Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 27.

Meccsek - 2020. szeptember 27.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 27.)


6 mérkőzés
szept. 27. 12:00
Osasuna - Levante
1:3 (1:1)
szept. 27. 14:00
Eibar - Athletic Bilbao
1:2 (0:1)
szept. 27. 16:00
Atlético Madrid - Granada
6:1 (1:0)
szept. 27. 18:30
Cádiz - Sevilla
1:3 (0:0)
szept. 27. 18:30
Valladolid - Celta Vigo
1:1 (0:1)
szept. 27. 21:00
FC Barcelona - Villarreal
4:0 (4:0)
4 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Sheffield United - Leeds United
0:1 (0:0)
szept. 27. 15:00
Tottenham - Newcastle United
1:1 (1:0)
szept. 27. 17:30
Manchester City - Leicester
2:5 (1:1)
szept. 27. 20:00
West Ham United - Wolverhampton
4:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 27. 18:00
Budapest Honvéd - Újpest
1:2 (1:0)

5 mérkőzés
szept. 27. 12:30
Spezia - Sassuolo
1:4 (1:1)
szept. 27. 15:00
Hellas Verona - Udinese
1:0 (0:0)
szept. 27. 18:00
Crotone - AC Milan
0:2 (0:1)
szept. 27. 18:00
Napoli - Genoa
6:0 (1:0)
szept. 27. 20:45
AS Roma - Juventus
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 27. 15:30
Hoffenheim - Bayern München
4:1 (2:1)
szept. 27. 18:00
Freiburg - Wolfsburg
1:1 (1:1)
9 mérkőzés
szept. 27. 14:15
Gyirmót - Vasas
2:0 (2:0)
szept. 27. 16:00
Szentlőrinc - Nyíregyháza
1:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Budaörs - Soroksár
1:0 (0:0)
szept. 27. 17:00
Békéscsabai Előre - Kazincbarcika
1:3 (1:2)
szept. 27. 17:00
Siófok - Kaposvár
1:2 (1:0)
szept. 27. 17:00
Szombathelyi Haladás - Dorog
1:2 (0:0)
szept. 27. 17:00
Csákvár - Győri ETO
1:3 (1:0)
szept. 27. 17:00
Szolnoki MÁV - Ajka
1:0 (0:0)
szept. 27. 17:00
Szeged 2011 - Debreceni EAC
2:1 (1:0)
7 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Bordeaux - Nice
0:0
szept. 27. 15:00
AS Monaco - Strasbourg
3:2 (2:0)
szept. 27. 15:00
Dijon - Montpellier HSC
2:2 (1:0)
szept. 27. 15:00
Angers - Brest
3:2 (1:2)
szept. 27. 15:00
Nimes - Lens
1:1 (0:1)
szept. 27. 17:00
Lorient - Lyon
1:1 (0:0)
szept. 27. 21:00
Reims - Paris St. Germain
0:2 (0:1)

4 mérkőzés
szept. 27. 12:15
Feyenoord - Den Haag
4:2 (1:1)
szept. 27. 14:30
Utrecht - Waalwijk
3:1 (1:0)
szept. 27. 16:45
Heracles - PSV Eindhoven
1:1 (1:0)
szept. 27. 16:45
FC Emmen - Willem II
1:1 (1:1)
szept. 27. 13:30
St. Pauli - Heidenheim
4:2 (2:0)
szept. 27. 13:30
Karlsruhe - Bochum
0:1 (0:1)
szept. 27. 13:30
FC Nürnberg - Sandhausen
1:0 (0:0)
szept. 27. 12:00
Lugo - Almería
0:2 (0:2)
szept. 27. 16:00
Mallorca - Sabadell
1:0 (0:0)
szept. 27. 18:15
Ponferradina - Rayo Vallecano
3:0 (3:0)
szept. 27. 18:15
Tenerife - Mirandés
1:2 (1:1)
szept. 27. 18:15
Real Oviedo - Espanyol
0:2 (0:0)
szept. 27. 20:30
Leganés - FC Cartagena
3:1 (3:0)
szept. 27. 16:00
BVSC-Zugló - DVTK II
3:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Putnok - Gyöngyös
3:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Sényő - Jászberény
2:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Eger - Hatvan
4:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Mezőkövesd II - DVSC-DEAC
1:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Balassagyarmat - Kisvárda II
1:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Tállya - Füzesgyarmat
0:0
szept. 27. 16:00
Salgótarján - Tiszaújváros
1:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Tiszafüred - Sajóbábony
3:1 (0:0)
szept. 27. 17:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - Cegléd
1:0 (0:0)

szept. 27. 11:00
Ferencváros II - Budapest Honvéd II
1:1 (0:0)
szept. 27. 11:00
Újpest II - Rákosmenti KSK
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Monor - Dunaújváros
1:3 (0:0)
szept. 27. 16:00
Körösladány - Szekszárd
1:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Dabas-Gyón - ESMTK
0:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Majos - Szegedi Vasutas
2:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Taksony - Hódmezővásárhely
2:1 (0:0)
szept. 27. 18:00
Kecskeméti TE - FC Dabas
2:0 (0:0)
szept. 27. 11:00
Puskás Akadémia II. - Tatabánya
1:2 (0:0)
szept. 27. 11:00
Vidi II - Bicske
2:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
BKV Előre - SC Sopron
0:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Érd - Lipót
2:3 (0:0)
szept. 27. 16:00
Pápai Perutz - ZTE II
0:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Komárom - THSE-Szabadkikötő
3:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Gárdony - Nagykanizsai TE
0:4 (0:0)
szept. 27. 16:00
Veszprém - Nagyatád
5:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Mosonmagyaróvár - Ménfőcsanak
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 27. 14:00
Bristol City - Sheffield Wednesday
2:0 (0:0)
szept. 27. 17:00
Bournemouth - Norwich
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 27. 15:00
Cremonese - Cittadella
0:2 (0:1)
szept. 27. 21:00
Reggiana - Pisa
2:2 (1:2)

szept. 27. 16:30
Farense - Nacional
0:1 (0:0)
szept. 27. 17:00
Gil Vicente - Portimonense
1:0 (0:0)
szept. 27. 19:30
Pacos de Ferreira - Sporting CP
0:2 (0:1)
szept. 27. 22:00
Rio Ave - Guimaraes
0:0
44 mérkőzés
szept. 27. 16:00
Águia FC Vimioso - Mirandela
1:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Cerveira - Brito
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Paredes - Castro Daire
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Aljustrelense - Praia Milfontes
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Maria da Fonte - Montalegre
1:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Cacadores das Taipas - Fafe
0:3 (0:0)
szept. 27. 16:00
Pedras Rubras - Amarante
2:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Vila Real - Mondinense
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Trofense - Vila Mea
0:0
szept. 27. 16:00
Sao Martinho - Pevidem
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Felgueiras 1932 - Aves
3:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Camara de Lobos - Leca
2:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Sao Joao Ver - Lusitania
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Canelas 2010 - Foz
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Gondomar - Meda
7:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Coimbrőes - Valadares Gaia
1:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Santa Marta Penaguiao - Cinfaes
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Calvao - Carapinheirense
0:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Anadia - Condeixa
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Anca - UD da Tocha
3:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Ferreira de Aves - Sanjoanense
0:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Aguiar da Beira - Vila Cortez
1:4 (0:0)
szept. 27. 16:00
Portalegrense - Marinhense
0:11 (0:0)
szept. 27. 16:00
Alcains - Vitória de Sernache
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 27. 16:00
GRAP - Alqueidao da Serra
2:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Uniao de Tomar - Portomosense
2:3 (0:0)
szept. 27. 16:00
Crato - Leiria
0:4 (0:0)
szept. 27. 16:00
Fátima - Oleiros
0:3 (0:0)
szept. 27. 16:00
Pero Pinheiro - Praiense
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Sacavenense - Sintrense
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Alverca - Guadalupe
3:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Pinhalnovense - Atlético CP
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Real SC - SC Lusitania
3:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Barreirense - Madalena
3:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Fabril Barreiro - Rabo Peixe
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Oriental Dragon - Fayal
3:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Sertanense - Benfica Castelo Branco
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Olhanense - Lusitano GC Évora
0:2 (0:0)
szept. 27. 17:00
Uniao Torreense - Uniao Almeirim
3:0 (0:0)
szept. 27. 17:00
Sao Roque (Acores) - Estrela
0:3 (0:0)
szept. 27. 17:00
Ideal - Vale Formoso
4:0 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Arsenal-Tula - FK Rostov
2:3 (1:3)
szept. 27. 15:30
Akhmat Grozny - FK Ural
2:0 (1:0)
szept. 27. 18:00
CSKA Moszkva - Lokomotiv Moszkva
0:1 (0:1)
szept. 27. 18:00
Rotor Volgograd - Rubin Kazan
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 27. 18:00
CFR Cluj - Chindia Targoviste
0:0
szept. 27. 20:45
CSMS Iasi - Steaua Bukarest
5:2 (3:1)
4 mérkőzés
szept. 27. 12:30
Rizespor - Alanyaspor
1:1 (0:0)
szept. 27. 15:00
Konyaspor - Besiktas
4:1 (1:0)
szept. 27. 15:00
Sivasspor - Ankaragücü
0:0
szept. 27. 18:00
Galatasaray - Fenerbahce
0:0
7 mérkőzés
szept. 27. 00:00
Internacional RS - Sao Paulo
1:1 (1:1)
szept. 27. 00:00
Atlético PR - Bahia
1:0 (0:0)
szept. 27. 02:00
Atlético Mineiro - Gremio Porto Alegre
3:1 (1:0)
szept. 27. 16:00
Vasco da Gama - Bragantino
1:1 (0:0)
szept. 27. 21:00
Palmeiras - Flamengo RJ
1:1 (0:0)
szept. 27. 23:15
Ceará - Goiás
2:2 (0:1)
szept. 27. 23:15
Atlético GO - Botafogo
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 27. 13:30
Standard Liege - Zulte-Waregem
2:2 (0:1)
szept. 27. 16:00
Anderlecht - AS Eupen
1:1 (0:0)
szept. 27. 18:15
Club Brugge - Cercle Brugge
2:1 (1:0)

3 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Motherwell - Rangers FC
1:5 (0:3)
szept. 27. 16:00
Celtic - Hibernian
3:0 (2:0)
szept. 27. 16:00
Ross County - Aberdeen
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 27. 14:30
Austria Wien - Admira
2:2 (1:1)
szept. 27. 14:30
Hartberg - Sturm Graz
1:1 (0:1)
szept. 27. 17:00
LASK Linz - Wolfsberger
3:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Lviv - Zorya Lugansk
0:5 (0:5)
szept. 27. 16:00
Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk
2:0 (0:0)
szept. 27. 18:30
Desna - Rukh Vynnyky
3:1 (2:1)
szept. 27. 18:30
Kolos Kovalivka - Inhulets
0:0
1 mérkőzés
szept. 27. 16:00
Lincoln City - Charlton Athletic
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 27. 16:00
Servette - Basel
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
FC Vaduz - St. Gallen
0:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Luzern - Lausanne
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Dynamo Dresden - Waldhof Mannheim
1:1 (0:1)
szept. 27. 14:00
Türkgücü-Ataspor - Kaiserslautern
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 27. 15:00
Aris Saloniki - PAS Giannina
2:2 (0:2)
szept. 27. 17:00
OFI Heraklion - Atromitos
2:2 (0:1)
szept. 27. 19:30
AEK Athen - Lamia
3:0 (1:0)
10 mérkőzés
szept. 27. 12:00
Yenisey - Krasnodar II
0:1 (0:0)
szept. 27. 13:00
Irtysh Omsk - Fakel
1:0 (1:0)
szept. 27. 15:00
FK Nizhny Novgorod - Akron
3:0 (1:0)
szept. 27. 16:00
Alania Vladikavkaz - Tekstilshchik
3:1 (3:1)
szept. 27. 16:00
Dinamo Bryansk - Volgar Astrakhan
0:1 (0:0)
szept. 27. 17:00
Neftekhimik - Sovjetov
1:1 (1:0)
szept. 27. 17:00
Chayka - Veles
0:2 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
szept. 27. 01:00
New York City - FC Cincinnati
4:0 (3:0)
szept. 27. 15:00
Padova - Imolese
0:1 (0:1)
szept. 27. 15:00
Feralpisalo - Arezzo
2:1 (2:0)
szept. 27. 15:00
Gubbio - Modena
0:2 (0:0)
szept. 27. 15:00
Carpi - Sambenedettese
2:0 (1:0)
szept. 27. 15:00
Triestina - Matelica
0:1 (0:1)
szept. 27. 17:30
Perugia - Fano
2:2 (0:2)
szept. 27. 17:30
Ravenna - Südtirol
0:3*
szept. 27. 17:30
Virtus Verona - Cesena
1:1 (1:1)
szept. 27. 17:30
Fermana - Mantova
0:1 (0:0)
szept. 27. 15:00
Teramo - Palermo
2:0 (0:0)
szept. 27. 15:00
Catania - Paganese
1:1 (0:1)
szept. 27. 17:30
Juve Stabia - Monopoli
1:2 (1:0)
szept. 27. 17:30
Potenza - Catanzaro
2:1 (2:0)
szept. 27. 17:30
Ternana - Viterbese Castrense
0:0
szept. 27. 17:30
Virtus Francavilla - Bari
2:3 (2:3)
1 mérkőzés
szept. 27. 19:05
Hajduk Split - Varazdin
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 27. 18:00
Dunaszerdahely - Trencín
3:1 (2:1)
4 mérkőzés
szept. 27. 14:00
Aarhus - Odense BK
4:2 (2:1)
szept. 27. 14:00
SonderjyskE - Aalborg
3:1 (1:0)
szept. 27. 16:00
Bröndby - Horsens
2:1 (2:0)
szept. 27. 18:00
Vejle Boldklub - FC Kobenhavn
2:2 (0:1)

Panarom Teafa kézpermet
szept. 27. 12:15
De Graafschap - Nijmegen
2:0 (0:0)
szept. 27. 20:00
Volendam - Go Ahead Eagles
0:0
5 mérkőzés
szept. 27. 14:30
Malmö FF - Häcken
3:0 (2:0)
szept. 27. 14:30
Falkenberg - Hammarby
1:3 (1:0)
szept. 27. 14:30
Helsingborg - Östersunds
0:1 (0:0)
szept. 27. 17:30
Elfsborg - IFK Göteborg
0:0
szept. 27. 17:30
Djurgarden - Norrköping
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 27. 16:00
Napredak - Metalac
1:2 (0:1)
szept. 27. 16:00
Proleter Novi Sad - Novi Pazar
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 27. 15:30
Viktoria Plzen - Zbrojovka Brno
4:1 (2:0)
szept. 27. 15:30
FK Pardubice - Slovan Liberec
3:0 (2:0)
szept. 27. 15:30
Jablonec - Opava
4:1 (2:1)
szept. 27. 18:00
Pribram - Sparta Praha
1:3 (1:2)
szept. 27. 16:00
Chiasso - Grasshoppers
0:2 (0:0)
szept. 27.
Izrael U17 - Kazahsztán U17
elhalasztva
szept. 27.
Szerbia U17 - Lettország U17
elhalasztva
6 mérkőzés
szept. 27. 18:00
Aalesund - Rosenborg
1:2 (0:1)
szept. 27. 18:00
Kristiansund - Brann
1:1 (0:0)
szept. 27. 18:00
Stabaek - Start
2:0 (0:0)
szept. 27. 18:00
Mjondalen - Viking
1:2 (1:1)
szept. 27. 18:00
Haugesund - Odd Grenland
4:4 (1:2)
szept. 27. 20:30
Bodo/Glimt - Valerenga
2:0 (2:0)

Magány ellen közösség
szept. 27. 10:30
Rapid Wien II - FAC Team für Wien
2:3 (1:1)
szept. 27. 12:15
Mafra - Benfica II
2:1 (1:1)
szept. 27. 16:30
Casa Pia - Vizela
1:1 (0:0)
szept. 27. 16:30
Arouca - Academico Viseu
1:1 (1:1)
szept. 27. 18:00
FC Porto II - Penafiel
1:2 (1:1)
szept. 27. 19:00
Chaves - Cova Piedade
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 27. 18:00
Finn Harps - Cork City
1:1 (0:0)
szept. 27. 20:30
Dundalk - Shamrock Rovers
0:4 (0:3)
szept. 27. 15:00
AlbinoLeffe - Livorno
0:0
szept. 27. 15:00
Piacenza - Grosseto
0:2 (0:0)
szept. 27. 15:00
Pistoiese - Alessandria
1:1 (0:1)
szept. 27. 15:00
Olbia - Pontedera
0:1 (0:0)
szept. 27. 17:30
Renate - Como
2:3 (2:2)
szept. 27. 17:30
Pro Vercelli - Novara
1:0 (1:0)
szept. 27. 17:30
Lucchese - Pergolettese
3:3 (0:3)
szept. 27. 15:40
Persepolis - Al-Sadd
1:0 (0:0)
szept. 27. 19:45
Al-Nassr - Al Taawoun
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 27. 17:30
Mariehamn - Kuopion
0:2 (0:1)
szept. 27. 17:30
Ilves - Turku
4:0 (2:0)
szept. 27. 17:30
Honka - Haka
1:2 (1:1)

Mi jár a fejedben?
2 mérkőzés
szept. 27. 17:45
Cherno More Varna - Arda Kardzhali
2:0 (1:0)
szept. 27. 20:00
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Szófia
2:1 (2:0)
szept. 27. 16:00
Dinamo Minsk - Vitebsk
1:0 (0:0)
szept. 27. 18:00
Ruh Brest - Slutsk
5:0 (2:0)
6 mérkőzés
szept. 27. 06:00
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
2:3 (0:1)
szept. 27. 09:00
Sagan Tosu - FC Tokyo
3:0 (1:0)
szept. 27. 10:00
Kashima Antlers - Oita Trinita
0:2 (0:0)
szept. 27. 11:00
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
1:2 (0:2)
szept. 27. 12:00
Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos
1:3 (1:0)
szept. 27. 12:00
Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 27. 00:00
Club Guadalajara - Mazatlán
2:1 (2:1)
szept. 27. 02:00
UNAM Pumas - Club Necaxa
1:1 (0:1)
szept. 27. 04:06
Monterrey - Tigres
0:2 (0:1)
szept. 27. 16:00
Lommel - Deinze
1:2 (0:1)
szept. 27. 20:00
Lierse Kempenzonen - Seraing United
2:5 (0:2)
szept. 27. 12:40
Lódzki - Sandecja Nowy Sacz
4:1 (2:0)
szept. 27. 16:00
Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogów
2:0 (1:0)
szept. 27. 14:30
Sundsvall - Trelleborg
2:1 (1:1)
szept. 27. 17:30
Umea FC - AFC Eskilstuna
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 27. 15:45
Celje - Bravo
2:0 (1:0)
szept. 27. 18:00
Koper - NS Mura
1:3 (0:2)
szept. 27. 20:15
Olimpija Ljubljana - Domzale
3:2 (3:1)

szept. 27. 13:00
Bandirmaspor - Samsunspor
2:2 (1:0)
szept. 27. 15:30
Osmanlispor - Adana Demirspor
1:3 (0:2)
szept. 27. 18:00
Altay Izmir - Eskisehirspor
6:0 (4:0)
2 mérkőzés
szept. 27. 18:00
Tuzla City - Sloboda Tuzla
2:1 (1:0)
szept. 27. 20:00
Siroki Brijeg - Mladost Doboj Kakanj
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 27. 17:00
Neftchi - Qabala
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 27. 12:00
TJK Legion - Tammeka
3:1 (1:0)
szept. 27. 14:00
Nőmme Kalju - Trans Narva
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 27. 21:00
Unión Espanola - Universidad de Chile
3:1 (1:1)
szept. 27. 20:00
Zamalek - El Gounah
4:3 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
2:0 (0:0)
szept. 27. 13:00
Gagra - Dila Gori
0:0
szept. 27. 16:00
TB Tvoroyri - Vikingur Gota
0:2 (0:2)
szept. 27. 16:00
Runavik - Skála
4:1 (2:0)
szept. 27. 17:00
Fuglafjordur - EB Streymur
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 27. 10:15
Blansko - Viktoria Zizkov
1:2 (0:1)
szept. 27. 16:30
Varnsdorf - Dukla Praha
2:2 (0:2)

6 mérkőzés
szept. 27. 16:00
KR Reykjavik - Fylkir Reykjavik
1:2 (0:1)
szept. 27. 16:00
Hafnarfjördur - Fjölnir
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Akranes - Víkingur Reykjavík
2:2 (0:0)
szept. 27. 18:15
Grotta - KA Akureyri
2:4 (0:2)
szept. 27. 21:15
Kopavogur - Stjarnan
2:3 (0:2)
szept. 27. 21:15
Valur - Breidablik
1:1 (0:0)
szept. 27. 16:00
Differdange - Rodange
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
UNA Strassen - Mondorf-les-Bains
3:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
F91 Dudelange - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Jeunesse Esch - Hostert
1:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
Wiltz - Progres Niedercorn
3:0 (0:0)
szept. 27. 16:00
RFCU Luxemburg - Etzella Ettelbruck
3:1 (2:0)
szept. 27. 16:00
Hamm Benfica - Swift Hesperange
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 27. 09:30
Shanghai Shenhua - Henan Jianye
2:0 (2:0)
szept. 27. 09:30
Shenzhen - Jiangsu Suning
0:1 (0:1)
szept. 27. 14:00
Guangzhou - Dalian Aerbin
1:0 (0:0)
szept. 27. 01:05
Envigado - Atlético Junior
1:0 (1:0)
szept. 27. 03:10
Deportes Tolima - América de Cali
1:0 (1:0)
szept. 27. 21:00
Boyacá Chicó - Cúcuta
0:2 (0:1)
szept. 27. 23:00
Deportivo Cali - Alianza Petrolera
2:0 (1:0)

szept. 27. 16:00
Smartno - Fuzinar
0:3 (0:0)
szept. 27. 18:00
Khemis Zemamra - Mouloudia Oujda
1:0 (1:0)
szept. 27. 20:15
Raja Casablanca - Rapide Oued Zem
1:0 (0:0)
szept. 27. 22:30
Moghreb Tétouan - Wydad Casablanca
1:1 (0:1)
szept. 27. 19:00
Leones Negros UdeG - Pumas Tabasco
2:2 (2:2)
2 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Kokand-1912 - Bunyodkor
2:1 (2:1)
szept. 27. 14:00
Mash'al Mubarek - Surkhon
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 27. 01:00
Sporting Cristal - Ayacucho
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 27. 13:30
HB Koge - Viborg
0:3 (0:2)
szept. 27. 14:00
Fredericia - Silkeborg
1:0 (1:0)
szept. 27. 07:00
V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka
1:3 (0:1)
szept. 27. 07:00
Montedio Yamagata - Jubilo Iwata
1:0 (1:0)
szept. 27. 09:00
Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu
1:0 (1:0)
szept. 27. 09:00
Mito Hollyhock - Thespa Kusatsu
3:1 (0:0)
szept. 27. 11:00
Tochigi - Machida Zelvia
2:0 (1:0)
szept. 27. 11:30
Ryukyu - JEF United
0:1 (0:0)
szept. 27. 12:00
Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 27. 15:30
Caernarfon Town - The New Saints
0:4 (0:0)
szept. 27. 15:30
Haverfordwest County - Connah's Quay
1:4 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 27. 00:00
Tobol - Kaisar Kyzylorda
elhalasztva
szept. 27. 12:00
Okzhetpes - Kairat Almaty
3:3 (2:2)
szept. 27. 14:15
FK Astana - Zhetysu
3:0 (1:0)

12 mérkőzés
szept. 27. 01:00
Charlotte Independence - Memphis 901
1:3 (1:2)
szept. 27. 01:30
Birmingham Legion - North Carolina
1:2 (0:2)
szept. 27. 02:00
Colorado Springs - Real Monarchs
1:1 (1:1)
szept. 27. 02:00
Tulsa Roughnecks - San Antonio
1:0 (0:0)
szept. 27. 02:00
Saint Louis - Louisville City
0:1 (0:1)
szept. 27. 03:30
Reno 1868 - Sacramento Republic
1:1 (1:0)
szept. 27. 04:01
Miami FC 2. - Tampa Bay Rowdies
0:1 (0:1)
szept. 27. 04:30
Las Vegas Lights - L. A. Galaxy II
2:2 (1:0)
szept. 27. 04:30
Phoenix Rising - Orange County SC
1:0 (1:0)
szept. 27. 22:30
Tacoma Defiance - Portland Timbers II
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 27. 15:00
Vardar Skopje - Belasica
3:1 (2:0)
szept. 27. 15:00
Akademija Pandev - Sileks Kratovo
1:0 (0:0)
szept. 27. 15:00
Pelister - Shkendija
1:3 (1:1)
szept. 27. 15:00
Renova - Makedonija Gjorce Petrov
1:3 (0:2)
szept. 27. 15:00
Struga - Shkupi
2:0 (1:0)
szept. 27. 01:30
Cerro Porteno - River Plate
3:1 (1:0)
szept. 27. 01:30
Sol de América - Club Olimpia
2:4 (0:3)
szept. 27. 01:30
Libertad - Sportivo San Lorenzo
3:0 (1:0)
szept. 27. 23:00
Sportivo Luqueno - Nacional Asunción
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 27. 15:00
Sfintul Gheorghe - Zimbru
2:0 (1:0)
szept. 27. 07:00
Seongnam Ilhwa - Incheon
0:6 (0:2)
szept. 27. 07:00
Busan I'Park - Gangwon
0:2 (0:0)
szept. 27. 09:30
Sangju Sangmu - Jeonbuk
0:1 (0:0)
szept. 27. 09:30
Daegu - Ulsan Hyundai
2:2 (1:1)
szept. 27. 12:00
Pohang - Gwangju
5:3 (1:0)
szept. 27. 16:00
Bijelo Brdo - Cibalia Vinkovci
3:1 (1:0)
szept. 27. 16:00
Dinamo Zágráb II - Dubrava
1:0 (1:0)
szept. 27. 17:00
Opatija - Orijent 1919
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 27. 13:00
Jelgava - BFC Daugavpils
2:0 (0:0)
szept. 27. 14:00
Ventspils - Tukums 2000
2:0 (0:0)
szept. 27. 15:00
Spartaks Jürmala - Riga
1:2 (0:0)
szept. 27. 16:00
Valmieras - Rigas FS
2:2 (1:0)
szept. 27. 00:00
Guadalupe - Pérez Zeledón
4:1 (3:1)
szept. 27. 04:00
Alajuelense - Herediano
2:0 (1:0)
szept. 27. 19:00
Cartaginés - Saprissa
2:1 (1:1)
szept. 27. 22:00
Jicaral - Sporting San José
3:1 (2:0)
szept. 27. 17:00
Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica
1:2 (1:2)
szept. 27. 18:00
Decic - Sutjeska Niksic
1:1 (1:0)
szept. 27. 18:00
Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac
1:0 (0:0)
szept. 27. 19:00
Zeta - FK Podgorica
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
szept. 27. 14:00
Banga - Kauno Zalgiris
1:2 (0:1)
szept. 27. 16:00
Zalgiris Vilnius - Panevezys
3:2 (3:0)
szept. 27. 18:00
Suduva - Riteriai
7:1 (4:1)
szept. 27. 09:00
Kunshan - Xinjiang Tianshan
3:2 (1:1)
szept. 27. 13:00
Heilongjiang Litian - Nantong Zhiyun
0:1 (0:1)
szept. 27. 13:35
Suzhou Dongwu - Beijing BG
2:3 (1:3)
szept. 27. 13:35
Zhejiang Greentown - Shenyang Urban
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 27. 17:00
Santa Lucia - Hamrun Spartans
1:4 (0:4)
szept. 27. 21:15
Hibernians - Floriana
3:1 (1:0)
szept. 27. 13:30
Gjilani - Ballkani
0:0
szept. 27. 13:30
Prishtina - Drita Gijlan
elhalasztva
szept. 27. 15:00
Tre Fiori - Domagnano
0:0
szept. 27. 15:00
San Giovanni - Murata
0:4 (0:0)
szept. 27. 15:00
Libertas - Folgore / Falciano
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 27. 19:00
Monastir - ES Tunis
2:0 (1:0)
szept. 27. 03:00
UPNFM - Motagua
2:3 (1:2)
szept. 27. 06:30
Ansan Greeners - Daejeon Citizen
1:2 (0:0)
szept. 27. 09:00
Gyeongnam - Chungnam Asan
3:1 (0:1)
szept. 27. 16:00
Bosznia-Hercegovina U19 - Katar U19
1:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
380
46 (12%)
147 (39%)
524
385
46 (12%)
144 (37%)
518
381
41 (11%)
151 (40%)
507
386
39 (10%)
149 (39%)
493
389
41 (11%)
144 (37%)
493
389
37 (10%)
149 (38%)
483
7. AltT
385
39 (10%)
143 (37%)
481
386
40 (10%)
140 (36%)
480
385
40 (10%)
139 (36%)
478
385
43 (11%)
131 (34%)
477

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont