Főoldal » Meccsek » 2020. február 1.

Meccsek - 2020. február 1.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. február 1.)


4 mérkőzés
2020. febr. 1. 13:00
Granada - Espanyol
2:1 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Real Madrid - Atlético Madrid
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 18:30
Mallorca - Valladolid
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 21:00
Valencia - Celta Vigo
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
2020. febr. 1. 13:30
Leicester - Chelsea
2:2 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Liverpool - Southampton
4:0 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Newcastle United - Norwich
0:0
2020. febr. 1. 16:00
Watford - Everton
2:3 (2:2)
2020. febr. 1. 16:00
West Ham United - Brighton & Hove Albion
3:3 (2:0)
2020. febr. 1. 16:00
Bournemouth - Aston Villa
2:1 (2:0)
2020. febr. 1. 16:00
Crystal Palace - Sheffield United
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 18:30
Manchester United - Wolverhampton
0:0

6 mérkőzés
2020. febr. 1. 17:00
Kisvárda - Ferencváros
1:2 (1:1)
2020. febr. 1. 17:00
Puskás Akadémia - Debreceni VSC
0:0
2020. febr. 1. 17:00
Diósgyőr - Kaposvár
2:0 (2:0)
2020. febr. 1. 17:00
Budapest Honvéd - Mezőkövesd
1:2 (1:1)
2020. febr. 1. 17:00
Paks - ZTE
2:0 (1:0)
2020. febr. 1. 19:30
Újpest - Fehérvár
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
2020. febr. 1. 15:00
Bologna - Brescia
2:1 (1:1)
2020. febr. 1. 18:00
Cagliari - Parma
2:2 (1:1)
2020. febr. 1. 20:45
Sassuolo - AS Roma
4:2 (3:0)
6 mérkőzés
2020. febr. 1. 15:30
Mainz - Bayern München
1:3 (1:3)
2020. febr. 1. 15:30
Borussia Dortmund - Union Berlin
5:0 (2:0)
2020. febr. 1. 15:30
Hoffenheim - Bayer Leverkusen
2:1 (1:1)
2020. febr. 1. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt
1:1 (0:0)
2020. febr. 1. 15:30
Augsburg - Werder Bremen
2:1 (0:1)
2020. febr. 1. 18:30
RB Leipzig - Mönchengladbach
2:2 (0:2)
6 mérkőzés
2020. febr. 1. 17:30
Paris St. Germain - Montpellier HSC
5:0 (3:0)
2020. febr. 1. 20:00
Nimes - AS Monaco
3:1 (1:1)
2020. febr. 1. 20:00
Dijon - Brest
3:0 (2:0)
2020. febr. 1. 20:00
Strasbourg - Lille
1:2 (1:0)
2020. febr. 1. 20:00
Amiens SC - Toulouse
0:0
2020. febr. 1. 20:00
Angers - Reims
1:4 (1:1)

2020. febr. 1. 13:00
St. Pauli - VfB Stuttgart
1:1 (0:0)
2020. febr. 1. 13:00
Karlsruhe - Holstein Kiel
0:2 (0:2)
2020. febr. 1. 13:00
Hannover 96 - Wehen Wiesbaden
2:2 (0:1)
4 mérkőzés
2020. febr. 1. 18:30
Den Haag - Vitesse
0:0
2020. febr. 1. 19:45
Feyenoord - FC Emmen
3:0 (1:0)
2020. febr. 1. 19:45
Twente - Sparta Rotterdam
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 20:45
Zwolle - Groningen
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Extremadura - Lugo
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 18:15
Deportivo La Coruna - Las Palmas
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 18:15
Ponferradina - Huesca
3:1 (2:0)
2020. febr. 1. 21:00
Elche - Málaga
2:0 (1:0)
10 mérkőzés
2020. febr. 1. 13:30
Hull - Brentford
1:5 (1:2)
2020. febr. 1. 16:00
Leeds United - Wigan
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Birmingham - Nottingham Forest
2:1 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Queens Park - Bristol City
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 16:00
Charlton Athletic - Barnsley
2:1 (2:0)
2020. febr. 1. 16:00
Fulham - Huddersfield
3:2 (3:2)
2020. febr. 1. 16:00
Middlesbrough - Blackburn Rovers
1:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Preston - Swansea
1:1 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Sheffield Wednesday - Millwall
0:0
2020. febr. 1. 16:00
West Bromwich - Luton
2:0 (1:0)

5 mérkőzés
2020. febr. 1. 15:00
Frosinone - Entella
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 15:00
Livorno - Ascoli
0:3 (0:1)
2020. febr. 1. 15:00
Trapani - Cittadella
0:3 (0:1)
2020. febr. 1. 15:00
Spezia - Pordenone
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 18:00
Empoli - Crotone
3:1 (2:1)
2020. febr. 1. 16:30
Portimonense - Tondela
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 19:00
Setúbal - FC Porto
0:4 (0:2)
2020. febr. 1. 15:30
Sochaux - Lorient
0:4 (0:2)
3 mérkőzés
2020. febr. 1. 12:00
Academica Clinceni - Voluntari
1:2 (1:1)
2020. febr. 1. 14:00
Hermannstadt - Sepsi
2:2 (0:1)
2020. febr. 1. 19:00
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. febr. 1. 12:00
Antalyaspor - Konyaspor
0:0
2020. febr. 1. 15:00
Rizespor - Besiktas
1:2 (1:1)
2020. febr. 1. 18:00
Trabzonspor - Fenerbahce
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
2020. febr. 1. 18:00
Genk - Sporting Charleroi
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 20:00
AS Eupen - Cercle Brugge
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 20:00
KV Oostende - Sint-Truidense
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 20:30
Mechelen - Gent
0:3 (0:1)
5 mérkőzés
2020. febr. 1. 16:00
Hibernian - St. Mirren
2:2 (2:2)
2020. febr. 1. 16:00
Livingston - Motherwell
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Rangers FC - Aberdeen
0:0
2020. febr. 1. 16:00
Kilmarnock - Ross County
3:1 (0:1)
2020. febr. 1. 16:00
St. Johnstone - Heart of Midlothian
3:3 (1:2)

11 mérkőzés
2020. febr. 1. 16:00
Accrington Stanley - Wimbledon
2:1 (2:0)
2020. febr. 1. 16:00
Bolton Wanderers - Tranmere
2:0 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Bristol Rovers - Coventry
1:2 (1:2)
2020. febr. 1. 16:00
Oxford United - Blackpool
2:1 (2:1)
2020. febr. 1. 16:00
Fleetwood - Doncaster
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Ipswich - Peterborough
1:4 (0:2)
2020. febr. 1. 16:00
Milton Keynes Dons - Wycombe
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Portsmouth - Sunderland AFC
2:0 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Rochdale - Shrewsbury
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Rotherham - Burton Albion
3:2 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Southend - Lincoln City
2:1 (0:0)
6 mérkőzés
2020. febr. 1. 14:00
Meppen - Chemnitzer
1:2 (0:1)
2020. febr. 1. 14:00
Ingolstadt - Kaiserslautern
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 14:00
Unterhaching - Uerdingen
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 14:00
Preußen Münster - Duisburg
1:4 (1:2)
2020. febr. 1. 14:00
Braunschweig - Carl Zeiss Jena
1:1 (0:1)
2020. febr. 1. 14:00
Bayern München II - Hansa Rostock
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 1. 19:00
Luzern - BSC Young Boys
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 19:00
Lugano - Neuchatel Xamax FC
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
2020. febr. 1. 16:15
Volos NFC - Lamia
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 16:15
OFI Heraklion - Larisa
0:0
2020. febr. 1. 18:30
Olympiakos Pireus - Xanthi
3:1 (2:0)

2020. febr. 1. 17:00
Villarreal II - Llagostera
4:1 (2:0)
2020. febr. 1. 19:00
Espanyol II - Lleida Esportiu
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
2020. febr. 1. 01:30
Ferro Carril Oeste LP - Cipolletti
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
2020. febr. 1. 01:10
Huracán - Gimnasia La Plata
1:1 (1:1)
2020. febr. 1. 21:35
CA Independiente - Rosario Central
5:0 (3:0)
2020. febr. 1. 23:40
Estudiantes - Unión de Santa Fe
3:1 (1:0)
2020. febr. 1. 23:40
Atlético Tucumán - Defensa y Justicia
1:1 (1:0)
2020. febr. 1. 20:45
Imolese - Ravenna
1:1 (0:1)
12 mérkőzés
2020. febr. 1. 16:00
Cambridge United - Colchester
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Cheltenham - Morecambe
2:1 (2:0)
2020. febr. 1. 16:00
Crawley - Scunthorpe
3:1 (3:0)
2020. febr. 1. 16:00
Macclesfield - Northampton
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Swindon - Exeter
2:1 (2:1)
2020. febr. 1. 16:00
Walsall - Crewe
1:2 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Plymouth - Newport
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Grimsby - Forest Green Rovers
2:2 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Mansfield - Carlisle
2:2 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Port Vale - Salford
1:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Stevenage - Leyton
0:3 (0:1)
2020. febr. 1. 16:30
Oldham - Bradford
3:0 (3:0)
2020. febr. 1. 20:45
Paganese - Cavese
0:0

2 mérkőzés
2020. febr. 1. 15:00
Lokomotiv Zágráb - Rijeka
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 17:30
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb
0:2 (0:1)
2020. febr. 1. 17:30
Wil - Stade Lausanne-Ouchy
1:2 (0:1)
2020. febr. 1. 20:45
Monza - Lecco
4:0 (3:0)
2020. febr. 1. 12:00
Farense - Estoril
0:2 (0:1)
2020. febr. 1. 16:00
Mafra - Chaves
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 18:15
Penafiel - Casa Pia
1:1 (1:1)
2020. febr. 1. 20:00
Pau - Béziers
7:0 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Real Sociedad II - Izarra
3:1 (2:0)
2020. febr. 1. 16:30
Osasuna II - Amorebieta
3:2 (1:1)
2020. febr. 1. 17:00
Salamanca CF UDS - Athletic Bilbao II
1:1 (1:1)
8 mérkőzés
2020. febr. 1. 12:00
Inter Turku - Honka
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 12:30
HIFK Helsinki - HJK Helsinki
1:2 (0:2)
2020. febr. 1. 13:00
SJK - Haka
1:3 (1:2)
2020. febr. 1. 13:00
Oulu - AC Kajaani
3:1 (2:0)
2020. febr. 1. 13:30
Ilves - Rovaniemi
3:1 (2:0)
2020. febr. 1. 14:00
KPV Kokkola - Vaasa
1:2 (0:2)
2020. febr. 1. 14:30
KTP Kotka - EIF Ekenas
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 15:15
Gnistan - MP Mikkeli
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
2020. febr. 1. 16:00
Ethnikos Achna - Paphos FC
0:3 (0:1)
2020. febr. 1. 16:00
Anorthosis - Doxa Katokopia
3:0 (1:0)
2020. febr. 1. 18:00
Olympiakos Nicosia - Omonia Nikosia
0:2 (0:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
2020. febr. 1. 17:00
Lokeren - Union St. Gilloise
0:2 (0:1)
2020. febr. 1. 20:30
Oud-Heverlee - Roeselare
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
2020. febr. 1. 02:00
Atlético San Luis - Club Guadalajara
2:2 (0:2)
2020. febr. 1. 04:00
Club Atlas - Club Tijuana
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Dundee United - Arbroath
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 16:00
Inverness - Alloa
1:1 (0:1)
2020. febr. 1. 16:00
Greenock Morton - Dundee FC
1:1 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Queen Of The South - Dunfermline
2:3 (1:2)
12 mérkőzés
2020. febr. 1. 16:00
Yeovil - Chorley
1:1 (0:1)
2020. febr. 1. 16:00
Barrow - Torquay
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Halifax - Bromley
2:1 (2:1)
2020. febr. 1. 16:00
Barnet - Hartlepool
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Eastleigh - Woking
2:0 (2:0)
2020. febr. 1. 16:00
Ebbsfleet - Sutton
1:1 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Stockport - Dover Athletic
0:2 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Wrexham - Dagenham & Redbridge
0:0
2020. febr. 1. 16:00
Fylde - Boreham Wood
1:2 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Aldershot - Harrogate Town
1:1 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Solihull Moors - Maidenhead
0:2 (0:0)
2020. febr. 1. 18:20
Notts - Chesterfield
3:0 (0:0)
2020. febr. 1. 12:00
Keciörengücü - Adana Demirspor
1:3 (0:0)
2020. febr. 1. 14:30
Boluspor - Erzurum BB
1:1 (1:1)
2020. febr. 1. 17:00
Menemen Belediye Spor - Fatih Karagümrük
0:1 (0:0)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok
2020. febr. 1. 14:00
Mazembe - ZESCO
3:1 (1:1)
2020. febr. 1. 14:00
USM Alger - Petro de Luanda
2:2 (1:0)
2020. febr. 1. 14:00
Mamelodi Sundowns - Wydad Casablanca
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 14:00
1º de Agosto - Zamalek
0:0
2020. febr. 1. 17:00
Raja Casablanca - Vita Club
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 17:00
Kabylie - ES Tunis
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 20:00
Étoile Sahel - Platinum
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 20:00
Al Hilal Omdurman - Al Ahly
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 1. 12:00
Zira - Sabah FK
2:0 (1:0)
2020. febr. 1. 14:30
Neftchi - Sumgayit Shekher
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. febr. 1. 18:15
Connah's Quay - STM Sports
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
2020. febr. 1. 14:35
Al-Sadd - Al Sailiya
3:0 (1:0)
2020. febr. 1. 16:45
Al-Rayyan - Al Duhail
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2020. febr. 1. 14:00
Ashdod - Maccabi Netanya
0:0
2020. febr. 1. 16:30
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 17:30
Hapoel Hadera - Sektzia Nes Tziona
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 18:50
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
2020. febr. 1. 01:00
Unión La Calera - Unión Espanola
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 21:30
Palestino - Huachipato
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 21:30
Universidad de Chile - Curicó Unido
5:1 (2:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2020. febr. 1. 14:30
Maassluis - Amsterdamsche
2:3 (2:1)
2020. febr. 1. 14:30
GVVV - Scheveningen
4:0 (0:0)
2020. febr. 1. 14:30
Hardenberg - Kozakken Boys
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 14:30
Noordwijk - Spakenburg
0:3 (0:1)
2020. febr. 1. 15:00
Ijsselmeervogels - Ido-Ambacht
4:1 (2:1)
2020. febr. 1. 15:00
Volendam II - TEC
3:1 (2:0)
2020. febr. 1. 15:30
Quick Boys - Rijnsburgse
0:2 (0:0)
2020. febr. 1. 18:00
De Treffers - Katwijk
2:2 (0:2)
2020. febr. 1. 07:00
Newcastle Jets - Western United
0:0
2020. febr. 1. 09:30
Adelaide United - Melbourne City
3:1 (3:1)
2020. febr. 1. 11:45
Perth Glory - Melbourne Victory
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
2020. febr. 1. 14:15
Baniyas - Al Dhafra
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 14:15
Al-Nasr Dubai - Ajman
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 17:00
Al Ain - Al-Wasl Dubai
5:0 (2:0)
2020. febr. 1. 20:00
Always Ready - The Strongest
4:1 (2:0)
2020. febr. 1. 02:00
Mineros de Zacatecas - Venados
4:0 (1:0)
2020. febr. 1. 02:00
Atlante - Dorados Sinaloa
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 13:25
Al Adalh - Al Ahli Jeddah
1:1 (1:1)
2020. febr. 1. 16:15
Al-Shabab Riyadh - Al Fateh
2:1 (0:1)
2020. febr. 1. 18:15
Al Feiha - Al Faisaly
2:1 (1:1)
2020. febr. 1. 15:00
Olympique Khouribga - Moghreb Tétouan
2:2 (0:0)
2020. febr. 1. 19:00
Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid
2:1 (0:0)

2020. febr. 1. 00:15
Cerro Porteno - Sol de América
4:1 (1:0)
2020. febr. 1. 22:00
12 de Octubre - Guaraní
1:3 (0:3)
4 mérkőzés
2020. febr. 1. 00:00
Melgar - Universitario
1:2 (1:1)
2020. febr. 1. 02:30
Alianza Lima - Alianza Universidad
2:3 (1:1)
2020. febr. 1. 21:00
Cajamarca - Sporting Cristal
2:1 (2:1)
2020. febr. 1. 23:30
Huancayo - Atlético Grau
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 14:30
Golden Arrows - SuperSport United
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 17:00
Chippa United - Orlando Pirates
1:2 (1:2)
2020. febr. 1. 19:15
Highlands Park - Baroka
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
2020. febr. 1. 14:30
Queen's University - Glentoran
2:3 (2:2)
2020. febr. 1. 14:30
Knockbreda - Ballinamallard
2:5 (0:1)
2020. febr. 1. 16:00
Cliftonville - Rathfriland Rangers
3:1 (1:0)
2020. febr. 1. 16:00
Carrick Rangers - Crusaders
1:5 (1:3)
2020. febr. 1. 16:00
Ballyclare Comrades - Larne
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Dungannon Swifts - Newry City FC
4:2 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Warrenpoint - Ballymena
1:2 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Coleraine - Banbridge
3:0 (1:0)
2020. febr. 1. 13:30
Ialysos - Ionikos Nikea
2:2 (0:0)
2020. febr. 1. 14:00
Kavala - Trikala
0:0
2020. febr. 1. 14:00
Triglia - Thesprotos
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
2020. febr. 1. 14:00
Sliema Wanderers - Gzira
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 14:00
Hamrun Spartans - Tarxien Rainbows
2:3 (1:1)
2020. febr. 1. 16:00
Mosta - Senglea Athletic
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 16:15
Santa Lucia - Gudja United
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
2020. febr. 1. 12:30
Sanat Naft - Persepolis
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 12:45
Shahr Khodrou - Machine Sazi
3:1 (1:1)
2020. febr. 1. 14:30
Esteghlal - Naft Masjed Soleyman
2:1 (1:1)
2020. febr. 1. 15:00
Ain M'lila - MC Alger
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Constantine - Saoura
2:2 (0:2)
2020. febr. 1. 17:45
Chlef - Magra
0:0
2020. febr. 1. 18:45
USM Bel Abbés - MC Oran
1:2 (1:1)
2020. febr. 1. 15:00
La Fiorita - Tre Fiori
1:2 (0:0)
2020. febr. 1. 15:00
Libertas - Virtus
2:3 (0:0)
2020. febr. 1. 15:00
Folgore / Falciano - Murata
5:0 (0:0)
2020. febr. 1. 15:00
Cailungo - Tre Penne
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 02:00
Wellington Phoenix Res. - Team Wellington
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 00:00
Deportivo Lara - Zulia
2:1 (2:0)
2020. febr. 1. 20:30
Yaracuyanos - Atlético Venezuela
0:0
2020. febr. 1. 21:00
LALA - Monagas
1:1 (0:1)
2020. febr. 1. 01:15
Penarol - Belgrano
0:0
2020. febr. 1. 04:00
South Hobart - Pascoe Vale
1:8 (1:3)
2020. febr. 1. 05:00
Coomera Colts - Brisbane City
0:7 (0:3)
2020. febr. 1. 06:00
Mito Hollyhock - Kashima Antlers
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 07:00
Rochedale Rovers - Moreton Bay United Jets
2:2 (0:0)
2020. febr. 1. 07:30
Adelaide Olympic - Adelaide Comets
3:5 (2:1)
2020. febr. 1. 08:00
Peninsula Power - Redlands
5:2 (4:0)
2020. febr. 1. 09:00
Manly - Sydney Olympic
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 09:00
FK Mladost Lucani - Dinamo Moszkva
1:3 (1:3)
2020. febr. 1. 09:00
Albany Creek - Brisbane Athletic
5:1 (4:0)
2020. febr. 1. 09:30
White City Woodville - NE MetroStars
1:2 (1:0)
2020. febr. 1. 10:00
Nyköbing - Roskilde
3:2 (3:0)
2020. febr. 1. 10:00
Zlín II - MSK Púchov
7:1 (3:1)
2020. febr. 1. 10:00
Slavicín - Slovácko II
2:5 (1:3)
2020. febr. 1. 10:00
Lisen - Blansko
1:1 (0:1)
2020. febr. 1. 10:30
Logan Lightning - Gold Coast Knights
1:4 (0:3)
2020. febr. 1. 10:30
FK Minsk - Gorodeya
3:1 (1:1)
2020. febr. 1. 10:30
Podbrezová - Tatran Presov
3:0 (2:0)
2020. febr. 1. 11:00
Belchatow - Górnik Leczna
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 11:00
Jihlava - FK Pardubice
0:2 (0:0)
2020. febr. 1. 11:00
Salzburg - Blau-Weiss Linz
6:0 (3:0)
2020. febr. 1. 11:00
Hvidovre - Hellerup
3:2 (2:0)
2020. febr. 1. 11:00
Podbeskidzie - Tychy
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 11:00
Stal Mielec - Resovia Rzeszów
3:2 (1:2)
2020. febr. 1. 11:00
Skeid - Kjelsas
1:2 (0:0)
2020. febr. 1. 11:00
Cukaricki - Ufa
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 11:00
Astoria Walldorf - Kaiserslautern II
4:3 (2:2)
2020. febr. 1. 11:00
Chrobry Glogów - Katowice
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 11:00
Zilina II - Trinec
2:4 (1:3)
2020. febr. 1. 11:00
Slavoj Vysehrad - Táborsko
5:2 (1:1)
2020. febr. 1. 11:00
Viktoria Zizkov - Varnsdorf
2:1 (1:1)
2020. febr. 1. 11:00
Szentlőrinc - Nagykanizsai TE
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 11:00
Sparta Praha II - Chomutov
5:0 (1:0)
2020. febr. 1. 11:00
Usti nad Labem - Karlovy Vary
4:1 (2:1)
2020. febr. 1. 11:00
Alashkert - Armavir
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 11:45
Viborg - Aarhus Fremad
4:1 (0:0)
2020. febr. 1. 12:00
Lokomotiv Moszkva - Partizan
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (1:1)
2020. febr. 1. 12:00
Lindome - GAIS Göteborg
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 12:00
Vitkovice - Liptovsky Mikulás
3:0 (2:0)
2020. febr. 1. 12:00
Bronshoj - Vanlose
0:0
2020. febr. 1. 12:00
KFUM Oslo - Fredrikstad
0:2 (0:1)
2020. febr. 1. 12:00
Ruch Chorzów - Garbarnia Krakow
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 12:00
Grödig - Kufstein
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 12:00
Hanacka Slavia Kromeriz - Skalica
0:5 (0:2)
2020. febr. 1. 12:00
Vilniaus Vytis - Daugava
1:3 (1:2)
2020. febr. 1. 12:00
Borac Cacak - Metalac
1:1 (0:1)
2020. febr. 1. 12:00
Chrudim - Slavia Praha II
9:2 (4:1)
2020. febr. 1. 12:15
Renova - Korabi Peshkopi
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 12:30
Zlate Moravce - Samorín
2:0 (2:0)
2020. febr. 1. 12:45
Asker - Frigg
3:3 (1:2)
2020. febr. 1. 12:45
Suphanburi - Terengganu
1:1 (1:0)
2020. febr. 1. 13:00
Gefle - Sirius
0:3 (0:1)
2020. febr. 1. 13:00
Brage - Sandviken
4:0 (4:0)
2020. febr. 1. 13:00
Sarpsborg 08 - IFK Göteborg
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 13:00
Sered - Karpaty Lviv
0:3 (0:2)
2020. febr. 1. 13:00
Zenit Szentpétervár - F91 Dudelange
4:0 (3:0)
2020. febr. 1. 13:00
Degerfors - Jönköpings Södra
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 13:00
Trelleborg - Värnamo
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 13:00
Wexford Youths - Bohemian
1:6 (0:3)
2020. febr. 1. 13:00
Rapid Wien - Levszki Szófia
1:2 (1:0)
2020. febr. 1. 13:00
Wolfsburg II - Schwarz-Weiss Rehden
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 13:00
Cracovia Krakow - Ruzomberok
1:2 (0:1)
2020. febr. 1. 13:00
Degerfors - Örebro Syrianska
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 13:00
FK Gomel - Belshina
2:0 (1:0)
2020. febr. 1. 13:00
Lovcen - Iskra Danilovgrad
1:3 (0:2)
2020. febr. 1. 13:00
Nafta - Varazdin
8:1 (2:0)
2020. febr. 1. 13:00
Puszcza Niepolomice - Stalowa Wola
0:2 (0:0)
2020. febr. 1. 13:00
Shinnik - Pribram
2:2 (1:0)
2020. febr. 1. 13:00
Stromsgodset - Hobro
5:2 (3:0)
2020. febr. 1. 13:00
Aalen - CSKA 1948 Sofia
0:0
2020. febr. 1. 13:15
Pogon Szczecin - Warta Poznan
3:0 (1:0)
2020. febr. 1. 13:30
Dubnica - Pohronie
1:5 (1:2)
2020. febr. 1. 13:30
Miedz Legnica - Odra Opole
0:2 (0:1)
2020. febr. 1. 13:30
Spartak Subotica - Mladost Doboj Kakanj
2:2 (1:0)
2020. febr. 1. 13:30
Radnicki Nis - Arda Kardzhali
0:0
2020. febr. 1. 13:30
Horsens - Kristiansund
1:2 (0:0)
2020. febr. 1. 13:45
Flora Tallinn - Hammarby
1:1 (0:0)
2020. febr. 1. 14:00
Salzburg - Górnik Zabrze
3:0 (3:0)
2020. febr. 1. 14:00
Rosenborg - Stjördals-Blink
2:1 (1:1)
2020. febr. 1. 14:00
Molde - Hodd
3:1 (2:1)
2020. febr. 1. 14:00
Bayreuth - Plauen
5:0 (2:0)
2020. febr. 1. 14:00
Västeras SK - Dalkurd
2:1 (1:0)
2020. febr. 1. 14:00
Viking - LASK Linz
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 14:00
Austria Lustenau - Memmingen
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 14:00
FSV Frankfurt - Wormatia Worms
2:1 (2:1)
2020. febr. 1. 14:00
Mainz II - TuS RW Koblenz
4:3 (2:1)
2020. febr. 1. 14:00
Koblenz - Bayern Alzenau
3:4 (1:2)
2020. febr. 1. 14:00
Hohenems - Dornbirn
2:3 (0:1)
2020. febr. 1. 14:00
VfL Oldenburg - Jeddeloh
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 14:00
Ringkobing - Kjellerup
3:1 (0:0)
2020. febr. 1. 14:00
Sandefjord - Fram Larvik
2:3 (1:2)
2020. febr. 1. 14:00
Bahlinger - Villingen
4:0 (3:0)
2020. febr. 1. 14:00
Athlone - Sligo Rovers
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 14:00
Hajduk Split II - Siroki Brijeg
3:1 (1:0)
2020. febr. 1. 14:00
Slavia Praha - Aarhus
3:3 (0:2)
2020. febr. 1. 14:00
Jerv - Vindbjart
4:0 (3:0)
2020. febr. 1. 14:00
Radomlje - Tabor Sezana
2:0 (1:0)
2020. febr. 1. 14:00
Jastrzebie - Opava
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 14:00
Trnje - Mladost Zdralovi
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 14:00
Varberg - Halmstad
1:2 (0:1)
2020. febr. 1. 14:00
Aluminij - Orijent 1919
2:0 (1:0)
2020. febr. 1. 14:15
Ebreichsdorf - Floridsdorfer AC
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 14:15
Panevezys - FK Jelgava
1:1 (0:0)
2020. febr. 1. 14:30
Valerenga - Moss
0:0
2020. febr. 1. 14:30
Nordsjaelland - Admira
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 15:00
Nitra - Besztercebánya
1:5 (0:2)
2020. febr. 1. 15:00
Elversberg - UNA Strassen
5:0 (4:0)
2020. febr. 1. 15:00
Juniors OÖ - St. Pölten
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 15:00
Waterford - Bray Wanderers
1:0 (1:0)
2020. febr. 1. 15:00
Ludogorets - Crvena Zvezda
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 15:00
Dinamo Moszkva - Slovan Liberec
2:0 (0:0)
2020. febr. 1. 15:00
Korona Kielce - Radomiak Radom
3:5 (1:1)
2020. febr. 1. 15:00
Dnipro-1 - Sigma Olomouc
0:1 (0:1)
2020. febr. 1. 15:00
Akhmat Grozny - Shakhter Soligorsk
1:3 (0:2)
2020. febr. 1. 15:00
Zlín - BATE Borisov
0:0
2020. febr. 1. 15:15
Umea FC - Friska Viljor
5:1 (2:0)
2020. febr. 1. 15:30
Lilleström - Tromso
2:0 (1:0)
2020. febr. 1. 15:45
Thisted - Kolding
1:2 (1:2)
2020. febr. 1. 16:00
Szpartak Moszkva - FK Rostov
2:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Hamburger SV II - Todesfelde
4:1 (0:0)
2020. febr. 1. 16:00
Kvik Halden - Follo
7:2 (4:1)
2020. febr. 1. 16:00
Olimpija Ljubljana - Slovan Bratislava
1:2 (1:1)
2020. febr. 1. 16:30
Vitosha Bistritsa - Pyunik
1:1 (1:1)
2020. febr. 1. 17:00
CSKA Moszkva - Swarovski Tirol
2:2 (1:1)
2020. febr. 1. 17:00
Maribor - Vojvodina
3:2 (1:0)
2020. febr. 1. 17:15
CSKA Szófia - Jablonec
0:2 (0:2)
2020. febr. 1. 17:30
D.C. United - New York Red Bulls
0:3 (0:2)
2020. febr. 1. 19:00
Galway United - Shamrock Rovers
0:1 (0:0)
2020. febr. 1. 19:00
Sporting Kansas City - FC Cincinnati
4:0 (2:0)
2020. febr. 1. 19:00
Orange County SC - Colorado Rapids
0:4 (0:2)
2020. febr. 1. 19:30
Longford - Finn Harps
2:1 (2:0)
2020. febr. 1. 20:00
FC Dallas - Vancouver Whitecaps
1:4 (1:2)
2020. febr. 1. 21:55
Amerikai Egyesült Államok - Costa Rica
1:0 (0:0)
2020. febr. 1. 22:00
Philadelphia - Chicago Fire
3:0 (2:0)
2020. febr. 1. 23:00
Atlanta United - Elfsborg
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
365
40 (11%)
139 (38%)
478
364
43 (12%)
128 (35%)
471
368
38 (10%)
138 (38%)
466
365
34 (9%)
145 (40%)
460
365
38 (10%)
134 (37%)
458
368
37 (10%)
135 (37%)
455
368
39 (11%)
127 (35%)
449
357
41 (11%)
120 (34%)
445
9. Xxy
368
27 (7%)
154 (42%)
443
10. Toni52
345
35 (10%)
133 (39%)
441

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont