Főoldal » Meccsek » 2020. április 8.

Meccsek - 2020. április 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. április 8.)


1 mérkőzés
ápr. 8. 18:45
Alkmaar - Feyenoord
elhalasztva
6 mérkőzés
ápr. 8. 00:15
Barcelona SC - Flamengo RJ
elhalasztva
ápr. 8. 00:15
Tigre - Club Bolívar
elhalasztva
ápr. 8. 02:30
Atlético Junior - Independiente
elhalasztva
ápr. 8. 02:30
Quito - Sao Paulo
elhalasztva
ápr. 8. 02:30
Deportivo Binacional - River Plate
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 8. 18:00
Bayern München II - Zwickau
elhalasztva

10 mérkőzés
ápr. 8.
Chertanovo Moszkva - Armavir
elhalasztva
ápr. 8.
Olimpiyets - Luch-Energia
elhalasztva
ápr. 8.
Fakel - Rotor Volgograd
elhalasztva
ápr. 8.
Szpartak Moszkva II - Tomsk
elhalasztva
ápr. 8.
Shinnik - Neftekhimik
elhalasztva
ápr. 8.
Chayka - Khimki
elhalasztva
4 mérkőzés
ápr. 8. 18:00
Kamerun - Mali
elhalasztva
ápr. 8. 20:00
Burkina Faso - Zimbabwe
elhalasztva
4 mérkőzés
ápr. 8. 15:30
Besëlidhja Lezhë - KF Tiranë
elhalasztva
ápr. 8. 15:30
Teuta Durres - Vllaznia
elhalasztva
ápr. 8. 15:30
Kukësi - Apolonia Fier
elhalasztva
ápr. 8. 15:30
Skenderbeu - Bylis Ballsh
elhalasztva
ápr. 8. 11:35
Melbourne Victory - Beijing Guoan
elhalasztva
ápr. 8. 12:30
Suwon Blue Wings - Johor FC
elhalasztva
ápr. 8. 14:30
Chiangrai United - FC Seoul
elhalasztva

3 mérkőzés
ápr. 8. 16:00
Olympiakos Nicosia - Paphos FC
elhalasztva
ápr. 8. 16:00
Nea Salamina - Doxa Katokopia
elhalasztva
ápr. 8. 16:00
Ethnikos Achna - Enosis
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 8. 16:30
Slavia Mozyr - BATE Borisov
1:0 (1:0)
ápr. 8. 18:30
Dinamo Brest - Shakhter Soligorsk
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 8.
NS Mura - Aluminij
elhalasztva
ápr. 8.
Nafta - Radomlje
elhalasztva
8 mérkőzés
ápr. 8. 12:00
Yokohama FC - Sagan Tosu
elhalasztva
ápr. 8. 12:00
Matsumoto Yamaga - Urawa Red Diamonds
elhalasztva
ápr. 8. 12:00
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai
elhalasztva
ápr. 8. 12:00
Shimizu - Nagoya Grampus
elhalasztva
ápr. 8. 12:00
Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare
elhalasztva
ápr. 8. 12:00
Gamba Osaka - Oita Trinita
elhalasztva
ápr. 8. 12:00
Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 8.
Club Tijuana - Monterrey
elhalasztva
5 mérkőzés
ápr. 8.
Samtredia - Dinamo Tbilisi
elhalasztva
ápr. 8.
Chikhura - Merani Tbilisi
elhalasztva
ápr. 8. 15:00
Torpedo Kutaisi - Saburtalo
elhalasztva
ápr. 8. 15:00
Dila Gori - Dinamo Batumi
elhalasztva
ápr. 8. 15:00
Lokomotiv Tbilisi - Telavi
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 8. 19:00
Vejle Boldklub - Hvidovre
elhalasztva
ápr. 8. 19:00
Kolding - Roskilde
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 8.
Struga - Shkendija
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 8. 18:00
Jelgava - Riga
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 8. 21:00
Inter Club d'Escaldes - Sant Julia
elhalasztva
ápr. 8. 19:30
Cape Town City - Mamelodi Sundowns
elhalasztva
ápr. 8. 20:45
Tre Fiori - Tre Penne
elhalasztva
ápr. 8. 20:45
Folgore / Falciano - La Fiorita
elhalasztva
ápr. 8. 17:00
Naftan Novopolotsk - Polotsk
5:1 (3:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
5
1 (20%)
1 (20%)
7
72
1 (1%)
1 (1%)
7
6
1 (17%)
0 (0%)
5
   Drufusz
43
1 (2%)
0 (0%)
5
   Dzocsa
8
1 (12%)
0 (0%)
5
25
1 (4%)
0 (0%)
5
   Pelya
6
1 (17%)
0 (0%)
5
   Réhef
3
1 (33%)
0 (0%)
5
   Xxy
6
1 (17%)
0 (0%)
5
   Zoli54
44
1 (2%)
0 (0%)
5

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont