Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 12.

Meccsek - 2020. szeptember 12.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 12.)


3 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Eibar - Celta Vigo
0:0
2020. szept. 12. 18:30
Granada - Athletic Bilbao
2:0 (0:0)
2020. szept. 12. 21:00
Cádiz - Osasuna
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
2020. szept. 12. 13:30
Fulham - Arsenal
0:3 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Crystal Palace - Southampton
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 18:30
Liverpool - Leeds United
4:3 (3:2)
2020. szept. 12. 21:00
West Ham United - Newcastle United
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 14:45
Mezőkövesd - Budafok
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 17:00
Diósgyőr - Budapest Honvéd
2:4 (2:2)
2020. szept. 12. 19:30
Fehérvár - Puskás Akadémia
3:1 (1:0)

13 mérkőzés
2020. szept. 12. 15:30
FC Nürnberg - RB Leipzig
0:3 (0:1)
2020. szept. 12. 15:30
Oberneuland - Mönchengladbach
0:8 (0:5)
2020. szept. 12. 15:30
Altglienicke - 1. FC Köln
0:6 (0:3)
2020. szept. 12. 15:30
Eintracht Celle - Augsburg
0:7 (0:2)
2020. szept. 12. 15:30
1860 München - Eintracht Frankfurt
1:2 (0:0)
2020. szept. 12. 15:30
Union Fürstenwalde - Wolfsburg
1:4 (1:2)
2020. szept. 12. 15:30
Todesfelde - Osnabrück
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 15:30
FV Engers 07 - Bochum
0:3 (0:1)
2020. szept. 12. 15:30
Meinerzhagen - Greuther Fürth
1:6 (0:0)
2020. szept. 12. 18:30
Ingolstadt - Fortuna Düsseldorf
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 18:30
Karlsruhe - Union Berlin
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 18:30
Ulm - Aue
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 20:45
Carl Zeiss Jena - Werder Bremen
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
Montpellier HSC - Nice
3:1 (1:0)
2020. szept. 12. 21:00
St. Etienne - Strasbourg
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 18:45
Heerenveen - Willem II
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 20:00
Zwolle - Feyenoord
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 21:00
Twente - Fortuna Sittard
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Ponferradina - Castellón
1:2 (1:1)
2020. szept. 12. 18:15
Leganés - Las Palmas
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 18:15
Sporting Gijón - UD Logronés
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 21:00
Espanyol - Albacete
3:0 (2:0)

11 mérkőzés
2020. szept. 12. 13:30
Birmingham - Brentford
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 13:30
Wycombe - Rotherham
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Barnsley - Luton
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Queens Park - Nottingham Forest
2:0 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Bournemouth - Blackburn Rovers
3:2 (1:1)
2020. szept. 12. 16:00
Bristol City - Coventry
2:1 (1:1)
2020. szept. 12. 16:00
Cardiff - Sheffield Wednesday
0:2 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Millwall - Stoke
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Huddersfield - Norwich
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Derby - Reading
0:2 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Preston - Swansea
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 12:45
FK Tambov - Ufa
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 15:30
FK Ural - Khimki
3:1 (2:0)
2020. szept. 12. 18:00
Akhmat Grozny - PFC Sochi
0:1 (0:1)
2020. szept. 12. 15:00
Guingamp - Le Havre
1:3 (0:2)
2020. szept. 12. 19:00
Auxerre - Clermont
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 19:00
Amiens SC - Paris FC
1:2 (0:1)
2020. szept. 12. 19:00
Chambly - Grenoble
1:2 (1:0)
2020. szept. 12. 19:00
Chamois Niortais - Nancy
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 19:00
Valenciennes - Chateauroux
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 19:00
Rodez - Caen
0:3 (0:1)
2020. szept. 12. 19:00
Troyes - Pau
2:0 (1:0)

3 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
CSMS Iasi - Gaz Metan Medias
1:4 (1:2)
2020. szept. 12. 20:00
Voluntari - Steaua Bukarest
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Sivasspor - Alanyaspor
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Fatih Karagümrük - Malatyaspor
3:0 (1:0)
2020. szept. 12. 19:00
Galatasaray - Gazisehir Gaziantep
3:1 (3:0)
2020. szept. 12. 19:00
Göztepe Izmir - Denizlispor
5:1 (3:0)
16 mérkőzés
2020. szept. 12. 19:00
Buzet - Hoogstraten
2:3 (0:0)
2020. szept. 12. 19:00
SW Harelbeke - Wijgmaal
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 19:00
Marloie - RAA La Louviere
1:3 (0:0)
2020. szept. 12. 19:00
Union Namur - Jette
1:2 (0:0)
2020. szept. 12. 19:00
Houtvenne - Heur Tongeren
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 19:30
Hades - Herk
3:1 (0:0)
2020. szept. 12. 19:30
Thes Sport - Menen
3:0 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Charleroi-Marchienne - Sprimont-Comblain
6:3 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Merksem - Wolvertem Merchtem
3:0 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Rochefort - Ieper
4:1 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Heist - Onhaye
3:0 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Esperanza Neerpelt - Spouwen-Mopertingen
5:3 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Gent-Zeehaven - VW Hamme
3:1 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Ronse - Blankenberge
1:2 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Durbuy - Verlaine
0:0
2020. szept. 12. 20:15
Bertem-Leefdaal - Dender
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:15
Mechelen - KV Oostende
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 18:30
Oud-Heverlee - Standard Liege
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 20:45
Club Brugge - Waasland-Beveren
4:1 (2:1)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 21:30
Atlético PR - Coritiba
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Ross County - Celtic
0:5 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Rangers FC - Dundee United
4:0 (2:0)
2020. szept. 12. 16:00
Aberdeen - Kilmarnock
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Motherwell - St. Johnstone
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
St. Mirren - Hibernian
0:3 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Livingston - Hamilton
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
Altach - Hartberg
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
SV Wallern - Reichenau
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 13:00
Dnipro-1 - Olimpik Donetsk
1:3 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Kolos Kovalivka - Lviv
4:0 (1:0)
11 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Accrington Stanley - Peterborough
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Crewe - Charlton Athletic
0:2 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Doncaster - Milton Keynes Dons
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Fleetwood - Burton Albion
2:1 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Gillingham - Hull
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Lincoln City - Oxford United
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Northampton - Wimbledon
2:2 (2:2)
2020. szept. 12. 16:00
Plymouth - Blackpool
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Portsmouth - Shrewsbury
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Sunderland AFC - Bristol Rovers
1:1 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Swindon - Rochdale
3:1 (3:0)

1 mérkőzés
2020. szept. 12. 20:00
AEK Athen - Olympiakos Pireus
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
OFI Heraklion - Panaitolikos
1:1 (0:1)
6 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Tuggen - Winterthur
1:2 (1:2)
2020. szept. 12. 16:00
Schötz - Sion
0:3 (0:0)
2020. szept. 12. 16:15
Stade Nyonnais - Lausanne
1:3 (0:0)
2020. szept. 12. 16:30
Stade Lausanne-Ouchy - Grasshoppers
1:2 (0:1)
2020. szept. 12. 18:30
Aarau - Wil
0:0
2020. szept. 12. 19:00
Vevey - Köniz
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 21:30
Chicago Fire - Columbus Crew
2:2 (2:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 15:00
Cracovia Krakow - Stal Mielec
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 17:30
Warta Poznan - Piast Gliwice
0:0
2020. szept. 12. 20:00
Slask Wroclaw - Lech Poznan
3:3 (2:3)
12 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Barrow - Stevenage
1:1 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Bolton Wanderers - Forest Green Rovers
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Bradford - Colchester
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Cambridge United - Carlisle
3:0 (2:0)
2020. szept. 12. 16:00
Cheltenham - Morecambe
1:2 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Mansfield - Tranmere
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Oldham - Leyton
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Walsall - Grimsby
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Port Vale - Crawley
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Salford - Exeter
2:2 (1:2)
2020. szept. 12. 16:00
Scunthorpe - Newport
1:1 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Southend - Harrogate Town
0:4 (0:2)

5 mérkőzés
2020. szept. 12. 18:30
Slovan Bratislava - Trnava
2:0 (2:0)
2020. szept. 12. 19:00
Dunaszerdahely - Ruzomberok
3:2 (0:1)
2020. szept. 12. 19:00
Zemplín Michalovce - Trencín
1:1 (0:1)
2020. szept. 12. 19:00
Nitra - Pohronie
3:1 (1:0)
2020. szept. 12. 19:00
Sered - Zilina
3:2 (2:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
Osijek - Rijeka
3:0 (2:0)
2020. szept. 12. 19:05
Hajduk Split - Dinamo Zágráb
1:2 (0:1)
2020. szept. 12. 16:30
De Graafschap - Roda
4:0 (2:0)
5 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
Radnik Surdulica - Indjija
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 17:00
Backa Topola - Radnicki Nis
1:3 (0:1)
2020. szept. 12. 17:00
Spartak Subotica - Novi Pazar
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 17:00
Vozdovac - Metalac
4:0 (3:0)
2020. szept. 12. 20:00
Partizan - Rad Belgrád
3:0 (1:0)
5 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
Jablonec - Banik Ostrava
2:0 (0:0)
2020. szept. 12. 17:00
Budejovice - Slovan Liberec
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 17:00
Teplice - Slovácko
0:2 (0:0)
2020. szept. 12. 17:00
Pribram - Opava
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 19:30
FK Pardubice - Slavia Praha
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 15:00
Djurgarden - Elfsborg
1:1 (0:1)
2020. szept. 12. 00:15
Avaí - Ponte Preta
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 02:30
Cruzeiro - EC Vitória
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Guarani - Brasil de Pelotas
0:0
2020. szept. 12. 21:30
Sampaio Correa - Operário PR
0:1 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2020. szept. 12. 14:30
Juniors OÖ - Austria Wien II
1:1 (1:1)
2020. szept. 12. 20:00
Grazer - Dornbirn
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 18:00
Kristiansund - Viking
3:5 (1:1)
2020. szept. 12. 20:30
Stabaek - Haugesund
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 15:00
Cork City - Shamrock Rovers
0:3 (0:2)
2020. szept. 12. 18:00
St. Patricks - Sligo Rovers
0:0
2020. szept. 12. 18:00
Vizela - UD Oliveirense
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:30
APOEL Nikosia - AEL Limassol
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 18:30
Apollon Limassol - Paphos FC
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 19:30
Anorthosis - Omonia Nikosia
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Rovaniemi - Honka
1:3 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Haka - SJK
1:4 (0:2)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 11:00
Shimizu - Kashima Antlers
1:2 (0:2)
2020. szept. 12. 12:00
Vissel Kobe - FC Tokyo
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:45
Cherno More Varna - CSKA Szófia
1:1 (1:0)
2020. szept. 12. 20:00
Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv
3:1 (0:0)
2020. szept. 12. 13:00
Ruh Brest - Neman Grodno
2:3 (0:2)
2020. szept. 12. 15:00
BATE Borisov - Smolevichi-STI
5:2 (2:0)
2020. szept. 12. 17:00
Shakhter Soligorsk - Vitebsk
5:0 (2:0)
2020. szept. 12. 19:00
Dinamo Minsk - Dinamo Brest
2:4 (1:0)

VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
2020. szept. 12. 20:45
Deinze - RWDM
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 12:40
Lódzki - Stomil Olsztyn
3:0 (2:0)
2020. szept. 12. 19:00
Tychy - Sandecja Nowy Sacz
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 20:00
Nieciecza - Belchatow
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 02:30
Club Necaxa - Club Guadalajara
1:2 (0:0)
2020. szept. 12. 04:30
Juárez - Puebla
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 15:00
GAIS Göteborg - Sundsvall
3:1 (1:1)
2020. szept. 12. 17:30
Degerfors - Jönköpings Södra
4:2 (1:0)
2020. szept. 12. 17:30
AFC Eskilstuna - Halmstad
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 18:00
Maribor - Bravo
4:1 (3:0)
2020. szept. 12. 20:15
Celje - Domzale
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:30
Olimpik Sarajevo - Velez Mostar
2:1 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Zrinjski - Mladost Doboj Kakanj
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 15:30
Boluspor - Keciörengücü
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 15:30
Ümraniyespor - Bandirmaspor
2:1 (1:0)
2020. szept. 12. 18:00
Osmanlispor - Eskisehirspor
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 20:00
Cobh Ramblers - UC Dublin
0:6 (0:1)
2020. szept. 12. 20:30
Longford - Drogheda
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
Sabail - Zira
1:2 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2020. szept. 12. 18:00
ENPPI - Wadi Degla
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 12:00
Kalev Tallinn - Flora Tallinn
1:4 (1:0)
2020. szept. 12. 15:00
Tulevik - Paide
1:4 (1:1)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:15
Al Kharaitiyat - Al Sailiya
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 19:30
Al-Wakra - Umm-Salal
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 19:30
Qatar SC - Al-Rayyan
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 19:00
Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi
1:3 (0:2)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 23:30
Unión La Calera - Colo Colo
0:0
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
1:1 (1:0)
2020. szept. 12. 18:00
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Kfar Saba
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 19:30
Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv
2:2 (1:0)
2020. szept. 12. 14:00
Hardenberg - Ijsselmeervogels
0:2 (0:2)
2020. szept. 12. 14:30
Amsterdamsche - Quick Boys
5:1 (3:1)
2020. szept. 12. 14:30
GVVV - Maassluis
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 15:00
Rijnsburgse - Volendam II
3:0 (2:0)
2020. szept. 12. 15:00
Ido-Ambacht - Noordwijk
3:1 (1:0)
2020. szept. 12. 15:00
Spakenburg - Kozakken Boys
2:2 (1:0)
2020. szept. 12. 15:30
Sparta Rotterdam II - Scheveningen
1:1 (1:0)
2020. szept. 12. 15:30
Katwijk - TEC
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 17:00
Lisen - Varnsdorf
1:1 (1:0)
2020. szept. 12. 17:00
Prostejov - Viktoria Zizkov
0:2 (0:0)

2020. szept. 12. 19:00
Klaksvík - HB Torshavn
2:1 (0:0)
2020. szept. 12. 21:00
Runavik - B36 Torshavn
4:2 (3:0)
2020. szept. 12. 00:30
Alebrijes de Oaxaca - Tlaxcala
2:2 (1:0)
2020. szept. 12. 12:00
Tokushima Vortis - Zweigen Kanazawa
1:1 (1:0)
2020. szept. 12. 12:00
Ehime - JEF United
0:2 (0:2)
5 mérkőzés
2020. szept. 12. 14:00
Gnistan - AC Kajaani
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 14:00
SJK Akatemia - Oulu
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 15:00
EIF Ekenas - KPV Kokkola
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
MuSa - KTP Kotka
0:6 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
MyPa - Vaasa
3:6 (1:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 14:00
Skive - Esbjerg
0:2 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Fremad Amager - Vendsyssel
6:0 (3:0)
2020. szept. 12. 14:00
Krsko - Radomlje
2:5 (1:1)
2020. szept. 12. 16:00
NS Drava - Smartno
1:3 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Nafta - Bilje
2:1 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Primorje - NK Krka
0:3 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Brda - Brezice
0:2 (0:0)
2020. szept. 12. 18:30
Triglav - Roltek Dob
1:2 (1:0)
2020. szept. 12. 19:00
Rudar Velenje - Jadran Dekani
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Fola Esch - UNA Strassen
4:1 (2:0)
2020. szept. 12. 18:30
Progres Niedercorn - F91 Dudelange
1:2 (0:1)

2 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Bunyodkor - Surkhon
2:1 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Metalourg - AGMK
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2020. szept. 12. 18:00
Deportivo Llacuaba - Universitario
0:1 (0:1)
2020. szept. 12. 18:30
Sport Boys - Huancayo
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 22:00
Carlos Stein - Universidad César Vallejo
2:2 (1:1)
2020. szept. 12. 22:30
Academia Cantolao - Melgar
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 20:00
Bloemfontein - Mamelodi Sundowns
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
2020. szept. 12. 15:30
Aberystwyth - Cardiff MU
2:3 (1:0)
2020. szept. 12. 15:30
Barry Town - The New Saints
0:3 (0:0)
2020. szept. 12. 15:30
Caernarfon Town - Penybont
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 15:30
Flint - Newtown AFC
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 18:45
Connah's Quay - Bala
1:1 (0:1)
2020. szept. 12. 01:30
River Plate - Club Olimpia
0:4 (0:1)
2020. szept. 12. 23:30
Sol de América - Guaraní
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 01:30
Charleston Battery - Tampa Bay Rowdies
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 04:30
Phoenix Rising - Las Vegas Lights
5:1 (2:0)
2020. szept. 12. 20:00
Real Monarchs - New Mexico United
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 11:00
Ordabasy - FK Astana
1:2 (0:0)
2020. szept. 12. 13:00
Tobol - Kyzyl-Zhar
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Kairat Almaty - Kaisar Kyzylorda
2:1 (0:1)
2020. szept. 12. 02:00
América de Cali - Atlético Junior
0:2 (0:1)

2 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Struga - Sileks Kratovo
2:0 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Belasica - Shkendija
0:3 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Keflavík
1:3 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Vikingur Olafsvik - UMF Grindavik
2:2 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Afturelding - Thor Akureyri
2:3 (1:3)
2020. szept. 12. 16:00
Leiknir Reykjavik - Leiknir Fáskrúdsfjördur
2:1 (2:0)
2020. szept. 12. 16:00
Fram Reykjavik - Vestri
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 18:45
Magni Grenivik - Thróttur Reykjavík
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 16:30
Solin - Dinamo Zágráb II
0:0
2020. szept. 12. 16:30
Hrvatski Dragovoljac - Dugopolje
2:1 (1:0)
2020. szept. 12. 16:30
Rude Zágráb - Opatija
1:2 (0:0)
2020. szept. 12. 16:30
Orijent 1919 - Medimurje Cakovec
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 18:00
Cibalia Vinkovci - Kustosija
1:2 (0:2)
2020. szept. 12. 09:00
Gwangju - Jeonbuk
3:3 (2:2)
2020. szept. 12. 12:00
Ulsan Hyundai - Daegu
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 12:00
Sangju Sangmu - Seongnam Ilhwa
0:0
1 mérkőzés
2020. szept. 12. 18:00
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 12. 16:00
Dacia-Buiucani - Sheriff Tiraspol
0:3 (0:1)
2020. szept. 12. 19:00
Petrocub - Zimbru
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 12. 15:00
Ventspils - Riga
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 15:00
Spartaks Jürmala - BFC Daugavpils
3:3 (2:2)
2020. szept. 12. 17:00
Liepaja - Jelgava
3:1 (0:0)

2020. szept. 12. 17:15
Jezero - Sutjeska Niksic
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 18:00
Iskra Danilovgrad - FK Podgorica
1:1 (1:1)
2020. szept. 12. 18:00
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 20:00
Buducnost Podgorica - Titograd Podgorica
3:1 (0:1)
2020. szept. 12. 20:00
Zeta - Decic
0:2 (0:1)
2020. szept. 12. 13:00
Chengdu Better City - Guizhou Renhe
3:2 (1:1)
2020. szept. 12. 13:35
Guizhou Zhicheng - Zhejiang Greentown
1:1 (0:1)
2020. szept. 12. 14:00
Changchun Yatai - Heilongjiang Litian
2:1 (0:0)
2020. szept. 12. 15:00
Domagnano - Virtus
0:0
2020. szept. 12. 15:00
Juvenes/Dogana - Murata
1:1 (0:0)
2020. szept. 12. 15:00
La Fiorita - Libertas
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 15:00
Pennarossa - Folgore / Falciano
2:0 (0:0)
2020. szept. 12. 09:00
Seoul E-Land - Chungnam Asan
0:1 (0:1)
2020. szept. 12. 11:30
Jeonnam Dragons - Gyeongnam
2:2 (1:1)
2020. szept. 12. 10:00
Elche - UCAM Murcia
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 13:00
Seligenporten - FC Nürnberg II
2:4 (0:0)
2020. szept. 12. 14:00
Leamington - Solihull Moors
1:3 (0:2)
2020. szept. 12. 14:00
Hallescher - Braunschweig
1:3 (0:2)
2020. szept. 12. 14:00
Hednesford - Basford
1:1 (0:1)
2020. szept. 12. 14:00
Memmingen - 1. FC Sonthofen
4:3 (2:1)
2020. szept. 12. 14:00
Stockport - Curzon Ashton
2:0 (2:0)
2020. szept. 12. 14:00
Guiseley - Halifax
1:2 (1:2)
2020. szept. 12. 14:00
Gateshead - South Shields
1:0 (0:0)
2020. szept. 12. 14:30
St. Gallen - Türkgücü-Ataspor
1:3 (0:1)
2020. szept. 12. 15:00
Manchester United - Aston Villa
0:1 (0:1)
2020. szept. 12. 15:00
Knockbreda - Glenavon
0:2 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Bologna - Entella
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Ballyclare Comrades - Ballymena
0:3 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Concord Rangers - Boreham Wood
1:2 (1:2)
2020. szept. 12. 16:00
Crusaders - Dundela
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Ebbsfleet - Aldershot
0:3 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Folkestone Invicta - Dover Athletic
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Hitchin - Barnet
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Salisbury - Eastleigh
1:1 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Sutton - Haringey Borough
2:0 (2:0)
2020. szept. 12. 16:00
Torquay - Hemel Hempstead
3:2 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Alfreton - Notts
1:2 (0:0)
2020. szept. 12. 16:00
Lancaster - Spennymoor
2:4 (0:2)
2020. szept. 12. 16:00
Weymouth - Poole
4:0 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Buxton - Chester
3:2 (1:0)
2020. szept. 12. 16:00
Gainsborough - Boston United
1:2 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Gosport Borough - Bognor Regis
0:1 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Hyde - Farsley
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Nantwich - Altrincham
0:1 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Rushall Olympic - Stourbridge
2:4 (0:1)
2020. szept. 12. 16:00
Warrington - Fylde
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Mickleover Sports - Peterborough
0:0
2020. szept. 12. 16:00
Weston-super-Mare - Hereford FC
2:0 (1:0)
2020. szept. 12. 17:00
AC Milan - Brescia
3:1 (1:0)
2020. szept. 12. 17:00
Cittadella - Südtirol
2:1 (0:1)
2020. szept. 12. 17:00
Panachaiki - Ionikos Nikea
1:0 (1:0)
2020. szept. 12. 17:30
Hellas Verona - Cremonese
0:1 (0:0)
2020. szept. 12. 17:30
Lecce - Monopoli
2:2 (1:0)
2020. szept. 12. 18:00
Cagliari - AS Roma
2:2 (2:0)
2020. szept. 12. 18:00
Empoli - Lucchese
4:0 (3:0)
2020. szept. 12. 18:30
Zaragoza - Getafe
0:2 (0:2)
2020. szept. 12. 19:00
FC Barcelona - Gimnastic
3:1 (2:1)
2020. szept. 12. 19:30
Vilassar de Mar - CE Europa
0:2 (0:2)
2020. szept. 12. 20:30
La Roda - Villarrobledo
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
321
39 (12%)
130 (40%)
455
338
34 (10%)
132 (39%)
434
337
41 (12%)
114 (34%)
433
334
38 (11%)
119 (36%)
428
323
29 (9%)
141 (44%)
427
329
42 (13%)
105 (32%)
420
330
32 (10%)
129 (39%)
418
   Pelya
326
36 (11%)
119 (37%)
418
334
30 (9%)
133 (40%)
416
326
30 (9%)
131 (40%)
412

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont