Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 13.

Meccsek - 2020. szeptember 13.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 13.)


4 mérkőzés
2020. szept. 13. 14:00
Alavés - Betis
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Valladolid - Real Sociedad
1:1 (1:0)
2020. szept. 13. 18:30
Villarreal - Huesca
1:1 (0:1)
2020. szept. 13. 21:00
Valencia - Levante
4:2 (2:2)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 15:00
West Bromwich - Leicester
0:3 (0:0)
2020. szept. 13. 17:30
Tottenham - Everton
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 15:00
Újpest - Kisvárda
2:4 (2:2)
2020. szept. 13. 17:30
MTK - ZTE
0:3 (0:1)

11 mérkőzés
2020. szept. 13. 15:30
Eintracht Norderstedt - Bayer Leverkusen
0:7 (0:6)
2020. szept. 13. 15:30
Chemnitzer - Hoffenheim
2:2 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
2020. szept. 13. 15:30
Kaiserslautern - Regensburg
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2020. szept. 13. 15:30
Wiedenbrück - Paderborn
0:5 (0:3)
2020. szept. 13. 15:30
Hansa Rostock - VfB Stuttgart
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 15:30
Elversberg - St. Pauli
4:2 (2:1)
2020. szept. 13. 15:30
Rielasingen-Arlen - Holstein Kiel
1:7 (1:5)
2020. szept. 13. 15:30
Steinbach - Sandhausen
1:2 (1:2)
2020. szept. 13. 18:30
Magdeburg - Darmstadt
2:3 (0:0)
2020. szept. 13. 18:30
Waldhof Mannheim - Freiburg
1:2 (0:1)
2020. szept. 13. 18:30
Wehen Wiesbaden - Heidenheim
1:0 (0:0)
9 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:30
Budaörs - Kaposvár
0:3 (0:2)
2020. szept. 13. 16:30
Szentlőrinc - Soroksár
1:2 (0:1)
2020. szept. 13. 17:00
Gyirmót - Debreceni EAC
3:0 (3:0)
2020. szept. 13. 17:00
Szombathelyi Haladás - Pécsi MFC
0:0
2020. szept. 13. 17:00
Békéscsabai Előre - Nyíregyháza
2:0 (1:0)
2020. szept. 13. 17:00
Kazincbarcika - Győri ETO
0:5 (0:0)
2020. szept. 13. 17:00
Szolnoki MÁV - Szeged 2011
0:2 (0:1)
2020. szept. 13. 17:15
Debreceni VSC - Ajka
5:3 (0:0)
2020. szept. 13. 20:00
Siófok - Vasas
2:0 (2:0)
7 mérkőzés
2020. szept. 13. 13:00
Lille - Metz
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 15:00
Lorient - Lens
2:3 (1:2)
2020. szept. 13. 15:00
Dijon - Brest
0:2 (0:1)
2020. szept. 13. 15:00
Nimes - Stade Rennes
2:4 (1:2)
2020. szept. 13. 15:00
Angers - Reims
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 17:00
AS Monaco - Nantes
2:1 (1:0)
2020. szept. 13. 21:00
Paris St. Germain - Olympique Marseille
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
2020. szept. 13. 12:15
FC Emmen - Venlo
3:5 (1:0)
2020. szept. 13. 14:30
Sparta Rotterdam - Ajax
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 14:30
Heracles - Den Haag
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:45
Groningen - PSV Eindhoven
1:3 (0:1)
2020. szept. 13. 16:45
Waalwijk - Vitesse
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 12:00
Real Oviedo - FC Cartagena
0:0
2020. szept. 13. 16:00
Mallorca - Rayo Vallecano
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 18:15
Mirandés - Alcorcón
0:0
2020. szept. 13. 18:15
Fuenlabrada - Lugo
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 21:00
Tenerife - Málaga
2:0 (1:0)
2020. szept. 13. 15:00
Ménfőcsanak - ZTE II
3:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Nagykanizsai TE - Vidi II
1:5 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Nagyatád - Gárdony
2:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
III. Kerületi TUE UPE - Puskás Akadémia II.
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Lipót - BKV Előre
3:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Bicske - Mosonmagyaróvár
1:3 (0:0)
2020. szept. 13. 17:30
SC Sopron - Balatonfüred
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 18:00
Pápai Perutz - Komárom
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 11:00
Budapest Honvéd II - Kozármisleny
0:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Iváncsa - Ferencváros II
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
ESMTK - Kecskeméti TE
0:2 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Dunaújváros - Majos
4:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
FC Dabas - Monor
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Szekszárd - Dabas-Gyón
0:0
2020. szept. 13. 16:30
Vác - Taksony
1:2 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Rákosmenti KSK - Paks II
3:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Szegedi Vasutas - Újpest II
2:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Hódmezővásárhely - Körösladány
0:2 (0:0)

2020. szept. 13. 14:30
DVSC-DEAC - Salgótarján
2:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
DVTK II - Mezőkövesd II
2:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Cegléd - Eger
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Kisvárda II - Duna Aszfalt Tiszakécske
1:4 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Sajóbábony - Balassagyarmat
1:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Tiszaújváros - Tiszafüred
4:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Jászberény - BVSC-Zugló
3:2 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Gyöngyös - Sényő
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Hatvan - Tállya
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 15:30
Dinamo Moszkva - Rubin Kazan
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 18:00
CSKA Moszkva - Szpartak Moszkva
3:1 (2:1)
2020. szept. 13. 18:00
Rotor Volgograd - FK Krasnodar
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 18:00
Astra Giurgiu - Sepsi
2:2 (1:1)
2020. szept. 13. 20:30
CFR Cluj - Hermannstadt
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:00
Ankaragücü - Erzurum BB
1:2 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Kayserispor - Kasimpasa
1:0 (1:0)
2020. szept. 13. 19:00
Trabzonspor - Besiktas
1:3 (0:1)
2020. szept. 13. 19:00
Antalyaspor - Genclerbirligi
2:0 (1:0)
7 mérkőzés
2020. szept. 13. 00:00
Santos - Sao Paulo
2:2 (1:2)
2020. szept. 13. 21:00
Fluminense - Corinthians
2:1 (1:0)
2020. szept. 13. 21:00
Gremio Porto Alegre - Fortaleza
1:1 (0:1)
2020. szept. 13. 23:00
Atlético Mineiro - Bragantino
2:1 (1:0)
2020. szept. 13. 23:00
Bahia - Atlético GO
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 23:00
Ceará - Flamengo RJ
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 23:00
Goiás - Internacional RS
1:0 (1:0)

30 mérkőzés
2020. szept. 13. 14:30
Raeren - Zelzate
0:4 (0:0)
2020. szept. 13. 15:00
Jong Lede - Schoonbeek-Beverst
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Dessel Sport - Rapid Symphorinois
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Sint-Dymphna - Rupel Boom
0:4 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Lixhe-Lanaye - Munkzwalm
5:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Lyra-Lierse Berlaar - Berchem Sport
2:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Patro Eisden - Stockay-Warfusée
3:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Hasselt - Lokeren-Temse
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Liege - Waremme
3:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Oppagne-Wéris - Lochristi
1:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
SG-Tertre-Hautrage - Tienen
2:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Borinage - Dikkelvenne
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Achel - Entité Manageoise
1:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Couvin-Mariembourg - Waltwilder
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Voorde Appelterre - Sparta Petegem
0:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Gosselies Sports - Vorselaar
1:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Warnant - Meux
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Lauwe - Albert Schaerbeek
1:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Mons - Hombourg
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Diegem - Olsa Brakel
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Londerzeel - Gullegem
3:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Bambrugge - Ardennen
2:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Aalst - Sint-Eloois-Winkel
3:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Braine - Zwarte Leeuw
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Mandel United - Voorwaarts Zwevezele
0:0
2020. szept. 13. 16:00
Cité Sport - Royal Knokke
0:6 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Rebecq - Roeselare
5:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Ganshoren - Oudenaarde
4:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Jeunesse Tamines - Herent
2:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Groen Star Beek - Wielsbeke
2:3 (0:0)

4 mérkőzés
2020. szept. 13. 13:30
Anderlecht - Cercle Brugge
2:0 (1:0)
2020. szept. 13. 16:00
Sint-Truidense - Royal Antwerp
2:3 (2:2)
2020. szept. 13. 18:15
Zulte-Waregem - Sporting Charleroi
0:2 (0:0)
2020. szept. 13. 20:45
Kortrijk - Mouscron-Péruwelz
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 13:00
Minai - Oleksandria
1:0 (1:0)
2020. szept. 13. 16:00
Zorya Lugansk - Illichivets
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 18:30
Vorskla Poltava - Inhulets
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 14:30
St. Pölten - Sturm Graz
0:0
2020. szept. 13. 14:30
Ried - Swarovski Tirol
3:2 (1:2)
2020. szept. 13. 17:00
Wolfsberger - Salzburg
1:3 (0:2)
1 mérkőzés
2020. szept. 13. 13:00
Ipswich - Wigan
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
2020. szept. 13. 14:30
Schöftland - Solothurn
1:5 (0:2)
2020. szept. 13. 15:00
Neuchatel Xamax FC - Kriens
1:4 (0:2)
2020. szept. 13. 16:00
Thun - Luzern
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Chiasso - FC Zürich
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 17:30
Atromitos - Volos NFC
0:2 (0:0)
2020. szept. 13. 19:30
Asteras Tripolis - Panathinaikosz
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
2020. szept. 13. 00:00
Alania Vladikavkaz - Dinamo Bryansk
3:0 (0:0)
2020. szept. 13. 13:00
Shinnik - Yenisey
3:0 (0:0)
2020. szept. 13. 14:00
Sovjetov - Tomsk
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 14:00
Akron - Chayka
0:2 (0:1)
2020. szept. 13. 15:00
Krasnodar II - SKA-Energia Khabarovsk
4:2 (3:1)
2020. szept. 13. 16:00
Fakel - FK Nizhny Novgorod
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 16:00
Tekstilshchik - Irtysh Omsk
2:1 (0:1)
2020. szept. 13. 16:00
Volgar Astrakhan - Chertanovo Moszkva
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 17:00
Torpedo Moszkva - Gazovik Orenburg
1:2 (0:0)
2020. szept. 13. 17:00
Neftekhimik - Szpartak Moszkva II
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 19:00
Baltika Kaliningrad - Veles
1:2 (0:2)

7 mérkőzés
2020. szept. 13. 01:00
D.C. United - New York Red Bulls
0:2 (0:1)
2020. szept. 13. 01:00
New York City - FC Cincinnati
2:1 (1:0)
2020. szept. 13. 01:30
Orlando City - Inter Miami
2:1 (1:0)
2020. szept. 13. 01:30
Philadelphia - New England
2:1 (0:0)
2020. szept. 13. 02:30
Nashville - Atlanta United
4:2 (3:1)
2020. szept. 13. 02:30
FC Dallas - Houston Dynamo
2:1 (1:1)
2020. szept. 13. 03:30
Real Salt Lake - Colorado Rapids
0:5 (0:2)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 15:00
Pogon Szczecin - Wisla Kraków
2:2 (1:1)
2020. szept. 13. 17:30
Górnik Zabrze - Lechia Gdansk
3:0 (1:0)
2020. szept. 13. 20:00
Telstar - MVV
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
2020. szept. 13. 14:00
Lyngby - Aalborg
0:0
2020. szept. 13. 14:00
Horsens - Randers
0:3 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Bröndby - Nordsjaelland
3:2 (0:2)
2020. szept. 13. 18:00
Odense BK - FC Kobenhavn
3:2 (3:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 17:00
Istra 1961 - Varazdin
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 19:05
Lokomotiv Zágráb - NK Gorica
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
2020. szept. 13. 14:30
Falkenberg - IFK Göteborg
0:3 (0:2)
2020. szept. 13. 14:30
Hammarby - Helsingborg
2:2 (1:0)
2020. szept. 13. 17:30
Malmö FF - AIK
0:0
2020. szept. 13. 17:30
Mjällby - Varberg
2:3 (0:2)
1 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:00
Vrchovina - Jihlava
1:2 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:30
Karvina - Sparta Praha
2:5 (2:2)
2020. szept. 13. 16:30
Zlín - Zbrojovka Brno
3:1 (1:1)
2020. szept. 13. 19:00
Viktoria Plzen - Mlada Boleslav
2:1 (1:1)
2020. szept. 13. 00:00
Náutico - Botafogo/SP
3:1 (3:0)
2020. szept. 13. 16:00
Oeste - CSA
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
2020. szept. 13. 18:00
Javor - Vojvodina
2:1 (1:0)
2020. szept. 13. 18:00
FK Mladost Lucani - Backa Palanka
2:1 (1:1)
2020. szept. 13. 18:00
Proleter Novi Sad - Macva Sabac
0:0
2020. szept. 13. 18:00
Napredak - Zlatibor Cajetina
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
2020. szept. 13. 18:00
Stromsgodset - Rosenborg
3:3 (2:1)
2020. szept. 13. 18:00
Mjondalen - Sandefjord
0:2 (0:1)
2020. szept. 13. 18:00
Bodo/Glimt - Odd Grenland
6:1 (4:1)
2020. szept. 13. 18:00
Aalesund - Sarpsborg 08
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 20:30
Valerenga - Brann
5:1 (5:1)
2020. szept. 13. 10:30
Amstetten - Vorwärts Steyr
2:2 (1:0)
2020. szept. 13. 12:30
Liefering - Rapid Wien II
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 13. 18:00
Finn Harps - Derry City
0:0
2020. szept. 13. 12:15
Cova Piedade - Mafra
0:4 (0:1)
2020. szept. 13. 17:00
Leixőes - Casa Pia
2:2 (1:1)
2020. szept. 13. 19:00
Benfica II - Vilafranquense
3:2 (1:1)
2020. szept. 13. 19:30
Varzim - FC Porto II
1:0 (1:0)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
1 mérkőzés
2020. szept. 13. 17:30
Ilves - HJK Helsinki
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 17:30
Nea Salamina - Enosis
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 18:30
Karmiotissa - AEK Larnaka
0:0
2020. szept. 13. 19:30
Olympiakos Nicosia - Doxa Katokopia
1:2 (1:1)
7 mérkőzés
2020. szept. 13. 06:05
Consadole Sapporo - Urawa Red Diamonds
3:4 (2:2)
2020. szept. 13. 11:00
Yokohama FC - Nagoya Grampus
3:2 (2:1)
2020. szept. 13. 11:00
Vegalta Sendai - Oita Trinita
0:3 (0:1)
2020. szept. 13. 11:30
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima
5:1 (1:0)
2020. szept. 13. 11:45
Sagan Tosu - Kashiwa Reysol
2:1 (1:1)
2020. szept. 13. 12:00
Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka
1:2 (0:0)
2020. szept. 13. 12:00
Gamba Osaka - Shonan Bellmare
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 17:45
CSKA 1948 Sofia - Montana
2:0 (1:0)
2020. szept. 13. 20:00
Levszki Szófia - Etar Veliko Tarnovo
2:1 (1:1)
2020. szept. 13. 15:00
Belshina - Isloch
2:3 (1:1)
2020. szept. 13. 17:00
Torpedo Zhodino - Slavia Mozyr
4:2 (2:1)
2020. szept. 13. 16:00
Club Brugge II - Union St. Gilloise
1:1 (1:1)
2020. szept. 13. 20:00
Seraing United - Westerlo
0:2 (0:0)
2020. szept. 13. 14:30
Norrby - Västeras SK
3:1 (0:1)
4 mérkőzés
2020. szept. 13. 00:00
Club Atlas - Mazatlán
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 02:00
Tigres - Santos Laguna
2:0 (1:0)
2020. szept. 13. 04:00
CF América - Toluca
1:1 (1:1)
2020. szept. 13. 19:00
UNAM Pumas - Atlético San Luis
3:0 (1:0)

Fogyj áplálékkiegészítőkkel
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:00
Tabor Sezana - Aluminij
3:1 (1:0)
2020. szept. 13. 18:00
ND Gorica - Koper
2:4 (1:1)
2020. szept. 13. 20:15
Olimpija Ljubljana - NS Mura
0:0
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:30
Krupa na Vrbasu - Sloboda Tuzla
2:3 (0:0)
2020. szept. 13. 18:00
Siroki Brijeg - Zeljeznicar Sarajevo
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 20:00
Tuzla City - Radnik Bijeljina
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:00
Santiago Wanderers - Huachipato
3:2 (0:0)
2020. szept. 13. 21:00
Universidad Católica - Audax Italiano
3:0 (3:0)
2020. szept. 13. 23:30
O'Higgins - Everton FC
1:2 (1:1)
2020. szept. 13. 15:30
Bursaspor - Adana Demirspor
1:3 (1:0)
2020. szept. 13. 18:00
Altay Izmir - Samsunspor
0:0
2020. szept. 13. 18:00
Adanaspor - Istanbulspor
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 13. 17:00
Sabah FK - Qabala
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 17:15
Al Khor - Al Ahli Doha
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 19:30
Al Arabi Doha - Al-Gharrafa
1:2 (0:1)
2020. szept. 13. 20:00
Zamalek - El Entag El Harby
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 19:30
Hapoel Tel Aviv - Ashdod
0:2 (0:1)
2020. szept. 13. 20:00
Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 12:00
TJK Legion - Trans Narva
2:1 (0:1)
2020. szept. 13. 14:00
Kuressaare - FCI Levadia
1:5 (0:2)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
2020. szept. 13. 14:30
Koninklijke - De Treffers
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
2020. szept. 13. 14:00
Saburtalo - Merani Tbilisi
0:0
2020. szept. 13. 17:00
Dila Gori - Telavi
0:0
2020. szept. 13. 19:00
Torpedo Kutaisi - Samtredia
2:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
AB Argir - TB Tvoroyri
0:3 (0:2)
2020. szept. 13. 16:00
EB Streymur - Vikingur Gota
2:3 (1:0)
5 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:00
KR Reykjavik - Stjarnan
1:2 (0:0)
2020. szept. 13. 18:00
KA Akureyri - Fylkir Reykjavik
2:0 (2:0)
2020. szept. 13. 18:30
Hafnarfjördur - Breidablik
3:1 (1:1)
2020. szept. 13. 21:15
Kopavogur - Akranes
3:2 (2:2)
2020. szept. 13. 22:00
Valur - Víkingur Reykjavík
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 01:00
Deportivo Cali - Millonarios
1:1 (1:0)
2020. szept. 13. 23:00
Celaya - Atlante
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 13. 14:00
Fredericia - Kolding
2:1 (0:1)
2020. szept. 13. 11:00
Avispa Fukuoka - Machida Zelvia
2:1 (2:1)
2020. szept. 13. 11:00
V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata
0:0
2020. szept. 13. 11:00
Tochigi - Matsumoto Yamaga
1:1 (1:1)
2020. szept. 13. 11:00
Tokyo Verdy - Thespa Kusatsu
1:3 (1:2)
2020. szept. 13. 11:00
Fagiano Okayama - Ventforet Kofu
0:0
2020. szept. 13. 11:30
Kyoto Sanga - Ryukyu
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 12:00
Giravanz Kitakyushu - Albirex Niigata
2:1 (1:0)
2020. szept. 13. 12:00
Mito Hollyhock - Renofa Yamaguchi
4:2 (1:0)
2020. szept. 13. 12:00
Omiya Ardija - Montedio Yamagata
1:1 (1:0)

1 mérkőzés
2020. szept. 13. 17:00
Alashkert - Urartu
1:2 (0:1)
2020. szept. 13. 21:00
FUS Rabat - Raja Beni Mellal
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 23:00
Ittihad Tanger - Renaissance Berkane
1:1 (0:1)
2020. szept. 13. 02:00
General Díaz - Libertad
0:2 (0:1)
2020. szept. 13. 23:00
Guairena - Sportivo San Lorenzo
4:0 (2:0)
2020. szept. 13. 16:00
Victoria Rosport - Jeunesse Esch
2:3 (0:2)
2020. szept. 13. 16:00
Mondorf-les-Bains - Differdange
1:3 (0:1)
2020. szept. 13. 16:00
Hostert - Wiltz
1:2 (1:0)
2020. szept. 13. 16:00
Etzella Ettelbruck - Rodange
1:1 (1:0)
2020. szept. 13. 16:00
UT Pétange - Hamm Benfica
0:0
2020. szept. 13. 16:00
Swift Hesperange - RFCU Luxemburg
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 12:00
Jiangsu Suning - Guangzhou R&F
3:3 (1:1)
2020. szept. 13. 14:00
Shandong Luneng - Guangzhou
1:2 (0:1)
2020. szept. 13. 16:30
Croatia Zmijavci - Hajduk Split II
4:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:30
Osijek II - Junak Sinj
2:0 (0:0)
8 mérkőzés
2020. szept. 13. 01:00
Pittsburgh Riverhounds - Hartford Athletic
5:0 (3:0)
2020. szept. 13. 01:00
Loudoun United - Philadelphia Union II
1:1 (1:1)
2020. szept. 13. 01:30
Atlanta United II - Miami FC 2.
1:2 (1:1)
2020. szept. 13. 01:30
Birmingham Legion - Charlotte Independence
1:3 (1:2)
2020. szept. 13. 01:30
Louisville City - Saint Louis
3:0 (2:0)
2020. szept. 13. 02:00
Tulsa Roughnecks - OKC Energy
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 03:30
El Paso Locomotive - San Antonio
2:1 (1:1)
2020. szept. 13. 04:30
Sacramento Republic - Reno 1868
3:3 (2:1)

4 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:00
Renova - Rabotnicki
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Vardar Skopje - Shkupi
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Borec - Akademija Pandev
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 16:00
Pelister - Makedonija Gjorce Petrov
0:0
2020. szept. 13. 10:30
FC Seoul - Suwon Blue Wings
2:1 (1:1)
2020. szept. 13. 12:00
Gangwon - Pohang
0:3 (0:2)
2020. szept. 13. 12:00
Busan I'Park - Incheon
0:0
1 mérkőzés
2020. szept. 13. 16:00
Floresti - Milsami
0:4 (0:2)
2 mérkőzés
2020. szept. 13. 15:00
Valmieras - FS METTA/LU Riga
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 17:00
Rigas FS - Tukums 2000
3:0 (2:0)
2020. szept. 13. 00:00
Pérez Zeledón - Herediano
1:0 (1:0)
2020. szept. 13. 04:00
Saprissa - Jicaral
1:0 (1:0)
2020. szept. 13. 04:00
AD San Carlos - Sporting San José
0:1 (0:0)
2020. szept. 13. 19:00
Cartaginés - Limón
4:0 (3:0)
2020. szept. 13. 23:00
Grecia - Guadalupe
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 09:30
Nantong Zhiyun - Xinjiang Tianshan
2:0 (0:0)
2020. szept. 13. 09:30
Meizhou Meixian Hakka - Liaoning Shenyang
2:0 (1:0)
2020. szept. 13. 10:00
Beijing BG - Nei Mongol Zhongyou
1:0 (1:0)
2020. szept. 13. 10:00
Taizhou Yuanda - Suzhou Dongwu
1:0 (1:0)
2020. szept. 13. 13:00
Sichuan Jiuniu - Kunshan
0:2 (0:1)
2020. szept. 13. 13:35
Shaanxi Chang'an - Jiangxi Beidamen
1:1 (0:1)

2020. szept. 13. 17:00
Tataouine - Bizertin
1:0 (1:0)
2020. szept. 13. 17:00
Hammam-Lif - Stade Tunisien
0:2 (0:0)
2020. szept. 13. 17:00
Métlaoui - Slimane
3:1 (3:1)
2020. szept. 13. 17:00
Chebba - CS Sfaxien
2:2 (1:2)
2020. szept. 13. 17:00
Kairouan - ES Tunis
0:0
2020. szept. 13. 19:00
Club Africain Tunis - Étoile Sahel
2:3 (0:2)
2020. szept. 13. 19:30
Monastir - Ben Guerdane
1:1 (0:1)
2020. szept. 13. 15:00
Fiorentino - Cailungo
1:1 (0:0)
2020. szept. 13. 15:00
Faetano - Tre Penne
2:4 (0:0)
2020. szept. 13. 15:00
San Giovanni - Cosmos
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 09:00
Jeju - Daejeon Citizen
2:0 (1:0)
2020. szept. 13. 11:30
Ansan Greeners - Anyang
1:0 (0:0)
2020. szept. 13. 10:30
Juventus - Novara
5:0 (1:0)
2020. szept. 13. 17:00
Udinese - Venezia
0:1 (0:1)
2020. szept. 13. 18:00
Prat - Vilafranca
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
311
27 (9%)
124 (40%)
383
313
29 (9%)
117 (37%)
379
308
28 (9%)
117 (38%)
374
314
30 (10%)
111 (35%)
372
314
23 (7%)
124 (39%)
363
6. Xxy
309
24 (8%)
121 (39%)
362
314
21 (7%)
126 (40%)
357
   Ptomy
303
25 (8%)
116 (38%)
357
313
29 (9%)
105 (34%)
355
311
25 (8%)
113 (36%)
351

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont