Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 26.

Meccsek - 2020. szeptember 26.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 26.)


4 mérkőzés
szept. 26. 13:00
Alavés - Getafe
0:0
szept. 26. 16:00
Valencia - Huesca
1:1 (1:0)
szept. 26. 18:30
Elche - Real Sociedad
0:3 (0:0)
szept. 26. 21:00
Betis - Real Madrid
2:3 (2:1)
4 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Crystal Palace - Everton
1:2 (1:2)
szept. 26. 18:30
West Bromwich - Chelsea
3:3 (3:0)
szept. 26. 21:00
Burnley - Southampton
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 14:45
Paks - MTK
4:0 (1:0)
szept. 26. 19:30
ZTE - Diósgyőr
3:1 (2:1)

4 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Torino - Atalanta
2:4 (2:3)
szept. 26. 18:00
Cagliari - Lazio
0:2 (0:1)
szept. 26. 18:00
Sampdoria - Benevento
2:3 (2:1)
szept. 26. 20:45
Inter - Fiorentina
4:3 (1:1)
6 mérkőzés
szept. 26. 15:30
Augsburg - Borussia Dortmund
2:0 (1:0)
szept. 26. 15:30
Bayer Leverkusen - RB Leipzig
1:1 (1:1)
szept. 26. 15:30
Mönchengladbach - Union Berlin
1:1 (0:0)
szept. 26. 15:30
Mainz - VfB Stuttgart
1:4 (1:1)
szept. 26. 15:30
Arminia Bielefeld - 1. FC Köln
1:0 (0:0)
szept. 26. 18:30
Schalke 04 - Werder Bremen
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 26. 17:00
St. Etienne - Stade Rennes
0:3 (0:1)
szept. 26. 21:00
Olympique Marseille - Metz
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 26. 16:30
Zwolle - Sparta Rotterdam
4:0 (1:0)
szept. 26. 18:45
Fortuna Sittard - Alkmaar
3:3 (1:1)
szept. 26. 20:00
Heerenveen - Venlo
1:0 (1:0)
szept. 26. 21:00
Ajax - Vitesse
2:1 (1:0)
szept. 26. 13:00
Darmstadt - Regensburg
0:0
szept. 26. 13:00
Braunschweig - Holstein Kiel
0:0
szept. 26. 16:00
Zaragoza - Las Palmas
2:2 (1:1)
szept. 26. 18:15
Málaga - Alcorcón
1:0 (1:0)
szept. 26. 18:15
Sporting Gijón - Girona
2:0 (0:0)
szept. 26. 18:15
UD Logronés - Castellón
1:1 (0:0)
szept. 26. 20:30
Fuenlabrada - Albacete
1:0 (0:0)

9 mérkőzés
szept. 26. 13:30
Watford - Luton
1:0 (1:0)
szept. 26. 13:30
Wycombe - Swansea
0:2 (0:2)
szept. 26. 16:00
Birmingham - Rotherham
1:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Cardiff - Reading
1:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
Derby - Blackburn Rovers
0:4 (0:3)
szept. 26. 16:00
Barnsley - Coventry
0:0
szept. 26. 16:00
Millwall - Brentford
1:1 (1:1)
szept. 26. 16:00
Preston - Stoke
0:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Queens Park - Middlesbrough
1:1 (1:1)
7 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Brescia - Ascoli
1:1 (1:1)
szept. 26. 14:00
Pescara - Chievo
0:0
szept. 26. 14:00
Frosinone - Empoli
0:2 (0:1)
szept. 26. 14:00
Lecce - Pordenone
0:0
szept. 26. 14:00
Salernitana - Reggina
1:1 (0:0)
szept. 26. 14:00
Cosenza 1914 - Entella
0:0
szept. 26. 16:00
Venezia - Vicenza
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Amares - Vianense
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Porto da Cruz - Camacha
1:4 (0:0)
szept. 26. 17:00
Berco - Vilaverdense
1:2 (0:0)
szept. 26. 20:00
Braganca - Os Limianos
0:1 (0:0)
szept. 26. 20:00
Beira-Mar - Oliv. Hospital
1:0 (0:0)

szept. 26. 16:30
Marítimo - Tondela
2:1 (2:1)
szept. 26. 19:30
Benfica - Moreirense
2:0 (1:0)
szept. 26. 22:00
Boavista Porto - FC Porto
0:5 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 13:00
FK Tambov - Szpartak Moszkva
0:2 (0:0)
szept. 26. 15:30
Zenit Szentpétervár - Ufa
6:0 (2:0)
szept. 26. 19:00
PFC Sochi - FK Krasnodar
1:1 (1:0)
szept. 26. 15:00
Toulouse - Auxerre
3:1 (0:0)
szept. 26. 19:00
Nancy - Le Havre
0:1 (0:0)
szept. 26. 19:00
Ajaccio - Sochaux
1:1 (1:0)
szept. 26. 19:00
Guingamp - Grenoble
1:0 (1:0)
szept. 26. 19:00
Chambly - Chateauroux
2:1 (0:1)
szept. 26. 19:00
Chamois Niortais - Paris FC
2:2 (1:0)
szept. 26. 19:00
Valenciennes - Caen
1:0 (1:0)
szept. 26. 19:00
Rodez - Dunkerque
2:1 (1:0)
szept. 26. 19:00
Amiens SC - Pau
0:0
2 mérkőzés
szept. 26. 13:45
Academica Clinceni - Gaz Metan Medias
2:0 (0:0)
szept. 26. 20:30
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu
4:1 (3:0)
4 mérkőzés
szept. 26. 12:30
Kayserispor - Erzurum BB
1:3 (0:2)
szept. 26. 15:00
Göztepe Izmir - Gazisehir Gaziantep
2:2 (0:1)
szept. 26. 15:00
Hatayspor - Kasimpasa
1:0 (0:0)
szept. 26. 18:00
Trabzonspor - Malatyaspor
3:1 (3:0)

3 mérkőzés
szept. 26. 16:15
Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren
3:2 (1:2)
szept. 26. 18:30
Mechelen - Sint-Truidense
2:0 (0:0)
szept. 26. 20:45
Gent - Oud-Heverlee
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 26. 16:00
St. Mirren - Kilmarnock
0:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Hamilton - Dundee United
1:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Livingston - St. Johnstone
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 17:00
St. Pölten - Rapid Wien
1:2 (1:2)
szept. 26. 17:00
Ried - Salzburg
1:3 (0:1)
szept. 26. 17:00
Altach - Swarovski Tirol
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 26. 13:00
Minai - Dinamo Kiev
0:4 (0:2)
szept. 26. 18:30
Oleksandria - Dnipro-1
4:1 (2:0)
11 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Northampton - Hull
0:2 (0:2)
szept. 26. 16:00
Fleetwood - Wimbledon
0:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Ipswich - Rochdale
2:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Portsmouth - Wigan
1:2 (0:1)
szept. 26. 16:00
Sunderland AFC - Peterborough
1:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Swindon - Burton Albion
4:2 (3:1)
szept. 26. 16:00
Accrington Stanley - Oxford United
1:4 (0:1)
szept. 26. 16:00
Crewe - Milton Keynes Dons
2:0 (2:0)
szept. 26. 16:00
Gillingham - Blackpool
2:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Plymouth - Shrewsbury
1:1 (1:1)
szept. 26. 16:00
Doncaster - Bristol Rovers
4:1 (2:1)

2 mérkőzés
szept. 26. 19:00
Sion - BSC Young Boys
0:0
szept. 26. 19:00
FC Zürich - Lugano
2:2 (1:1)
6 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Duisburg - Zwickau
1:1 (0:0)
szept. 26. 14:00
Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
0:2 (0:1)
szept. 26. 14:00
1860 München - Magdeburg
1:1 (0:0)
szept. 26. 14:00
Saarbrücken - Hansa Rostock
2:0 (1:0)
szept. 26. 14:00
Hallescher - Ingolstadt
0:2 (0:0)
szept. 26. 14:00
Verl - Bayern München II
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 17:30
Volos NFC - PAOK Saloniki
0:0
szept. 26. 19:30
Olympiakos Pireus - Panaitolikos
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 26. 17:00
Balerna - Monthey
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 26. 21:30
Nashville - Houston Dynamo
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Cracovia Krakow - Rakow Czestochowa
2:2 (1:2)
szept. 26. 17:30
Lechia Gdansk - Podbeskidzie
4:0 (3:0)
szept. 26. 20:00
Jagiellonia - Zaglebie Lubin
0:1 (0:1)
szept. 26. 20:45
Vis Pesaro - Legnano
2:2 (1:1)
szept. 26. 20:45
Cavese - Vibonese
0:1 (0:0)
10 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Barrow - Colchester
1:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Bolton Wanderers - Newport
0:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
Bradford - Stevenage
2:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Cambridge United - Tranmere
0:0
szept. 26. 16:00
Mansfield - Exeter
1:2 (1:1)
szept. 26. 16:00
Scunthorpe - Carlisle
1:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Oldham - Crawley
2:3 (1:2)
szept. 26. 16:00
Port Vale - Harrogate Town
0:0
szept. 26. 16:00
Southend - Morecambe
1:2 (1:0)

1 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Ferdinandovac - Dinamo Zágráb
1:7 (1:2)
3 mérkőzés
szept. 26. 17:00
Istra 1961 - Sibenik
1:0 (1:0)
szept. 26. 19:00
Dinamo Zágráb - Rijeka
elhalasztva
szept. 26. 19:05
Osijek - NK Gorica
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 26. 18:00
FK Senica - Trnava
0:2 (0:1)
szept. 26. 19:00
Nitra - Sered
3:0 (2:0)
szept. 26. 19:00
Slovan Bratislava - Ruzomberok
5:0 (2:0)
szept. 26. 19:00
Zlate Moravce - Zilina
4:0 (3:0)
szept. 26. 19:00
Zemplín Michalovce - Pohronie
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 26. 17:00
Midtjylland - Randers
1:0 (1:0)
szept. 26. 16:30
NAC Breda - PSV Eindhoven II
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Örebro - Sirius
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Backa Topola - Spartak Subotica
3:0 (2:0)
szept. 26. 16:00
Cukaricki - Macva Sabac
4:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Javor - Zlatibor Cajetina
1:1 (1:1)
szept. 26. 16:00
Radnik Surdulica - Rad Belgrád
4:2 (1:1)
szept. 26. 18:00
FK Mladost Lucani - Crvena Zvezda
0:4 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 26. 16:30
Teplice - Banik Ostrava
2:1 (0:0)
szept. 26. 16:30
Zlín - Sigma Olomouc
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:30
Karvina - Mlada Boleslav
0:0
szept. 26. 19:00
Slavia Praha - Slovácko
3:0 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
szept. 26. 17:30
Wil - Thun
3:1 (0:1)
szept. 26. 18:00
Stade Lausanne-Ouchy - Kriens
2:1 (0:0)
szept. 26. 00:15
Botafogo/SP - CRB
1:2 (1:1)
szept. 26. 00:15
Chapecoense - América MG
0:0
szept. 26. 02:30
Cruzeiro - Avaí
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Figueirense - Guarani
2:2 (1:2)
szept. 26. 21:00
CSA - Juventude
3:2 (2:0)
szept. 26. 21:30
EC Vitória - Oeste
3:1 (1:1)
szept. 26. 23:30
Brasil de Pelotas - Paraná
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 18:00
Molde - Sandefjord
0:1 (0:1)
szept. 26. 20:30
Stromsgodset - Sarpsborg 08
0:0
szept. 26. 14:00
Austria Lustenau - Juniors OÖ
0:1 (0:0)
szept. 26. 20:00
Amstetten - Dornbirn
3:3 (3:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 18:00
Waterford - Sligo Rovers
1:0 (1:0)
szept. 26. 20:30
St. Patricks - Shelbourne
2:0 (1:0)
szept. 26. 12:00
Covilha - Varzim
2:1 (0:1)
szept. 26. 20:45
Lecco - Giana Erminio
1:0 (0:0)
szept. 26. 15:40
Al Ahli Jeddah - Al-Ahli Dubai
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
szept. 26. 19:45
Pakhtakor - Esteghlal
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
szept. 26. 00:00
Bylis Ballsh - Skenderbeu
elhalasztva
szept. 26. 00:00
Partizani Tirana - Laci
elhalasztva
szept. 26. 00:00
Teuta Durres - Kukësi
elhalasztva
szept. 26. 00:00
Vllaznia - KF Tiranë
elhalasztva
szept. 26. 00:00
Kastrioti - Apolonia Fier
elhalasztva

Gyertek csajok!
1 mérkőzés
szept. 26. 19:30
AEK Larnaka - AEL Limassol
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 17:45
Ludogorets - Beroe
2:0 (2:0)
szept. 26. 20:00
Botev Plovdiv - Levszki Szófia
2:1 (2:1)
szept. 26. 13:00
Energetik-BGU Minsk - Isloch
1:1 (1:0)
szept. 26. 15:00
Gorodeya - Slavia Mozyr
1:1 (0:0)
szept. 26. 17:00
Torpedo Zhodino - Neman Grodno
0:1 (0:1)
szept. 26. 19:00
BATE Borisov - Dinamo Brest
2:4 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 26. 07:00
Nagoya Grampus - Shimizu
3:1 (2:0)
szept. 26. 11:00
Urawa Red Diamonds - Yokohama FC
0:2 (0:2)
szept. 26. 12:00
Vissel Kobe - Consadole Sapporo
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 02:30
Puebla - Querétaro
3:3 (1:2)
szept. 26. 04:30
Juárez - Club Atlas
0:1 (0:1)
szept. 26. 20:45
RWDM - Union St. Gilloise
3:1 (0:0)
szept. 26. 12:40
Miedz Legnica - Korona Kielce
1:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Górnik Leczna - Radomiak Radom
2:1 (2:0)
szept. 26. 13:00
Norrby - Degerfors
0:2 (0:1)
szept. 26. 15:00
Dalkurd - Akropolis
1:1 (1:0)
szept. 26. 17:30
Brage - Öster
1:2 (0:2)
szept. 26. 17:30
Halmstad - Ljungskile
2:0 (1:0)
szept. 26. 17:30
Västeras SK - Jönköpings Södra
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 15:30
Tabor Sezana - Maribor
3:1 (1:0)
szept. 26. 17:30
ND Gorica - Aluminij
2:0 (1:0)

Non contact érintés nélküli lázmérők
szept. 26. 13:00
Ümraniyespor - Istanbulspor
1:3 (0:1)
szept. 26. 18:00
Akhisar Belediyespor - Balikesirspor
2:0 (0:0)
szept. 26. 18:00
Bursaspor - Giresunspor
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Olimpik Sarajevo - Borac Banja Luka
1:4 (0:1)
szept. 26. 18:00
Velez Mostar - Radnik Bijeljina
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Sabail - Sabah FK
2:1 (0:1)
szept. 26. 18:15
Kesla - Zira
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 12:00
Tulevik - Kuressaare
1:1 (1:0)
szept. 26. 15:00
Paide - Kalev Tallinn
4:1 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Colo Colo - Antofagasta
elhalasztva
szept. 26. 21:00
Everton FC - Universidad Católica
2:2 (0:0)
szept. 26. 20:00
Tanta - Al Ahly
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 13:00
Samgurali - Telavi
2:0 (1:0)
szept. 26. 13:00
Tbilisi City - Chikhura
2:5 (0:2)
szept. 26. 14:00
GVVV - Spakenburg
0:3 (0:3)
szept. 26. 14:30
Hardenberg - Amsterdamsche
0:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Ido-Ambacht - De Treffers
2:0 (2:0)
szept. 26. 15:00
Ijsselmeervogels - Volendam II
4:3 (0:2)
szept. 26. 15:00
Rijnsburgse - Scheveningen
1:1 (0:0)
szept. 26. 15:30
Koninklijke - Noordwijk
elhalasztva
szept. 26. 15:30
Katwijk - Kozakken Boys
2:2 (2:1)
szept. 26. 15:30
TEC - Maassluis
3:1 (2:0)
szept. 26. 15:30
Sparta Rotterdam II - Quick Boys
0:1 (0:1)

Mi nem firtatjuk neved
1 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Shamrock Rovers II - UC Dublin
2:5 (0:4)
4 mérkőzés
szept. 26. 16:30
Trinec - Jihlava
0:5 (0:4)
szept. 26. 16:30
Lisen - Vlasim
1:0 (1:0)
szept. 26. 16:30
Prostejov - Táborsko
1:1 (1:0)
szept. 26. 18:00
Usti nad Labem - Chrudim
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 26. 17:00
Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv
elhalasztva
szept. 26. 19:15
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmona
elhalasztva
szept. 26. 19:30
Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera
elhalasztva
szept. 26. 20:00
Maccabi Tel Aviv - Maccabi Netanya
elhalasztva
szept. 26. 16:00
Bilje - Beltinci
5:2 (3:1)
szept. 26. 16:00
Roltek Dob - Nafta
4:4 (2:2)
szept. 26. 16:00
Jadran Dekani - NS Drava
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Radomlje - Brda
2:1 (1:0)
szept. 26. 18:00
NK Krka - Krsko
4:1 (2:1)
szept. 26. 19:00
Brezice - Primorje
1:0 (0:0)
szept. 26. 20:30
Rudar Velenje - Triglav
1:1 (0:1)
szept. 26. 01:00
Jaguares de Córdoba - La Equidad
2:0 (2:0)
szept. 26. 03:05
Once Caldas - Atlético Nacional
2:0 (1:0)
szept. 26. 23:00
Atlético Bucaramanga - Patriotas
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 26. 14:15
Shirak - Ararat Yerevan
0:3 (0:1)
szept. 26. 20:15
Hassania Agadir - FUS Rabat
2:1 (1:0)

2 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Navbahor - Nasaf Qarshi
0:0
szept. 26. 15:00
AGMK - Qizilqum
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Skive - Fremad Amager
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 14:00
KPV Kokkola - Vaasa
0:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
MuSa - MP Mikkeli
1:1 (0:0)
szept. 26. 17:30
Gnistan - SJK Akatemia
2:1 (2:0)
szept. 26. 19:00
Tlaxcala - Atlante
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 26. 01:00
Sport Boys - Deportivo Municipal
1:1 (1:0)
szept. 26. 20:00
Cajamarca - Cienciano
3:0 (1:0)
szept. 26. 22:00
Carlos Stein - Alianza Lima
0:2 (0:0)
szept. 26. 22:30
Deportivo Binacional - Carlos Manucci
0:1 (0:1)
szept. 26. 07:00
Albirex Niigata - Ventforet Kofu
1:1 (0:0)
szept. 26. 11:30
Kyoto Sanga - Omiya Ardija
2:4 (2:0)
szept. 26. 12:00
Ehime - Zweigen Kanazawa
0:0
szept. 26. 12:00
Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 15:30
Penybont - Bala
1:5 (1:0)
szept. 26. 15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
1:1 (1:0)
szept. 26. 18:45
Flint - Barry Town
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
szept. 26. 12:00
Taraz - Tobol
0:0

1 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Borec - Rabotnicki
0:0
szept. 26.
Guairena - 12 de Octubre
3:3 (1:0)
szept. 26. 16:00
Leiknir Reykjavik - Afturelding
3:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Thor Akureyri - Fram Reykjavik
0:2 (0:1)
szept. 26. 17:00
UMF Grindavik - Magni Grenivik
3:1 (3:0)
szept. 26. 16:00
Radnik Sesvete - Solin
4:0 (1:0)
szept. 26. 19:00
Medimurje Cakovec - Junak Sinj
4:3 (2:1)
szept. 26. 19:00
Inter Zapresic - Osijek II
0:1 (0:0)
szept. 26. 07:00
Suwon Blue Wings - FC Seoul
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Dacia-Buiucani - Dinamo-Auto
4:0 (2:0)
szept. 26. 18:00
Speranta Nisporeni - Milsami
0:1 (0:0)
szept. 26. 22:00
Grecia - Santos Guápiles
0:1 (0:1)
szept. 26. 15:30
Jezero - Titograd Podgorica
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 26. 17:00
Gudja United - Lija Athletic
2:0 (1:0)
szept. 26. 17:00
Birkirkara - Mosta
0:3 (0:0)
szept. 26. 21:15
Balzan - Valletta
0:1 (0:1)
szept. 26. 21:15
Gzira - Tarxien Rainbows
1:1 (0:0)

szept. 26. 09:30
Taizhou Yuanda - Guizhou Renhe
1:0 (0:0)
szept. 26. 13:35
Jiangxi Liansheng - Guizhou Zhicheng
1:3 (0:1)
szept. 26. 14:00
Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai
1:3 (0:0)
szept. 26. 16:00
Trepca'89 - Llapi
1:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Feronikeli - Drenica Skënderaj
2:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
La Fiorita - Cailungo
7:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Juvenes/Dogana - Virtus
0:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Pennarossa - Tre Penne
1:3 (0:0)
szept. 26. 15:00
Faetano - Cosmos
1:2 (0:0)
szept. 26. 09:00
Anyang - Bucheon 1995
0:0
szept. 26. 11:30
Suwon City - Seoul E-Land
1:0 (0:0)
szept. 26. 10:30
UD Ibiza - UCAM Murcia
2:1 (0:0)
szept. 26. 12:00
Algeciras - Melilla
0:0
szept. 26. 12:00
Cornella - Sant Andreu
1:0 (0:0)
szept. 26. 12:00
Ebro - Tarazona
0:0
szept. 26. 13:00
Chesterfield - Guiseley
0:1 (0:1)
szept. 26. 14:00
Schweinfurt - FC Nürnberg II
1:1 (0:1)
szept. 26. 14:00
Bayreuth - Eichstätt
2:2 (2:0)
szept. 26. 14:00
Gateshead - Hartlepool
1:4 (0:1)
szept. 26. 14:30
Stockport - Kidderminster
2:1 (1:1)
szept. 26. 15:00
Arbroath - Forfar
3:0 (1:0)
szept. 26. 15:00
Coleraine - Annagh United
2:3 (1:2)
szept. 26. 15:00
Dungannon Swifts - Banbridge
1:0 (0:0)
szept. 26. 15:00
Knockbreda - Larne
0:3 (0:2)
szept. 26. 15:00
St. Albans - King's Lynn
2:2 (0:1)
szept. 26. 15:00
Airdrieonians - Queen Of The South
1:0 (1:0)
szept. 26. 15:00
Portadown - Dundela
2:2 (1:0)
szept. 26. 15:00
Montrose - Brechin
1:1 (1:0)
szept. 26. 15:00
Bradford Park Avenue - Farsley
3:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Heart of Midlothian - Partick Thistle
2:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Altrincham - Fylde
2:2 (0:2)
szept. 26. 16:00
Chippenham - Hereford FC
1:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Cliftonville - Newry City FC
4:1 (1:1)
szept. 26. 16:00
Crusaders - Ballinamallard
2:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Curzon Ashton - Halifax
0:0
szept. 26. 16:00
Dagenham & Redbridge - Chelmsford
1:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Dartford - Barnet
1:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Dorking Wanderers - Sutton
1:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Eastleigh - Hemel Hempstead
2:1 (1:0)
szept. 26. 16:00
Hampton & Richmond - Woking
3:1 (2:0)
szept. 26. 16:00
Maidstone - Dover Athletic
3:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Notts - York
0:3 (0:2)
szept. 26. 16:00
Solihull Moors - Leamington
3:1 (2:1)
szept. 26. 16:00
Tonbridge Angels - Aldershot
2:3 (0:2)
szept. 26. 16:00
Wealdstone - Slough
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Weymouth - Ebbsfleet
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:30
Apollon Smyrnis - Ionikos Nikea
1:1 (1:0)
szept. 26. 17:00
Leioa - Arenas de Getxo
2:1 (1:0)
szept. 26. 18:00
L'Escala - Barcelona II
0:5 (0:1)
szept. 26. 18:30
San Roque - Huelva
1:0 (0:0)
szept. 26. 19:00
Vilassar de Mar - Santfeliuenc
3:1 (1:1)
szept. 26. 20:00
Alzira - Valencia Mestalla
0:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
312
36 (12%)
107 (34%)
394
326
28 (9%)
115 (35%)
370
326
32 (10%)
103 (32%)
366
327
35 (11%)
95 (29%)
365
5. Xxy
311
28 (9%)
112 (36%)
364
6. AltT
326
27 (8%)
110 (34%)
355
326
29 (9%)
104 (32%)
353
327
28 (9%)
105 (32%)
350
326
32 (10%)
95 (29%)
350
10. Tatrai
326
30 (9%)
99 (30%)
348

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont