Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 16.

Meccsek - 2020. szeptember 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 16.)


szept. 16. 17:00
Omonia Nikosia - Crvena Zvezda
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
szept. 16. 19:00
Ferencváros - Dinamo Zágráb
2:1 (1:1)
szept. 16. 19:00
Maccabi Tel Aviv - Dinamo Brest
1:0 (0:0)
szept. 16. 19:00
Karabakh - Molde
0:0
szept. 16. 20:30
Midtjylland - BSC Young Boys
3:0 (0:0)
szept. 16. 18:30
Progres Niedercorn - Willem II
0:5 (0:3)
szept. 16. 19:00
Hammarby - Lech Poznan
0:3 (0:0)
szept. 16. 20:00
B36 Torshavn - The New Saints
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 16. 19:00
West Bromwich - Harrogate Town
3:0 (2:0)
szept. 16. 20:00
Ipswich - Fulham
0:1 (0:1)
szept. 16. 20:45
Southampton - Brentford
0:2 (0:2)
szept. 16. 20:45
Leeds United - Hull
1:1 (0:1)
szept. 16. 20:45
Bristol City - Northampton
4:0 (1:0)
szept. 16. 21:15
Everton - Salford
3:0 (1:0)

10 mérkőzés
szept. 16. 16:00
Debreceni EAC - Kazincbarcika
0:1 (0:1)
szept. 16. 16:00
Soroksár - Szombathelyi Haladás
2:1 (0:1)
szept. 16. 16:00
Dorog - Szentlőrinc
0:0
szept. 16. 16:30
Kaposvár - Debreceni VSC
1:3 (0:1)
szept. 16. 19:00
Vasas - Szolnoki MÁV
1:1 (1:0)
szept. 16. 19:00
Szeged 2011 - Gyirmót
elhalasztva
szept. 16. 19:00
Pécsi MFC - Budaörs
0:1 (0:1)
szept. 16. 19:00
Ajka - Siófok
1:1 (1:0)
szept. 16. 19:00
Nyíregyháza - Csákvár
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 16. 21:00
Paris St. Germain - Metz
1:0 (0:0)
szept. 16. 16:00
Budapest Honvéd II - ESMTK
3:5 (1:5)
szept. 16. 18:30
Bicske - Komárom
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
szept. 16. 12:00
Leningradets - Ufa
0:1 (0:0)
szept. 16. 15:00
Mashuk-KMV - FK Tambov
1:2 (0:1)
szept. 16. 16:00
Volga Ulyanovsk - FK Ural
0:3 (0:2)
szept. 16. 16:00
Zvezda Perm - PFC Sochi
0:1 (0:1)
szept. 16. 18:00
Rodina Moszkva - Szpartak Moszkva
1:5 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 16. 00:15
Colo Colo - Penarol
2:1 (0:1)
szept. 16. 00:15
Jorge Wilstermann - Atlético PR
2:3 (1:1)
szept. 16. 02:30
Santos - Club Olimpia
0:0
szept. 16. 02:30
Deportivo Binacional - Quito
0:1 (0:1)

1 mérkőzés
szept. 16. 20:45
St. Mirren - Celtic
1:2 (1:2)
9 mérkőzés
szept. 16. 15:00
Uzhhorod - Ahrobiznes Volochysk
0:1 (0:1)
szept. 16. 15:00
Niva Vinnitsa - Krystal
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
szept. 16. 15:00
Mikolaiv - Chernomorets Odessa
1:0 (1:0)
szept. 16. 16:00
Volyn Lutsk - Prykarpattya
0:1 (0:1)
szept. 16. 17:00
Obolon-Brovar - Polessya
0:1 (0:0)
szept. 16. 17:00
Alians Lypova Dolyna - Veres Rivne
0:3 (0:0)
szept. 16. 17:30
VPK-Ahro Shevchenkivka - Kremin
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 16. 19:00
Gurten - Altach
1:3 (0:0)
17 mérkőzés
szept. 16. 16:00
Námestovo - Zilina
0:7 (0:0)
szept. 16. 16:00
Lokomotíva Zvolen - Nitra
0:5 (0:0)
szept. 16. 16:00
Spisské Podhradie - Slavoj Trebisov
2:1 (0:0)
szept. 16. 16:00
Druzstevník Jacovce - Podbrezová
0:4 (0:0)
szept. 16. 16:00
Melčice-Lieskové - Galanta
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Slovan Modra - Komarno
1:6 (0:0)
szept. 16. 16:00
Rimaszombat - FK Kosice
0:7 (0:0)
szept. 16. 16:00
Kezmarok - Partizán Bardejov
1:1 (0:0)
szept. 16. 16:00
Slavoj Spisská Belá - Gerlachov
2:0 (0:0)
szept. 16. 16:00
Besenová - Puchov
2:1 (0:0)
szept. 16. 16:00
Rohozník - Malacky
6:1 (0:0)
szept. 16. 16:00
Pavlovce nad Uhom - Tesla Stropkov
0:6 (0:0)
szept. 16. 16:00
Druzstevník Zvonin - Trnava
1:10 (0:0)
szept. 16. 16:00
Raca - Pohronie
0:6 (0:0)
szept. 16. 16:00
Javorník Makov - Sered
1:2 (0:0)
szept. 16. 19:30
Myjava - Trencín
0:2 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 16. 19:00
Hässleholms IF - Räppe
1:0 (0:0)
19 mérkőzés
szept. 16. 16:00
Vyskov - Slovácko
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Beskyd Frenstát - Banik Ostrava
0:4 (0:0)
szept. 16. 16:00
Slovan Rosice - Zbrojovka Brno
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Unie Hlubina - Karvina
0:6 (0:0)
szept. 16. 16:00
Odra Petrkovice - Sigma Olomouc
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Zlín
1:0 (0:0)
szept. 16. 16:00
Sokol Hostoun - Mlada Boleslav
0:1 (0:0)
szept. 16. 16:00
Loko Vltavín - Pribram
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Slovan Velvary - Bohemians 1905
0:2 (0:0)
szept. 16. 16:00
Velké Mezirící - Prostejov
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Sokol Srbice - Vlasim
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Jiskra Domazlice - Usti nad Labem
2:0 (0:0)
szept. 16. 16:00
Povltava FA - Táborsko
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Vysoké Myto - Prepere
1:2 (0:0)
szept. 16. 16:00
Znojmo - Lisen
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Hlucin - Trinec
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Aritma Praha - Dukla Praha
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Motorlet Praha - Chrudim
0:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Cesky Brod - Chlumec nad Cidlinou
0:3 (0:0)
szept. 16. 00:15
Confianca - Avaí
2:2 (0:1)

5 mérkőzés
szept. 16. 18:00
Nea Salamina - Ahironas
4:1 (0:0)
szept. 16. 18:00
Karmiotissa - EN THOI Lakatamia
4:0 (0:0)
szept. 16. 18:00
PAEEK Kyrenia - Doxa Katokopia
2:1 (0:0)
szept. 16. 18:00
AEL Limassol - Omonia Psevda
5:0 (0:0)
szept. 16. 18:00
Ayia Napa - Paphos FC
1:5 (0:0)
16 mérkőzés
szept. 16. 06:00
Reinmeer Aomori - Sapporo University
2:1 (0:0)
szept. 16. 07:00
Tonan Maebashi - VONDS Ichihara
2:3 (0:0)
szept. 16. 08:00
Iwaki - Oyama
4:0 (0:0)
szept. 16. 08:00
Kanazawa Seiryo - Toyama Shinjo
1:2 (0:0)
szept. 16. 08:00
Ococias Kyoto - Nara Club
0:1 (0:0)
szept. 16. 09:00
Yokogawa Musashino - Tochigi City
3:3 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
szept. 16. 10:00
Institute of Fitness - Okinawa SV
1:0 (0:0)
szept. 16. 11:00
Cento Cuore Harima - Biwako Shiga
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
szept. 16. 12:00
Sony Sendai - Saruta Kogyo
3:0 (0:0)
szept. 16. 12:00
Toin University - Yamanashi Gakuin
4:2 (0:0)
szept. 16. 12:00
Maruyasu Okazaki - Suzuka Unlimited
3:2 (0:0)
szept. 16. 12:00
Yonago Genki - Matsue City
0:5 (0:0)
szept. 16. 12:00
EV Internacional - MD Nagasaki
0:4 (0:0)
szept. 16. 12:00
Hoyo Oita - Tegevajaro Miyazaki
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 16. 12:00
FC Tokyo - Oita Trinita
2:3 (0:0)
szept. 16. 12:00
Vissel Kobe - Cerezo Osaka
0:1 (0:0)
szept. 16. 12:30
Sagan Tosu - Consadole Sapporo
0:2 (0:0)
szept. 16. 12:30
Yokohama F. Marinos - Shimizu
3:0 (3:0)
szept. 16. 19:00
Chrobry Glogów - Radomiak Radom
1:2 (0:1)
szept. 16. 19:10
Widzew Lódz - Lódzki
0:2 (0:1)
szept. 16. 19:45
Stomil Olsztyn - Odra Opole
0:1 (0:1)
szept. 16. 19:00
Brage - GAIS Göteborg
2:1 (0:0)
szept. 16. 19:00
Jönköpings Södra - Örgryte
2:0 (2:0)
szept. 16. 19:00
Sundsvall - Akropolis
1:2 (0:2)
szept. 16. 19:00
Degerfors - Dalkurd
2:1 (0:1)
szept. 16. 19:00
Halmstad - Umea FC
4:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 16. 15:00
Ilirija Ljubljana - Domzale
0:6 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 16. 16:45
Kose - Tulevik
0:8 (0:0)
szept. 16. 19:30
Pohja-Tallinna - Järva-Jaani
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 16. 16:30
Olimpik Sarajevo - FK Sarajevo
1:3 (0:1)
szept. 16. 17:00
Zeljeznicar Sarajevo - Zrinjski
elhalasztva
szept. 16. 18:00
El Gounah - Smouha
1:2 (0:1)
szept. 16. 20:30
Wadi Degla - Pyramids
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 16. 17:00
Palestino - Deportes Iquique
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 16. 16:00
KPV Kokkola - MyPa
6:0 (3:0)
szept. 16. 17:30
KTP Kotka - Gnistan
4:0 (3:0)
szept. 16. 17:30
Vaasa - Oulu
1:2 (0:1)
szept. 16. 17:30
Jaro - EIF Ekenas
4:2 (3:1)
szept. 16. 17:30
AC Kajaani - MP Mikkeli
0:0
szept. 16. 17:30
MuSa - SJK Akatemia
3:2 (1:1)

szept. 16. 16:00
Beltinci - Krsko
3:1 (0:0)
szept. 16. 16:00
Jadran Dekani - Triglav
1:2 (0:2)
szept. 16. 16:00
Radomlje - Rudar Velenje
2:0 (2:0)
szept. 16. 16:00
Bilje - Primorje
0:0
szept. 16. 16:00
Smartno - Nafta
0:10 (0:5)
szept. 16. 16:00
Roltek Dob - Brda
5:0 (3:0)
szept. 16. 18:00
NK Krka - Fuzinar
5:3 (1:1)
szept. 16. 19:00
Brezice - NS Drava
3:1 (0:1)
2 mérkőzés
2 mérkőzés
szept. 16. 14:00
Kokand-1912 - Metalourg
0:2 (0:0)
szept. 16. 14:30
Mash'al Mubarek - Bunyodkor
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 16. 18:00
Silkeborg - Skive
2:0 (0:0)
szept. 16. 18:30
Esbjerg - HB Koge
1:0 (1:0)
szept. 16. 18:30
Viborg - Kolding
4:2 (3:1)
szept. 16. 02:05
Tepatitlán - Venados
2:0 (0:0)
szept. 16. 04:05
Cancún - Mineros de Zacatecas
1:1 (1:1)
szept. 16. 21:00
Ittihad Tanger - FAR Rabat
1:1 (0:1)
szept. 16. 22:30
Wydad Casablanca - Raja Beni Mellal
3:0 (0:0)
szept. 16. 12:00
Omiya Ardija - Avispa Fukuoka
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 16. 04:00
L. A. Galaxy II - Las Vegas Lights
3:2 (1:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
szept. 16. 12:00
Tobol - Ordabasy
0:4 (0:1)
szept. 16. 19:00
Sutjeska Niksic - Iskra Danilovgrad
3:2 (1:1)
szept. 16. 19:00
Zeta - Rudar Pljevlja
2:1 (2:1)
szept. 16. 18:30
Thor Akureyri - Vikingur Olafsvik
1:0 (0:0)
szept. 16. 21:15
Thróttur Reykjavík - Afturelding
1:2 (0:0)
szept. 16. 00:30
Cerro Porteno - Nacional Asunción
1:0 (0:0)
szept. 16. 16:30
Dinamo Zágráb II - Rude Zágráb
3:0 (2:0)
szept. 16. 16:30
Dugopolje - Osijek II
0:1 (0:0)
szept. 16. 16:30
Bijelo Brdo - Solin
3:1 (1:0)
szept. 16. 16:30
Hajduk Split II - Radnik Sesvete
elhalasztva
szept. 16. 16:30
Kustosija - Dubrava
0:0
szept. 16. 19:00
Inter Zapresic - Orijent 1919
1:2 (1:0)
szept. 16. 11:00
Busan I'Park - Gangwon
1:2 (0:0)
szept. 16. 12:00
Suwon Blue Wings - Pohang
0:0
szept. 16. 12:00
Incheon - FC Seoul
1:0 (0:0)
szept. 16. 13:00
Daegu - Seongnam Ilhwa
3:2 (2:1)
1 mérkőzés
szept. 16. 18:00
Liepaja - Spartaks Jürmala
3:2 (2:0)
szept. 16. 23:00
Cartaginés - Jicaral
2:2 (2:1)
4 mérkőzés
szept. 16. 16:00
Gafsa - Monastir
2:3 (0:0)
szept. 16. 16:00
Kalaa Sport - ES Tunis
1:2 (0:1)
szept. 16. 16:00
Métlaoui - CS Sfaxien
0:1 (0:1)
szept. 16. 16:00
Tataouine - Chebba
1:1 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)

Alakformáló masszázskrém
szept. 16. 10:30
Hércules - Atlético Baleares
2:1 (1:1)
szept. 16. 16:00
Cittadella - Piacenza
3:1 (1:0)
szept. 16. 16:00
Venezia - Pordenone
2:2 (1:1)
szept. 16. 17:00
ND Gorica - Triestina
0:2 (0:0)
szept. 16. 17:00
PAS Giannina - Giorgos Karaiskakis
1:0 (1:0)
szept. 16. 17:30
Entella - Lucchese
1:1 (1:0)
szept. 16. 18:00
Pescara - Ternana
1:0 (1:0)
szept. 16. 18:00
Portugalete - Izarra
1:0 (0:0)
szept. 16. 18:30
Gimnastic - Zaragoza
1:0 (1:0)
szept. 16. 19:00
FC Barcelona - Girona
3:1 (2:0)
szept. 16. 19:00
Espanyol II - Badalona
3:0 (2:0)
szept. 16. 19:30
Atlético Bembibre - Leonesa
2:6 (1:1)
szept. 16. 20:00
Orihuela - Real Murcia
0:1 (0:0)
szept. 16. 20:30
Villarrobledo - La Roda
2:2 (1:1)
szept. 16. 20:45
Padiham - Clitheroe
2:2 (2:1)
szept. 16. 20:45
Kettering - Hemel Hempstead
1:0 (0:0)
szept. 16. 21:30
Figueres - Olot
1:0 (0:0)

Nem minden család tökéletes

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
168
29 (17%)
72 (43%)
289
2. Xxy
172
28 (16%)
72 (42%)
284
172
25 (15%)
77 (45%)
279
167
24 (14%)
76 (46%)
272
167
22 (13%)
75 (45%)
260
   Pelya
172
22 (13%)
75 (44%)
260
172
22 (13%)
74 (43%)
258
170
20 (12%)
78 (46%)
256
   Zozoka42
172
22 (13%)
73 (42%)
256
171
22 (13%)
64 (37%)
238

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Magány ellen közösség