Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 22.

Meccsek - 2020. augusztus 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 22.)


2020. aug. 22. 18:00
Lincoln Red Imps - Prishtina
3:0*
1 mérkőzés
2020. aug. 22. 21:00
Fehérvár - Paks
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 17:00
Dijon - Angers
0:1 (0:1)
2020. aug. 22. 21:00
Lille - Stade Rennes
1:1 (1:0)

6 mérkőzés
2020. aug. 22. 13:00
FK Ural - FK Krasnodar
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 15:00
Khimki - Akhmat Grozny
1:2 (1:0)
2020. aug. 22. 16:30
Arsenal-Tula - Dinamo Moszkva
2:0 (1:0)
2020. aug. 22. 17:00
Zenit Szentpétervár - FK Tambov
4:1 (1:0)
2020. aug. 22. 19:00
CSKA Moszkva - Rubin Kazan
1:2 (1:1)
2020. aug. 22. 19:00
Rotor Volgograd - PFC Sochi
1:2 (0:1)
2020. aug. 22. 15:00
Toulouse - Dunkerque
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 19:00
Auxerre - Sochaux
0:2 (0:1)
2020. aug. 22. 19:00
Chambly - Paris FC
0:3 (0:1)
2020. aug. 22. 19:00
Ajaccio - Chateauroux
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 19:00
Clermont - Caen
0:0
2020. aug. 22. 19:00
Guingamp - Chamois Niortais
0:1 (0:1)
2020. aug. 22. 19:00
Valenciennes - Pau
3:0 (2:0)
2020. aug. 22. 19:00
Rodez - Grenoble
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 19:00
Amiens SC - Nancy
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 14:30
Viitorul Constanta - UTA Arad
1:1 (1:1)
2020. aug. 22. 17:00
Sepsi - CS U Craiova
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 20:00
Astra Giurgiu - Steaua Bukarest
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
2020. aug. 22. 16:15
Zulte-Waregem - Waasland-Beveren
4:1 (1:0)
2020. aug. 22. 18:30
Mechelen - Cercle Brugge
2:3 (1:0)
2020. aug. 22. 18:30
Oud-Heverlee - Sporting Charleroi
1:3 (1:1)
2020. aug. 22. 20:45
Royal Antwerp - Gent
1:0 (1:0)

1 mérkőzés
2020. aug. 22. 21:00
Atlético PR - Fluminense
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
2020. aug. 22. 16:00
Rangers FC - Kilmarnock
2:0 (0:0)
2020. aug. 22. 16:00
Motherwell - Hamilton
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 16:00
St. Mirren - Ross County
1:1 (1:0)
2020. aug. 22. 18:30
Dundee United - Celtic
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 16:00
Desna - Zorya Lugansk
3:1 (0:1)
2020. aug. 22. 18:30
Oleksandria - Illichivets
4:1 (1:0)
11 mérkőzés
2020. aug. 22. 07:00
SKA-Energia Khabarovsk - Fakel
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 12:00
Tomsk - Dinamo Bryansk
0:2 (0:1)
2020. aug. 22. 14:00
Akron - Krasnodar II
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 15:00
Sovjetov - Gazovik Orenburg
0:1 (0:1)
2020. aug. 22. 16:00
FK Nizhny Novgorod - Alania Vladikavkaz
1:1 (0:0)
2020. aug. 22. 16:00
Irtysh Omsk - Szpartak Moszkva II
0:5 (0:1)
2020. aug. 22. 16:00
Tekstilshchik - Yenisey
2:2 (2:0)
2020. aug. 22. 16:00
Shinnik - Veles
1:2 (0:2)
2020. aug. 22. 17:00
Torpedo Moszkva - Baltika Kaliningrad
1:1 (1:0)
2020. aug. 22. 17:00
Neftekhimik - Chertanovo Moszkva
3:0 (2:0)
2020. aug. 22. 18:00
Chayka - Volgar Astrakhan
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 22. 01:30
FC Cincinnati - D.C. United
0:0
2020. aug. 22. 01:30
Minnesota United - Sporting Kansas City
1:2 (1:1)
2020. aug. 22. 02:00
Houston Dynamo - FC Dallas
0:0
2020. aug. 22. 02:00
Toronto FC - Vancouver Whitecaps
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
2020. aug. 22. 12:00
Garbarnia Krakow - Katowice
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 14:30
Radomiak Radom - Miedz Legnica
4:0 (2:0)
2020. aug. 22. 16:00
Olimpia Grudziadz - Lech Poznan II
2:0 (1:0)
2020. aug. 22. 19:45
Stomil Olsztyn - Jastrzebie
2:3 (1:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 15:00
Cracovia Krakow - Pogon Szczecin
2:1 (0:0)
2020. aug. 22. 17:30
Slask Wroclaw - Piast Gliwice
2:0 (1:0)
2020. aug. 22. 20:00
Rakow Czestochowa - Legia Warszawa
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 18:00
Dunaszerdahely - Trnava
2:1 (1:1)
2020. aug. 22. 19:00
Nitra - Ruzomberok
1:1 (0:0)
2020. aug. 22. 20:00
Pohronie - Zilina
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 17:55
Slaven Belupo - NK Gorica
1:2 (1:0)
2020. aug. 22. 20:05
Sibenik - Varazdin
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 22. 19:00
Cukaricki - Backa Palanka
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 19:00
Javor - Radnik Surdulica
2:1 (2:1)
2020. aug. 22. 19:00
Spartak Subotica - Radnicki Nis
2:0 (2:0)
2020. aug. 22. 19:30
Partizan - Indjija
5:0 (1:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 22. 17:00
Zlín - Slovácko
1:2 (0:0)
2020. aug. 22. 17:00
Pribram - Teplice
1:3 (0:1)
2020. aug. 22. 17:00
Sigma Olomouc - Slovan Liberec
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 19:30
Zbrojovka Brno - Sparta Praha
1:4 (0:4)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 15:00
Djurgarden - IFK Göteborg
2:2 (0:1)
2020. aug. 22. 15:00
Sirius - Hammarby
3:1 (0:1)

2020. aug. 22. 00:15
América MG - Oeste
2:1 (1:1)
2020. aug. 22. 02:30
Ponte Preta - CSA
2:1 (1:1)
2020. aug. 22. 16:00
Avaí - Cuiabá
0:2 (0:0)
2020. aug. 22. 21:30
Botafogo/SP - Figueirense
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 21:30
Náutico - Juventude
3:3 (2:2)
7 mérkőzés
2020. aug. 22. 15:00
Molde - Odd Grenland
2:0 (0:0)
2020. aug. 22. 18:00
Valerenga - Sandefjord
2:1 (0:1)
2020. aug. 22. 18:00
Bodo/Glimt - Start
6:0 (2:0)
2020. aug. 22. 18:00
Stromsgodset - Viking
0:2 (0:0)
2020. aug. 22. 18:00
Kristiansund - Sarpsborg 08
4:1 (0:0)
2020. aug. 22. 18:00
Aalesund - Haugesund
1:3 (1:2)
2020. aug. 22. 20:30
Mjondalen - Rosenborg
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 15:00
Bohemian - St. Patricks
2:0 (2:0)
2020. aug. 22. 18:00
Sligo Rovers - Dundalk
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 17:30
Paphos FC - Omonia Nikosia
2:2 (1:0)
2020. aug. 22. 19:30
Apollon Limassol - Doxa Katokopia
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
2020. aug. 22. 14:00
Turku - Inter Turku
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 16:00
Rovaniemi - HJK Helsinki
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 16:00
Ilves - Lahti
3:1 (1:1)
2020. aug. 22. 16:00
Kuopion - Mariehamn
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 17:45
Botev Vratsa - CSKA Szófia
1:2 (1:1)
2020. aug. 22. 20:00
Cherno More Varna - Ludogorets
1:4 (1:2)

1 mérkőzés
2020. aug. 22. 11:00
Shimizu - Yokohama FC
2:3 (1:2)
2020. aug. 22. 15:00
Energetik-BGU Minsk - Smolevichi-STI
4:1 (2:0)
2020. aug. 22. 17:00
Gorodeya - Ruh Brest
1:3 (0:2)
2020. aug. 22. 20:45
RWDM - Club Brugge II
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 02:30
Club Necaxa - Santos Laguna
2:1 (0:1)
2020. aug. 22. 04:30
Juárez - Club León
0:0
2020. aug. 22. 13:00
Umea FC - Norrby
1:1 (0:1)
2020. aug. 22. 17:30
GAIS Göteborg - Örgryte
0:0
2020. aug. 22. 17:30
Halmstad - Sundsvall
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 18:55
Siroki Brijeg - Borac Banja Luka
3:0 (2:0)
2020. aug. 22. 21:05
Zrinjski - Sloboda Tuzla
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 17:00
Tabor Sezana - Koper
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 19:00
Domzale - Bravo
1:2 (1:1)
2020. aug. 22. 20:45
Celje - NS Mura
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 22. 18:00
Karabakh - Sabah FK
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 22. 20:00
Cobh Ramblers - Longford
2:0 (1:0)

2020. aug. 22. 16:00
Tala'ea El Geish - Tanta
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 16:00
El Gounah - Masri Club
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 18:30
Al Masry - Misr Lel Makasa
0:2 (0:0)
2020. aug. 22. 21:00
Zamalek - Al Ahly
3:1 (1:0)
5 mérkőzés
2020. aug. 22. 14:00
Imereti - WIT Georgia II
0:0
2020. aug. 22. 14:00
Sulori Vani - Tbilisi City
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 14:00
Borjomi - Gareji
0:0
2020. aug. 22. 14:00
Egrisi - Gori
1:2 (0:0)
2020. aug. 22. 16:00
Merani Tbilisi II - Spaeri
1:5 (0:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 15:00
Tulevik - Nőmme Kalju
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 17:30
Kalev Tallinn - Tammeka
0:2 (0:1)
2020. aug. 22. 18:00
Kuressaare - Paide
0:4 (0:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 18:00
Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Haifa
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 19:30
Bnei Sakhnin - Maccabi Tel Aviv
0:2 (0:0)
2020. aug. 22. 20:00
Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 09:00
Wellington Phoenix - Perth Glory
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 10:15
Slavoj Vysehrad - Dukla Praha
0:3 (0:1)
2020. aug. 22. 17:00
Trinec - Lisen
2:3 (2:1)
2020. aug. 22. 17:00
Prostejov - Blansko
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 16:00
Hafnarfjördur - Kopavogur
4:0 (2:0)
2020. aug. 22. 16:00
KA Akureyri - Akranes
2:2 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2020. aug. 22. 18:30
Wiltz - Etzella Ettelbruck
2:1 (0:0)
2020. aug. 22. 19:00
UT Pétange - UNA Strassen
2:0 (0:0)
2020. aug. 22. 19:30
Swift Hesperange - Differdange
3:1 (0:0)
2020. aug. 22. 20:00
Fola Esch - Jeunesse Esch
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 22. 15:30
Vaasa - MP Mikkeli
2:2 (1:0)
2020. aug. 22. 16:00
KPV Kokkola - Gnistan
6:1 (3:0)
2020. aug. 22. 16:00
AC Kajaani - KTP Kotka
2:3 (1:2)
2020. aug. 22. 16:00
MyPa - SJK Akatemia
4:2 (3:0)
2020. aug. 22. 12:00
Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 12:00
Ehime - Omiya Ardija
2:1 (1:1)
2020. aug. 22. 12:00
Renofa Yamaguchi - Machida Zelvia
0:2 (0:1)
2020. aug. 22. 17:00
Primorje - Krsko
2:0 (1:0)
2020. aug. 22. 17:00
Bilje - Triglav
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 17:00
Fuzinar - Nafta
1:1 (1:0)
2020. aug. 22. 17:00
Beltinci - NS Drava
2:3 (2:3)
2020. aug. 22. 17:00
Roltek Dob - Jadran Dekani
4:1 (2:0)
2020. aug. 22. 18:30
NK Krka - Brda
4:0 (2:0)
2020. aug. 22. 19:00
Brezice - Radomlje
1:3 (0:2)
2020. aug. 22. 21:00
Moghreb Tétouan - FUS Rabat
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 23:00
Olympique Safi - Rapide Oued Zem
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 23:00
Hassania Agadir - Youssoufia Berrechid
2:0 (0:0)

Online játszótér
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 12:00
Tianjin Teda - Qingdao Huanghai
0:2 (0:2)
2020. aug. 22. 14:00
Beijing Guoan - Shanghai East Asia
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 15:30
Navbahor - Mash'al Mubarek
0:1 (0:1)
2020. aug. 22. 15:30
Buxoro - Surkhon
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 16:00
Metalourg - Qizilqum
1:2 (0:2)
2020. aug. 22. 15:30
Polokwane City - Highlands Park
1:1 (0:0)
2020. aug. 22. 18:00
Baroka - Chippa United
0:1 (0:1)
2020. aug. 22. 22:30
Cerro Porteno - 12 de Octubre
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 22. 17:00
Makedonija Gjorce Petrov - Shkendija
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 17:00
Renova - Akademija Pandev
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 22. 12:00
FK Astana - Okzhetpes
2:0 (1:0)
2020. aug. 22. 14:00
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 17:00
Kyzyl-Zhar - Shakter Karaganda
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 22. 15:00
Lokomotiv Daugavpils - Dobele Allegro
7:0 (0:0)
2020. aug. 22. 15:30
Leiknir Fáskrúdsfjördur - Fram Reykjavik
2:3 (0:1)
2020. aug. 22. 16:00
Magni Grenivik - ÍB Vestmannaeyja
0:0
2020. aug. 22. 16:00
UMF Grindavik - Thor Akureyri
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 18:00
Afturelding - Keflavík
2:2 (1:1)
2020. aug. 22. 15:00
Benfica U19 - Ajax U19
3:0 (1:0)
2020. aug. 22. 18:00
Salzburg U19 - Real Madrid U19
1:2 (0:2)

BODORRÓZSA LEVÉL TEA
2020. aug. 22. 17:30
Cibalia Vinkovci - Medimurje Cakovec
3:3 (3:1)
2020. aug. 22. 17:30
Radnik Sesvete - Opatija
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 17:30
Solin - Kustosija
1:2 (0:1)
2020. aug. 22. 10:30
Incheon - Suwon Blue Wings
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 12:00
Gwangju - FC Seoul
0:0
2020. aug. 22. 12:00
Busan I'Park - Pohang
2:1 (2:0)
2020. aug. 22. 13:00
Gangwon - Daegu
0:0
2020. aug. 22. 17:30
Jezero - Zeta
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 22. 16:00
Spartaks Jürmala - Liepaja
2:2 (0:0)
2020. aug. 22. 17:00
Slimane - Étoile Sahel
2:0 (1:0)
2020. aug. 22. 17:30
Ben Guerdane - CS Sfaxien
0:4 (0:1)
2020. aug. 22. 17:30
Bizertin - Club Africain Tunis
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 17:30
Métlaoui - Hammam-Lif
1:1 (0:1)
2020. aug. 22. 19:00
ES Tunis - Stade Tunisien
2:1 (2:0)
2020. aug. 22. 12:00
Bucheon 1995 - Gyeongnam
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 12:00
Chungnam Asan - Jeonnam Dragons
0:2 (0:1)
2020. aug. 22. 10:00
Timisoara - Ripensia Timisoara
2:2 (1:0)
2020. aug. 22. 11:00
Sementina - Lugano
0:9 (0:6)
2020. aug. 22. 11:00
FC Zürich - FC Schaffhausen
2:5 (1:2)
2020. aug. 22. 11:00
Belchatow - Skra Czestochowa
1:1 (1:1)
2020. aug. 22. 11:00
Tychy - Widzew Lódz
1:3 (0:2)
2020. aug. 22. 11:00
Bronshoj - AB Tarnby
0:2 (0:2)
2020. aug. 22. 11:00
Kapfenberg - Blau-Weiss Linz
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 12:00
Górnik Leczna - Znicz Pruszkow
0:1 (0:1)
2020. aug. 22. 12:00
Aalborg - Silkeborg
1:2 (0:1)
2020. aug. 22. 12:00
Eichede - Hamburger SV II
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 12:00
Wormatia Worms - Schott Mainz
4:1 (0:1)
2020. aug. 22. 12:00
Venlo - Team VVCS
2:2 (1:1)
2020. aug. 22. 12:30
Bedford Town - Wealdstone
1:3 (0:2)
2020. aug. 22. 13:00
Hoffenheim - Greuther Fürth
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 13:00
Sparta Rotterdam - NAC Breda
1:1 (1:0)
2020. aug. 22. 13:00
Bröndby - Naestved
3:1 (2:1)
2020. aug. 22. 13:00
Heimstetten - Bayern München II
2:7 (0:0)
2020. aug. 22. 13:00
Bonner - Viktoria Köln
1:6 (1:3)
2020. aug. 22. 13:00
Lyngby - Hvidovre
3:0 (1:0)
2020. aug. 22. 13:00
Vejle Boldklub - Viborg
3:4 (1:4)
2020. aug. 22. 13:00
Belchatow - Kalisz
0:0
2020. aug. 22. 13:00
Birmingham - Charlton Athletic
1:1 (1:1)
2020. aug. 22. 13:45
United of Manchester - Barrow
2:2 (1:0)
2020. aug. 22. 14:00
Mainz - Sandhausen
0:1 (0:1)
2020. aug. 22. 14:00
Aalen - Memmingen
6:0 (3:0)
2020. aug. 22. 14:00
Almere City - Groningen
1:1 (1:1)
2020. aug. 22. 14:00
Bamberg - Bayreuth
0:7 (0:3)
2020. aug. 22. 14:00
Fleetwood - Blackburn Rovers
1:4 (1:1)
2020. aug. 22. 14:00
Hallescher - Hannover 96 II
2:1 (1:1)
2020. aug. 22. 14:00
Nijmegen - Waalwijk
2:1 (2:1)
2020. aug. 22. 14:00
Queens Park - Wimbledon
3:0 (2:0)
2020. aug. 22. 14:00
Zaglebie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
0:2 (0:0)
2020. aug. 22. 14:00
Bayern Alzenau - Greuther Fürth II
2:2 (2:1)
2020. aug. 22. 14:00
Mainz II - Fortuna Düsseldorf II
4:3 (1:0)
2020. aug. 22. 14:00
Northampton - Leyton
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 14:00
Mansfield - Rotherham
0:3 (0:0)
2020. aug. 22. 14:00
Homberg - TuRU Düsseldorf
2:0 (2:0)
2020. aug. 22. 14:30
Dornbirn - Freiburg
1:8 (1:2)
2020. aug. 22. 14:30
Roda - Utrecht II
2:1 (0:1)
2020. aug. 22. 14:30
De Graafschap - Heracles
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 14:30
Cambuur - Dordrecht
4:2 (2:0)
2020. aug. 22. 14:30
Katwijk - Eindhoven
0:0*
2020. aug. 22. 14:30
Reading - Gillingham
2:1 (2:1)
2020. aug. 22. 14:30
Rijnsburgse - USV Hercules
3:0 (2:0)
2020. aug. 22. 15:00
1860 München - Regensburg
4:1 (2:1)
2020. aug. 22. 15:00
Preußen Münster - Jeddeloh
2:0 (2:0)
2020. aug. 22. 15:00
Darmstadt - Wehen Wiesbaden
1:2 (1:1)
2020. aug. 22. 15:00
Fortuna Düsseldorf - Bochum
1:0 (1:0)
2020. aug. 22. 15:00
Fremad Amager - HB Koge
2:1 (1:1)
2020. aug. 22. 15:00
Kaiserslautern II - TuS RW Koblenz
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 15:00
Lotte - Werder Bremen II
2:3 (0:0)
2020. aug. 22. 15:00
Nijkerk - GVVV
2:2 (1:1)
2020. aug. 22. 15:00
Lisburn Distillery - Newry City FC
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 15:30
Holstein Kiel - Wolfsburg
0:2 (0:0)
2020. aug. 22. 15:30
Duisburg - Borussia Dortmund
1:5 (1:3)
2020. aug. 22. 16:00
Salzburg - Ajax
1:4 (1:2)
2020. aug. 22. 16:00
Fenerbahce - Fatih Karagümrük
2:2 (1:1)
2020. aug. 22. 16:00
Tottenham - Ipswich
3:0 (3:0)
2020. aug. 22. 16:00
Blackpool - Everton
3:3 (3:2)
2020. aug. 22. 16:00
Stoke - Burton Albion
0:1 (0:1)
2020. aug. 22. 16:00
Austria Klagenfurt - Hartberg
3:1 (1:0)
2020. aug. 22. 16:00
Salford - Preston
1:3 (1:2)
2020. aug. 22. 16:00
Ards - Crusaders
0:1 (0:0)
2020. aug. 22. 16:00
Hamburger SV - Randers
1:2 (1:1)
2020. aug. 22. 16:00
Melksham - Chippenham
1:1 (0:1)
2020. aug. 22. 16:00
Brighouse - Scarborough
3:2 (2:1)
2020. aug. 22. 16:00
Gateshead - Sunderland AFC
1:3 (1:1)
2020. aug. 22. 16:00
Heybridge Swifts - Braintree
3:2 (2:2)
2020. aug. 22. 16:30
ASIL Lysi - Aris Limassol
2:3 (2:2)
2020. aug. 22. 16:30
PAEEK Kyrenia - Alki Oroklini
0:0
2020. aug. 22. 16:45
Borussia Dortmund - Feyenoord
1:3 (0:2)
2020. aug. 22. 17:00
Mönchengladbach - Paderborn
2:0 (0:0)
2020. aug. 22. 17:00
Hoffenheim - FC Nürnberg
2:5 (1:1)
2020. aug. 22. 17:00
LASK Linz - Karlsruhe
0:2 (0:1)
2020. aug. 22. 17:00
Sturm Graz - Lafnitz
2:1 (2:0)
2020. aug. 22. 17:00
Wacker Innsbruck - Unterhaching
0:3 (0:1)
2020. aug. 22. 17:00
Austria Wien - Juniors OÖ
6:0 (4:0)
2020. aug. 22. 17:00
Ried - Zwickau
2:2 (2:0)
2020. aug. 22. 17:00
Buchbach - 1860 München II
5:1 (0:0)
2020. aug. 22. 17:00
Admira - Amstetten
2:1 (1:0)
2020. aug. 22. 17:00
Altach - Heidenheim
2:0 (0:0)
2020. aug. 22. 17:00
Atlas Delmenhorst - Teutonia Ottensen
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 17:00
Augsburg II - FC Nürnberg II
0:3 (0:1)
2020. aug. 22. 17:00
Weiz - Grazer
3:3 (1:0)
2020. aug. 22. 17:00
Metz - Montpellier HSC
1:1 (0:1)
2020. aug. 22. 17:00
Irodotos - Ergotelis
2:1 (1:1)
2020. aug. 22. 17:30
Neuchatel Xamax FC - Servette
1:2 (1:2)
2020. aug. 22. 17:30
Union Berlin - 1. FC Köln
1:2 (0:2)
2020. aug. 22. 18:00
Liverpool - VfB Stuttgart
3:0 (2:0)
2020. aug. 22. 18:00
PSV Eindhoven - Eintracht Frankfurt
1:2 (0:0)
2020. aug. 22. 18:00
Twente - Go Ahead Eagles
2:0 (1:0)
2020. aug. 22. 18:00
Viktoria Köln - 1. FC Köln II
1:1 (1:0)
2020. aug. 22. 18:00
Marsa FC - Fgura United
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 19:00
Valencia - Castellón
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 19:30
Espanyol - Huesca
1:1 (1:1)
2020. aug. 22. 19:30
Betis - Cádiz
1:0 (0:0)
2020. aug. 22. 20:00
Den Haag - Vitesse
2:2 (1:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Tila
272
36 (13%)
83 (31%)
346
264
31 (12%)
95 (36%)
345
265
32 (12%)
91 (34%)
342
276
27 (10%)
102 (37%)
339
   Pelya
276
27 (10%)
102 (37%)
339
275
25 (9%)
106 (39%)
337
   Nadin
275
25 (9%)
106 (39%)
337
267
30 (11%)
92 (34%)
334
278
33 (12%)
83 (30%)
331
10. Xxy
270
22 (8%)
110 (41%)
330

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont