Főoldal » Meccsek » 2020. január 22.

Meccsek - 2020. január 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. január 22.)


8 mérkőzés
jan. 22. 19:00
UD Ibiza - FC Barcelona
1:2 (1:0)
jan. 22. 19:00
Elche - Athletic Bilbao
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (1:1)
jan. 22. 21:00
UD Logronés - Valencia
0:1 (0:1)
jan. 22. 21:00
Real Sociedad - Espanyol
2:0 (1:0)
jan. 22. 21:00
Badalona - Granada
1:3 (0:1)
jan. 22. 21:00
Girona - Villarreal
0:3 (0:0)
jan. 22. 21:00
Tenerife - Valladolid
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 22. 20:30
Tottenham - Norwich
2:1 (1:0)
jan. 22. 20:30
Leicester - West Ham United
4:1 (2:0)
jan. 22. 21:15
Manchester United - Burnley
0:2 (0:1)

1 mérkőzés
jan. 22. 20:45
Juventus - AS Roma
3:1 (3:0)
1 mérkőzés
jan. 22. 21:00
Reims - Paris St. Germain
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
jan. 22. 18:30
Heracles - Vitesse
0:2 (0:1)
jan. 22. 20:45
Ajax - Spakenburg
7:0 (3:0)
jan. 22. 20:45
Heerenveen - Willem II
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:1)
2 mérkőzés
jan. 22. 20:45
Nottingham Forest - Reading
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
jan. 22. 20:45
Guimaraes - FC Porto
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
jan. 22. 23:15
San José - Guaraní
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 22. 12:00
Kasimpasa - Alanyaspor
3:2 (2:1)
jan. 22. 15:00
Göztepe Izmir - Antalyaspor
2:2 (1:2)
jan. 22. 18:30
Besiktas - Erzurum BB
2:3 (1:1)
1 mérkőzés
jan. 22. 20:45
Club Brugge - Zulte-Waregem
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
jan. 22. 20:45
Kilmarnock - Celtic
1:3 (0:1)
jan. 22. 20:45
Hibernian - Hamilton
2:1 (0:1)
jan. 22. 20:45
Rangers FC - St. Mirren
1:0 (1:0)
jan. 22. 20:45
Aberdeen - Motherwell
0:1 (0:1)
jan. 22. 20:45
Livingston - St. Johnstone
1:0 (0:0)

4 mérkőzés
jan. 22. 14:00
Larisa - Panaitolikos
2:2 (0:1)
jan. 22. 16:15
OFI Heraklion - Olympiakos Pireus
0:1 (0:1)
jan. 22. 16:15
Volos NFC - AEK Athen
1:3 (0:2)
jan. 22. 18:30
Panathinaikosz - Atromitos
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
jan. 22. 16:00
Südtirol - Vis Pesaro
2:0 (1:0)
jan. 22. 18:30
Imolese - Rimini
1:0 (1:0)
jan. 22. 18:30
Ravenna - Fermana
1:0 (0:0)
jan. 22. 18:30
Cesena - Carpi
0:1 (0:1)
jan. 22. 20:45
Vicenza - Modena
1:0 (1:0)
jan. 22. 20:45
Padova - Virtus Verona
3:2 (3:1)
jan. 22. 20:45
Feralpisalo - Reggio Audace
1:1 (0:0)
jan. 22. 20:45
Sambenedettese - Fano
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 22. 10:30
Dunaszerdahely - Nitra
2:1 (0:0)
jan. 22. 10:30
Dukla Praha - Pribram
6:0 (0:0)
jan. 22. 11:00
Zbrojovka Brno - Skalica
3:1 (0:0)
jan. 22. 14:30
Picerno - Cavese
3:1 (1:0)
jan. 22. 15:00
Catania - Avellino
3:1 (1:1)
jan. 22. 15:30
Casertana - Potenza
0:0
jan. 22. 18:00
Teramo - Catanzaro
1:0 (1:0)
jan. 22. 18:30
Bisceglie - Rende
1:0 (0:0)
jan. 22. 18:30
Vibonese - Monopoli
0:1 (0:1)
jan. 22. 20:45
Reggina - Virtus Francavilla
1:2 (1:0)
jan. 22. 20:45
Bari - Sicula Leonzio
1:0 (1:0)
jan. 22. 20:45
Ternana - Rieti
3:0 (1:0)

jan. 22. 15:00
Juventus II - Novara
2:2 (0:0)
jan. 22. 15:00
Pianese - Pro Vercelli
0:0
jan. 22. 15:00
Renate - Giana Erminio
2:1 (1:0)
jan. 22. 15:00
Gozzano - Alessandria
0:1 (0:0)
jan. 22. 16:00
AlbinoLeffe - Pistoiese
0:1 (0:0)
jan. 22. 18:00
Olbia - Siena
1:2 (1:1)
jan. 22. 18:30
Lecco - Arezzo
2:2 (1:0)
jan. 22. 18:30
Pergolettese - Como
0:0
jan. 22. 20:45
Monza - Aurora Pro Patria
2:0 (1:0)
jan. 22. 20:45
Carrarese - Pontedera
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
jan. 22. 17:00
KF Tiranë - Bylis Ballsh
2:1 (1:0)
jan. 22. 10:00
Bunyodkor - Al Zawra'a
4:1 (1:0)
4 mérkőzés
jan. 22. 15:00
Omonia Nikosia - Ermis Aradippou
3:0 (2:0)
jan. 22. 16:00
Doxa Katokopia - Enosis
1:1 (0:0)
jan. 22. 17:00
Karmiotissa - AEK Larnaka
0:1 (0:0)
jan. 22. 18:00
Apollon Limassol - APOEL Nikosia
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
jan. 22. 02:00
Venados - Pachuca
1:1 (1:0)
jan. 22. 02:00
Querétaro - Juárez
3:2 (1:1)
jan. 22. 04:00
Club Guadalajara - Dorados Sinaloa
1:2 (0:1)
jan. 22. 04:00
Atlético San Luis - Club Tijuana
0:1 (0:0)

1 mérkőzés
jan. 22. 22:30
Universidad de Chile - Colo Colo
1:2 (0:2)
jan. 22. 18:30
Al Ahly - ENPPI
elhalasztva
jan. 22. 01:30
Blooming - Real Santa Cruz
1:1 (0:0)
jan. 22. 20:00
Club Aurora - Real Potosí
4:0 (1:0)
jan. 22. 20:00
Guabirá - Always Ready
2:1 (1:0)
jan. 22. 21:00
Club Bolívar - Atlético Palmaflor
3:1 (2:0)
jan. 22. 22:00
Limón - Herediano
0:2 (0:1)
jan. 22. 22:00
UCR - Alajuelense
1:2 (1:1)
jan. 22. 19:00
Raja Casablanca - Mouloudia Oujda
1:1 (0:0)
jan. 22. 09:00
Partizan - Viitorul Constanta
1:0 (0:0)
jan. 22. 09:30
Legia Warszawa - Nyíregyháza
3:1 (2:1)
jan. 22. 10:00
Chertanovo Moszkva - Aktobe
0:1 (0:0)
jan. 22. 10:00
Bentleigh Greens - Bulleen Lions
4:0 (2:0)
jan. 22. 10:00
Universitatea Cluj - Ariesul Turda
2:7 (1:2)
jan. 22. 11:00
Banik Ostrava - Ruzomberok
0:4 (0:1)
jan. 22. 11:00
FK Pardubice - Slovan Liberec II
1:0 (1:0)
jan. 22. 11:00
Sparta Praha - Jihlava
5:0 (2:0)
jan. 22. 11:00
Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec
1:1 (1:0)
jan. 22. 11:00
Górnik Leczna - Motor Lublin
2:2 (0:0)
jan. 22. 11:00
Liptovsky Mikulás - Trinec
0:2 (0:1)
jan. 22. 11:00
Rad Belgrád - Sindjelic Beograd
2:1 (0:0)
jan. 22. 11:00
Bochum - Uerdingen
2:0 (2:0)
jan. 22. 12:00
Chiangrai United - Chainat
1:0 (0:0)
jan. 22. 12:00
Neftohimik 1986 - Sozopol
3:3 (0:0)
jan. 22. 13:00
FK Senica - Dubnica
1:0 (0:0)
jan. 22. 13:00
Randers - Vendsyssel
4:3 (2:2)
jan. 22. 13:00
Dunav Ruse - AFC Progresul
2:4 (2:2)
jan. 22. 13:00
Vojvodina - Spartak Subotica
2:1 (1:1)
jan. 22. 13:00
Lódzki - Zorya Lugansk
0:1 (0:0)
jan. 22. 13:00
Belasitsa Petrich - Strumska Slava
1:1 (0:1)
jan. 22. 13:30
Tsarsko Selo - Botev Galabovo
4:2 (0:1)
jan. 22. 13:30
Slavia Praha - Usti nad Labem
0:1 (0:0)
jan. 22. 13:30
Szolnoki MÁV - Vác
2:1 (1:1)
jan. 22. 13:30
Decic - Titograd Podgorica
1:0 (0:0)
jan. 22. 13:30
Brodarac - Proleter Novi Sad
2:1 (0:0)
jan. 22. 13:30
Hartberg - Siófok
0:0
jan. 22. 14:00
Gyirmót - Sered
0:1 (0:1)
jan. 22. 14:00
Heidenheim - Austria Lustenau
3:0 (1:0)
jan. 22. 14:00
Varnsdorf - Táborsko
1:2 (1:0)
jan. 22. 14:00
Ried - Wattens
2:1 (2:0)
jan. 22. 14:00
Austria Wien - FC Petrzalka
5:1 (3:1)
jan. 22. 14:00
Poprad - Tatran Presov
2:1 (2:1)
jan. 22. 14:00
FK Sochi - St. Pölten
0:0
jan. 22. 14:00
Osnabrück - Verl
2:3 (1:2)
jan. 22. 14:00
Wisla Plock - Slovan Bratislava
0:3 (0:3)
jan. 22. 14:00
Zlate Moravce - Besztercebánya
8:0 (5:0)
jan. 22. 14:00
Partizan - Cracovia Krakow
1:1 (0:0)
jan. 22. 14:00
Siroki Brijeg - Neretvanac Opuzen
6:0 (3:0)
jan. 22. 14:00
Sutjeska Niksic - Bokelj
4:1 (0:0)
jan. 22. 14:00
Monastir - Marsa
0:0
jan. 22. 14:00
Wisla Kraków - Sileks Kratovo
1:1 (1:1)
jan. 22. 14:30
Górnik Zabrze - Trencín
3:1 (1:0)
jan. 22. 14:30
Inter Zapresic - Lokomotiv Zágráb
1:0 (0:0)
jan. 22. 14:45
Rijeka - Triglav
7:0 (4:0)
jan. 22. 14:45
Domzale - Budafok
2:3 (1:3)
jan. 22. 15:00
Odense BK - Helsingborg
3:1 (2:1)
jan. 22. 15:00
Piast Gliwice - Ludogorets
2:0 (2:0)
jan. 22. 15:00
Arsenal-Tula - Kesla
2:1 (0:0)
jan. 22. 15:00
Legia Warszawa - Vozdovac
1:0 (0:0)
jan. 22. 15:00
Botosani - Trnava
1:2 (0:0)
jan. 22. 15:00
Dubrava - Dugo Selo
4:1 (0:0)
jan. 22. 15:00
Korona Kielce - Olimpik Donetsk
0:2 (0:1)
jan. 22. 15:30
Steaua Bukarest - Jeonbuk
3:1 (3:0)
jan. 22. 16:00
Dinamo Bukarest - FK Krasnodar
1:2 (1:0)
jan. 22. 16:00
Dundalk - CFR Cluj
1:2 (1:0)
jan. 22. 16:00
Teplice - Slask Wroclaw
2:1 (0:0)
jan. 22. 17:30
Fortuna Düsseldorf II - Steinbach
2:4 (2:1)
jan. 22. 18:30
Holstein Kiel - Flora Tallinn
3:2 (3:2)
jan. 22. 18:30
Roskilde - B.93 Kobenhavn
1:1 (0:0)
jan. 22. 19:00
Kapfenberg - Drassburg
1:0 (0:0)
jan. 22. 19:30
Wuppertal - Cronenberger
1:1 (0:1)
jan. 22. 20:45
Derry City - Finn Harps
3:0 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
141
14 (10%)
67 (48%)
204
130
15 (12%)
64 (49%)
203
122
20 (16%)
48 (39%)
196
135
16 (12%)
57 (42%)
194
142
15 (11%)
58 (41%)
191
120
15 (12%)
57 (48%)
189
142
9 (6%)
71 (50%)
187
8. Xxy
142
12 (8%)
63 (44%)
186
137
17 (12%)
49 (36%)
183
122
13 (11%)
57 (47%)
179

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont