Főoldal » Meccsek » 2020. április 10.

Meccsek - 2020. április 10.



1 mérkőzés
1 mérkőzés
ápr. 10.
Groningen - Heerenveen
elhalasztva
12 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Millwall - Middlesbrough
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Birmingham - Swansea
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Bristol City - Hull
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Brentford - Charlton Athletic
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Cardiff - Blackburn Rovers
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Leeds United - Stoke
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Luton - Barnsley
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Nottingham Forest - Fulham
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Reading - Huddersfield
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Sheffield Wednesday - Preston
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
West Bromwich - Derby
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Wigan - Queens Park
elhalasztva

3 mérkőzés
ápr. 10. 00:00
Jorge Wilstermann - Penarol
elhalasztva
ápr. 10. 02:00
Independiente Medellín - Boca Juniors
elhalasztva
ápr. 10. 04:00
Delfin - Santos
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Clermont - Chambly
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Troyes - Nancy
elhalasztva
11 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Oxford United - Bristol Rovers
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Wimbledon - Sunderland AFC
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Accrington Stanley - Fleetwood
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Blackpool - Rochdale
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Burton Albion - Shrewsbury
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Gillingham - Coventry
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Ipswich - Bolton Wanderers
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Lincoln City - Doncaster
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Rotherham - Portsmouth
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Southend - Wycombe
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 10. 19:00
NK Gorica - Dinamo Zágráb
elhalasztva
ápr. 10.
Cambuur - De Graafschap
elhalasztva
ápr. 10.
Dordrecht - Volendam
elhalasztva
ápr. 10.
Helmond - Utrecht II
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
NAC Breda - Eindhoven
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Nijmegen - Excelsior Rotterdam
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Almere City - Ajax II
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Telstar - Den Bosch
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Alkmaar II - Go Ahead Eagles
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Roda - PSV Eindhoven II
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Top Oss - MVV
elhalasztva

12 mérkőzés
ápr. 10.
Swindon - Cheltenham
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Crawley - Leyton
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Crewe - Newport
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Exeter - Morecambe
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Forest Green Rovers - Bradford
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Northampton - Colchester
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Oldham - Cambridge United
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Port Vale - Grimsby
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Salford - Carlisle
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Scunthorpe - Macclesfield
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Stevenage - Mansfield
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Walsall - Plymouth
elhalasztva
ápr. 10. 17:00
Marokkó - Ruanda
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Uganda - Togo
elhalasztva
ápr. 10.
Grazer - Wacker Innsbruck
elhalasztva
ápr. 10.
Lafnitz - FAC Team für Wien
elhalasztva
ápr. 10.
Kapfenberg - Horn
elhalasztva
ápr. 10.
Blau-Weiss Linz - Juniors OÖ
elhalasztva
ápr. 10. 19:10
Vorwärts Steyr - Amstetten
elhalasztva
ápr. 10. 19:10
Ried - Austria Wien II
elhalasztva
ápr. 10. 19:10
Liefering - Dornbirn
elhalasztva

4 mérkőzés
ápr. 10. 20:45
Derry City - Dundalk
elhalasztva
ápr. 10. 20:45
Shelbourne - Cork City
elhalasztva
ápr. 10. 20:45
Waterford - St. Patricks
elhalasztva
ápr. 10. 21:00
Shamrock Rovers - Bohemian
elhalasztva
ápr. 10. 18:00
Neman Grodno - Belshina
1:1 (1:0)
ápr. 10. 17:00
Örgryte - Öster
elhalasztva
12 mérkőzés
ápr. 10.
Chesterfield - Stockport
elhalasztva
ápr. 10.
Chorley - Notts
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Bromley - Maidenhead
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Eastleigh - Solihull Moors
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Ebbsfleet - Boreham Wood
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Halifax - Barrow
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Harrogate Town - Fylde
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Sutton - Aldershot
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Torquay - Barnet
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Woking - Dover Athletic
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Yeovil - Dagenham & Redbridge
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Wrexham - Hartlepool
elhalasztva
3 mérkőzés
ápr. 10.
Ittihad Kalba - Al Dhafra
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Al Khaleej - Al-Wahda
elhalasztva
ápr. 10. 18:45
Al-Wasl Dubai - Al-Ahli Dubai
elhalasztva

ápr. 10.
Al Ittifaq - Al Feiha
elhalasztva
ápr. 10.
Damak - Al Faisaly
elhalasztva
4 mérkőzés
ápr. 10.
Cabinteely - UC Dublin
elhalasztva
ápr. 10.
Galway United - Bray Wanderers
elhalasztva
ápr. 10.
Wexford Youths - Drogheda
elhalasztva
ápr. 10. 20:45
Athlone - Shamrock Rovers II
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 10.
Tianjin Teda - Jiangsu Suning
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 10. 17:15
Al Sailiya - Al Shahaniya
elhalasztva
ápr. 10. 19:25
Al Ahli Doha - Al-Sadd
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 10. 16:00
Spartaks Jürmala - Ventspils
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 10. 22:00
Cajamarca - Sport Boys
elhalasztva
ápr. 10. 16:30
Rude Zágráb - Cibalia Vinkovci
elhalasztva
ápr. 10. 16:30
Sibenik - Medimurje Cakovec
elhalasztva
ápr. 10. 16:30
Dubrava - Hrvatski Dragovoljac
elhalasztva
ápr. 10. 16:30
Bijelo Brdo - Dinamo Zágráb II
elhalasztva
ápr. 10. 16:30
Croatia Zmijavci - Radnik Sesvete
elhalasztva
ápr. 10. 16:30
Kustosija - Solin
elhalasztva
ápr. 10. 16:30
Hajduk Split II - Osijek II
elhalasztva
ápr. 10. 16:30
Dugopolje - Orijent 1919
elhalasztva
ápr. 10. 20:00
Maritzburg United - Bidvest Wits
elhalasztva
ápr. 10.
Pennarossa - San Giovanni
elhalasztva
ápr. 10.
Faetano - Cosmos
elhalasztva
ápr. 10. 21:15
Domagnano - Fiorentino
elhalasztva
4 mérkőzés
ápr. 10. 14:30
Machine Sazi - Gol Gohar
elhalasztva
ápr. 10. 14:30
Paykan - Pars Jam Bushehr
elhalasztva
ápr. 10. 15:30
Foolad Khuzestan - Zob Ahan
elhalasztva
ápr. 10. 16:20
Shahin Bushehr - Saipa
elhalasztva
ápr. 10. 13:00
Landskrona - Eskilsminne
5:0 (3:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
8
1 (12%)
1 (12%)
7
   AltT
126
1 (1%)
1 (1%)
7
   Nadin
126
1 (1%)
1 (1%)
7
   Pali56
2
1 (50%)
1 (50%)
7
122
1 (1%)
1 (1%)
7
4
1 (25%)
0 (0%)
5
   Zolika2
1
1 (100%)
0 (0%)
5
21
0 (0%)
2 (10%)
4
7
0 (0%)
1 (14%)
2
   Baloghi
31
0 (0%)
1 (3%)
2

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont