Főoldal » Meccsek » 2020. július 31.

Meccsek - 2020. július 31.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. július 31.)


1 mérkőzés
júl. 31. 21:10
Paris St. Germain - Lyon
0:0
10 mérkőzés
júl. 31. 21:00
Chievo - Pescara
1:0 (0:0)
júl. 31. 21:00
Livorno - Empoli
0:2 (0:1)
júl. 31. 21:00
Ascoli - Benevento
2:4 (0:3)
júl. 31. 21:00
Venezia - Perugia
3:1 (1:0)
júl. 31. 21:00
Frosinone - Pisa
1:1 (0:0)
júl. 31. 21:00
Entella - Cittadella
2:3 (2:2)
júl. 31. 21:00
Trapani - Crotone
2:0 (0:0)
júl. 31. 21:00
Cosenza 1914 - Juve Stabia
3:1 (2:1)
júl. 31. 21:00
Cremonese - Pordenone
2:2 (1:1)
júl. 31. 21:00
Salernitana - Spezia
1:2 (1:1)

1 mérkőzés
júl. 31. 20:30
Steaua Bukarest - CFR Cluj
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 31. 20:30
Thun - Basel
0:0
júl. 31. 20:30
Sion - BSC Young Boys
0:1 (0:1)
júl. 31. 20:30
Lugano - Servette
3:1 (1:1)
júl. 31. 20:30
Luzern - FC Zürich
2:1 (1:1)
júl. 31. 20:30
St. Gallen - Neuchatel Xamax FC
6:0 (4:0)
1 mérkőzés
júl. 31. 02:00
Philadelphia - Sporting Kansas City
3:1 (3:1)
3 mérkőzés
júl. 31. 19:00
Backa Topola - Vojvodina
2:2 (1:1)
júl. 31. 19:00
Spartak Subotica - Zlatibor Cajetina
3:0 (2:0)
júl. 31. 20:00
FK Mladost Lucani - Javor
2:1 (2:0)
júl. 31. 20:30
Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck
6:1 (1:0)
júl. 31. 20:30
Ried - FAC Team für Wien
9:0 (5:0)
júl. 31. 20:30
Austria Lustenau - Amstetten
1:3 (1:1)
júl. 31. 20:30
Vorwärts Steyr - Liefering
0:3 (0:2)
júl. 31. 20:30
Kapfenberg - Austria Wien II
0:3 (0:1)
júl. 31. 20:30
Grazer - Lafnitz
2:2 (0:2)
júl. 31. 20:30
Blau-Weiss Linz - Dornbirn
4:0 (2:0)
júl. 31. 20:30
Juniors OÖ - Horn
3:1 (1:0)
6 mérkőzés
júl. 31.
Waterford - St. Patricks
elhalasztva
júl. 31.
Derry City - Dundalk
elhalasztva
júl. 31.
Shelbourne - Cork City
elhalasztva
júl. 31.
Shamrock Rovers - Bohemian
elhalasztva
júl. 31. 18:45
Derry City - Sligo Rovers
0:2 (0:1)
júl. 31. 20:45
Dundalk - St. Patricks
1:1 (1:1)

júl. 31. 17:30
Slutsk - Shakhter Soligorsk
0:2 (0:1)
júl. 31. 19:30
Dinamo Brest - Vitebsk
1:0 (1:0)
júl. 31. 17:40
Warta Poznan - Radomiak Radom
2:0 (0:0)
júl. 31. 18:00
KFUM Oslo - Asane
0:0
júl. 31. 18:00
Ullensaker/Kisa - Ham-Kam
2:2 (1:1)
júl. 31. 18:00
Tromso - Stjördals-Blink
4:2 (1:2)
júl. 31. 18:00
Strommen - Sandnes Ulf
4:0 (2:0)
júl. 31. 18:00
Ranheim - Kongsvinger
3:2 (0:1)
júl. 31. 18:00
Sogndal - Raufoss
1:0 (1:0)
júl. 31. 18:00
Öygarden - Grorud
1:1 (1:0)
júl. 31. 20:30
Jerv - Lilleström
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
júl. 31. 19:00
Loo - Metsis
9:1 (6:0)
1 mérkőzés
júl. 31. 19:00
Telavi - Merani Tbilisi
0:0
2 mérkőzés
júl. 31. 18:00
Kalev Tallinn - Flora Tallinn
0:3 (0:2)
júl. 31. 18:30
Nőmme Kalju - Tammeka
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 31. 21:15
Valur - Akranes
elhalasztva
4 mérkőzés
júl. 31. 20:45
UC Dublin - Longford
0:0
júl. 31. 20:45
Galway United - Cabinteely
0:2 (0:1)
júl. 31. 20:45
Athlone - Wexford Youths
1:3 (1:1)

2 mérkőzés
júl. 31. 14:00
Dalian Aerbin - Henan Jianye
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 31.
FK Astana - Shakter Karaganda
elhalasztva
júl. 31.
Kyzyl-Zhar - Kairat Almaty
elhalasztva
júl. 31.
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy
elhalasztva
júl. 31.
Taraz - Zhetysu
elhalasztva
júl. 31.
Okzhetpes - Kaspiy Aktau
elhalasztva
júl. 31. 22:00
Sportivo Luqueno - River Plate
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 31. 21:00
Ballymena - Glentoran
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 17:00
Dacia-Buiucani - Speranta Nisporeni
0:3 (0:0)
júl. 31. 19:30
Milsami - Codru Lozova
3:1 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 31. 17:15
Tractor Sazi - Paykan
0:0
júl. 31. 18:00
Zob Ahan - Naft Masjed Soleyman
1:1 (0:1)
júl. 31. 18:15
Saipa - Machine Sazi
1:0 (0:0)
júl. 31. 18:30
Sanat Naft - Shahr Khodrou
1:1 (0:0)
júl. 31. 08:00
Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Tel Aviv
2:0 (0:0)
júl. 31. 08:30
Hapoel Ra'anana - Hapoel Hadera
2:3 (1:1)
júl. 31. 09:30
Arda Kardzhali - Pirin Blagoevgrad
0:2 (0:0)
júl. 31. 13:00
Usti nad Labem - Viktoria Plzen II
2:1 (1:1)
júl. 31. 15:00
Vitesse - Westerlo
4:2 (2:1)
júl. 31. 16:00
Bayern München - Olympique Marseille
1:0 (1:0)
júl. 31. 17:00
Blansko - Zbrojovka Brno
2:0 (0:0)
júl. 31. 17:00
Nimes - Grenoble
0:2 (0:0)
júl. 31. 17:00
Lorient - Brest
2:2 (0:2)
júl. 31. 17:00
Unicov - Prostejov
1:1 (0:1)
júl. 31. 17:00
Dunkerque - Quevilly
2:2 (0:1)
júl. 31. 17:30
Botev Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo
3:0 (1:0)
júl. 31. 18:00
AS Eupen - Sint-Truidense
2:2 (1:2)
júl. 31. 18:00
Hyeres - Montpellier HSC
3:1 (0:0)
júl. 31. 18:00
Botev Vratsa - Kariana Erden
3:1 (1:0)
júl. 31. 18:00
CSKA Szófia - Montana
2:3 (2:1)
júl. 31. 19:00
Leobendorf - First Vienna
1:3 (1:2)
júl. 31. 19:00
Nitra - Banik Ostrava
1:1 (0:0)
júl. 31. 19:00
Fehring - Gleisdorf
4:3 (2:2)
júl. 31. 19:30
Roda - Meerssen
2:3 (0:3)
júl. 31. 19:30
Oberneuland - Viktoria Berlin
2:4 (0:1)
júl. 31. 20:00
MVV - Den Haag
0:0
júl. 31. 20:00
Cham - Zug
2:0 (0:0)
júl. 31. 20:45
Hibernians Paola - Floriana
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
78
12 (15%)
24 (31%)
108
2. Rati
77
8 (10%)
29 (38%)
98
3. BeZo
79
8 (10%)
28 (35%)
96
81
7 (9%)
29 (36%)
93
79
10 (13%)
21 (27%)
92
79
7 (9%)
28 (35%)
91
7. Xxy
79
6 (8%)
30 (38%)
90
77
7 (9%)
27 (35%)
89
95
8 (8%)
24 (25%)
88
79
7 (9%)
26 (33%)
87

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont