Főoldal » Meccsek » 2020. február 8.

Meccsek - 2020. február 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. február 8.)


4 mérkőzés
2020. febr. 8. 13:00
Levante - Leganés
2:0 (2:0)
2020. febr. 8. 16:00
Getafe - Valencia
3:0 (0:0)
2020. febr. 8. 18:30
Valladolid - Villarreal
1:1 (1:0)
2020. febr. 8. 21:00
Atlético Madrid - Granada
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 13:30
Everton - Crystal Palace
3:1 (1:0)
2020. febr. 8. 18:30
Brighton & Hove Albion - Watford
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
2020. febr. 8. 17:00
Diósgyőr - Debreceni VSC
1:2 (1:2)
2020. febr. 8. 17:00
Fehérvár - Mezőkövesd
2:1 (2:1)
2020. febr. 8. 17:00
Budapest Honvéd - ZTE
2:0 (1:0)
2020. febr. 8. 17:00
Paks - Puskás Akadémia
0:2 (0:1)
2020. febr. 8. 17:00
Kisvárda - Kaposvár
5:3 (1:1)

3 mérkőzés
2020. febr. 8. 15:00
Fiorentina - Atalanta
1:2 (1:0)
2020. febr. 8. 18:00
Torino - Sampdoria
1:3 (0:0)
2020. febr. 8. 20:45
Hellas Verona - Juventus
2:1 (0:0)
6 mérkőzés
2020. febr. 8. 15:30
Hertha BSC - Mainz
1:3 (0:1)
2020. febr. 8. 15:30
Schalke 04 - Paderborn
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 15:30
Freiburg - Hoffenheim
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 15:30
Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf
1:1 (0:1)
2020. febr. 8. 15:30
Werder Bremen - Union Berlin
0:2 (0:0)
2020. febr. 8. 18:30
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
4:3 (2:2)
6 mérkőzés
2020. febr. 8. 17:30
Olympique Marseille - Toulouse
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 20:00
Amiens SC - AS Monaco
1:2 (1:0)
2020. febr. 8. 20:00
Metz - Bordeaux
1:2 (1:0)
2020. febr. 8. 20:00
Dijon - Nantes
3:3 (2:2)
2020. febr. 8. 20:00
Nice - Nimes
1:3 (1:1)
2020. febr. 8. 20:00
Stade Rennes - Brest
0:0
2020. febr. 8. 13:00
VfB Stuttgart - Aue
3:0 (2:0)
2020. febr. 8. 13:00
Hamburger SV - Karlsruhe
2:0 (0:0)
2020. febr. 8. 13:00
Osnabrück - FC Nürnberg
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
2020. febr. 8. 18:30
Groningen - Vitesse
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 19:45
PSV Eindhoven - Willem II
3:0 (1:0)
2020. febr. 8. 19:45
Heerenveen - Venlo
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 20:45
Waalwijk - Zwolle
0:0

2020. febr. 8. 16:00
Extremadura - Tenerife
2:4 (0:2)
2020. febr. 8. 16:00
Girona - Huesca
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 18:15
Las Palmas - Cádiz
1:2 (0:1)
2020. febr. 8. 21:00
Zaragoza - Fuenlabrada
0:0
10 mérkőzés
2020. febr. 8. 13:30
Wigan - Preston
1:2 (0:1)
2020. febr. 8. 14:30
Barnsley - Sheffield Wednesday
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 16:00
Blackburn Rovers - Fulham
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Brentford - Middlesbrough
3:2 (1:0)
2020. febr. 8. 16:00
Swansea - Derby
2:3 (0:1)
2020. febr. 8. 16:00
Huddersfield - Queens Park
2:0 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Luton - Cardiff
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Reading - Hull
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Stoke - Charlton Athletic
3:1 (1:1)
2020. febr. 8. 18:30
Nottingham Forest - Leeds United
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
2020. febr. 8. 15:00
Crotone - Cremonese
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 15:00
Cittadella - Empoli
1:2 (1:1)
2020. febr. 8. 15:00
Venezia - Frosinone
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 15:00
Pordenone - Livorno
2:2 (1:0)
2020. febr. 8. 18:00
Perugia - Spezia
0:3 (0:1)
2020. febr. 8. 16:30
Famalicao - Guimaraes
0:7 (0:2)
2020. febr. 8. 16:30
Belenenses - Santa Clara
0:2 (0:2)
2020. febr. 8. 19:00
Braga - Gil Vicente
2:2 (2:0)
2020. febr. 8. 21:30
FC Porto - Benfica
3:2 (3:1)

2020. febr. 8. 15:00
Guingamp - Lorient
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
2020. febr. 8. 19:00
Gaz Metan Medias - CFR Cluj
0:0
4 mérkőzés
2020. febr. 8. 12:00
Konyaspor - Denizlispor
0:0
2020. febr. 8. 15:00
Besiktas - Gazisehir Gaziantep
3:0 (0:0)
2020. febr. 8. 15:00
Genclerbirligi - Trabzonspor
0:2 (0:0)
2020. febr. 8. 18:00
Fenerbahce - Alanyaspor
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
2020. febr. 8. 18:00
Sporting Charleroi - Zulte-Waregem
4:0 (1:0)
2020. febr. 8. 20:00
Cercle Brugge - Mechelen
3:2 (2:1)
2020. febr. 8. 20:00
Sint-Truidense - AS Eupen
5:2 (3:2)
2020. febr. 8. 20:30
Mouscron-Péruwelz - KV Oostende
3:1 (0:1)
6 mérkőzés
2020. febr. 8. 13:30
Hamilton - Rangers FC
1:4 (1:1)
2020. febr. 8. 16:00
Inverness - Livingston
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
St. Mirren - Motherwell
1:1 (0:1)
2020. febr. 8. 16:00
Ayr - St. Johnstone
1:2 (1:2)
2020. febr. 8. 16:00
Aberdeen - Kilmarnock
0:0
2020. febr. 8. 20:20
Falkirk - Heart of Midlothian
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 15:00
Austria Lustenau - Swarovski Tirol
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2020. febr. 8. 18:00
LASK Linz - Sturm Graz
2:0 (0:0)
10 mérkőzés
2020. febr. 8. 16:00
Wimbledon - Fleetwood
1:2 (1:1)
2020. febr. 8. 16:00
Blackpool - Southend
2:1 (1:0)
2020. febr. 8. 16:00
Coventry - Bolton Wanderers
2:1 (1:0)
2020. febr. 8. 16:00
Peterborough - Oxford United
4:0 (1:0)
2020. febr. 8. 16:00
Sunderland AFC - Ipswich
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Burton Albion - Gillingham
0:0
2020. febr. 8. 16:00
Doncaster - Rochdale
1:1 (1:0)
2020. febr. 8. 16:00
Shrewsbury - Milton Keynes Dons
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Tranmere - Portsmouth
0:2 (0:1)
2020. febr. 8. 16:00
Wycombe - Bristol Rovers
3:1 (3:1)

6 mérkőzés
2020. febr. 8. 14:00
Kaiserslautern - Preußen Münster
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 14:00
Uerdingen - Sonnenhof Großaspach
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Hansa Rostock - Unterhaching
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
1860 München - Waldhof Mannheim
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Magdeburg - Meppen
0:2 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Viktoria Köln - Bayern München II
2:4 (0:1)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 19:00
FC Zürich - Basel
0:4 (0:2)
2020. febr. 8. 19:00
BSC Young Boys - Sion
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 16:00
Leioa - Real Sociedad II
0:2 (0:1)
2020. febr. 8. 16:30
Amorebieta - Arenas de Getxo
0:0
2020. febr. 8. 16:30
Unionistas de Salamanca - Calahorra
2:2 (1:1)
2020. febr. 8. 18:00
Athletic Bilbao II - Tudelano
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 19:00
Izarra - CD Alavés II
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 18:30
Panionios Athen - Xanthi
0:0
2020. febr. 8. 19:00
Lamia - Larisa
0:0
2020. febr. 8. 16:00
FC Andorra - Prat
1:2 (0:0)
5 mérkőzés
2020. febr. 8. 01:10
Argentinos Juniors - Lanus
0:0
2020. febr. 8. 21:35
Gimnasia La Plata - Patronato
1:1 (1:0)
2020. febr. 8. 21:35
Defensa y Justicia - Colón
0:0
2020. febr. 8. 23:40
Banfield - Rosario Central
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 23:40
Newell's Old Boys - Estudiantes
0:0

2020. febr. 8. 16:30
Fano - Feralpisalo
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
2020. febr. 8. 15:00
Korona Kielce - Górnik Zabrze
0:0
2020. febr. 8. 17:30
Lech Poznan - Rakow Czestochowa
3:0 (0:0)
2020. febr. 8. 20:00
Wisla Kraków - Jagiellonia
3:0 (1:0)
12 mérkőzés
2020. febr. 8. 16:00
Colchester - Plymouth
3:0 (3:0)
2020. febr. 8. 16:00
Exeter - Stevenage
2:1 (1:0)
2020. febr. 8. 16:00
Forest Green Rovers - Walsall
1:2 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Morecambe - Mansfield
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Newport - Cambridge United
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Bradford - Grimsby
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Carlisle - Swindon
1:1 (0:1)
2020. febr. 8. 16:00
Crewe - Oldham
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Leyton - Macclesfield
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Northampton - Port Vale
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Salford - Crawley
0:0
2020. febr. 8. 16:00
Scunthorpe - Cheltenham
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 15:00
Rieti - Catanzaro
1:4 (0:2)
2020. febr. 8. 15:45
Real Oviedo II - S.S. Reyes
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 15:00
Osijek - Inter Zapresic
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 17:30
Hajduk Split - Lokomotiv Zágráb
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 17:00
FC Schaffhausen - Winterthur
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 17:30
Kriens - Wil
2:0 (2:0)

2020. febr. 8. 15:00
Pro Vercelli - Pontedera
3:1 (1:1)
2020. febr. 8. 12:00
Mafra - Nacional
1:1 (1:0)
2020. febr. 8. 16:00
Cova Piedade - Penafiel
2:2 (1:1)
2020. febr. 8. 16:00
Leixőes - Varzim
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Academico Viseu - Feirense
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
2020. febr. 8. 14:00
Kukësi - Laci
3:1 (1:1)
2020. febr. 8. 14:00
Skenderbeu - Bylis Ballsh
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 17:00
Partizani Tirana - Flamurtari Vlorë
2:0 (0:0)
2020. febr. 8. 17:00
Teuta Durres - Luftëtari Gjirokastër
1:1 (1:0)
9 mérkőzés
2020. febr. 8. 12:00
Honka - Mariehamn
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 12:30
HJK Helsinki - Inter Turku
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 13:00
SJK - Lahti
2:3 (1:1)
2020. febr. 8. 13:00
KTP Kotka - Gnistan
0:0
2020. febr. 8. 13:00
EIF Ekenas - MyPa
2:0 (2:0)
2020. febr. 8. 13:30
Ilves - Kuopion
1:1 (1:0)
2020. febr. 8. 14:15
Jaro - KPV Kokkola
0:2 (0:2)
2020. febr. 8. 17:00
Vaasa - Oulu
2:2 (1:1)
2020. febr. 8. 18:00
AC Kajaani - SJK Akatemia
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 16:00
Olympiakos Nicosia - Anorthosis
2:1 (1:0)
2020. febr. 8. 18:00
AEK Larnaka - APOEL Nikosia
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 17:00
Oud-Heverlee - Lommel
3:0 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
2020. febr. 8. 05:35
Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe
3:3 / tizenegyesekkel 2:3 (1:2)
2020. febr. 8. 01:00
Atlético Rafaela - Brown de Adrogué
2:0 (1:0)
2020. febr. 8. 01:30
GyE Jujuy - Deportivo Riestra
0:1 (0:1)
2020. febr. 8. 21:05
All Boys - Chacarita Juniors
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 21:30
Estudiantes Caseros - Club Atlético Mitre
3:2 (1:0)
2020. febr. 8. 23:05
Platense - Ferro Carril Oeste
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 04:00
Puebla - Santos Laguna
2:2 (0:1)
2020. febr. 8. 04:10
Club Tijuana - Toluca
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Greenock Morton - Queen Of The South
2:2 (0:1)
2020. febr. 8. 16:00
Dundee FC - Partick Thistle
2:0 (2:0)
2020. febr. 8. 14:30
Eskisehirspor - Altinordu
3:0 (1:0)
2020. febr. 8. 17:00
Adana Demirspor - Adanaspor
4:1 (2:0)
4 mérkőzés
2020. febr. 8. 14:00
Chesterfield - Wrexham
3:2 (1:1)
2020. febr. 8. 16:00
Dagenham & Redbridge - Stockport
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Hartlepool - Aldershot
2:0 (2:0)
2020. febr. 8. 16:00
Bromley - Solihull Moors
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 14:30
Sumgayit Shekher - Zira
2:1 (1:1)
2020. febr. 8. 17:00
Karabakh - Neftchi
0:0
2020. febr. 8. 18:00
Villarrubia - Villarrobledo
0:0
3 mérkőzés
2020. febr. 8. 01:00
La Serena - Cobresal
1:2 (1:1)
2020. febr. 8. 16:00
Huachipato - Universidad de Concepcion
1:1 (0:1)
2020. febr. 8. 22:00
Universidad de Chile - Unión La Calera
3:0 (1:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2020. febr. 8. 13:30
Al-Ittihad - Aswan
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Masri Club - Smouha
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 18:30
Misr Lel Makasa - El Entag El Harby
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
2020. febr. 8. 14:00
Hapoel Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona
2:0 (0:0)
2020. febr. 8. 16:30
Hapoel Ra'anana - Maccabi Netanya
1:2 (1:0)
2020. febr. 8. 17:30
Hapoel Hadera - Hapoel Kfar Saba
2:0 (1:0)
2020. febr. 8. 18:50
Hapoel Haifa - Maccabi Tel Aviv
1:1 (0:1)
2020. febr. 8. 14:30
Scheveningen - De Treffers
1:1 (1:0)
2020. febr. 8. 14:30
Amsterdamsche - Rijnsburgse
6:3 (2:2)
2020. febr. 8. 14:30
Noordwijk - Quick Boys
1:1 (0:1)
2020. febr. 8. 15:00
Kozakken Boys - Sparta Rotterdam II
2:1 (2:0)
2020. febr. 8. 15:00
Ido-Ambacht - GVVV
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 15:30
Koninklijke - Volendam II
4:0 (1:0)
2020. febr. 8. 15:30
Katwijk - Maassluis
1:2 (0:1)
2020. febr. 8. 15:30
Spakenburg - Hardenberg
1:3 (1:2)
2020. febr. 8. 18:00
TEC - Ijsselmeervogels
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
2020. febr. 8. 19:15
Thor Akureyri - Grotta
1:2 (0:0)
2020. febr. 8. 09:30
Brisbane Roar - Adelaide United
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 20:00
Club Aurora - Atlético Palmaflor
0:0
2020. febr. 8. 22:15
Nacional Potosí - Royal Pari
0:0
2020. febr. 8. 02:00
Mineros de Zacatecas - Correcaminos
4:0 (2:0)
2020. febr. 8. 04:00
Venados - Celaya
1:0 (0:0)

Bodorrózsa termékek
2020. febr. 8. 00:05
Deportivo Pasto - Atlético Bucaramanga
4:0 (2:0)
2020. febr. 8. 02:10
Deportes Tolima - Envigado
3:0 (1:0)
2020. febr. 8. 22:05
Cúcuta - Alianza Petrolera
0:2 (0:1)
2020. febr. 8. 00:15
Libertad - River Plate
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 22:00
Sportivo San Lorenzo - Nacional Asunción
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 19:15
Atlético Grau - Universidad César Vallejo
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 21:00
Deportivo Binacional - Melgar
2:4 (0:1)
7 mérkőzés
2020. febr. 8. 14:00
Amavarara - Super Eagles
2:1 (2:0)
2020. febr. 8. 14:00
Passion - Real Kings
2:3 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Bloemfontein - AmaZulu
4:1 (1:1)
2020. febr. 8. 14:30
VUT Students - Golden Arrows
2:2 / tizenegyesekkel 6:5 (1:1)
2020. febr. 8. 17:00
Kaizer Chiefs - Royal Eagles
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 19:15
Mamelodi Sundowns - SuperSport United
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 19:15
Highlands Park - Uthongathi
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 8. 15:30
Barry Town - Connah's Quay
0:1 (0:1)
2020. febr. 8. 15:30
Cardiff MU - Aberystwyth
3:1 (1:1)
2020. febr. 8. 14:00
Ionikos Nikea - Niki Volos
2:0 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Trikala - Aspropyrgos Enosis
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2020. febr. 8. 14:00
Gudja United - Sliema Wanderers
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Valletta - Balzan
3:1 (1:1)
2020. febr. 8. 16:00
Gzira - Floriana
2:2 (0:1)
2020. febr. 8. 16:15
Birkirkara - Mosta
2:1 (2:0)

2020. febr. 8. 23:00
Guadalupe - Grecia
3:0 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Cliftonville - Dungannon Swifts
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 16:00
Glenavon - Crusaders
2:1 (0:1)
2020. febr. 8. 16:00
Glentoran - Coleraine
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Institute - Larne
0:4 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
Warrenpoint - Linfield
1:2 (0:1)
2020. febr. 8. 16:00
Ballymena - Carrick Rangers
0:2 (0:1)
2020. febr. 8. 15:00
Magra - Belouizdad
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 15:00
Hussein Dey - Chlef
0:3 (0:1)
2020. febr. 8. 15:00
Bordj Bou Arreridj - USM Bel Abbés
2:0 (0:0)
2020. febr. 8. 16:00
USM Alger - Constantine
1:3 (0:0)
2020. febr. 8. 17:00
Saoura - Ain M'lila
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 17:45
MC Oran - ES Sétif
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Hammam-Lif - Bizertin
2:1 (1:0)
2020. febr. 8. 14:00
Étoile Sahel - Chebba
0:0
2020. febr. 8. 16:00
Deportivo La Guaira - Caracas
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 20:30
Gran Valencia - Yaracuyanos
0:0
2020. febr. 8. 23:00
Aragua - Deportivo Táchira
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 04:00
Waitakere - Eastern Suburbs
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 15:00
Faetano - Fiorentino
4:0 (0:0)
2020. febr. 8. 15:00
Cosmos - Domagnano
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 15:00
Juvenes/Dogana - Pennarossa
0:0

2020. febr. 8. 22:00
Marathón - Real Espana
3:0 (1:0)
2020. febr. 8. 05:30
Campbelltown - Adelaide City
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 05:30
Cumberland - West Torrens
4:2 (1:2)
2020. febr. 8. 07:00
Bentleigh Greens - Hume City
0:0 / tizenegyesekkel 7:6
2020. febr. 8. 08:00
Caboolture - Noosa Lions
1:6 (0:4)
2020. febr. 8. 08:30
Adelaide Olympic - Croydon Kings
0:2 (0:1)
2020. febr. 8. 09:30
NE MetroStars - Adelaide Comets
5:4 (2:0)
2020. febr. 8. 09:30
SHB-Da Nang - Quang Nam
3:1 (1:1)
2020. febr. 8. 09:45
An Giang - Can Tho
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 10:00
Vitkovice - Zilina II
4:1 (1:0)
2020. febr. 8. 10:00
Sovjetov - Neftekhimik
2:1 (1:1)
2020. febr. 8. 10:00
Veles - Strogino Moszkva
2:0 (1:0)
2020. febr. 8. 10:15
FK Pardubice - Velké Mezirící
6:1 (2:0)
2020. febr. 8. 10:15
Suduva - Budejovice
2:0 (1:0)
2020. febr. 8. 10:30
FK Vilnius - Vilniaus Vytis
2:3 (2:2)
2020. febr. 8. 11:00
Jablonec II - Varnsdorf
2:3 (1:1)
2020. febr. 8. 11:00
Belchatow - Znicz Pruszkow
0:1 (0:1)
2020. febr. 8. 11:00
Usti nad Labem - Banik Sokolov
2:4 (0:2)
2020. febr. 8. 11:00
Blansko - Zbrojovka Brno II
5:3 (4:1)
2020. febr. 8. 11:00
Sleza Wroclaw - Slask Wroclaw II
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 11:00
Ruch Chorzów - Hutnik Nowa Huta
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 11:50
Frem Kobenhavn - Naestved
1:2 (0:1)
2020. febr. 8. 12:00
Austria Wien - Juniors OÖ
4:1 (1:1)
2020. febr. 8. 12:00
Hradec Králové - Dukla Praha
1:3 (1:2)
2020. febr. 8. 12:00
Szpartak Moszkva - Partizan
3:2 (1:2)
2020. febr. 8. 12:00
Lafnitz - Sturm Graz II
3:0 (2:0)
2020. febr. 8. 12:00
Buchbach - Ismaning
2:0 (2:0)
2020. febr. 8. 12:00
Horsens - Odense BK
0:3 (0:2)
2020. febr. 8. 12:00
Dinamo Minsk - Vitebsk
0:0
2020. febr. 8. 12:00
Gleisdorf - Voitsberg
2:0 (2:0)
2020. febr. 8. 12:00
Hanacka Slavia Kromeriz - Slovácko II
3:1 (3:1)
2020. febr. 8. 12:00
Odra Opole - Skra Czestochowa
0:3 (0:1)
2020. febr. 8. 12:00
Olimpia Elblag - Sokól Ostróda
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 12:00
Chertanovo Moszkva - Randers
3:0 (1:0)
2020. febr. 8. 12:00
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz
1:2 (0:0)
2020. febr. 8. 12:00
Macva Sabac - Loznica
1:1 (1:0)
2020. febr. 8. 12:00
Mladost Doboj Kakanj - Ried
0:5 (0:3)
2020. febr. 8. 12:30
IFK Göteborg - Helsingborg
2:2 (1:1)
2020. febr. 8. 12:30
Zlate Moravce - MSK Púchov
2:2 (0:0)
2020. febr. 8. 12:30
Wormatia Worms - Neckarsulmer Sport-Union
5:1 (4:1)
2020. febr. 8. 13:00
Falkenberg - Varberg
4:1 (3:0)
2020. febr. 8. 13:00
Jihlava - Skalica
2:2 (2:1)
2020. febr. 8. 13:00
Landskrona - Hvidovre
2:0 (2:0)
2020. febr. 8. 13:00
Ulm - Memmingen
6:0 (2:0)
2020. febr. 8. 13:00
Trelleborg - Roskilde
0:1 (0:0)
2020. febr. 8. 13:00
Dalum - Naesby
5:1 (2:0)
2020. febr. 8. 13:00
Strommen - Ham-Kam
2:2 (0:1)
2020. febr. 8. 13:00
Altach - Dornbirn
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 13:00
Sered - Dubnica
3:0 (1:0)
2020. febr. 8. 13:00
Stechovice - Prostejov
0:13 (0:6)
2020. febr. 8. 13:00
Ruzomberok II - Trinec
7:0 (2:0)
2020. febr. 8. 13:00
Jablonec - Slavoj Vysehrad
6:1 (3:1)
2020. febr. 8. 13:00
Spanyolország U17 - Németország U17
1:2 (0:1)
2020. febr. 8. 13:00
Beroe - Botev Galabovo
5:2 (3:0)
2020. febr. 8. 13:00
Celje - Shakter Karaganda
2:0 (1:0)
2020. febr. 8. 13:15
Slavia Mozyr - FK Gomel
4:0 (0:0)
2020. febr. 8. 13:15
Astoria Walldorf - FC Nürnberg II
1:0 (1:0)
2020. febr. 8. 13:30
Pohronie - Podbrezová
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 13:30
Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa
1:1 (0:1)
2020. febr. 8. 13:45
Bistra - Ponikve
4:1 (3:0)
2020. febr. 8. 14:00
Austria Wien - Ruzomberok
4:1 (2:0)
2020. febr. 8. 14:00
Greuther Fürth II - Bayern Hof
1:2 (1:1)
2020. febr. 8. 14:00
FC Petrzalka - Duslo Sala
4:0 (1:0)
2020. febr. 8. 14:00
Pirmasens - VfR Mannheim
4:1 (2:0)
2020. febr. 8. 14:00
Tychy - Zilina
2:6 (1:3)
2020. febr. 8. 14:00
Hartberg - Kapfenberg
1:3 (0:1)
2020. febr. 8. 14:00
Raufoss - Honefoss
2:2 (1:0)
2020. febr. 8. 14:00
Sarpsborg 08 - KFUM Oslo
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Heimstetten - Aalen
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Eichstätt - Ingolstadt II
4:1 (1:1)
2020. febr. 8. 14:00
Kristiansund - Molde
1:1 (1:0)
2020. febr. 8. 14:00
Trencín - Zbrojovka Brno
3:2 (0:1)
2020. febr. 8. 14:00
Mattersburg - Lisen
4:1 (3:0)
2020. febr. 8. 14:00
Mladost Zdralovi - Bijelo Brdo
1:0 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Grazer - Ebreichsdorf
2:3 (0:1)
2020. febr. 8. 14:00
Sibenik - Siroki Brijeg
1:1 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Moss - Kvik Halden
2:1 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers II
2:1 (1:1)
2020. febr. 8. 14:00
Radomlje - Brezice
2:2 (1:1)
2020. febr. 8. 14:00
Zemplín Michalovce - FK Kosice
2:0 (1:0)
2020. febr. 8. 14:00
Akropolis - Sollentuna
1:2 (0:0)
2020. febr. 8. 14:00
Backa Topola - Vozdovac
3:3 (3:2)
2020. febr. 8. 14:00
Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
2:1 (1:0)
2020. febr. 8. 14:00
Nieciecza - Septemvri Szófia
0:1 (0:1)
2020. febr. 8. 14:00
Gorodeya - Kaisar Kyzylorda
2:2 (1:1)
2020. febr. 8. 14:00
Olimpik Donetsk - RFCU Luxemburg
3:0 (1:0)
2020. febr. 8. 14:00
Columbia Floridsdorf - Stockerau
4:0 (0:0)
2020. febr. 8. 14:30
Bohemians 1905 - Mlada Boleslav
2:1 (0:1)
2020. febr. 8. 14:30
Karvina - Sigma Olomouc
0:0
2020. febr. 8. 14:30
Wolfsberger - Admira
4:1 (2:0)
2020. febr. 8. 14:30
Brommapojkarna - Dalkurd
2:2 (1:2)
2020. febr. 8. 14:30
Nitra - Zlín
0:1 (0:1)
2020. febr. 8. 14:30
Teplice - Viktoria Zizkov
2:1 (2:0)
2020. febr. 8. 14:30
Rosenheim - Pinzgau Saalfelden
3:2 (1:1)
2020. febr. 8. 14:30
Sylvia - Atvidaberg
2:3 (1:2)
2020. febr. 8. 15:00
Rosenborg - Sundsvall
5:1 (3:0)
2020. febr. 8. 15:00
Progres Niedercorn - Mainz II
1:2 (0:0)
2020. febr. 8. 15:00
Olimpija Ljubljana - Shakhtar Donetsk
1:3 (1:0)
2020. febr. 8. 15:00
Sandecja Nowy Sacz - Zrinjski
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 15:30
Sovjetov - Randers
2:2 (0:1)
2020. febr. 8. 15:30
Torpedo Zhodino - Velez Mostar
1:3 (0:2)
2020. febr. 8. 16:00
CSKA Moszkva - Odd Grenland
3:1 (3:1)
2020. febr. 8. 16:00
FK Astana - Häcken
1:2 (0:1)
2020. febr. 8. 16:00
Cork City - Longford
2:0 (2:0)
2020. febr. 8. 16:00
Dunaszerdahely - Maribor
1:1 (1:1)
2020. febr. 8. 17:00
Portugália U17 - Dél-Korea U17
3:0 (1:0)
2020. febr. 8. 20:00
Saint Louis - Memphis 901
2:1 (1:0)
2020. febr. 8. 21:00
Slavia Praha - Hammarby
4:2 (3:1)
2020. febr. 8. 22:38
Birmingham Legion - Atlanta United
2:3 (0:1)
2020. febr. 8. 23:00
Deportivo Maldonado - Penarol
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
337
34 (10%)
120 (36%)
410
341
37 (11%)
112 (33%)
409
335
36 (11%)
114 (34%)
408
337
34 (10%)
116 (34%)
402
341
34 (10%)
112 (33%)
394
340
32 (9%)
117 (34%)
394
7. Xxy
340
30 (9%)
121 (36%)
392
340
26 (8%)
128 (38%)
386
336
30 (9%)
117 (35%)
384
336
25 (7%)
129 (38%)
383

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont