Főoldal » Meccsek » 2020. március 25.

Meccsek - 2020. március 25.



9 mérkőzés
márc. 25. 00:00
Western Mass Pioneers - Portland Phoenix
elhalasztva
márc. 25. 00:30
Virginia United - Christos
elhalasztva
márc. 25. 01:00
Chicago FC United - Minneapolis City
elhalasztva
márc. 25. 01:00
Tulsa Athletic - Fort Worth Vaqueros
elhalasztva
márc. 25. 02:00
ASC San Diego - Chula Vista
elhalasztva
márc. 25. 03:30
Cal - Ventura County Fusion
elhalasztva
márc. 25. 21:00
The Villages - Tormenta II
elhalasztva
márc. 25.
Gubbio - Piacenza
elhalasztva
márc. 25.
Vicenza - Triestina
elhalasztva
márc. 25.
Carpi - Arzignano Valchiampo
elhalasztva
márc. 25.
Fano - Modena
elhalasztva
márc. 25.
Feralpisalo - Ravenna
elhalasztva
márc. 25.
Imolese - Vis Pesaro
elhalasztva
márc. 25.
Rimini - Sambenedettese
elhalasztva
márc. 25.
Südtirol - Padova
elhalasztva
márc. 25.
Virtus Verona - Fermana
elhalasztva
márc. 25.
Reggio Audace - Cesena
elhalasztva

márc. 25.
Sicula Leonzio - Catania
elhalasztva
márc. 25.
Casertana - Reggina
elhalasztva
márc. 25.
Potenza - Avellino
elhalasztva
márc. 25.
Viterbese Castrense - Monopoli
elhalasztva
márc. 25.
Catanzaro - Cavese
elhalasztva
márc. 25.
Paganese - Ternana
elhalasztva
márc. 25.
Rende - Virtus Francavilla
elhalasztva
márc. 25.
Rieti - Vibonese
elhalasztva
márc. 25.
Teramo - Picerno
elhalasztva
márc. 25.
Bari - Bisceglie
elhalasztva
márc. 25. 10:00
Dánia U17 - Szerbia U17
elhalasztva
márc. 25. 13:00
Ausztria U17 - Portugália U17
elhalasztva
márc. 25. 13:00
Svájc U17 - Horvátország U17
elhalasztva
márc. 25. 14:00
Wales U17 - Lengyelország U17
elhalasztva
márc. 25. 14:00
Olaszország U17 - Montenegro U17
elhalasztva
márc. 25. 15:00
Írország U17 - Csehország U17
elhalasztva
márc. 25. 15:30
Anglia U17 - Grúzia U17
elhalasztva
márc. 25. 16:00
Oroszország U17 - Finnország U17
elhalasztva
márc. 25. 16:00
Svédország U17 - Norvégia U17
elhalasztva
márc. 25. 16:00
Törökország U17 - Ukrajna U17
elhalasztva
márc. 25. 17:00
Spanyolország U17 - Izrael U17
elhalasztva
márc. 25. 18:00
Németország U17 - Hollandia U17
elhalasztva
márc. 25. 19:00
Románia U17 - Belgium U17
elhalasztva
márc. 25. 20:00
Skócia U17 - Szlovákia U17
elhalasztva
márc. 25. 20:15
Franciaország U17 - Magyarország U17
elhalasztva

márc. 25.
Olbia - Arezzo
elhalasztva
márc. 25.
Pontedera - AlbinoLeffe
elhalasztva
márc. 25.
Alessandria - Aurora Pro Patria
elhalasztva
márc. 25.
Carrarese - Monza
elhalasztva
márc. 25.
Como - Novara
elhalasztva
márc. 25.
Giana Erminio - Pro Vercelli
elhalasztva
márc. 25.
Gozzano - Siena
elhalasztva
márc. 25.
Pistoiese - Juventus II
elhalasztva
márc. 25.
Renate - Lecco
elhalasztva
márc. 25.
Pergolettese - Pianese
elhalasztva
márc. 25. 12:00
Izland U19 - Norvégia U19
elhalasztva
márc. 25. 12:00
Portugália U19 - Szlovákia U19
elhalasztva
márc. 25. 14:00
Anglia U19 - Lettország U19
elhalasztva
márc. 25. 14:00
Ausztria U19 - Szerbia U19
elhalasztva
márc. 25. 14:00
Németország U19 - Wales U19
elhalasztva
márc. 25. 15:00
Franciaország U19 - Skócia U19
elhalasztva
márc. 25. 15:00
Olaszország U19 - Szlovénia U19
elhalasztva
márc. 25. 15:00
Horvátország U19 - Törökország U19
elhalasztva
márc. 25. 17:00
Svájc U19 - Csehország U19
elhalasztva
márc. 25. 18:00
Dánia U19 - Ukrajna U19
elhalasztva
márc. 25. 18:00
Grúzia U19 - Oroszország U19
elhalasztva
márc. 25. 19:00
Hollandia U19 - Finnország U19
elhalasztva
márc. 25. 19:30
Bulgária U19 - Belgium U19
elhalasztva

márc. 25. 12:00
Giresunspor - Istanbulspor
elhalasztva
2 mérkőzés
márc. 25.
Arys - Aktobe
elhalasztva
márc. 25.
Didara Sidikbeka - Ruzaevka
elhalasztva
2 mérkőzés
márc. 25.
Al Ahli Doha - Al-Sadd
elhalasztva
márc. 25.
Al-Rayyan - Al Arabi Doha
elhalasztva
10 mérkőzés
3 mérkőzés
márc. 25.
Real Monarchs - Austin Bold
elhalasztva
márc. 25.
Sacramento Republic - Reno 1868
elhalasztva
márc. 25. 21:00
Alajuelense - AD San Carlos
elhalasztva
márc. 25. 21:00
Limón - UCR
elhalasztva
márc. 25. 21:00
Santos Guápiles - Saprissa
elhalasztva
márc. 25. 21:00
Pérez Zeledón - Cartaginés
elhalasztva
márc. 25. 21:00
Jicaral - Grecia
elhalasztva
márc. 25. 21:00
Herediano - Guadalupe
elhalasztva