Főoldal » Meccsek » 2021. február 13.

Meccsek - 2021. február 13.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. február 13.)


4 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Granada - Atlético Madrid
1:2 (0:0)
febr. 13. 16:15
Sevilla - Huesca
1:0 (0:0)
febr. 13. 18:30
Eibar - Valladolid
1:1 (1:1)
febr. 13. 21:00
FC Barcelona - Alavés
5:1 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 13. 13:30
Leicester - Liverpool
3:1 (0:0)
febr. 13. 16:00
Crystal Palace - Burnley
0:3 (0:2)
febr. 13. 18:30
Manchester City - Tottenham
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 13. 14:45
Puskás Akadémia - Paks
3:2 (2:0)
febr. 13. 17:00
Kisvárda - ZTE
2:1 (1:0)
febr. 13. 19:30
Budapest Honvéd - Budafok
2:3 (2:1)

3 mérkőzés
febr. 13. 15:00
Torino - Genoa
0:0
febr. 13. 18:00
Napoli - Juventus
1:0 (1:0)
febr. 13. 20:45
Spezia - AC Milan
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 13. 15:30
Borussia Dortmund - Hoffenheim
2:2 (1:1)
febr. 13. 15:30
Bayer Leverkusen - Mainz
2:2 (1:0)
febr. 13. 15:30
Werder Bremen - Freiburg
0:0
febr. 13. 15:30
VfB Stuttgart - Hertha BSC
1:1 (1:0)
febr. 13. 18:30
Union Berlin - Schalke 04
0:0
3 mérkőzés
febr. 13. 17:00
Paris St. Germain - Nice
2:1 (1:0)
febr. 13. 19:00
Reims - Lens
1:1 (1:0)
febr. 13. 21:00
Lyon - Montpellier HSC
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 13. 12:00
Groningen - Zwolle
1:0 (1:0)
febr. 13. 14:15
Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
1:2 (1:1)
febr. 13. 16:30
Den Haag - PSV Eindhoven
2:2 (1:0)
febr. 13. 18:45
Heracles - Ajax
0:2 (0:1)
febr. 13. 13:00
Regensburg - Fortuna Düsseldorf
1:1 (1:0)
febr. 13. 13:00
Heidenheim - Aue
2:0 (1:0)
febr. 13. 13:00
Sandhausen - Karlsruhe
2:3 (2:0)
febr. 13. 16:00
FC Cartagena - Rayo Vallecano
2:2 (1:1)
febr. 13. 18:15
Mirandés - Girona
3:3 (2:1)
febr. 13. 20:30
Tenerife - Ponferradina
1:0 (0:0)

8 mérkőzés
febr. 13. 16:00
Birmingham - Luton
0:1 (0:1)
febr. 13. 16:00
Reading - Millwall
1:2 (1:0)
febr. 13. 16:00
Watford - Bristol City
6:0 (4:0)
febr. 13. 16:00
Derby - Middlesbrough
2:1 (2:1)
febr. 13. 16:00
Norwich - Stoke
4:1 (2:0)
febr. 13. 16:00
Cardiff - Coventry
3:1 (2:0)
febr. 13. 16:00
Huddersfield - Wycombe
2:3 (2:1)
5 mérkőzés
febr. 13. 12:00
Salernitana - Vicenza
1:1 (0:0)
febr. 13. 14:00
Cremonese - Lecce
1:2 (1:1)
febr. 13. 14:00
Pescara - Venezia
0:2 (0:1)
febr. 13. 14:00
Pordenone - Cittadella
0:1 (0:1)
febr. 13. 16:00
SPAL - Empoli
1:1 (0:1)
febr. 13. 16:30
Nacional - Farense
2:3 (0:0)
febr. 13. 19:00
Guimaraes - Rio Ave
1:3 (0:2)
febr. 13. 21:30
FC Porto - Boavista Porto
2:2 (0:2)
febr. 13. 15:00
Auxerre - Guingamp
1:1 (1:1)
febr. 13. 19:00
Pau - Paris FC
1:1 (0:0)
febr. 13. 19:00
Troyes - Rodez
2:1 (1:0)
febr. 13. 19:00
Grenoble - Amiens SC
0:0
febr. 13. 19:00
Chateauroux - Le Havre
0:1 (0:0)
febr. 13. 19:00
Dunkerque - Nancy
1:2 (1:0)
febr. 13. 19:00
Caen - Chamois Niortais
1:0 (0:0)
febr. 13. 19:00
Clermont - Chambly
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 13. 13:30
Chindia Targoviste - UTA Arad
1:1 (1:0)
febr. 13. 20:00
Dinamo Bukarest - Sepsi
0:0
3 mérkőzés
febr. 13. 11:30
Kayserispor - Ankaragücü
0:0
febr. 13. 14:00
Trabzonspor - Gazisehir Gaziantep
1:0 (0:0)
febr. 13. 17:00
Fatih Karagümrük - Fenerbahce
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 13. 18:30
Sint-Truidense - Zulte-Waregem
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 13. 21:00
Goiás - Botafogo
2:0 (1:0)
febr. 13. 23:00
Santos - Coritiba
2:0 (1:0)
febr. 13. 23:00
Atlético Mineiro - Bahia
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 13. 16:00
Rangers FC - Kilmarnock
1:0 (1:0)
febr. 13. 16:00
Aberdeen - St. Mirren
0:0
febr. 13. 16:00
Dundee United - Livingston
3:0 (2:0)
febr. 13. 16:00
Motherwell - Hamilton
1:4 (0:3)
3 mérkőzés
febr. 13. 17:00
Swarovski Tirol - Salzburg
2:4 (1:1)
febr. 13. 17:00
Altach - Rapid Wien
0:0
febr. 13. 17:00
Wolfsberger - Admira
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 13. 13:00
Minai - Lviv
1:2 (0:2)
febr. 13. 13:00
Zorya Lugansk - Desna
2:1 (1:1)
febr. 13. 16:00
Dinamo Kiev - Olimpik Donetsk
3:1 (1:1)
5 mérkőzés
febr. 13. 16:00
Charlton Athletic - Gillingham
2:3 (1:2)
febr. 13. 16:00
Hull - Milton Keynes Dons
0:1 (0:0)
febr. 13. 16:00
Northampton - Burton Albion
0:2 (0:0)
febr. 13. 16:00
Plymouth - Fleetwood
1:0 (1:0)
febr. 13. 16:00
Sunderland AFC - Doncaster
4:1 (3:0)

3 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Kaiserslautern - Bayern München II
1:1 (0:0)
febr. 13. 14:00
Waldhof Mannheim - Wehen Wiesbaden
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 13. 18:15
Lausanne - Servette
3:1 (2:0)
febr. 13. 20:30
Sion - St. Gallen
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 13. 16:15
Asteras Tripolis - Lamia
0:0
febr. 13. 18:30
Apollon Smyrnis - Atromitos
2:1 (1:0)
febr. 13. 18:00
FC Andorra - Gimnastic
1:1 (1:0)
febr. 13. 18:00
Llagostera - Badalona
2:2 (1:2)
febr. 13. 18:00
Lleida Esportiu - Espanyol II
0:3 (0:2)
febr. 13. 18:00
L'Hospitalet - Cornella
2:3 (2:0)
5 mérkőzés
febr. 13. 01:30
Central Córdoba SdE - Colón
0:3 (0:1)
febr. 13. 21:10
Aldosivi - Godoy Cruz
1:2 (1:1)
febr. 13. 21:10
Talleres Córdoba - Patronato
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 13. 15:00
Cracovia Krakow - Podbeskidzie
1:1 (1:1)
febr. 13. 20:00
Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk
0:1 (0:1)
febr. 13. 15:00
Vis Pesaro - Virtus Verona
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 13. 16:00
Bolton Wanderers - Stevenage
1:0 (1:0)
febr. 13. 16:00
Cambridge United - Southend
0:0

febr. 13. 12:30
Foggia - Catanzaro
0:2 (0:0)
febr. 13. 12:30
Catania - Virtus Francavilla
1:0 (0:0)
febr. 13. 14:30
Palermo - Bisceglie
3:1 (2:1)
febr. 13. 15:00
Viterbese Castrense - Cavese
1:0 (0:0)
febr. 13. 17:30
Juve Stabia - Avellino
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 13. 15:00
NK Gorica - Sibenik
1:0 (0:0)
febr. 13. 17:30
Dinamo Zágráb - Osijek
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Zilina - Zlate Moravce
4:1 (1:0)
febr. 13. 14:00
Trnava - FK Senica
1:0 (0:0)
febr. 13. 12:00
Go Ahead Eagles - Telstar
1:0 (1:0)
febr. 13. 14:15
De Graafschap - MVV
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 13. 13:30
Macva Sabac - Metalac
2:1 (0:0)
febr. 13. 13:30
Vozdovac - Indjija
1:1 (1:1)
febr. 13. 13:30
FK Mladost Lucani - Radnik Surdulica
2:2 (1:1)
febr. 13. 15:30
Radnicki Nis - Crvena Zvezda
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Opava - Pribram
0:0
febr. 13. 14:00
Zbrojovka Brno - Zlín
0:0
febr. 13. 16:00
Slavia Praha - FK Pardubice
3:0 (2:0)
febr. 13. 18:45
Chiasso - FC Schaffhausen
1:1 (0:0)
febr. 13. 12:30
AlbinoLeffe - Juventus II
0:3 (0:2)
febr. 13. 15:00
Pro Vercelli - Grosseto
3:0 (1:0)
febr. 13. 15:00
Alessandria - Giana Erminio
0:0
febr. 13. 15:00
Pontedera - Novara
1:0 (0:0)
febr. 13. 16:30
Livorno - Olbia
3:3 (1:0)

febr. 13. 12:00
Académica - Cova Piedade
2:1 (0:0)
febr. 13. 16:00
Arouca - Varzim
0:0
febr. 13. 18:00
Covilha - Vizela
0:0
febr. 13. 18:00
Bastia-Borgo - Avranches
3:0 (1:0)
febr. 13. 18:00
Bourg-Péronnas - SC Bastia
1:3 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Kastrioti - Partizani Tirana
0:3 (0:0)
febr. 13. 14:00
KF Tiranë - Kukësi
0:2 (0:1)
febr. 13. 14:00
Vllaznia - Apolonia Fier
1:0 (0:0)
febr. 13. 14:00
Bylis Ballsh - Laci
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 13. 17:00
Ermis Aradippou - Omonia Nikosia
0:2 (0:2)
10 mérkőzés
febr. 13. 12:00
Kuopion - SJK
5:2 (3:2)
febr. 13. 12:00
Turku - MuSa
2:0 (2:0)
febr. 13. 12:45
HJK Helsinki - HIFK Helsinki
2:1 (1:1)
febr. 13. 13:00
Lahti - KTP Kotka
3:0 (3:0)
febr. 13. 13:30
Ilves - Oulu
1:2 (0:2)
febr. 13. 14:00
Honka - Haka
1:0 (1:0)
febr. 13. 14:15
Jaro - KPV Kokkola
2:1 (2:1)
febr. 13. 14:30
EIF Ekenas - PK-35 Vantaa
0:2 (0:1)
febr. 13. 15:15
Gnistan - Jippo
3:0 (1:0)
febr. 13. 18:15
MP Mikkeli - Klubi 04 Helsinki
0:3 (0:2)
febr. 13. 15:45
Real Sociedad II - Amorebieta
2:1 (0:0)
febr. 13. 16:00
Osasuna II - Mutilvera
1:1 (0:1)
febr. 13. 18:00
Barakaldo - Real Unión
3:0 (1:0)
febr. 13. 18:00
Laredo - Arenas de Getxo
1:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
febr. 13. 11:30
Botev Vratsa - Beroe
1:2 (1:1)
febr. 13. 16:30
Slavia Szófia - CSKA Szófia
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 13. 02:30
Puebla - Juárez
4:0 (2:0)
febr. 13. 04:06
Club Tijuana - Club León
2:0 (1:0)
febr. 13. 04:30
Mazatlán - Atlético San Luis
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
febr. 13. 15:00
ND Gorica - Koper
2:1 (1:0)
febr. 13. 17:15
Maribor - Bravo
1:1 (0:1)
febr. 13. 16:00
Alloa - Arbroath
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 13. 16:00
Yeovil - Altrincham
2:0 (0:0)
febr. 13. 16:00
Sutton - Boreham Wood
2:0 (1:0)
febr. 13. 16:00
Stockport - Aldershot
0:0
febr. 13. 14:00
ES Tunis - Teungueth
2:1 (1:1)
febr. 13. 14:00
Mazembe - Belouizdad
0:0
febr. 13. 17:00
Horoya - Petro de Luanda
2:0 (1:0)
febr. 13. 11:30
Bandirmaspor - Istanbulspor
2:1 (0:0)
febr. 13. 11:30
Ümraniyespor - Eskisehirspor
3:0 (1:0)
febr. 13. 14:00
Akhisar Belediyespor - Samsunspor
1:4 (0:1)
febr. 13. 17:00
Altay Izmir - Keciörengücü
0:4 (0:2)
febr. 13. 18:00
Mérida AD - Socuéllamos
2:0 (1:0)

Panarom Teafa kézpermet
2 mérkőzés
febr. 13. 13:00
Sumgayit Shekher - Sabail
3:0 (2:0)
febr. 13. 15:30
Karabakh - Neftchi
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 13. 13:45
Al-Gharrafa - Al Sailiya
0:1 (0:0)
febr. 13. 16:15
Al Khor - Al Kharaitiyat
2:1 (1:0)
febr. 13. 16:15
Al-Sadd - Al Ahli Doha
3:0 (2:0)
febr. 13. 15:00
CS Sfaxien - AS Kigali
4:1 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 13. 22:30
Universidad de Chile - Antofagasta
3:1 (2:1)
febr. 13. 22:30
Unión La Calera - Curicó Unido
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Hapoel Haifa - Hapoel Be'er Sheva
2:2 (0:2)
febr. 13. 17:45
Ashdod - Bnei Sakhnin
0:0
febr. 13. 18:50
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Tel Aviv
0:1 (0:1)
febr. 13. 13:00
CD Marino - Cádiz II
0:0
febr. 13. 13:45
Xanthi - Trikala
1:0 (0:0)
febr. 13. 13:45
Kissamikos - OF Ierapetra
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
febr. 13. 12:00
Hafnarfjördur - Kórdrengir
2:1 (0:0)
febr. 13. 12:30
Kopavogur - UMF Grindavik
2:0 (0:0)
febr. 13. 13:00
Stjarnan - Vestri
3:2 (1:1)
febr. 13. 13:00
Akranes - Selfoss
3:1 (0:0)
febr. 13. 15:00
Grotta - Keflavík
3:3 (0:0)
febr. 13. 15:30
Fram Reykjavik - Thor Akureyri
3:2 (0:0)
febr. 13. 16:00
KA Akureyri - Valur
0:1 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
4 mérkőzés
febr. 13. 14:30
Al-Ahli Dubai - Al-Wahda
2:2 (1:1)
febr. 13. 14:30
Khor Fakkan - Baniyas
1:2 (0:2)
febr. 13. 17:15
Sharjah - Al Ain
1:2 (1:1)
febr. 13. 17:15
Hatta - Ajman
3:0 (0:0)
febr. 13. 13:50
Al Taawoun - Qadisiya Khubar
0:2 (0:1)
febr. 13. 16:10
Al Fateh - Al-Ain
3:2 (0:0)
febr. 13. 18:20
Al-Nassr - Al-Shabab Riyadh
0:4 (0:2)
2 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Esbjerg - Vendsyssel
0:0
febr. 13. 15:00
HB Koge - Hobro
1:1 (0:0)
febr. 13. 02:05
Boyacá Chicó - América de Cali
1:2 (1:1)
febr. 13. 21:15
La Equidad - Millonarios
1:0 (0:0)
febr. 13. 23:30
Deportivo Cali - Águilas Doradas
1:0 (0:0)
febr. 13. 15:00
Hassania Agadir - Moghreb Tétouan
1:1 (1:0)
febr. 13. 17:15
Ittihad Tanger - Rapide Oued Zem
0:1 (0:1)
febr. 13. 19:30
Difaa El Jadidi - Khemis Zemamra
1:0 (0:0)
febr. 13. 14:00
Bloemfontein - Chippa United
1:1 (1:0)
febr. 13. 16:00
SuperSport United - Cape Town City
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Akademija Pandev - Rabotnicki
0:1 (0:0)
febr. 13. 12:55
Orijent 1919 - Osijek II
3:0 (1:0)
febr. 13. 12:55
Rude Zágráb - Medimurje Cakovec
6:1 (3:0)
febr. 13. 14:30
Solin - Inter Zapresic
2:1 (1:0)

4 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Hibernians - Mosta
2:0 (0:0)
febr. 13. 14:00
Birkirkara - Hamrun Spartans
0:2 (0:1)
febr. 13. 18:00
Santa Lucia - Tarxien Rainbows
7:0 (2:0)
febr. 13. 18:00
Senglea Athletic - Floriana
0:2 (0:1)
febr. 13. 13:00
Besa Pejë - Ballkani
0:3 (0:0)
febr. 13. 13:00
Prishtina - Drenica Skënderaj
3:1 (0:0)
febr. 13. 13:00
Drita Gijlan - Llapi
1:0 (0:0)
febr. 13. 16:00
Crusaders - Carrick Rangers
1:3 (0:1)
febr. 13. 18:00
Portadown - Cliftonville
1:1 (0:0)
febr. 13. 18:30
Larne - Dungannon Swifts
3:0 (1:0)
febr. 13. 14:30
Relizane - JSM Skikda
2:1 (1:0)
febr. 13. 14:30
Bordj Bou Arreridj - Magra
2:2 (0:1)
febr. 13. 14:30
Olympique Médéa - Hussein Dey
2:1 (2:1)
5 mérkőzés
febr. 13. 12:30
Machine Sazi - Sanat Naft
1:0 (0:0)
febr. 13. 13:00
Nassaji Mazandaran - Gol Gohar
1:2 (1:1)
febr. 13. 13:30
Foolad Khuzestan - Shahr Khodrou
2:0 (2:0)
febr. 13. 14:40
Sepahan - Esteghlal
2:0 (2:0)
5 mérkőzés
febr. 13. 12:00
Al Diwaniya - Al Simawa
1:0 (0:0)
febr. 13. 12:00
Al-Qasim - Al Najaf
1:1 (0:0)
febr. 13. 12:00
Naft Maysan - Zakho
1:1 (0:0)
febr. 13. 14:15
Al Zawra'a - Arbil
2:1 (0:0)
febr. 13. 17:45
Al-Quwa Al-Jawiya - Al Hudod
2:1 (0:0)

febr. 13. 01:00
Team Wellington - Eastern Suburbs
7:0 (2:0)
febr. 13. 05:00
West Torrens - Adelaide Comets
0:1 (0:1)
febr. 13. 08:30
Sutherland Sharks - Blacktown City
1:2 (1:0)
febr. 13. 09:00
Manly - Sydney Olympic
0:0
febr. 13. 09:30
Neman Grodno - Slutsk
2:0 (2:0)
febr. 13. 10:00
Smorgon - Energetik-BGU Minsk
1:4 (1:2)
febr. 13. 10:15
Rochedale Rovers - Gold Coast United
1:4 (0:2)
febr. 13. 11:00
Jihlava - Viktoria Zizkov
0:1 (0:0)
febr. 13. 11:00
Lisen - Sigma Olomouc
3:1 (3:0)
febr. 13. 11:00
Slovácko II - Prostejov
1:3 (0:1)
febr. 13. 11:00
Mioveni - Rapid Bukarest
1:2 (1:0)
febr. 13. 11:00
Chrobry Glogów - Slask Wroclaw II
1:2 (1:1)
febr. 13. 11:00
Suduva - Banga
1:1 (0:1)
febr. 13. 11:00
Pogon Siedlce - Motor Lublin
3:1 (2:1)
febr. 13. 11:30
Tychy - Puszcza Niepolomice
1:3 (1:1)
febr. 13. 11:30
Zvijezda '09 Brgule - Loznica
1:4 (0:2)
febr. 13. 12:00
Usti nad Labem - Slavoj Vysehrad
1:0 (1:0)
febr. 13. 12:30
Jastrzebie - Skra Czestochowa
1:1 (1:0)
febr. 13. 13:00
Värnamo - Trelleborg
0:1 (0:1)
febr. 13. 13:00
Sirius - Flora Tallinn
1:1 (0:1)
febr. 13. 13:00
Halmstad - Varberg
3:3 (3:2)
febr. 13. 13:00
Hutnik Nowa Huta - Frydek-Mistek
3:0 (0:0)
febr. 13. 13:00
Baltyk Gdynia - Concordia Elblag
0:1 (0:0)
febr. 13. 13:00
Torns - IFK Malmö
2:1 (2:0)
febr. 13. 14:00
Helsingborg - IFK Göteborg
0:0
febr. 13. 14:00
Tychy - Pniowek Pawlowice
3:3 (1:1)
febr. 13. 14:00
Västeras SK - Akropolis
4:1 (2:0)
febr. 13. 14:00
AFC Eskilstuna - Vasalund
2:0 (1:0)
febr. 13. 14:00
Degerfors - Brage
0:0
febr. 13. 14:00
Teteks - Sasa
2:2 (0:0)
febr. 13. 14:00
Dinamo Bryansk - Biolog
3:1 (1:0)
febr. 13. 14:15
Miedz Legnica - Kalisz
1:0 (1:0)
febr. 13. 14:30
Yenisey - Dinamo Minsk
0:0
febr. 13. 14:30
Volgar Astrakhan - Veles
0:2 (0:1)
febr. 13. 15:00
Djurgarden - Örebro
4:0 (2:0)
febr. 13. 15:00
Sundsvall - Dalkurd
2:1 (2:0)
febr. 13. 15:00
Korona Kielce - Katowice
1:0 (1:0)
febr. 13. 15:00
Panevezys - FA Siauliai
1:1 (0:1)
febr. 13. 15:30
Chayka FK Pesch - FK Astana
1:2 (0:1)
febr. 13. 15:30
Falkenberg - GAIS Göteborg
1:1 (1:0)
febr. 13. 15:30
Torpedo Moszkva - Ventspils
0:1 (0:0)
febr. 13. 17:30
Sandecja Nowy Sacz - Stalowa Wola
3:2 (2:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
260
29 (11%)
98 (38%)
341
309
27 (9%)
101 (33%)
337
3. Sió
309
31 (10%)
90 (29%)
335
308
31 (10%)
86 (28%)
327
299
30 (10%)
88 (29%)
326
   Pelya
309
28 (9%)
93 (30%)
326
304
31 (10%)
85 (28%)
325
312
30 (10%)
86 (28%)
322
304
27 (9%)
93 (31%)
321
10. Nadin
307
29 (9%)
87 (28%)
319

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont