Főoldal » Meccsek » 2020. október 21.

Meccsek - 2020. október 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 21.)


8 mérkőzés
okt. 21. 18:55
Real Madrid - Shakhtar Donetsk
2:3 (0:3)
okt. 21. 18:55
Salzburg - Lokomotiv Moszkva
2:2 (1:1)
okt. 21. 21:00
Bayern München - Atlético Madrid
4:0 (2:0)
okt. 21. 21:00
Ajax - Liverpool
0:1 (0:1)
okt. 21. 21:00
Manchester City - FC Porto
3:1 (1:1)
okt. 21. 21:00
Inter - Mönchengladbach
2:2 (0:0)
okt. 21. 21:00
Midtjylland - Atalanta
0:4 (0:3)
1 mérkőzés
okt. 21. 12:30
Budaörs - Csákvár
1:3 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 17:00
Szeged 2011 - Gyirmót
0:1 (0:1)

1 mérkőzés
okt. 21. 17:30
Waalwijk - Zwolle
1:1 (0:0)
okt. 21. 18:30
Hamburger SV - Aue
3:0 (1:0)
okt. 21. 16:30
Espanyol - Mirandés
2:0 (2:0)
okt. 21. 19:00
Lugo - Girona
3:0 (0:0)
okt. 21. 19:00
Las Palmas - Castellón
2:1 (0:0)
okt. 21. 19:00
Ponferradina - Tenerife
1:0 (1:0)
okt. 21. 21:30
Almería - FC Cartagena
1:1 (0:1)
okt. 21. 21:30
Fuenlabrada - UD Logronés
0:0
okt. 21. 21:30
Sabadell - Alcorcón
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Kozármisleny - Vác
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 21. 20:45
Cardiff - Bournemouth
1:1 (0:1)
okt. 21. 20:45
Queens Park - Preston
0:2 (0:1)
okt. 21. 20:45
Sheffield Wednesday - Brentford
1:2 (1:2)
okt. 21. 20:45
Stoke - Barnsley
2:2 (1:2)
okt. 21. 20:45
Watford - Blackburn Rovers
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 21. 19:00
Lecce - Cremonese
2:2 (0:2)
2 mérkőzés
okt. 21. 16:00
Tirsense - Olímpico do Montijo
2:3 (0:0)
okt. 21. 16:00
Lourinhanense - Uniao Santarém
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 21. 00:15
Santos - Defensa y Justicia
2:1 (0:0)
okt. 21. 00:15
Club Olimpia - Delfin
0:1 (0:0)
okt. 21. 02:30
Sao Paulo - Deportivo Binacional
5:1 (2:1)
okt. 21. 02:30
River Plate - Quito
3:0 (0:0)
okt. 21. 02:30
Colo Colo - Jorge Wilstermann
0:1 (0:0)
okt. 21. 02:30
Penarol - Atlético PR
3:2 (1:2)

9 mérkőzés
okt. 21. 13:00
Veles - FK Ural
1:3 (0:0)
okt. 21. 14:00
Yenisey - Szpartak Moszkva
1:0 (0:0)
okt. 21. 15:00
FK Nizhny Novgorod - Khimki
1:1 (0:0)
okt. 21. 15:00
Dinamo Bryansk - FK Tambov
0:2 (0:1)
okt. 21. 16:00
Gazovik Orenburg - PFC Sochi
1:1 (1:1)
okt. 21. 17:00
Sovjetov - Rotor Volgograd
3:0 (2:0)
okt. 21. 17:30
Shinnik - Akhmat Grozny
1:1 (0:0)
okt. 21. 18:00
Chertanovo Moszkva - Ufa
0:4 (0:1)
11 mérkőzés
okt. 21. 13:30
Municipal Brasov - Miercurea Ciuc
0:1 (0:0)
okt. 21. 13:30
Concordia Chiajna - Mioveni
1:0 (0:0)
okt. 21. 13:30
Sanmartin - Comuna Recea
4:3 (0:0)
okt. 21. 13:30
Somuz Falticeni - Ceahlaul
0:4 (0:0)
okt. 21. 13:30
Braila - Buzau
1:2 (0:0)
okt. 21. 13:30
Mostistea Ulmu - Dunarea Calarasi
1:2 (0:0)
okt. 21. 13:30
Husana Husi - Focsani
1:0 (0:0)
okt. 21. 13:30
Ghiroda si Giarmata - ASU Poli
3:4 (1:2)
okt. 21. 13:30
Axiopolis - SSC Farul
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
okt. 21. 13:30
Metaloglobus - Petrolul 52
1:2 (0:0)
okt. 21. 13:30
Viitorul Daesti - Sirineasa
1:2 (0:0)
14 mérkőzés
okt. 21. 12:00
Elaziz - Yeni Diyarbakirspor
1:2 (1:2)
okt. 21. 12:00
Erokspor - Arnavutköy Belediyespor
3:3 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
okt. 21. 12:30
Catalca Spor - Sile Yildizspor
0:1 (0:0)
okt. 21. 12:30
Sultanbeyli Belediye - Yalovaspor
1:0 (0:0)
okt. 21. 12:30
Türk Metal Kirikkale - Düzcespor
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
okt. 21. 12:30
Ofspor - Yomraspor
0:1 (0:0)
okt. 21. 12:30
Nevsehirspor Genclik - Kozanspor
1:0 (1:0)
okt. 21. 12:30
Muglaspor - Kizilcabölükspor
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
okt. 21. 12:30
Isparta Davrazspor - Kestelspor
0:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Tekirdagspor - Silivrispor
2:1 (1:1)
okt. 21. 18:00
Fethiyespor - Nazilli
2:1 (1:1)

5 mérkőzés
okt. 21. 19:00
Kaiserslautern - Ingolstadt
1:1 (1:0)
okt. 21. 19:00
1860 München - Saarbrücken
1:2 (0:2)
okt. 21. 19:00
Unterhaching - Duisburg
0:1 (0:1)
okt. 21. 19:00
Viktoria Köln - Bayern München II
3:2 (3:1)
okt. 21. 19:00
Hallescher - Meppen
4:1 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 21. 16:15
Apollon Smyrnis - PAS Giannina
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
okt. 21. 02:30
Nashville - FC Dallas
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 18:00
Legia Warszawa - Slask Wroclaw
2:1 (0:0)
okt. 21. 15:00
Südtirol - Carpi
3:0 (2:0)
okt. 21. 18:00
Mantova - Matelica
5:2 (1:0)
okt. 21. 18:30
Arezzo - Padova
0:5 (0:3)
okt. 21. 18:30
Vis Pesaro - Triestina
0:1 (0:1)
okt. 21. 18:30
Legnano - Perugia
0:2 (0:1)
okt. 21. 20:30
Modena - Feralpisalo
0:0
okt. 21. 20:45
Cesena - Fano
3:0 (3:0)
okt. 21. 20:45
Ravenna - Virtus Verona
2:0 (2:0)
okt. 21. 20:45
Fermana - Gubbio
2:1 (1:1)
okt. 21. 20:45
Imolese - Sambenedettese
1:1 (1:1)
11 mérkőzés
okt. 21. 14:30
Liptovsky Mikulás - Trnava
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Spisské Podhradie - Trencín
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Besenová - Komarno
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Belá - Zilina
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Príbelce - Slovan Bratislava
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Kezmarok - Zlate Moravce
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Rovinka - Zemplín Michalovce
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Galanta - Slávia TU Kosice
elhalasztva
okt. 21. 14:30
Baník Lehota Vtácnikom - Rohozník
elhalasztva
okt. 21. 15:00
Pata - Dunaszerdahely
elhalasztva

okt. 21. 17:30
Casertana - Catanzaro
0:0
okt. 21. 18:30
Potenza - Teramo
1:1 (1:0)
okt. 21. 20:30
Viterbese Castrense - Bisceglie
1:1 (1:0)
okt. 21. 20:45
Catania - Ternana
1:3 (0:1)
okt. 21. 20:45
Monopoli - Bari
0:0
14 mérkőzés
okt. 21. 14:00
Macva Sabac - Metalac
1:2 (0:0)
okt. 21. 14:30
Jedinstvo Rumenka - Vojvodina
0:2 (0:0)
okt. 21. 14:30
Trayal - Backa Topola
0:2 (0:0)
okt. 21. 14:30
Vozdovac - Graficar Beograd
2:2 (0:2)
okt. 21. 14:30
Semendrija 1924 - Radnicki Nis
1:2 (0:2)
okt. 21. 14:30
Susica - Spartak Subotica
0:2 (0:0)
okt. 21. 14:30
Novi Pazar - Cukaricki
1:3 (1:1)
okt. 21. 14:30
FK Mladost Lucani - Dinamo Vranje
3:0 (2:0)
okt. 21. 14:30
Rad Belgrád - Kolubara
0:0
okt. 21. 14:30
Kabel Novi Sad - Radnik Surdulica
3:4 (3:1)
okt. 21. 14:30
Radnicki Pirot - Proleter Novi Sad
0:2 (0:0)
okt. 21. 14:30
IMT Novi Beograd - Indjija
2:1 (1:1)
okt. 21. 16:00
Partizan - Backa Palanka
2:0 (1:0)
okt. 21. 18:00
Javor - Radnicki Kragujevac
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 19:30
Haninge - Örebro
1:2 (1:0)

okt. 21. 00:15
CSA - Botafogo/SP
1:0 (0:0)
okt. 21. 00:15
Oeste - Náutico
0:1 (0:0)
okt. 21. 00:15
Juventude - Avaí
3:0 (1:0)
okt. 21. 02:30
Operário PR - Cruzeiro
0:1 (0:0)
okt. 21. 02:30
Ponte Preta - Chapecoense
0:5 (0:2)
okt. 21. 21:30
Figueirense - CRB
2:0 (1:0)
okt. 21. 15:00
Piacenza - Olbia
1:1 (0:1)
okt. 21. 17:30
AlbinoLeffe - Renate
1:0 (0:0)
okt. 21. 18:30
Livorno - Novara
2:3 (1:2)
okt. 21. 18:30
Alessandria - Grosseto
0:1 (0:0)
okt. 21. 20:30
Pontedera - Lecco
1:0 (1:0)
okt. 21. 20:45
Pro Vercelli - Juventus II
1:0 (1:0)
okt. 21. 20:45
Carrarese - Pistoiese
2:0 (0:0)
okt. 21. 20:45
Pro Sesto - Giana Erminio
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 16:00
Doxa Katokopia - Nea Salamina
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 14:30
Aris Limassol - Ethnikos Achna
1:4 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 21. 13:30
Partizan - Levszki Szófia
1:4 (1:2)
okt. 21. 14:00
Sevlievo - Slavia Szófia
1:5 (1:1)
okt. 21. 14:00
Yantra - Cherno More Varna
1:6 (1:2)
okt. 21. 14:00
Izvor Gorski - Montana
1:2 (0:0)
okt. 21. 14:00
Drenovets - CSKA 1948 Sofia
0:6 (0:5)
okt. 21. 16:30
Pirin Blagoevgrad - Beroe
3:4 (2:1)

okt. 21. 14:00
FK Minsk - Slavia Mozyr
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 11:00
Vissel Kobe - Kashima Antlers
1:3 (0:2)
okt. 21. 12:30
Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
2:1 (1:0)
okt. 21. 17:40
Górnik Leczna - Arka Gdynia
2:0 (0:0)
okt. 21. 19:00
Degerfors - Örgryte
2:0 (2:0)
okt. 21. 19:00
Norrby - Halmstad
0:2 (0:1)
okt. 21. 19:00
Dalkurd - Sundsvall
1:3 (0:2)
okt. 21. 19:00
AFC Eskilstuna - Trelleborg
3:2 (2:2)
okt. 21. 19:00
Öster - Umea FC
2:0 (2:0)
okt. 21. 19:00
Västeras SK - Akropolis
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 21. 14:00
Radomlje - Tabor Sezana
3:2 (0:2)
okt. 21. 15:00
Nafta - Fuzinar
elhalasztva
okt. 21. 16:00
Brezice - Olimpija Ljubljana
3:3 / tizenegyesekkel 0:2 (0:0)
okt. 21. 18:00
Koper - Aluminij
3:1 (0:0)
7 mérkőzés
okt. 21. 15:00
Zeljeznicar Sarajevo - Gorazde
3:0 (0:0)
okt. 21. 15:00
Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
2:4 (0:3)
okt. 21. 15:00
Tuzla City - Radnik Bijeljina
3:1 (1:0)
okt. 21. 15:00
Rudar Kakanj - Borac Banja Luka
1:6 (0:2)
okt. 21. 15:00
Zrinjski - Slavija Sarajevo
4:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
okt. 21. 18:00
Kompanii Marjamaa - Tammeka
0:15 (0:6)
okt. 21. 18:30
FC Tallinn - FCI Levadia
0:3 (0:1)
okt. 21. 12:30
Giresunspor - Adanaspor
4:3 (2:0)
okt. 21. 15:00
Adana Demirspor - Ümraniyespor
4:2 (2:1)
okt. 21. 18:00
Balikesirspor - Boluspor
0:0
okt. 21. 18:00
Altinordu - Altay Izmir
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 21. 17:10
Trans Narva - Flora Tallinn
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 21. 16:00
Santiago Wanderers - Antofagasta
2:1 (1:0)
okt. 21. 23:30
Unión Espanola - Cobresal
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 17:45
Al Duhail - Al-Sadd
1:3 (0:2)
okt. 21. 19:30
Klaksvík - B36 Torshavn
1:1 (0:1)
okt. 21. 20:00
F91 Dudelange - Etzella Ettelbruck
3:0 (0:0)
okt. 21. 20:00
Jeunesse Esch - Differdange
1:4 (0:0)
okt. 21. 20:00
Hamm Benfica - Mondorf-les-Bains
0:2 (0:0)
okt. 21. 20:00
RFCU Luxemburg - Rodange
0:0
okt. 21. 20:00
UT Pétange - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
okt. 21. 20:00
Wiltz - Fola Esch
1:2 (0:0)
okt. 21. 20:00
UNA Strassen - Hostert
3:2 (0:0)

ORGANIC SHOP BIO INDIAI LÓTUSZ TESTÁPOLÓ KRÉM 250 ML
okt. 21. 00:00
Tepatitlán - Atlante
2:1 (0:1)
okt. 21. 04:05
Tampico Madero - Pumas Tabasco
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 21. 22:00
Deportivo Pereira - Tigres FC
1:0 (0:0)
okt. 21. 22:00
Jaguares de Córdoba - Quindío
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 13:00
Pakhtakor - Sogdiana
2:0 (1:0)
okt. 21. 15:00
Nasaf Qarshi - AGMK
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 13:35
Guangzhou - Hebei CFFC
5:0 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 17:30
AC Kajaani - MyPa
10:2 (5:1)
3 mérkőzés
okt. 21. 18:00
Skive - Vendsyssel
1:1 (0:1)
okt. 21. 18:30
Fremad Amager - Helsingor
5:1 (3:0)
okt. 21. 19:00
HB Koge - Fredericia
0:1 (0:1)
11 mérkőzés
okt. 21. 11:30
Kyoto Sanga - Giravanz Kitakyushu
1:0 (1:0)
okt. 21. 12:00
Albirex Niigata - Fagiano Okayama
1:1 (0:0)
okt. 21. 12:00
Tokyo Verdy - Jubilo Iwata
0:0
okt. 21. 12:00
JEF United - Zweigen Kanazawa
2:0 (1:0)
okt. 21. 12:00
Ehime - V-Varen Nagasaki
1:4 (0:0)
okt. 21. 12:00
Mito Hollyhock - Montedio Yamagata
1:1 (0:0)
okt. 21. 12:00
Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
1:1 (0:1)
okt. 21. 12:00
Thespa Kusatsu - Ventforet Kofu
1:0 (0:0)
okt. 21. 12:30
Tochigi - Ryukyu
4:1 (1:1)

8 mérkőzés
okt. 21. 14:30
Akademija Pandev - Vardar Skopje
1:0 (0:0)
okt. 21. 14:30
Struga - Rabotnicki
0:0
okt. 21. 14:30
Makedonija Gjorce Petrov - Sasa
6:0 (0:0)
okt. 21. 14:30
Shkendija - Gostivar
1:0 (0:0)
okt. 21. 14:30
Shkupi - Pehchevo
5:0 (0:0)
okt. 21. 14:30
Kozuv Gevgelija - Sileks Kratovo
1:3 (0:0)
okt. 21. 14:30
Bregalnica Stip - Belasica
0:1 (0:0)
okt. 21. 14:30
Renova - Pelister
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 10:00
Kyzyl-Zhar - Taraz
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 21. 12:30
Jelgava - Ventspils
0:0
okt. 21. 13:00
Spartaks Jürmala - Liepaja
1:3 (0:1)
okt. 21. 16:00
Valmieras - Tukums 2000
1:0 (0:0)
okt. 21. 19:00
Rigas FS - Riga
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 21. 02:00
Arcahaie - Hankook Verdes
elhalasztva
okt. 21. 04:00
FAS - Managua
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 13:00
Codru Lozova - Dacia-Buiucani
0:1 (0:0)
okt. 21. 17:00
Petrocub - Speranta Nisporeni
2:0 (2:0)
8 mérkőzés
okt. 21. 14:00
Grbalj - Arsenal Tivat
0:4 (0:0)
okt. 21. 14:00
Bokelj - Kom Podgorica
3:0 (0:0)
okt. 21. 14:00
OFK Petrovac - Decic
1:5 (0:0)
okt. 21. 15:00
Sutjeska Niksic - Jedinstvo BP
3:0 (0:0)
okt. 21. 16:00
Zeta - Ibar
8:0 (0:0)
okt. 21. 17:00
FK Podgorica - Jezero
2:0 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 21. 17:00
Floriana - Senglea Athletic
1:0 (1:0)
okt. 21. 17:00
Mosta - Hibernians
2:3 (2:2)
okt. 21. 21:15
Sliema Wanderers - Gudja United
1:2 (1:1)
okt. 21. 14:00
Gjilani - Trepca'89
0:0
okt. 21. 14:00
Feronikeli - Prishtina
1:2 (0:0)
okt. 21. 14:00
Ballkani - Drita Gijlan
2:0 (0:0)
okt. 21. 20:45
Cailungo - Cosmos
2:1 (0:0)
okt. 21. 20:45
Fiorentino - Faetano
3:1 (0:0)
okt. 21. 20:45
Domagnano - Juvenes/Dogana
0:2 (0:0)
okt. 21. 20:45
Tre Fiori - Pennarossa
2:0 (0:0)
okt. 21. 20:45
La Fiorita - Libertas
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
245
32 (13%)
98 (40%)
356
2. Xxy
232
31 (13%)
96 (41%)
347
248
27 (11%)
103 (42%)
341
247
27 (11%)
100 (40%)
335
246
26 (11%)
98 (40%)
326
229
22 (10%)
103 (45%)
316
7. AltT
250
28 (11%)
83 (33%)
306
248
20 (8%)
101 (41%)
302
233
23 (10%)
93 (40%)
301
246
27 (11%)
81 (33%)
297

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont