Főoldal » Meccsek » 2020. január 25.

Meccsek - 2020. január 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. január 25.)


4 mérkőzés
jan. 25. 13:00
Espanyol - Athletic Bilbao
1:1 (0:1)
jan. 25. 16:00
Valencia - FC Barcelona
2:0 (0:0)
jan. 25. 18:30
Alavés - Villarreal
1:2 (0:1)
jan. 25. 21:00
Sevilla - Granada
2:0 (2:0)
10 mérkőzés
jan. 25. 13:45
Brentford - Leicester
0:1 (0:1)
jan. 25. 16:00
West Ham United - West Bromwich
0:1 (0:1)
jan. 25. 16:00
Southampton - Tottenham
1:1 (0:0)
jan. 25. 16:00
Millwall - Sheffield United
0:2 (0:0)
jan. 25. 16:00
Burnley - Norwich
1:2 (0:0)
jan. 25. 16:00
Portsmouth - Barnsley
4:2 (2:0)
jan. 25. 16:00
Reading - Cardiff
1:1 (1:1)
jan. 25. 16:00
Coventry - Birmingham
0:0
jan. 25. 18:30
Hull - Chelsea
1:2 (0:1)

6 mérkőzés
jan. 25. 14:55
Ferencváros - Paks
4:0 (2:0)
jan. 25. 17:00
ZTE - Diósgyőr
1:3 (0:0)
jan. 25. 17:00
Mezőkövesd - Kisvárda
1:0 (1:0)
jan. 25. 17:00
Kaposvár - Puskás Akadémia
1:1 (1:1)
jan. 25. 19:00
Debreceni VSC - Újpest
4:0 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 25. 15:00
SPAL - Bologna
1:3 (1:1)
jan. 25. 18:00
Fiorentina - Genoa
0:0
jan. 25. 20:45
Torino - Atalanta
0:7 (0:3)
6 mérkőzés
jan. 25. 15:30
Eintracht Frankfurt - RB Leipzig
2:0 (0:0)
jan. 25. 15:30
Wolfsburg - Hertha BSC
1:2 (0:0)
jan. 25. 15:30
Mönchengladbach - Mainz
3:1 (1:1)
jan. 25. 15:30
Union Berlin - Augsburg
2:0 (0:0)
jan. 25. 15:30
Freiburg - Paderborn
0:2 (0:0)
jan. 25. 18:30
Bayern München - Schalke 04
5:0 (2:0)
6 mérkőzés
jan. 25. 20:00
AS Monaco - Strasbourg
1:3 (0:1)
jan. 25. 20:00
Montpellier HSC - Dijon
2:1 (0:0)
jan. 25. 20:00
Reims - Metz
0:1 (0:1)
jan. 25. 20:00
St. Etienne - Nimes
2:1 (2:1)
jan. 25. 20:00
Brest - Amiens SC
2:1 (0:0)

4 mérkőzés
jan. 25. 18:30
Heerenveen - Alkmaar
1:2 (0:1)
jan. 25. 19:45
Heracles - Feyenoord
2:3 (1:0)
jan. 25. 19:45
Waalwijk - Venlo
1:2 (1:0)
jan. 25. 20:45
Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
1:1 (0:1)
jan. 25. 16:00
Huesca - Lugo
2:1 (0:1)
jan. 25. 16:00
Sporting Gijón - Fuenlabrada
1:0 (1:0)
jan. 25. 18:15
Las Palmas - Tenerife
0:0
jan. 25. 21:00
Zaragoza - Numancia
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
jan. 25. 16:00
Stoke - Swansea
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
jan. 25. 15:00
Cittadella - Benevento
1:2 (0:0)
jan. 25. 15:00
Entella - Cremonese
1:1 (1:1)
jan. 25. 15:00
Pisa - Juve Stabia
1:1 (0:0)
jan. 25. 15:00
Pordenone - Pescara
0:2 (0:0)
jan. 25. 18:00
Salernitana - Cosenza 1914
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
jan. 25. 20:45
Braga - FC Porto
1:0 (0:0)
jan. 25. 15:00
Lens - Clermont
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 25. 12:00
Kayserispor - Ankaragücü
1:1 (1:0)
jan. 25. 15:00
Kasimpasa - Alanyaspor
1:2 (0:1)
jan. 25. 18:00
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 25. 20:00
Waasland-Beveren - AS Eupen
0:1 (0:1)
jan. 25. 20:30
Gent - Genk
4:1 (1:1)

4 mérkőzés
jan. 25. 16:00
Celtic - Ross County
3:0 (1:0)
jan. 25. 16:00
St. Johnstone - Kilmarnock
2:1 (1:1)
jan. 25. 16:00
Hamilton - Livingston
2:4 (1:2)
jan. 25. 16:00
Motherwell - Hibernian
0:0
2 mérkőzés
jan. 25. 19:00
FC Zürich - Luzern
2:3 (1:3)
jan. 25. 19:00
Neuchatel Xamax FC - Servette
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
jan. 25. 18:30
Larisa - Panathinaikosz
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
jan. 25. 16:00
Burton Albion - Accrington Stanley
1:1 (1:1)
jan. 25. 16:00
Bristol Rovers - Fleetwood
0:0
jan. 25. 16:00
Ipswich - Lincoln City
1:0 (1:0)
jan. 25. 16:00
Peterborough - Rotherham
2:1 (2:1)
jan. 25. 16:00
Rochdale - Gillingham
2:2 (1:1)
6 mérkőzés
jan. 25. 14:00
Duisburg - Ingolstadt
1:1 (0:0)
jan. 25. 14:00
Magdeburg - Zwickau
1:2 (1:0)
jan. 25. 14:00
Würzburger Kickers - Unterhaching
1:2 (0:0)
jan. 25. 14:00
Meppen - Waldhof Mannheim
0:1 (0:1)
jan. 25. 14:00
Chemnitzer - Viktoria Köln
2:2 (2:2)
jan. 25. 16:30
Llagostera - Prat
1:1 (1:0)
jan. 25. 18:00
Lleida Esportiu - Olot
1:1 (0:1)
jan. 25. 19:00
Barcelona II - Ejea
2:0 (1:0)

5 mérkőzés
jan. 25. 01:45
Rosario Central - Huracán
2:1 (0:0)
jan. 25. 21:35
Arsenal FC - Newell's Old Boys
1:1 (1:1)
jan. 25. 23:40
San Lorenzo - Estudiantes
1:1 (0:0)
jan. 25. 23:40
Central Córdoba SdE - Colón
1:0 (0:0)
jan. 25. 20:45
Carpi - Padova
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
jan. 25. 11:00
Zbrojovka Brno - Banik Ostrava
3:2 (0:0)
jan. 25. 13:30
Mlada Boleslav - Dunaszerdahely
5:0 (0:0)
11 mérkőzés
jan. 25. 16:00
Leyton - Newport
2:1 (0:0)
jan. 25. 16:00
Carlisle - Walsall
2:1 (2:0)
jan. 25. 16:00
Exeter - Colchester
0:0
jan. 25. 16:00
Macclesfield - Forest Green Rovers
2:1 (0:1)
jan. 25. 16:00
Crawley - Grimsby
3:2 (1:2)
jan. 25. 16:00
Morecambe - Cambridge United
1:1 (0:0)
jan. 25. 16:00
Stevenage - Plymouth
1:2 (0:0)
jan. 25. 16:00
Mansfield - Bradford
3:0 (2:0)
jan. 25. 16:00
Salford - Oldham
1:1 (1:0)
jan. 25. 16:00
Scunthorpe - Crewe
2:2 (1:0)
jan. 25. 16:00
Swindon - Port Vale
3:0 (2:0)
jan. 25. 20:45
Rende - Vibonese
1:1 (0:0)
jan. 25. 17:00
Stade Lausanne-Ouchy - Aarau
0:2 (0:0)
jan. 25. 17:30
Kriens - Winterthur
0:0

jan. 25. 15:00
Aurora Pro Patria - Juventus II
3:2 (1:1)
jan. 25. 20:45
Pistoiese - Carrarese
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
jan. 25. 14:00
Skenderbeu - Flamurtari Vlorë
1:0 (0:0)
jan. 25. 17:00
Vllaznia - Laci
0:0
jan. 25. 16:00
Arenas de Getxo - Osasuna II
0:2 (0:1)
jan. 25. 16:30
Amorebieta - Tudelano
5:1 (3:0)
jan. 25. 17:30
Leioa - Real Valladolid II
1:1 (1:0)
jan. 25. 15:20
Esteghlal - Al-Kuwait
3:0 (1:0)
jan. 25. 15:20
Shahr Khodrou - Al Riffa
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
jan. 25. 14:00
Paphos FC - Olympiakos Nicosia
1:1 (0:0)
jan. 25. 16:00
AEK Larnaka - AEL Limassol
3:1 (1:1)
jan. 25. 18:00
Doxa Katokopia - APOEL Nikosia
0:3 (0:3)
jan. 25. 16:00
Celta Vigo II - Las Rozas
2:4 (1:1)
10 mérkőzés
jan. 25. 12:30
HJK Helsinki - Turku
3:0 (2:0)
jan. 25. 13:00
Lahti - Ilves
1:2 (0:0)
jan. 25. 13:00
Rovaniemi - SJK
1:1 (0:0)
jan. 25. 13:00
EIF Ekenas - Gnistan
0:4 (0:2)
jan. 25. 13:30
Haka - Kuopion
1:1 (0:0)
jan. 25. 14:00
KPV Kokkola - Oulu
1:1 (1:0)
jan. 25. 14:00
MP Mikkeli - MyPa
5:1 (1:1)
jan. 25. 14:15
Inter Turku - Mariehamn
3:0 (1:0)
jan. 25. 14:15
Jaro - AC Kajaani
1:2 (1:0)
jan. 25. 17:00
Vaasa - SJK Akatemia
0:1 (0:0)

jan. 25. 20:30
Westerlo - Roeselare
1:1 (0:0)
jan. 25. 12:00
Giresunspor - Ümraniyespor
2:1 (1:0)
jan. 25. 17:00
Altay Izmir - Istanbulspor
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
jan. 25. 04:00
Puebla - Querétaro
0:1 (0:0)
jan. 25. 04:10
Club Tijuana - CF América
0:0
12 mérkőzés
jan. 25. 16:00
Bromley - Barnet
1:2 (1:1)
jan. 25. 16:00
Chesterfield - Fylde
1:1 (1:0)
jan. 25. 16:00
Chorley - Halifax
0:1 (0:0)
jan. 25. 16:00
Woking - Yeovil
1:0 (1:0)
jan. 25. 16:00
Boreham Wood - Barrow
1:1 (0:1)
jan. 25. 16:00
Dagenham & Redbridge - Notts
2:0 (0:0)
jan. 25. 16:00
Hartlepool - Stockport
2:0 (1:0)
jan. 25. 16:00
Maidenhead - Eastleigh
2:0 (2:0)
jan. 25. 16:00
Sutton - Solihull Moors
0:0
jan. 25. 16:00
Torquay - Ebbsfleet
0:0
jan. 25. 16:00
Harrogate Town - Wrexham
0:2 (0:1)
jan. 25. 16:00
Dover Athletic - Aldershot
2:0 (1:0)
jan. 25. 18:00
Villarrubia - San Fernando
3:0 (1:0)
jan. 25. 16:00
Ayr - Inverness
1:0 (0:0)
jan. 25. 16:00
Dundee United - Greenock Morton
1:1 (0:1)
jan. 25. 16:00
Queen Of The South - Alloa
2:3 (0:2)
jan. 25. 16:00
Arbroath - Partick Thistle
2:1 (2:0)

4 mérkőzés
jan. 25. 14:00
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
1:2 (1:1)
jan. 25. 17:30
Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
2:2 (0:2)
jan. 25. 18:50
Maccabi Tel Aviv - Ashdod
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
jan. 25. 01:00
O'Higgins - Unión La Calera
1:2 (0:1)
jan. 25. 16:00
Antofagasta - Coquimbo
2:1 (2:0)
jan. 25. 14:00
Platinum - Al Hilal Omdurman
0:1 (0:0)
jan. 25. 14:00
Petro de Luanda - Mamelodi Sundowns
2:2 (1:1)
jan. 25. 17:00
ZESCO - 1º de Agosto
1:1 (0:0)
jan. 25. 17:00
Vita Club - Kabylie
4:1 (1:1)
jan. 25. 20:00
ES Tunis - Raja Casablanca
2:2 (1:0)
jan. 25. 13:55
Abha - Al Faisaly
0:1 (0:0)
jan. 25. 18:10
Al-Ittihad - Al Adalh
0:0
jan. 25. 20:00
Always Ready - Club Aurora
1:0 (1:0)
jan. 25. 22:15
Atlético Palmaflor - Royal Pari
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
jan. 25. 14:30
Umm-Salal - Al Khor
1:0 (1:0)
jan. 25. 16:40
Al-Sadd - Al Shahaniya
4:2 (1:1)
5 mérkőzés
jan. 25. 15:30
Swansea University - Prestatyn
0:1 (0:0)
jan. 25. 15:30
The New Saints - Aberystwyth
4:0 (2:0)
jan. 25. 15:30
Cefn Druids - Pontardawe Town
2:0 (0:0)
jan. 25. 15:30
Connah's Quay - Afan Lido
8:0 (3:0)
jan. 25. 15:30
Newtown AFC - Rhyl
4:1 (1:1)

jan. 25. 02:05
Once Caldas - Santa Fe
0:0
jan. 25. 20:00
Envigado - Boyacá Chicó
1:0 (0:0)
jan. 25. 04:00
Venados - Atlético Zacatepec
2:1 (0:1)
jan. 25. 04:00
Lupe Ole Soaga - Veitongo
2:0 (2:0)
jan. 25. 16:00
Crusaders - Ballymena
2:0 (0:0)
jan. 25. 16:00
Dungannon Swifts - Institute
2:0 (0:0)
jan. 25. 16:00
Linfield - Glenavon
8:1 (5:1)
jan. 25. 16:00
Carrick Rangers - Warrenpoint
1:2 (1:0)
jan. 25. 18:30
Larne - Glentoran
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
jan. 25. 18:00
Inter Club d'Escaldes - Engordany
2:1 (0:0)
jan. 25. 05:00
Waitakere - Tasman United
3:2 (1:1)
4 mérkőzés
jan. 25. 14:00
Balzan - Santa Lucia
2:0 (2:0)
jan. 25. 14:00
Pieta Hotspurs - Xewkija Tigers
2:1 (2:0)
jan. 25. 16:00
Floriana - Senglea Athletic
2:0 (0:0)
jan. 25. 16:15
Pembroke Athleta - Hibernians
0:4 (0:2)
jan. 25. 14:00
Veria - Kavala
0:2 (0:0)
jan. 25. 22:00
Guairena - River Plate
2:0 (1:0)

jan. 25. 14:30
Golden Arrows - Kaizer Chiefs
0:1 (0:0)
jan. 25. 14:30
Stellenbosch - Polokwane City
1:0 (1:0)
jan. 25. 17:00
Orlando Pirates - AmaZulu
1:0 (0:0)
jan. 25. 15:00
Tre Fiori - Folgore / Falciano
1:1 (0:0)
jan. 25. 15:00
Tre Penne - Libertas
3:0 (0:0)
jan. 25. 22:00
Motagua - Marathón
1:1 (0:0)
jan. 25. 14:00
Amsterdamsche - Spakenburg
2:0 (1:0)
jan. 25. 15:00
Kozakken Boys - Volendam II
2:1 (1:1)
jan. 25. 15:00
Rijnsburgse - Maassluis
4:3 (1:1)
jan. 25. 15:00
Ido-Ambacht - Noordwijk
0:0
jan. 25. 15:30
Quick Boys - Sparta Rotterdam II
1:3 (1:2)
jan. 25. 15:30
Katwijk - TEC
2:0 (1:0)
jan. 25. 15:30
Scheveningen - Hardenberg
0:3 (0:0)
jan. 25. 15:30
Koninklijke - De Treffers
2:3 (1:2)
4 mérkőzés
jan. 25. 12:30
Machine Sazi - Sepahan
0:0
jan. 25. 13:00
Gol Gohar - Saipa
1:1 (1:0)
jan. 25. 13:00
Paykan - Nassaji Mazandaran
0:1 (0:1)
jan. 25. 13:15
Zob Ahan - Pars Jam Bushehr
1:0 (1:0)
jan. 25. 07:00
Logan Lightning - Redlands
3:5 (1:2)
jan. 25. 07:00
Macarthur Rams - Sydney Olympic
0:4 (0:3)
jan. 25. 07:00
Rochedale Rovers - Coomera Colts
4:1 (3:1)
jan. 25. 08:30
SD Raiders - Inter Lions
5:0 (3:0)
jan. 25. 08:30
Seaford Rangers - Adelaide Hills
1:2 (1:1)
jan. 25. 09:00
Spirit FC - Marconi Stallions
3:2 (2:1)
jan. 25. 09:30
Sigma Olomouc - Karabakh
3:1 (1:0)
jan. 25. 10:00
Poprad - Pohronie
0:2 (0:1)
jan. 25. 10:00
Viktoria Zizkov - Dukla Praha
1:2 (1:2)
jan. 25. 10:00
Hrvatski Dragovoljac - Kustosija
0:3 (0:0)
jan. 25. 10:00
Rubin Kazan - Slovan Bratislava
2:1 (1:0)
jan. 25. 10:00
Atletik Kuklen - Maritsa
1:1 (0:1)
jan. 25. 10:30
Zlín - Lisen
0:1 (0:0)
jan. 25. 11:00
Sparta Praha - Usti nad Labem
1:0 (0:0)
jan. 25. 11:00
Jastrzebie - Slask Wroclaw II
1:1 (0:0)
jan. 25. 11:00
Slovan Liberec - FK Pardubice
1:1 (0:0)
jan. 25. 11:00
FK Senica - Komarno
0:0
jan. 25. 11:00
Podbeskidzie - Katowice
0:0
jan. 25. 11:00
Unicov - Slovácko
2:1 (0:0)
jan. 25. 11:00
Olimpia Grudziadz - Widzew Lódz
2:3 (0:2)
jan. 25. 11:00
Győri ETO - Samorín
2:1 (0:0)
jan. 25. 11:00
Ruch Chorzów - Szombierki Bytom
4:0 (2:0)
jan. 25. 11:00
Klagenfurt - Wolfsberg
3:1 (2:1)
jan. 25. 11:00
Sokol Brozany - Varnsdorf
0:3 (0:2)
jan. 25. 11:00
Skra Czestochowa - Kluczbork
5:1 (1:1)
jan. 25. 11:00
BATE Borisov - Vitebsk
2:1 (1:1)
jan. 25. 11:00
Kolkheti-1913 - Shukura
0:2 (0:1)
jan. 25. 11:00
Slavoj Vysehrad - NS Drava
1:2 (1:0)
jan. 25. 12:00
LASK Linz - CSKA Moszkva
1:2 (0:1)
jan. 25. 12:00
Amstetten - Znojmo
5:1 (3:0)
jan. 25. 12:00
FC Kobenhavn - Halmstad
2:0 (1:0)
jan. 25. 12:00
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz
2:1 (1:0)
jan. 25. 12:00
Bronshoj - Hellerup
0:5 (0:2)
jan. 25. 12:00
Naestved - Vanlose
1:0 (1:0)
jan. 25. 12:00
CFR Cluj - Emelec
3:2 (2:1)
jan. 25. 12:00
Tychy - Opava
2:1 (0:1)
jan. 25. 12:00
Nieciecza - Stalowa Wola
0:2 (0:0)
jan. 25. 12:00
Vitkovice - Frydek-Mistek
6:2 (3:0)
jan. 25. 12:00
Pelister - Macva Sabac
1:1 (1:1)
jan. 25. 12:00
Pakhtakor - Zilina
0:0
jan. 25. 12:00
Shinnik - Tekstilshchik
0:4 (0:2)
jan. 25. 12:15
B 1908 Amager - Avarta
1:2 (1:0)
jan. 25. 12:30
Zlate Moravce - Liptovsky Mikulás
2:5 (0:3)
jan. 25. 12:30
Górnik Zabrze - Miercurea Ciuc
4:1 (1:1)
jan. 25. 13:00
Dinamo Zágráb - Koper
4:0 (1:0)
jan. 25. 13:00
Bröndby - Hvidovre
3:0 (1:0)
jan. 25. 13:00
Loko Vltavín - Pribram
0:4 (0:2)
jan. 25. 13:00
Häcken - Norrby
3:0 (0:0)
jan. 25. 13:00
Germania Halberstadt - Meuselwitz
0:1 (0:0)
jan. 25. 13:00
Astoria Walldorf - Freiberg
4:1 (0:0)
jan. 25. 13:00
Belchatow - Warta Poznan
2:4 (2:2)
jan. 25. 13:00
Kolding - Vejle Boldklub
4:3 (1:3)
jan. 25. 13:00
Slavia Szófia - Spartaks Jürmala
1:0 (1:0)
jan. 25. 13:00
PFK Dobrudzha - Sozopol
1:3 (1:0)
jan. 25. 13:00
Cracovia Krakow - Hartberg
3:2 (3:1)
jan. 25. 13:00
FK Minsk - FK Gomel
1:3 (1:2)
jan. 25. 13:15
Lichtenberg - Inter Leipzig
3:2 (0:0)
jan. 25. 13:30
Slavia Praha - Budejovice
3:3 (0:1)
jan. 25. 13:30
Saarbrücken - Altach
1:0 (0:0)
jan. 25. 13:30
Lódzki - Vorskla Poltava
3:3 (3:0)
jan. 25. 13:30
Strumska Slava - Kariana Erden
2:1 (1:1)
jan. 25. 14:00
AIK - Västeras SK
1:1 (1:0)
jan. 25. 14:00
Salzburg - Zenit Szentpétervár
6:3 (5:3)
jan. 25. 14:00
Juniors OÖ - Pinzgau Saalfelden
3:1 (1:0)
jan. 25. 14:00
Helsingborg - Lyngby
2:3 (1:3)
jan. 25. 14:00
Rudar Velenje - Smartno
5:0 (2:0)
jan. 25. 14:00
Eintracht Norderstedt - Niendorfer
4:0 (2:0)
jan. 25. 14:00
TSG Balingen - Illertissen
4:1 (0:0)
jan. 25. 14:00
Neman Grodno - Gorodeya
0:0
jan. 25. 14:00
Rabotnicki - Tikves Kavadarci
3:1 (2:0)
jan. 25. 14:00
Wisla Kraków - Dinamo Batumi
1:1 (0:1)
jan. 25. 14:00
VfL Oldenburg - Atlas Delmenhorst
1:4 (0:1)
jan. 25. 14:00
Botev Plovdiv - Chayka
3:0 (0:0)
jan. 25. 14:00
Slask Wroclaw - Ufa
1:0 (0:0)
jan. 25. 14:00
Rapid Wien - Floridsdorfer AC
2:2 (0:1)
jan. 25. 14:30
Sirius - Gamla Upsala
4:0 (2:0)
jan. 25. 14:30
Slaven Belupo - Aluminij
4:2 (2:1)
jan. 25. 14:30
Elversberg - Fola Esch
5:0 (2:0)
jan. 25. 14:30
Bravo - Radomlje
3:3 (1:1)
jan. 25. 14:30
Domzale - Javor
2:1 (1:1)
jan. 25. 14:30
Brommapojkarna - Sollentuna
2:2 (0:1)
jan. 25. 14:30
ND Gorica - Indjija
1:1 (0:0)
jan. 25. 14:45
Teplice - Górnik Zabrze
0:2 (0:2)
jan. 25. 15:00
Lech Poznan - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:0)
jan. 25. 15:00
Nordsjaelland - Nyköbing
3:2 (2:2)
jan. 25. 15:00
Sarpsborg 08 - Norrköping
1:2 (0:1)
jan. 25. 15:00
Galway United - Shelbourne
elhalasztva
jan. 25. 15:00
Rijeka - Olimpija Ljubljana
4:2 (1:1)
jan. 25. 15:00
HB Koge - Fremad Amager
0:0
jan. 25. 15:00
Skive - Ringkobing
4:2 (0:1)
jan. 25. 15:00
Sovjetov - Bohemians 1905
4:3 (3:0)
jan. 25. 15:30
Korona Kielce - Arsenal-Tula
1:1 (0:0)
jan. 25. 15:30
Mainz II - Homburg
1:2 (1:1)
jan. 25. 15:30
Arda Kardzhali - Dinamo Tbilisi
3:2 (1:0)
jan. 25. 15:30
Wisla Plock - Karabakh
3:2 (1:1)
jan. 25. 16:00
Sundsvall - Östersunds
1:3 (1:1)
jan. 25. 16:00
Mjondalen - Valerenga
2:1 (1:1)
jan. 25. 16:00
Cukaricki - Trencín
0:2 (0:1)
jan. 25. 16:00
ND Mura - Varazdin
3:0 (1:0)
jan. 25. 17:00
Viktoria Berlin - Wacker Innsbruck
2:2 (1:1)
jan. 25. 17:00
GAIS Göteborg - Varberg
0:2 (0:2)
jan. 25. 17:00
Indjija - Tabor Sezana
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
321
36 (11%)
113 (35%)
406
2. Xxy
321
33 (10%)
114 (36%)
393
321
31 (10%)
116 (36%)
387
319
31 (10%)
114 (36%)
383
312
38 (12%)
95 (30%)
380
   Rati
317
32 (10%)
110 (35%)
380
320
36 (11%)
98 (31%)
376
321
31 (10%)
107 (33%)
369
282
37 (13%)
85 (30%)
355
   Sió
293
35 (12%)
90 (31%)
355

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont