Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 9.

Meccsek - 2020. szeptember 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 9.)


2020. szept. 9. 19:00
Maccabi Haifa - Zeljeznicar Sarajevo
3:1 (1:1)
2020. szept. 9. 16:00
ZTE II - Bicske
2:2 (1:1)
2020. szept. 9. 16:30
Érd - Pápai Perutz
2:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Nagyatád - Tatabánya
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Mosonmagyaróvár - Nagykanizsai TE
2:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Puskás Akadémia II. - SC Sopron
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Komárom - Ménfőcsanak
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Gárdony - Vidi II
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Balatonfüred - Lipót
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 11:00
Újpest II - Dunaújváros
4:1 (1:1)
2020. szept. 9. 16:30
ESMTK - Szekszárd
0:0
2020. szept. 9. 16:30
Ferencváros II - Rákosmenti KSK
1:0 (1:0)
2020. szept. 9. 16:30
Taksony - Budapest Honvéd II
1:3 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Körösladány - Vác
2:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Dabas-Gyón - Hódmezővásárhely
5:1 (2:0)
2020. szept. 9. 16:30
Kozármisleny - Iváncsa
2:2 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Majos - FC Dabas
0:4 (0:0)
2020. szept. 9. 18:00
Kecskeméti TE - Monor
4:1 (0:0)

2020. szept. 9. 16:00
Eger - Tállya
1:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Mezőkövesd II - Jászberény
1:4 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Salgótarján - DVTK II
4:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Tiszafüred - DVSC-DEAC
2:2 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Balassagyarmat - Tiszaújváros
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Duna Aszfalt Tiszakécske - Sajóbábony
7:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Cegléd - Kisvárda II
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Putnok - Hatvan
4:2 (1:1)
2020. szept. 9. 16:30
Sényő - Füzesgyarmat
2:4 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
BVSC-Zugló - Gyöngyös
2:2 (0:0)
29 mérkőzés
2020. szept. 9. 15:30
CSA Steaua Bukarest - Balotesti
6:0 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Cetate Deva - Ghiroda si Giarmata
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
ACS Poli Timisoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Oltenita - Agricola Borcea
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Ramnicu Sarat - Metalul Buzau
1:2 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Minerul Costesti - Viitorul Daesti
0:5 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Pobeda Stár Bisnov - Fortuna Becicherecu
4:2 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Sportul Simleu - SCM Zalau
1:1 / tizenegyesekkel 7:6 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Sanatatea Cluj - Unirea Dej
2:4 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Unirea Ungheni - Ariesul Turda
4:1 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Odorheiu Secuiesc - Avantul Reghin
2:0 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Targu Secuiesc - Municipal Brasov
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Olimpic Zărneşti - Olimpic Cetate
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Gloria Cornesti - Aninoasa
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Dunarea 2020 Giurgiu - Sporting Rosiorii
1:7 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Infratirea Jilavele - Recolta Gheorghe Doja
1:3 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Flacara M. Kogalniceanu - Braila
0:4 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
CSM FC Vaslui - Husana Husi
0:5 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Victoria Gugesti - Sporting Liesti
0:4 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Jiul Rovinari - Filiasi
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Victoria Cumpana - Poseidon 2 Mai
3:0 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Medgidia - Axiopolis
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Victoria Traian - Faurei
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Viitorul Curita - CSM Bacau
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Pascani - Cetatea Targu Neamt
3:0 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Dante Botosani - Somuz Falticeni
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Olimpia Satu Mare - Sighet
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 15:30
Universitatea Alba Iulia - Alba Iulia
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)

3 mérkőzés
2020. szept. 9. 22:30
Atlético PR - Botafogo
1:1 (0:0)
2020. szept. 9. 23:00
Fortaleza - Sport Recife
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 23:00
Goiás - Coritiba
3:3 (1:2)
3 mérkőzés
2020. szept. 9. 19:30
Wiener SC - St. Jakob Rosental
5:0 (2:0)
2020. szept. 9. 20:00
Vorwärts Steyr - Bruck/Leitha
1:0 (1:0)
2020. szept. 9. 20:25
SC Bregenz - Salzburg
0:10 (0:8)
1 mérkőzés
11 mérkőzés
2020. szept. 9. 11:00
SKA-Energia Khabarovsk - Akron
2:0 (0:0)
2020. szept. 9. 11:30
Irtysh Omsk - Alania Vladikavkaz
0:2 (0:1)
2020. szept. 9. 13:30
Tomsk - Tekstilshchik
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 15:00
Szpartak Moszkva II - Baltika Kaliningrad
0:2 (0:1)
2020. szept. 9. 16:00
Gazovik Orenburg - Shinnik
3:0 (2:0)
2020. szept. 9. 17:00
Chayka - Torpedo Moszkva
1:2 (1:1)
2020. szept. 9. 17:00
Dinamo Bryansk - Neftekhimik
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 18:00
Chertanovo Moszkva - Sovjetov
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 18:00
FK Nizhny Novgorod - Volgar Astrakhan
1:0 (1:0)
2020. szept. 9. 18:00
Fakel - Yenisey
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 18:00
Veles - Krasnodar II
2:2 (1:0)
14 mérkőzés
2020. szept. 9. 16:00
Oriolik - Karlovac 1919
2:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Udarnik Kurilovec - Papuk
4:0 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Dilj - Virovitica
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Pazinka - Crikvenica
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Granicar Zupanja - Slavonija Pozega
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
NK GOSK Dubrovnik - Bijelo Brdo
4:2 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Gaj Mace - Lika Korenica
20:2 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Sloga Nova Gradiska - Radnik Sesvete
0:3 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Mladost Tribunj - Polet
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Mladost Zdralovi - Mladost Petrinja
3:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Ferdinandovac - Ivancica
3:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Rudar Mursko Sredisaee - Koprivnica
3:0 (0:0)
2020. szept. 9. 17:00
Rudar Labin - Primorac Biograd
2:0 (0:0)
2020. szept. 9. 18:00
NK Gorica - Belisce
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
2020. szept. 9. 16:00
Sloga Majdevo - Trayal
0:10 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Mokra Gora - Semendrija 1924
1:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Susica - Sindjelic Beograd
2:0 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Jedinstvo Rumenka - FK Zemun
4:1 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
IMT Novi Beograd - Buducnost Dobanovci
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 9. 19:00
Helsingborg - Kalmar
1:1 (1:0)
2020. szept. 9. 00:15
Juventude - Confianca
3:1 (0:1)
2020. szept. 9. 02:30
Cuiabá - Figueirense
0:0
5 mérkőzés
2020. szept. 9. 17:30
SJK - Inter Turku
3:2 (2:1)
2020. szept. 9. 17:30
Honka - Ilves
3:2 (1:1)
2020. szept. 9. 17:30
Kuopion - Rovaniemi
3:0 (2:0)
2020. szept. 9. 17:30
Mariehamn - Lahti
2:2 (0:1)
2020. szept. 9. 17:30
Turku - Haka
2:3 (1:2)
9 mérkőzés
2020. szept. 9. 11:30
Kawasaki Frontale - Vissel Kobe
3:2 (1:1)
2020. szept. 9. 12:00
Kashima Antlers - Vegalta Sendai
2:1 (1:0)
2020. szept. 9. 12:00
FC Tokyo - Yokohama FC
2:1 (1:1)
2020. szept. 9. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Shimizu
4:1 (1:0)
2020. szept. 9. 12:00
Kashiwa Reysol - Gamba Osaka
3:0 (2:0)
2020. szept. 9. 12:00
Oita Trinita - Shonan Bellmare
2:2 (0:2)
2020. szept. 9. 12:30
Cerezo Osaka - Consadole Sapporo
2:0 (1:0)
2020. szept. 9. 12:30
Urawa Red Diamonds - Sagan Tosu
2:2 (0:1)
2020. szept. 9. 12:30
Nagoya Grampus - Yokohama F. Marinos
2:1 (1:1)

2 mérkőzés
2020. szept. 9. 16:00
Chernogorets Noevtsi - Nadezhda Dobroslavtsi
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 16:00
Marek Dupnitza - Oborishte
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
2020. szept. 9. 00:00
Atlético San Luis - Club Necaxa
2:1 (0:1)
2020. szept. 9. 02:00
Toluca - Juárez
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 02:06
Monterrey - Club Atlas
1:1 (0:0)
2020. szept. 9. 04:00
Club Guadalajara - Querétaro
1:1 (1:0)
2020. szept. 9. 04:00
Puebla - CF América
2:3 (2:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 9. 19:00
Lokomotiv Tbilisi - Chikhura
4:1 (1:1)
4 mérkőzés
2020. szept. 9. 16:00
Huachipato - Universidad Católica
1:3 (0:1)
2020. szept. 9. 18:30
Cobresal - Curicó Unido
4:0 (2:0)
2020. szept. 9. 21:00
Colo Colo - O'Higgins
0:1 (0:1)
2020. szept. 9. 23:30
Coquimbo - Palestino
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 19:35
Al Ahli Jeddah - Al Raed
2:0 (0:0)
2020. szept. 9. 19:35
Al-Hilal - Al-Shabab Riyadh
2:1 (1:0)
2020. szept. 9. 19:35
Al Hazm - Al Wehda
0:2 (0:1)
2020. szept. 9. 19:35
Al Taawoun - Al Feiha
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 19:35
Al-Nassr - Al Ittifaq
3:2 (2:1)
2020. szept. 9. 19:35
Damak - Al Fateh
4:3 (2:1)
2020. szept. 9. 19:35
Al Faisaly - Abha
2:1 (1:0)
2020. szept. 9. 19:35
Al Adalh - Al-Ittihad
0:2 (0:2)
11 mérkőzés
2020. szept. 9. 12:00
Renofa Yamaguchi - Matsumoto Yamaga
2:2 (0:0)
2020. szept. 9. 12:00
Fagiano Okayama - Tokyo Verdy
0:1 (0:1)
2020. szept. 9. 12:00
Thespa Kusatsu - Kyoto Sanga
0:2 (0:2)
2020. szept. 9. 12:00
Ehime - Giravanz Kitakyushu
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 12:00
Tochigi - Tokushima Vortis
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 12:00
Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 12:00
Ryukyu - Omiya Ardija
5:0 (1:0)
2020. szept. 9. 12:00
JEF United - Albirex Niigata
1:3 (0:1)
2020. szept. 9. 12:00
Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia
1:1 (0:1)
2020. szept. 9. 12:30
Jubilo Iwata - Mito Hollyhock
0:0
2020. szept. 9. 12:45
Ventforet Kofu - V-Varen Nagasaki
2:0 (1:0)

32 mérkőzés
2020. szept. 9. 20:00
Clemency - Jeunesse Schieren
1:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Colmarberg - Sporting Mertzig
1:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Red Boys Aspelt - Koerich
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Minerva Lintgen - Blo Weiss Itzig
1:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Tricolore Gasperich - Feulen
1:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Rupensia Lusitanos - Alliance Aischdall
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Grevenmacher - URB
6:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
The Belval Belvaux - Norden
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Luxembourg-Porto - Koeppchen
4:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Olympia Christnach - Wincrange
0:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Reisdorf - CeBra 01
0:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Schouweiler - Sanem
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Ehlerange - Kopstal 33
3:0 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Bastendorf - Steinfort
3:4 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Kischpelt Wilwerwiltz - Miniere Lasauvage
4:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Syra Mensdorf - Boevange/Attert
8:0 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Luna Obercorn - Union Kayl-Tétange
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Avenir Beggen - Jeunesse Useldange
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
SC Ell - Lorentzweiler
1:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Brouch - Pratzerthal-Redange
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Les Aiglons Dalheim - Erpeldange
1:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Folschette - Obercorn
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Kehlen - Hosingen
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Rambrouch - Young Boys Diekirch
0:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Sandweiler - Daring Echternach
0:0
2020. szept. 9. 20:00
Moutfort/Medingen - Red Black Egalité
1:4 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Claravallis Clervaux - Noertzange
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Bourscheid - Munsbach
1:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Les Ardoisiers Perlé - Schengen
1:4 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Jeunesse Gilsdorf - Résidence Walferdange
3:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
Green Boys - Berdorf Consdorf
2:1 (0:0)
2020. szept. 9. 20:30
Racing Troisvierges - Sporting Bertrange
2:1 (0:0)

2020. szept. 9. 18:00
FAR Rabat - Wydad Casablanca
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 9. 12:00
Guangzhou - Shenzhen
2:0 (1:0)
2020. szept. 9. 14:00
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2020. szept. 9. 01:00
Carlos Manucci - Universidad César Vallejo
1:1 (1:1)
2020. szept. 9. 20:00
Sporting Cristal - Universidad San Martín
2:0 (1:0)
2020. szept. 9. 22:30
Atlético Grau - Ayacucho
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 9. 03:00
Austin Bold - Tulsa Roughnecks
2:2 (1:2)
2020. szept. 9. 23:00
New York RB II - Philadelphia Union II
6:0 (2:0)
2020. szept. 9. 02:30
Atlético Junior - América de Cali
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 9. 19:00
Priekuļi - Kauguri
1:2 (0:0)
2020. szept. 9. 16:30
Junak Sinj - Hrvatski Dragovoljac
1:4 (1:0)
2020. szept. 9. 23:00
Sporting San José - Cartaginés
2:3 (1:2)
2020. szept. 9. 10:00
Burgos - Talavera
2:1 (1:1)
2020. szept. 9. 10:00
Sabadell - Badalona
1:0 (1:0)
2020. szept. 9. 15:00
Genoa - Carpi
2:1 (1:0)
2020. szept. 9. 16:45
OF Ierapetra - Irodotos
0:0
2020. szept. 9. 17:00
AC Milan - Vicenza
5:1 (3:0)
2020. szept. 9. 17:00
Akratitos - Egaleo AO Athens
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 17:30
Spartak Subotica - Proleter Novi Sad
1:3 (1:1)
2020. szept. 9. 18:00
UCAM Murcia - Hércules
0:1 (0:1)
2020. szept. 9. 18:00
Racing Santander - Real Sociedad II
2:1 (0:1)
2020. szept. 9. 19:30
Cádiz - Almería
1:1 (1:0)
2020. szept. 9. 20:00
Atlético Astorga - Leonesa
2:2 (1:1)
2020. szept. 9. 20:10
Fuenlabrada - Getafe
1:2 (1:0)
2020. szept. 9. 20:30
Piacenza - Sampdoria
0:3 (0:2)
2020. szept. 9. 20:30
Barwell - Gloucester
2:1 (1:0)
2020. szept. 9. 21:15
Guimaraes - Moreirense
0:0

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
189
25 (13%)
79 (42%)
283
2. AltT
198
19 (10%)
84 (42%)
263
198
18 (9%)
85 (43%)
260
197
18 (9%)
81 (41%)
252
196
13 (7%)
93 (47%)
251
197
16 (8%)
84 (43%)
248
197
11 (6%)
93 (47%)
241
198
18 (9%)
75 (38%)
240
   Pelya
198
16 (8%)
80 (40%)
240
196
18 (9%)
74 (38%)
238

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Online játszótér