Főoldal » Meccsek » 2020. október 28.

Meccsek - 2020. október 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 28.)


8 mérkőzés
okt. 28. 18:55
FK Krasnodar - Chelsea
0:4 (0:1)
okt. 28. 21:00
Juventus - FC Barcelona
0:2 (0:1)
okt. 28. 21:00
Ferencváros - Dinamo Kiev
2:2 (0:2)
okt. 28. 21:00
Manchester United - RB Leipzig
5:0 (1:0)
okt. 28. 21:00
Sevilla - Stade Rennes
1:0 (0:0)
okt. 28. 21:00
Club Brugge - Lazio
1:1 (1:1)
26 mérkőzés
okt. 28. 12:30
BVSC-Zugló - Debreceni VSC
0:2 (0:1)
okt. 28. 12:30
Lipót - ZTE
1:3 (1:2)
okt. 28. 12:30
Gárdony - Fehérvár
1:4 (0:2)
okt. 28. 12:30
Érd - Kazincbarcika
0:3 (0:0)
okt. 28. 12:30
Monor - Siófok
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
okt. 28. 12:30
Gázgyár - Kaposvár
1:5 (0:1)
okt. 28. 12:30
Salgótarján - Pécsi MFC
1:3 (0:0)
okt. 28. 12:30
Dabas-Gyón - Budafok
2:3 (1:1)
okt. 28. 12:30
Szentlőrinc - Puskás Akadémia
0:4 (0:0)
okt. 28. 12:30
Gyöngyös - Mezőkövesd
1:4 (1:2)
okt. 28. 12:30
Bátaszék - MTK
1:7 (1:4)
okt. 28. 12:30
Zsámbék - Tállya
1:3 (0:1)
okt. 28. 12:30
Zalaszentgrót - Tiszafüred
0:1 (0:0)
okt. 28. 12:30
Cegléd - Ajka
0:1 (0:1)
okt. 28. 12:30
Kiskunfélegyházi HTK - Dorog
1:5 (1:3)
okt. 28. 12:30
Kabai Meteorit - Dunavarsány
0:2 (0:0)
okt. 28. 12:30
Taksony - Kozármisleny
2:0 (0:0)
okt. 28. 12:30
Eger - Vasas
0:2 (0:2)
okt. 28. 12:30
Nagykanizsai TE - Debreceni EAC
1:2 (0:1)
okt. 28. 12:30
Soroksár - Győri ETO
3:2 (2:0)
okt. 28. 12:30
Tarpa - Felsőzsolca
4:1 (2:0)
okt. 28. 13:00
Kecskeméti TE - Kisvárda
0:1 (0:1)
okt. 28. 16:00
Dunaújváros - Újpest
0:6 (0:1)

12 mérkőzés
okt. 28. 14:00
Torino - Lecce
3:1 (0:0)
okt. 28. 14:30
Cagliari - Cremonese
1:0 (0:0)
okt. 28. 15:00
Cosenza 1914 - Monopoli
2:1 (1:0)
okt. 28. 15:00
Cittadella - Spezia
0:2 (0:0)
okt. 28. 16:00
Benevento - Empoli
2:4 (0:0)
okt. 28. 16:00
Brescia - Perugia
3:0 (2:0)
okt. 28. 17:00
Genoa - Catanzaro
2:1 (1:0)
okt. 28. 17:00
Hellas Verona - Venezia
3:3 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
okt. 28. 17:00
Crotone - SPAL
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
okt. 28. 17:30
Fiorentina - Padova
2:1 (2:0)
okt. 28. 18:00
Parma - Pescara
3:1 (2:0)
okt. 28. 18:00
Udinese - Vicenza
3:1 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 28. 18:45
Den Haag - Sparta Rotterdam
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
okt. 28. 19:45
FC Emmen - Eindhoven
2:0 (0:0)
okt. 28. 19:45
Heracles - Telstar
3:0 (1:0)
okt. 28. 19:45
Waalwijk - Cambuur
2:2 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
okt. 28. 21:00
Roda - Fortuna Sittard
0:2 (0:2)
okt. 28. 18:30
Osnabrück - Darmstadt
1:1 (0:1)
okt. 28. 19:00
Albacete - Las Palmas
1:1 (1:0)
okt. 28. 19:00
Castellón - Almería
1:2 (0:1)
okt. 28. 19:00
Espanyol - Ponferradina
2:0 (1:0)
okt. 28. 21:30
Real Oviedo - UD Logronés
2:3 (1:0)

okt. 28. 13:30
Tatabánya - Veszprém
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 28. 20:00
Preston - Millwall
0:2 (0:0)
okt. 28. 20:45
Derby - Cardiff
1:1 (1:0)
okt. 28. 20:45
Bournemouth - Bristol City
1:0 (0:0)
okt. 28. 20:45
Rotherham - Sheffield Wednesday
3:0 (3:0)
okt. 28. 20:45
Luton - Nottingham Forest
1:1 (1:0)
okt. 28. 20:45
Birmingham - Huddersfield
2:1 (1:0)
okt. 28. 22:45
Sporting CP - Gil Vicente
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 28. 15:30
Vilaverdense - Uniao Santarém
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
okt. 28. 16:00
Rebordelo - Varzim
1:3 (0:0)
okt. 28. 16:00
Felgueiras 1932 - Valadares Gaia
2:1 (0:0)
okt. 28. 19:00
Setúbal - Academico Viseu
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 28. 23:15
Lanus - Sao Paulo
3:2 (0:1)
okt. 28. 23:15
Atlético Nacional - River Plate
1:1 (1:0)
okt. 28. 23:15
Fénix - Huachipato
3:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 28. 01:30
Botafogo - Cuiabá
0:1 (0:0)
okt. 28. 20:00
Santos - Ceará
0:0
okt. 28. 23:00
Atlético GO - Internacional RS
1:2 (0:1)
18 mérkőzés
okt. 28. 12:45
Paxoi - Acheron Kanalaki
0:8 (0:0)
okt. 28. 13:00
Agiou Leonta - Pallixouriakos
0:3 (0:0)
okt. 28. 13:00
Mesotopos - Agios Ierotheos
0:2 (0:0)
okt. 28. 13:45
Panthrakikos - Anatoli Serron
1:0 (0:0)
okt. 28. 13:45
Orfeas Xanthi - Ampelokipon Drama
elhalasztva
okt. 28. 13:45
Asteras Kalirachis - Eordaikos
elhalasztva
okt. 28. 13:45
Anagennisi Artas - Potamia
4:1 (0:0)
okt. 28. 13:45
Keratsini - Aris Archangelou
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
okt. 28. 13:45
Talos Melidoniou - Asteras Varis
0:8 (0:0)
okt. 28. 13:45
Didymoteicho - Nestos Chrisoupolis
elhalasztva
okt. 28. 13:45
M. Alexandros Kallithea - Falaniakos
elhalasztva
okt. 28. 13:45
Karitsa - Ethnikos Giannitsa
2:0 (0:0)
okt. 28. 13:45
Missolonghi - Atromitos Patras
2:0 (0:0)
okt. 28. 13:45
PAO Vardas - Diavolitsi
elhalasztva
okt. 28. 13:45
Agios Nikolaos - Minotavros
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)

11 mérkőzés
okt. 28. 12:30
Tomsk - SKA-Energia Khabarovsk
1:2 (0:1)
okt. 28. 13:00
Szpartak Moszkva II - Yenisey
1:1 (1:1)
okt. 28. 14:00
Tekstilshchik - Torpedo Moszkva
1:3 (0:0)
okt. 28. 15:00
Alania Vladikavkaz - Akron
5:1 (2:0)
okt. 28. 15:30
Volgar Astrakhan - Fakel
2:1 (0:1)
okt. 28. 15:30
Irtysh Omsk - Veles
1:2 (0:1)
okt. 28. 16:00
Chertanovo Moszkva - Chayka
1:2 (0:1)
okt. 28. 16:00
Dinamo Bryansk - Baltika Kaliningrad
1:3 (0:2)
okt. 28. 16:00
Sovjetov - Shinnik
4:1 (2:0)
okt. 28. 16:00
Neftekhimik - Krasnodar II
5:0 (3:0)
2 mérkőzés
okt. 28. 00:00
Montreal Impact - Nashville
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 28. 18:00
Wisla Kraków - Lechia Gdansk
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 28. 13:30
Sasová - Sered
elhalasztva
okt. 28. 13:30
Samorín - Podbrezová
elhalasztva
okt. 28. 17:30
Avellino - Turris
2:2 (1:0)
okt. 28. 20:30
Bisceglie - Cavese
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
okt. 28. 19:00
Häcken - Djurgarden
0:2 (0:1)
okt. 28. 00:00
Szlovénia U17 - Olaszország U17
elhalasztva
okt. 28. 00:00
Albánia U17 - Románia U17
elhalasztva

1 mérkőzés
okt. 28. 20:45
Finn Harps - St. Patricks
3:2 (2:1)
okt. 28. 20:00
Juventus II - Como
1:2 (0:1)
okt. 28. 18:00
Bastia-Borgo - Boulogne
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 28. 15:00
Nea Salamina - Ermis Aradippou
0:1 (0:0)
okt. 28. 16:00
Ethnikos Achna - Anorthosis
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 28. 16:00
Onisilos Sotiras - Karmiotissa
0:2 (0:0)
okt. 28. 16:00
PAEEK Kyrenia - APOEL Nikosia
0:4 (0:2)
okt. 28. 05:00
Fukuyama City - Mizushima
2:0 (1:0)
okt. 28. 08:00
Honda FC - Maruyasu Okazaki
1:0 (0:0)
okt. 28. 10:00
Niigata Egyetem - Fukui United
0:2 (0:2)
okt. 28. 11:00
Fuji University - Reinmeer Aomori
1:2 (0:2)
okt. 28. 11:00
Institute of Fitness - Hoyo Oita
1:2 (0:0)
okt. 28. 11:00
Arterivo Wakayama - TIAMO Hirakata
3:2 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 28. 11:00
Vegalta Sendai - Vissel Kobe
2:3 (0:0)
okt. 28. 11:00
FC Tokyo - Kashiwa Reysol
1:3 (0:1)
okt. 28. 13:00
Radomiak Radom - Tychy
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 28. 16:00
ND Gorica - Tabor Sezana
2:1 (2:0)
okt. 28. 18:00
Koper - Celje
3:0 (2:0)

1 mérkőzés
okt. 28. 16:30
Zeljeznicar Sarajevo - Zrinjski
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 28. 18:00
Nőmme Kalju - TJK Legion
3:0 (0:0)
okt. 28. 19:30
Eston Villa - Maardu
0:2 (0:1)
okt. 28. 14:00
KFUM Oslo - Ullensaker/Kisa
3:0 (3:0)
okt. 28. 14:00
Grorud - Asane
1:4 (0:2)
okt. 28. 18:00
Raufoss - Lilleström
2:0 (1:0)
okt. 28. 18:00
Tromso - Ham-Kam
3:1 (1:0)
okt. 28. 18:00
Sogndal - Jerv
1:0 (1:0)
okt. 28. 18:00
Sandnes Ulf - Strommen
2:2 (1:1)
okt. 28. 18:00
Öygarden - Kongsvinger
1:1 (1:1)
okt. 28. 20:00
Ranheim - Stjördals-Blink
2:2 (2:2)
1 mérkőzés
okt. 28. 18:00
Flora Tallinn - Paide
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 28. 20:00
Everton FC - Colo Colo
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 28. 17:00
Telavi - Saburtalo
1:1 (1:1)
okt. 28. 18:00
HB Torshavn - Runavik
2:2 (0:1)
okt. 28. 19:00
Vikingur Gota - Klaksvík
1:3 (1:1)
okt. 28. 20:30
Fuglafjordur - B36 Torshavn
1:2 (0:0)
okt. 28. 02:05
Pumas Tabasco - Alebrijes de Oaxaca
0:2 (0:1)
okt. 28. 04:05
Cimarrones de Sonora - Tepatitlán
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 28. 12:35
Beijing Guoan - Guangzhou
0:0

2 mérkőzés
okt. 28. 11:00
Surkhon - Lokomotiv Tashkent
1:1 (1:1)
okt. 28. 13:00
Mash'al Mubarek - Pakhtakor
1:4 (1:2)
okt. 28. 18:30
Maritzburg United - Cape Town City
0:1 (0:1)
okt. 28. 18:30
Orlando Pirates - Stellenbosch
1:1 (1:1)
okt. 28. 18:30
Golden Arrows - SuperSport United
3:1 (1:0)
okt. 28. 18:30
TS Galaxy - AmaZulu
1:0 (1:0)
okt. 28. 18:30
Moroka Swallows - Bloemfontein
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 28. 12:00
Zimbru - Floresti
0:1 (0:0)
okt. 28. 12:00
Petrocub - FCM Ungheni
4:1 (0:0)
okt. 28. 12:00
Dinamo-Auto - Socol Copceac
13:0 (0:0)
okt. 28. 14:00
Sheriff Tiraspol - Iskra
2:1 (0:0)
okt. 28. 14:00
Cibalia Vinkovci - Hajduk Split II
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 28. 12:00
Ventspils - Rigas FS
1:0 (0:0)
okt. 28. 14:00
Liepaja - Valmieras
2:0 (0:0)
okt. 28. 03:00
Herediano - AD San Carlos
1:1 (0:0)
okt. 28. 08:00
Kunshan - Chengdu Better City
1:1 (0:1)
okt. 28. 08:00
Sichuan Jiuniu - Guizhou Zhicheng
2:1 (0:1)
okt. 28. 11:00
Nantong Zhiyun - Suzhou Dongwu
1:1 (0:1)
okt. 28. 12:35
Taizhou Yuanda - Changchun Yatai
0:2 (0:0)
okt. 28. 12:35
Beijing BG - Xinjiang Tianshan
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 28. 17:30
Riteriai - Panevezys
1:1 (0:0)
okt. 28. 14:00
Drenica Skënderaj - Trepca'89
2:1 (0:0)
okt. 28. 14:00
Gjilani - Besa Pejë
1:0 (0:0)
okt. 28. 14:00
Ballkani - Prishtina
2:1 (0:0)
okt. 28. 01:00
Deportivo Lara - Mineros Guyana
1:1 (1:1)
okt. 28. 22:00
Real Sociedad - Motagua
1:5 (0:2)
okt. 28. 22:00
Marathón - Vida
0:2 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
175
25 (14%)
64 (37%)
253
176
22 (12%)
66 (38%)
242
158
18 (11%)
72 (46%)
234
4. AltT
174
19 (11%)
68 (39%)
231
   Dlaci001
175
15 (9%)
78 (45%)
231
   Zozoka42
174
19 (11%)
68 (39%)
231
176
16 (9%)
74 (42%)
228
   Rati
160
20 (12%)
64 (40%)
228
175
16 (9%)
73 (42%)
226
170
17 (10%)
70 (41%)
225

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK