Főoldal » Meccsek » 2020. július 29.

Meccsek - 2020. július 29.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. július 29.)


8 mérkőzés
2020. júl. 29. 19:30
Sampdoria - AC Milan
1:4 (0:1)
2020. júl. 29. 19:30
Lazio - Brescia
2:0 (1:0)
2020. júl. 29. 19:30
Hellas Verona - SPAL
3:0 (2:0)
2020. júl. 29. 19:30
Sassuolo - Genoa
5:0 (2:0)
2020. júl. 29. 19:30
Udinese - Lecce
1:2 (1:1)
2020. júl. 29. 21:45
Cagliari - Juventus
2:0 (2:0)
2020. júl. 29. 21:45
Torino - AS Roma
2:3 (1:2)
2020. júl. 29. 21:45
Fiorentina - Bologna
4:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. júl. 29. 20:45
Brentford - Swansea
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
2020. júl. 29. 16:00
Chindia Targoviste - Academica Clinceni
3:1 (1:0)
2020. júl. 29. 18:00
Hermannstadt - Viitorul Constanta
2:0 (0:0)

1 mérkőzés
2020. júl. 29. 20:30
Trabzonspor - Alanyaspor
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2020. júl. 29. 18:30
Kolos Kovalivka - Illichivets
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. júl. 29. 02:00
Columbus Crew - Minnesota United
1:1 (0:1)
2020. júl. 29. 04:30
Portland Timbers - FC Cincinnati
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2020. júl. 29. 20:00
Aarhus - Odense BK
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
2020. júl. 29. 18:00
Stromsgodset - Brann
3:1 (1:0)
2020. júl. 29. 18:00
Kristiansund - Sandefjord
3:1 (0:1)
2020. júl. 29. 18:00
Sarpsborg 08 - Haugesund
0:0
2020. júl. 29. 18:00
Mjondalen - Odd Grenland
0:2 (0:1)
2020. júl. 29. 18:00
Aalesund - Start
3:2 (1:2)
2020. júl. 29. 20:30
Molde - Valerenga
4:1 (1:0)
5 mérkőzés
2020. júl. 29. 17:45
Luftëtari Gjirokastër - Kukësi
2:5 (0:2)
2020. júl. 29. 17:45
Vllaznia - Flamurtari Vlorë
1:1 (0:0)
2020. júl. 29. 19:00
KF Tiranë - Bylis Ballsh
1:1 (1:0)
2020. júl. 29. 20:45
Skenderbeu - Partizani Tirana
4:1 (2:0)
2020. júl. 29. 20:45
Teuta Durres - Laci
2:3 (1:2)
2020. júl. 29. 19:00
Norrby - AFC Eskilstuna
0:0
2020. júl. 29. 19:00
GAIS Göteborg - Ljungskile
1:1 (1:1)
2020. júl. 29. 19:00
Västeras SK - Halmstad
2:3 (1:1)
2020. júl. 29. 19:00
Degerfors - Öster
3:1 (3:1)
2020. júl. 29. 19:00
Dalkurd - Örgryte
0:0
2020. júl. 29. 19:00
Jönköpings Södra - Sundsvall
3:3 (2:1)

1 mérkőzés
2020. júl. 29. 02:00
Monterrey - Toluca
3:1 (2:0)
11 mérkőzés
2020. júl. 29. 18:00
Raplamaa - Eston Villa II
0:0
2020. júl. 29. 18:00
Noorus-96 - Hell Hunt
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
2020. júl. 29. 18:00
Olympic Tallin - Poseidon
1:2 (0:0)
2020. júl. 29. 18:00
Imavere - Warrior
5:1 (0:0)
2020. júl. 29. 18:00
TJK Legion - Here for Beer
9:0 (0:0)
2020. júl. 29. 18:00
Paide - Eyjafjallajökull
24:0 (0:0)
2020. júl. 29. 18:30
FCI Levadia - Kohtla-Nőmme
6:0 (0:0)
2020. júl. 29. 19:30
Rumori Calcio II - Lootos Polva
3:0 (1:0)
2020. júl. 29. 19:35
Pohja-Tallinna - Jögeva Wolves
4:2 (0:0)
2020. júl. 29. 19:45
Pocarr - Viimsi Igiliikur
3:0 (0:0)
2020. júl. 29. 20:00
FC Kohvile - JK 32.KK
9:0 (0:0)
2020. júl. 29. 11:30
Melbourne Victory - Brisbane Roar
1:2 (0:0)
2020. júl. 29. 17:00
B36 Torshavn - Vikingur Gota
4:2 (2:2)
11 mérkőzés
2020. júl. 29. 12:00
Tokyo Verdy - Albirex Niigata
1:1 (0:0)
2020. júl. 29. 12:00
Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki
1:2 (0:1)
2020. júl. 29. 12:00
Fagiano Okayama - Kyoto Sanga
1:1 (1:0)
2020. júl. 29. 12:00
Avispa Fukuoka - Ehime
1:1 (0:0)
2020. júl. 29. 12:00
Mito Hollyhock - Ventforet Kofu
2:2 (1:2)
2020. júl. 29. 12:00
Zweigen Kanazawa - Omiya Ardija
0:1 (0:1)
2020. júl. 29. 12:00
Montedio Yamagata - JEF United
0:0
2020. júl. 29. 12:00
Giravanz Kitakyushu - Tokushima Vortis
2:0 (2:0)
2020. júl. 29. 12:00
Matsumoto Yamaga - Machida Zelvia
0:2 (0:1)
2020. júl. 29. 12:00
Ryukyu - Jubilo Iwata
2:2 (1:0)
2020. júl. 29. 12:00
Thespa Kusatsu - Tochigi
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
2020. júl. 29. 12:00
Seongnam Ilhwa - Suwon Blue Wings
1:0 (0:0)
2020. júl. 29. 12:00
Busan I'Park - Jeonbuk
1:5 (1:1)
2020. júl. 29. 12:30
Ulsan Hyundai - Gangwon
3:0 (0:0)
2020. júl. 29. 12:30
FC Seoul - Pohang
1:5 (1:2)
1 mérkőzés
2020. júl. 29. 14:00
Liepajas FS - Jakabpils
1:4 (0:0)
1 mérkőzés
2020. júl. 29. 17:00
Rigas FS - Valmieras
5:2 (2:1)
1 mérkőzés
2020. júl. 29. 20:30
Inter Club d'Escaldes - FC Santa Coloma
2:0 (0:0)
2020. júl. 29. 10:30
Trinec - Sigma Olomouc II
6:0 (3:0)
2020. júl. 29. 10:30
Slavia Praha II - Hradec Králové II
1:0 (0:0)
2020. júl. 29. 15:00
Fortuna Köln - Elversberg
3:1 (1:1)
2020. júl. 29. 15:45
Cherno More Varna - Sozopol
2:0 (1:0)
2020. júl. 29. 16:00
LASK Linz - FK Senica
0:2 (0:0)
2020. júl. 29. 16:30
Kisvárda - Zlate Moravce
2:0 (0:0)
2020. júl. 29. 17:00
Doxa Katokopia - Paralimni
4:0 (0:0)
2020. júl. 29. 17:00
Ermis Aradippou - ASIL Lysi
1:1 (0:0)
2020. júl. 29. 17:00
Grenoble - Bourg-Péronnas
0:1 (0:0)
2020. júl. 29. 17:00
Chrudim - FK Pardubice
3:2 (3:1)
2020. júl. 29. 17:00
Sigma Olomouc - Slovan Rosice
1:0 (1:0)
2020. júl. 29. 17:00
Pirin Razlog - Marek Dupnitza
2:2 (1:1)
2020. júl. 29. 17:00
Oborishte - Gigant Saedinenie
3:6 (2:3)
2020. júl. 29. 17:00
Aswan - Wadi Degla
2:3 (0:0)
2020. júl. 29. 17:30
Slovácko - Slovan Bratislava
4:3 (2:2)
2020. júl. 29. 17:30
Auda - Pafos FC
0:1 (0:0)
2020. júl. 29. 17:45
Cherno More Varna - PFK Dobrudzha
0:3 (0:1)
2020. júl. 29. 18:00
Le Puy - Troyes
0:3 (0:2)
2020. júl. 29. 18:00
Olympiakos Pireus - Omonia Nikosia
3:0 (2:0)
2020. júl. 29. 18:00
Rouen - Beauvais
0:1 (0:1)
2020. júl. 29. 18:00
Carl Zeiss Jena - Bamberg
6:4 (4:2)
2020. júl. 29. 18:00
Olympiakos Nicosia - APOEL Nikosia
2:3 (1:2)
2020. júl. 29. 18:00
Táborsko - Znojmo
4:1 (1:1)
2020. júl. 29. 18:00
Tsarsko Selo - CSKA Szófia
1:2 (1:2)
2020. júl. 29. 18:00
AEK Larnaka - Karmiotissa
4:4 (1:1)
2020. júl. 29. 18:00
Apollon Limassol - Aris Limassol
5:0 (1:0)
2020. júl. 29. 18:00
Schwarz-Weiss Essen - Rot-Weiss Essen
0:2 (0:0)
2020. júl. 29. 18:00
Sokol Hostoun - Meteor Praha
2:1 (0:1)
2020. júl. 29. 18:00
Créteil - Auxerre
0:3 (0:1)
2020. júl. 29. 18:00
Sparta Kutná Hora - Zenit Cáslav
1:2 (1:1)
2020. júl. 29. 18:00
Zamalek - Tala'ea El Geish
1:1 (1:1)
2020. júl. 29. 18:00
Trnje - Vrapce
5:0 (3:0)
2020. júl. 29. 18:00
Tsarsko Selo - CSKA 1948 Sofia
1:2 (1:2)
2020. júl. 29. 18:30
Westfalia Herne - Borussia Dortmund II
0:1 (0:1)
2020. júl. 29. 18:30
Omladinac Vranjic - Solin
1:0 (0:0)
2020. júl. 29. 19:00
Budapest Honvéd - Siófok
0:3 (0:0)
2020. júl. 29. 19:00
FUS Rabat - Olympique Khouribga
1:1 (1:1)
2020. júl. 29. 19:00
Ankerbrot - Favoritner
1:4 (0:2)
2020. júl. 29. 19:30
Differdange - Fola Esch
4:2 (1:2)
2020. júl. 29. 19:30
Schermbeck - FC Bocholt
1:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
105
11 (10%)
40 (38%)
135
105
7 (7%)
47 (45%)
129
105
9 (9%)
42 (40%)
129
4. AltT
105
7 (7%)
46 (44%)
127
105
6 (6%)
48 (46%)
126
   Elbran 2
105
6 (6%)
48 (46%)
126
105
9 (9%)
40 (38%)
125
105
8 (8%)
41 (39%)
122
102
7 (7%)
43 (42%)
121
105
5 (5%)
47 (45%)
119

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont