Derby
1:0 (0:0)
márc. 20. 16:00
Coventry - Wycombe
0:0
márc. 20. 16:00
Watford - Birmingham
3:0 (1:0)
márc. 20. 16:00
Norwich - Blackburn Rovers
1:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Preston - Luton
0:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Barnsley - Sheffield Wednesday
1:2 (0:1)
márc. 20. 16:00
Millwall - Middlesbrough
1:0 (1:0)
márc. 20. 16:00
Reading - Queens Park
1:1 (0:1)
márc. 20. 18:30
Swansea - Cardiff
0:1 (0:1)

7 mérkőzés
márc. 20. 14:00
Vicenza - Pescara
1:0 (0:0)
márc. 20. 14:00
Empoli - Entella
1:0 (1:0)
márc. 20. 14:00
Frosinone - Lecce
0:3 (0:0)
márc. 20. 14:00
Reggiana - Cosenza 1914
1:1 (0:1)
márc. 20. 14:00
Pordenone - Pisa
elhalasztva
márc. 20. 16:00
Monza - Venezia
1:4 (0:2)
márc. 20. 18:00
SPAL - Cittadella
1:0 (0:0)
márc. 20. 16:30
Pacos de Ferreira - Moreirense
3:0 (3:0)
márc. 20. 16:30
Santa Clara - Tondela
1:1 (0:1)
márc. 20. 19:00
Portimonense - FC Porto
1:2 (0:1)
márc. 20. 21:30
Sporting CP - Guimaraes
1:0 (1:0)
márc. 20. 15:00
Amiens SC - Troyes
3:1 (1:1)
márc. 20. 20:00
Le Havre - Sochaux
0:2 (0:1)
márc. 20. 20:00
Paris FC - Grenoble
2:0 (0:0)
márc. 20. 20:00
Nancy - Clermont
1:0 (0:0)
márc. 20. 20:00
Guingamp - Rodez
1:1 (0:0)
márc. 20. 20:00
Valenciennes - Auxerre
2:2 (1:2)
márc. 20. 20:00
Chateauroux - Caen
2:2 (2:2)
márc. 20. 20:00
Chamois Niortais - Toulouse
1:0 (0:0)
márc. 20. 20:00
Pau - Dunkerque
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 20. 18:15
Argesul Pitesti - Academica Clinceni
1:1 (0:0)
márc. 20. 20:30
CSMS Iasi - Dinamo Bukarest
1:0 (0:0)

4 mérkőzés
márc. 20. 11:30
Genclerbirligi - Kasimpasa
2:1 (0:0)
márc. 20. 14:00
Malatyaspor - Gazisehir Gaziantep
2:2 (1:1)
márc. 20. 14:00
Göztepe Izmir - Sivasspor
3:5 (0:4)
márc. 20. 17:00
Trabzonspor - Ankaragücü
4:1 (3:1)
2 mérkőzés
márc. 20. 18:30
Mouscron-Péruwelz - KV Oostende
0:1 (0:0)
márc. 20. 20:45
AS Eupen - Kortrijk
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 20. 16:00
Dundee United - Aberdeen
1:0 (0:0)
márc. 20. 16:00
Hamilton - St. Mirren
1:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
Livingston - Hibernian
1:1 (1:1)
márc. 20. 16:00
Kilmarnock - Motherwell
4:1 (1:1)
márc. 20. 16:00
St. Johnstone - Ross County
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 20. 17:00
LASK Linz - Salzburg
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 20. 13:00
Illichivets - Minai
0:0
márc. 20. 16:00
Desna - Dnipro-1
0:2 (0:1)
márc. 20. 18:30
Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk
3:0 (2:0)
12 mérkőzés
márc. 20. 14:00
Portsmouth - Ipswich
2:1 (1:1)
márc. 20. 16:00
Accrington Stanley - Wigan
3:1 (2:1)
márc. 20. 16:00
Wimbledon - Charlton Athletic
2:2 (1:2)
márc. 20. 16:00
Oxford United - Blackpool
0:2 (0:2)
márc. 20. 16:00
Burton Albion - Milton Keynes Dons
1:2 (0:1)
márc. 20. 16:00
Gillingham - Doncaster
2:2 (2:2)
márc. 20. 16:00
Northampton - Crewe
0:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Plymouth - Bristol Rovers
2:0 (2:0)
márc. 20. 16:00
Shrewsbury - Hull
1:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Sunderland AFC - Lincoln City
1:1 (1:0)
márc. 20. 16:00
Fleetwood - Swindon
0:2 (0:1)
márc. 20. 16:00
Rochdale - Peterborough
3:3 (0:2)

6 mérkőzés
márc. 20. 14:00
Magdeburg - Kaiserslautern
1:0 (0:0)
márc. 20. 14:00
Unterhaching - Uerdingen
2:3 (0:2)
márc. 20. 14:00
Ingolstadt - Waldhof Mannheim
1:0 (1:0)
márc. 20. 14:00
Lübeck - Verl
2:2 (1:2)
márc. 20. 14:00
Duisburg - Türkgücü-Ataspor
3:2 (0:2)
márc. 20. 14:00
Hansa Rostock - Hallescher
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 20. 18:15
Lausanne - St. Gallen
4:3 (3:1)
márc. 20. 20:30
Lugano - Basel
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 20. 14:00
Apollon Smyrnis - Larisa
0:2 (0:0)
márc. 20. 16:15
Volos NFC - OFI Heraklion
0:0
márc. 20. 18:30
PAS Giannina - Atromitos
1:0 (1:0)
márc. 20. 18:30
Panaitolikos - Lamia
0:3 (0:3)
márc. 20. 19:00
FC Andorra - L'Hospitalet
1:1 (1:1)
11 mérkőzés
márc. 20. 06:00
SKA-Energia Khabarovsk - Veles
1:1 (0:0)
márc. 20. 09:00
Tomsk - Fakel
0:3 (0:2)
márc. 20. 11:00
Gazovik Orenburg - Krasnodar II
1:0 (0:0)
márc. 20. 11:00
Yenisey - Akron
0:1 (0:1)
márc. 20. 12:00
Irtysh Omsk - Volgar Astrakhan
1:0 (1:0)
márc. 20. 13:00
Chertanovo Moszkva - Shinnik
2:2 (1:1)
márc. 20. 13:00
Dinamo Bryansk - Sovjetov
0:2 (0:0)
márc. 20. 13:00
Tekstilshchik - Neftekhimik
0:1 (0:0)
márc. 20. 14:00
FK Nizhny Novgorod - Torpedo Moszkva
4:1 (3:1)
márc. 20. 14:00
Chayka - Baltika Kaliningrad
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
márc. 20. 01:15
Central Córdoba SdE - Estudiantes
1:1 (1:1)
márc. 20. 18:00
Patronato - Huracán
0:1 (0:0)
márc. 20. 20:15
Banfield - Lanus
2:0 (0:0)
márc. 20. 22:30
Vélez Sársfield - CA Independiente
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 20. 15:00
Slask Wroclaw - Wisla Plock
0:0
márc. 20. 20:00
Lech Poznan - Jagiellonia
2:3 (2:1)
12 mérkőzés
márc. 20. 14:00
Stevenage - Carlisle
3:1 (1:0)
márc. 20. 14:00
Newport - Leyton
0:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Bolton Wanderers - Walsall
2:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
Bradford - Oldham
0:0
márc. 20. 16:00
Cambridge United - Forest Green Rovers
1:0 (1:0)
márc. 20. 16:00
Cheltenham - Salford
2:0 (2:0)
márc. 20. 16:00
Colchester - Port Vale
0:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
Scunthorpe - Southend
1:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Tranmere - Exeter
2:1 (1:1)
márc. 20. 16:00
Barrow - Crawley
3:2 (2:1)
márc. 20. 16:00
Harrogate Town - Morecambe
0:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
Mansfield - Grimsby
2:2 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 20. 17:00
Zlate Moravce - Trencín
1:0 (0:0)
márc. 20. 17:00
Ruzomberok - Zemplín Michalovce
2:0 (0:0)
márc. 20. 17:00
Nitra - Pohronie
2:3 (1:1)
márc. 20. 17:00
FK Senica - Sered
1:0 (0:0)
márc. 20. 17:30
Slovan Bratislava - Zilina
2:2 (0:1)

2 mérkőzés
márc. 20. 15:00
Slaven Belupo - Istra 1961
1:1 (1:1)
márc. 20. 17:05
Hajduk Split - Sibenik
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 20. 15:00
Backa Palanka - Partizan
0:4 (0:1)
márc. 20. 15:00
Radnicki Nis - Vozdovac
0:1 (0:0)
márc. 20. 15:00
Spartak Subotica - Backa Topola
2:2 (1:0)
márc. 20. 15:00
Zlatibor Cajetina - Javor
0:2 (0:1)
márc. 20. 19:00
Crvena Zvezda - FK Mladost Lucani
4:1 (3:1)
3 mérkőzés
márc. 20. 14:00
Pribram - Zbrojovka Brno
1:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
Karvina - Sigma Olomouc
0:1 (0:0)
márc. 20. 18:30
Jablonec - Slovan Liberec
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 20. 15:00
Häcken - Västeras SK
3:0 (1:0)
márc. 20. 18:15
Wil - Kriens
0:2 (0:1)
márc. 20. 12:30
Rapid Wien II - Dornbirn
3:2 (1:1)
márc. 20. 15:30
Austria Klagenfurt - Vorwärts Steyr
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 20. 19:00
Finn Harps - Bohemian
1:0 (1:0)
márc. 20. 19:00
Longford - Derry City
2:0 (1:0)
márc. 20. 19:00
Sligo Rovers - Dundalk
1:1 (1:1)
márc. 20. 12:00
Cova Piedade - Estoril
2:3 (2:0)
márc. 20. 16:00
Varzim - Mafra
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 20. 15:00
Paphos FC - Nea Salamina
3:0 (2:0)
márc. 20. 17:30
Ethnikos Achna - Enosis
1:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
márc. 20. 12:00
Kuopion - Gnistan
5:0 (3:0)
3 mérkőzés
márc. 20. 11:30
Montana - Cherno More Varna
1:1 (0:0)
márc. 20. 14:00
Arda Kardzhali - Lokomotiv Plovdiv
0:2 (0:0)
márc. 20. 16:30
Tsarsko Selo - Ludogorets
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 20. 06:00
Consadole Sapporo - Vissel Kobe
3:4 (2:0)
márc. 20. 14:00
Vitebsk - Dinamo Minsk
0:0
márc. 20. 16:00
Dinamo Brest - BATE Borisov
0:0
márc. 20. 18:00
FK Minsk - Ruh Brest
2:2 (0:2)
márc. 20. 20:45
Lierse Kempenzonen - Lommel
0:1 (0:0)
márc. 20. 21:00
GyE Jujuy - Almagro
1:2 (0:0)
márc. 20. 21:00
Alvarado - Belgrano
0:1 (0:0)
márc. 20. 21:05
Ferro Carril Oeste - Deportivo Morón
2:0 (1:0)
márc. 20. 12:40
Miedz Legnica - Arka Gdynia
1:2 (1:1)
márc. 20. 14:30
Jastrzebie - Chrobry Glogów
0:1 (0:0)
márc. 20. 15:00
Resovia Rzeszów - Nieciecza
3:1 (0:1)
márc. 20. 17:00
Tychy - Belchatow
0:0
márc. 20. 18:00
Lódzki - Zaglebie Sosnowiec
0:0

Gambe Slim
2 mérkőzés
márc. 20. 02:00
Club Necaxa - Juárez
1:0 (0:0)
márc. 20. 04:00
Mazatlán - CF América
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 20. 17:00
Borac Banja Luka - Mladost Doboj Kakanj
1:0 (0:0)
márc. 20. 17:00
Velez Mostar - Radnik Bijeljina
2:2 (1:1)
márc. 20. 19:00
Zrinjski - Sloboda Tuzla
3:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
Greenock Morton - Queen Of The South
2:1 (1:1)
márc. 20. 16:00
Ayr - Raith
1:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Dunfermline - Inverness
0:1 (0:0)
márc. 20. 11:30
Istanbulspor - Altinordu
1:2 (0:0)
márc. 20. 11:30
Ümraniyespor - Balikesirspor
1:2 (1:1)
márc. 20. 14:00
Eskisehirspor - Adana Demirspor
1:1 (0:0)
márc. 20. 17:00
Samsunspor - Giresunspor
0:2 (0:0)
10 mérkőzés
márc. 20. 16:00
Barnet - Chesterfield
0:2 (0:1)
márc. 20. 16:00
Weymouth - Wealdstone
4:0 (1:0)
márc. 20. 16:00
Hartlepool - Woking
1:0 (0:0)
márc. 20. 16:00
Notts - Yeovil
2:0 (1:0)
márc. 20. 16:00
Sutton - Stockport
1:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Torquay - King's Lynn
1:0 (0:0)
márc. 20. 16:00
Aldershot - Boreham Wood
3:3 (0:1)
márc. 20. 16:00
Altrincham - Dagenham & Redbridge
0:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Bromley - Solihull Moors
1:0 (0:0)
márc. 20. 16:00
Eastleigh - Halifax
1:0 (0:0)

Online játszótér
3 mérkőzés
márc. 20. 13:00
Shukura - Samgurali
2:0 (1:0)
márc. 20. 15:00
Telavi - Dinamo Tbilisi
0:3 (0:0)
márc. 20. 17:00
Saburtalo - Dinamo Batumi
0:0
3 mérkőzés
márc. 20. 12:00
Kuressaare - Tammeka
1:3 (1:1)
márc. 20. 15:00
FCI Levadia - TJK Legion
4:3 (3:3)
márc. 20. 18:00
Trans Narva - Parnu
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
márc. 20. 18:15
Ashdod - Beitar Jerusalem
2:0 (2:0)
márc. 20. 18:15
Hapoel Be'er Sheva - Bnei Yehuda
2:0 (1:0)
márc. 20. 18:15
Bnei Sakhnin - Maccabi Petach-Tikva
1:0 (0:0)
márc. 20. 18:15
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya
2:0 (1:0)
márc. 20. 20:00
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
1:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
B36 Torshavn - B68 Toftir
0:0
márc. 20. 16:00
Fuglafjordur - 07 Vestur
3:1 (1:0)
márc. 20. 17:00
TB Tvoroyri - Klaksvík
0:5 (0:1)
márc. 20. 17:00
Runavik - EB Streymur
3:0 (0:0)
márc. 20. 07:05
Macarthur - Western United
2:1 (2:1)
márc. 20. 13:45
Panachaiki - Apollon Larisa
1:0 (0:0)
márc. 20. 13:45
Ergotelis - Giorgos Karaiskakis
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 20. 13:00
Valur - KR Reykjavik
3:3 (0:0)
márc. 20. 15:00
Stjarnan - Fylkir Reykjavik
4:2 (0:0)
márc. 20. 17:00
Breidablik - KA Akureyri
2:1 (0:0)

4 mérkőzés
márc. 20. 14:45
Ittihad Kalba - Khor Fakkan
2:1 (0:1)
márc. 20. 14:45
Al Dhafra - Al-Ahli Dubai
1:2 (0:1)
márc. 20. 17:15
Baniyas - Hatta
1:0 (1:0)
márc. 20. 17:15
Al-Wasl Dubai - Sharjah
3:3 (2:0)
márc. 20. 14:15
Al Raed - Al-Ittihad
1:1 (0:0)
márc. 20. 16:30
Al Ittifaq - Al Faisaly
1:0 (0:0)
márc. 20. 16:30
Al Fateh - Al Ahli Jeddah
4:1 (2:0)
márc. 20. 16:40
Al-Shabab Riyadh - Al Taawoun
1:3 (0:2)
márc. 20. 18:45
Al-Hilal - Qadisiya Khubar
1:0 (0:0)
márc. 20. 18:45
Al-Nassr - Al Baten
7:0 (1:0)
márc. 20. 20:00
San José - Atlético Palmaflor
1:3 (1:0)
márc. 20. 16:00
Jeunesse Esch - Victoria Rosport
1:0 (0:0)
márc. 20. 17:00
F91 Dudelange - Progres Niedercorn
1:0 (0:0)
márc. 20. 19:00
Rodange - Etzella Ettelbruck
1:0 (0:0)
márc. 20. 19:30
RFCU Luxemburg - Swift Hesperange
0:2 (0:0)

márc. 20. 21:30
Envigado - Santa Fe
2:1 (1:1)
márc. 20. 23:40
Atlético Junior - Deportivo Pereira
3:0 (1:0)
márc. 20. 14:00
Roltek Dob - NK Krka
2:0 (1:0)
márc. 20. 15:00
Radomlje - Fuzinar
1:1 (0:0)
márc. 20. 18:00
Brezice - Bilje
1:3 (0:1)
márc. 20. 06:00
Albirex Niigata - Thespa Kusatsu
3:1 (2:0)
márc. 20. 08:00
Ryukyu - V-Varen Nagasaki
3:1 (1:0)
márc. 20. 08:00
Tokyo Verdy - Zweigen Kanazawa
2:4 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 20. 12:15
Surkhon - Kokand-1912
1:1 (0:0)
márc. 20. 13:00
Mash'al Mubarek - Metalourg
2:1 (1:0)
márc. 20. 14:30
Bunyodkor - Andijan
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 20. 00:00
Sporting Cristal - Sport Boys
1:0 (0:0)
márc. 20. 21:30
Cusco - Cienciano
2:2 (1:1)
márc. 20. 14:00
Golden Arrows - Cape Town City
1:1 (1:1)
márc. 20. 14:30
Chippa United - Moroka Swallows
2:2 (0:2)
márc. 20. 14:30
Baroka - Bloemfontein
1:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
TS Galaxy - Maritzburg United
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 20. 15:30
Aberystwyth - Newtown AFC
1:0 (0:0)
márc. 20. 15:30
Cardiff MU - Cefn Druids
0:0
márc. 20. 15:30
Penybont - Flint
1:2 (0:2)
márc. 20. 15:30
Connah's Quay - Haverfordwest County
2:0 (1:0)
márc. 20. 15:45
Bala - Caernarfon Town
1:2 (1:0)

márc. 20. 23:00
Nacional Asunción - 12 de Octubre
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
márc. 20. 15:00
Vardar Skopje - Shkendija
1:6 (1:2)
márc. 20. 15:00
Belasica - Rabotnicki
1:1 (1:0)
márc. 20. 15:00
Renova - Makedonija Gjorce Petrov
1:2 (1:1)
márc. 20. 15:00
Akademija Pandev - Struga
1:0 (1:0)
márc. 20. 15:00
Sileks Kratovo - Shkupi
1:3 (1:1)
4 mérkőzés
márc. 20. 09:00
Zhetysu - Arys
3:0 (1:0)
márc. 20. 11:00
Shakter Karaganda - Ordabasy
0:2 (0:0)
márc. 20. 11:00
Akzhayik - Atyrau
1:0 (0:0)
márc. 20. 14:00
Aktobe - Tobol
1:1 (0:0)
márc. 20. 12:55
Kustosija - Orijent 1919
1:1 (0:0)
márc. 20. 15:30
Opatija - Dubrava
2:1 (0:0)
márc. 20. 15:30
Dinamo Zágráb II - Cibalia Vinkovci
0:2 (0:1)
márc. 20. 15:30
Dugopolje - Junak Sinj
2:2 (2:1)
márc. 20. 06:00
Jeju - Gwangju
1:1 (0:0)
márc. 20. 08:30
Jeonbuk - Suwon City
1:1 (0:0)
márc. 20. 13:00
Zeta - OFK Petrovac
1:1 (1:0)
márc. 20. 14:00
Jezero - Buducnost Podgorica
1:2 (0:2)
márc. 20. 15:00
Sutjeska Niksic - FK Podgorica
1:1 (0:1)
márc. 20. 16:00
Decic - Titograd Podgorica
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
márc. 20. 12:00
Ventspils - Rigas FS
1:1 (0:0)
márc. 20. 14:00
Spartaks Jürmala - FS METTA/LU Riga
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 20. 12:00
Kauno Zalgiris - Riteriai
2:1 (1:0)
márc. 20. 14:00
Panevezys - Banga
4:2 (1:1)
márc. 20. 18:00
Zalgiris Vilnius - Hegelmann Litauen
2:0 (1:0)
márc. 20. 22:00
Grecia - Herediano
1:4 (1:1)
márc. 20. 13:00
Drita Gijlan - Drenica Skënderaj
1:1 (0:0)
márc. 20. 13:00
Besa Pejë - Feronikeli
2:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Coleraine - Carrick Rangers
1:0 (0:0)
márc. 20. 16:00
Larne - Cliftonville
0:0
márc. 20. 16:00
Glentoran - Glenavon
3:1 (2:1)
márc. 20. 16:00
Dungannon Swifts - Portadown
0:1 (0:1)
márc. 20. 18:30
Warrenpoint - Ballymena
2:2 (1:1)
márc. 20. 15:00
USM Alger - JSM Skikda
4:1 (2:1)
márc. 20. 15:00
Fiorentino - Tre Fiori
2:2 (0:0)
márc. 20. 15:00
Cailungo - Cosmos
3:0 (0:0)
márc. 20. 15:00
La Fiorita - San Giovanni
2:1 (0:0)
márc. 20. 15:00
Pennarossa - Juvenes/Dogana
2:1 (0:0)
márc. 20. 14:00
CS Sfaxien - Étoile Sahel
elhalasztva
márc. 20. 14:00
Stade Tunisien - Slimane
1:1 (0:0)
márc. 20. 14:00
Olympique Béja - Métlaoui
1:0 (1:0)
márc. 20. 14:00
Kairouan - Monastir
0:1 (0:0)
márc. 20. 16:15
Club Africain Tunis - Bizertin
1:0 (1:0)

6 mérkőzés
márc. 20. 11:30
Al-Qasim - Al Talaba
2:3 (0:0)
márc. 20. 12:00
Al Diwaniya - Naft
1:0 (0:0)
márc. 20. 12:00
Al Hudod - Amanat Baghdad
0:2 (0:0)
márc. 20. 14:00
Al-Quwa Al-Jawiya - Zakho
4:1 (0:0)
márc. 20. 16:30
Naft Al-Wasat - Al Shorta
1:0 (0:0)
márc. 20. 05:30
Bucheon 1995 - Jeonnam Dragons
1:1 (1:1)
márc. 20. 08:00
Anyang - Daejeon Citizen
0:1 (0:1)
márc. 20. 10:30
Ansan Greeners - Chungnam Asan
1:0 (0:0)
márc. 20. 04:30
Western Strikers - Croydon Kings
0:1 (0:1)
márc. 20. 08:00
Adelaide Olympic - Adelaide Comets
3:2 (1:2)
márc. 20. 10:00
Slonim - Baranovichi
0:0
márc. 20. 10:00
Volna - Dinamo Brest
2:1 (1:1)
márc. 20. 10:30
Isloch - Lida
0:1 (0:0)
márc. 20. 12:00
Ilves - Mariehamn
1:2 (0:2)
márc. 20. 12:00
Vaasa - SJK
0:4 (0:0)
márc. 20. 12:30
Lokomotive Leipzig - Bischofswerdaer
4:0 (3:0)
márc. 20. 13:00
Djurgarden - Östersunds
3:0 (0:0)
márc. 20. 13:00
Elfsborg - AIK
0:2 (0:2)
márc. 20. 13:00
Örgryte - FC Trollhättan
0:3 (0:0)
márc. 20. 13:00
Vasalund - Dalkurd
3:0 (0:0)
márc. 20. 13:00
Optik Rathenow - Cottbus
2:3 (1:0)
márc. 20. 13:50
KPV Kokkola - Oulu
0:2 (0:0)
márc. 20. 14:00
Varberg - Värnamo
2:0 (2:0)
márc. 20. 14:00
Akropolis - AFC Eskilstuna
2:0 (0:0)
márc. 20. 14:00
Kalmar - Mjällby
0:2 (0:2)
márc. 20. 14:00
SJK Akatemia - Jaro
0:2 (0:1)
márc. 20. 14:00
Degerfors - Norrby
1:0 (1:0)
márc. 20. 14:00
Bellinzona - Black Stars Basel
2:0 (0:0)
márc. 20. 14:45
Omán - Jordánia
0:0
márc. 20. 15:00
Trelleborg - Öster
3:0 (1:0)
márc. 20. 15:30
Atlanta United - Charleston Battery
6:1 (0:0)
márc. 20. 16:00
Sirius - Sundsvall
0:0
márc. 20. 19:00
D.C. United - Greenville Triumph
1:1 (0:0)
márc. 20. 19:00
Houston Dynamo - Austin Bold
2:0 (0:0)
márc. 20. 20:00
San Diego Loyal - L. A. Galaxy
1:2 (0:0)
márc. 20. 20:00
Chicago Fire - Philadelphia
1:0 (0:0)
márc. 20. 20:00
FC Dallas - OKC Energy
4:0 (1:0)
márc. 20. 23:30
Portland Timbers - Phoenix Rising
3:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
342
41 (12%)
109 (32%)
423
340
46 (14%)
96 (28%)
422
340
38 (11%)
113 (33%)
416
336
45 (13%)
94 (28%)
413
333
42 (13%)
99 (30%)
408
340
42 (12%)
95 (28%)
400
7. Xxy
333
34 (10%)
113 (34%)
396
8. AltT
334
38 (11%)
99 (30%)
388
322
40 (12%)
93 (29%)
386
340
33 (10%)
110 (32%)
385

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont