Főoldal » Meccsek » 2020. október 2.

Meccsek - 2020. október 2.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 2.)


1 mérkőzés
okt. 2. 20:00
MTK - Budafok
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 2. 20:45
Fiorentina - Sampdoria
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 2. 20:30
Union Berlin - Mainz
4:0 (1:0)

1 mérkőzés
okt. 2. 21:00
Paris St. Germain - Angers
6:1 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 20:00
Utrecht - Heerenveen
1:1 (1:1)
okt. 2. 18:30
Bochum - Osnabrück
0:0
okt. 2. 18:30
Sandhausen - St. Pauli
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 20:45
Coventry - Bournemouth
1:3 (1:1)
okt. 2. 20:00
Moreirense - Boavista Porto
1:1 (0:1)
okt. 2. 22:15
Guimaraes - Pacos de Ferreira
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 00:00
Club Olimpia - Santos
2:3 (2:2)
okt. 2. 02:00
Tigre - Guaraní
1:3 (1:1)
okt. 2. 04:00
Delfin - Defensa y Justicia
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 20:00
CS U Craiova - CSMS Iasi
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 19:00
Gazisehir Gaziantep - Trabzonspor
1:1 (0:0)
okt. 2. 19:00
Ankaragücü - Kayserispor
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 2. 20:45
Royal Antwerp - Mechelen
4:1 (3:0)

4 mérkőzés
okt. 2. 20:45
Aberdeen - St. Mirren
2:1 (0:0)
okt. 2. 20:45
Hibernian - Hamilton
3:2 (2:0)
okt. 2. 20:45
Dundee United - Livingston
1:2 (1:0)
okt. 2. 20:45
Kilmarnock - Motherwell
elhalasztva
1 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 2. 18:00
Rakow Czestochowa - Wisla Plock
3:0 (1:0)
okt. 2. 20:30
Slask Wroclaw - Cracovia Krakow
3:1 (2:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
okt. 2. 19:00
Randers - Bröndby
1:2 (0:1)
okt. 2. 18:45
Go Ahead Eagles - Utrecht II
2:3 (0:1)
okt. 2. 18:45
PSV Eindhoven II - Telstar
3:0 (0:0)
okt. 2. 21:00
Alkmaar II - MVV
3:3 (2:1)
okt. 2. 21:00
NAC Breda - Ajax II
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 19:00
Radnicki Nis - FK Mladost Lucani
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 19:00
Slovácko - FK Pardubice
0:1 (0:0)
okt. 2. 20:00
Thun - Neuchatel Xamax FC
1:3 (0:1)

okt. 2. 21:30
Figueirense - Oeste
4:1 (2:1)
okt. 2. 18:30
Liefering - Grazer
1:1 (0:0)
okt. 2. 18:30
Horn - Juniors OÖ
1:1 (0:1)
okt. 2. 20:25
Amstetten - Wacker Innsbruck
2:2 (2:1)
okt. 2. 18:00
Penafiel - Mafra
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 18:45
Derry City - Waterford
2:0 (1:0)
okt. 2. 20:45
Shamrock Rovers - Sligo Rovers
4:0 (2:0)
okt. 2. 20:00
Bastia-Borgo - Bourg-Péronnas
1:1 (0:1)
okt. 2. 20:00
Sete - Boulogne
4:0 (1:0)
okt. 2. 20:00
Laval - Red Star FC 93
1:2 (0:1)
okt. 2. 20:00
Villefranche/Saone - Le Mans
0:1 (0:0)
okt. 2. 20:00
Concarneau - SC Bastia
1:1 (1:1)
okt. 2. 20:00
Stade Briochin - Lyon-Duchére
1:1 (0:0)
okt. 2. 20:00
Avranches - Cholet
3:1 (2:1)
okt. 2. 20:00
Créteil - Quevilly
1:3 (1:2)
2 mérkőzés
okt. 2. 17:30
HIFK Helsinki - Honka
1:1 (1:0)
okt. 2. 17:30
Lahti - Mariehamn
3:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 2. 17:00
Enosis - AEK Larnaka
2:1 (0:1)
okt. 2. 19:00
Doxa Katokopia - Karmiotissa
3:3 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 2. 13:00
Sputnik - Torpedo Zhodino
1:4 (0:2)
okt. 2. 15:00
Slutsk - Shakhter Soligorsk
1:4 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 2. 16:45
Tsarsko Selo - Cherno More Varna
1:0 (0:0)
okt. 2. 19:15
CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv
5:0 (2:0)
okt. 2. 15:00
Dinamo Minsk - Smolevichi-STI
2:1 (2:0)
okt. 2. 20:00
Seraing United - Club Brugge II
6:1 (3:0)
okt. 2. 18:00
Istanbulspor - Bandirmaspor
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 2. 13:30
Sabah FK - Kesla
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 21:00
O'Higgins - Coquimbo
1:4 (0:3)
okt. 2. 20:30
Ismaily - Smouha
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 2. 17:00
Telavi - Dinamo Batumi
1:3 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 20:45
UC Dublin - Bray Wanderers
1:3 (1:1)
okt. 2. 20:45
Drogheda - Athlone
0:2 (0:0)

1 mérkőzés
okt. 2. 18:00
Jihlava - Prostejov
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 00:30
Quindío - Fortaleza CEIF
1:0 (0:0)
okt. 2. 02:45
Unión Magdalena - Leones
1:3 (0:2)
1 mérkőzés
okt. 2. 16:00
Gandzasar Kapan - Noah
elhalasztva
okt. 2. 23:00
Alianza Petrolera - Once Caldas
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
3 mérkőzés
okt. 2. 14:00
Sogdiana - Lokomotiv Tashkent
2:1 (2:0)
okt. 2. 15:00
Nasaf Qarshi - Mash'al Mubarek
4:1 (2:1)
okt. 2. 16:00
Qizilqum - Kokand-1912
2:1 (0:0)
okt. 2. 02:00
Celaya - Leones Negros UdeG
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 11:45
Ordabasy - Taraz
1:1 (0:0)
okt. 2. 15:00
Tobol - Zhetysu
2:0 (0:0)
okt. 2. 10:00
Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu
4:1 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 2. 14:00
Codru Lozova - Petrocub
1:4 (0:2)
okt. 2. 17:00
Milsami - Sfintul Gheorghe
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 2. 18:00
Riteriai - Banga
4:0 (2:0)
okt. 2. 21:00
Larne - Ards
3:0 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
90
9 (10%)
34 (38%)
113
87
10 (11%)
31 (36%)
112
89
9 (10%)
33 (37%)
111
   Elbran 2
89
9 (10%)
33 (37%)
111
90
9 (10%)
32 (36%)
109
90
7 (8%)
35 (39%)
105
90
4 (4%)
41 (46%)
102
   Cifuentes
90
8 (9%)
31 (34%)
102
   Zozoka42
90
8 (9%)
31 (34%)
102
90
8 (9%)
30 (33%)
100

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!