Főoldal » Meccsek » 2021. február 6.

Meccsek - 2021. február 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. február 6.)


4 mérkőzés
febr. 6. 14:00
Levante - Granada
2:2 (1:1)
febr. 6. 16:15
Huesca - Real Madrid
1:2 (0:0)
febr. 6. 18:30
Elche - Villarreal
2:2 (0:2)
febr. 6. 21:00
Sevilla - Getafe
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 6. 13:30
Aston Villa - Arsenal
1:0 (1:0)
febr. 6. 16:00
Newcastle United - Southampton
3:2 (3:1)
febr. 6. 16:00
Burnley - Brighton & Hove Albion
1:1 (0:1)
febr. 6. 18:30
Fulham - West Ham United
0:0
febr. 6. 21:00
Manchester United - Everton
3:3 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 6. 14:45
Diósgyőr - Kisvárda
2:0 (2:0)
febr. 6. 17:00
Mezőkövesd - Budapest Honvéd
2:1 (2:0)
febr. 6. 19:30
MTK - Újpest
1:3 (1:3)

4 mérkőzés
febr. 6. 15:00
Atalanta - Torino
3:3 (3:2)
febr. 6. 15:00
Sassuolo - Spezia
1:2 (1:1)
febr. 6. 18:00
Juventus - AS Roma
2:0 (1:0)
febr. 6. 20:45
Genoa - Napoli
2:1 (2:0)
6 mérkőzés
febr. 6. 15:30
Freiburg - Borussia Dortmund
2:1 (0:0)
febr. 6. 15:30
Schalke 04 - RB Leipzig
0:3 (0:1)
febr. 6. 15:30
Mainz - Union Berlin
1:0 (1:0)
febr. 6. 15:30
Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
5:2 (2:0)
febr. 6. 15:30
Augsburg - Wolfsburg
0:2 (0:1)
febr. 6. 18:30
Mönchengladbach - 1. FC Köln
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
febr. 6. 14:00
Szolnoki MÁV - Debreceni VSC
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 6. 17:00
Lorient - Reims
1:0 (0:0)
febr. 6. 19:00
Lyon - Strasbourg
3:0 (2:0)
febr. 6. 21:00
Lens - Stade Rennes
0:0
4 mérkőzés
febr. 6. 14:00
FC Emmen - Alkmaar
0:1 (0:0)
febr. 6. 14:00
Zwolle - Waalwijk
1:1 (0:1)
febr. 6. 16:30
PSV Eindhoven - Twente
3:0 (2:0)
febr. 6. 16:30
Heerenveen - Vitesse
1:0 (0:0)
febr. 6. 13:00
Osnabrück - Bochum
1:2 (0:2)
febr. 6. 13:00
Darmstadt - FC Nürnberg
1:2 (0:0)
febr. 6. 13:00
Braunschweig - Hannover 96
1:2 (1:2)

febr. 6. 16:00
FC Cartagena - Real Oviedo
2:0 (1:0)
febr. 6. 18:15
UD Logronés - Sporting Gijón
0:4 (0:2)
febr. 6. 20:30
Fuenlabrada - Almería
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
febr. 6. 13:30
Coventry - Watford
0:0
febr. 6. 16:00
Bristol City - Cardiff
0:2 (0:2)
febr. 6. 16:00
Middlesbrough - Brentford
1:4 (1:1)
febr. 6. 16:00
Bournemouth - Birmingham
3:2 (1:1)
febr. 6. 16:00
Millwall - Sheffield Wednesday
4:1 (1:1)
febr. 6. 16:00
Queens Park - Blackburn Rovers
1:0 (0:0)
febr. 6. 16:00
Luton - Huddersfield
1:1 (1:0)
febr. 6. 16:00
Wycombe - Nottingham Forest
0:3 (0:1)
febr. 6. 16:00
Preston - Rotherham
1:2 (0:1)
febr. 6. 16:00
Stoke - Reading
0:0
8 mérkőzés
febr. 6. 14:00
Pescara - Reggina
0:2 (0:0)
febr. 6. 14:00
Cremonese - Pisa
2:1 (2:1)
febr. 6. 14:00
Salernitana - Chievo
1:1 (1:0)
febr. 6. 14:00
Brescia - Cittadella
3:3 (3:0)
febr. 6. 14:00
Cosenza 1914 - SPAL
1:1 (1:0)
febr. 6. 14:00
Frosinone - Venezia
1:2 (0:1)
febr. 6. 16:00
Monza - Empoli
1:1 (0:1)
febr. 6. 18:00
Pordenone - Vicenza
1:2 (0:1)

febr. 6. 15:00
Troyes - Toulouse
1:1 (0:1)
febr. 6. 15:00
Le Havre - Paris FC
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 6. 13:00
Astra Giurgiu - Argesul Pitesti
0:2 (0:0)
febr. 6. 20:00
CS U Craiova - Dinamo Bukarest
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 6. 11:30
Kasimpasa - Hatayspor
1:4 (0:1)
febr. 6. 14:00
Alanyaspor - Rizespor
2:1 (1:1)
febr. 6. 17:00
Fenerbahce - Galatasaray
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 6. 16:15
KV Oostende - Sint-Truidense
3:1 (1:0)
febr. 6. 18:30
Waasland-Beveren - Club Brugge
0:2 (0:1)
febr. 6. 18:30
Cercle Brugge - Mechelen
0:1 (0:0)
febr. 6. 20:45
Standard Liege - Oud-Heverlee
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 6. 00:00
Botafogo - Sport Recife
0:1 (0:1)
febr. 6. 23:00
Bahia - Goiás
3:3 (2:1)
5 mérkőzés
febr. 6. 16:00
Celtic - Motherwell
2:1 (1:0)
febr. 6. 16:00
Hibernian - Aberdeen
2:0 (1:0)
febr. 6. 16:00
Ross County - Dundee United
0:2 (0:0)
febr. 6. 16:00
Livingston - St. Johnstone
1:2 (0:1)
febr. 6. 16:00
St. Mirren - Kilmarnock
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 6. 17:00
Salzburg - Austria Wien
2:0 (1:0)
11 mérkőzés
febr. 6. 16:00
Ipswich - Blackpool
2:0 (1:0)
febr. 6. 16:00
Swindon - Shrewsbury
0:1 (0:1)
febr. 6. 16:00
Wigan - Wimbledon
2:3 (1:2)
febr. 6. 16:00
Peterborough - Crewe
2:0 (2:0)
febr. 6. 16:00
Portsmouth - Plymouth
2:2 (0:0)
febr. 6. 16:00
Burton Albion - Hull
1:0 (0:0)
febr. 6. 16:00
Doncaster - Oxford United
3:2 (1:1)
febr. 6. 16:00
Milton Keynes Dons - Sunderland AFC
2:2 (2:1)
febr. 6. 16:00
Rochdale - Charlton Athletic
0:2 (0:2)

5 mérkőzés
febr. 6. 14:00
Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
0:2 (0:2)
febr. 6. 14:00
Zwickau - Hallescher
2:2 (2:1)
febr. 6. 14:00
Ingolstadt - Viktoria Köln
2:1 (0:1)
febr. 6. 14:00
Magdeburg - Dynamo Dresden
0:1 (0:0)
febr. 6. 14:00
Meppen - Unterhaching
3:2 (2:2)
1 mérkőzés
febr. 6. 20:30
FC Vaduz - FC Zürich
3:2 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 6. 18:30
Atromitos - Panathinaikosz
2:3 (1:1)
febr. 6. 18:30
Llagostera - Lleida Esportiu
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 6. 15:00
Piast Gliwice - Slask Wroclaw
2:0 (1:0)
febr. 6. 17:30
Pogon Szczecin - Cracovia Krakow
1:0 (1:0)
febr. 6. 20:00
Legia Warszawa - Rakow Czestochowa
2:0 (1:0)
7 mérkőzés
febr. 6. 14:00
Exeter - Bradford
3:2 (1:2)
febr. 6. 16:00
Barrow - Cambridge United
0:2 (0:1)
febr. 6. 16:00
Tranmere - Port Vale
3:1 (2:1)
febr. 6. 16:00
Crawley - Harrogate Town
1:3 (0:3)
febr. 6. 16:00
Stevenage - Morecambe
2:2 (1:2)
febr. 6. 16:00
Leyton - Colchester
0:0
febr. 6. 16:00
Newport - Grimsby
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 6. 14:00
Zlate Moravce - Trnava
2:4 (2:3)
febr. 6. 17:30
Pohronie - Nitra
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 6. 15:00
Osijek - Hajduk Split
2:0 (0:0)
febr. 6. 17:15
Lokomotiv Zágráb - Rijeka
2:3 (1:0)

febr. 6. 14:00
Den Bosch - De Graafschap
2:3 (1:2)
febr. 6. 16:30
MVV - Nijmegen
2:1 (1:0)
febr. 6. 13:00
Real Oviedo II - Leonesa
1:3 (0:1)
febr. 6. 17:00
Pontevedra - Zamora CF
0:1 (0:1)
febr. 6. 17:30
Guijuelo - Compostela
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 6. 13:00
Indjija - Cukaricki
0:1 (0:1)
febr. 6. 15:00
Metalac - Radnicki Nis
1:1 (0:0)
febr. 6. 15:00
Radnik Surdulica - Vozdovac
1:1 (1:0)
febr. 6. 15:00
Zlatibor Cajetina - Spartak Subotica
1:1 (0:1)
febr. 6. 17:00
Partizan - Napredak
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 6. 16:00
Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno
2:1 (2:1)
febr. 6. 16:00
Karvina - Opava
3:1 (0:0)
febr. 6. 18:30
Viktoria Plzen - Slovan Liberec
0:2 (0:0)
febr. 6. 20:00
Guinea - Kamerun
2:0 (2:0)
febr. 6. 18:15
Grasshoppers - Chiasso
1:1 (0:0)
febr. 6. 12:00
Feirense - Vilafranquense
2:1 (0:1)
febr. 6. 16:00
Varzim - Chaves
1:3 (1:3)
febr. 6. 18:00
Leixőes - Arouca
0:1 (0:1)
febr. 6. 21:30
Estoril - Académica
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 6. 13:45
KF Tiranë - Skenderbeu
2:0 (2:0)
febr. 6. 13:45
Bylis Ballsh - Partizani Tirana
1:2 (0:0)
febr. 6. 16:45
Teuta Durres - Apolonia Fier
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 6. 15:00
AEK Larnaka - Anorthosis
0:0
febr. 6. 17:30
Karmiotissa - Apollon Limassol
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
febr. 6. 12:30
PK-35 Vantaa - MuSa
2:1 (0:1)
febr. 6. 13:00
KPV Kokkola - Vaasa
1:1 (1:0)
febr. 6. 13:00
KTP Kotka - HIFK Helsinki
0:1 (0:1)
febr. 6. 13:00
Lahti - HJK Helsinki
1:1 (0:0)
febr. 6. 13:30
Ilves - Kuopion
0:2 (0:0)
febr. 6. 14:00
Haka - Mariehamn
3:0 (3:0)
febr. 6. 14:15
Jaro - Rovaniemi
1:2 (0:1)
febr. 6. 15:00
Gnistan - MP Mikkeli
2:2 (0:2)
febr. 6. 15:00
Oulu - SJK
0:1 (0:1)
febr. 6. 17:00
Honka - Inter Turku
0:2 (0:1)
febr. 6. 16:30
Amorebieta - Athletic Bilbao II
2:3 (1:0)
febr. 6. 16:30
Mutilvera - Ejea
3:1 (2:0)
febr. 6. 20:45
Seraing United - Lommel
5:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 6. 04:30
Club Necaxa - Cruz Azul
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
febr. 6. 14:00
Bravo - Tabor Sezana
3:1 (0:0)
febr. 6. 16:00
Arbroath - Dunfermline
2:0 (2:0)
febr. 6. 16:00
Greenock Morton - Raith
0:1 (0:1)
febr. 6. 16:30
Alloa - Queen Of The South
2:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
febr. 6. 12:00
Qabala - Karabakh
0:3 (0:2)
febr. 6. 15:00
Sabail - Sumgayit Shekher
1:2 (0:2)
5 mérkőzés
febr. 6. 16:00
Wrexham - Dagenham & Redbridge
2:2 (1:0)
febr. 6. 16:00
Eastleigh - Solihull Moors
1:1 (1:0)
febr. 6. 16:00
Maidenhead - Boreham Wood
0:1 (0:0)
febr. 6. 16:00
Weymouth - Bromley
2:1 (2:1)
febr. 6. 18:30
Stockport - Yeovil
1:0 (1:0)
febr. 6. 11:30
Tuzlaspor - Menemen Belediye Spor
2:0 (0:0)
febr. 6. 14:00
Istanbulspor - Ümraniyespor
2:3 (0:1)
febr. 6. 14:00
Eskisehirspor - Altay Izmir
0:5 (0:1)
febr. 6. 17:00
Adana Demirspor - Osmanlispor
2:0 (1:0)
febr. 6. 16:30
Villarrubia - Badajoz
2:2 (1:0)
febr. 6. 18:00
Extremadura - Villarrobledo
3:1 (1:1)
febr. 6. 13:30
National Bank of Egypt - El Gounah
1:1 (1:0)
febr. 6. 16:00
Pyramids - Tala'ea El Geish
1:0 (0:0)
febr. 6. 16:00
El Entag El Harby - Aswan
1:1 (0:1)
febr. 6. 18:30
Al Mokawloon - Al Masry
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 6. 01:30
Curicó Unido - Santiago Wanderers
1:3 (1:1)
febr. 6. 21:00
Everton FC - Palestino
1:3 (0:1)

Online játszótér
4 mérkőzés
febr. 6. 19:15
Maccabi Tel Aviv - Bnei Sakhnin
1:0 (0:0)
febr. 6. 19:45
Ashdod - Maccabi Haifa
1:0 (0:0)
febr. 6. 15:45
Cádiz II - Marbella
1:0 (1:0)
febr. 6. 07:05
Brisbane Roar - Melbourne Victory
5:2 (4:2)
febr. 6. 13:45
Ergotelis - Xanthi
2:1 (1:0)
febr. 6. 13:45
OF Ierapetra - Doxa Dramas
2:3 (1:2)
febr. 6. 13:45
Levadiakos - Diagoras
0:0
febr. 6. 14:00
Damak - Qadisiya Khubar
2:2 (1:1)
febr. 6. 16:20
Al-Shabab Riyadh - Al Raed
4:1 (3:0)
febr. 6. 02:00
Venados - Alebrijes de Oaxaca
2:2 (1:0)
febr. 6. 19:00
Monarcas Morelia - Correcaminos
2:1 (2:0)
febr. 6. 21:15
Once Caldas - Envigado
3:1 (2:1)
febr. 6. 00:45
Guaraní - Nacional Asunción
2:2 (0:0)
febr. 6. 22:30
12 de Octubre - River Plate
2:2 (2:2)
5 mérkőzés
febr. 6. 14:00
JDR Stars - Pretoria University
2:1 (0:0)
febr. 6. 14:00
Orlando Pirates - Uthongathi
1:0 (0:0)
febr. 6. 14:00
TS Galaxy - TS Sporting
0:0
febr. 6. 16:00
Cape Town City - Bloemfontein
4:0 (0:0)
febr. 6. 16:00
Golden Arrows - AmaZulu
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)

Steinberger 5 napos fitness program
febr. 6. 22:00
Grecia - Jicaral
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 6. 14:00
Lija Athletic - Balzan
1:1 (1:1)
febr. 6. 14:00
Tarxien Rainbows - Sirens
3:1 (0:0)
febr. 6. 18:00
Mosta - Gzira
1:2 (0:2)
febr. 6. 16:00
Coleraine - Portadown
1:1 (0:0)
febr. 6. 16:00
Dungannon Swifts - Carrick Rangers
0:2 (0:1)
febr. 6. 16:00
Glenavon - Ballymena
2:1 (2:0)
febr. 6. 16:00
Larne - Warrenpoint
1:1 (1:0)
febr. 6. 16:00
Glentoran - Cliftonville
1:0 (0:0)
febr. 6. 18:30
Crusaders - Linfield
1:2 (0:0)
febr. 6. 14:30
ES Sétif - MC Oran
4:1 (2:1)
febr. 6. 14:30
Hussein Dey - Kabylie
0:2 (0:1)
febr. 6. 14:30
Ain M'lila - USM Bel Abbés
1:0 (0:0)
febr. 6. 15:00
Magra - Relizane
0:1 (0:0)
febr. 6. 15:00
WA Tlemcen - Paradou AC
1:4 (0:3)
febr. 6. 15:00
Biskra - Constantine
0:1 (0:0)

febr. 6. 05:30
Cumberland - West Torrens
0:2 (0:0)
febr. 6. 08:00
Bentleigh Greens - Bulleen Lions
3:1 (2:0)
febr. 6. 08:30
Bankstown United - SD Raiders
0:1 (0:0)
febr. 6. 08:30
Sutherland Sharks - APIA Tigers
1:1 (0:0)
febr. 6. 09:00
Blacktown City - Sydney Olympic
2:0 (1:0)
febr. 6. 09:00
Dinamo Minsk - Tyumen
5:1 (1:0)
febr. 6. 09:30
Sovjetov - Kairat Almaty
3:2 (2:0)
febr. 6. 10:00
Lisen - Prostejov
2:1 (1:0)
febr. 6. 10:00
Hradec Králové - Chrudim
2:3 (2:1)
febr. 6. 10:00
Avangard Kursk - Strogino Moszkva
2:2 (0:1)
febr. 6. 11:00
Slavoj Vysehrad - Dukla Praha
1:2 (0:0)
febr. 6. 11:00
Skalica - Znojmo
8:0 (3:0)
febr. 6. 11:00
Kluczbork - Ruch Zdzieszowice
0:1 (0:1)
febr. 6. 11:00
Skra Czestochowa - Polonia Bytom
1:0 (0:0)
febr. 6. 11:00
Zilina II - Liptovsky Mikulás
4:2 (2:1)
febr. 6. 11:00
Suduva - Hegelmann Litauen
1:1 (0:1)
febr. 6. 11:30
Sydvest - Dalum
1:0 (0:0)
febr. 6. 11:30
FA 2000 - Frem Kobenhavn
1:1 (0:0)
febr. 6. 12:00
GAIS Göteborg - Norrby
3:0 (2:0)
febr. 6. 12:00
Odra Opole - Katowice
3:2 (2:0)
febr. 6. 12:00
Olimpia Elblag - Huragan Morag
2:0 (0:0)
febr. 6. 12:00
Orijent 1919 - Mladost Zdralovi
4:1 (1:1)
febr. 6. 12:00
Pirin Razlog - Botev Ihtiman
2:1 (0:0)
febr. 6. 13:00
Ruzomberok - FK Kosice
1:0 (0:0)
febr. 6. 13:00
Sirius - Akropolis
4:2 (2:0)
febr. 6. 13:00
Örgryte - Utsikten
1:0 (1:0)
febr. 6. 13:00
CSKA Szófia - Lokomotiv Szófia
3:1 (1:0)
febr. 6. 13:00
Botev Plovdiv - Tsarsko Selo
3:0 (2:0)
febr. 6. 13:00
Viborg - Hobro
1:2 (0:2)
febr. 6. 13:00
Maritsa - Spartak Plovdiv
0:1 (0:1)
febr. 6. 13:00
Cherno More Varna - Sozopol
3:1 (3:0)
febr. 6. 13:00
Kolubara - IMT Novi Beograd
3:2 (1:1)
febr. 6. 13:15
Resovia Rzeszów - Motor Lublin
1:3 (0:1)
febr. 6. 13:15
Baltyk Gdynia - Bytovia Bytow
5:2 (3:1)
febr. 6. 13:20
Borac Cacak - FK Zemun
1:0 (0:0)
febr. 6. 14:00
Kalmar AIK - Malmö FF
2:2 (0:2)
febr. 6. 14:00
Brommapojkarna - Djurgarden
3:1 (0:1)
febr. 6. 14:00
Slovan Bratislava - FK Senica
1:2 (1:2)
febr. 6. 14:00
Mjällby - Värnamo
0:2 (0:0)
febr. 6. 14:00
Zilina - Tychy
3:2 (1:2)
febr. 6. 14:00
Västeras SK - Sollentuna
2:1 (1:1)
febr. 6. 14:00
AFC Eskilstuna - Sylvia
1:2 (0:0)
febr. 6. 14:00
Rabotnicki - Tikves Kavadarci
1:1 (1:1)
febr. 6. 14:00
Volyn Lutsk - Niva Ternopil
2:3 (1:0)
febr. 6. 14:00
Ahrobiznes Volochysk - Ventspils
1:4 (0:0)
febr. 6. 14:30
Bijelo Brdo - Cibalia Vinkovci
0:1 (0:0)
febr. 6. 15:00
Arsenal-Tula - Velez Mostar
3:3 (2:1)
febr. 6. 15:00
Sundsvall - Gefle
0:2 (0:1)
febr. 6. 15:00
Alania Vladikavkaz - Aktobe
4:3 (1:2)
febr. 6. 15:00
Ufa - Ventspils
1:0 (0:0)
febr. 6. 15:00
Oleksandria - Kairat Almaty
4:1 (0:0)
febr. 6. 15:00
Dinamo Kiev - Shkendija
1:0 (0:0)
febr. 6. 15:00
Lviv - Dinamo Batumi
1:1 (0:0)
febr. 6. 15:30
Khimki - Chayka FK Pesch
2:0 (1:0)
febr. 6. 15:30
Varberg - Falkenberg
2:1 (0:1)
febr. 6. 15:45
FK Minsk - Vitebsk
0:2 (0:0)
febr. 6. 16:00
Jastrzebie - Wigry Suwalki
2:3 (0:1)
febr. 6. 17:00
Maribor - Nafta
5:1 (2:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Tila
285
32 (11%)
76 (27%)
312
266
24 (9%)
95 (36%)
310
265
25 (9%)
92 (35%)
309
282
25 (9%)
91 (32%)
307
286
21 (7%)
94 (33%)
293
   Pelya
287
27 (9%)
79 (28%)
293
293
23 (8%)
89 (30%)
293
281
21 (7%)
93 (33%)
291
289
23 (8%)
86 (30%)
287
274
21 (8%)
90 (33%)
285

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont